رفتن به مطلب
  • 0

خرید گوشی تا ۶۵۰تومن

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خسته نباشید

بهترین گوشی تا این رنج قیمت چی هست،بنده سخت افزار،رزولوشن و باتری برام مهمه،دوربین و اندرویدو رابط کاربری ظاهر اینا برام مهم نیست،،،،نظر خودم روی redmi note 4x هست ،بهتر این اگه سراغ دارین بگین ممنون ،نظر تون برام مهمه

لینک به دیدگاه

15 answers to this question

Recommended Posts

• 2

https://ordkala.com/Xiaomi-Redmi-Note-4x-64GB-شیائومی-ردمی-4-ایکس-64-گیگ

شیائومی نسبت به قیمتش گوشی خوبه قطعاتش معمولا در بازار کمه

لینک به دیدگاه

• 1
  • 0
در 25 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام خسته نباشید

بهترین گوشی تا این رنج قیمت چی هست،بنده سخت افزار،رزولوشن و باتری برام مهمه،دوربین و اندرویدو رابط کاربری ظاهر اینا برام مهم نیست،،،،نظر خودم روی redmi note 4x هست ،بهتر این اگه سراغ دارین بگین ممنون ،نظر تون برام مهمه

داداش گلم قیمت این مدل موبایل که زدید داریدمن تو سایت 720 دیدم موجود داشته

لینک به دیدگاه

• 0

گوشی های شیائومی خوبن فقط از هر مدلی که انتخاب میکنی قبلش برو تو سایت خودش ببین او ن ورژن مدل Global داره یا نه. چون اگه رام چین باشه میارن تو ایران رام گلوبال یک مدل دیگه رو میریزن و بعدا براتون درد سر میشه. ولی من redmi note 4 دارم سخت افزار خیلی قوی داره و پشتیبانی نرم افزاری خوبی هم داره.

اینم لینکی که میتونی بررسی کنی

http://en.miui.com/download.html?from=miuiindex

ویرایش شده توسط maximal10
لینک به دیدگاه

• 0

Xiaomi Redmi Note 4X بگیر.

خودم 3 ماهی میشه دارم واقعا عالیه. دو مدل 32 گیگ و 64 گیگ هم داره که 32 گیگش 3 گیگ رم داره و 64 گیگش 4 گیگ رم بستگی به نیازت.

باتری فوق العاده قوی 4100 میلی آمپر داره من کلی باهاش وبگردی می کنم، آهنگ گوش میدم و یوتیوب تماشا می کنم 3 روز یکبار میزنم شارژ. کلا یکی از قوی ترین باتری های گوشی های هوشمند را داره. با توجه به مصرف پایین گوشی و ظرفیت بالای باتریش. 

رزولوشن 1080p و صفحه نمایش IPS با کیفیت رنگ های خوب و تراکم پیکسل بالا.

ظاهر بسیار شیک و محکم و بدنه کاملا فلزی و صفحه نمایش شیشه ای ضد خش Gorilla glass.

چیپ ست 8 هسته ای قدرتمند و کم مصرف snapdragon 625. پردازندش سرعت خیلی بالایی داره و من تا حالا ندیدم برای انجام دادن کار هایی که از گوشی نیاز دارم ذره ای کند بشه.

آنتن دهی خیلی عالی 4G و سرعت بالا. من با S7 Edge که 4G+ داره تست کردم سرعتش با 4G این گوشی فرقی نداشت.(ایرانسل با آنتن پر)

رابط کاربری Mi UI هم به نظر من بهترین رابط کاربری اندروید هست و چند هفته دیگه هم Mi UI 9 میاد واسه این گوشی که بر پایه اندروید 8 خواهد بود.

این لینک خرید نسخه 32 گیگ با 3 گیگ رم و چیپست Snapdragon و پردازنده 8 هسته ای.

این لینک خرید نسخه 64 گیگ با 4 گیگ رم و چیپست Mediatek و پردازنده 8 هسته ای.

خودم هم از این فروشگاه خریدم کاملا معتبره و 1 روزه به دستم رسید.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• 0

داداش انتخاب خودت بهترینه ، هم باتری خرکاری داره هم امکانات ارتباطی کاملی نسبت به همقیمتی های دیگش داره .
شک نکن تو خریدش . از سایت مهتاپ بگیر ک معتبرترین فروشنده محصولات شیاومیه .

Sent from my xiaomi Redmi Note 3 Pro

لینک به دیدگاه

• 0

من که با پول کمتر LG K10 2017

گرفتم برای یکی از بستگانم  خیلی خوبه میشه گفت قدرتی از j5 سامسونگ هم قوی تره

مشکلی هم برای نبود قطعات تو ایران نداره و تعمیرکاراش هستن

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

• 0
من که با پول کمتر LG K10 2017
گرفتم برای یکی از بستگانم  خیلی خوبه میشه گفت قدرتی از j5 سامسونگ هم قوی تره
 مشکلی هم برای نبود قطعات تو ایران نداره و تعمیرکاراش هستن
این هم انتخاب بدی نیست ، ولی شیاومی نوت۴ایکس قدرتی تقریبا ۲برابر این گوشی داره ،سنسور ای ار واسه کنترل وسایل دیجیتالی مختلف داره ، باتری ۴۱۰۰ میلی امپری داره (تقریبا۱۵ ساعت صفحه روشن میده ، پردازنده کم مصرف و پرقدرتی داره)

بهتره با این بودجه همین نوت۴ایکس رو بگیرید، لوازم جانبیش هم چندوقتیه خوب وارد میشه .

از نظر سرعت اینترنت هم ۴جی رو با سرعت تقریبا ۹مگ در ثانیه توی منطقه ما ساپورت میکنه.[emoji16]

بازم تاکید میکنم از مهتاپ بخرید .
از سایمان دیجیتال ویا مهندسین پیشگامان نگیرید مرجوعیشون زیاده.
سایمان خودم خرید داشتم ،جنسشون مشکل داشت و تا یکماه ونیم معطل شدم(خواستید مدرک رو میکنم).

همیشه بهترین انتخاب ، انتخاب خود ادمه چون میدونه چی لازم داره و چی بکارش نمیاد.

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

این هم انتخاب بدی نیست ، ولی شیاومی نوت۴ایکس قدرتی تقریبا ۲برابر این گوشی داره ،سنسور ای ار واسه کنترل وسایل دیجیتالی مختلف داره ، باتری ۴۱۰۰ میلی امپری داره (تقریبا۱۵ ساعت صفحه روشن میده ، پردازنده کم مصرف و پرقدرتی داره)

بهتره با این بودجه همین نوت۴ایکس رو بگیرید، لوازم جانبیش هم چندوقتیه خوب وارد میشه .

از نظر سرعت اینترنت هم ۴جی رو با سرعت تقریبا ۹مگ در ثانیه توی منطقه ما ساپورت میکنه.emoji16.png

بازم تاکید میکنم از مهتاپ بخرید .
از سایمان دیجیتال ویا مهندسین پیشگامان نگیرید مرجوعیشون زیاده.
سایمان خودم خرید داشتم ،جنسشون مشکل داشت و تا یکماه ونیم معطل شدم(خواستید مدرک رو میکنم).

همیشه بهترین انتخاب ، انتخاب خود ادمه چون میدونه چی لازم داره و چی بکارش نمیاد.

داداش در این که شیاومی گوشی خیلی خوبیه شکی نیست چون با هزینه کمتر امکاناتی در اختیار ادم قرار میده که باور کردنی نیست 

اما باز به نظرم تعمیرکارانش و قطعاتش به سختی تو ایران یا حداقل تو هر شهری گیر میاد

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

درود

گزینه انتخابی خودتون نسبت به قیمتش بهترین گزینه هست.

رام گلوبال 32 حافظه با 3 گیگ رم و چیپ اسنپ 625 بهترین صرفه خرید رو داره. من رنگ مشکی و خاکستری رو هم بیشتر ترجیح میدم.

صفحه اش هم پروتکشن داره احتمالا؛ تا جایی که من بررسی کردم خیلی مقاومت نشون میده نسبت به خط و خش.

تنها نکته منفی عدم پشتیبانی 4G+ با باندهای فرکانسی  اپراتورهای ایران هست. چون اسنپ 625 ذاتا Cat6 رو پشتیبانی می کنه.

لینک به دیدگاه

• 0

ممنون بابت پاسخ دوستان ،دستتون درد نکنه،سامسونگ خوبه تنها بدیش گرونیشه،هواوی هم که باتریش داغونه،یکساعت بازی میکنی تموم میشه (بخاطر مدیا تک)،یه شیاومی میمونه که برا من مثل هندونه هست باید بخرم تا ببینم چیه البته حتما ارزششم داره

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/07/22, 10:36:14، silvermanhhh گفته است :

سلام خسته نباشید

سلام من هم قصد خریدهمین redmi note 4x  گوشی رو دارم شما خرید کردید می تونم نظر روبدونم و از کدام فروشگاه؟

لینک به دیدگاه

• 0
سلام من هم قصد خریدهمین redmi note 4x  گوشی رو دارم شما خرید کردید می تونم نظر روبدونم و از کدام فروشگاه؟
سلام از مهتاپ بخرید مطمئن تره

لینک به دیدگاه

• -1

سلام

اگه گوشی خوب میخواید برید فقط سمت سامسونگ درسته پول برندشو میگیره اما تعمیرکارش هست قطعاتش هست کلا خیالتون برای 4-5سالی راحته

من نظرم روی J3 2016 هست که گوشی خوبیه یا میتونید مدل بالاتر رو هم ببینید

از اون طرف گوشی های ایسوس هم میگن خوب هستن مخصوصا اینکه از لحاظ سخت افزاری خیلی قوین مثل این مدل Zenfone 2 Ze551 که 4 گیگ رم داره 64گیگ فضا داخلی و 13 مگاپیکسل دوربین و سیپیو 2.3 اینتل

اما از لحاظ باتری کمی مشکل دارن و زود خالی میشن اونم بخاطر مصرف برق برا قطعات و صفحشون هست همین مدل رو دیجیکالا هفته پیش با تخفیف 560 میداد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...