رفتن به مطلب

خرید مودم 4g

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خریدار مودم ۴جی درست حسابی هستم مثل ۵۲۵ هوایی یا امثال اون داشتین پیشنهاد بدین

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من یه archer 200 دارم و یه dlink dwr921 البته هر دو کت 4 هستند و پورت 100 مگی دارند . 

لینک به دیدگاه

من یه archer 200 دارم و یه dlink dwr921 البته هر دو کت 4 هستند و پورت 100 مگی دارند . 
سلام دنبال کت ۶ هستم اما باز قیمت بدین پیام

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

‏مودم روتر بي سيم LTE تي پي لينک مدل Archer MR200 بسیار کم کارکرد و تمیز با ۲ سال گارانتی

https://digikala.app.link/0XvbaeKGAH

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مودم B310S و B315 و B593 اک موجود هست درسته CAT4 هستن اما من سرعت دانلود 76 مگ داشتم باهاشون عکسشم دارم. فرق کت 6 با 4 تو نهایت سرعت هست که کت 4 تا 150 مگ و 6 تا 300 مگ میتونن دانلود کنن اما وقتی بهترین اپراتور نهایت سرعتش نصف کت 4 هست به نظرم در ایران خریدن کت 6 با قیمت های بالایی که  دارن کار درستی نیست چون در عمل با کت 4 هیچ فرقی ندارن.

مهم کیفیت گیرنده مودم و قدرت انتن هاش هست که مودمهایی که گفتم رو وقتی بهشون انتن های خود هواوی رو وصل میکنین سرعت 76 مگ کاملا پایدار و نه لحظه ای بهم دادن. خودم تو 6 ساعت شبانه ای که میگیرم از ایرانسل با 4 هزار تومان تا 110 گیگ شبانه در حداکثر در یک شب و 70 گیگ حداقل در یک شب (که اونم به خاطر محدودیت سرعت هاست ها بود نه آنتن مودم) دانلود کردم، بعید میدونم کسی باشه که بیشتر از این نیازش باشه.

از مودم ها تعداد موجود هست با گارانتی 3 ساله IDH و 5 ساله آدنیس، و سری های مختلفشون هم موجوده، آنتشون هم از 3 دی بی تا 45 دی بی موجوده از برند خود هواوی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

مودم fd-m60 ایرانسل موجوده انلاک شده یک ماه کارکرد فقط جهت تستس وانلاک  استفاده شده 380 تومن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...