رفتن به مطلب

فروش Creative X-FI Elite Pro کاهش قیمت

XFXForce
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

یک عدد کارت صدای حرفه ای creative elite pro موجود هست که به همراه کارت یک پنل حرفه ای و ریموت کنترل هم هست.

این کارت تولید محدود هست و دارای برد کانادایی و تولید و بسته بندی در مالزی هست.

کارت دارای چیپست حرفه ای X-Fi  و توانایی پردازش صدای 24 بیتی با گواهی THX هست و X-Ram داره.

همچنین دارای قابلیت های EAX Advanced HD و CMSS-3D هست.

روی کارت خروجی AD-Link  و Digital IO و Mic  و جزو معدود کارت های صدای کریتیو با قابلیت پشتیبانی اسپیکرهای 7.1 هست.

روی پنل غربیلک های مربوط به ولوم و میکروفون و Line in  و 24 بیت crystaliezer  و CMSS-3D و  EAX و 3DMIDI و ورودی Headphone و Mic و Line in و HIZ هست.

در پشت پنل هم AD-Link  و SPDIF IN  و SPDIF Out و Optical IN و  Optical Out و MIDI IN و MIDI OUT و DIN و AUX IN و PHONO IN و خروجی ارت هست.

کارت و پنل  و کنترل هر سه کاملا سالم هستند.

این کارت در تعداد محدود تولید شده و جز معدود کارت های صدا کریتیو هست که برای هر دو کاربری حرفه ای گیمینگ و آهنگ سازی ساخته شده و شخصا تجربه استفاده به عنوان گیمینگ با اسپیکر 7.1 حرفه ای کریتیو و به عنوان گرفتن خروجی از پیانو دیجیتال و گیتار الکتریک و به عنوان کارت برای آهنگ سازی و بیت سازی استفاده کردم و هر سه مورد رو به نحو احسن و عالی انجام داده و پردازش گر صوتی سریع و با کیفیتی داره.

قیمت پایه کارت: 500.000 تومان هست (در انجمن مشابه 1 میلیون هم فروخته شده و قیمت دلاری آن 400 دلار هست)

DSC_0004.JPG

DSC_0009.JPG

DSC_0005.JPG

DSC_0011.JPG

1.thumb.JPG.90707ac64fa034cad91cb835381a5646.JPG

2.thumb.jpg.257ab9b4acb781a6164685d0e93eebed.jpg

3.JPG.63c797aad4450fcfcc7d98210f25d6ab.JPG

ویرایش شده توسط XFXForce
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
در هم اکنون، sepehrariaee گفته است :

روی pci وصل میشه یا pcie؟؟؟

هر دو عزیز خود کارت PCI هست اما روش بهتون یک عدد مبدل PCI TO PCI-E بسیار با کیفیت برند معتبر میدم که برق مولکس جدا هم میخوره برای استفاده کارت هایی که قدرتمند هستند و ممکنه برق بیشتری نیازشون بشه که نمونه واقعیش همین کارت هست اشانتیون میدم( که 150 هزار تومان خودم خریدم)

که یکی از بهترین کارت صوت های دنیاست و هنوز هم حتی بالاترین مدل کریتیو یعنی X7 LIMITED که نزدیک 3 تومن پولشه یه سری از این امکانات رو نداره و خروجیایی که داره رو هیج کارت دیگه ای نداره

و بدون هیچ مشکل و نویزی هم تست شده و کار میکنه و این کارت تولید محدود هست و 3 هزار تا بیشتر ازش تولید نشده و گواهینامه THX هم داره و ساخت مالزی هست.

و بعد نصب درایو کلی هم نرم افزار جانبی داره که کلی امکانات میده و این کارت کارتیه برای همه ی اشخاص یعنی به سه قسمت کاربری مالتی مدیا، و گیمینگ و آهنگ سازی میتونه انجام وظیفه کنه و چیپست تایوانی کریتیوش با تکنولوژی 24 بیتی و X-FI با سرعت بالا ترک های سنگین رو هم انکود میکنه و یا تو گیم مخصوصا اگر مثل من اسپیکر 7.1 داشته باشید (من CREATIVE S750 دارم)  خیلی بهتون کمک میکنه مخصوصا اگر درست چیده باشینشون تو بازی های سبک شوتر جای دقیق دشمن رو میتونید از روی صدای پاش حدس بزنین.

و جزو معدود کارت صوت هاییه که از 7.1 پشتیبانی میکنن.

قیمتش رو هم خیلی مناسب گذاشتم تو خود آمازون بگردین دست دومش رو زیر 1 تومن پیدا نمیکنین تازه تحویل اونور آب.

لینک به دیدگاه

یه لینک ازش برام پ خ میکنید

و همچنین از اون تبدیل که گفتین 

لینک به دیدگاه

این لینک ریویو سایت معتبر سی نت

https://www.cnet.com/products/creative-sound-blaster-x-fi-elite-pro/review/

قیمتم 399دلار زده

لینک به دیدگاه

امکان نصب هیت سینک و فن در صورت درخواست مشتری جدا روی چیپ ها و رگولاتور ها و فازها برای کار کردن کارت در دمای پایین در هنگام اندکودینگ سنگین با خمیر سیلیکون با کیفیت

1.thumb.jpg.c3d6b86119375b7f56503c59cb76b54d.jpg

کارت ارجینال (ساده بدون هیت سینک و فن)

در صورت درخواست مشتری

2.thumb.jpg.90212bc922760d79e002b445c6974817.jpg

روی همه ی چیپ ها و رگولاتور ها و فاز ها و مفست ها که حرارت تولید میکنند هیت سینک گذاشته شده

ب3.thumb.jpg.9219e32039f96f1baeef3216d91a7334.jpg

بعد از نصب هیت سینک ها (در زیر هیت سینک ها از بهترین خمیر سیلیکون ها استفاده میشود) روی هیت سینکی که روی چیپ اصلی کریتیو که در اصل مشابه کار cpu روی مادربورد یا gpu روی کارت گرافیک رو برعهده دارد قرار دارد یک عدد فن ایسوس اصلی (که از مادربورد ایسوس برداشته شده و با فن های متفرققه بازار متفاوت است و قادر است بین 700 تا 5000 rpm حرکت کن و در عین حال بی صداست.

این پکیج بصورت کامل یعنی همه ی هیت سینک ها و استفاده از خمیر مرغوب زیر همه و فن ایسوس به قیمت 100 هزار تومان به هزینه اصلی اضافه میکند اما اگر قرار است از کارت زیاد استفاده کنید مخصوصا در حوزه ی آهنگ سازی و اتصال ارگ یا پیانو دیجیتال یا گیتار الکتریک و استفاده از نرم افزارهایی مثل cubase و دادن افکت های مختلف به دلیل قدرتمند بودن چیپست و سرعت بالای آن برای افزایش عمر کارت و لگ نزدن در حین کار سنگین پیشنهاد میکنم این پک رو خریداری کنین.

من تست کردم بدون فن و هیت سینک دماش در حالت فول لود به 65 هم رسید اما بعد از هیت سینک ها و فن دماش در فول لود لالاتر از 40 نرفت.

لینک به دیدگاه

برای اون هیتسینک و ... پول نخوایید دیگه . بزارید بتونیم بخریم .?

اون تبدیل که گذاشتید رنگ سیاهش هم موجوده؟؟چون سیستم من اوپن لوپ هست و بشدت روی مودینگ کیس حساسم

قیمت و کمتر حساب کنید خریدارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در 1397/02/04, 04:19:51، XFXForce nVIDIA گفته است :

up

پ خ شد

لطفا چک کنید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...