رفتن به مطلب

i5 3570k vs i3 7100برای گیم فقط

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستای عزیز راستش به علت کمبود بوچه نمیتونم بیشتر از این حد هزینه کنم     من یه مادربرد با پردازنده کارکرده گیر اوردم میخاستم بدونم کدوم برای بازی قدرت بیشتر داره پردازنده 3570k i5 برای بازی مناسب تره یا i3 7100  قیمت مین و پردازنده کار کرده 600 هستش  و قیمت پردازنده با مادربرد ای تری 7100 نزدیک به 750 تومان کاربرد من فقط گیم هستش  کارت گرافیک میخام 1050 بگیرم  رم هم 8 چند تا سوال رم ddr  4    گیگ8 باس 2400چقدر قوی تر از 8 گیگ 1600 ddr3 هست .2 ایا ارزش داره صبر کنم نسل جدید اینتل ای 3 که چهار هسته هست بگیرم . من بازی های جدید رو فول اچدی بازی میکنم پردازنده قدیم ویندوز 10 رو کاملا ساپورت میکنه  ممنون بابت وقت گذاشتن فقط خواهش میکنم راهنمایی خوب انجام بدید تا به اشتباه نیوفتیم    

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز کارت ۱۰۵۰ خیلی تو بازیهای جدید کم میاره به نظرم کمی صبر کنید پول بیشتری جمع کنید تا هم سی پیو های جدید اینتل تهیه کنید و هم کارت گرافیک قوی تر بخرید

بودجه کاملتون چقدره؟

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

با سلام خدمت همه دوستای عزیز راستش به علت کمبود بوچه نمیتونم بیشتر از این حد هزینه کنم     من یه مادربرد با پردازنده کارکرده گیر اوردم میخاستم بدونم کدوم برای بازی قدرت بیشتر داره پردازنده 3570k i5 برای بازی مناسب تره یا i3 7100  قیمت مین و پردازنده کار کرده 600 هستش  و قیمت پردازنده با مادربرد ای تری 7100 نزدیک به 750 تومان کاربرد من فقط گیم هستش  کارت گرافیک میخام 1050 بگیرم  رم هم 8 چند تا سوال رم ddr  4    گیگ8 باس 2400چقدر قوی تر از 8 گیگ 1600 ddr3 هست .2 ایا ارزش داره صبر کنم نسل جدید اینتل ای 3 که چهار هسته هست بگیرم . من بازی های جدید رو فول اچدی بازی میکنم پردازنده قدیم ویندوز 10 رو کاملا ساپورت میکنه  ممنون بابت وقت گذاشتن فقط خواهش میکنم راهنمایی خوب انجام بدید تا به اشتباه نیوفتیم    

ببین دوست عزیز اولا 3570k پردازنده خیلی قوی هستش و از نطر قدرت خیلی قوی تر از 6100 هست و هیچ پردازنده 2 هسته ای قابل مقایسه با 4 هسته ای نیستش وبعضی از بازی ها اصلا با 2 هسته ای اجرا نمیشن

-ویندوز 10 روی 775 هم نصب میشه و زیاد ربطی ب cpu نداره

- اچ دی یا فول اچدی به cpu مربوط نمیشه و به گرافیک فشار میاره

اگ نسل جدید اینتل صبرکنی بیاد خیلی ارزون تر هستن و بصرفه تر چون i3 هاش 4 هسته داره ولی باید هزینه کنی و مین اکبند بخری و رم d4 که دست2 هم گیرت بیاد گرونه

واسه بازی اگ 60 فریم بخای بازی کنی همون 3570 تا قیامت بهت جواب میده

و درپایان رم d3 باس بالاتر بخر و یه مین خوب مثل z77 که نهایتش با 250 گیرمیاد

سعی کن گرافیک قویتر بخری مثل 970 دست دوم

خسته شدم

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه دوست عزیزم فعلا قصد استفاده 1080 دارم و به 4 کی فکر نمیکنم 

پس به نظرت برای اجرای بازی های روز این سیستم کافی هست 

کارت 1050 بهتره یا ار ایکس 560

بعد هم خسته نباشی^_^

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/23, 08:02:51، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز کارت ۱۰۵۰ خیلی تو بازیهای جدید کم میاره به نظرم کمی صبر کنید پول بیشتری جمع کنید تا هم سی پیو های جدید اینتل تهیه کنید و هم کارت گرافیک قوی تر بخرید

بودجه کاملتون چقدره؟

دو  میلیون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه قصد حداقل سه سال استفاده داری

همون نسل 1155عالیه 

ولی اگه هرسال یکبار ارتقا میدی اسکای لیک الان بصرفتره 

1155اگه چندسال بخای نگه داری قیمتش واقعا بصرفست .البته cpuهم 3470و 3570بگیری بسه باتوجه به کارتت . 3570kچون قویترینشه یکم قیمتش معقولانه نیست مکرقیمت مناسب بکیری .نشد 3570و 3470هم جوابتو میده با قیمت مناسب تر

رم هم تایم پایین گیر بیار حله دیگه

نظر من کلا 1050کارت نیست

1050tiبگیر مدل خوبشو با هیت سینک خوب 

جفتش سیستمها درحد نیمه خرفه ای جوابتومیدن

1155من خودم خیلی قبول دارم تا بقیشونو خرکارن  . مادربردهای h77وb75vبگیر 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

دو  میلیون

خوب از اونجایی که قصد تهیه سی پیو و گرافیک دست دوم دارین راحت میتونید قطعات خیلی قوی تری تهیه کنید 

میتونید رایزن 1500x با مادربرد دست دوم تهیه کنید که فکر کنم با  8 گیگ رم کلا بشه یک میلیون  با بقیه پول هم کارت گرافیک rx 470  تهیه کنید.  البته تهیه دست دوم این باندل خیلی سخته

یا میتونید هزینه بیشتر برای گرافیک بزارید از اونجاییی که استفاده شما گیمه باندل ddr3 سوکت 1150 جوابگو هست  و میشه با 800 یا کمتر یه باندل i5 تهیه کرد با بقیه هم گراف 1060 یا 480 دست دوم بگیرید که برای اجرای بازیها در نهایت کیفیت به مراتب بهتر هستن

باندل سوکت 1151 هم میشه در شرایط فعلی با قیمت خوب تهیه کرد اما مادبرد و رم ddr4 یکم گرون هستن شاید باز هم براتون 900 تا 1 میلیون هزینه داشته باشه

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

دستت درد نکنه دوست عزیزم فعلا قصد استفاده 1080 دارم و به 4 کی فکر نمیکنم 

پس به نظرت برای اجرای بازی های روز این سیستم کافی هست 

کارت 1050 بهتره یا ار ایکس 560

بعد هم خسته نباشی^_^

این کارتها اصلا به هیچ دردی نمیخورن

عرض کردم خدمتت سعی کن کارت دست2 پیدا کنی که بتونی راحت بازی کنی

لینک به دیدگاه

یه کمک درست حسابی کنید من گیج شدم به خدا هر کسی یه نظری داره و همه محترم هستن اخه الان من نظر کی و قبول کنم خیلی عجله هم دارم

لینک به دیدگاه

بیشتر هزینت رو بزار برای کارت گرافیک

اگر بودجت برای مادر برد + سی پی یو + کارت گرافیک 2 میلیون تومن هست :

970 دست 2 حدود 850 تا 900 در میاد

1500X + مادربرد ایسوس PRIME A320M-K  هم باهم میشه هم کمتر از 1100 میشه

ولی اگر هزینه کلی 2 میلیون هست باز کارت گرافیک رو دست نزن و همون 3570 خوبه

رم رو هم 8 بگیر

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

من هم میگم که ۹۷۰ دست دوم بخری خیلی بهتر از ۱۰۵۰ هست. الان هم قیمت ۱۰۵۰ هم ساده هم نسخه تی آی خیلی بالا رفته و اصلا مقرون به صرفه نیست این همه برای این کارت هزینه کنی. واقعا کسایی از دوستام که ۹۷۰ دست دوم براشون خریدم راضی راضی هستن از این کارت. 

سی پی یو هم همون آی۵ چند سال برات کار میکنه و آخ نمیگه

لینک به دیدگاه

سلام

رایزن بگیری به صرفه تره تا اینتل

یه دونه 1200 یا 1300 بگیر با b350 میتونی تا 3.9 اور کنی

بقیش هم  میتونی 970 یا 1050 ti بگیری که نظر من همون 1050 ti هست

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

راهنمایی لطفا

شما همون 3570 رو بخر اگ یه درصد کم‌اورد بمن بگو کم اورد

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/30, 11:41:26، Javadmpower گفته است :

شما همون 3570 رو بخر اگ یه درصد کم‌اورد بمن بگو کم اورد

مرسی دوست عزیز همین کارو میکنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...