رفتن به مطلب

مقایسه بین سه گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان به نظرتون از بین GTX570 or amd 6950 2GB or gtx 460 sli کدوم بهتره؟ از همه لحاظ هم قدرت هم اینده نگری و ...

لینک به دیدگاه

مسلما 570 از همه گزینه ها بهتره . درسته در حال حاضر در مقابل 460SLI کمی ضعیفتره ، ولی اگر در آینده SLI بشه خیلی پر قدرت تر خواهد شد . 6950 هم کارت فوق العاده ایه . کمی از 570 ضعیفتره و ارزونتر . ولی از امکانات اختصاصی انویدیا مثل Phys X بهره نمی بره . از نظر آینده نگری در کل 570 بهتره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قدرت بیشتر: اول 460 SLI ............................. با فاصله زیاد دوم 570 سوم 6950

آینده نگری : اول 570 دوم 6950 سوم 460 SLI

مصرف برق کمتر : اول 6950 دوم 570 ...................... با فاصله زیاد سوم : 460 SLI

قابلیتها و امکانات : اول 460 SLI دوم 570 .................... با فاصله زیاد سوم : 6950

(به این دلیل 460 SLI در قابلیت ها و امکانات از 570 بهتره که برای استفاده از 3 مانیتور در انویدیا باید حد اقل 2 کارت داشته باشید )

و به دلیل عدم وجود قابلیت های PhysX , 3D Vision , CUDA کارت 6950 از نظر قابلیت ها و امکانات سوم میشه.

لینک به دیدگاه

مقايسه كارايي و قدرت بين 460 SLI و HD 6950

http://www.anandtech...duct/314?vs=293

نتيجه : 460 SLI نسبت به HD 6950 خيلي قويتره

مقايسه كارايي و قدرت بين 460 SLI و GTX 570

http://www.anandtech...duct/314?vs=306

نتيجه: عملكرد GTX 570 بسيار بهتر از HD 6950 بوده و اختلاف كمي با 460 SLI داره

مقايسه كارايي و قدرت بين HD 6950 و GTX 570

http://www.anandtech...duct/293?vs=306

نتيجه : عملكرد و قدرت GTX 570 از HD 6950 خيلي بهتره

نتيجه كلي: پيشنهاد من به شما اينه كه يه تك كارت GTX 570 از بين 2 مدل (ASUS DirectCU II GTX 570 و Gainward GTX 570 Phantom ) انتخاب كنيد اين دو گرافيك داراي برد و كولينگ تقويت شده هستند و اين امر باعث شده درصد سوختگي اين 2 كارت گرافيك بسيار كاهش يابد.با توجه به اينكه آينده نگري براي شما مهم است پاور سيستم را كمتر از 885 انتخاب نكنيد كه در آينده اگر خواستيد SLI كنيد 2 گرافيك 570 را به مشكل نخوريد.

SLI كردن 570 بهتر از كراس فاير HD 6950 هستش شك نكن.با تشكر

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من پیشنهاد می کنم 6970 بخرید که از 570 GTX قدرت بیش تری داره و از لحاظ قیمت هم برابر با Asus GTX 570 و Gainward GTX 570 Phantom هست.

لینک به دیدگاه

دوستان با توجه که 6950 انلاک میشه به 6970 اون وقت باید 570 رو با 6970 مقایسه کنیم یا نه؟ اصلا خرید 6970 ارزش داره؟

بعدم نمایشگر های من یه مانیتور فول اچ هست و یه tv 42 اینج فول اچ ادی که رزولوشن بالاتر 1080p ندارند با توجه به این موضوع کدوم یک بهتره

در اخرم تو این رنج قیمت (450) من این گرافیک ها رو میشناسم اگه انتخاب بهتری هست لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان با توجه که 6950 انلاک میشه به 6970 اون وقت باید 570 رو با 6970 مقایسه کنیم یا نه؟ اصلا خرید 6970 ارزش داره؟

بعدم نمایشگر های من یه مانیتور فول اچ هست و یه tv 42 اینج فول اچ ادی که رزولوشن بالاتر 1080p ندارند با توجه به این موضوع کدوم یک بهتره

در اخرم تو این رنج قیمت (450) من این گرافیک ها رو میشناسم اگه انتخاب بهتری هست لطفا راهنمایی کنید

فقط سری اول 6950 به 6970 آنلاک می شد.

اگر حداکثر 450 می تونید هزینه کنید من Galaxy GTX 570 Galaxy Version رو به شما پیشنهاد میدم اما اگر بتونید تا 485 هزینه کنید Sapphire 6970 رو به شما پیشنهاد می کنم.

لینک به دیدگاه

خوب به اون قیمت اصلا 6970 ارزش نداره توی بعضی بازی 570 خیلی بهتر عمل کرده اونا هم که ضعیف تر بوده اون قدر نبوده که بیارزه

تنها چیزی که منو دو دل کرده اینه که 570 رو خواستم sli کنم فقط با خودش sli میشه ولی کراس فایر دو تا کارت یکی هم نباشه هم مهم نیست

به نظرتون sli 570 اون قدر قوی هست تا 2و3 سال دیگه جواب بده؟

لینک به دیدگاه

خوب به اون قیمت اصلا 6970 ارزش نداره توی بعضی بازی 570 خیلی بهتر عمل کرده اونا هم که ضعیف تر بوده اون قدر نبوده که بیارزه

تنها چیزی که منو دو دل کرده اینه که 570 رو خواستم sli کنم فقط با خودش sli میشه ولی کراس فایر دو تا کارت یکی هم نباشه هم مهم نیست

مطمئن باش جواب ميده بهت...بعدم اينكه تو اگه 2 تا 460 رو SLI كني ديگه نميتوني بيشتر از اون گرافيك رو بالا ببري و در آخر هر دوتاش رو دستت ميموونه.پس همون 570 رو بگير تا 2 سال ديگه مطمئن باش قيمتش نصف الان شده راحت ميتوني بخري يكي ديگه و SLI كني...امكانات انويديا خيلي بهتر از اي تي آي هستش به نظرم SLI بهتر از كراس فاير جواب ميده.

لینک به دیدگاه

این رو در نظر داشته باشید که برای استفاده از دو کارت 570 به صورت SLI باید مادربورد مناسب و پاور حداقل 885 وات داشته باشید . البته 1000 وات باشه بهتره . حتما هم مدلی خریداری کنید که از خنک کننده خوب و برد تقویت شده استفاده میکنه .

لینک به دیدگاه

6970 و 570 در حالت تکی به نظر من 570 بهتره تو اکثر گیم ها 570 نمایش بهتری داشته.اما کراس 6970 کاملا سرتر از sli 570 هستش.یعنی در صورتی که برنامتون استفاده از دو کارت هست حتما برید سراغ 6970

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم با تحقیقات بیش تری که کردم نظر شما رو قبول می کنم و خرید GTX 570 رو پیشنهاد می کنم.

اما این که تا 2-3 سال دیگه پاسخ گوی نیازهای شما هست یا نه با توجه به این که نسل بعدی کارت های گرافیک از PCI Express 3.0 استفاده خواهند کرد و با توجه به سرعت بسیار بالای پیشرفت تکنولوژی پاسخش خیلی سخته.

لینک به دیدگاه

من مادر بردم asus p8z68 v-pro هست با این تفاسیر بهتره که فعلا از یه کارت تکی 570 استفاده کنم و بعدا با تکنولوژی پیش بریم چه بسا که پیشرفته تر شدن هم باعث بهتر شدن محصول هم ارزون تر شدنش بشه

از همه دوستان برا راهنماییشون تشکر میکنم

پ.ن دوستان من سیستم جدیدم اک هست هنوز باز نکردم به نظرتون مادربردم رو پس بدم از این مادر برد هایی که pci express 3.0 رو بگیرم؟ الان یه مدل ازراک رو دیدم که این قابلیت رو داشت؟

ویرایش شده توسط farzan311
لینک به دیدگاه

من مادر بردم asus p8z68 v-pro هست با این تفاسیر بهتره که فعلا از یه کارت تکی 570 استفاده کنم و بعدا با تکنولوژی پیش بریم چه بسا که پیشرفته تر شدن هم باعث بهتر شدن محصول هم ارزون تر شدنش بشه

از همه دوستان برا راهنماییشون تشکر میکنم

پ.ن دوستان من سیستم جدیدم اک هست هنوز باز نکردم به نظرتون مادربردم رو پس بدم از این مادر برد هایی که pci express 3.0 رو بگیرم؟ الان یه مدل ازراک رو دیدم که این قابلیت رو داشت؟

تو ایران دیدی یا تو سایتا؟ تو ایران 1-2 ماه دیگه میادا.

مادربردای دارای pci-e3 رو فعلاً cpu های موجود ساپورت نمیکنه. باید تا سری بعدی اینتل (Ivy Bridge) صبر کنی که احتمالاً اوایل 2012 میاد.

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از نظر آینده نگری که 100 درصد 570 بدون هیچ نژاد پرستییwink.gif

دلیلش اینه که اکثر بازی موتور سازندشون Nvidia هست و با Nvidia اجرا میشود غیر از بازی Metro 2033 در ضمن من که حاظر نیستم فناوری دقیقی مثل Physx رو از دست بدم!

لینک به دیدگاه

من این مادر برد رو میگم

Fatal1ty Z68 Professional Gen3

فکر کنم همین سندی بریدج های الان رو ساپورت بکنه درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این مادر برد رو میگم

بله درسته چیپست های P67 P61 Z68 H67 H61 همگی ساپورت سندی بریج هستند!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این مادر برد رو میگم

این مادربورد CF رو 3 way ساپورت میکنه همچنین ساپورت SLI هم هست پس اگر بودجه ی کافی دارید و بنظرتون بکارتون میاد میتونید پس از ورودش خریداری کنید برای 570 هیچ مشکلی نخواهید داشت!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

انگار Fatal1ty Z68 Professional Gen3 هنوز تو بازار اروپا و امریکا هم نیومده؟ تاریخ عرضه اش کی هست؟ اگه نزدیکه که صبر کنم براش

لینک به دیدگاه

انگار Fatal1ty Z68 Professional Gen3 هنوز تو بازار اروپا و امریکا هم نیومده؟ تاریخ عرضه اش کی هست؟ اگه نزدیکه که صبر کنم براش

تو پست قبلیم گفتم که یه 2 ماهی باید صبر کنید تا وارد بشه. اگه مادربرد gen3 بگیرین هنوز گرافیک یا پردازنده ای که از pci-e3.0 ساپورت کنه نیومده. تا کارت گرافیکو سی پی یوش(Ivy Bridge) بیاد حداقل 6 ماه باید صبر کنید. اگه برا تکنولوژی جدید صبر کنید هیچ وقت نباید چیزی بگیرید چون تا 6 ماه دیگه هم یه چیزه جدید دیگه میاد اون وقت باید بازم 6 ماه دیگه هم صبر کنید ... @};-

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

من این مادر برد رو میگم

اگه بخواي صبركني تا اين مدل بياد مطمئن باش با قيمت كاذب وارد ايران ميشه و بايد صبر كني يكم ارزون بشه تا ارزش خريد پيدا كنه بعد تا بخواي اين مدت رو صبر كني يه نسل جديد ديگه وارد بازار ميشه پس تامل نكن واسه خريد قطعات...بخر هر 2 سال ارتقا بده . باور كن من خودم الان 1 ماه ميخوام سيستم ببندم اما قطعاتي كه ميخوام موجود نيست و منتظر بارجديد اسوس هستم كه بياد سيستمي كه ميخوام ببندم 1155 هست و با اينكه ميدونم تا چند ماه ديگه نسل جديد داره مياد پشيمون نشدم از خريد چون واقعا در نوع خودشون سيستم هاي عالي هستند و حالا حالاها جوابگوي نيازهامون هستند مطمئن باش دوست عزيز

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

مطالب اين تاپيك رو كامل خوندم براي جاي سئوال بود كه چرا كسي حرفي از 6990 نزد؟

لینک به دیدگاه

مطالب اين تاپيك رو كامل خوندم براي جاي سئوال بود كه چرا كسي حرفي از 6990 نزد؟

برای اینکه کلا رنج قیمتش با کارت ایی که مطرح شد قابل مقایسه نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...