رفتن به مطلب

مشاوره وراهنمایی برای خرید مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام جناب حسینی

من در مورد قیمت مین rampage extreme شما بدجوری اعتزاض دارم.شما این مین رو با قیمت 469000 می فروشید.ولی من از شرکت الماس خاورمیانه با گارانتی خریدم 396000 تومان.این یعنی 73000 تومان قیمت زیاد!!!!!!!

خواهشن قیمتو تصحیح کنید

ممنون

دوست من حق با شماست و این کالا اپدیت نشده و شما حقتون هستش که قیمتهاتون رو بگیرید ولی این قیمت رو من حدودا 2 هفته پیش اینجا گذاشتم و به شما گفتم این قیمته و قبول دارید که الان قیمتها تغییر کرده ؟و واقعا نمیشه همه چیز رو توس ایت به روز کرد و بر طبق اطلاعات روز اپدیت میشه خوب الان شما من رو اگاه از قیمت کردید و من متوجه شدم این قیمتش پایین اومده پس بعد از مطمئن شدن از قیمت روز تغییر قیمت خواهیم داد . . من نمیخوام از خودم دفاع کنم ولی دوستانی که از ما قطعات خریداری کردن میدونن که موقع خرید یا تماس تلفنی و گرفتن قیمت در تاپیک قیمت روزانه قیمتها رو به روز اعلام میکنیم و به سایت تکیه نمیکنیم .

خلاصه مبارکتون باشه . و شنبه این کالا قیمت کرفته میشه و اپیدیت میشه ما قبلا هم گفتیم که برای اپدیت سایت به کمک شما دوستان نیاز داریم . در ضمن شما فک میکنید که موقع خرید ما همین قیمت به شما میفروختیم . اگر چنین فکر میکنید پس ما کلاهابردارترین فروشنده بازار هستیم .

همیشه پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

• ارسال 173
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام جناب حسینی

من در مورد قیمت مین rampage extreme شما بدجوری اعتزاض دارم.شما این مین رو با قیمت 469000 می فروشید.ولی من از شرکت الماس خاورمیانه با گارانتی خریدم 396000 تومان.این یعنی 73000 تومان قیمت زیاد!!!!!!!

خواهشن قیمتو تصحیح کنید

ممنون

سلام دوست خوبم من از دیروز دارم بابت این مادربورد امار میگریم و من فکر میکنم که شما در این زمینه اشتباه کردید . البته بازم مطمئن نیستم اگر میشه . من به الماس هم تماس گرفتم . یه خواهشی داشتم شما از ما انتقاد کردید و ما از شما متشکریم اگر ممکنه شماره تماسی که از اونجا مادربورد رو خریدید رو بدید تا ما قیمتها مون رو با اونجا چک کنیم . شما این رو خریدید دیگه ؟ درسته ؟ ممنون میشم همکاری کنید . چون این مسئله باید روشن بشه چون قبول دارید که این قضیه برای ما حیاتی هستش و برای اعتبار مون مهمه

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

فکر کنم شرکت دیجیتال داره ؟ امروز توی ایست موجودیش دیده بودم.(یه اماری از موجودی شرکت گرفته بودم) :D

لینک به دیدگاه

main asus p5q behtare ya gigabyte ga-ep45-ud3r (rev. 1.0

دوست عزیز اولا خواهشمندم فارسی بنویسید.دوما ep45-ud3r بهتره.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

یه نفر تستهای انجام شده روی مادربورد p5ql-e رو می تونه برام بزاره؟

این مادربوردو میشه پیدا کرد؟ :D

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز لطفا برای ایجاد تاپیک عنوان تاپیک رو درست انتخاب کنید و در مورد خرید و مشاوره مادربورد تاپیک هستش .

http://forum.lioncomputer.ir/showthread.php?t=37&page=8

لطفا بیشتر دقت کنید و از همکاریتون ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

تویه رنج قیمت زیر 149 از نظر من بهترین انتخاب مادربرد ep45-ud3r است

من در حالت اورکلاک تستش کردم خوب جواب داده الان با سی پی یو e8400 3.00 تا فرکانس 3.5 و fsb 2000 ,بایس 500 دارم باهش و مولتی 7 کار می کنم و مشکلی پیش نیومده ورژن مادربرد من 1.1 هست ( با کاغذ چسبانده شوده به گوشه مادربرد)

این مادربرد در 3 تست بازی در سایت bit-tech.net در حد و اندازه ها مکسوم فرمول 2 ظاهر شوده

با تشکر

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

تویه رنج قیمت زیر 149 از نظر من بهترین انتخاب مادربرد ep45-ud3r است

من در حالت اورکلاک تستش کردم خوب جواب داده الان با سی پی یو e8400 3.00 تا فرکانس 3.5 و fsb 2000 ,بایس 500 دارم باهش و مولتی 7 کار می کنم و مشکلی پیش نیومده ورژن مادربرد من 1.1 هست ( با کاغذ چسبانده شوده به گوشه مادربرد)

این مادربرد در 3 تست بازی در سایت bit-tech.net در حد و اندازه ها مکسوم فرمول 2 ظاهر شوده

با تشکر

سینا جان قیمت رویژن 1.41 149تومن نیست اونی هم که میگی برچسبو خودشون زدم که بیشتر بفروشن.وگرنه رویژن رو گیگابایت هک میکنه.بعدش برای e8400 خیلی کمه 3.5.e8400 رو دست کم گرفتیا

لینک به دیدگاه

تا 110 تومن چه چيزي پيشنهاد ميكنيد ؟؟؟

ترجيحا چيپش p45‌باشه !!! ممنون

لینک به دیدگاه

تا 110 تومن چه چيزي پيشنهاد ميكنيد ؟؟؟

ترجيحا چيپش p45‌باشه !!! ممنون

Biostar TP452-A7 حدودا 103 تومان

لینک به دیدگاه

آقا سعيد اين مينبورد قابل اطمينان هست ؟؟؟

در حد مينبورد هاي Asus ميتونه باشه ؟؟؟

ممنون .

لینک به دیدگاه

در حد مينبورد هاي asus ميتونه باشه ؟؟؟

ممنون .

دوست عزیز این مادربورد داری چیپست توانای p45 هست واز برند پرقدرت بایواستار وشرکت گارانتی کنندش هم اینفورماتیک گستر هست که خیلی عالی خدمات میدند در قدرتش نسبت قیمتش شک نکن.

اگه بخوای 130تومن مین بخری من بهت TP45HP پیشنهاد میکنم اون که دیگه رویایی هست

لینک به دیدگاه

در حد مينبورد هاي asus ميتونه باشه ؟؟؟

ممنون .

محمد جان خاطرتون جمع باشه خودتون که میدونید من چیز بد به دوستان پیشنهاد نمیدم

لینک به دیدگاه

آقا سعيد نظرتون در مورد Gigabyte GA-EP45-UD3R چيه ؟؟؟

نسبت به قيمتش مي ارزه ؟؟؟

آخه من تست هاشو ديدم تقريبا مثل ايسوس فرمولا 2 هستش ؟؟؟ البته كمي كمتر

ميخواستم نظرتون رو در مورد اين هم بدونم . آخه ديدم قيمتش خيلي خوبه !!!

لینک به دیدگاه

دوستان بین p5q-e و p5q delux کدام رو پیشنهاد میدید و به چه دلیل ممنون میشم توضیح بدید

لینک به دیدگاه

دوستان بین p5q-e و p5q delux کدام رو پیشنهاد میدید و به چه دلیل ممنون میشم توضیح بدید

بستگی به کاربرد شما داره.اگه دنبال OC خوب هستید با قیمت 190 تومن برید دنبال DFI P45-T2RS

البته منظور بنده این نیست که P5Q-E & Deluxe تو OC ضعیف هستند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشتری من فقطasus میخواد به همین خاطر پرسیدم که p5q-e بگیرم براش یا p5q-deluxe با علتش ممنون میشم پاسخ بدین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشتری من فقطasus میخواد به همین خاطر پرسیدم که p5q-e بگیرم براش یا p5q-deluxe با علتش ممنون میشم پاسخ بدین

سلام

دوست عزیز p5q deluxe کراس فایر ساپورته اول از همه ببینید نیاز مشتریتون چیه و چه چیزهایی براش ملاک هستش اگر کراس فایر نمیکنند نیازی به این مینبورد نیست و اگر یک کاربر ساده هستند p5q براش بگیری بهتره .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کراس فایر رو میخواد Cpuهم6600 برداشته تا اور کنه البته مادربرد هم میگه فقط Asus جز Asus هم هیچ چیز دیگه نمی خوادبه همین خاطر پرسیدم که p5q-e بگیرم براش یا p5q-deluxe باتفاوت این دو مادربرد ممنون میشم پاسخ بدین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کراس فایر رو میخواد Cpuهم6600 برداشته تا اور کنه البته مادربرد هم میگه فقط Asus جز Asus هم هیچ چیز دیگه نمی خوادبه همین خاطر پرسیدم که p5q-e بگیرم براش یا p5q-deluxe باتفاوت این دو مادربرد ممنون میشم پاسخ بدین

خوب زیاد فرقی با هم ندارند این دو مینبورد برای مشخصات دقیقشون به این لینک برو :

http://www.lioncomputer.ir/index.php?action=compare&&me=460&&you=83&&you1=&&you2=

لینک به دیدگاه

البته دومینیتور عزیز و سایر دوستان CroosFire چیپ های P45 اصلا جالب نیست.Dual 8x !!

بهتر از مادربرد هایی از چیپ های دیگه مثل x48 و x38 ....استفاده بشه.

نظر من اگر واقعا CorssFire استفاده میکنه......

Asus P5E

Asus Maxuimus FUrmula

....هر مدل دیگر

البته X48 گررون تر هستش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...