رفتن به مطلب

ASUS POSEIDON PLATINUM 980TI تایپک بسته شود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

این کارت یک ماه و 20 روز خریداری شده  به قیمت 2150 . در حال حاضر 20 روز روسیستم نصبه چون مادربورد Z170 نداشتم تازه خریدم.فقط هم بازی گاست ریکون روش تست کردم عالی بود . ضمنا نرم افزار ASUS GPU TWEAK  دارا می باشد که قابلیت تنظیم سرعت فن و چیزهای دیگر دارد/.  6GB

قیمت مقطوع فقط 1700 غیر از این واقعا برام ضرره . جای تخفیف ندارد. 

فروش ترجیحا حضوری تهران . شهرستان برام مقدور نیست و بدون واسطه .  گارانتی تا اخر سال 2019 .

کارتن کاملا سالم و نو اک. مهلت تست 24 ساعت

کارت روسیستم نصبه برای تست اما یک ویژگی خوب این کارت  اسیکس بالای ان می باشد که به شرح ذیل خواهید دید. 

ضمنا به کودا این کارت هم توجه کنید دست کمی  از 1070 ندارد.:12_slight_smile:

علت فروش :  کارت 1080  خریدم برای 4K

به هسته پردازشی توجه کنید.

هدیه CPU COOLER ZALMAN برای سوکت 1156 و 775

کارت عروسکه:1_grinning:

as.jpg

a3.jpg

a5.jpg

asic 1.JPG

asus1.JPG

render 2.JPG

tech 1.JPG

CUDA.JPG

VVV.jpg

ویرایش شده توسط hooman1970
فروخته شد
لینک به دیدگاه

دوست عزیز باید بگم ک متاسفانه خرید بدی کردین و بنظرم خودتون استفاده کنین بجای فروش و ضرر کردن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز باید بگم ک متاسفانه خرید بدی کردین و بنظرم خودتون استفاده کنین بجای فروش و ضرر کردن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

با سلام حرف شما دوست عزیز کاملا منطقیه اما اون موقع که من این را خریدم کارت 1080 خیلی کمیاب و قیمت بالایی داشت . تا شنبه اگر کسی نخرید میزارم تا سال دیگه . ولی خوب ادمیزاده دیگه هوس برش میداره برای ارتقا  انم اخرش ......:34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

سلام و درود..با این قیمت واقعا کسی پول به 980ti نمیده دوست عزیز...
باید نگه داریش که برات با صرفه ترم هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت فوق العاده  قدرتمندی است  چرا خرید بد؟؟این کارت یک کارت با کولینگ قدرتمنده و دقیقا با بهترین و گران ترین 1070ها برابری میکنه.کارت های ایرکولینگ الان داره با قیمت های نجومی فروش میره. کارت 1070 با کاستوم بلاک و این ویژگی ها الان دو  ششصد هفتصد قیمت میخوره  . کارت عالی است دوست خوب پیشنهاد میدم استفاده کنید   لذت ببرید . اگر هم مشتری گیر امد به سلامتی بفروشید  ولی  کارت واقعا هیولاست و اوج قدرت این در نمایش توان کولینگش اش است وقتی به لوپ کاستوم متصل بشه. در زمانی که کارتهای گرافیک های اند الان دو وششصد تا سه میلیون حتی چهار و نیم میلیون هستن دو میلیون برای این کارت های اند در حد این عالی است .  

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

این کارت فوق العاده  قدرتمندی است  چرا خرید بد؟؟این کارت یک کارت با کولینگ قدرتمنده و دقیقا با بهترین و گران ترین 1070ها برابرسی میکنه. کارت 1070 با کاستوم بلاک و این ویژگی ها الان دو  ششصد هفتصد قیمت میخوره  . کارت عالی است دوست خوب پیشنهاد میدم استفاده کنید   لذت ببرید . اگر هم مشتری گیر امد به سلامتی بفروشید  ولی  کارت واقعا هیولاست و اوج قدرت این در نمایش توان کولینگش اش است وقتی به لوپ کاستوم متصل بشه. در زمانی که کارتهای گرافیک های اند الان دو وششصد تا سه میلیون حتی چهار و نیم میلیون هستن دو میلیون برای این کارت های اند در حد این عالی است .  

باسلام سپاس از راهنمایی . حالا صبر می کنم . ببینیم چی میشه . واقعیتش من اول یک کارت 980  گیگا گرفتم سه روز بستم رو سیستم  خوشم نیومد رفتم فروشگاهی که خریده بودم بزور 400 تومن کم کرد اینو بهم دااد یعنی راحت ضرر خالص کردم  اونجا نه 1070 داشت نه 1080 . خلاصه  سر عمل انجام شده قرار گرفتم ، سر همین کمی دل چرکینم  و دایم با خودم در گیرم . کاملا حرفمتون درسته . ببینیم خدا چی میخواد نشد میزارم سال دیگه . از کارت بسیار راضیم  . 

باتشکر فراوان

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

این کارت فوق العاده  قدرتمندی است  چرا خرید بد؟؟این کارت یک کارت با کولینگ قدرتمنده و دقیقا با بهترین و گران ترین 1070ها برابری میکنه.کارت های ایرکولینگ الان داره با قیمت های نجومی فروش میره. کارت 1070 با کاستوم بلاک و این ویژگی ها الان دو  ششصد هفتصد قیمت میخوره  . کارت عالی است دوست خوب پیشنهاد میدم استفاده کنید   لذت ببرید . اگر هم مشتری گیر امد به سلامتی بفروشید  ولی  کارت واقعا هیولاست و اوج قدرت این در نمایش توان کولینگش اش است وقتی به لوپ کاستوم متصل بشه. در زمانی که کارتهای گرافیک های اند الان دو وششصد تا سه میلیون حتی چهار و نیم میلیون هستن دو میلیون برای این کارت های اند در حد این عالی است .  

باعرض پوزش از استارترعزیز بایدبگم شمایکم گرافیک۱۰۷۰رو دست کم گرفتیدقابلیت اورکلاک بالاترمعماری جدیدترمیزان حافظه بالاترکه تاثیرزیادی تورزولوشن های بالاداره ومصرف پایینترباعث میشه کارت ۹۸۰تی آی به راحتی درمقابل۱۰۷۰تسلیم بشه حرف ازدماشدخوبه بدونیدگرافیکی که دارم توی فول لودتحت هیچ شرایطی دمااز۶۵بالاترنمیره!!که باورنکردنیه مصرف پایین ۱۰۷۰روهم درنظرداشته باشیدکه تومدت طولانی باعث کاهش هزینه هامیشه درکل ازهرنظربگی ۱۰۷۰ارزش بیشتری داره بازهم ازاستارترعذرمیخوام امیدوارم خوب بفروشند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، synthesizer گفته است :

باعرض پوزش از استارترعزیز بایدبگم شمایکم گرافیک۱۰۷۰رو دست کم گرفتیدقابلیت اورکلاک بالاترمعماری جدیدترمیزان حافظه بالاترکه تاثیرزیادی تورزولوشن های بالاداره ومصرف پایینترباعث میشه کارت ۹۸۰تی آی به راحتی درمقابل۱۰۷۰تسلیم بشه حرف ازدماشدخوبه بدونیدگرافیکی که دارم توی فول لودتحت هیچ شرایطی دمااز۶۵بالاترنمیره!!که باورنکردنیه مصرف پایین ۱۰۷۰روهم درنظرداشته باشیدکه تومدت طولانی باعث کاهش هزینه هامیشه درکل ازهرنظربگی ۱۰۷۰ارزش بیشتری داره بازهم ازاستارترعذرمیخوام امیدوارم خوب بفروشند

عزیزم این  کارت با لوپ واتر دما44 درجه است . ضمنادیک مهندسی پیشرفته کولینگ داره. بنده از کارت1070چیزی کم نکردم با توجه به اینکه قیمت 1070های ایر کولر الان. اینقدر شده این کارت1800 واقعا عالیه. شما با این پول چی میتونید بخرید که مهندسی این کارت رو داشته باشه با این کولینگ  دوگانه؟؟  دما هم دوست من کارت زوتاک 980تی ای امپ اکستریم دماش  به سختی از 62 میره بالاتر در 1080پی گیمنیگ .  کولر داریم تا کولر. مصرف هم که کم باید بشه نسل عوض شده در کل بنده از ارزش 1070چیزی کم نکردم  من گفتم این کارت کم چیزی نیست و خرید بد به حساب نمیاد.  ضمنا از لحاظ کارایی 980تی ای و 1070تقریبا در یک رده هستند و اصلا انویدیا  این مسیر راهش است که کارت تی ای نسل قبل میشهg70نسل بعد از لحاظ کارایی. شما سال اینده کارت 2070از انویدیا میبنید که قدرتی شاید درحد1080تی ای داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم این  کارت با لوپ واتر دما44 درجه است . ضمنادیک مهندسی پیشرفته کولینگ داره. بنده از کارت1070چیزی کم نکردم با توجه به اینکه قیمت 1070های ایر کولر الان. اینقدر شده این کارت1800 واقعا عالیه. شما با این پول چی میتونید بخرید که مهندسی این کارت رو داشته باشه با این کولینگ  دوگانه؟؟  دما هم دوست من کارت زوتاک 980تی ای امپ اکستریم دماش  به سختی از 62 میره بالاتر در 1080پی گیمنیگ .  کولر داریم تا کولر. مصرف هم که کم باید بشه نسل عوض شده در کل بنده از ارزش 1070چیزی کم نکردم  من گفتم این کارت کم چیزی نیست و خرید بد به حساب نمیاد.  ضمنا از لحاظ کارایی 980تی ای و 1070تقریبا در یک رده هستند و اصلا انویدیا  این مسیر راهش است که کارت تی ای نسل قبل میشهg70نسل بعد از لحاظ کارایی. شما سال اینده کارت 2070از انویدیا میبنید که قدرتی شاید درحد1080تی ای داشته باشه.

صلوات بفرستید دوستان گلم . ما اومدیم کارتمون رو بفروشیم نه جنگ تخصصی در سخت افزار:$ بالاخره پنج انگشت ادمی با هم اندازه نیست هر کسی به میزان تحقیق و دانشش یک برداشت خاص خودشو داره . از هردوتون بابت نظرات سپاسگزارم . ولی توروخدا جنگ راه ندازید و اختلاف نظراتون برام محترمه . 

لینک به دیدگاه

کارت خوبیه قیمت خوبی هم گذاشتید اگر گرافیک 1060 نگرفته بودم اینو ازتون میخریدم. مطمئنا کسی که اینکاره باشه ارزش این کارت های اند و می دونه

لینک به دیدگاه

راستی اقا رضا گل این لوپ واترشو از کجا گیر بیارم سراغ داری جایی رو. راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز عکس  کارت ضمانت و نزارید یا اگه میخواید بزارید شماره سریال گارانتی رو با فتوشاپ مخدوش کنید.  برای خودتون میگم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

دوست عزیز عکس  کارت ضمانت و نزارید یا اگه میخواید بزارید شماره سریال گارانتی رو با فتوشاپ مخدوش کنید.  برای خودتون میگم

ممنون چشم متشکر از راهنمایی

ویرایش شده توسط hooman1970
پاک کردن یک عکس
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hooman1970 گفته است :

ممنون چشم متشکر از راهنمایی

هر کاری می کنم پاک نمیشه چرا:$

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، hooman1970 گفته است :

هر کاری می کنم پاک نمیشه چرا:$

ویرایش بزنید بعد انتخابش کنید و بعدش دکمه delete

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، hooman1970 گفته است :

راستی اقا رضا گل این لوپ واترشو از کجا گیر بیارم سراغ داری جایی رو. راهنمایی کنید 

عزیزم این کارت روی همون ایر هم غوله . پوزیدون ایسوس مهندسی کولرش  عالیه . شما برای اون باید  کولینگ کاستوم داشته باشید یعنی خودتون سیستم رو کلا واتر کول کنید بعد توب سافت یا هارددلاین بیارید  در این لت های کولر جی پی یو اینم وصل بشه به کل لوپ سیستم .  منتهی  کمی هزینه بره میتونیددببنید aioهای با قابلیت گسترش و اضافه سازی مثل الفا کول یا nzxtدارن اینها مثلaio است منتهی  میتونید راحت یک رادیات رو وصل کنید به این کارت و واتر کولش کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم این کارت روی همون ایر هم غوله . پوزیدون ایسوس مهندسی کولرش  عالیه . شما برای اون باید  کولینگ کاستوم داشته باشید یعنی خودتون سیستم رو کلا واتر کول کنید بعد توب سافت یا هارددلاین بیارید  در این لت های کولر جی پی یو اینم وصل بشه به کل لوپ سیستم .  منتهی  کمی هزینه بره میتونیددببنید aioهای با قابلیت گسترش و اضافه سازی مثل الفا کول یا nzxtدارن اینها مثلaio است منتهی  میتونید راحت یک رادیات رو وصل کنید به این کارت و واتر کولش کنید.

با سلام ضمن عرض تشکر از پیگیری دوست گرامی . زیاد تو واتر کولینگ کارت گرافیک وارد نیستم ولی رادیاتش گشتم نبود و دوم اصلا تو کیسم جا نداره کجا بزارم . تو سایت ها هم گشتم همه قدیمی بود و کسی چیزی نداشت و مشکل دیگه دانش فنی این کار ندارم . فکر کنم به ریسکش نمیارزه و حداقل هشتصد تومنی هزینه بره اونم اگر کسی زیاد وسواس داشته باشه.این کارت عالیه اما من اکثرا خونه نیستم بچه خواهرم میاد هر روز بازی . حالا زوم کرده میخواد 4Kبازی کنه و اگرنه این کارت کولینگ خیلی قویه ضمنا من کمی وسواس دارم تو زندگیم دیروز دوتا فن کولر مستر پرو رو کیس نصب کردم تا میزان دمای کیس همیشه پایین باشه. باز اگر این کارت موندنی شد مزاحم راهنمایی و محل خرید واتر کولینگ میشم. با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، hooman1970 گفته است :

با سلام ضمن عرض تشکر از پیگیری دوست گرامی . زیاد تو واتر کولینگ کارت گرافیک وارد نیستم ولی رادیاتش گشتم نبود و دوم اصلا تو کیسم جا نداره کجا بزارم . تو سایت ها هم گشتم همه قدیمی بود و کسی چیزی نداشت و مشکل دیگه دانش فنی این کار ندارم . فکر کنم به ریسکش نمیارزه و حداقل هشتصد تومنی هزینه بره اونم اگر کسی زیاد وسواس داشته باشه.این کارت عالیه اما من اکثرا خونه نیستم بچه خواهرم میاد هر روز بازی . حالا زوم کرده میخواد 4Kبازی کنه و اگرنه این کارت کولینگ خیلی قویه ضمنا من کمی وسواس دارم تو زندگیم دیروز دوتا فن کولر مستر پرو رو کیس نصب کردم تا میزان دمای کیس همیشه پایین باشه. باز اگر این کارت موندنی شد مزاحم راهنمایی و محل خرید واتر کولینگ میشم. با سپاس فراوان

دوست عزیز این کارت براحتی روی ایر جواب میده- اصلا نیازی به هزینه نیست- من که مثال زدم برای اگاهی دوست مون بود -من به مهندسی  ایسوس در طراحی دوگانه این کولر  اشاره کردم. این کارت  حرفه ای اورکلاکینیگ بوده  وکلا کامپوننت هاش عالی است . نه شما احتیاجی ندارید مخصوصا اگر آشنا نیستید اون قطعات و کیت ها به سختی گیر میاد و متاسفانه با شرایط بازار قیمتشون ازندازیک کارت گرافیک میشه- ولی ایسوس هر دو بخش رو در اختیار کاربر قرار داده چه ایر چه واتر-این کارت ضمنان خودش جز گرون ترین کارتهای های اند بوده-

اون کولری که اشاره کردم نمونش  برای مثال زیر است  از الفا کول برند حرفه ای کولینگ -

http://www.alphacool.com/shopware.php?sViewport=campaign&emotionId=2646

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوست عزیز این کارت براحتی روی ایر جواب میده- اصلا نیازی به هزینه نیست- من که مثال زدم برای اگاهی دوست مون بود -من به مهندسی  ایسوس در طراحی دوگانه این کولر  اشاره کردم. این کارت  حرفه ای اورکلاکینیگ بوده  وکلا کامپوننت هاش عالی است . نه شما احتیاجی ندارید مخصوصا اگر آشنا نیستید اون قطعات و کیت ها به سختی گیر میاد و متاسفانه با شرایط بازار قیمتشون ازندازیک کارت گرافیک میشه- ولی ایسوس هر دو بخش رو در اختیار کاربر قرار داده چه ایر چه واتر-این کارت ضمنان خودش جز گرون ترین کارتهای های اند بوده-

اون کولری که اشاره کردم نمونش  برای مثال زیر است  از الفا کول برند حرفه ای کولینگ -

http://www.alphacool.com/shopware.php?sViewport=campaign&emotionId=2646

با سلام  واقعا سپاس و کمال تشکر از پیگیری و محبت صمیمانه شما. فقط عنایت کنید به چه طریق میشه این موردرا  تهیه کردو دوم خودم می تونم ببندم یا نیاز به یک متخصص داره. خلاصه خیلی اسباب زحمتتون شدم . الان رفیقم از تبریز زنگ زده میگه کارتو میخوام  اگه فروش نرفت . چون رفیق و تا حدودی فامیله کلا کامل بهش بدم  .. باز هم تشکر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، hooman1970 گفته است :

با سلام  واقعا سپاس و کمال تشکر از پیگیری و محبت صمیمانه شما. فقط عنایت کنید به چه طریق میشه این موردرا  تهیه کردو دوم خودم می تونم ببندم یا نیاز به یک متخصص داره. خلاصه خیلی اسباب زحمتتون شدم . الان رفیقم از تبریز زنگ زده میگه کارتو میخوام  اگه فروش نرفت . چون رفیق و تا حدودی فامیله کلا کامل بهش بدم  .. باز هم تشکر 

<نصبششون نه سخت نیست -منتهی من خودم خوزستان هستم  شما تهران هستید؟ اونجا بگردی ببینی واتر کولینگ  کجا سورس است ببینید گیر تون میاد؟؟ من ندیدم  در فروشگاه هایی که   خرید میکنم ولی باید باشه جاهایی که  بیارن .  اگر پیدا بشه نصبشون هم حتما انجام میدن چیز خاصی ندارن کلی ویدئو در یوتوب است / JAYTWOCENT کلی ویدئو واتر کولینگ داره راحت میتونید تماشا کنید.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

<نصبششون نه سخت نیست -منتهی من خودم خوزستان هستم  شما تهران هستید؟ اونجا بگردی ببینی واتر کولینگ  کجا سورس است ببینید گیر تون میاد؟؟ من ندیدم  در فروشگاه هایی که   خرید میکنم ولی باید باشه جاهایی که  بیارن .  اگر پیدا بشه نصبشون هم حتما انجام میدن چیز خاصی ندارن کلی ویدئو در یوتوب است / JAYTWOCENT کلی ویدئو واتر کولینگ داره راحت میتونید تماشا کنید.

بسیار سپاسگزارم . :D

لینک به دیدگاه

این کارت با این قیمت عالیه، الان تو این آشفته بازار گرافیک و قضیه دلار با این قیمت ASUS Strix 1060 6G OC میدن این قیمت که این کارت خیلی قویتر هست از اون و تازه سری پوسایدن هم هست که عالیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...