رفتن به مطلب

عملکرد بازی Wolfenstein II: The New Colossus آپدیت یک CODEX اپلود شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوستان   بازی  دانلود شد 44 گیگ نسخه codex و امروز مورد تست و بررسی قرار دادم - بازی تحت API ولکان اجرا میشه و  بسیار روانه و   با فریم تایم ثابت و  بدون کوچکترین  لگ- انویدیا یک درایور جدید معرفی کرده -هات فیکس 388.10  حتما دانلود کنید از لینک زیر:

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-388-10-hotfix-driver-download.html

این هات فیکس مخصوص  بازی ولف است- خود بازی  بدون  تنظیمات گرافیکی شبیه DOOM  داره که خوب موتور ها یکی است و کلی تنظمیات  کاربردی .:

بازی رو نهایت تنظیمات هم  در رزولوشن 1080   فریم 60 قفل است-    در 2k  با نهایت و 8x AA باز هم قفل 60 فریم- در 1620p  باز عم قفل  روی 60 فریم- در 4k - بین 55 تا 60 !  ولکان بسیار عالی عمل میکنه-

NewColossus_x64vk_2017_10_27_10_55_56_252.thumb.jpg.9930e2188ee18e8d0cf7bb7ee9107e1e.jpg

NewColossus_x64vk_2017_10_27_10_58_06_266.thumb.jpg.7ebc7dacf012ab0b3114ba9deaf66d10.jpg

گزینه GPU culling  برای  انویدیا باید خاموش و برای AMD باید روشن باشه: دقت کنید که  از منوی اصلی که  اوبر یا بالاتر رو انتخاب میکنید بعد برید به بخش ادونس پایین و گزینه deferred rendering رو فعال کنید.

اگر از DSR  بالا استفاده میکنید 4k یا 2k- برای اینکه یکم شارپ بشه تسکچرها ، شارپنینیگ رو زیاد کنید و فیلم گرین رو زیاد کنید که بخاطر رزلوشن بالا تکسچر ها بلار نشن/

NewColossus_x64vk_2017_10_27_10_58_13_632.thumb.jpg.73cd9bf50b7bfdf4a1b02afd1c5b64c5.jpg

سطح جزییات بسیار عالی ولی روان - همان سلاح مخفی  موتور id tech 666! درود بر جان کارمک کبیر که بنیان این موتور رو گذاشت-

NewColossus_x64vk_2017_10_27_11_02_16_104.thumb.jpg.872f05d4b6173eff52cc0a4be28229fa.jpg

بازی در حال اجرا  فریم ریت بسیار ثابت  فریم تایم بسیار ثابت  دما هم خنده دار! API ولکان   خود نمایی میکند.

NewColossus_x64vk_2017_10_27_11_20_40_922.thumb.jpg.def762a3294fb2ca4d6271795b6b1896.jpg

بازی بسیار سینمایی شروع میشه و اصلا انتظار از بازی ولف نداشتم  در این سطح احساسی ولی خیلی خوب کار شده -  موسیقی هم در حد شاهکار  مخصوصا آهنگ منو.

NewColossus_x64vk_2017_10_27_11_12_57_486.thumb.jpg.783f345e9a5a265a87764fd5a3bd4846.jpg

نکته : برای فعال سازی DSR باید   تنظمیات اجرایی بازی رو مثل  تصویر زیر بگذارید- دقت کنید حتما گرافیک رو درایورش رو بروز کنید :

1.thumb.JPG.dc5da6294064ff4f2248f3eeeeeeb31e.JPG

بیشتر که بازی کنم نکاتی بیشتر رو مورد تست قرار میدم و- منتظر هستم ببینم  reshade چه میکنه! دقت کنید که بازی از adaptive وی سینک استفاده میکنه به صورت پیش فرض اگر ترینگ تصویر داشتید  برید  در تنظمیات  و وی سنیک رو بگذارید روی ON که میشه وی سینک عادی.

اگر تنظیماتی انجام  دادید و تصویر سیاه شد برنگشت باگ روز یک است یک  alt+f4 بعد برید به آدرس زیر و   و دوتا فایل در تصویر رو پاک کنید - این ها کانفیگ بازی  هستند بازی میره روی تنظیمات دیفالت:

C:\Users\ your account name\Saved Games\MachineGames\Wolfenstein II The New Colossus\base

image.png.13aa1808caf3aa93282cd0b6ea935551.png

بازی کلی تنظیمات AA داره -    جالبه در ولکان 1.0.5.6  با  8X TSSAA تمپورال- در 4k بازی با 55 فریم اجرا می شود !  بسیار بهینه - البته درایور خیلی مهمه حتما 388.10 هات فیکس نصب شود:

NewColossus_x64vk_2017_10_27_11_51_37_356.thumb.jpg.8a0778f5a1620fdd2e4c0b83332405f9.jpg

بازی در 2880x1620 یک رزلوشن بسیار عظیم با !!8x TSAA  خروجی 60 فریم قفل !

NewColossus_x64vk_2017_10_27_11_52_32_302.thumb.jpg.068de3d5026f9e9b28fe989867beb821.jpg

بازی  از رزلوشن اسکلینگ  هم استفاده میکنه- شما اگر بگذارید روی ادپتیو سعی میکنه   با  اسکلیر  رزلوشن داخلی بازی رو دینامیک بالا پایین کنه تا فریم هدف رو قفل رو نگه داره- برای مثال اگر یک صحنه قراره با  لگ   فریم ر و ببره پایین  اسکلیر میاد   اینترنال رزلوشن رو  کاهش میده تا فریم بشه 60 بعد دوباره   رزلوشن رو میبره بالا. در کل موتور  id tech یکی از بهتری های نسله- بدون شک

برای مستقیم  رفتن به منو و راحت شدن  از video intro ها که خیلی هستن برید به  آدرس زیر:

\base\bink\boot\  بعد  فایل boot_pc.bk2  رو تغییر نام بدید یا حذف کنید.

برای بهبود تسکچر کشینگ برید به این آدرس:

این برای همه بازی ها ی سری ولف هم New order هم  old blood جواب میده:C:\Users\your account name\AppData\Local\

بعد یک پوشه بسازید  به نام MachineGames

بعد داخل این پوشه یک  پوشه با نام Wolfenstein II The New Colossus رو بسازید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر  مشکل وی سینک و اسکرین تیرینگ داشتید پایین تصویر پارگی وجود داشت:

http://www.guru3d.com/files-details/nvidia-inspector-download.html

قدرتمند ترین ابزار انویدیا رو دانلود کنید. سلاح مخفی انویدیا  که اجازه اینجکت تنظیمات و مادیفای  موتور بازیها ،برپایه درایور انویدیا رو میده! این باید روی همه سیستم های کارت انویدیا باشه!

چند ساله بدون این  نمیشه بازی کرد! برای من که اینطور بوده-

اکسترکت کنید یک جای که پاک نکنید بعد باز کنید تصویر زیر:

بخش یک خود برنامه - یک چیزی شبیه GPUZ است  و اطلاعات مربوطه  به gpu رو  نوشن میده- اون  نقطه که دایره قرمز  کوچیک کشیدم میزنید  بهه یکی از قدرتمندترین  بخش ها دسترسی پیدا میکنید:

انویدیا اینسپکتور: تصویر 2 - رد بخش سرچ بنویسید WOLF لیست میده-  هزاران هزار  بازی رو ساپورت میکنه- با هر درایور انویدیا این قوی تر میشه:

1.thumb.jpg.0558a9e1322270e65d2932d39b6262c3.jpg

بعد در تصویر زیر بخش VSYNC رو مادیفای کنید طبق  آموزش من:

2.thumb.JPG.f096e313c84994923bd9c089e604a7bf.JPG

ضمنا میتونید بالا فریم هر بازی رو قفل کنید- Frame rate limiter-  برای مثال میشه خیلی از بازیها رو  اگر سخت افزارتون نمیتونه در 60 فریم در رزلوشن بالا   اجرا کنه و شما د,وست دارید گرافیک بازی بهتر باشه تا فریم - فریم رو روی  هر عددی که متوجه میشید در موقع اجرا پایداره ، قفل کنید برای مثال میشه روی کارت 980  من تست زدم برای یکی از دوستان -بازی ولف رو روی 2800 در 1620  روی 45 فریم قفل کرد. بازی الترا بسیار زیبا 45 فریم ثابت با وی سینک  لاک -   وقتی فریم رو در انویدیا اینسپکتور  قفل میکنید در سطح سخت افزاری  چون فریم قفل شده بسیار پایدار اجرا میشه و فریم تایم عالی میده و اصلا لگ و دیپ نخواهد بود- اگر از لگ بدتون میاد میتونید بازیی رو که بین 60 تا 50 فریم نوسان فریم داره و لی زیر 50 نمیره روی 50 فریم قفل کنید   و با لگ ها  و استاتر خداحافظی کنید. در کل برای برنامه هر سئوالی بود رد خدمتم- چون تمام اسرار این تولز قوی رو کشف کرده ام!!

دوستان گرافیک بازی در  رزلوشن بالا خیره کننده است سکانس هایی میبنید که   نورپردازی  واقعا  عجیب و غریبه:

NewColossus_x64vk_2017_10_27_18_55_52_090.thumb.jpg.689075f1b089561f0c6b6b853d40b625.jpg

سطح جزییات واقعا بالاست.

NewColossus_x64vk_2017_10_27_19_27_39_121.thumb.jpg.c097131c9139a1cfef44ec1027b9d84c.jpg

اگر کسی مشکلی داشت  در خصوص بازی پست بگذاره  تا بتونم کمکشون کنم. موفق باشید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 116
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دست درد نکنه رضا جان

دونسخه قبلی new order و old blood خیلی بازی خوبی بودند .

البته من با old blood خیلی حال کردم

شیندم که سازنده بخش چند نفره رو از بازی حذف کرده و تمام تمرکز خودشه گذاشته واسه بخش تک نفره و اینکه بازی قفل دنوو رو نداره که خیلی خوبه

ماشالا رضا جان صفحه اسکرینت شده شبیه به ماتریکس چپ و راست رو گذاشتی واسه اطلاعاته فریم و رم و پردازنده :1_grinning:

بهینه سازیش مثله بازی doom4 هستش اونم تو 4k و 2k خیلی بهینه بود من با 290x راحت فریم بالای 30 می گرفتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

دست درد نکنه رضا جان

دونسخه قبلی new order و old blood خیلی بازی خوبی بودند .

البته من با old blood خیلی حال کردم

شیندم که سازنده بخش چند نفره رو از بازی حذف کرده و تمام تمرکز خودشه گذاشته واسه بخش تک نفره و اینکه بازی قفل دنوو رو نداره که خیلی خوبه

ماشالا رضا جان صفحه اسکرینت شده شبیه به ماتریکس چپ و راست رو گذاشتی واسه اطلاعاته فریم و رم و پردازنده :1_grinning:

بهینه سازیش مثله بازی doom4 هستش اونم تو 4k و 2k خیلی بهینه بود من با 290x راحت فریم بالای 30 می گرفتم

اون بخش راست خود موتور Idtech است که یک  عالمه دیتای کاربردی رو نمایش میده -- این رو میگن  متور مخصوص پی سی   - این  میشه وقتی  مثل گفته کارمک موتو ر   رو  چنان بهینه کنی که   اخر حد پتانسیل   سخت افزار رو بیرون بکشی-

متاسفانه  بازی ها رو شرکت های زیادی روی کنسول و بهینه میکنن و پورت میکنن بعد روی پی سی اونجور که باید نیستند و از توان پی سی  استفاده نمیکنند. این  یکی نه- DOOM روی  پی سی میدرخشه در opengl/این موتور از قدیم از پایه برای پی سی خلق شد  تا به امروز باعث  خلق کلی از مهمترین بازی های  تاریخ بوده این رو میگن موتور  که این همه امکانات برای پی سی گیمنیگ داره- طرف موتورش انقدر  خشکه که افتر برنر رو هم نشون نمیده! 

اره اونلاین نداره بهتر- اونلاین به اندازه کافی است دیگه کافیه  چقدر بخش اونللاین - بازی عالی است این قسمت  اصلا  خیلی خوب کار کردن یکی از بهترین شوترهای ساله.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایپ نقد بازی رو شرع کردم   ببینم تا عصر میشه   تمامش کرد.دوستانی که روی سیستم AMD تست زدن نظر بدن  هیچ کس بازی  رو تست نزد ؟ نکنه همه منتظر assassin هستید؟:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

تایپ نقد بازی رو شرع کردم   ببینم تا عصر میشه   تمامش کرد.دوستانی که روی سیستم AMD تست زدن نظر بدن  هیچ کس بازی  رو تست نزد ؟ نکنه همه منتظر assassin هستید؟:4_joy:

سلام رضا جان :x احتمالا من تا فردا یا پس فردا تستش میکنم و یه سری اسکرین شات میگیرمو نتایج رو میگم

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/05, 15:54:37، rezagtx گفته است :

مثل doom خیلی بهینه هستش اما مشکل داره ، هنگ میکنه و اجازه ادامه دادن نمیده . با سه درایور آخر و دو کرک موجود تست کردم مشکلش پابرجاست! :43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

مثل doom خیلی بهینه هستش اما مشکل داره ، هنگ میکنه و اجازه ادامه دادن نمیده . با سه درایور آخر و دو کرک موجود تست کردم مشکلش پابرجاست! :43_slight_frown:

AMD ؟؟

اینکه بازی  خود  AMD است چرا اینطوره؟ مگر تست نمیکنن؟>  من اخرهاش هستم!   حتی یک نقطه نمیزنه در گرافیک !!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

AMD ؟؟

اینکه بازی  خود  AMD است چرا اینطوره؟ مگر تست نمیکنن؟>  من اخرهاش هستم!   حتی یک نقطه نمیزنه در گرافیک !!

بله rx480 ، چه عرض کنم!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.من نسخه کدکس بازی رو نصب کردم و تمامی آپدیت ها رو انجام دادم ولی بازی اجرا نمیشه و این اخطار رو میده.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید Untitled.thumb.png.1fc215fa8ec0facd27c32ed225f6a36d.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 59 دقیقه قبل، arash_zarghami گفته است :

سلام دوستان.من نسخه کدکس بازی رو نصب کردم و تمامی آپدیت ها رو انجام دادم ولی بازی اجرا نمیشه و این اخطار رو میده.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید Untitled.thumb.png.1fc215fa8ec0facd27c32ed225f6a36d.png

کارتتون چیه؟ اگر انویدیا است 388.10 رو نصب کنید./

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

انویدیا است، آپدیت هم نصبه

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم بهینه شده در حد تیم ملی

با گرافیک 1080 تصویر 4k و 8X TSSAA براحتی  60 فریم رو میده 

کاش بقیه شرکتا مخصوصا ubisoft با اون گندی که این چندساله زده به بازیاش یادبگیرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، arash_zarghami گفته است :

انویدیا است، آپدیت هم نصبه

برو device manager

راست کلیک کن روی استارت  وین 10- توی همون منو device manager است-

بعد برو تو بخش display adaptors

ببین مثل تصویر زیر  گرافیک اونبورد اضافه شده - اگر هست روش کلیک راست کن disableکن بعد میتونی فعالش کنی- ببین مشلت درست میشه

Capture.thumb.JPG.3bf4943128a7ff0a56bdd19977081fe6.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان AMD گرافیک اونبورد سی پی یو apu دارن disable کنن ممکنه مشکلشون حل شه- کارت کپچر دارید هر چی دارید قطع کنید در بایوس یا  device manager

ولکا ن باهاشون مشکل داره-

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

برو device manager

راست کلیک کن روی استارت  وین 10- توی همون منو device manager است-

بعد برو تو بخش display adaptors

ببین مثل تصویر زیر  گرافیک اونبورد اضافه شده - اگر هست روش کلیک راست کن disableکن بعد میتونی فعالش کنی- ببین مشلت درست میشه

Capture.thumb.JPG.3bf4943128a7ff0a56bdd19977081fe6.JPG

اینم کارساز نشد آقا رضای گل

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، arash_zarghami گفته است :

دوست عزیز گرافیکتون چیه؟

دوستان amd همچین بد هم نیست که بهش حمله کردین

این بنجمارکهای سایتها هم به نظرم معتبر نیست

من دوستم با rx580 120 فریم میگیره

بعد من تو ی سایت دیگه دیدم

همینای که تست میذارن مقایسه میکنن..وگا تو فورکا از انویدیا فریم بیشتری داده بود

حالا اینی که شما گذاشتین برعکس بود دقیقا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

دوست عزیز گرافیکتون چیه؟

دوستان amd همچین بد هم نیست که بهش حمله کردین

این بنجمارکهای سایتها هم به نظرم معتبر نیست

من دوستم با rx580 120 فریم میگیره

بعد من تو ی سایت دیگه دیدم

همینای که تست میذارن مقایسه میکنن..وگا تو فورکا از انویدیا فریم بیشتری داده بود

حالا اینی که شما گذاشتین برعکس بود دقیقا

دوست من کدوم بنچمارک کجا؟ کسی  گفت AMDبده؟ من دارم مشکل دوست مون رو  حل میکنم-  بله  بازی ولف 2 با یک سری کارتهای AMD با مشکل برمیخوره- عزیزم کدوم سایت -  ما از استیم گذاشتیم - کی حمله  کرده؟

باشه 580  صد و بیست فریم بده خیلی هم عالی-  این  بازی اپیتمایز AMD بوده  اول بازی میزنه رایزن AMD اصلا بازی خود AMD است- دولوپر  برای AMD  بهینه کرده -

کجا ما تست گذاشتیم در این تاپیک؟ کدوم نمودار؟ کدوم سایت ؟ کی اینجا صحبت وگا کرد؟ وگا  تو فورکا از انویدای بیشتر داده؟ از کدوم انویدیا ؟ کدوم بازی - ما اصلا  این بازی رو براش نموداری ندادیم مقایسه نکردیم- باید بیشتر بده بازی خود AMD هست این-  پس نه بیاد کمتر بده-  متاسفانه بازی روی کارتهای خود AMD مشکل بیشتر داره الان   داریم کمک دوستان میکنیم مشکل حل بشه- حالا شما چه کمکی کردید به قضیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوست من کدوم بنچمارک کجا؟ کسی  گفت AMDبده؟ من دارم مشکل دوست مون رو  حل میکنم-  بله  بازی ولف 2 با یک سری کارتهای AMD با مشکل برمیخوره- عزیزم کدوم سایت -  ما از استیم گذاشتیم - کی حمله  کرده؟

باشه 580  صد و بیست فریم بده خیلی هم عالی-  این  بازی اپیتمایز AMD بوده  اول بازی میزنه رایزن AMD اصلا بازی خود AMD است- دولوپر  برای AMD  بهینه کرده -

کجا ما تست گذاشتیم در این تاپیک؟ کدوم نمودار؟ کدوم سایت ؟ کی اینجا صحبت وگا کرد؟ وگا  تو فورکا از انویدای بیشتر داده؟ از کدوم انویدیا ؟ کدوم بازی - ما اصلا  این بازی رو براش نموداری ندادیم مقایسه نکردیم- باید بیشتر بده بازی خود AMD هست این-  پس نه بیاد کمتر بده-  متاسفانه بازی روی کارتهای خود AMD مشکل بیشتر داره الان   داریم کمک دوستان میکنیم مشکل حل بشه- حالا شما چه کمکی کردید به قضیه؟

یا ابر فضل الان منو ترور میکنن:D

اشتباه اومدم تاپیکو ببخشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، arash_zarghami گفته است :

اقا  شما سخت افزارت اصلا بروزه؟ چی هست ؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اقا گرافیکش چیه این دوستمون نگفتش

شاید نمیکشه گرافیکش

یکی از بچها 630 داره براش همین ارور میده که گرافیکش از ولکان پشتیبانی نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درود

ویندوزتون رو به فال کریتورز آپدیت کردید؟ این اپدیت رو خیلی سیستما مشکل ساز شده برای بازیها

پیش نیازهای بازی رو نصب کنید

اگه اپدیت نکردید که هیچی  ولی وقتی ویندوز رو دارید اپدیت میکنید قبلش ورژن جدید درایور گرافیک رو نصب کنید تا ویندوز در حال اپدیت اون دوباره دانلود نکنه (معمولا ورژن قدیمی رو هم دانلود میکنه)

فایروال رو هم غیر فعال کنید حتما

انتی ویروس خود ویندوز رو هم غیر فعال کنید (بعضی وقتا کرک رو بلاک میکنه و هیچ پیغامی هم نمیده) انتی ویروس نصبی رو هم غیر فعالش کنید

موفق باشید:x

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، hd5870 گفته است :

درود

ویندوزتون رو به فال کریتورز آپدیت کردید؟

پیش نیازهای بازی رو نصب کنید

وقتی ویندوز رو دارید اپدیت میکنید قبلش ورژن جدید درایور گرافیک رو نصب کنید تا ویندوز در حال اپدیت اون دوباره دانلود نکنه (معمولا ورژن قدیمی رو هم دانلود میکنه)

فایروال رو هم غیر فعال کنید

انتی ویروس خود ویندوز رو هم غیر فعال کنید (بعضی وقتا کرک رو بلاک میکنه و هیچ پیغامی هم نمیده)

موفق باشید

من نسخه codex رو سه سیستم نصب کردم- خودم  هم  تمام کردم بازی رو مشکلی نبود --البته هرسه سیستم یکی 1070- یکی 980ti یکی هم 960 بودن- هر سه هم درایورش 388.10 هات فیکس  است -هرسه هم کریتور اپدیت فال نصبه روشن - هیچ مشکلی نبود  -گفتم خودم که اصلا تمام کردم بازی رو/

این ارور کرش دامب  که فقط یک پیغامه در واقع  من الان دیدم در استیم و بتسزدا هم بهش اشاره  کردن. مثل اینکه  با درایور کارتهای گرافیک روی بعضی از سیستم ها مشکل  دارن- شاید باید منتظر اپدیت باشن این دوستان - فعلا که چیزی  نیامده-

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/05, 11:33:29، rezagtx گفته است :

بعد در تصویر زیر بخش VSYNC رو مادیفای کنید طبق  آموزش من:

2.thumb.JPG.f096e313c84994923bd9c089e604a7bf.JPG

ضمنا میتونید بالا فریم هر بازی رو قفل کنید- Frame rate limiter-  برای مثال میشه خیلی از بازیها رو  اگر سخت افزارتون نمیتونه در 60 فریم در رزلوشن بالا   اجرا کنه و شما د,وست دارید گرافیک بازی بهتر باشه تا فریم - فریم رو روی  هر عددی که متوجه میشید در موقع اجرا پایداره ، قفل کنید برای مثال میشه روی کارت 980  من تست زدم برای یکی از دوستان -بازی ولف رو روی 2800 در 1620  روی 45 فریم قفل کرد. بازی الترا بسیار زیبا 45 فریم ثابت با وی سینک  لاک -   وقتی فریم رو در انویدیا اینسپکتور  قفل میکنید در سطح سخت افزاری  چون فریم قفل شده بسیار پایدار اجرا میشه و فریم تایم عالی میده و اصلا لگ و دیپ نخواهد بود- اگر از لگ بدتون میاد میتونید بازیی رو که بین 60 تا 50 فریم نوسان فریم داره و لی زیر 50 نمیره روی 50 فریم قفل کنید   و با لگ ها  و استاتر خداحافظی کنید. در کل برای برنامه هر سئوالی بود رد خدمتم- چون تمام اسرار این تولز قوی رو کشف کرده ام!!

با سلام

آقا رضا یه سوال داشتم ... این گزینه frame rate limiter رو که در برنامه nvidia inspector  که فعال میکنیم بعدش تکلیف تنظیمات داخل بازی با این پروفایل چی میشه ؟

مثلأ اگر اینجا روی 50 فریم قفل کنیم و بعد داخل آپشن خود بازی مثلأ فریم ریت رو روی 60 بگذاریم ،، کدوم ملاک عمل سیستم میشه ؟

در مجموع میخواستم بدونم تنظیماتی که در برنامه invidia inspector اعمال میکنیم بصورت گلوبال یا برای یک بازی خاص ، اونوقت تنظیمات خود بازی ها با این گزینه ها چطور تعامل میکنن ؟

همچنین تنظیمات برنامه  nvidia control panel  که با کلیک راست روی دسکتاپ به اون دسترسی پیدا میکنیم ، با گزینه های این برنامه nvidia inspector چگونه تعامل داره  و اگر دو گزینه گرافیکی متناقض هم در این دو برنامه انتخاب کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، saeedx گفته است :

با سلام

آقا رضا یه سوال داشتم ... این گزینه frame rate limiter رو که در برنامه nvidia inspector  که فعال میکنیم بعدش تکلیف تنظیمات داخل بازی با این پروفایل چی میشه ؟

مثلأ اگر اینجا روی 50 فریم قفل کنیم و بعد داخل آپشن خود بازی مثلأ فریم ریت رو روی 60 بگذاریم ،، کدوم ملاک عمل سیستم میشه ؟

در مجموع میخواستم بدونم تنظیماتی که در برنامه invidia inspector اعمال میکنیم بصورت گلوبال یا برای یک بازی خاص ، اونوقت تنظیمات خود بازی ها با این گزینه ها چطور تعامل میکنن ؟

همچنین تنظیمات برنامه  nvidia control panel  که با کلیک راست روی دسکتاپ به اون دسترسی پیدا میکنیم ، با گزینه های این برنامه nvidia inspector چگونه تعامل داره  و اگر دو گزینه گرافیکی متناقض هم در این دو برنامه انتخاب کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟

سئوال عالی !

دوست عزیز  انویدیا اینسپکتور در همه زمینه ها میبره- ارجعه- از پایه از طریق درایور   تنظیمات اش رو اعمال میکنه روی بازی  -  بازی نمیتونه  اورراید کنه این تنظیمات رو - برای مثال بازی مس افکت اندورمدا  اصلا قفل فریم نداره بازی 60 فریم اجرا میشه ولی رزلوشن بالا  مثلاا 4k   حتما مولتی جی پی یو میخواد برای 60 فریم- خوب من 4k بازیش کردم -30فریم! خیلی راحت فریم رو از انودیا اینسپکتور قفل کردم- شما اگر همینطور فریم انلاک بری تو بازی  سخت افزاری که بخواد اون رو اجرا کنه بسیار باید قوی باشه برای 60فریم- خوب پس 60 فریم نمیگیری  مرتب فریم بالا پایین میشه- هی میره 40 میاد 60 میشه 50 و.... اینا میشه لگ و استاتر- ولی وقتی با انودیا اینسپکتورقفل کردی تمام-  میشه مثل نسخه کنسول که بچه ها میگن نمیدونیم چرا روانه. چرا روانه چون فریم تام و فریم ریت قفل هستن سخت افزاری برای همین بازی کنسول کمتر استاتر داره- انویدیا اینسپکتور ابزاری  خیلی قوی است-

بله اون تنظمیات  کنترل پانل انویدیا هم باز وصل میشن به همین انودیا اینسپکتور- شما وقتی با اینسپکتور انجام بدی همه چیز رو  اوراید میکنه-   نه گلوبال  تنظیم نکن- اگر بازی زیاد داری اونقت هر بازی اجرا بشه و پروفایلش داخل اینسپکتور باشه  با یک تنظیم اجرا میشه-  هر بازی رو میخوای ویرایش کنی  برو اسمش رو سرچ کن از من میتونی بپرسی برای تنظمیات خاص - من خیلی بازی  ها رو باهاش کانفیگ کردم- هر بازی رو برای خودش تنظیم کن- بعد یادت باشه  انویدیا اینسپکتور  بعد از  نصب درایور انویدیا   ریست میشه پس همیشه قبل از هر درایور اپدیت برو تو همون منوی اصلی بالا دو تا ایکون فلش بالا و پایین داره یکی ایمپورت میکنه یکی اکسپورت- با اکسپورت از کانفیگت بک اپ بگیر بعد از نصب درایور باز بیا  ایمپورت رو بزن همون فایل کانفیگ رو که ساخته بده بهش  ری استور میکنه کانفیگ ها میاد- من مثلا 70 تا بازی توش کانفیگ دارم دیگه کانفیگ رو برداشته ام که هروفت درایور نصب میکنم ریست نشه- 

در کل شما  هر فریمی بزاری بازی هیچ کار نمیتونه بکنه تمام مدت تحت فرمان انویدیا اینسپکتور خواهد بود چون  از  پایه درایور سخت افزاری ایمپلنت شده روی موتور بازی-  گیمر های  حرفه ای نکسوس با این ابزار آتش بازی میکنند.  خوراک مودرهاست  چون میتونن  کلی پارامتر  رو موتور بازی  تست کنن که اصلا  تو موتور بازی نیست- یک سری AA ها داره اینجا انویدیا که فقط از طریق انویدیا اینسپکتور  اعمال میشه-

من در خدمتم جاییش گیر کردی-  ابزارش به درد هر کس نمیخوره-  برای همین آموزش نزاشتم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...