رفتن به مطلب

نهایت گرافیک در GTA V

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

سلام دوستان ،

یه مشکلی دارم با فایل gameconfig.xml.

ک برای اضافه کردن ماشین ها باید با فایل فابریکش ک هست جایگزین کنمش ،نسخه بازیمم فیت گرل کرکی اخرین نسخه 1180.1 و انلاین1.41 هست .

توی سایت gta5mods گشتم و امتحان کردم ولی بعضیا ک وارد بازی میشه بلاخره در نهایت یه جایی رندوم کرش میشه بازی و در ضمن کانفیق 1180.1 رو پیدا نکردم اصلا! حتی برای مطمعن شدن از اشکال گیم کانفیگ فقط این فایلو جایگزین کردم و بسته های اد آن ماشین هارو هم وارد dlclist نکردم و پوشه اسکریپتم هم رینیم کردم ک کار نکنه ،ولی بازم کرش کرد ک فهمیدم ایراد از گیم کانفیگ هست! از open iv اخرین نسخه هم استفاده میکنم به همراه اپدیت sctipt hook  و native trainer و enhanced native tarainer,.

اگر کسی گیم کانفیگ بدون مشکل وکرش و بدون ایراد مراحل بازی داره و استفاده میکنه لطفا به من اطلاع بده مرسی...

لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :
در 10 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

سلام دوستان ،

ک برای اضافه کردن ماشین ها باید با فایل فابریکش ک هست جایگزین کنمش ،نسخه بازیمم فیت گرل کرکی اخرین نسخه 1180.1 و انلاین1.41 هست .

توی سایت gta5mods گشتم ! 

o_O

من همچین چیزی ننشوتم تو تاپیک

نمی‌دونم از کجا اومده

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

o_O

من همچین چیزی ننشوتم تو تاپیک

نمی‌دونم از کجا اومده

ببخشید مسینکه اشتباهی واسه شما ریپلای شد ، 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ،

توی سایت gta5mods گشتم و امتحان کردم ولی بعضیا ک وارد بازی میشه بلاخره در نهایت یه جایی رندوم کرش میشه بازی و در ضمن کانفیق 1180.1 رو پیدا نکردم اصلا! حتی برای مطمعن شدن از اشکال گیم کانفیگ فقط این فایلو جایگزین کردم و بسته های اد آن ماشین هارو هم وارد dlclist نکردم و پوشه اسکریپتم هم رینیم کردم ک کار نکنه ،ولی بازم کرش کرد ک فهمیدم ایراد از گیم کانفیگ هست! از open iv اخرین نسخه هم استفاده میکنم به همراه اپدیت sctipt hook  و native trainer و enhanced native tarainer,.

اگر کسی گیم کانفیگ بدون مشکل وکرش و بدون ایراد مراحل بازی داره و استفاده میکنه لطفا به من اطلاع بده مرسی...

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود. بسیار ممنون از آموزش. 

فقط بنده همه چیز رو طبق آموزش انجام دادم. 

آپدیت 1.4.1

و نسخه 1.4 Redux 

ولی hotfix برای نسخه 1.4 رو پیدا نکردم. 

حالا که وارد بازی میشم سر لودینگ وایمیسته و فقط عکس ها تغییر می‌کنند و وارد بازی نمیشه. 

مشکلش چیه؟ 

شاید باید hotfix 1.4 رو بگیرم. 

اگر داشتید لینکشو بدید لطفا.

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در در 30 خرداد 1397 در 17:19، ShQringQn گفته است :

دوستان درست شد. 

بازم ممنون بابت آموزش

Hotfix بهش اضافه کردم حل شد.

لینک به دیدگاه

درود. 

دوستان یه سوال داشتم. 

لطفا جواب بدید. 

آیا در کنار این مد یعنی redux 

مد های دیگه ای هم میشه نصب کرد مثلا مد ماشین فلان و یا مد اضافه شدن شخصیت های مختلف و الا... 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود. 

دوستان یه سوال داشتم. 

لطفا جواب بدید. 

آیا در کنار این مد یعنی redux 

مد های دیگه ای هم میشه نصب کرد مثلا مد ماشین فلان و یا مد اضافه شدن شخصیت های مختلف و الا... 

بله میشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

بله میشه

بسیار ممنون

لینک به دیدگاه

سلام ازاین مدها برای بازی های دیگر متل بتلفید 1 وجود دارد؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام اونجا که نوشتید پوشه  Update  و X64  و فایل های Common.rpf و x64a.rpf و x64w.rpf رو کپی کنید تو عکس شما از فایل  x64a.rpf تا x64w.rpf علامت گذاری کردین برا کپی ماهم همه اونا رو باید انتقال بدیم؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود

دوستان روی ورژن 1.50 بازی قابلیت نصب ماد هست چون کرک جدا گانه نداره و بازی اجرا نمیشه با نصب ماد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...