رفتن به مطلب

مشکلات آپدیت Fall Creators ویندوز 10

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود، این تاپیک رو باز کردم تا درباره مشکلات دست پخت جدید مایکروسافت یعنی Fall Creators Update بحث و بهم کمک کنیم تا این مشکلات حل بشه.

اول از همه بگم توی نصبش عجله نکنید که اصلا فکر خوبی نیست چون من امروز صبح نصبش مردم و یک مشکل دارم:

وقتی وارد اکانت ویندوز میشم تصویر مانیتور تاریک میشه، اونم خیلی زیاد.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من واقعا نمیدونم چرا در حال حاضر از مایکروسافت به عنوان غول دنیای it یاد میکنن؟!

آپدیت قبلی روی آخرین بیلد 1703 مشکلات بوت و بلو اسکرین ایجاد کرده بود برای خیلی از کاربرا!

خودم هم توی چند تا بیلد قبلی به غیر از کاهش کارایی چیزی نداشتم...

لینک به دیدگاه

من تا الان برای چندتا سیستم نصب کردم .

متاسفانه مشکلاتی داشت .

در یک مورد بعد از انجام کپی یک فایل صفحه مربوط به کپی نمی رفت و وسط تصویر باقی موند .

وقتی هم روی بستنش کلیک می کردم می نوشت میخوای کپی رو کنسل کنی ؟ در حالی که کپی 100 در 100 شده بود و فایل به طور صحیح و کامل کپی شده بود .

در یک مورد هم بعد از نصب آخرین نسخه درایور انودیا برای یک لپ تاپ که کارت 820M داشت گزینه اسلیپ هنوز فعلا نشده و در GPU-Z هنوز دو تا کارت میاره یکی 820M و اون یکی هم Microsoft  Basic Display Adapter هستش ! انگار که گرافیک نصب نشده .

لینک به دیدگاه

منم قبلا ی مشکل داشتم راست کلیل میکرد اصن هیچی نمیومد :|

تو نسخه 1607 هم که نت فریم ورک نصب نمیشد.

ویندوز 7 به این خوبی چرا یدفعه مایکروسافت هی پشت سرهم ویندوز داد گند زد؟

دایرکت 12 هم که هنوز تکلیفش مشخص نیس!

لینک به دیدگاه

جالبه بنده ویندوزم به شکل قانونی اکتیو بود ( به روش اسکایپ ) با ورژن 1703 که دیروز توی اپدیت ویندوز یک اپدیت اومد برای ورژن 1709

جالبیش اینجاست بعد از اپدیت ویندوز اکتیو نمیشه و میگه مشکل داره و هر وقت به اینترنت وصل شدی اکتیو میشه با پشتیبانی مایکرو هم حرف زدم میگن

ویندوز شما اکتیو نبوده :43_slight_frown: با اینکه قبلا هزار بار از این اپدیت ها انجام داده بودم و ویندوز بعد اپدیت خودش اکتیو شده دوباره ( 1 سالی هست که اکتیو بوده )

کلا ویندوز 10 = دردسر

دوستان یک سوال داشتم الان بهترین نرم افزار برای اکتیو کردن ویندوز چیه ؟ که بشه استور هم باز کرد باهاش چون یک سری کرک ها هستن که فقط ویندوز رو اکتیو میکنن و برای یکی مثل من

که میخوام با برنامه xbox app بازی های اورج رو بازی کنم یا از استور دانلود کنم مشکل ساز میشن ( دیگه مجبورم بیام سراغ کرک )

لینک به دیدگاه

با این اپدیت مشکل عجیبی پیدا کردم. زمانی که ویندوز بالا میاد پس از 15 ثانیه ویندوز فریز میشه و موس و کیبورد کلا فریز میشه و مجبور به ریست سخت افزاری میشم.

و یجورایی با درایور کریمسون مشکل داره

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

جالبه بنده ویندوزم به شکل قانونی اکتیو بود ( به روش اسکایپ ) با ورژن 1703 که دیروز توی اپدیت ویندوز یک اپدیت اومد برای ورژن 1709

جالبیش اینجاست بعد از اپدیت ویندوز اکتیو نمیشه و میگه مشکل داره و هر وقت به اینترنت وصل شدی اکتیو میشه با پشتیبانی مایکرو هم حرف زدم میگن

ویندوز شما اکتیو نبوده :43_slight_frown: با اینکه قبلا هزار بار از این اپدیت ها انجام داده بودم و ویندوز بعد اپدیت خودش اکتیو شده دوباره ( 1 سالی هست که اکتیو بوده )

کلا ویندوز 10 = دردسر

دوستان یک سوال داشتم الان بهترین نرم افزار برای اکتیو کردن ویندوز چیه ؟ که بشه استور هم باز کرد باهاش چون یک سری کرک ها هستن که فقط ویندوز رو اکتیو میکنن و برای یکی مثل من

که میخوام با برنامه xbox app بازی های اورج رو بازی کنم یا از استور دانلود کنم مشکل ساز میشن ( دیگه مجبورم بیام سراغ کرک )

داداش با کرکم اپدیت میشه .

من الان همه قابلیتا غیر استور:Dدسترسی دارم XBOX APPهم دارم :D

راستی یسوالم من دارم ازتون میشه بازیای XNOX ONE هم رو ویندوز بازی کرد یا فقط 360؟(کنسول ندارم)

لینک به دیدگاه

درود

دیشب سیستم بنده هم به 1709 آپدیت شد و  به هیپچ مشکلی تا حالا برخورد نکردم

و جالبه که اکتیو ویندوز هم به هم نریخت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ted mosby گفته است :

کلا ویندوز 10 = دردسر

فعال ساز KMSAuto.Net

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

با این اپدیت مشکل عجیبی پیدا کردم. زمانی که ویندوز بالا میاد پس از 15 ثانیه ویندوز فریز میشه و موس و کیبورد کلا فریز میشه و مجبور به ریست سخت افزاری میشم.

و یجورایی با درایور کریمسون مشکل داره

از درایور مخصوص این آپدیت استفاده کنین:
http://www.guru3d.com/files-details/radeon-software-crimson-relive-fall-creators-update-beta-driver-download.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپدیت های قبل از تو سو تفاهم بود:

10.thumb.jpg.945fa2413e38f5c121af3157edbe887d.jpg

خودشون گفتن که مایکروسافت 25 مهر منتشر کرده بعد تاریخ انتشار خودشون 23 مهر زدن:D

خداییش خیلی به روز هستن اینا.

پ ن: نسخه قبلی انجمن چند تا پست که پشت هم میدادی و کسی بینشون پست نمیداد خودش ادغام میشد ولی الان سه تا پست مجزا شده!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

داداش با کرکم اپدیت میشه .

من الان همه قابلیتا غیر استور:Dدسترسی دارم XBOX APPهم دارم :D

راستی یسوالم من دارم ازتون میشه بازیای XNOX ONE هم رو ویندوز بازی کرد یا فقط 360؟(کنسول ندارم)

الان من با KMSAuto.Net کرک کردم استور هم کار میکنه بازی های اورجی که داشتم هم به درستی کار میکنن

منظورتون رو از اینکه بازی های xbox رو میشه روی ویندوز بازی کرد نمیفهمم

چون مشخصه دیگه چند تا بازی مثل Forza 7 یا Forza horizon 3 و gears of war رو خود مایکرو برای WIN 10 داده که با خریدش میتونین بازی کنین توی XboX App

اکثرا کرک هم نمیشن به خاطر قفل قوی استور مایکروسافت که این بازی ها انحصاری XBOX One بودن نه 360

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای من هم 2 ساعت پیش دانلود و نصب 1709 تموم شد
فعلاً وقت نکردم ببینم چه وضعی شده
ولی با قبلی ها که مشکل خاصی نبود میشد کنار اومد

لینک به دیدگاه

مشکل جدید از هر 20 بار باز کردن برنامه Xbox App

19 یا بعضی اوقات حتی کلا ارور کد 0xbba رو میده جالبه واقعا این اپدیت های ویندوز

لینک به دیدگاه

کلا ویندوز 10 سر تا پا مشکله

در حد اساسین یونیتی باگ داره :|

کم مونده یه آیکون بیاد مثل بازی  اسکاسین توی صفحه ویندوز شنا کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

کلا ویندوز 10 = دردسر

درود

دوست عزیزبعدازاپگریدویندوزبه نسخه جدید برای فعال سازی قانونی مجدد کافی بود بدون ری استارت ویندوز باکانکت شدن به نت ویندوزتون رواکتیوکنید.

بهترین فعال سازهمون روش فعالسازی بااسکایپ هست،کرک کلا دردسرزیادی داره براویندوز بهتره بیخیالش بشید...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود

دوست عزیزبعدازاپگریدویندوزبه نسخه جدید برای فعال سازی قانونی مجدد کافی بود بدون ری استارت ویندوز باکانکت شدن به نت ویندوزتون رواکتیوکنید.

بهترین فعال سازهمون روش فعالسازی بااسکایپ هست،کرک کلا دردسرزیادی داره براویندوز بهتره بیخیالش بشید...

بله عزیز میدونم قبلا هم اکتیو بودن از بین رفته بود ولی قبلا به اینترنت که وصل میشد یه گزینه activate میومد که روش میزدم خودش دوباره ویندوز رو اکتیو میکرد

ولی الان اون گزینه هم نبود و پشتیبانی و ... هم جوابگو نبود از چند نفر هم پرسیدم گفتن دوباره باید اکتیو بشه

که خوب منم دیدم با همین KMSAuto.Net میشه بازم به استور و ... دسترسی داشت و از همین استفاده کردم

در کل میدونم اسکایپ بهترین روش هست ( هرچند الان چند وقتی هست که روش اسکایپ فعال نیست و نمیشه )

لینک به دیدگاه

من هم به تازگی این بیلد رو نصب کردم. مشکل خاصی نداشتم. فقط اینکه هربار سیستم بوت میشه بعد از چند ثانیه یه ارور میاد که تایتلش نوشته Explorer ( ویندوز اکسپلورر)  و هیچ جزییاتی ننوشته و فقط با زدن OK بسته میشه.

برنامه های استارتاپ رو چک کردم مربوط به هیچکدوم نبود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، Amin_CA گفته است :

من هم به تازگی این بیلد رو نصب کردم. مشکل خاصی نداشتم. فقط اینکه هربار سیستم بوت میشه بعد از چند ثانیه یه ارور میاد که تایتلش نوشته Explorer ( ویندوز اکسپلورر)  و هیچ جزییاتی ننوشته و فقط با زدن OK بسته میشه.

الان یه اپدیت تجمعی داده که نسخه رو به بیلد 16299,19بروزرسانی میکنه

photo_2017-10-18_19-49-14.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Amin_CA گفته است :

KB4043961  را نصب کردید ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ویندوزم الان  اینه: روی همه سیستم هام - دوتا پی سی   ویک نوت بوک:

آقا  کجا ویندزو  10  پر باگه بنده خدا بهترین سیستم عامله-   هر سیستم عاملی باگ داره مشکل داره فیکس میشه - گوگل داره هر روز اپدیت مکینه اندروید رو - لینوکس همیشه اپدیت میشه-  OS اپل همیشه اپدیت میشه - هرسیستم عاملی برای حیات و بقا احتیاج داره به اپدیت- یک بازی میزنن  یک بازی  ساده است با ساختار مشخص اینهمه باگ داره چطور انتظار دراید سیستم عامل انقدر انعطاف پذیر باشه؟؟  بدون هیچ باگی کار کنه با این همه طیف گسترده سخت افزار و نرم افزار؟ اگر بخواهیم درنظر بگیریم ویندوز ده بهترین ویندزو تاریخه- واقعا مشکلاتش نسبت به قبلی ها کمتر شدن ولی پلتفرمش در حال رشده  و ماهمه بتا تستر هستیم این سیستم عامل تا مچور بشه  راه داره ولی اپدیت شدن سیستم عامل رو نمیشه بهش ایراد گرفت مخصوصا وقتی من این همه دارم الان سه ساله چند ساله امده دارم ازش  استفاده میکنم 1000 بار اپدیت شده روی یک سیستم نه چند سیستم  حتی یکبار هم  مشکلی باهاش نداشتم.

1.JPG.36170bd581b61d8cb61b58318c7a7c37.JPGنصب ویندوز من  هفت ماه پیش روی یک سیستم بوده  و ویندوز نوت بوک بیش از 10 ماه پیشه:

Capture.JPG.2ee68a81e701a33a538bbacdd390d5b1.JPG

18/4

حالا تا الان  سه سیستم 24 ساعت هم وصلن به اینترنت سرعت بالا -  تا الان یکبار باگ نداشتم یکبار کرش نگرفتم یکبار نشد بعد از پدیت بگم اه .. چی شد .  حتی یکبار - در این چندین ماه   فکر کنم100بار اپدیت گرفتن  ریز و درشت- حتی یکبار  نشد . حالا نمیدونم چرا بعضی از دوستان اینجا یا کلا بیرون در reddit یا هر جا مرتب از بروز رسانی های ویندزو ایراد میگیرن؟ من نمیدونم چرا برای من با سه سیستم و این همه ساعت کار  و انلاین بودن اتفاق  نیافتاده؟ آیا خوشانسم ؟ یا نه  مشکل در جایی دیگه است  واقعا نمیدونم  مرتب در دیجیاتو ورزیاتو و ماریتو میبینم  اپدیت ویندوز نابود کرد و بلو اسکرین شد و ...  من تا الان حتی یکبار هم ندیدم -نه تنها روی این نسخه ها بلکه قبل از کریتور اپدیت  ورژن های قبلی حتی از روز لانچ ویندوز 10  اصلی دارم .  حتی در نسخه های قدیمی هم نداشتم . من ویندوز بندرت عوض میکنم بیش از یک سال  - شاید هم بیشتر-واقعا ویندوز 10 کند نیمشه مخصوصا روی SSD خوب و  اونم من با این همه  برنامه و بازی و  6 ترابایت هارد به یکی از سیستم ها وصله با بیشت از 5 ترابایت بازی و حجم رجیستری و ...من هیچ وقت با اپدیت های مایکروسافت مشکلی نداشتم واقعا نداشتم  اگر داشتم با شما دوستان درمیان میزاشتم ضمنا دقت کنید ویندوز ده یک سرویس است  قبل از اینکه یک سیستم عامل قوی باشه- سرویس احتیاج داره به بروزرسانی . 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

18/4

حالا تا الان  سه سیستم 24 ساعت هم وصلن به اینرتنت سرعت بالا -  تا الان یکبار باگ نداشتم یکبار کرش نگرفتم یکبار نشد بعد زا پدیت بگم اه .. چی شد .  حتی یکبار - در این چندین ماه   فکر کنم100بار اپدیت گرفتن  ریز و درشت- حتی یکبار  نشد . حالا نمیدونم چرا بعضی از دسوتان اینجا یا کلا بیرون در reddit یا هر جا مرتب از بروز رسانی های ویندزو ایراد میگیرن؟ من نیمدونم چرا برای من با سه سیستم و این همه ساعت کار  و انلاین بودن اتفاق  نیافتاده؟

ویندوز ده یک سرویس است یک قبل از اینکه یک سیستم عامل قوی باشه- سرویس احتیاج داره به بروزرسانی . 

منم بنظرم بهترین نسخه 1703 هست هیچ باگ خاصی تا الان نبوده توش.

لینک به دیدگاه

دوستان این مشکل عجیب رو توی ویدئو ببینین: دقیقه 1 و 32 ثانیه، صفحه ناگهان تاریک میشه.

البته توی یوتیوب هست، چون میخواستم واسه مایکروسافت ارسال کنم  اینجا آپلود کردم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amin_CA گفته است :

سلام عزیز برای منم این مشکل رو داشت بعد از اپدیتی که دوستمون هم گفت درست شد

KB4043961

الان ورژن دقیق ویندوز بنده 1709

OS Build 16299.19

-------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه چیز جالب یکدفعه تمامی مشکلات ویندوزم حل شده الان همه برنامه ها به درستی کار میکنن

از جمله اون ارور XboX App با کد 0xbba هم درست شد و الان به راحتی باز میشه

( امیدوارم همینطوری بمونه )

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

دوستان یه چیز جالب یکدفعه تمامی مشکلات ویندوزم حل شده الان همه برنامه ها به درستی کار میکنن

از جمله اون ارور XboX App با کد 0xbba هم درست شد و الان به راحتی باز میشه

( امیدوارم همینطوری بمونه )

درود، برنامه های ویندوز را می بایست از طریق خود ویندوز استور بروز کرد تا مشکلات احتمالی با این بیلد رفع شود. برای شما هم پس از آپدیت رفع شده است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...