رفتن به مطلب

خرید از لیون کامپیوتر

Recommended Posts

سلام بنده مهندس رضایی دانشجوی ارشد نرم افزار  برای بخشی از پایانامه ام در مورد افزایش خرید آنلاین از سایت لیون یک پرسشنامه آنلاین طراحی کرده ام . چند دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره ولی کمک زیادی به من میکنه پیشاپیش از همکاریتون تشکر میکنم.

لینک پرسشنامه:

http://www.cafepardazesh.ir/form/view.php?id=4889842

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقا طیفت مشکل داره. جای مخالفم و کاملا مخالفم باید عوض بشه.

چند جا هم اشتباه تایپی دارید؛ نمونه:

"در تصمیم گیری برای خرید آنلاین صرفا قسمت برایم مهم است"

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید ولی سوالهایی که مطرح کردید اصلا واضح نیستن آدم گیج میشه.مثلا سوال 28 و 29 به نظر من کاملا مثل هم هستند و فرقی با هم ندارن.به نظر من می تونستید سوالهاتون رو به جای کمیت بیشتر دارای کیفیت بهتری می کردید.در هر صورت من فرم رو \ر کردم امیدوارم کمکی کرده باشم.^_^

لینک به دیدگاه

درود

به غیر از مشکلاتی که دوستان به درستی  اشاره کردند

1-اکثر سوالات جمله بندی درستی ندارن

2-سوالات اضافی و بی مورد زیاد پرسیده شده

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/23, 01:53:29، HeX گفته است :

درود

آقا طیفت مشکل داره. جای مخالفم و کاملا مخالفم باید عوض بشه.

چند جا هم اشتباه تایپی دارید؛ نمونه:

"در تصمیم گیری برای خرید آنلاین صرفا قسمت برایم مهم است"

ممنونم اصلاح شد

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، badgamer گفته است :

سلام

ببخشید ولی سوالهایی که مطرح کردید اصلا واضح نیستن آدم گیج میشه.مثلا سوال 28 و 29 به نظر من کاملا مثل هم هستند و فرقی با هم ندارن.به نظر من می تونستید سوالهاتون رو به جای کمیت بیشتر دارای کیفیت بهتری می کردید.در هر صورت من فرم رو \ر کردم امیدوارم کمکی کرده باشم.^_^

از همکاریتون متشکرم، عواملی که توی پژوهش من وجود داره تعدادشون زیاده به همین دلیل تعداد سوالات زیاد شده ، سوال 28 رو درست میفرمایید اصلاح شد

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/23, 11:13:06، badgamer گفته است :

سلام

از همکاریتون متشکرم، عواملی که توی پژوهش من وجود داره تعدادشون زیاده به همین دلیل تعداد سوالات زیاد شد

ویرایش شده توسط mohandes_f
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...