رفتن به مطلب

مشکل فن های MSI GTX 1060 Gaming X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من این گرافیک رو دارم ولی متوجه شدم وقتی دما بالای 60 میره هر از چندگاهی یکی از فن هاش روشن نمیشه توی بازی و اون یکی فنش با 100 درصد دور میچرخه و من مجبورم اون یکی فن رو یکم با دست حرکت بدم تا روشن شه مشخصا گرافیک بنده مشکل داره ولی همیشگی اتفاق نمیوفته و توی نت هم مشابه این مشکل زیاد هست حالا من چطوری میتونم برای گارانتی اقدام کنم من شهرستان هستم لطفا مراحلشو از صفر بگین ادرسی چیزی بدین کارت رو ارسال کنم خیلی نگرانم بخدا خواهش میکنم راهنمایی کنین.

این هم لینک یه ویدیو از مشکلی که دقیقا بنده دارم

https://www.aparat.com/v/KWf3d

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Astrix گفته است :

با سلام من این گرافیک رو دارم ولی متوجه شدم وقتی دما بالای 60 میره هر از چندگاهی یکی از فن هاش روشن نمیشه توی بازی و اون یکی فنش با 100 درصد دور میچرخه و من مجبورم اون یکی فن رو یکم با دست حرکت بدم تا روشن شه مشخصا گرافیک بنده مشکل داره ولی همیشگی اتفاق نمیوفته و توی نت هم مشابه این مشکل زیاد هست حالا من چطوری میتونم برای گارانتی اقدام کنم من شهرستان هستم لطفا مراحلشو از صفر بگین ادرسی چیزی بدین کارت رو ارسال کنم خیلی نگرانم بخدا خواهش میکنم راهنمایی کنین.

این هم لینک یه ویدیو از مشکلی که دقیقا بنده دارم

https://www.aparat.com/v/KWf3d

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

سلام دوست عزیز 

کارت را  با ذکر مشکل به صورت مکتوب ارسال کنید گارانتی گرین 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام  دوست گرامی من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و کارتم رو با عکس از زمان مشکل فرستادم گارانتی گرین ولی گفتن اینجا فنهاش کار میکنه و اینکه شما عکس بگیری یا بگی قبول نیست ما باید ببینیم  و کارت رو برام همینطوری فرستادن جالب اینجاست که وقتی کارت رو نصب کردم  همون اولین بار فن نچرخید الان با گذاشتن یه اینه زیر کارت نگاه میکنم که اگه نچرخید با دست بچرخونمش کیسم هم  z4 astiak هست وقت شما رو گرفتم  ببینم شما چیکار کردی  من رو را هنمایی  کنی  ممنون میشم  . 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، majid.88 گفته است :

سلام  دوست گرامی من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و کارتم رو با عکس از زمان مشکل فرستادم گارانتی گرین ولی گفتن اینجا فنهاش کار میکنه و اینکه شما عکس بگیری یا بگی قبول نیست ما باید ببینیم  و کارت رو برام همینطوری فرستادن جالب اینجاست که وقتی کارت رو نصب کردم  همون اولین بار فن نچرخید الان با گذاشتن یه اینه زیر کارت نگاه میکنم که اگه نچرخید با دست بچرخونمش کیسم هم  z4 astiak هست وقت شما رو گرفتم  ببینم شما چیکار کردی  من رو را هنمایی  کنی  ممنون میشم  . 

سلام 

کارت شما در گارانتی گرین در چندین مرحله تست میشود .اگر ایراد مشاهده شود قطعا مشکل برای شما حل میشود .این غیر ممکن هست که در گارانتی مشکل شما مشاهده نشده باشد . فن کارت گرافیک های ام اس آی در 60 درجه شروع به چرخش میکنند و زیر این درجه شروع به کار نمیکنند . همچنین شما میتوانید با افتر برنر زمان بازی دور فن را به صورتی دستی ست کنید که نگران چرخیدن فن نباشید . شماره پذیرش کارت در گارانتی گرین و زمان را برای من ارسال کنید .

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، majid.88 گفته است :

از داخل Gaming App حالت Gaming Mode رو انتخاب کنیدببینید مشکل حل میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام 

کارت شما در گارانتی گرین در چندین مرحله تست میشود .اگر ایراد مشاهده شود قطعا مشکل برای شما حل میشود .این غیر ممکن هست که در گارانتی مشکل شما مشاهده نشده باشد . فن کارت گرافیک های ام اس آی در 60 درجه شروع به چرخش میکنند و زیر این درجه شروع به کار نمیکنند . همچنین شما میتوانید با افتر برنر زمان بازی دور فن را به صورتی دستی ست کنید که نگران چرخیدن فن نباشید . شماره پذیرش کارت در گارانتی گرین و زمان را برای من ارسال کنید .

با تشکر 

سلام  ممنونم که وقت گذاشتید یه عکس  بعد از این که پست شما خوندم گرفتم که روی کارت برچسب پذیرش هست فقط نمیدونم چجوری اینجا بذارم  با 10 دقیقه وقت گذاشتن و سه بار امتحان کردن این ایراد پیش امد . نه اصلا فن شروع به کار بعد دمای 60 نمیکنه که بخوام دستی کاری بکنم  33535 شماره پذیرش 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

از داخل Gaming App حالت Gaming Mode رو انتخاب کنیدببینید مشکل حل میشه یا نه.

سلام نه متاسفانه 

لینک به دیدگاه

سلام موفق شدم . اینو همین چند دقیقه پیش گرفتم

ویرایش شده توسط majid.88
پاک کردن
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، majid.88 گفته است :

۲۰۱۹۰۹۱۶_۱۸۱۶۲۴[1].jpg

سلام

با همین توضیحات و در صورت نیاز عکس را ضمیمه کنید و برای گارانتی ارسال کنید . تا مشکل شما حل شود . شماره پذیرش هم برای من خصوصی کنید تا پیگیری کنم . 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، majid.88 گفته است :

من پیگیری های لازم را با شماره پذیرش قبلی شما هم انجام میدم . شما هم مجدد پذیرش کنید و کد پذیرش جدید را برای من pm کنید تا دفتر MSI  هم کار شما را پیگیری کند .

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

من پیگیری های لازم را با شماره پذیرش قبلی شما هم انجام میدم . شما هم مجدد پذیرش کنید و کد پذیرش جدید را برای من pm کنید تا دفتر MSI  هم کار شما را پیگیری کند .

با تشکر 

سلام ، چشم حتما  ، از زحمات شما بی نهایت سپاسگذارم .

ویرایش شده توسط majid.88
لینک به دیدگاه

سلام  

مدیریت محترم پشتیبانی رسمی msi ، کد پذیرش جدید رو برای شما  pm  کردم با تشکر.

لینک به دیدگاه

در در 31 شهریور 1398 در 11:09، majid.88 گفته است :

سلام  

مدیریت محترم پشتیبانی رسمی msi ، کد پذیرش جدید رو برای شما  pm  کردم با تشکر.

سلام 

پیگیری های لازم انجام شده است و خنک کننده کارت شما به طور کامل تعویض شده است . 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام 

پیگیری های لازم انجام شده است و خنک کننده کارت شما به طور کامل تعویض شده است . 

با تشکر 

سلام

صمیمانه از زحمات شما سپاسگزارم .

ویرایش شده توسط majid.88
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...