رفتن به مطلب

xbox one x

mokh1999
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها تا کمتر از یک هفته دیگه قوی ترین کنسول عرضه میشود به امید این که قیمت گذاری منطقی تو ایران داشته باشه 

تاریخ ریلیز 16 ابان هست  و کسانی که tv 4k دارن میتونند با اپدیت های بعضا 60 گیگ!!!! لذت تجربه 4k  رو با قیمت پایین تر داشته باشند

ویرایش شده توسط mokh1999
لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوست من  ایکس  باکس وان ایکس  قیمیتش میشه مثل ایفون- زیر 3 و خورده  ای چهارتا نمیدن- حالا این رو اضافه کن به قیمت تلویزیون 4k- میشه چقدر؟ میشه باش بهترین پی سی رو بست.  بازی هم رایگان بازی کرد! نه دونه ای دویست هزار تومان- بعد این ایدیتهای حجیم تازه دست من - ویچر 3 رو برید ببنید یا تومب ریدر من بازی کردم روی Ps4پرو- قشنگ تنظمیاتشون مدیوم  پی سی  است - من اگر تومب ریدر  و ویچر رو بزارم  روی  مدیوم 8k هم اجرا میشن!. خدایی ویچر 3 روی پرو  مثل 1080 پی سی بود بزور- کنسول گرون با تلویزوین گرون بعد مشکلات خرید بازی ها تابیایی بجنبی  میبینی چهار تا بازی خریدی پولش شده اندازه  دوتاسیستم- ضمنا اپدیتهای بیربط مثلا میخوان سندیکا رو  الان اپدیت کنن که 4k اجرا بشه- خوب من همین الان الترا دارم 4k/30 فریم بازیش میکنم، الترا تازه با کلی Reshde وو.. اگر بزارم روی های یا مدیوم  4K راحت قابل بازی است-ضمنا کسی نسخه پی سی رو اپدیت نکرده الان بهنیه نکرده پچ نزده براش اونجور که به کنسول ها میرسن.پس همیشه هم نمیشه گفت  این چیز خوبیه-

• لایک 2
لینک به دیدگاه

بله اقا رضا ولی هر کسی باید ببینه هدفش چیه و کدوم براش مفیدتر هست و 100 درصد کسی که پولش کم تر از 4 میلیون هست بهش قطعا توصیه میکنم کنسول بخره اونم سونی با انحصاریای عالیش ولی  در غیر این صورت خریدش هیچ توجیهی نداره

لینک به دیدگاه

دوستان این تاپیک فقط جهت اطلاع رسانی بود و قصد درگیری بین pc gaming و کنسول نیست 

لینک به دیدگاه

اگر خیلی اهل گیم باشید کنسول باری تکمیل کردن عریضه خوبه

من خودم بین ps4 pro و xbox one x  منتظرم که ببینم  قیمتشون پایین تر بیاد و کدوم بهتره ولی tv رو از قبل خریدم sony 43x8000d

بازیاش لازم نیس اورجینال و نو بخرین که دست دو تو تهران بگردین 50 تومن هم برای پلی استیشن پیدا میشه ولی باز میتونید انلاین بازی کنین که خب خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

بله اقا رضا ولی هر کسی باید ببینه هدفش چیه و کدوم براش مفیدتر هست و 100 درصد کسی که پولش کم تر از 4 میلیون هست بهش قطعا توصیه میکنم کنسول بخره اونم سونی با انحصاریای عالیش ولی  در غیر این صورت خریدش هیچ توجیهی نداره

- نه اقا  چرا جنگ داریم روشنگری میکنیم. 

همه سیستم دارن اکثر ا با چهار میلیون ارتقا داد  میشه  سیستم رو قوی کرد یاسیستم  خوب بست راحت  به هزاران هزار بازی دسترسی داشت- چون  در کشور ما بازی گرونه - پس  بهتره ادم  حواسش باشه چی داره خرج میکنه- انحصاری امسال چی امد ؟  چندتا بودن؟ چند سالی یکبار میان؟ - چند تا بازی رایگان روی پی سی کرک شد ؟ حالا اگر من بخوام اون بازیها رو بخرم روی Ps4 پولش میشه چقدر؟>یک کنسول بخرم با یک بازی؟ یا یک پی سی بخرم با هزار بازی؟   سئوال مهم این است. ضمنا استور مایکروسافت تمام بازیهاش  برای ویندزو 10 عرضه میشه- دیگه اصلا رفتن به اکوسیستم ایکس باکس هیچ منطقی نداره. من الان تمام بازی های  خانواده ایکس باکس رو مهم هاش رو دارم روی استور خریدم با قیمت های خنده دار. من گیرز  4 رو خریدم 120 تومان - هنوز فکر کنم دویست هزار تومانه کنسولش.

یک سخت افزار چهار میلیونی میتونه عالی باشه  برای پی سی گیمنیگ مخصوصا الان سی پی یو های با قیمت های خوب میاد و امده .

کنسول رو میشه همیشه خرید. اخر عمر دستگاه که قیمتش ارزون شد میشه خرید  و تمام باز یهاش رو بازی کرد تازه ممکنه کپی خور هم شده باشه . اونلاین که روی پی سی هم میتونید  اصلی بخرید بازی کنید. مگر چقدر محتوی اونلاین است؟  

ویرایش شده توسط rezagtx
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

من خودم نسل پنجم اینتل  رو دارم ولی نمیشه ارتقاش داد از چند جا پرسیدم فقط کیس odd به دردم میخوره

مشکل من اینه که pc خیلی خیلی قویه مثلا همین کارت 1070 برای خوش یه غولیه ولی نمیدونم چرا اون طوری که بازی هارو رو کنسول بهینه میکنند تو pc این طور نیس و این منو ناراحت میکنه و کاربر باید هر 2 سال حداقل اپگرید کنه 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

من خودم نسل پنجم اینتل  رو دارم ولی نمیشه ارتقاش داد از چند جا پرسیدم فقط کیس odd به دردم میخوره

مشکل من اینه که pc خیلی خیلی قویه مثلا همین کارت 1070 برای خوش یه غولیه ولی نمیدونم چرا اون طوری که بازی هارو رو کنسول بهینه میکنند تو pc این طور نیس و این منو ناراحت میکنه و کاربر باید هر 2 سال حداقل اپگرید کنه 

شما چون در کنسول آپشن گرافیکی ندارید تصور میکنید بازی ها بهینه تر اجرا میشوند . بنده شدو آف وار رو روی PS4Pro دیدم و با PC خودم مقایسه کردم تفاوت گرافیک بازی مشهود بود .

لینک به دیدگاه

خخ پیش فروش هم داره گسترش پیدا میکنه

مثل ایفون 10 که 5 تومن پیش فروشش بود فقط!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی گفته بازی بهینه نیست روی پی سی؟عزیزم اون سی فریمه بیست و نه فریم قفله  برای همین فکر میکنی روانه .شما شصت فریم هستی تا میشه 55برمیگرده 60لگ احساس میکنی . در تمام پست های اخیر من اشاره کردم به ابزار انویدیا اینسپکتور میتونید راحت فریمتون رو روی مقداری مشخص قفل کنید مثلا پنجاه فریم.تمام لگ ها رو از بین بیرید .تنظیمات هست پی سی پیچیدگی های خاص  خودش رو داره کسی که میخواد پی سی گیمر باشه باید اسرار ش رو هم یاد بگیره و تلاش کنه وگرنه کنسول که دیسک میذاری بازی میکنی .

اون بحث خرید بازی هم هست دستمون میگه بازی پنجاه هزار تومان راحت. خوب اولا پنجاه  هزاز تومان پول کمی نیست خودش و ضمنا کلی طول میبره تا بازی کنسولی دست دو بشه پنجاه تومان من دوست دیوار به دیوار خودم ps4داشت فروخت رفت از بس من رو دید بازی رایگان دارم. اولا باید کلی صبر کنی بازی  بشه هفتاد هشتاد  چه برسه به پنجاه . شش ماه صبر کرد تا بازی که میخواست جست هفتاد اونم باز شانسی است ممکنه اصلا شش ماه بعد  نجوری عنوان رو یا  ازدستت بره در معامله. تازه همه که به مثلا جمعیت تهران دسترسی ندارن برای خرید شهرستان ها محدود تر است مشکلات خرید اونلاین فرومی  اعتماد سازی جابجایی بازی. من هروموقع این بابا رو میدیدم با یک بازی یا دم پست بود یا ترمینال که چی عوض کنه . اونم با کلی ضرر.مثلا الان اسسن اورجینز رو زدن 230 کی میشه پنجاه تومان؟؟طرف یک ماه بعد هم بخواد بفرشه زیر صد و پنجاه نمیده. پنجاه تومان شاید شش ماه بعد گیر بیاد.

من زمانی که دلار هزار تومان  بود بازیps3 میخریدم هفتاد .نو و اک .  تازه دسته دوم اونموقع سی چهل تومان بود.کپی خور نبود دستگاه من . هنوز هم نیست فت هشتاد گیگ قدیمی است.  الان  کلی باید پول بازی داد بعدش محدود.  ما در کشورمون کپی رایت نیست درسته؟ نه اینکه بگیم پایرسی چیزی خوب است نه. من خودم کلی هزینه بازی اورجینال دادم  ولی وقتی پی سی گیمنیگ تو کشور ما خیلی کاربردی تره. همه جای دنیا  که هست اگر نبود که استیم  صد  هزار میلیون کاربر نداشت!! پس همون جا هم به صرفه است تخفیف های تابستان و زمستام استیم خیره کننده است هفته پیش یازده هزار بازی در استیم گذاشته یودن برای فروش !!!!!یازده هزار عنوان!!!!پس مشتری هست. تو کشور ما دیگه بیشتر  چون وقتی پشتیبانی نیست   محصولم هم گرونه باید استفاده کرد. من بایو ور رو دوست دارم با این که ناشرش eaاست و بسته اورجین رو روی ما. باز بازی های بایور رو  میخرم و خریده ام. ولی یکجاهایی پایرسی بکار میاد .

چرا ایکس باکس سیصد و شصت که الان فکر کنم 50دلاره شده داره تو ایران از xboxoneگرون تر فروش میره ؟؟چون اون پایرت شده  است ولی اصلی نه. پایرتی مذایای خودش رو داره اگر بازی ارزون بود باز یک چیزی. چند تا دویست هزار تومان باید داد جای بازی ؟

یک نکته دیگه اینکه 4ک گیمینگ اصلا فراگیر نیست امار استیم میگه درصد خیلی زیاد فکر کنم 99درصد دارن از رزلوشن های متعارف  استفاده  میکنن 1080 /2ک . پس حالا همه چی نشده 4ک که بگیم خو ب از قافله عقب موندیم  بیایم  بدویم 4ک بازی کنیم.چقدر نمایشگرfull hdدر ایران است؟ چقدر نمایشگر4kدر ایران است؟

پی سی شما میتونی الان که طرح پاییزه دانلود رایگان است من فکر کنم بیست تا بازی فقط رایگان بدون پرداخت حتی هزار تومن برای بسته دانلود؛دانلود کرده ام !یک سخت افزار خوب میتونه کلی دووم بیاره . من یکی از سیستم هام مال سال 92است اولهاش .اصلا اونموقع هنوز کنسول های نسل جدید هم نیامده بود تازه تو بهبوهه عرضه بودن! هنوز دارم روش بالاترین حد بازی ها رو بازی  میکنم .حالا لپتاپ و سیستم جدید تر هم دارم  ولی همین داره نسل بازی ها رو میکنه. پس نمیشه گفت باید هی  ارتقا دادپ مهم اینه که انتخاب کامپوننت ها صحیح باشه .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی گفته بازی بهینه نیست روی پی سی؟عزیزم اون سی فریمه بیست و نه فریم قفله  برای همین فکر میکنی روانه .شما شصت فریم هستی تا میشه 55برمیگرده 60لگ احساس میکنی . در تمام پست های اخیر من اشاره کردم به ابزار انویدیا اینسپکتور میتونید راحت فریمتون رو روی مقداری مشخص قفل کنید مثلا پنجاه فریم.تمام لگ ها رو از بین بیرید .تنظیمات هست پی سی پیچیدگی های خاص  خودش رو داره کسی که میخواد پی سی گیمر باشه باید اسرار ش رو هم یاد بگیره و تلاش کنه وگرنه کنسول که دیسک میذاری بازی میکنی .

اون بحث خرید بازی هم هست دستمون میگه بازی پنجاه هزار تومان راحت. خوب اولا پنجاه  هزاز تومان پول کمی نیست خودش و ضمنا کلی طول میبره تا بازی کنسولی دست دو بشه پنجاه تومان من دوست دیوار به دیوار خودم ps4داشت فروخت رفت از بس من رو دید بازی رایگان دارم. اولا باید کلی صبر کنی بازی  بشه هفتاد هشتاد  چه برسه به پنجاه . شش ماه صبر کرد تا بازی که میخواست جست هفتاد اونم باز شانسی است ممکنه اصلا شش ماه بعد  نجوری عنوان رو یا  ازدستت بره در معامله. تازه همه که به مثلا جمعیت تهران دسترسی ندارن برای خرید شهرستان ها محدود تر است مشکلات خرید اونلاین فرومی  اعتماد سازی جابجایی بازی. من هروموقع این بابا رو میدیدم با یک بازی یا دم پست بود یا ترمینال که چی عوض کنه . اونم با کلی ضرر.مثلا الان اسسن اورجینز رو زدن 230 کی میشه پنجاه تومان؟؟طرف یک ماه بعد هم بخواد بفرشه زیر صد و پنجاه نمیده. پنجاه تومان شاید شش ماه بعد گیر بیاد.

من زمانی که دلار هزار تومان  بود بازیps3 میخریدم هفتاد .نو و اک .  تازه دسته دوم اونموقع سی چهل تومان بود.کپی خور نبود دستگاه من . هنوز هم نیست فت هشتاد گیگ قدیمی است.  الان  کلی باید پول بازی داد بعدش محدود.  ما در کشورمون کپی رایت نیست درسته؟ نه اینکه بگیم پایرسی چیزی خوب است نه. من خودم کلی هزینه بازی اورجینال دادم  ولی وقتی پی سی گیمنیگ تو کشور ما خیلی کاربردی تره. همه جای دنیا  که هست اگر نبود که استیم  صد  هزار میلیون کاربر نداشت!! پس همون جا هم به صرفه است تخفیف های تابستان و زمستام استیم خیره کننده است هفته پیش یازده هزار بازی در استیم گذاشته یودن برای فروش !!!!!یازده هزار عنوان!!!!پس مشتری هست. تو کشور ما دیگه بیشتر  چون وقتی پشتیبانی نیست   محصولم هم گرونه باید استفاده کرد. من بایو ور رو دوست دارم با این که ناشرش eaاست و بسته اورجین رو روی ما. باز بازی های بایور رو  میخرم و خریده ام. ولی یکجاهایی پایرسی بکار میاد .

چرا ایکس باکس سیصد و شصت که الان فکر کنم 50دلاره شده داره تو ایران از xboxoneگرون تر فروش میره ؟؟چون اون پایرت شده  است ولی اصلی نه. پایرتی مذایای خودش رو داره اگر بازی ارزون بود باز یک چیزی. چند تا دویست هزار تومان باید داد جای بازی ؟

یک نکته دیگه اینکه 4ک گیمینگ اصلا فراگیر نیست امار استیم میگه درصد خیلی زیاد فکر کنم 99درصد دارن از رزلوشن های متعارف  استفاده  میکنن 1080 /2ک . پس حالا همه چی نشده 4ک که بگیم خو ب از قافله عقب موندیم  بیایم  بدویم 4ک بازی کنیم.چقدر نمایشگرfull hdدر ایران است؟ چقدر نمایشگر4kدر ایران است؟

پی سی شما میتونی الان که طرح پاییزه دانلود رایگان است من فکر کنم بیست تا بازی فقط رایگان بدون پرداخت حتی هزار تومن برای بسته دانلود؛دانلود کرده ام !یک سخت افزار خوب میتونه کلی دووم بیاره . من یکی از سیستم هام مال سال 92است اولهاش .اصلا اونموقع هنوز کنسول های نسل جدید هم نیامده بود تازه تو بهبوهه عرضه بودن! هنوز دارم روش بالاترین حد بازی ها رو بازی  میکنم .حالا لپتاپ و سیستم جدید تر هم دارم  ولی همین داره نسل بازی ها رو میکنه. پس نمیشه گفت باید هی  ارتقا دادپ مهم اینه که انتخاب کامپوننت ها صحیح باشه .

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

بله دوست عزیز ممنون از پاسخ جامعتون با نظر شما موافقم

من خودم یوزر پی سی هستم  فقط جهت اطلاع رسانی این تاپیک ایجاد شده است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا به نظر من کنسول رو باید در کنار  pc استفاده کرد نه جای pc... در نتیجه از نظر من کنسول در اولیت دوم هست مگر اینکه به انحصاری ها علاقه وافری داشته باشی ... :35_thinking:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوست من  ایکس  باکس وان ایکس  قیمیتش میشه مثل ایفون- زیر 3 و خورده  ای چهارتا نمیدن- حالا این رو اضافه کن به قیمت تلویزیون 4k- میشه چقدر؟ میشه باش بهترین پی سی رو بست.  بازی هم رایگان بازی کرد! نه دونه ای دویست هزار تومان- بعد این ایدیتهای حجیم تازه دست من - ویچر 3 رو برید ببنید یا تومب ریدر من بازی کردم روی Ps4پرو- قشنگ تنظمیاتشون مدیوم  پی سی  است - من اگر تومب ریدر  و ویچر رو بزارم  روی  مدیوم 8k هم اجرا میشن!. خدایی ویچر 3 روی پرو  مثل 1080 پی سی بود بزور- کنسول گرون با تلویزوین گرون بعد مشکلات خرید بازی ها تابیایی بجنبی  میبینی چهار تا بازی خریدی پولش شده اندازه  دوتاسیستم- ضمنا اپدیتهای بیربط مثلا میخوان سندیکا رو  الان اپدیت کنن که 4k اجرا بشه- خوب من همین الان الترا دارم 4k/30 فریم بازیش میکنم، الترا تازه با کلی Reshde وو.. اگر بزارم روی های یا مدیوم  4K راحت قابل بازی است-ضمنا کسی نسخه پی سی رو اپدیت نکرده الان بهنیه نکرده پچ نزده براش اونجور که به کنسول ها میرسن.پس همیشه هم نمیشه گفت  این چیز خوبیه-

این اتفاق برای 1 ماه میوفته فقط 

کنسول خوش بختانه از جنوب کشور به طور انبوه قاچاق میشه و شرکتای وارد کننده اشغال ایران میتونن قیمتشون رو بیارن پایین 

کنسول PS4 1tb حدود 1تومن قیمت داره و با قیمت 1.300 توی فروشگاها پیدا میشه 

لینک به دیدگاه

PC چه فایده داره وقتی انحصاریش میشه استراتژیکی و P&C ?

یدونه TLOU کل هیکل pc رو با انحصاریهاش یجا قورت میده.

کیفیت به چه درد میخوره وقتی محتوا نیست ؟

مگه طرفدارای pc ماه پیش به خاطر RDRII خون گریه نمیکردن ؟

در ضمن فقط تو ایران این حرف رو میشنویم که دزدی کردن و پایرسی میشه افتخار

وگرنه اونور آب اکثرا بازی های pc رو اریجینال میخرن میمونه یه عده قانون شکن و دزد که اونا فقط پایرت میکنن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

کاملا درسته ضمنا بحث انحصاری های کنسول و یک نکته خیلی مهم اجرای بازی بدون لگ هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اون دسته ا

در 1 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

PC چه فایده داره وقتی انحصاریش میشه استراتژیکی و P&C ?

یدونه TLOU کل هیکل pc رو با انحصاریهاش یجا قورت میده.

کیفیت به چه درد میخوره وقتی محتوا نیست ؟

مگه طرفدارای pc ماه پیش به خاطر RDRII خون گریه نمیکردن ؟

وگرنه اونور آب اکثرا بازی های pc رو اریجینال میخرن میمونه یه عده قانون شکن و دزد که اونا فقط پایرت میکنن

از اون دسته بازیبازاهایی که فکر میکنن به بهترین بازی های تاریخ  انچارتد هستن    رو من باهاشون وارد بحث نمیشم.

-  رد دد 2 همین الان بهترین نسخه اش ابرای پی سی امداه است و انویدیا درایور ش هم زده:4_joy:

نگید جاییPC بازی نداره  واقها خنده داره

ویرایش شده توسط rezagtx
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

ببین دوست عزیز با کمال احترام میگم 80 درصد از شرکتای بازیساز، گیمرای ایرانی رو پشم هم حساب نمیکنن. جور دیگه ای نتونستم بگم شرمنده. حقیقت همینه.

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

نگید جاییPC بازی نداره میخندن بهتون

داداش  یه بحثی هم هست. که کل یوتوب فقط دارن بررسی میکنن. مقایسه یه پی سی 500 دلاری با one x. بعد از 10 سال این کنسول اولین باریه که چشممو بیشتر از پی سی گرفت. منم انحصار طلب نیستم. تنها فاکتور ذهنیم قدرت بر قیمته. هم قیمت one x رو سیستمی با گرافیک rx 580 میبندن. بازم حدود 600 دلار میشه. چشم بسته میشه گفت که این کنسول قدرتش واقعا بیشتره از rx 580. فور کی بلوری پلیر که قیمتش 200 دلاره رو حساب نکردن واسه pc.

من خودم پی بازم سیستمم mid range سال 2017 عه. Gtx1060 و i7 7700. ولی تنها دلیلی که سمت کنسول نمیرم اینه که قیمت بازیش 200 تومنه تا 300. در صورتی که با پی سی شبی 2 تا بازی سنگین 50 گیگ مفت دارم دانلود میکنم.

حرف اخر بگم که این کنسول از لحاظ قدرت بر قیمت بدون هیچ چون و چرایی pc رو شکست میده. بدون هیچ فکر کردنی. ولی قیمت بازی هاش با عقل من جور در نمیاد. ارزشی نداره. با 300 تومن یه ssd 120gb میگیرم من:4_joy::4_joy:

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

یکی از دلایل جذب شدن من به این کنسول، ساپورت از موس و کیبرد عه. وگرنه شما یه بازی شوتر رو بیار یکی با دسته بازی کنه یکی هم با موس و کیبرد. نتیجش برای همه مشخصه. واسه کنسول aim assist رو خاموش کنی خیلی سخت میشه نشونه گرفت. Aim assist هم از اسمش معلومه یجور توهینه از لحاظ پی سی بازا:4_joy::4_joy::4_joy:

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

ببین دوست عزیز با کمال احترام میگم 80 درصد از شرکتای بازیساز، گیمرای ایرانی رو پشم هم حساب نمیکنن. جور دیگه ای نتونستم بگم شرمنده. حقیقت همینه.

داداش  یه بحثی هم هست. که کل یوتوب فقط دارن بررسی میکنن. مقایسه یه پی سی 500 دلاری با one x. بعد از 10 سال این کنسول اولین باریه که چشممو بیشتر از پی سی گرفت. منم انحصار طلب نیستم. تنها فاکتور ذهنیم قدرت بر قیمته. هم قیمت one x رو سیستمی با گرافیک rx 580 میبندن. بازم حدود 600 دلار میشه. چشم بسته میشه گفت که این کنسول قدرتش واقعا بیشتره از rx 580. فور کی بلوری پلیر که قیمتش 200 دلاره رو حساب نکردن واسه pc.

من خودم پی بازم سیستمم mid range سال 2017 عه. Gtx1060 و i7 7700. ولی تنها دلیلی که سمت کنسول نمیرم اینه که قیمت بازیش 200 تومنه تا 300. در صورتی که با پی سی شبی 2 تا بازی سنگین 50 گیگ مفت دارم دانلود میکنم.

حرف اخر بگم که این کنسول از لحاظ قدرت بر قیمت بدون هیچ چون و چرایی pc رو شکست میده. بدون هیچ فکر کردنی. ولی قیمت بازی هاش با عقل من جور در نمیاد. ارزشی نداره. با 300 تومن یه ssd 120gb میگیرم من:4_joy::4_joy:

محتوی نداره  چی  می خوای ابازی کنی ؟ تمام بازیهاش روی پی سی هست.  چون یکدونه بازی اومده براش فوراز 7  مثلا 4k اجرا کردن؟؟- من با سیستم  4 پیش  بازی فورزا رو 4k اجرا کردم! ان رو نگو  چه شکستی  شما تبلیغ مایکرو سافت رو باور میکنی ؟ ااینها بازری ها رو میزارن روی مدیوم و لو بعد اجرا میکنن مگر شما تنظیمیات رو میبینی ؟ کنسول ایکس باکس وان بازی ها رو بزور روی 900 پی اجرا میکرد 30  فریم  هم نمیداد  روی 900p! 900 پی رزلوشن  ده ساله پیشه!

من   قبل از جیفورس 480 حتی قدیمی تر  بازی ها رو 1080 اجرا میکردم- میدونید  چند ساله پیشه- شاید پی سی یکم گرون تر بشه ارزشش رو داره - محتوی ایکس باکس الان روی استور برای پی سی موجوده پلتفرم ایکس باکس الان مخصوصا اصلا محتوی نداره بهتر بود مایکروسافت بجای راه انداختن جنگ زود هنگام توان  پردازشی که مطمئنا پایدار نخواهد بود چون سونی میخواد 2108 یا اخرش  PS5 ارائه کنه برای اینکه کم نیاره  و ومطمئن باش اون قدرتش باید ازاین بشتر باشه که سونی خار نشه جلوی مایکرو- ضمنا انویدیا نسل بعدی گرافیک ها که بیان همشون حتی ضعیفترین هاشون 4K ردی خواهند بود همین الان  این کارتهاش  بازیهای رو میخورن  اون موقع که هیچ!  من معتقدم  پلتفرم چدید هم صد درصد کاری نخواهد کرد چون محتوی نداره - مایکروسافت باید  بجای اینکار چهار تا بازی میساخت  - اصلا  بازی نداره   هیچ   این همه پول بدیم که فورزا بازی کنیم  که روی 960 هم با نهایت گرافیک اجرا میشه؟

شکست ؟ واقعا ؟ شما باور کردی در کی نوت مثلا مایکروسافت   گفت؟ کنسول با بازی موفق میشه نه با توان پردازشی - IP  قوی میخواد .  هیچ وقت پی سی شکست نخواهد خورد.7700 رو دست کم نگیر  مید رنج نیست .  این قوی ترین CPU برای گیمنیگه-     

ویرایش شده توسط rezagtx
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستانی که به حق کپی رایت احترام میزارن یه نکته ای رو بگم اونم اینکه بازی های اوریجینال پی سی رو هم میشه ارزون تر تهیه کرد 

هم تخفیفات مناسبت ها هست که تو استور هایی مثل استیم میشه بازی هارو ارزون تر تهیه کرد هم با تغیر ریجن به جاهایی که بازی ارزون تره

به اضافه اون برای پی سی همیشه بازی های ایندی ای پیدا میشه که ایده های جدید و جالبی دارن و به نظر شخصی من صد برابر از بازی های تکراری ای مثل بازی های یوبیسافت جالب ترند و سرگرم کننده تر

و بعلاوه اون باید بگذاریم نسل جدید گرافیک های انویدیا و ای ام دی بیاد بعد با این کنسول جدید مقایسشون کنیم الان همه دارند کنسولی که هنوز تو بازار نیست رو با قطعات یکی دو سال پیش مقایسه میکنند 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...