رفتن به مطلب

نهایت گرافیک در GTA V

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

آقایون کسی نصب کرد؟ لینک دانلود کار میده ؟

ما که این سه روز در حد نفله شدن دانشگاه داریم (4شنبه،5شنبه و جمعه) انشاالله فردا صبح اقدام به نصبش میکنم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 7 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

در در 1396/07/20, 19:04:46، rezagtx گفته است :

دوست من شما دارید با CPU تون E7500 است یا i5 7500??

I57500

فریم نر مال بازی با اسکریپت هوک چقده؟ رو فول اچدی اولترا ام اس اس اس اس رو 4 ایکس.........30 تا 50 میده بدون اسکریپتا 60 تا 80 ...ورژن اسکریپت هوک میتونه تاثیر داشته باشه ؟؟ واسه من اخرین ورژنه ولی نسخه بازیم کرکی 10877 هست با دی ال سی دوتا جدیدتر ک خودم یجوری ادیت کردم اضافه کردم و کلی ماشین اد ان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

I57500

فریم نر مال بازی با اسکریپت هوک چقده؟ رو فول اچدی اولترا ام اس اس اس اس رو 4 ایکس.........30 تا 50 میده بدون اسکریپتا 60 تا 80 ...ورژن اسکریپت هوک میتونه تاثیر داشته باشه ؟؟ واسه من اخرین ورژنه ولی نسخه بازیم کرکی 10877 هست با دی ال سی دوتا جدیدتر ک خودم یجوری ادیت کردم اضافه کردم و کلی ماشین اد ان

شما دوست من داری از مادهای دیگه استفاده میکنی  این ماد که من گفتم در شرایطی که فقط ریداکس نصب باشه.  والا من که 1080/60فریم است ولی 4k/30فریم بازی میکنم.خود این ماد خالی  و اسکریپت هوک فریم کم نمیکنه مگر enbکم کنه  فریم. شما مادهای دیگر نصب کردید . اسکریپت هوک من  متوجه کم شدن فریم البته اصلا نشدم حتی قدیم که مادهای دیگه نصب کرده بودم .شما مشکلت جای دیگه است اسکریپت هوک عزیزم سی فریم !!!!از بازی کم نمیکنه.شما احتمالا دستکاری کردید بازی رو  همون ادیت کردن کار داده دست فریم بازی .ضمنا اپدیت نهایی ریلودد و خود ماد ریداکس ماشین های دی ال سی  های راک استار رو اضافه  میکنه به لود بازی مگر اینکه بخواید ماشین کاستوم اضاف کنید که من دوست ندارم چون خود بازی پانصد تا ماشین داره حالا یک نیسان زد و فراریو.... این ها رو میشه تو فورزا هورایزن  یاهفت صد برابر بهتر روند. خود ماد و اسکریپت هوک  اخرین نسخه بدون ای ان بی تاثیری در فریم بازی ندارن. ضمنا قاتل فریم روی سیستم شما همونmsaaاست ببندش و بجاش از رزلولشن اسکلینگ بخشadvanced graphic استفاده کن همون تاثیر با ازدست دادن کارایی خیلس کمتر. جهان. این بازی عظیمه 4ایکس msaaنابود میکنه کارایی رو ببندش تفاوت رو ببین

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

من نصب کردم  با توضیحات کامل دوستمون بدون مشکل و دردسر،عالی بود. کیفتش عالی شد.

تشکر از استارتر عزیز

GTA5_2017_10_12_21_53_38_288.jpg

خواهش موفق باشید امیدوارم لذت ببری- آره واقعا   تجربه gta   5   فراموش نشدنی میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

شما دوست من داری از مادهای دیگه استفاده میکنی  این ماد که من گفتم در شرایطی که فقط ریداکس نصب باشه.  والا من که 1080/60فریم است ولی 4k/30فریم بازی میکنم.خود این ماد خالی  و اسکریپت هوک فریم کم نمیکنه مگر enbکم کنه  فریم. شما مادهای دیگر نصب کردید . اسکریپت هوک من  متوجه کم شدن فریم البته اصلا نشدم حتی قدیم که مادهای دیگه نصب کرده بودم .شما مشکلت جای دیگه است اسکریپت هوک عزیزم سی فریم !!!!از بازی کم نمیکنه.شما احتمالا دستکاری کردید بازی رو  همون ادیت کردن کار داده دست فریم بازی .ضمنا اپدیت نهایی ریلودد و خود ماد ریداکس ماشین های دی ال سی  های راک استار رو اضافه  میکنه به لود بازی مگر اینکه بخواید ماشین کاستوم اضاف کنید که من دوست ندارم چون خود بازی پانصد تا ماشین داره حالا یک نیسان زد و فراریو.... این ها رو میشه تو فورزا هورایزن  یاهفت صد برابر بهتر روند. خود ماد و اسکریپت هوک  اخرین نسخه بدون ای ان بی تاثیری در فریم بازی ندارن. ضمنا قاتل فریم روی سیستم شما همونmsaaاست ببندش و بجاش از رزلولشن اسکلینگ بخشadvanced graphic استفاده کن همون تاثیر با ازدست دادن کارایی خیلس کمتر. جهان. این بازی عظیمه 4ایکس msaaنابود میکنه کارایی رو ببندش تفاوت رو ببین

من تست کردم با انهنس نیتیو ترینر مشکل دارم اخرین ورژن هست کم کم فریم رو میرسونه به 18! اپدیت ریلود خالی فقط کرک هست؟ لینکشو میدید؟ enb چی هست؟ در ضمن من فقط ماشینای وانیلا رو میارم تو بازیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

من تست کردم با انهنس نیتیو ترینر مشکل دارم اخرین ورژن هست کم کم فریم رو میرسونه به 18! اپدیت ریلود خالی فقط کرک هست؟ لینکشو میدید؟ enb چی هست؟ در ضمن من فقط ماشینای وانیلا رو میارم تو بازیم

ترینیر ممکنه باگ داشته باشه با هوک .خود اسکریپت خالی با ماد ریداکس که این همه تغییر میده اصلا مشکلی بودجود نمیاره من از ورژن یک ریداکس ماهها پیش دارم بازی میکنم مشکلی ندیدم/انم الترا یا سینگین ترین کانفیگ ها و ..

شما اصلا ریداکس رو نصب کردید ؟؟  من نمیدونم شما چی  نصب کردید من توضیح دادم در نوشتار- شما باید اپدیت 1.41 نصب باشه بعدش هم طبق اموزش برید- بهترین  طenb های جی تی ا در همون خود ماد ریداکس 3.3. گیگی که لینک است قرار دارند.

لینک به دیدگاه

این کرک  ریلود تازگیا منتشر شده؟؟؟؟؟؟1.41؟؟

من اخریش بایکر دی ال سی بود ک اجرا میکردم  1.36!! جدیدا کرک شده؟ پ این افت فریم واسه اینه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دارم یک صحنه هایی در GTA می بینم چند تا اسکرین شات به تاپیک اصلی اضافع کردم بعضی جاها غیر قابل باوره! فکر میکنم چشم اشتباه میکنه گرافیک GTAV از واقعی هم رد میکنه- مقایسه کنید با بازی مثل مافیاIII که چند سال بعدش امده با دیگر بازیها اپن ورد مثل اسسن کرید و ...  واقعا کم میارن جلوی REDUX  GTAV

Stranger things!!!

GTA5_2017_10_14_02_05_26_581.thumb.jpg.0deccbc255c6ea559f7aebc62508a276.jpg

GTA5_2017_10_14_05_05_21_683.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

من اخریش بایکر دی ال سی بود ک اجرا میکردم  1.36!! جدیدا کرک شده؟ پ این افت فریم واسه اینه 

؟؟؟

لینک به دیدگاه

اینم چندتا عکس که بنده چند وقت پیش گرفته بودم

یه تشکر هم از آقا رضا بخاطر تاپیک مفیدشون

photo_2017-05-16_21-41-24.jpg

photo_2017-05-16_21-42-23.jpg

photo_2017-05-16_21-43-26.jpg

photo_2017-05-16_21-44-36.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و تشكر بابت آموزش. يه سوال، با كرك 3DM كار ميكنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا برا من این ارور رو میده مرحله  9

mods.thumb.jpg.cf897770e452e517da3ba9c7187d7469.jpg

@rezagtx

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، optimus گفته است :

سلام و تشكر بابت آموزش. يه سوال، با كرك 3DM كار ميكنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نه  فقط نسخه نهایی باید باشه 3dm یادم نمیاد اپدیت زده باشه برای بازی روزلانچ فقط کرک کرد . تاپیک رو بخونیدبا دقت، نسخه Reloaded روز یک + اپدیت جدیدشون  دو سه هفته پیش آمد:GTA Vupdate 1.41 reloaded لینک دانلود در مقاله است. برای نسخه کرکی فقط و فقط نسخه ریلودد! باید زیر گوشه بازی  شما در حال لود  بزنه :

1.0.1180.2 offline

1.41 online- این یعنی نسخه مورد نیاز ریداکس

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

@rezagtx

بازی نسخه اش  فرق داره  یا پوشه mods یا فایل های داخلش مشکل دارند ردست کپی نشده اند یا  فایل ها ویرایش شده اند. این ماد  خیلی تغییرات ایجاد میکنه در بازی بهتر نسخه GTA تون تازه نصب باشه/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

دوست من ببخشید شما تاپیک رو نمیخونید  من رو ببخش که میگم اصلا دقت نمیکنی  د هرچی  من میگم شما حرف خودت رو  میزنی ! عزیزم گفتم بازی کلا ا زنو نسخه ریلودد + اپ 1.41- من لینک گذاشتم در تاپیک توضیح نوشتم  5 ساعت وقف گذاشته شده تا نسخه جدید تست شده بررسی شده  بازی  اوز اول نصب شده نو ... همه اینها برای شما ست  شما هیچ کدوم رو نمیخونید ! ببنید دوست من برایredux این راهنمایی من 100 درصد جواب میده -  شما میخواید از پست ها یاد بگیرید نصب رو که نمیشه  باید یکبار اگر علاقه مندی  مقاله رو بخونی  بازی رو نسخه ریلودد نصب کن اپ 1.41 رو  هم دانلود کن  لینک نه یکی سه تا گذاشتم !! نصب کن روش بعد طبق اموزش برو  فقط ریداکس نصب میشه من درباره بقیه مادهای که شما نصب کردید  چیزی نمیگم این ماد باید  روی نسخه نو بازی  نصب بشه روی  نسخه ویرایش شده بازی کار نمیده  - باید بازی هیچ مادی نصب نداشته باشه -این نکته  رو رعایت کنید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/21, 15:01:45، rezagtx گفته است :

با تشکر فرآوان از آقا رضای عزیز ، بالاخره منم نصبش کردم از آب خوردنم راحت تر بود ، صد البته به کمک راهنمایی های آقا رضا.

من این ماد رو صرفا جهت کنج کاوی نصب کردم وگرنه که واقعا بعد از این همه مدت هنوزم با بازی کردن بخش آنلاینش مشغولم و لذت میبرم ، اما اگر نظرم رو نسبت به این ماد بخوام بگم میتونم اینجور توصیفش کنم که واقعا روی این ماد کار شده و تمام جزئیات بازسازی شده ، در نگاه اول مواردی که نظرم رو جلب کرد گرافیک اجسام و جزئیات بالاشون بود و بعد از اون نور پردازی ، تیراندازی و مخصوصا صدا گزاری جدید برای سلاح ها که واقعا قافل گیرم کرد ، انفجار ها که خیلی جذاب و هیجان انگیز شدن ، تنوع ماشین ها ، تنوع کاراکتر ها ، و همینطور نکته ای که باعث خندم شد دیدن برند های تجاری پس از سالها در gta .

اما چند نکته که برام زیاد جالب نبود یکی زرق و برق زیاد از حد محیط و ماشین ها بود و دیگری سرعت غیر عادی و زیاد از حد ماشین ها ، (شخصا نمایش سرعت نسبت به فیزیک ماشین رو در Forza Horizon 3 میپسندم ، واقعا طبیعی نشون دادن)

در کل همونجور که گفتم من این ماد رو فقط جهت کنجکاوی نصب کردم چون نمیتونم درک کنم وقتی یه بازی رو 4 بار تا انتها رفتم چرا باید بازم بیام توی محیطش چرخ بزنم (البته که gta ستودنیه و هرچقدر توش چرخ بخوری تکرار شدنی نیست ولی نه پس از 4 بار 100 درصد کردن بازی ) به همین خاطر هست که از بخش آنلانش نهایت لذت رو میبرم.

جا داره بازم از آقا رضای عزیز بابت ذحمتشون جهت تنظیم و نگارش چه این تاپیک و چه تاپیک های دیگشون که همیشه ازشون استفاده کردم تشکر کنم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بازی نسخه اش  فرق داره  یا پوشه mods یا فایل های داخلش مشکل دارند ردست کپی نشده اند یا  فایل ها ویرایش شده اند. این ماد  خیلی تغییرات ایجاد میکنه در بازی بهتر نسخه GTA تون تازه نصب باشه/

رضا جان نسخه open iv رو عوض کردم و مشکل حل شد الان فقط 2 یا 3 تا ماد برام کار میکنه و اکثر ماد ها stop working میدن

گرافیکم asus rx 470

پردازندم r7 1700

gskill 8gb

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

رضا جان نسخه open iv رو عوض کردم و مشکل حل شد الان فقط 2 یا 3 تا ماد برام کار میکنه و اکثر ماد ها stop working میدن

گرافیکم asus rx 470

پردازندم r7 1700

gskill 8gb

میدونید مشکل شما چیه؟ مشکل شما اینه که مطالب رو نمیخونید دوست من. مادها؟؟؟ کدوم مادها ؟ دوست من این با مادهای دیگه کار نمیکنه کرش میده بازی مشکل پیدا میکنه- روی نسخه نو باید نصب بشه-ضمنا اخرین نسخه openiv که میشه باهاش ریداکس 1.2.1 نصب کرد و اسکریپت هوک نهایی رو پشتیبانی میکنه همینه که گذاشتم نسخه قدیمی تر اصلا با این نسخه مشکل پیدا میکنه- نباید عوض کنید . بازی تون روو به اخرین نسخه اپدیت کنید - بازی نو بازی نو  تازه نصب دشه- -اگر دوست دراید ریداکس رو فقط باید ریداکس رو تجربه کنید.به نظرم بهترین و کاملترین ماد برای GTA V و دیگه از این بهتر نمیشه.- فقط فایلها و ورژنها و اطلاعات  درون  تاپیک اصلی -خارج از اون  رو هیچ کار نمیشه کرد. معلومه کرش و استاپ ورکینگ میده- فقط مثاله و همون فایلها- نه باید openiv رو عوض کنید. اصلا این نسخه اپن ای وی اپدیت شد برای اخرین اپدیت  GTA V که از قضا ریداکس فقط روی ان کار میده- این سه تا ورژن بازی و اپن ای وی و  ریداکس فقط همون نسخه های مقاله -خارج از اون خود شما باید با آزمون و خطاکشف کنید.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

میدونید مشکل شما چیه؟ مشکل شما اینه که مطالب رو نمیخونید دوست من. مادها؟؟؟ کدوم مادها ؟ دوست من این با مادهای دیگه کار نمیکنه کرش میده بازی مشکل پیدا میکنه- روی نسخه نو باید نصب بشه-ضمنا اخرین نسخه openiv که میشه باهاش ریداکس 1.2.1 نصب کرد و اسکریپت هوک نهایی رو پشتیبانی میکنه همینه که گذاشتم نسخه قدیمی تر اصلا با این نسخه مشکل پیدا میکنه- نباید عوض کنید . بازی تون روو به اخرین نسخه اپدیت کنید - بازی نو بازی نو  تازه نصب دشه- -اگر دوست دراید ریداکس رو فقط باید ریداکس رو تجربه کنید.به نظرم بهترین و کاملترین ماد برای GTA V و دیگه از این بهتر نمیشه.- فقط فایلها و ورژنها و اطلاعات  درون  تاپیک اصلی -خارج از اون  رو هیچ کار نمیشه کرد. معلومه کرش و استاپ ورکینگ میده- فقط مثاله و همون فایلها- نه باید openiv رو عوض کنید. اصلا این نسخه اپن ای وی اپدیت شد برای اخرین اپدیت  GTA V که از قضا ریداکس فقط روی ان کار میده- این سه تا ورژن بازی و اپن ای وی و  ریداکس فقط همون نسخه های مقاله -خارج از اون خود شما باید با آزمون و خطاکشف کنید.

اقا رضا خیلی زود عصبانی میشی ها:3_grin:خب حق داری سه ساعت نشستی تایپ کردی و کسی نیاد و بخونه خدایی خیلی ظلمه

ولی من منظورمو اشتباه رسوندم

خب من متن شمارو 2 بار خوندم و کلا بازی رو از اول نصب کردم و آخرین اپدیت ک 1.41 ریلود رو هم نصب کردم و در اخر همه کارایی ک گفتین رو انجام دادم فقط ورژن open iv رو ورژن 2.8.703 نصب کردم چون با ورژنی ک شما گذاشتین تو فروم ریداکس نصب نمیشد و ارور میداد

و اینکه من منظورم اینا بودش ک فقط چندتاش اجرا میشه ولی بعضی هاشو  ک کپی میکنم بازی Stop working میده!ب نظرتون مشکل از open iv هستش ؟ ک عوضش کردم؟

redux.png.b0d0f951fc575dc1e6c6ccb37bbd6a7e.png

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

اقا رضا خیلی زود عصبانی میشی ها:3_grin:خب حق داری سه ساعت نشستی تایپ کردی و کسی نیاد و بخونه خدایی خیلی ظلمه

ولی من منظورمو اشتباه رسوندم

خب من متن شمارو 2 بار خوندم و کلا بازی رو از اول نصب کردم و آخرین اپدیت ک 1.41 ریلود رو هم نصب کردم و در اخر همه کارایی ک گفتین رو انجام دادم فقط ورژن open iv رو ورژن 2.8.703 نصب کردم چون با ورژنی ک شما گذاشتین تو فروم ریداکس نصب نمیشد و ارور میداد

و اینکه من منظورم اینا بودش ک فقط چندتاش اجرا میشه ولی بعضی هاشو  ک کپی میکنم بازی Stop working میده!ب نظرتون مشکل از open iv هستش ؟ ک عوضش کردم؟

redux.png.b0d0f951fc575dc1e6c6ccb37bbd6a7e.png

نه خواهش عصبانی اصلا نیستم من خودم دوست دارم رفقا رو راهنمایی کنم دوستان لذت ببرن شما تا ده سال دیگه بپرسی من جواب خواهم داد.

شما اگر نسخه ات ریلودده  + اپدیت 1.41  باید اون  open iv  مشکلی نداشته باشه- ببنید اپن ای وی که من گذاشتم که فقط یک دانلودر است  خودش نسخه  مربوطه رو  دانلود میکنه برای شما-  پایین  راهنمایی  و حل مشکلات میزارم  تا  یک ساعت دیگه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر موقع نصب این ماد اررو میگیرن:

1-   قبل از هر کاری نسخه تازه نصب شده بازی رو یک بار اجرا کنیدو

2- قبل از اینکه  پکیج اینستالر رو  باز کنید حتما فایل GTA5_REDUX_v1.2.1  رو اکسترکت کرده باشید .

3  - حتما open iv رو با run as admin اجرا کنیدو

4- حتما اسکریپت هوک رو قبل از   پکیج اینستال خود ماد کپی کنید  اون دو تا dll.

5-  اگر چنین فایلی دارید در  پوشه  بازی dsound.dll  پاکش کنید.

6- حتما حتما ترینیر ها رو پاک کنید

7 -همه فایل های مورد نیاز رو  قبل از  شروع انزیپ کنید و پوشه ماد  رو حتما چک کنید درست ساخته شده باشه و اون کپی  فولدر و فایلها رو  حتما درست انجام بدید به داخل پوشه ماد-

حالا اگر ماد نصب شد و موقع استفاده از ENB ها کرش میگیرید این طبیعی است این ذات این ریشید طenb هاست  ممکنه با یک بازی هایی موقع لود کرش بدن. برای فیکس:

1- اول  Redux (original) preset  رو امتحان کنید این قدیمی ترین و پایدار ترین پرست  enb ریداکس است .

2- اگر با پرست بالا هم مشکل داشتید و کرش گرفتید برید به پوشه بازی  و کارهای زیر رو انجام بدید:

----فایل dxgi.dll  رو به ReShade64.dll  تغییر نام بدید   و بعد enblocal.ini  رو با یک ادیتور با زکنید و :

این خط رو بجورید :

ProxyLibrary=d3d11.dll

و تغییرش بد ید به:

ProxyLibrary=ReShade64.dll

یادتون  نره save کنید.

اگر مشکلتون حل شد و بازی اجرا شد با تغییر بالا برای پرست Redux (original)  خوب باید برای هر  کدوم از پرست ها کهی میخواید استفاده کنید این فرایند رو انجام بدید  می تونید همین خط رو کپی کنید بعد در  enblocal ویرایش کنید.

نکته ها: سعی کنید برنامه هیا پس زمینه رو ببنید حتما ارتباط به  اینترنت نداشته باشدی حتی برای نسخه اصلی ، استیم رو بگذارید در حالت offline mode  . بعد یک فایل تکست ایجاد کنید با نام commandline.txt  بعد داخلش تایپ کنید: -scOfflineOnly  سیو کنید و کپی کنید در داخل پوشه اصلی  بازی- دقت کنید قبلش برای نسخه اصلی یکبار بازی رو انلاین اجرا کرده باشدی وگرنه سوشال کلاب گیر میده-

اگربا فیکس های بالا هم کرش دارید:

1.1180.2 این نسخه نهایی استیم است- نسخه ریلودد با پج 1.42   میشه 1.1180.1 این دو نسخه با Open iv ارائه شده و اسکریپت هوک  و خود ریداکس 1.21 کاملا سازگارن- بادتون نره هات فیکس  ریداکس رو نصب کنید -چنجاه کیلوبایتی-

بازی رو نو که نصب کردید با پچ  ریلودد یکبار بازی رو اجرا کنید تا یک سیو حداقل ایجادبشه- چه چک پوینت یا   خودتون سیو کنید همون جایی که فرنکلین میخواد در خونه دکتر ماشین ر  و ریپو کنه-

حتما openIV رو run as administrator  اجرا کنید.

ماد رو که نصب کردید با هات فیکس بدون ریشید هم یکبار اجرا کنید بعد بیایید بیرون  enb/resahde ها رو تست کنید.

ا بازی ماد دشه یا فایل های  تغییر یافته  یا چیزی استفاده نکنید -

موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگر مجدد اگر کرش داشتید پست بدید ببینم چه میکنم .فعلا که این evil within 2 من رو گرفته

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوستان اگر مجدد اگر کرش داشتید پست بدید ببینم چه میکنم .فعلا که این evil within 2 من رو گرفته

رضا جان بنده redux ultra v1.v2.v3 رو میریزم ولی بعضی وقتا کرش میکنه و بعضی وقتا کرش نمیکنه!خیلی داستان عجیب شده:3_grin:

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 19:42:37، ali.king گفته است :

@rezagtx

من هم تو این مرحله همین ارور رو دیده بودم و نتونستم حلش کنم. البته توضیحات آقا رضا کامل تر بودن و انشالا یه بار هم که وقت کردم ب این توضیحات شروع به نصب می کنم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

رضا جان بنده redux ultra v1.v2.v3 رو میریزم ولی بعضی وقتا کرش میکنه و بعضی وقتا کرش نمیکنه!خیلی داستان عجیب شده:3_grin:

فیکس گذاشتم بالا برای مشکل کرش موقع لود اول بازی . خود مودر هم نوشته این ربطی به ماد نداره این مشکل ریشیده با موتور راک استار. موتور راک استار مثل اینکه موقع لود اول بازی یک سری توابع گرافیکی رو بسته به جایی که اخرین بار سیو  کردید لود میکنه (اگر دقت کرده باشید gta vمنو نداره مستقیم لود میشید تو بازی حالا یا بخش داستانی یا  اونلاین) همون لود های متفاوت با enb/reshadeمشکل دارن . 

فیکس چند تا پست قبل تر گذاشتم مشکلتون رو احتمال زیاد حل میکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...