رفتن به مطلب

مشکلات آپدیت Fall Creators ویندوز 10

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنونم از راهنمایی همگی

خیلی لطف کردین

فکر نکنم بتونم درستش کنم باید ببرم بیرون

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 ساعت قبل، Leila N گفته است :

من از نت ایرانسل استفاده میکنم الان شد 6 گیگابایت که هدر رفت:43_slight_frown:

من یدونه لپ تاپ دارم یدونه هم PC هر دوتاش خیلی راحت و همون بار اول آپدیت شدن. احتمالا به ISP ربط داشته باشه (مال من مخابراته)

لینک به دیدگاه

سلام به همگی بلاخره بعد از اونمهمه حجمی که مصرف شد ویندوزم آپدیت شد با همون برنامه Windows 10 Update Assistant

بعد از آپدیت مشکل اون قسمت که براش آپدیت نمیومد حل شد و داره بروزرسانی میشه فقط اینکه خیلی کند داره آپدیت میشه نمیدونم چرا

بازم ممنون از راهنمایی همگی:)

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

بنده چند روز پیش آپدیت کردم و مشکلی نداشتم بنظرم نسبت به بیلد قبلی بهتر هم شده

موردی که برام پیش اومده قبل از آپدیت 10 گیگ فضای خالی داشتم تو درایو C ولی بعد از آپدیت این فضا شد 200 مگ !!

لطفا راهنمایی کنید :x

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SHAKIB گفته است :

سلام خدمت دوستان

بنده چند روز پیش آپدیت کردم و مشکلی نداشتم بنظرم نسبت به بیلد قبلی بهتر هم شده

موردی که برام پیش اومده قبل از آپدیت 10 گیگ فضای خالی داشتم تو درایو C ولی بعد از آپدیت این فضا شد 200 مگ !!

لطفا راهنمایی کنید :x

سلام داداش

برو داخل properties درایوی ک ویندوزت نصبه بعد disk clean up رو بزن بعد دلیت اولد ویندوز ورژن رو بزن بعد بزن میپاکه.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20759202033

http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-3558495/massive-fps-drops-games-fall-creators-update-win.html

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-performance/creators-update-ruined-the-fps-in-all-my-games/1fd7f4ec-77de-4ef8-ad2b-446e5c30178a?auth=1

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-performance/windows-10-fall-creator-update-causing-fps-drop-in/d8563219-e67b-4151-83ea-f9affa46aa6f

با توجه به این مشکلات گزارش شده احتمال بالایی وجود داره که ناهماهنگی ها و مشکلاتی در رابطه با آپدیت جدید مایکروسافت وجود داره.

حالا این بحث که مشکل از آپدیت مایکروسافت هست یا از شرکتهای ارائه دهنده درایور درسته بحث فلسفی درستی هست؛ ولی در عمل برای کاربرای عمومی کارایی نداره. کسایی که تاپیک میزنن که مشکل داره آپدیت جدید با بازی ها واقعا نظرشون معطوف به این نیست که قطعا مشکل از مایکروسافته بلکه میخوان بگن در عمل با آپدیت جدید مشکلات زیادی به وجود اومده و این که تئوری توطئه داشته باشیم که یه عده دائم میخوان مایکروسافت رو تخریب کنن به راحتی قابل اثبات نیست و عدم وجود رقیب نزدیک برای ویندوز در مصارف بازی و چندین دلیل دیگه مخالف اون رو تقویت میکنه.

به نظرم در حقیقت مثل شخصی که خونه اش رو عوض میکنه و به خونه بهتر و بزرگتر میره ولی به علت مشکلات سازگاری با منزل جدید مشکلاتی براش به وجود میاد و میاد تاپیک میزنه با عنوان مشکلات نقل به منزل جدیدم(مثلا) نمیشه بهش خرده گرفت که مشکل از منزل جدید نیست و نباید اینطوری بگی. بالاخره مشکلاتی به وجود اومده و اون داره به صورت عملگرا شرایط رو توضیح میده.

خلاصه به نظرم در حال حاضر بهترین کار برای اکثر افراد نصب نکردن 1709 و ماندن روی 1607 هست (البته اگر مایکروسافت اجازه بده) چه بگیم مشکل از مایکروسافت هست چه از ارائه دهندگان درایور و نرم افزار!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من این آپدیت جدید ویندوز 10 رو نصب کردم بیلدم شده 17134 و از زمان آپدیت انگار درایور گرافیک مشکل داره چون بعضی وقتها ویندوز رو استارت میکنم تازه اولش یه سری صفحه شطرنجی میشه و بعد درست میشه! مشکل از ویندوزه یا نه کارت گرافیک؟

گرافیکم MSI RX480 8G

ویرایش شده توسط m2relax
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...