رفتن به مطلب

نهایت گرافیک در GTA V

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا رضا یه سری ماشیناش هستن 2 تا فایل دارن مثل این p1

آیا منظورش اینه که هر دو باید انجام و کپی بشه یا اینکه 2 روشه که هرکدومو خواستیم میتونیم انجام بدیم.

https://www.gta5-mods.com/vehicles/2014-mclaren-p1-fb28b756-465d-43e7-b4e0-9793bfa5f714

لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در در 1396/07/29, 07:36:20، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا یه سری ماشیناش هستن 2 تا فایل دارن مثل این p1

آیا منظورش اینه که هر دو باید انجام و کپی بشه یا اینکه 2 روشه که هرکدومو خواستیم میتونیم انجام بدیم.

https://www.gta5-mods.com/vehicles/2014-mclaren-p1-fb28b756-465d-43e7-b4e0-9793bfa5f714

اقا من این پست رو یادم رفت جواب بدم. فروم یکم عجیب شده  باید حتما بریم در بخش موضوعات تاببینیم یکی پست گذاشته- پیغام میدادی! فایل رو گرفتم راهنمای نصب  اصلی فایل تکستش خرابه  مثل اینکه دقیقا مشخص نیست چی میگه- ولی اون اپدیت فکر کنم بعد از نصب اصلی میاد اپدیت میکنه ماد رو -ولی خود فایل اصلی که باید کلی ویرایش انجام بشه- من دوبا رهم گرفتم read me خرابه انگار! فونتهاش قاطیه دقیقا متوجه نمیشم/

لینک به دیدگاه

این ماد تو رزولوشن FHD هم همین گرافیک و کیفیت رو میده یا باید مانیتور 4k باشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

این ماد تو رزولوشن FHD هم همین گرافیک و کیفیت رو میده یا باید مانیتور 4k باشه؟؟؟

نه دوست من   این ماد ارتقا گرافیکی  است ربطی به 4kنداره- کیفیت بافت هاافزایش پیدا میکنه- بله از اون طرف هرچی رزلوشن بره بالاتر  گرافیک هم زیباتر میشه  ولی در 1080 هم تفاوتش با خود بازی  بسیارزیاده- شما نصب کنید سخت افزار توانایی داشته باشه همین گرافیک رو تجربه خواهید کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوستان من به یه مشکلی بر خوردم

اول که بازیو نصب کردم و ری شید رو ریختم همه چیز خوب بود و عمل کرد، داخل بازی رفتم تو تنظیمات گرافیکی و همه چیزو های کردم و یه بنچ مارک گرفتم ،از بازی پرید بیرون و از اون به بعد هر دفه وارد بازی میشدم کرش میداد، ریشید رو پاک کردم و یکی دیگه ریختم، کار کرد و خوب بود ولی بازم وقتی میخواستم دوباره وارد بازی بشم کرش میکرد، آخرش ریشید ها رو پاک کردم و وارد بازی شدم ، بازی لگ میداد ولی اجرا میشد

در نهایت از دستور العمل پست سوم استفاده کردم ولی بازم بازی لگ میده.

یه نکته دیگه اینکه برای اینکه بازی کرش نکنه و اجرا بشه، رفتم از تنظیماتش کامپتیبل ویت ویندوز 7 رو فعال کردم و run as adminstor میکنم، وگرنه کرش میده(تازه تیکش کافی نیست و خودم هر دفه باید دستی ران از ادمین کنم)

کلا الان چه با ریشید چه بی ریشید، لگ میده بازی!

مشخصات سیستم:

1080 ti

ryzen 1700

ram 16 gm 3200 mhz

ssd samsung 500gb

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، amirff1 گفته است :

دوستان من به یه مشکلی بر خوردم

اول که بازیو نصب کردم و ری شید رو ریختم همه چیز خوب بود و عمل کرد، داخل بازی رفتم تو تنظیمات گرافیکی و همه چیزو های کردم و یه بنچ مارک گرفتم ،از بازی پرید بیرون و از اون به بعد هر دفه وارد بازی میشدم کرش میداد، ریشید رو پاک کردم و یکی دیگه ریختم، کار کرد و خوب بود ولی بازم وقتی میخواستم دوباره وارد بازی بشم کرش میکرد، آخرش ریشید ها رو پاک کردم و وارد بازی شدم ، بازی لگ میداد ولی اجرا میشد

در نهایت از دستور العمل پست سوم استفاده کردم ولی بازم بازی لگ میده.

یه نکته دیگه اینکه برای اینکه بازی کرش نکنه و اجرا بشه، رفتم از تنظیماتش کامپتیبل ویت ویندوز 7 رو فعال کردم و run as adminstor میکنم، وگرنه کرش میده(تازه تیکش کافی نیست و خودم هر دفه باید دستی ران از ادمین کنم)

کلا الان چه با ریشید چه بی ریشید، لگ میده بازی!

مشخصات سیستم:

1080 ti

ryzen 1700

ram 16 gm 3200 mhz

ssd samsung 500gb

گرامی 1080 ti تو حالت سیستم خاموش هم  این بازی رو بدون لگ اجرا میکنه !!!چه برسه به روشن!:4_joy:لگ چی ؟رزولوشن چیه؟ چند فریم میگیری؟شما هیچ اطلاعی ندادی فقط میگید لگ -شاید از نظر شما لگه - باید افتر برنر یا هر برنامه ای که نمایشگر فریم و شرایط سیستم در موقع اجرای بازی است  استفاده کنید تست کنید ببنید فریم چطوره . اصلا رزلوشن شما چنده. نگید 1080 فقط!

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

گرامی 1080 ti تو حالت سیستم خاموش هم  این بازی رو بدون لگ اجرا میکنه !!!چه برسه به روشن!:4_joy:لگ چی ؟رزولوشن چیه؟ چند فریم میگیری؟شما هیچ اطلاعی ندادی فقط میگید لگ -شاید از نظر شما لگه - باید افتر برنر یا هر برنامه ای که نمایشگر فریم و شرایط سیستم در موقع اجرای بازی است  استفاده کنید تست کنید ببنید فریم چطوره . اصلا رزلوشن شما چنده. نگید 1080 فقط!

احتمالا واسه ماد یا اسکریپتا هست ک سی پی یو رو 100 درصد درگیر کرده ،یک مود ناسازگار رو باید شناسایی کنی

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

:4_joy:

اره خب.... ولی واقعا لگ داشت، قشنگ در حد 20 فریم در ثانیه

ولی حل شد، الان کلی باهاش ور رفتم، همون حالت کامپتیبل رو خاموش کردم و ران از ادمینستور کردم، شیدر رو دوباره ریختم و اون تغییر توی اسم فایل رو انجام دادم، برنامشم یه بار دیگه تو کنترل پنل از اول اد کردم، قبلشم ستینگ برنامه رو از مای دایکیومنت پاک کردم، درست شد، اصلا قبل از این کارا، گرافیک رو حالت fanless بود تو بازی:|:4_joy:

بازیه کم مصرفیه، 2.5 گیگ مصرف رم داره!

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

:4_joy:

اره خب.... ولی واقعا لگ داشت، قشنگ در حد 20 فریم در ثانیه

ولی حل شد، الان کلی باهاش ور رفتم، همون حالت کامپتیبل رو خاموش کردم و ران از ادمینستور کردم، شیدر رو دوباره ریختم و اون تغییر توی اسم فایل رو انجام دادم، برنامشم یه بار دیگه تو کنترل پنل از اول اد کردم، قبلشم ستینگ برنامه رو از مای دایکیومنت پاک کردم، درست شد، اصلا قبل از این کارا، گرافیک رو حالت fanless بود تو بازی:|:4_joy:

بازیه کم مصرفیه، 2.5 گیگ مصرف رم داره!

رم تا 7 هم پر میکنه با سیستم در مجموع ،ولی حافظه گرافیکم فولش تو حدود 4 گیگ هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود بر همه.

من این ماه رو نصب کردم بالا هم امد ولی یک مشکل بزرگ دارم.

ماموریت هارو نمیخونه تو ماموریت که میری هیچ کاری نمیکنه.

باید چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، callaf گفته است :

سلام و درود بر همه.

من این ماه رو نصب کردم بالا هم امد ولی یک مشکل بزرگ دارم.

ماموریت هارو نمیخونه تو ماموریت که میری هیچ کاری نمیکنه.

باید چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید.

این ماد  کاری با ماموریت ها نداره احتمالا  بد نصب کردید یا فایل های بازی بروز رسانی نصب نبوده یا  از قدیم فایل های بازی مشکل داشته مثلا ن دیدم یک عده هنو زاز کرک 3dm استفاده  میکنن. نو نصب کنید - کلا پاک بشه بازی از اول فقط نسخه ریلودد  و با اپدیت نهایی ریلودد در پست ها بگیردید لینک ها رو میجورید. بعد ماد رو نصب کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

این ماد  کاری با ماموریت ها نداره احتمالا  بد نصب کردید یا فایل های بازی بروز رسانی نصب نبوده یا  از قدیم فایل های بازی مشکل داشته مثلا ن دیدم یک عده هنو زاز کرک 3dm استفاده  میکنن. نو نصب کنید - کلا پاک بشه بازی از اول فقط نسخه ریلودد  و با اپدیت نهایی ریلودد در پست ها بگیردید لینک ها رو میجورید. بعد ماد رو نصب کنید.

بازی مشکل نداشت یک دفعه  این ارور امد من یس رو زدم اینجوری شد الانم هرکاری میکنم درست نمیشه سیو رو پاک کردم گفتم از اول بازی کنم حالا همون اول بازی رو ی عکسها میاد همینجوری لود میکنه چیزه دیگه ای نمیاره.

http://c9wa_1_thumb.png

سیو رو میریزم بازی با ماد میاد ولی مرحله نمیره فقط میشه دوردور کرد.

ویرایش شده توسط callaf
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، callaf گفته است :

بازی مشکل نداشت یک دفعه  این ارور امد من یس رو زدم اینجوری شد الانم هرکاری میکنم درست نمیشه سیو رو پاک کردم گفتم از اول بازی کنم حالا همون اول بازی رو ی عکسها میاد همینجوری لود میکنه چیزه دیگه ای نمیاره.

http://c9wa_1_thumb.png

سیو رو میریزم بازی با ماد میاد ولی مرحله نمیره فقط میشه دوردور کرد.

اقا این اررور نیست این پیغام سیو  بازی است .  این میگه این خونه که داره توش سیو میشه auto saveبازی است. همین برای همه این پیغام هستش.  این ربطی به ماد نداره . باید بازی  رو نیو گیم بزنید  امتحان کنید.  اکر مشکلی بود بازی رو کلا نصب کنید بعد ماد بزنید بعد. نیو گیم. ولی این ماد هیچ مشکلی با سیو نداره این ارتقا گرافیک است کاری نداره با ماموریت بازی.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اقا این اررور نیست این پیغام سیو  بازی است .  این میگه این خونه که داره توش سیو میشه auto saveبازی است. همین برای همه این پیغام هستش.  این ربطی به ماد نداره . باید بازی  رو نیو گیم بزنید  امتحان کنید.  اکر مشکلی بود بازی رو کلا نصب کنید بعد ماد بزنید بعد. نیو گیم. ولی این ماد هیچ مشکلی با سیو نداره این ارتقا گرافیک است کاری نداره با ماموریت بازی.

سلام.

خوب پس بیخیال ماد.

بازیم چرا تومرحله هیچ کاری نمیکنه برای مثال اول بازی اون مرحله ای که پسره میره نمایشگاه ترف میاد بقلش کنه ببرش عکسش رو نشون بده.

همونجا که دستش رو باز میکنه گیر میکنه دیگه هیچ کاری نمیکنه سوار ماشینم نمیشه فقط میتونی راه بری .

همه ماموریت ها همینه راهی هست برای این مشکل من بازی رو پاک کردم دوبازی نصب کردم.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، callaf گفته است :

ورژن بازیت به روزه ؟؟ این مشکل برای فایل گیم کانفیگ هست ک تو اپدیت ار پی اف هست ،ربطی به ماد نداره ،ورژن باید 1.41 باشه حتما چون ماد گیم کانفیگ رو برای این نسخه ویرایش کرده 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :
در در 1396/08/22, 12:33:40، callaf گفته است :

ورژن بازیت به روزه ؟؟ این مشکل برای فایل گیم کانفیگ هست ک تو اپدیت ار پی اف هست ،ربطی به ماد نداره ،ورژن باید 1.41 باشه حتما چون ماد گیم کانفیگ رو برای این نسخه ویرایش کرده 

منم بیخیال اون نسخه شدم الان دارم این نسخه رو میگیرم.

GTA 5 – V1.0.1180.1V1.41 - Corepack Repacks - 39.2 GB

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اشاره کرم به نسخه ریلودد با اپدیت نهایی  باید حتما بازی تون اپدیتش  همون نسخه متن راهنما باشه.

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/22, 12:33:40، callaf گفته است :

سلام.

خوب پس بیخیال ماد.

بازیم چرا تومرحله هیچ کاری نمیکنه برای مثال اول بازی اون مرحله ای که پسره میره نمایشگاه ترف میاد بقلش کنه ببرش عکسش رو نشون بده.

همونجا که دستش رو باز میکنه گیر میکنه دیگه هیچ کاری نمیکنه سوار ماشینم نمیشه فقط میتونی راه بری .

همه ماموریت ها همینه راهی هست برای این مشکل من بازی رو پاک کردم دوبازی نصب کردم.

اگر کار با اوپن ایوی بلدی برو تو اپدیت فایل گیم کانفیگ ،توش سرچ کن میشن مالتی پلیر،اون مقدارشو 19000 کن ،احتمالا مشکلت اوکی میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/24, 10:31:05، frzm2014 گفته است :

اگر کار با اوپن ایوی بلدی برو تو اپدیت فایل گیم کانفیگ ،توش سرچ کن میشن مالتی پلیر،اون مقدارشو 19000 کن ،احتمالا مشکلت اوکی میشه

سلام

فعلا که بازی رو نصب ندارم دارم این نسخه رو دانلود میکنم اگه باز مشکل داشت همین کارو میکنم.

GTA 5 – V1.0.1180.1V1.41 - Corepack Repacks - 39.2 GB

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام . من با راهنمایی های شما نصب کردم بازی رو . منتهی لینک دانلود که داده بودید ورژن جدیدتر ریداکس  1.3 هم اومده بود و من اونو نصب کردم . همه مراحل نصب مثل توضیحات شما بود . فقط پوشه ریشیر مثل ورژنی که شما توضیح دادید نیست . همراه با پچ ریداکس یک فولدر بنام GTA_5_REDUX_RESHADE هست و داخلش 9 تا فایل ریشر بدون فولدر . مثل فایلهای شما هر ریشیر شامل چندتا فایل و فولدر ریشر  نیست فقط یک فایل هست . حالا برا نصب این ریشر ها چکار کنم . چون فولدر ریشیر هم تو محل نصب بازی وجود نداره . همون تک فایل ریشر رو بریزم تو ریشه بازی ؟ من امتحان کردم ریختم نمیدونم فرقی نکرد گرافیک یا اینکه من متوجهش نمیشم . ولی بدون این فایلها هم گرافیکش عالی شده . ضمنا تو این پوشه که گفتم فایل ردمی داره توضیح داده که باید نرم افزار ریشر رو نصب کنی و یسری توضیحات داده . من متوجهش نشدم . ممنون میشم راهنمایید کنید برای نصب ریشیر ها چکار کنم 

لینک به دیدگاه

خیلی وقت بود به آپگرید سخت افزار و اینا فکر نمیکردم ولی این تاپیکای ماد اقا رضا بهم انگیزه میدن!

یعنی میشه این عکسا رو دید و دیوونه نشد؟

قدرت PC Master Race

Untitled.thumb.jpg.9914c02469fe259d4b56045fb628cf95.jpg

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Shahin Shar گفته است :

سلام . من با راهنمایی های شما نصب کردم بازی رو . منتهی لینک دانلود که داده بودید ورژن جدیدتر ریداکس  1.3 هم اومده بود و من اونو نصب کردم . همه مراحل نصب مثل توضیحات شما بود . فقط پوشه ریشیر مثل ورژنی که شما توضیح دادید نیست . همراه با پچ ریداکس یک فولدر بنام GTA_5_REDUX_RESHADE هست و داخلش 9 تا فایل ریشر بدون فولدر . مثل فایلهای شما هر ریشیر شامل چندتا فایل و فولدر ریشر  نیست فقط یک فایل هست . حالا برا نصب این ریشر ها چکار کنم . چون فولدر ریشیر هم تو محل نصب بازی وجود نداره . همون تک فایل ریشر رو بریزم تو ریشه بازی ؟ من امتحان کردم ریختم نمیدونم فرقی نکرد گرافیک یا اینکه من متوجهش نمیشم . ولی بدون این فایلها هم گرافیکش عالی شده . ضمنا تو این پوشه که گفتم فایل ردمی داره توضیح داده که باید نرم افزار ریشر رو نصب کنی و یسری توضیحات داده . من متوجهش نشدم . ممنون میشم راهنمایید کنید برای نصب ریشیر ها چکار کنم 

درستش کردم . فایلهای  ریشیر  رو همه رو تو ریشه بازی میریزی بعد نرم افزار ریشیر رو از سایت https://reshade.me/ میگیری بعد نصب و اجراش میکنی و یکسری فایل رو دانلود میکنه و اتومات نصب میکنه افکتها رو توی بازی . تو فایل رد می که همراه پوشه ریشیر ها هست مراحلش رو توضیح داده خلاصه . 

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/24, 10:31:05، frzm2014 گفته است :

منم مشکل مرحله دارم . تو نقشه علامت هست . تا میرم اونجا علامت مرحله میپره . هیچ کاری نمیشه کرد . میشه یکم دقدی تر بگید این فایل کجاست ؟ کدوم رو 19000 کنم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Shahin Shar گفته است :

منم مشکل مرحله دارم . تو نقشه علامت هست . تا میرم اونجا علامت مرحله میپره . هیچ کاری نمیشه کرد . میشه یکم دقدی تر بگید این فایل کجاست ؟ کدوم رو 19000 کنم

مشکل حل شد . پج فیکس ورژن 1.3 رو ریختم 

لینک به دیدگاه

سلام رضای عزیز

من از مود redux  برای gta v  استفاده کردم و عالیه اما مشکل بزرگی که الان تو بازی دارم اینه که وقتی به ماموریت های اصلی بازی میرسم فیلم های بین بازی پخش نمیشه و کاراکتری که قراره ماموریت رو بهم بده فریز و خشکش میزنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده و ماموریت بازی شروع نمیشه . خواهشا کمک کن چظوری این مشکل رو حل کنم ؟؟.

نسخه بازیم ریلودد هست آخرین آپدیت ها و مد redux  هم بدون مشکل انجام دادم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...