رفتن به مطلب

باز هم دزدی آشکار از آسیاتک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

لینک خرید این 200 گیگ لطف میکنید تو سایت خود آسیاتک که پیدا نکردم

زنگ بزن پشتیبانی تا برات رزرو کنن.

فقط حتما بپرس از چنتا از کارشناسا که اون قضیه 45 گیگ الان برای کاربرانی که جدیدا فعال میکنن اعمال شده یا نه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

زنگ بزن پشتیبانی تا برات رزرو کنن.

فقط حتما بپرس از چنتا از کارشناسا که اون قضیه 45 گیگ الان برای کاربرانی که جدیدا فعال میکنن اعمال شده یا نه.

قیمتش چقدره و چندماهه هستش ، تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

هزینه اش 114 تومان هست.

200 گیگ 18 ماه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

هزینه اش 114 تومان هست.

200 گیگ 18 ماه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه شخصی که عضو آسیاتک هست معرفیت کنه 25 درصد تخفیف بهت میدن من برای برادرم خریدم با هزینه رانژه شد 98000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، lvlEhRaN گفته است :

اگه شخصی که عضو آسیاتک هست معرفیت کنه 25 درصد تخفیف بهت میدن من برای برادرم خریدم با هزینه رانژه شد 98000

خودم یه خط از آسیاتک دارم 128 نامحدود ، میخواستم ببینم به صرفه باشه یکی دیگه هم بخرم ، ساعات تخفیف و... اینا که نداره ؟ و قضیه این حجم داخلی و خارجی هم مشخص شد ؟ چرا چشنواره میزنن اما هیچ جا خبرش مشخص نیست !؟ و یه سوال دیگه واسه کسی که مشترک آسیاتکه میتونه از این طرح رو همون خط استفاده کنه  ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خودم یه خط از آسیاتک دارم 128 نامحدود ، میخواستم ببینم به صرفه باشه یکی دیگه هم بخرم ، ساعات تخفیف و... اینا که نداره ؟ و قضیه این حجم داخلی و خارجی هم مشخص شد ؟ چرا چشنواره میزنن اما هیچ جا خبرش مشخص نیست !؟ و یه سوال دیگه واسه کسی که مشترک آسیاتکه میتونه از این طرح رو همون خط استفاده کنه  ؟

والا من 2024 مگ با حجم 10 گیگ در ماه داشتم یه خانمی از آسیاتک بهم زنگ زد گفت این آفر و داریم میخوایید ؟ منم اون موقع (مهر ماه بود) گفتم بله رزرو کنید برام !

بعد از اون برای خونه پدر و مادرم هم که های وب داشتن قطع کردم و همین افرو خریدم اما برای اونها همون 114000 تومن شد که با رانژه مخابرات براشون 120000تومان آب خورد

بعدش دیشب برای برادرم خریدم چون تعداد زیادی معرفی کردم بهم یه پین تخفیف داد که برای اونها با رانژه مخابرات 98000 تومان شد .

همین دیشب قبل پرداخت از مسئول فروش پرسیدم برای این خرید جدید هم مثل قدیمی ها 200 گیگ بین الملل هست ؟ پاسخ داد بله فقط اسمش عوض شده و یه سری مسائل هست که نمیشه گفت پرسیدم به دلیل شکایت ISP های دیگه ؟ پاسخ داد اونم احتمالش هست ;)

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

6 ترا؟ مگه فیلم هندیه ؟ :8_laughing: چی گرفتی حالا کلک :4_joy:

در 22 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

والا من فکر کنم با صد هزار تومان  دو ترا بایت گرفتم ولی دیگه  شش ترابایت نه چون ببخشید شش ترابیت هاردش میشه یک میلیون:8_laughing:

ضمنا باید محتوی هم باشه که بیارزه  . شش ترابایت چی باشه مهمه.فیلم هندی ؟؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم یه پروژه نجوم بود که با یه سرور اروپایی رندر شده بود 

لینک به دیدگاه

منم ميخواستم از آسياتك سرويس بگيرم اين تاپيكو كه ديدم مردد شدم، زنگ زدم آسياتك گفتن كامل ترافيك بين الملل هست و مشكلي نيست. فقط يه سوال، هاي وب بهتره يا آسياتك؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، optimus گفته است :

منم ميخواستم از آسياتك سرويس بگيرم اين تاپيكو كه ديدم مردد شدم، زنگ زدم آسياتك گفتن كامل ترافيك بين الملل هست و مشكلي نيست. فقط يه سوال، هاي وب بهتره يا آسياتك؟

من 2 سال مشتری های وب بودم ولی متاسفانه الان توی منطقه ما های وب سرویس نمیده وگرنه بهترین سرویس دهنده تو ایران فعلا های وب هست.

لینک به دیدگاه

من 2 سال مشتری های وب بودم ولی متاسفانه الان توی منطقه ما های وب سرویس نمیده وگرنه بهترین سرویس دهنده تو ایران فعلا های وب هست.

از چه نظر؟

لینک به دیدگاه

انصافا این دزدی این شرکتهای اینترنتی بیش از حد شده 

من که دفعه قبل رفتم تو صفحه خرید سرویس جدید اسیاتک سرویسمو عوض کردم به ۱۶ مگ یک ساله گرفتم  دیدم فقط ۱۵ تومن از حسابم کسر شده بعد دیدم اصلا نتم سرعتش تغییر نکرده 

زنگ زدم پشتیبانی میگه شما چون چند روز مونده بود سرویست تموم بشه تغییر سرویس دادین

برای همین  هیچ تغییری نمیکنه گفتم چه ربطی داره من کلا سرویس جدید میخواستم الان ۱۵ تومن از حسابم کسر شده چی میشه 

میگه مشکل خودتونه به ما مربوط نیست میخواستین نخرید همینه هست که هست .یعنی طرز جواب دادنش دیگه سر حدشه 

چقدر میتونن پرو باشن اینجوری جواب ادمو بدن 

الان فقط من ۱۵ تومن ضرر کردم بی دلیل

لینک به دیدگاه

من ۴g ایرانسل چند وقته دارم استفاده میکنم بدک نیست با اینکه سرعتش چندان زیاد نیست  تو منطقه ما

اما حدودا سرعتم از یک مگ تا ۵ مگه که واقعا برای دانلود کردن عالیه

بیشتر پینگش منو متعجب کرده

پینگ ۴۰ تا ۵۰ بود که واقعا عالیه باهاش چندین بار بازی هم کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Bloody گفته است :

کیفیت خدمات هر ISP در مناطق مختلف متفاوت هست.

برعکس شما اینجا های وب داشتیم همه جوره افتضاح بود...

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، HeX گفته است :

اولاش كه خيلى خوب بود الان فقط دلمون به اين هداياش خوشه..

راستى جمعه اى داشتم يه سرچ ميزدم فهميدم براى استانمون فيبر نورى هم كاملا دارن خدمات ميدن ولى اينجاش منو نا اميد كرد كه متأسفانه ريش و قيچى دست دولت و مخابراته نه يه شركت خصوصى و خدا به خير كنه...

رئيس مخابرات هم گفته براى استعلام شمارتون و قيمتهاى نرخها اينجا مراجعه كنيد (نام گذاريشون تو حلقم...)

https://www.tci.ir/index.html#!/service/welcome

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، eddy گفته است :

اولاش كه خيلى خوب بود الان فقط دلمون به اين هداياش خوشه..

راستى جمعه اى داشتم يه سرچ ميزدم فهميدم براى استانمون فيبر نورى هم كاملا دارن خدمات ميدن ولى اينجاش منو نا اميد كرد كه متأسفانه ريش و قيچى دست دولت و مخابراته نه يه شركت خصوصى و خدا به خير كنه...

رئيس مخابرات هم گفته براى استعلام شمارتون و قيمتهاى نرخها اينجا مراجعه كنيد (نام گذاريشون تو حلقم...)

https://www.tci.ir/index.html#!/service/welcome

امروز هم های وب کل سهام پارس آفلاین رو خرید.

فیبر الان داریم تو یه سری مناطق مثل شهرک قدس و پردیسان ولی مسئله اینه که فقط مخابرات خدمات میده.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، HeX گفته است :

فیبر الان داریم تو یه سری مناطق مثل شهرک قدس و پردیسان ولی مسئله اینه که فقط مخابرات خدمات میده.

اينو كه ميدونستم ولى جالب اينكه براى منطقهاى ديگه شماره زدم گفت خدمات داريم تعجب كردم

البته با توجه به اينكه سيستم ارتباطى منزلها از بيرون معلومه يه داك  پلاستيكى سفيد رنگ بايد باشه و بعضى از منازل كه قديمى و بافت فرسوده هستن براشون اين امكان نيست بخاطر اينكه داك خارجيشون فلزى وقديميه

جدايى از اينكه طبق ادعاى خود شركت و تصويرى كه لينك قراردادن كابل كشى به منزل كاملا رايگانه و فقط داخل منزل و خود هزينه دستگاه مبدل و مودم در حدود 400 تومن ميشه كه بايد پرداخت كرد قيمتها رو هم مناسب زدن مثلا 200 تومن بدى برجى 90 گيگ گيرت بياد عاليه ولى سؤال اينجاست آيا از شركت مخابراتى كه سابقه اى به اين خرابى از نظر سرقت حجم ترافيك داره ميشه اطمينان كرد..

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، optimus گفته است :

از چه نظر؟

از نظر قیمت و سرعت.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، HeX گفته است :

کیفیت خدمات هر ISP در مناطق مختلف متفاوت هست.

تایید میشه بد ترین isp های وب هست.

الان هم که خرید پارس آفلاین رو کلا میشه پارس دیال آپ.

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/06, 00:01:59، GRANDAM گفته است :

دوستان ی تعرفه دیگم زدن 1000 گیگ ماهی 14500 تومن میخواستم بگیرم میگم نکنه اینم همونجوری باشه؟:ph34r:

شاتلم 750 گیگ ماهی 16000 تومن داره اگه اسیا اونجوری باشه شاتل میگیرم.

این آفر شاتل هم به وضوح جلوش نوشتن 250 گیگ بین الملل، 500گیگ داخلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخوام واسه دوستم این طرحو بگیرم چجوری ثبت نام کنم که امتیاز باشگاه مشتریان واسم ثبت بشه ؟ از طریق پنل و ثبت نام کاربر جدید میشه ؟

ضمنا خودم الان 600 امتیاز دارم اگه 150 اون هم اضافه بشه چقدر تخفیف میگیرم

لینک به دیدگاه

من که سرویس یک ساله های وب رو گرفتم خودمو خلاص کردم.

ماهی 30 گیگ حجم داره.

قبلا  های وب اصلا به صرفه نبود ولی با حذف  دانلود شبانه  الان دیگه کمی بصرفه شده.مخصوصا طرح یکسالش.

از لحاظ قطع و وصل هم وضعیت های وب خوب شده.چند روز پیش 100 گیگ بهم هدیه  تولد داد.این هدایاشم گاهی آدمو سورپرایز میکنه:1_grinning:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، peto گفته است :

من که سرویس یک ساله های وب رو گرفتم خودمو خلاص کردم.

ماهی 30 گیگ حجم داره.

قبلا  های وب اصلا به صرفه نبود ولی با حذف  دانلود شبانه  الان دیگه کمی بصرفه شده.مخصوصا طرح یکسالش.

از لحاظ قطع و وصل هم وضعیت های وب خوب شده.چند روز پیش 100 گیگ بهم هدیه  تولد داد.این هدایاشم گاهی آدمو سورپرایز میکنه:1_grinning:

چند گرفتی با چه مشخصاتی ؟ آسیاتک به من 3 روز هدیه تولد داد !

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چند گرفتی با چه مشخصاتی ؟ آسیاتک به من 3 روز هدیه تولد داد !

قک کنم حدودا با مالیاتش 270 تومن در اومد.دقیق یادم نیست شاید یکم کمتر یا بیشتر

12 تا فشفشه 30 گیگ میده.

در واقع ماهی یه فشفشه 30 گیگ رو فعال میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/08/05, 22:55:44، mahe6abe14 گفته است :

چجوری توی حالت اسلیپ لبتاپ دانلود کرده ؟؟؟؟فکر نکنم توی اسلیپ هارد کار کنه

جرا کار میده در بخش  تنظمبات پاور و باطزی  هارد رو براش تعریف میکند که روشن باشه - نوت بوک توی همون حالت کم مصرفی با یک حالت  بین اسلیپ و  بیدار  فقط ای دی ام کارش رو انجام میده بقیه بخش ها اکثرا  خاموشن در واقع سیستم انگار همون اسلیپه- من   6 ساله کارم همینه- سیستم  باز گذاشتن  برای دانلود -.. اصلا نمیارزه از لحاظ مصرف انرژِی- فقط نوت بوک های بی پی سی ایسوس کوچولو ها کم مصرف خوراک دانلود-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

میخوام واسه دوستم این طرحو بگیرم چجوری ثبت نام کنم که امتیاز باشگاه مشتریان واسم ثبت بشه ؟ از طریق پنل و ثبت نام کاربر جدید میشه ؟

ضمنا خودم الان 600 امتیاز دارم اگه 150 اون هم اضافه بشه چقدر تخفیف میگیرم

همچنان نیازمند یاری سبزتان هستیم

در در 1396/08/06, 19:45:12، lvlEhRaN گفته است :

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...