رفتن به مطلب

مشکلات آپدیت Fall Creators ویندوز 10

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من دارم کلی بازی  انجام میدم در استور  و در xbox app هیچ مشکلی ندارم فقط اونلاین باشی  مشکلی نیست من کلی بازی اصلی دارم در استور تنها مشکل حجم دانلودهای بالای استور است -گیرز 4 گیرز التیمت فورزاها و کلی بازی دیگه بدون مشکل در app ایکس باکس اجرا میشن و  همه چی کار میکنه-ویندوز ده من اصلی است  البته  ولی درکل  فکر نمیکنم کرکی ها هم مشکلی داشته باشن/

اپ ایکس باکس در نسخه های قدیمی مشکلاتی داشت اتفاقا با اپدیتهای استور کاملا حل شد. کاملا افزایش کارایی محسوسه در هر اپدیت .   تمام مشکلات استور من حل شده و من چت اونلاین زدم با ساپورت مایکروسافت مشکلاتم رو گفتم برای دانلود از استور بعد از دو هفته اپ ایکس باسک و خود استور بروزرسانی شدن  تمام مشکلات رفت.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 48 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود، برنامه های ویندوز را می بایست از طریق خود ویندوز استور بروز کرد تا مشکلات احتمالی با این بیلد رفع شود. برای شما هم پس از آپدیت رفع شده است

سلام عزیز این جور چیزا رو خودم میدونم ( خودم هم لیسانس کامپیوتر هستم :3_grin: )

ولی بعد از اپدیت ها بازم این نرم افزار مشکل داشت که واقعا میتونم بگم خود به خود درست شده چون حتی توی فایل log هم چیزی نداره از اینکه بگم فلان کار رو کرده و

درست شده ( با وجود اپدیت بودن ویندوز و اپدیت بودن خود برنامه XBOX APP این ارور رو میداد )

در 46 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

من دارم کلی بازی  انجام میدم در استور  و در xbox app هیچ مشکلی ندارم فقط اونلاین باشی  مشکلی نیست من کلی بازی اصلی دارم در استور تنها مشکل حجم دانلودهای بالای استور است -گیرز 4 گیرز التیمت فورزاها و کلی بازی دیگه بدون مشکل در app ایکس باکس اجرا میشن و  همه چی کار میکنه-ویندوز ده من اصلی است  البته  ولی درکل  فکر نمیکنم کرکی ها هم مشکلی داشته باشن/

اپ ایکس باکس در نسخه های قدیمی مشکلاتی داشت اتفاقا با اپدیتهای استور کاملا حل شد. کاملا افزایش کارایی محسوسه در هر اپدیت .   تمام مشکلات استور من حل شده و من چت اونلاین زدم با ساپورت مایکروسافت مشکلاتم رو گفتم برای دانلود از استور بعد از دو هفته اپ ایکس باسک و خود استور بروزرسانی شدن  تمام مشکلات رفت.

دقیقا برای منم الان هیچ مشکلی نیست میتونم بگم نه باگی هست نه ایراد و ارور ای واقعا عالیه الان

مشکل اصلی منم الان بازی ها هست ( دیشب با هزار بدبختی Forza Horizon 3 رو از استور دانلود کردم با حجم 60 گیگ با dlc ها )

حالا موندم Forza 7 رو چطوری میخوام دانلود کنم نمیدونم چرا اینقدر حجم ها بالا هست البته فکر کنم Forza 7 به دلیل وجود تکسچر های 4K باشه حجمش

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان بخش صدای 5.1 من کلاً از کار افتاده
همه چی قاطی کرده
با برنامه مدیا پلیر کلاسیک صدا رو درست پخش نمیکنه دیگه
اصلاً موندم همین جوری

توی تنظیمات صدا اصلاً گزینه 5.1 نداره

چیکار کنم
456456.thumb.jpg.0bf26cfa91f47716518d2b01c1cc8b5d.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

سلام عزیز این جور چیزا رو خودم میدونم ( خودم هم لیسانس کامپیوتر هستم :3_grin: )

ولی بعد از اپدیت ها بازم این نرم افزار مشکل داشت که واقعا میتونم بگم خود به خود درست شده چون حتی توی فایل log هم چیزی نداره از اینکه بگم فلان کار رو کرده و

درست شده ( با وجود اپدیت بودن ویندوز و اپدیت بودن خود برنامه XBOX APP این ارور رو میداد )

دقیقا برای منم الان هیچ مشکلی نیست میتونم بگم نه باگی هست نه ایراد و ارور ای واقعا عالیه الان

مشکل اصلی منم الان بازی ها هست ( دیشب با هزار بدبختی Forza Horizon 3 رو از استور دانلود کردم با حجم 60 گیگ با dlc ها )

حالا موندم Forza 7 رو چطوری میخوام دانلود کنم نمیدونم چرا اینقدر حجم ها بالا هست البته فکر کنم Forza 7 به دلیل وجود تکسچر های 4K باشه حجمش

استور دانلودش فیکس شده من خودم یکی از کسانی بودم که برای مشکلت دانلود گیرز 4 فید بک دادم تاپیکم در  هلپ مایکروسافت  است  حسابی بهشوون توپیدم- استور دانلودش باگ داشت گیر میکرد الان فیکس شده من سه شب دویست گیگ ازش گرفتم! مشکلات زیادی داشت دانلودش گیر میکرد ولی الان درست دشه عالی. فروزا هورایزن 3 خیهر کننده است ارزش داره دانلودش - هفت رو تازه خریدی >؟باید میزاشتی کمی ازش بگذره اپدیها بیان یکم  ثابت بشه بعد پوست ادم رو میکنن اپدیتهای استور. این بازی  7 خیلی حجمش زیاده رکورد زده-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوستان بخش صدای 5.1 من کلاً از کار افتاده
همه چی قاطی کرده
با برنامه مدیا پلیر کلاسیک صدا رو درست پخش نمیکنه دیگه
اصلاً موندم همین جوری

توی تنظیمات صدا اصلاً گزینه 5.1 نداره

چیکار کنم
456456.thumb.jpg.0bf26cfa91f47716518d2b01c1cc8b5d.jpg

درایور  جدید رو چک کن. هات فیکسی و چیزی - مدیا پلیر کلاسیک رو اپدیت کن-  اون تقصیر مدیل پلیر کلاسیکه! سکته زده- port player  gom player pro و VLC من فقط از همین سه تا استفاده میکنم. بهترین پلیرهای x265 هستند.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Maxwell گفته است :

الان یه اپدیت تجمعی داده که نسخه رو به بیلد 16299,19بروزرسانی میکنه

photo_2017-10-18_19-49-14.jpg

در 14 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

KB4043961  را نصب کردید ؟ 

در 14 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

سلام عزیز برای منم این مشکل رو داشت بعد از اپدیتی که دوستمون هم گفت درست شد

KB4043961

الان ورژن دقیق ویندوز بنده 1709

OS Build 16299.19

-------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه چیز جالب یکدفعه تمامی مشکلات ویندوزم حل شده الان همه برنامه ها به درستی کار میکنن

از جمله اون ارور XboX App با کد 0xbba هم درست شد و الان به راحتی باز میشه

( امیدوارم همینطوری بمونه )

ممنون دوستان عزیز.

OS Build 16299.19 هم از طریق خود ویندوز نصب کردم اما مشکل این ارور اکسپلورر سرجاش هست.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

استور دانلودش فیکس شده من خودم یکی از کسانی بودم که برای مشکلت دانلود گیرز 4 فید بک دادم تاپیکم در  هلپ مایکروسافت  است  حسابی بهشوون توپیدم- استور دانلودش باگ داشت گیر میکرد الان فیکس شده من سه شب دویست گیگ ازش گرفتم! مشکلات زیادی داشت دانلودش گیر میکرد ولی الان درست دشه عالی. فروزا هورایزن 3 خیهر کننده است ارزش داره دانلودش - هفت رو تازه خریدی >؟باید میزاشتی کمی ازش بگذره اپدیها بیان یکم  ثابت بشه بعد پوست ادم رو میکنن اپدیتهای استور. این بازی  7 خیلی حجمش زیاده رکورد زده-

اره استور الان وضعش خوبه ولی از دست حجم بالای بازی های استور ادم نمیدونه چیکار کنه :4_joy:

هورایزن 3 هم عالیه واقعا فوق العادس این بازی

Forza 7 هم 2 روز پیش خریدم با horizon 3 ولی خدایی خیلی بازی بهینه ای هست من یکی از دوستام Forza 7 رو روی سیستم زیر 60 فریم ثابت بالاترین تنظیمات 1080 میگیره

i3 6100

8gb ram

gtx 1050ti

این واقعا نشون میده چقدر بازی عالی کار شده با گرافیک خوبی که داره

در کل الان نه استور مشکل داره نه برنامه های دیگه واقعا راضی هستم از ویندوز 10 الان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان حجم تقریبی آپدیت از 1703 به ورژن جدید چقدره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان مشکل من حل شد
دوباره نصب کردم درایور رو
الان یه مورد جالب پیش اومده نمیدونم برای اپدیت هست یا نه
از 2 روز پیش به اینطرف
مرورگرهای کروم فایرفاکس و Edge سایت دیجی کالا رو بروز نمیکنن و نمیشه پیشنهادات شگفت انگیز رو دید
و آپدیت 2 روز پیش سایت رو نشون میدن هر 3 مرورگر

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیجی مشکلی نداره-من تست زدم اخیرا خرید هم کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من هم بروز رسانی کردم عمو بیل با زهم  سربلند بیرون امد -حتی جای شورتکاتها هم تکان نخورد فقط روی درایوc حدودود 35 گیگ فضای ازاد داشتم الان شد 25 گیگ-  این فضا برای فایلهای دانلود و بک اپ های ویندوزه مصرف شده  خودش بعد از چند وقت هوشمند پاک میکنه ولی عالی  اپدیت شد -دانلود  زیاد طول نکشید نصب هم روی SSD 850 پرو   زیر 5 دقیقه بود  سه بار ریسیت کرد موقع بروز رسانی و ویندورز امد بالا  همه چی انگا رهمون سیستم قبل از اپدیت .

Capture.thumb.JPG.a3debd0cd9179a59a5d8492443f47613.JPG

تصویر زیر بخش های جدید رو نشان میده :

1.thumb.JPG.55c86b3e9630cc7e26961c2fdc5393f1.JPG

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

فرجام جان اندازه یک ویندوز برای من اپدیت گرفت  دقیق نمیدونم  ولی فکر میکنم 6 هفت گیگی بود برای من

لینک به دیدگاه

توی انجمن windows central یکی گفته نور صفحه نمایشش مثل من بعد از لاگین کم میشه، توف تو روی مایکروسافت.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوستان من هم بروز رسانی کردم عمو بیل با زهم  سربلند بیرون امد -حتی جای شورتکاتها هم تکان نخورد فقط روی درایوc حدودود 35 گیگ فضای ازاد داشتم الان شد 25 گیگ-  این فضا برای فایلهای دانلود و بک اپ های ویندوزه مصرف شده  خودش بعد از چند وقت هوشمند پاک میکنه ولی عالی  اپدیت شد -دانلود  زیاد طول نکشید نصب هم روی SSD 850 پرو   زیر 5 دقیقه بود  سه بار ریسیت کرد موقع بروز رسانی و ویندورز امد بالا  همه چی انگا رهمون سیستم قبل از اپدیت .

Capture.thumb.JPG.a3debd0cd9179a59a5d8492443f47613.JPG

تصویر زیر بخش های جدید رو نشان میده :

1.thumb.JPG.55c86b3e9630cc7e26961c2fdc5393f1.JPG

رضا جان هنوز برای نظر دادن رو نسخه ی جدید یکم زوده

منم فکر میکردم همچی داره عالی پیش میره دیشب به اولین مشکل برخوردم

سیستم مودم 4g رو دیگه نمیشناسه

چجوری میتونم برگردم رو نسخه 1703 ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

رضا جان هنوز برای نظر دادن رو نسخه ی جدید یکم زوده

منم فکر میکردم همچی داره عالی پیش میره دیشب به اولین مشکل برخوردم

سیستم مودم 4g رو دیگه نمیشناسه

چجوری میتونم برگردم رو نسخه 1703 ؟

درود

من سیستم هام رو میشناسم مثل یک مکانیک که ماشین خودش رو میشناسه از روی صدا- چپ برن میفهمم. من از ساعت هفت صبح روی دو سیستم اپدیت کردم دارم استفاده میکنم تنهای چیزی که اپدیت شد riva tuner افتر برنر بود.

شما اون مودمت درایورش  مشکل پیدا کرده باید اون شرکت بروز رسانی کنه مایکروسافت که مسئول تمام درایور های روی کره زمین نیست . به نظر شما میشه با یک اپدیت ویندوز؛ مایکروسافت تمام  درایور ها رو بروز کنه؟ من خودم 4g استفاده میکنم الان دارم با همون نت برای شما می نویسم. درایور ها ربطی به مایکروسافت ندارن دوست من نسخه جدید ویندزو امده وظیفه شرکت سخت افزاری  که ویندوز ده داره سخت افزارش رو میشناسه که هات فیکس بده یا اپدیت کنه-بخاطر درایور مودم میخوای ویندوز ده رو رول بک کنی ! نکن این کار رو.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

توی انجمن windows central یکی گفته نور صفحه نمایشش مثل من بعد از لاگین کم میشه، توف تو روی مایکروسافت.

عزیزم  درایور کارت گرافیکت رو یکباربا  DDU پاک کن از اول نصب کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا در  لینکدونی ها  همه  جنجال میکنن  مایکروسافت  با اپدیت جدید اش نمایشگر ها رو می سوزاند!!:4_joy::4_joy::4_joy:

یک بخش جالبی اضافه شده من خیلی خوشم امد بخش میزان استفاده از واحد پردازشی است و اینقدر جالب کار کرده مایکروسافت که حتی میبنید  اپ ها تحت API های گرافیکی دارن  چه قدر بارپردازشی ایجاد میکنن.این یکی از  بهترین های این اپدیت است عالی .

Capture.thumb.JPG.7076af74a5e6ad47d4ed9a83180b2f0c.JPG

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

درود

من سیستم هام رو میشناسم مثل یک مکانیک که ماشین خودش رو میشناسه از روی صدا- چپ برن میفهمم. من از ساعت هفت صبح روی دو سیستم اپدیت کردم دارم استفاده میکنم تنهای چیزی که اپدیت شد riva tuner افتر برنر بود.

شما اون مودمت درایورش  مشکل پیدا کرده باید اون شرکت بروز رسانی کنه مایکروسافت که مسئول تمام درایور های روی کره زمین نیست . به نظر شما میشه با یک اپدیت ویندوز؛ مایکروسافت تمام  درایور ها رو بروز کنه؟ من خودم 4g استفاده میکنم الان دارم با همون نت برای شما می نویسم. درایور ها ربطی به مایکروسافت ندارن دوست من نسخه جدید ویندزو امده وظیفه شرکت سخت افزاری  که ویندوز ده داره سخت افزارش رو میشناسه که هات فیکس بده یا اپدیت کنه-بخاطر درایور مودم میخوای ویندوز ده رو رول بک کنی ! نکن این کار رو.

مشکل اینجاست که درایور usb کلا بهم ریخته . یه سرچ در مرود فیکس درایور usb ویندوز 10 تو نت بزنید متوجه میشین که مشکل از ویندوزه نه درایور ! از یوتیو. تا سایت های سخت افزار و . . .

هوارتا آدم تو نت این مشکل رو دارن .

متاسفانه مایکروسافت داره افتضاح کار میکنه 

و اینکه آپدیت رو سخت افزارهای مختلف به یک شکل عمل نمیکنه . روی سیستم شما تا اینجا خوب بوده دلیل نمیشه بقیه هم بدون مشکل پیش برن

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

مشکل اینجاست که درایور usb کلا بهم ریخته . یه سرچ در مرود فیکس درایور usb ویندوز 10 تو نت بزنید متوجه میشین که مشکل از ویندوزه نه درایور ! از یوتیو. تا سایت های سخت افزار و . . .

هوارتا آدم تو نت این مشکل رو دارن .

متاسفانه مایکروسافت داره افتضاح کار میکنه 

من تا الان مشکلی ندیدم و بعید میدانم ببینم- اغراق  هم میکنن مثلا   جایی خوندم مایکروسافت داره نمایشگر ها رو میسوزنه!! ببنید طرف سیستمش مال چند سال پیشه  ویندوز ده امده نصب کرده بعد مثلا usb اش موقت قطع میشه که اصلا usb ها درایور نمیخوان با کنترلر چیپست کار میکنن با یک هات فیکس 1 کیلوبایتی  میشه فیکس کرد. بعد میان بزرگ نمایی میکنن . کامیونیتی پی سی  یک چیز های بدی هم داره برای مثال  در reddit الان همه دارن به مایکروسافت فحش میدن ولی تا یک ساعت پیش به به چه چه شون بود از ویندوز 10! میشه مثل قضیه مس افکت اندرومدا- همه بازی کردن بعد هی میگفتن بازی بده!  من الان کنترلر ایکس وان وصل کردم  هار د اکسترنال وصل کردم  فلش وصل کردم به یک سیستم نه دوتا .  مشکلی ندیدم.

مشکلات رندوم برای    100 میلیون کاربر یک سیستم عامل موقع اپدیت پیش میاد.ضمنا خیلی ها از ویندوزشون خوب مراقبت نمیکنن بعد میان اپدیت اش هم میکنن به جای  نصب نو  خود ویندوز قدیمی شون مشکل داشته موقع اپدیت صفحه سیاه میشه گیر میکنه  وو میگن مایکروسافت مقصره- من سیستم هایی که دیروز بروز رسانی کردم یکی ویندزوش داره میشه8 ماه یکی نزدیک به 11 ماه!! دارن مثل ساعت کار میکنن چون قبلش  خوب ازشون استفاده شده بود.

نکات زیاد است در کل از خیلی زوایاه میشه بهش نگاه کرد مثلا طرف روی z68 یو اس بی هاش تازه از کار اقتاده !!!  این چیپ ست مال زمانی بود که  ویندزوز هفت امد این همه سال داره از سیستم عامل استفاده میکنه اصلا ویندوز ده همین که اینقدر سخت افزار قدیمی رو شناخته تا الان خیلیه- اون بنده خدا من بهش گفتم  ای برادر  شما  اصلا  سازنده سخت افزارت  سالها درایوری  برای ساپورت  ویندوز های نسل  جدید 8.1 و 10 عرضه نکرده تمام این مدتها مایکروسافت داشته برای شما  راه می اندخته چیپ ست رو . حالا دیگه اینجا گیر کردی بعد  از این همه سال !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

فرجام جان اندازه یک ویندوز برای من اپدیت گرفت  دقیق نمیدونم  ولی فکر میکنم 6 هفت گیگی بود برای من

میصرفه خود ویندوزش رو دانلود کنیم جداگانه:D سافت 98 گذاشته 4.4 گیگ.

فرجام از شاتل لند بگیر.

برای آپدیت ها هم اسم بیلد رو بزن پیج خود مایکروسافت میاد؛ پایین تو قسمت Microsoft Update Catalog  یه صفحه جدید باز میشه که لینک نسخه های مختلف 86 64 میاد. رو دانلود که بزنی یه فایل MSU با حجم 200-300 مگ میره برای دانلود.

در 10 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه برای من! من  140 گیگ فالوت 4 ماد شده دارم - 50 گیگ دراگون ایج ماد شده- 60- گیگ مس افکت اندورمدا  ماد شده- 45 گیگ ویچر 3 ماد شده-  divinity os 2 مادشده - 200 گیگ بازی مایکروسافت هم نصب دارم  فورزها  و گیزها و + صدها بازی نصب شده   و بازیهای استیم و اورجین و ...  که خیلی شون بعد از نصب ویندوز نو کلا تعطیل میشن   . یک کابوس مطلقه نصب ویندوز نو برای کسانی که بازی های بتسزدا رو ماد نصب میکنند. البته من  فکر میکنم نصب نو نیازی نباشه من اپدیت کردم    هیچ مشکلی نیست خیلی راحتر از نصب نو است  برای سیستم هایی که بعد باید چند روز فقط نرم افزار و بازی نصب کنن اپدیت بهترین راه است کلا 5 دقیقه طول نمیکشه-  و راحت -بهتر از اینکه تا  یک هفته فقط بازی های استور رو مجدد دانلود کنم!:4_joy:

لینک به دیدگاه

عجب داستانى شد 98 درصد نظرات كاربران اينجا منفى و براى تخريب ويندوز 10 داره داده ميشه اون وسط يكى و درصد دارن طرفدارى ميكنن خداييش ويندوز 7 درسته خوبه قبول دارم ولى امكاناتى كه توى 10 هست و كيفيت كار باهاش طوريه كه حتماً آدم بايد بره سمتش برى سمتش ديگه خيلى كم پيش مياد برگردى رو 7 خصوصاً اگه گيمر باشى يا برات سرعت كار و... مهم باشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، eddy گفته است :

عجب داستانى شد 98 درصد نظرات كاربران اينجا منفى و براى تخريب ويندوز 10 داره داده ميشه اون وسط يكى و درصد دارن طرفدارى ميكنن خداييش ويندوز 7 درسته خوبه قبول دارم ولى امكاناتى كه توى 10 هست و كيفيت كار باهاش طوريه كه حتماً آدم بايد بره سمتش برى سمتش ديگه خيلى كم پيش مياد برگردى رو 7 خصوصاً اگه گيمر باشى يا برات سرعت كار و... مهم باشه

منم رفتم از 7 به 10 اصن دلم نمیاد برگردم یوقتی اما  ی مشکلی پیدا کردم بعد 2-3 ساعت گیم فریم دراپ دارم از 60 میپره زیر 20 و 10 بهترین حالتش 30 عه میخواستم ی تایپیک بزنم ولی فعلا وقت نشد.

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 عالیه بد نگین ازش:D

کسایی که مشکل لگ تو نسخه creator update داشتن بگم که مشکل رفع شده با اپدیتی که 1 هفته پیش اومد.

,.jpg

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

بعضیا فکر میکنن دوستانی که با ویندوز مشکل پیدا کردن یا نوبن یا اینکه باهاش پدر کشتگی دارن  :D

بعضیا هم اینقدر با جدیت ازش دفاع میکنن ادم فکر میکنه یا خودشون ویندوز رو نوشتن یا 99.99% سهام مایکروسافت مال اوناست xD

ویندوز 10 ویندوز خیلی خوبیه ولی مثل هر نرم افزاری یسری مشکلات داره که کم کم برطرف میشه . رو بعضی سیستم ها عالی کار میکنه رو بعضی های دیگه کمی مشکل داره . نه نیازی به تخریب هست نه طرفداری !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...