رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی -2

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/07/17, 21:07:48، rezagtx گفته است :

هنوز فرصت نکردم آموزش مادینگ mass effect  اندرو مدا روشروع کنم . نسخه خودم از همون روز یک نکسوس ماد نصب کردم روش.واقعا با مادهای لباس و  زره و آرایش و مو ...+ ریشید های قدرتمند که پیچ یک گذاشتم  چندتاشون رو مس افکت اندرومدا روی پی سی میدرخشه!

شاهکار گرافیک و گیم پلی ماجراجویی و شوتر اکشن سوم شخصه و ... خلاصه زیباست این بازی .

این تصاویر زیر با  اسکلینگ 1.8 گرفته شدن الترا. با ریشید های فانتزی وواقعا گرایانه

MassEffectAndromeda_2017_10_10_07_23_17_789.thumb.jpg.533a1abf1b293a81a1d24e534c5394b0.jpg

MassEffectAndromeda_2017_10_10_07_27_09_154.thumb.jpg.20633193ad43c82b1cd04913cde9a0a2.jpg

من نسخه اصلی اورجین رو ماد زدم یک سری کارها داره اگر دوستان تعد داشون به حد نصاب رسید مادینگ اش رو کار میکنیم.

!این هم  رایدر من البته ماد نصب شد براش کاستوم میکاپ داره و لباس و .... ولی این چهره همونه که کامیونیتی هیترز گفتن زشتهLOL

LOL

MassEffectAndromeda_2017_10_10_07_18_21_719.thumb.jpg.bfcd3392516798dabee14c715bf36eaf.jpg

اقا رضا خوب توبازیا ششخصیت خانوما رو انتخاب میکنی:D

لینک به دیدگاه

• ارسال 201
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

اقا رضا خوب توبازیا ششخصیت خانوما رو انتخاب میکنی:D

والا مقصر مودر ها هستن چون حجم عظیم ماد های کار شده در نکسوس روی خانم میسازن .شما اسکایرم یا فالوت چهار رو ببینید .   مثلا یار مرد یک یا دو تا بدن کاستوم داره زن ها تو نکسوس پنجاه تا اسکین و پوست و بافت و .....تنوع خیلی زیاده. بعد همه قهرمان های بازی ها مرد هستند معمولا اونجا که بشه سعی میکنیم تنوع شخصیتی ایجاد کنیمو مثلا مس افکت هم با اقا باید رفت هم با خانم . دراگون ایج ها همینطور که نهایت پتانسیل داستانی و رومانس و .. تجربه بشه

لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا
واقعا خسته نباشید تاپیک فوق العادست
واسه GTA V ماد خوبی سراغ دارید؟ ماد Redux چطوره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، master p گفته است :

سلام آقا رضا

معرفی میکنم جلوتر -در حال نگارش یکسری مقالات هستیم برای چند تا  بازی در فرصتی در همینجا برای GTA هم راهنمایی و لینک و مطلب میزارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان واسه بتمن آرخام نایت ، مد خوب چی سراغ داری که گرافیکشو بهتر کنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

رضا جان واسه بتمن آرخام نایت ، مد خوب چی سراغ داری که گرافیکشو بهتر کنه؟

چهارتا ریشید 3.8 هست - هرکدوم یک جوی میده به بازی سلیقه ای است البته. من با الترا ریلستیک بازی کردم فیلم میشه البته خودش خوب فیلمه ولی با این دیگه ...

Batman_ Arkham Knight__×Ultra Realistic 2017×.ini

Batman_ Arkham Knight__×Ultra Realistic 2017×_.ini

Batman_ Arkham Knight_♥BEAUTIFY♥ ARKHAM KNIGHT RETURN.ini

Batman_ Arkham Knight__× Ultra Realistic ×_.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

معرفی میکنم جلوتر -در حال نگارش یکسری مقالات هستیم برای چند تا  بازی در فرصتی در همینجا برای GTA هم راهنمایی و لینک و مطلب میزارم.

لحظه شماری میکنم....

خسته نباشید:x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، master p گفته است :

سلام آقا رضا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

چهارتا ریشید 3.8 هست - هرکدوم یک جوی میده به بازی سلیقه ای است البته. من با الترا ریلستیک بازی کردم فیلم میشه البته خودش خوب فیلمه ولی با این دیگه ...

Batman_ Arkham Knight__×Ultra Realistic 2017×.ini

Batman_ Arkham Knight__×Ultra Realistic 2017×_.ini

Batman_ Arkham Knight_ ARKHAM KNIGHT RETURN.ini

Batman_ Arkham Knight__× Ultra Realistic ×_.ini

تشکر فراوان ، فقط من تا حالا مد نصب نکردم ، نصبش چجوری هستش ؟ و لینک دانلود میدی ، الان حجم اینا 11 کیلوبایته و پیغام میده واسه سیستم ضرر داره !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بازی کردم فیلم میشه

آقا رضا سلام

آقا خواهشن به من کمک کنید ، این افتربورنر پدر منو در اورد ، جدیدا وقتی اجراش میکنم سیستم هنگ میکنه و بعد از 30 ثانیه خاموش روشن میشه o.O

لینک به دیدگاه

سلام رضا جان :D ممنون بابت آموزش خوبت ما رو هم معتاد کردی به Reshade، چنتا کانفیگ خوب به سلیقه خودت برای The Witcher 3 معرفی میکنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

تشکر فراوان ، فقط من تا حالا مد نصب نکردم ، نصبش چجوری هستش ؟ و لینک دانلود میدی ، الان حجم اینا 11 کیلوبایته و پیغام میده واسه سیستم ضرر داره !؟

اقا پست اصلی این مقاله رو برای شما نوشتیم مطالعه کنید . نه ضرر چی داره چهار تا افکته

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا سلام

آقا خواهشن به من کمک کنید ، این افتربورنر پدر منو در اورد ، جدیدا وقتی اجراش میکنم سیستم هنگ میکنه و بعد از 30 ثانیه خاموش روشن میشه o.O

افتر برنر سیتم رو خاموش نمیکنه دوست من شما سیستمت مشکلی سخت افزاری داره یا چیز دیگه هنگ کردن و کرش کردن  سخت افزار هزار تا عامل میتونه داشته باشه که افتر برنر هزارومیشه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام رضا جان :D ممنون بابت آموزش خوبت ما رو هم معتاد کردی به Reshade، چنتا کانفیگ خوب به سلیقه خودت برای The Witcher 3 معرفی میکنی؟

باشه حتما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک enb  قوی برای resident 5  عرضه شده  کسانی که علاقه دارند 4k با این تجربه رو خیلی زیبا میکنه:

فایل رو دانلود کنید اکسترکت و بریزید  در محل نصب بازی

ضمنا رزیدنت اویل 5 نسخه gold edition   رو بگیرید که نسخه استیم است - پلازا هم کرک کرده است.

Untitled2قفغاقفغ.jpg

ENB & MasterFX Realistic Lighting by QTmodz.rar

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسانی که میخوان reshade 3.0  رو امتحان کنند روی اویل  5 میتونن از این افکت استفاده کنن خیره کننده است :

Untitled.thumb.jpg.a78728e9b84d002ca848b848b1887b44.jpg

Resident Evil 5_PhotorealisticResidentEvil5Enb-Reshade.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای ویچر 3 یک پوشه بسازید به  اسم Mods سطح پوشه بازی:

فایل زیر رو دانلود و اکسترکت کنید پوشه بدست امده رو با نام modTurbolighting  کپی کنید داخل پوشه مادز

این ماد توربو لایتنیگ  کلا نور پردازی بازی رو تعویض میکنه:

بعد که ماد رو کپی کردید، طبق آموزش همین تاپیک برای ریشید 3.0 - ریشید 3 ور نصب کنید برای ویچر 3  بعد این4 تا کانفیگ رو میتونید استفاده کنید. دقت کنید برای نهایت فعال سازی این کانفیگ ها ماد توربو لایتینگ کپی باشه  داخل پوشه Mods بازی .فیال های INI که کانفیگ ریشید 3 هستند و  اون رر هم که ماد اصلی توربولایتینگ

نمونه های شات ها با کانفیگ مور علاقه من Martyultimate:

witcher3_2017_10_12_19_49_42_280.thumb.jpg.62258031857414dc3e172e5c4052257e.jpgwitcher3_2017_10_12_19_47_48_108.thumb.jpg.41c8df2f920d1a66baefd0eed68dee4c.jpgwitcher3_2017_10_12_19_43_18_532.thumb.jpg.d64868d5fee7f16e171701dfd1998072.jpg

MartyV1.2.ini

modTurbolighting.rar

KORVI.ini

MartyUltimateV1.2.ini

ToussaintV1.2.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک نسخه پی سی  ویچر 3من به مرزهای خیالی رسیده دیگه ماد نصب نمیکنم . شد مثل ویچر 4.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا این برنامه reshade  واسه من کار نمیکنه رو ستاپش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته ، حتی از خود سایتش هم دانلود کردم اما فرقی نکرد !

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

گرافیک نسخه پی سی  ویچر 3من به مرزهای خیالی رسیده دیگه ماد نصب نمیکنم . شد مثل ویچر 4.

سلام رضا جان ممنون بابت فایل های کانفیگ و همینطور ماد توربو لایت :x من ماد رو همونطور که گفتی توی فولدر mods گذاشتم و فایل های کانفیگ هم کنار فایل های Reshade قرار دادم. وارد بازی که میشم و لیست کانفیگ هارو باز میکنم اسمشون توی لیست موجوده اما وقتی انتخابشون میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه Log هر کانفیگ هم خالیه و چیزی رو نشون نمیده:

2.thumb.PNG.f136196eb53fadb760260adf59c622c7.PNG1.thumb.PNG.1530767362edf0344b3bee69575e6126.PNGwitcher3_2017_10_13_11_23_11_987.thumb.jpg.2ef07ce7a2d45616e01cbf1449ef8ddf.jpgwitcher3_2017_10_13_11_23_23_621.thumb.jpg.8469bc224c73029db059163b24656b81.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام رضا جان ممنون بابت فایل های کانفیگ و همینطور ماد توربو لایت :x من ماد رو همونطور که گفتی توی فولدر mods گذاشتم و فایل های کانفیگ هم کنار فایل های Reshade قرار دادم. وارد بازی که میشم و لیست کانفیگ هارو باز میکنم اسمشون توی لیست موجوده اما وقتی انتخابشون میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه Log هر کانفیگ هم خالیه و چیزی رو نشون نمیده:

2.thumb.PNG.f136196eb53fadb760260adf59c622c7.PNG1.thumb.PNG.1530767362edf0344b3bee69575e6126.PNGwitcher3_2017_10_13_11_23_11_987.thumb.jpg.2ef07ce7a2d45616e01cbf1449ef8ddf.jpgwitcher3_2017_10_13_11_23_23_621.thumb.jpg.8469bc224c73029db059163b24656b81.jpg

یگبار پوشه های reshade shader رو پاک کن dxgi , و خود کانفیگ ها رو پاک کن- بعد یکبار دیگه ریشیدرو از اول  نصب کن dx11 -بعد فایلهای کانفیگ رو بریز ببین میاد -مشکلی نداره باید  کانفیگ ها پیش فایل exeباشن تو پوشه x64- مشکلی نیست در این صورت  در لیست هستشون-یکبار پاک کن مجددا  دانلود کن.درست میشه

لینک به دیدگاه

اقا رضا دوست داریم

دستت درد نکنه حتما از همه مادهایی که گذاشتین استفاده میکنیم

gta iv  (نیکو بلیک)  هم یه ماد توووپ داره اگه تونستین اونم معرفی کنین بشخصه خیلی سپاسگزارم از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

اقا رضا دوست داریم

دستت درد نکنه حتما از همه مادهایی که گذاشتین استفاده میکنیم

gta iv  (نیکو بلیک)  هم یه ماد توووپ داره اگه تونستین اونم معرفی کنین بشخصه خیلی سپاسگزارم از شما

خواهش موفق باشید

باشه  فعلا بچه ها GTA V رو می خوساتن براشون معرفی کردم حالا انشالله روی اون هم کار میکنیم. اون خیلی ماد داره ارگ کلا اورهال کاملا منظورتونه که خیلی کار داره-   یک سری دیتای جدید جمع کنم حتما خوب باشه مشکلی نباشه  راهنمایی میزارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیمرهای   پی سی بدون reshade نرید به استقبال یک باز ی جدید:

سه تا reshade خوب  برای evil  within 3  هر 3 با ریشید 3.0 راهنمایی طبق همین تاپیک

The Evil Within 2_SH Atmospheric style.ini

The Evil Within 2_Dark Within.ini

The Evil Within 2_Desaturated Within.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داش رضا به نظرت ویندوز عوض کنم ، این رشید تو سیستم من نصب نمیشه ! شانس نداریم که ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

داش رضا به نظرت ویندوز عوض کنم ، این رشید تو سیستم من نصب نمیشه ! شانس نداریم که ...

درستش میکنم برات ببینید msi afterburnerنصب داری روی سیستمت ؟اگر نداری نصب کن خوب بعد از لینک زیر اخرین نسخه ریوا تونر رو هم نصب کن 

http://www.guru3d.com/files-details/rtss-rivatuner-statistics-server-download.html

بعد ببین  اجرا میشه . چیزی نداره  وایژال سی ها و وردیکت ها رو هم برات میفرستم همین جا اون چیزهایی که روی سیستم های خودم نصبه  و هیچ وقت هیچ چیزی نیست که روشون اجرا نشه-ضمنا  بعد از اپدیت کریتور  نسخه ویندوز 10 یک سری باگ ها پیش آمد من که خودم تجربه نکردم و سالها هیچ مشکلی با  ریشید ندارم منتهی بعضی  جاها میگفتن که ریشید بعد از نسخه مستقیم کریتور اجرا نمیشه- من خودم ندیدم شاید شما مشکلت همینه- به اخرین نسخه ویندزو 10 اپدیت کن من نسخه ام الان اینه :

ورژن 1703- os  بیلد هم 15063.674

البته یکی جدیدتر هم امده هنوز برای من رول اوت نشده کلا شما جدید ترین رو  ازسافت 98 بگیر نصب کن- ویندوز 10 من اصلیه   خود مایکرو اپدیت میده  من بروز رسانی میکنم. ولی سافت 98 اخرین نسخه pro x64 رو بگیر نصب کن حله. فایل های زیر ور هم هرکسی که ویندوز  نصب میکنه تازه باید نصب کنه - عامل اصلی  اجرا نشدن بازی ها یا مشکلات همین ها هستند ضمنا برا ی چک کردن ورژن  کردن ورژن ویندوزت در run بزن winver

تمام Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package یا مخففvcredist رو چه x64 چه x86 بگیر نصب کن از سال 2010 به این ور - مخصوصا مال 2012-

ضمنا این رو هم نصب کن خود 10  اخرین نسخه فریم ورک 4 رو 4.5.1 رو داره ولی من همیشه این رو نصب میکنم:

Microsoft..NET.Framework.3.5.Windows.10.v2.x86-x64

vcredist_x86 fuck fixer.exe

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک  sweetfx زدن برای  میدل ارث:سایه جنگ میزارم اینجا علاقه مندان میتونند استفاده کنند.

اکسترکت کنید -کل محتوی رو بریزید در پوشه x64  بازی

SowSS.rar

یک reshade هم گذاشتن من براتون میزارم کانفیگ reshade 3. است طبق   راهنمای تاپیک اصلی  استفاده کنید dx11د هم است بازی.

enhanced_sow.rar

sow.ini

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...