رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام بچه ها این سیستمی ک لیون گذاشته به نظرتون قیمتش همینه نباید بیشتر باشه میخوام سفارش بدم اخ؟؟؟؟

https://lioncomputer.ir/catalog/product/view/id/10176/s/سیستم-گیمینگ-7-تا-8-میلیون-21/category/94/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همینجوری حدودی حساب کردم باید همین باشه تقریبا ... بعدم چون باندل هست لابد تخفیفی هم در نظر گرفته باشند... شما تماس بگیر بپرس یا سفارش بده ببین چی میشه لیون کارش درسته! ^_^

اما بنظرم اگه می خوای اینتل ببندی صبر کنی بهتره ولی اینم قیمتش بدنیست و مناسبه سیستم خفنی میشه^_^

لینک به دیدگاه

ن داداش  الان پولم جوره فقط احتمالا پاورشو گرین بندازم  بعد کولینگم گرین واتر کولرشو بندازم ssd هم ک فعلا نمیخوام این طوری فک کنم 400تومنی باس کمتر بشه

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی میدونه برای اسمبل سیستم توسط خود لیون باس چیکار کرد باید بهشون زنگ بزنم یا......

پولو کامل بدم خودشون قطعاتشون رو از انبار بردارن اسمبل کنن؟؟؟؟؟ کسی تا حالا تجربه خرید سیستم کامل داشته از لیون ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم این سیستمو نخری! چون Z270 دیگه مرده به حساب میاد.

لینک به دیدگاه

وااااااااا   z270   من همینو بتونم بخرم کلاهمو میندازم بالا شما  تو این قیمت لیون گفته پیشنهاد بهتری داری!!!!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mokh1999 گفته است :

وااااااااا   z270   من همینو بتونم بخرم کلاهمو میندازم بالا شما  تو این قیمت لیون گفته پیشنهاد بهتری داری!!!!!

داداش چیپست Z270 خود اینتل هم گقت که دیگه از پردازنده های جدید پشتیبانی نخواهد کرد. شما الان اینو بخری تو آینده دیگه نمیتونی سیستمتو ارتقا بدی! باید بردتو هم عوض کنی..

بهترین انتخاب برای شما الان یه برد Z370 در کنار پردازنده 8700K

خود لیون الان تازه آورده همرا با باندل.. https://lioncomputer.ir/باندل-msi-z370-gaming-pro-carbon-ac-+-intel-core-i7-8700-coffee-lake.html

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

داداش چیپست Z270 خود اینتل هم گقت که دیگه از پردازنده های جدید پشتیبانی نخواهد کرد. شما الان اینو بخری تو آینده دیگه نمیتونی سیستمتو ارتقا بدی! باید بردتو هم عوض کنی..

خود لیون الان تازه آورده همرا با باندل.. https://lioncomputer.ir/باندل-msi-z370-gaming-pro-carbon-ac-+-intel-core-i7-8700-coffee-lake.html

داداش شرمنده اینجا می پرسم خود پردازنده تنها کی میاد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

پردازنده بدون k رو دارن این قیمت میدن با بردی که مشابهش برای رایزن داره 900-800 فروش میره... خلاصه که مدلk هم بود این قیمت نمی ارزید چه برسه به این ¬¬

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

پردازنده بدون k رو دارن این قیمت میدن با بردی که مشابهش برای رایزن داره 900-800 فروش میره... خلاصه که مدلk هم بود این قیمت نمی ارزید چه برسه به این ¬¬

آره به قیمتش فکر نکرده بودم. ولی بازم باید صبر کنه! خرید Z270 با عقل جور درنمیاد!

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

داداش شرمنده اینجا می پرسم خود پردازنده تنها کی میاد؟

از لیون بپرسید.

لینک به دیدگاه

الان صرفه خرید سیستم ای جدید رایزن هست قیمت ارزان تر کارایی بالاتر

لینک به دیدگاه

داداش پولت جوره بخر همینو یا مشابه همینو  

سری جدید هم  خیلی گرون قیمت گذاری شده تا پولتو نخوردی گیمتو بزن

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم یه توجهی به این سیستم هم بندازید

یا Ryzen 5 1600X

Ryzen 7 1700

AX370-Gaming K5

Crucial Ballistix Elite 16GB 3000Mhz CL15

Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 250GB

لینک به دیدگاه

بهترین راه حل اینه که شما بودجتونو بفرمایید تا دوستان به بهترین شکل راهنماییتون کنن.

اون دوستمون درست گفت، z270 مرده به حساب میاد و متمعنن طی یکی دوماه آینده (زمانی که چیپ z370 کاملا وارد بازار بشه) قیمتش میاد پایین.

جدای از چیپ ، مدل کارت گرافیک این باندل زیاد جالب نیست. 1080ti چون داغ هست با یک فن اذیتت میکنه و پیشنهاد میدم مدل های 3 فن خریداری کنید

لینک به دیدگاه

درود

اگه عجله دارید، رایزن خریداری کنید با گرافیک ارمور 1080ti ترجیحا

آئرو کولر رفرنس داره و خیلی داغه

اگه هم عجله ندارید تا حوالی آذر برای 8700k صبر کنید

من خودم منتظرم سری 8 بیاد سری 7 ارزون شه یه 7700k بخرم واسه سیستمم

در مورد رم هم نظری ندارم که بدم. یا دست دوم خریداری کنید که فکر نمیکنم گیر بیارید، چون با توجه به گرونی های اخیر همه رم هاشونو سفت چسبیدن

یا اینکه کفش آهنی بپوشید و رم رو با 1.5 برابر قیمتش خریداری کنید (مسئله دلالی نیست قیمت جهانی رفته بالا)

یا اینکه تا آخر 2018 صبر کنید تا قیمت رم ها تثبیت بشن ...

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها این سیستمی ک لیون گذاشته به نظرتون قیمتش همینه نباید بیشتر باشه میخوام سفارش بدم اخ؟؟؟؟

https://lioncomputer.ir/catalog/product/view/id/10176/s/سیستم-گیمینگ-7-تا-8-میلیون-21/category/94/
... نسل 8رو آورده همه مدلاشو 8700k قیمت1700با ی ایسوسz370p,میشه 2500 اونو بگیر با 3/5گرافیک 1080tiبا 2، 3تومن دیگم بقیه ی وسایلارو بگیر کلا شد9تومن اما هم جدید تره هم قوی تره تازه حالا حالاهام واس خودش شاخه

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

...

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ممنونم بچه ها ک نظراتتون رو گفتین  اصلا توجهی به نسل بعدی ک داره میاد نداشتم چون درگیر دانشگاه بودم و اخبار رو دنبال نکرده بودم  ولی به قول اون دوستمون چون الان پولم نقدی جوره بزارم بانک که احتمالا باز دوباره هی ازش کم میشه یا سریع تر سیستمو ببندم شاید تا اذر که فرمودین صبر کنم تا قیمت پردازنده ها نسل قبل پایین تر بیاد ولی نیازی نمیبینم ک هزینه بیشتر از این بکنم و  نسل جدید رو بخرم

ویرایش شده توسط mokh1999
لینک به دیدگاه

والا هر سال این ارتقا هست و vga در گیمینگ خیلی تاثیرش بیشتر هست ب شرطی که گلوگاه نشه دیدم که میگم پسر عمم با پردازنده نسل ششم core i3  و گرافیک 1070 داره horizon3 رو 70 80 فریم میگیره رو high ک خودم دیدم و اگر واقعا با این بازار اشوب و گرانی تا یکی دو ماه دیگه قیمتای نسل قبل بخواد ارزونتر بشه بهترین زمان برای بستن سیستم هست برای کسانی که نخوان هر ساله قطعاتشون رو اپدیت کنن چون به قول اقای حسینی تو سخت افزار نمیشه پیش بینی هیچ چیزی رو در آینده کرد و بگی این سیستمو بخرم تا 5 سال دیگه بتونم بدون تعویض مادربورد ارتقاش بدم بعد برم تو نسل بعدی   .......

لینک به دیدگاه

ولی واقعا نمیدونم حکمتش چیه هر وقت چیزی رو بخوام بخرم پولش رو ندارم و هر وقت پول ی چیزی رو ک دوست دارم بخرم دارم اون چیز دیگ کهنه شده!!!!!! ههه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

استارتر گرامی میخوای 4k باز کنی ؟؟؟

ن داداش 2k قصدم  بود

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

ssd هم ک فعلا نمیخوام

wtf

داداش کلا خرید سیستم گیمینگ high end بدون ssd را فراموش کن...

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...