رفتن به مطلب

xbox one x

mokh1999
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

شکست ؟ واقعا ؟ شما باور کردی در کی نوت مثلا مایکروسافت   گفت؟ کنسول با بازی موفق میشه نه با توان پردازشی - IP  قوی میخواد .  هیچ وقت پی سی شکست نخواهد خورد.7700 رو دست کم نگیر  مید رنج نیست .  این قوی ترین CPU برای گیمنیگه-     

درسته اون سی پی یو رو واسه اینده نگری گرفتم. ولی گرافیکم منظورم مید رنج بود. اونم قبلا گرفتم وگرنه با این سی پی یو حداقل باید gtx1070 گرفت. بازم میگم من به محتوا هیچ اهمیتی نمیدم همه بازی های مهم رو جفتشون دارن. فاکتور قدرت میمونه. و فاکتور قدرت بر قیمت. از لحاظ قدرت که این کنسول 10 درصد از پی سی نمیشه با دو تا gtx1080ti در حالت sli و مانیتور 240 هرتز.:12_slight_smile: ولی از لحاظ قدرت برقیمت بخوای کیفیت بازی رو هم تو این کنسول نگاه کنی بازم روی low نذاشتن. فوقش بین medium و high باشه. رو کیفیت 4k. 

تا وقتی که بازی هاش ارزون نشه و موس کیبرد برای تمام بازی هاش نیاد (فک کنم ماکروسافت گفت فقط یه سری بازی ها ساپورت میشن با موس و کیبرد) هیچ ارزشی نداره خرید کنسول برای یه pc gamer ایرانی. کسایی که ادعای خرید بازی اورجینال رو هم میکنن و میرن رو منبر بحث حلال و حروم میکشن وسط کارشون مثل دلقکه. همون دلقکی که دستگاه ps3 کپی خور میخره حالا که ps4 یا نسل جدید کرک نشده میان کری میخونن.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

به جرات میگم بنده خودم جزو اولین کسانی بودم که توی ایران کنسول xbox one X  رو تهیه کردم (سه روز قبل از عرضه جهانی).

الان هر سه پلتفرم PC و PS4 Pro و Xbox One X رو دارم و میخوام خدمتتون عرض کنم که PS اگر بازی های انحصاریش رو در نظر نگیرید هیچگونه مزیتی نسبت به Xbox نداره، از آسون تر بودن نصب و کپی بازی ها بگیر تا کنترلر xbox که به نظر من فوث العاده خوشدست تره واسه بازی های شوتر.

یا علی.

لینک به دیدگاه

واقعا کامنت های طولانی و سرشار از بی سوادی رو خوندم برا این دوستمون تاسف خوردم. آخه وقتی یه آدم حداقل ۳۵ ساله تو مملکت ما تو این سن و سال اینقدر بیکاره که بیاد برا ۵۰۰ دلار کنسول اینقدر حرس بخوره و طومار بنویسه واقعا جای تاسف داره. از اون بدتر داره به دزدی کردن افتخار می‌کنه. خواهشا اسم پی سی گیمر رو به خودت نده .  کلا گیمر جماعت اهل دزدی کردن نیستند چون از همه چیز براشون مهمتر بحث آنلاین بازی کردن هستش.آخه کسی که بازی کرکی رو دانلود میکنه و رو حالت easy بخش campaign رو تو سه ساعت تموم میکنه و بعد هم پاکش میکنه بهش میگی گیمر؟ لذت آنلاین گیمینگ بازی هایی مثل gears of war و fortza قابل مقایسه با بخش تک نفره اشون نیست. از اون مهمتر تا حالا اسم سرویس هایی مثل xbox game pass و ea access به گوشت خورده؟ سرویس هایی که با پرداخت ماهیانه مبلغی ناچیز به بیش از ۱۵۰ بازی به صورت کامل دسترسی داریم. اون santa cruise واقعا کامنتش رو باید با طلا نوشت. چرا سعی میکنی نظر بی سوادیت رو به دیگران تحمیل کنی؟؟؟ تو از پی سی و بازی دزدی و بخش آفلاین خوشت میاد یه دسته هم از کنسول. حالا واقعا دم مایکروسافت گرم که با ۵۰۰ دلار داره ۶ ترافلاپس قدرت رو میاره زیر تلویزیون خونه هامون با کلی امکانات و سرویس های بی نظیر. و دم سونی گرم به خاطر انحصاری های فوق‌العاده اش. آخه کسی که tlou و gow بازی نکنه بهش میگن گیمر اصلا؟راستی راجع به بازی های رایگان ماهیانه سرویس گلد مایکروسافت و psn سونی تا حالا شنیدی؟ اصلا میدونی لذت باز کردن achievement و trophy چیه؟ جای تو بودم خداشاهده اصلا نظر نمیدادم

لینک به دیدگاه

PC چه فایده داره وقتی انحصاریش میشه استراتژیکی و P&C ?
یدونه TLOU کل هیکل pc رو با انحصاریهاش یجا قورت میده.
کیفیت به چه درد میخوره وقتی محتوا نیست ؟
مگه طرفدارای pc ماه پیش به خاطر RDRII خون گریه نمیکردن ؟
در ضمن فقط تو ایران این حرف رو میشنویم که دزدی کردن و پایرسی میشه افتخار
وگرنه اونور آب اکثرا بازی های pc رو اریجینال میخرن میمونه یه عده قانون شکن و دزد که اونا فقط پایرت میکنن
حال کردم با کامنتتِ. واقعا زدی تو خال

Sent from my LG-K130 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دزد بزرگ چقدر سهام دار داره اینجا

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/10, 15:54:24، Santa Cruise گفته است :

PC چه فایده داره وقتی انحصاریش میشه استراتژیکی و P&C ?

یدونه TLOU کل هیکل pc رو با انحصاریهاش یجا قورت میده.

کیفیت به چه درد میخوره وقتی محتوا نیست ؟

مگه طرفدارای pc ماه پیش به خاطر RDRII خون گریه نمیکردن ؟

در ضمن فقط تو ایران این حرف رو میشنویم که دزدی کردن و پایرسی میشه افتخار

وگرنه اونور آب اکثرا بازی های pc رو اریجینال میخرن میمونه یه عده قانون شکن و دزد که اونا فقط پایرت میکنن

کلا انتخاب سلیقه ایه من شخصا عمرا بتونم با دسته بازی کنم بخوام انحصاری هم بزنم( که کلا از انحصاریای سونی به جز gow خوشم نمیاد سلیقه ایه دیگه) یه کنسول کرایه میکنم بازیاشو تو چند روز میبرم اخر 

ولی دنیای pc و موس و کیبورد یه چیز دیگس به خاطر همینه خیلیا برا pc خرج میکنن کنسول که یه تومن کارشم فقط بازیه 

بیشتر بچه سالا هم کنسول دارن?

و در اخر من one x رو به ps4 pro ترجیح میدم چون گرافیک برام مهمتره تا انحصاری

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

واقعا کامنت های طولانی و سرشار از بی سوادی رو خوندم برا این دوستمون تاسف خوردم. آخه وقتی یه آدم حداقل ۳۵ ساله تو مملکت ما تو این سن و سال اینقدر بیکاره که بیاد برا ۵۰۰ دلار کنسول اینقدر حرس بخوره و طومار بنویسه واقعا جای تاسف داره. از اون بدتر داره به دزدی کردن افتخار می‌کنه. خواهشا اسم پی سی گیمر رو به خودت نده .  کلا گیمر جماعت اهل دزدی کردن نیستند چون از همه چیز براشون مهمتر بحث آنلاین بازی کردن هستش.آخه کسی که بازی کرکی رو دانلود میکنه و رو حالت easy بخش campaign رو تو سه ساعت تموم میکنه و بعد هم پاکش میکنه بهش میگی گیمر؟ لذت آنلاین گیمینگ بازی هایی مثل gears of war و fortza قابل مقایسه با بخش تک نفره اشون نیست. از اون مهمتر تا حالا اسم سرویس هایی مثل xbox game pass و ea access به گوشت خورده؟ سرویس هایی که با پرداخت ماهیانه مبلغی ناچیز به بیش از ۱۵۰ بازی به صورت کامل دسترسی داریم. اون santa cruise واقعا کامنتش رو باید با طلا نوشت. چرا سعی میکنی نظر بی سوادیت رو به دیگران تحمیل کنی؟؟؟ تو از پی سی و بازی دزدی و بخش آفلاین خوشت میاد یه دسته هم از کنسول. حالا واقعا دم مایکروسافت گرم که با ۵۰۰ دلار داره ۶ ترافلاپس قدرت رو میاره زیر تلویزیون خونه هامون با کلی امکانات و سرویس های بی نظیر. و دم سونی گرم به خاطر انحصاری های فوق‌العاده اش. آخه کسی که tlou و gow بازی نکنه بهش میگن گیمر اصلا؟راستی راجع به بازی های رایگان ماهیانه سرویس گلد مایکروسافت و psn سونی تا حالا شنیدی؟ اصلا میدونی لذت باز کردن achievement و trophy چیه؟ جای تو بودم خداشاهده اصلا نظر نمیدادم

درود

فکر نمی کنم حرفهای این دوستمون رو بد متوجه شدی احتمالا، اون گلد و ea اکسس و غیره رو pc هم هست، اون اچیومنت و تروفی هم استیم و غیره داره، لازم بذکر هست که شما باید روز اول 200-300 تومن بدی بازی کنی، رو pcچند روز قبل نهایت هفته دوم کرکیشو بازی می کنیم سال بعد اورجینالشو با 90 درصد تخفیف می گیریم یه دور دیگه بازی می کنیم یا به ماه نرسیده با 40-50 درصد تخفیف میخریم انلاین میزنیم اما رو کنسول باید بازیتون رو دست بگیرید دربدر دنبال یه خریدار و فروشنده منصف باشید عوض کنید یا اتیش بزنید به مالتون مفت بفرشید و بازی جدید رو با قیمت گرانفروشی بخریددیگم هوس کردید دوباره بازی کنید قبلی رو ... 

اگه مشکل اقتصادی و سیاسی مملکتمون جوریه که بچه مایه نیستیم و تحریمیم باعث میشه به ما بگن دزد اره اقا من دزدم خیلی هم راحتم میتونم میدزدم همچین بعضیا میاین قیافه جانماز ابکشیده هارو میگیرد انگار اصلا نرم افزار غیر اورجینال تو عمرتون استفاده نکردین !!! جمع کنید این بحث مسخره رو... -_-

من خودم یکی از قدیمیای شاهد تحول دنیای گیم هستم از اتاری بگیر تا ps1 همه رو داشتم و دارم و بازی کردم، اون زمان بحث کپی و کرک و اینا نبود همه اورجینال بود یگونی بازی ps1 اورجینال دارم بیش از 200 تا بازی مهم این کنسول حالا وضع برگشته دلیل نمیشه هرچی می خواین بیاین بگین به بقیه سر فن بازی!!! حقیقت همینه pc جایگاه اول رو تو دنیای دیجیتال داره که یگوشش رو گیم میگیره هزارتا کاربرد داره تازه تو همون زمینه ی گیم هم کنسول ها بزور چندتا انحصاری قد علم کردن و گرنه که ... اینهمه فیلم میبینید ایا تاحالا شده بری یدونه فیلم بخری ببینی نشده دیگه چرا چون اصلا نمیصرفه و شرایط عقلی که وابسته به اقتصاد و سیاست کشورمون هست رو زیر سوال میبرید!!! همچین میگید بازی انلاین فلاینه و بازی سینگل پیلیر بدرد نخور انگار چه تفاوتی میکنه ماهم بازی کردیم دیدیم دیگه از کانتر گرفته که 10-20 ساله بازی می کردیم و می کنیم تا این جدیدا که مثل مور و ملخ ریخته در انواع و اقسام مختلف ... همشونم اعصاب خوردی داره وقتی یهو پینگت خراب میشه نمیفهمی از کجا خوردی اخه اینشم شد بازی اینم از طرح نت جدیدشون... ! بعدم مگه چقدر می خوای وقت بزاری سر یبازی ؟؟؟ سالی حداقل 40-50 تا بازی میاد میره هر کدوم رو دو هفته هم بازی کنی بسه ... بعدم شاید شما بزاری رو easy بازی کنی یا چیت بزنی 3 ساعته بازی کنی بری سراغ بعدی اما بقیه اینجوری نیستن، خودم خیلی هارو دیدم حتی میشینن ته بازی رو در میارن !!!

در اخر کامنت شما رو که سرشار از غرور پوچ و تو خالی هست رو خوندم متاسف شدم برای جامعه ی کنسول داران و دوستان که یعده براحتی میان چهره ی اجتماعی این قشر و خراب می کنند -_-

• لایک 6
لینک به دیدگاه

درود
فکر نمی کنم حرفهای این دوستمون رو بد متوجه شدی احتمالا، اون گلد و ea اکسس و غیره رو pc هم هست، اون اچیومنت و تروفی هم استیم و غیره داره، لازم بذکر هست که شما باید روز اول 200-300 تومن بدی بازی کنی، رو pcچند روز قبل نهایت هفته دوم کرکیشو بازی می کنیم سال بعد اورجینالشو با 90 درصد تخفیف می گیریم یه دور دیگه بازی می کنیم یا به ماه نرسیده با 40-50 درصد تخفیف میخریم انلاین میزنیم اما رو کنسول باید بازیتون رو دست بگیرید دربدر دنبال یه خریدار و فروشنده منصف باشید عوض کنید یا اتیش بزنید به مالتون مفت بفرشید و بازی جدید رو با قیمت گرانفروشی بخریددیگم هوس کردید دوباره بازی کنید قبلی رو ... 
اگه مشکل اقتصادی و سیاسی مملکتمون جوریه که بچه مایه نیستیم و تحریمیم باعث میشه به ما بگن دزد اره اقا من دزدم خیلی هم راحتم میتونم میدزدم همچین بعضیا میاین قیافه جانماز ابکشیده هارو میگیرد انگار اصلا نرم افزار غیر اورجینال تو عمرتون استفاده نکردین !!! جمع کنید این بحث مسخره رو... [emoji42]
من خودم یکی از قدیمیای شاهد تحول دنیای گیم هستم از اتاری بگیر تا ps1 همه رو داشتم و دارم و بازی کردم، اون زمان بحث کپی و کرک و اینا نبود همه اورجینال بود یگونی بازی ps1 اورجینال دارم بیش از 200 تا بازی مهم این کنسول حالا وضع برگشته دلیل نمیشه هرچی می خواین بیاین بگین به بقیه سر فن بازی!!! حقیقت همینه pc جایگاه اول رو تو دنیای دیجیتال داره که یگوشش رو گیم میگیره هزارتا کاربرد داره تازه تو همون زمینه ی گیم هم کنسول ها بزور چندتا انحصاری قد علم کردن و گرنه که ... اینهمه فیلم میبینید ایا تاحالا شده بری یدونه فیلم بخری ببینی نشده دیگه چرا چون اصلا نمیصرفه و شرایط عقلی که وابسته به اقتصاد و سیاست کشورمون هست رو زیر سوال میبرید!!! همچین میگید بازی انلاین فلاینه و بازی سینگل پیلیر بدرد نخور انگار چه تفاوتی میکنه ماهم بازی کردیم دیدیم دیگه از کانتر گرفته که 10-20 ساله بازی می کردیم و می کنیم تا این جدیدا که مثل مور و ملخ ریخته در انواع و اقسام مختلف ... همشونم اعصاب خوردی داره وقتی یهو پینگت خراب میشه نمیفهمی از کجا خوردی اخه اینشم شد بازی اینم از طرح نت جدیدشون... ! بعدم مگه چقدر می خوای وقت بزاری سر یبازی ؟؟؟ سالی حداقل 40-50 تا بازی میاد میره هر کدوم رو دو هفته هم بازی کنی بسه ... بعدم شاید شما بزاری رو easy بازی کنی یا چیت بزنی 3 ساعته بازی کنی بری سراغ بعدی اما بقیه اینجوری نیستن، خودم خیلی هارو دیدم حتی میشینن ته بازی رو در میارن !!!
در اخر کامنت شما رو که سرشار از غرور پوچ و تو خالی هست رو خوندم متاسف شدم برای جامعه ی کنسول داران و دوستان که یعده براحتی میان چهره ی اجتماعی این قشر و خراب می کنند [emoji42]
سرویس Xbox game pass بازی های رایگان گلد ماهیانه و انحصاری های سونی رو هر وقت تونستی رو پی سی ات بازی کنی اونوقت برو از بازی کرکی و دزدی مال مردم دفاع کن.
واقعا به احوال تو و اون چند تای دیگه فقط باید بخندیم که فکر میکنید از 67 میلیون نفر خریدار ps4 و حداقل 40 میلیون خریدار Xbox one عاقل ترید. حالا واقعا 500 دلار برا یه غول 6 ترافلاپسی اینقدر عقده و حسرت خوردن میخواد؟ من شخصا به قول Santa cruise یه دونه tlou رو به کل pc زغالیت ترجیح میدم. اصلا اینجا تاپیک Xbox one x هستش نمیدونم چرا دارید اینقدر حرس میخورید. برید با بازی های کرکی و آفلاین و دزدیتون خوش باشید
لینک به دیدگاه

خواستم یه نکته ی دیگه رو هم بگم. اگر بساط این کرک و بازی های دزدی آفلاین جمع میشد حاضرم قسم بخورم به جز یه عده ی محدود که pc gamer واقعی هستند بقیه عمرا دیگه سمت pc میومدن تو کشور ما.
من احترام زیادی برا pc gamer های واقعی قائلم چون حرفه ای ترین گیمرها هستند تو دنیا.
اما یه عده که بازی کرکی و دزدی رو سه ساعته بازی میکنند و نمیدونند بخش آنلاین اصلا چیه به عنوان گیمر قبول ندارم. از نظر من این قشر خودشون رو قاطی گیمر ها نکنند سنگین تراند [emoji23]

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

خواستم یه نکته ی دیگه رو هم بگم. اگر بساط این کرک و بازی های دزدی آفلاین جمع میشد حاضرم قسم بخورم به جز یه عده ی محدود که pc gamer واقعی هستند بقیه عمرا دیگه سمت pc میومدن تو کشور ما.
من احترام زیادی برا pc gamer های واقعی قائلم چون حرفه ای ترین گیمرها هستند تو دنیا.
اما یه عده که بازی کرکی و دزدی رو سه ساعته بازی میکنند و نمیدونند بخش آنلاین اصلا چیه به عنوان گیمر قبول ندارم. از نظر من این قشر خودشون رو قاطی گیمر ها نکنند سنگین تراند emoji23.png

اولا این تعداد خرید کنسول رو که گفتی بیشترش خارجیان و ایران درصد خیلی کمیش رو شامل میشه و هیچکی مرض نداره پولشو داشته باشه ولی بره کنسول بخره 

دوما ما یه pc غول میبندیم که هزار تا جعبه یه تومنی میارزه و با بازی مفتی حال میکنیم و تا وقتی تحریم باشیم همین کارم میکنیم شما هم بازی کرکی ندارین وگرنه همین کارو میکردید (مگه اینکه جعبه یه تومنی هک بشه که عملا میشه یه وسیله مزخرف)

سوما شما اگه اهل حلال و حرامی و بیل زنی برو باغچه خودتو بیل بزن ما pc گیمر های جهنمی هستیم ?

بعدش کی گفته بازی فقط انلاینش خوبه؟پس این همه مردم اعتراض میکنن که چرا بعضی شرکتای پول پرست فقط به انلاین اهمیت میدن کشکن؟؟؟؟

من خودم یه gta دارم نزدیک ۳ سال رو کامپیتورمه تازه میخوام سیوشو به pc بعدیم منتقل کنم پس به خاطرتعصبتون حرف الکی و چرت نزنید

درضمن این همه امار و ارقام استیم رو میبینی باز از جعبه زغالیت تعریف میکنی؟!!!!?

شما برو ۳۰۰ بده اورجینال ما میریم با بازی مفتی حال میکنیم و وقتی استیم تخفیف خوب داد بازیو میخریم و انلاین حال میکنیم

اینقدرم جوش نزن این یه واقعیته که تو دنیا هیچکی مگر تعداد خیلی کمی کنسول رو به pc ترجیح نمیدن

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

اولا این تعداد خرید کنسول رو که گفتی بیشترش خارجیان و ایران درصد خیلی کمیش رو شامل میشه و هیچکی مرض نداره پولشو داشته باشه ولی بره کنسول بخره 

دوما ما یه pc غول میبندیم که هزار تا جعبه یه تومنی میارزه و با بازی مفتی حال میکنیم و تا وقتی تحریم باشیم همین کارم میکنیم شما هم بازی کرکی ندارین وگرنه همین کارو میکردید (مگه اینکه جعبه یه تومنی هک بشه که عملا میشه یه وسیله مزخرف)

سوما شما اگه اهل حلال و حرامی و بیل زنی برو باغچه خودتو بیل بزن ما pc گیمر های جهنمی هستیم ?

بعدش کی گفته بازی فقط انلاینش خوبه؟پس این همه مردم اعتراض میکنن که چرا بعضی شرکتای پول پرست فقط به انلاین اهمیت میدن کشکن؟؟؟؟

من خودم یه gta دارم نزدیک ۳ سال رو کامپیتورمه تازه میخوام سیوشو به pc بعدیم منتقل کنم پس به خاطرتعصبتون حرف الکی و چرت نزنید

درضمن این همه امار و ارقام استیم رو میبینی باز از جعبه زغالیت تعریف میکنی؟!!!!?

شما برو ۳۰۰ بده اورجینال ما میریم با بازی مفتی حال میکنیم و وقتی استیم تخفیف خوب داد بازیو میخریم و انلاین حال میکنیم

اینقدرم جوش نزن این یه واقعیته که تو دنیا هیچکی مگر تعداد خیلی کمی کنسول رو به pc ترجیح نمیدن

حاجی حال کردم باهات مخصوصا gta v خودمم همینجوریم (خداوکیلی سیستم بستم فقط برای csgo )اصلا نمیتونم با دسته بازی کنم موس و کیبورد خیلی برتری نسبت به دسته داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

سرویس Xbox game pass بازی های رایگان گلد ماهیانه و انحصاری های سونی رو هر وقت تونستی رو پی سی ات بازی کنی اونوقت برو از بازی کرکی و دزدی مال مردم دفاع کن.
واقعا به احوال تو و اون چند تای دیگه فقط باید بخندیم که فکر میکنید از 67 میلیون نفر خریدار ps4 و حداقل 40 میلیون خریدار Xbox one عاقل ترید. حالا واقعا 500 دلار برا یه غول 6 ترافلاپسی اینقدر عقده و حسرت خوردن میخواد؟ من شخصا به قول Santa cruise یه دونه tlou رو به کل pc زغالیت ترجیح میدم. اصلا اینجا تاپیک Xbox one x هستش نمیدونم چرا دارید اینقدر حرس میخورید. برید با بازی های کرکی و آفلاین و دزدیتون خوش باشید

والا تا اونجایی که یادمه باید پول بدی هر ماه بابت این سرویس گلد اکثرا هم اب قطعه برعکس استیم مجانی هر هفته هر لحظه یهو تخفیف میزنه بازی انلاینشم رایگانه نمی چاپه کاربراشو... بعدم الان چرا همش سر سونی گیری مگه بحث xbox نبودچرا از سونی میری بالا... همین الانشم بخوام کنسولی انتخاب کنم ps4 پرو میخرم 100%... بحث اصلی سر xbox بود که اصلا ارزش خرید نداره تازه کنسول نینتندو  ارزشش خریدش بسیار بیشترهست ... خلاصه که یا باید بهش علاقه زیادی داشته باشی به این برند بخوای بخری یا پولت زیادی کرده یا واقعا شرایطی داشته باشی که نتونی pc استفاده کنی یا اینکه شهروند اونجا باشی بری سراغ کنسولای مایکروسافت، با اینکه این برند رو دوست دارم اما هرچی نگاه میکنم هیچ دلیل قانع کننده ای برای خرید xbox نمیبینم !!!

در 4 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

اما یه عده که بازی کرکی و دزدی رو سه ساعته بازی میکنند و نمیدونند بخش آنلاین اصلا چیه به عنوان گیمر قبول ندارم. از نظر من این قشر خودشون رو قاطی گیمر ها نکنند سنگین تراند emoji23.png

داداش کنسول کرکی جمع شد اما همچین اتفاقی نیافتاد pc هم یمدت بازی هاش کرک نمیشد بازم اتفاقی نیافتاد اگه اون روزی که می گی اومد بازم اتفاقی نمی افته چون اینقدر pc gaming مزیت های فراوانی نسبت به کنسول داره که نگو، من نگران تو و امثال توام که زیادی حرص می خورید بعدم نمی خواستم بگم شاید بعضی ها ناراحت بشن اما نصف کنسول داران گرامی الان دارن با ظرفیت های بازی ها و بعضا اکانت های هکی بازی می کنند رو کنسول و حالشو میبرن فقط تو pc این مسائل نیست خلاصه!!! اتفاقا همین ps4 رفیقم که روش tlu رو بازی کردم از این دست موارد بود :P

لینک به دیدگاه

,واقعا افسوس میخورم که ملت بدون تحقیق و مطالعه و بدون داشتن تخصص در هر زمینه ای که دوست دارن نظراتشون رو با تعصب به دیگران تحمیل می کنند

من وقتی این تاپیک رو ایجاد کردم اصلا قصد درگیری بین دو جبهه pc و console رو نداشتم و لطفا با صمیمیت نظراتتون رو بدین تا باعث افزایش اطلاعات دیگران بشه

همون اول هم گفتم و دوباره هم میگم هر کسی با توجه به شرایطی که داره باید ببینه console براش بهتره یا pc  ولی معمولا توصیه میشه در صورت داشتن بودجه محدود به سراغ کنسول برید و شاید یکی یه tv داشته باشه که افتاده گوشه خونه 2 تومن هم نقد داره خب میره کنسول میخره با دو تا بازی هم سرشو گرم میکنه اما در این هم شکی نیست که گیمر های پی سی اغلب حرفه ای تر هستند ولی معمولا اون حرفه ای های pc gamer هم یکی دو تا کنسول دارن برای انحصاری ها برید یوتیوب متوجه می شید

اما دو نکته

1-دوستانی که میگن تخفیف استیم و فلان خب شما هم اگر 3 ماه صبر کنی بازی کنسول بخری قیمت20 درصد اومده پایین و اگر همونو دست دو بگیری قیمت 40 درصد اومده پایین

2- این قدر هم موس و کیبورد رو بهانه نکنید خیلی وقت هست که دیگه این مشکلات نیست نمونه ایرانی مبدلش هم اومده که من خودم شخصا عملکردشو دیدم و نقصی نداره لینک هم میدم شاید خود دوستان گیمر کنسول هم از چنین مبدلی خبر نداشته باشن

http://plusbox.ir/

ویرایش شده توسط mokh1999
لینک به دیدگاه

,واقعا افسوس میخورم که ملت بدون تحقیق و مطالعه و بدون داشتن تخصص در هر زمینه ای که دوست دارن نظراتشون رو با تعصب به دیگران تحمیل می کنند
من وقتی این تاپیک رو ایجاد کردم اصلا قصد درگیری بین دو جبهه pc و console رو نداشتم و لطفا با صمیمیت نظراتتون رو بدین تا باعث افزایش اطلاعات دیگران بشه
همون اول هم گفتم و دوباره هم میگم هر کسی با توجه به شرایطی که داره باید ببینه console براش بهتره یا pc  ولی معمولا توصیه میشه در صورت داشتن بودجه محدود به سراغ کنسول برید و شاید یکی یه tv داشته باشه که افتاده گوشه خونه 2 تومن هم نقد داره خب میره کنسول میخره با دو تا بازی هم سرشو گرم میکنه اما در این هم شکی نیست که گیمر های پی سی اغلب حرفه ای تر هستند ولی معمولا اون حرفه ای های pc gamer هم یکی دو تا کنسول دارن برای انحصاری ها برید یوتیوب متوجه می شید
اما دو نکته
1-دوستانی که میگن تخفیف استیم و فلان خب شما هم اگر 3 ماه صبر کنی بازی کنسول بخری قیمت20 درصد اومده پایین و اگر همونو دست دو بگیری قیمت 40 درصد اومده پایین
2- این قدر هم موس و کیبورد رو بهانه نکنید خیلی وقت هست که دیگه این مشکلات نیست نمونه ایرانی مبدلش هم اومده که من خودم شخصا عملکردشو دیدم و نقصی نداره لینک هم میدم شاید خود دوستان گیمر کنسول هم از چنین مبدلی خبر نداشته باشن

حسرت و سوزش عمیقی که دراثر اسکورپیو ایجاد شده داره روح و روانشون رو از هم میپاشه[emoji23]
من که هم ps4 دارم هم Xbox one
وقتی tlou2 و red dead 2 و خیلی های دیگه اومد قیافه این دزدای بدبخت دیدنیه[emoji23][emoji23][emoji23]
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، aramnazdari گفته است :

حسرت و سوزش عمیقی که دراثر اسکورپیو ایجاد شده داره روح و روانشون رو از هم میپاشهemoji23.png
وقتی tlou2 و red dead 2 و خیلی های دیگه اومد قیافه این دزدای بدبخت دیدنیهemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

بدبخت داری از بازی آنلاین حرف میزنی بعد پی سی رو زیر سوال میبری؟

wow و دوتا و  خیلی از بهترین بازی های آنلاین همه در انحصار پی سی بودن

قیافه تو هم دیدنیه که بازی مثل Divinity: Original Sin II  روی اکس باکست نمیتونی بازی کنی(اگرم نمیشناسی یه سرچ بکن و به نوب بودنت پی ببر)

red dead هم هر احمقی میدونه که برای پی سی هم منتشر میشه،مگه میشه راک استار با اون همه فروش gta روی پی سی از این پلتفرم صرف نظر کنه؟

در کل فقط میتونم بگم خیلی رقت انگیزی که جنجال تو هر تاپیک راه میندازی و عقده بازی هات رو به رخ میکشی،شرط میبندم حتی پول ps1 رو هم نداری فقط داری ترول بازی در میاری

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

درود بر عزیزان

راستش تمام ماهایی که pc gamer هستیم حداقل پول 3 تا ps4 رو خرج سیستم هامون کردیم.

و بماند که تمام دوستان دور و نزدیکمون هم اغلب ps4 دارن و ما خودمونیم و خودمون

پیش هم میاد تک و توک که یکی از دوستان ایکس باکس باز رو پیدا کنیم که فورزا یا گیرز 4 بازی بکنه و بتونیم باهاش مولتی بزنیم از طریق کراس پلی

و دیگر دوست عزیزی که یک عدد cdkey انلاین واچ داگز 2 براش هدیه اومد و میشینیم باهم مولتی میزنیم

ولی خب چرا؟ چرا این همه خرج میکنیم و آخرش هم فقط تو بخش افلاین بازیا واسه خودمون میپلکیم؟

به نظر شخصی من چند تا مسئله هستن. اولش اینکه افت قیمت خود pc و بازیای pc بسیار کمتر از کنسول هستن.

یعنی شما اگه الان بدی یه سی دی کی استیم اورجینال بخری 200 تومن پس فردا راحت میتونی 150 اینا بفروشیش. خود کنسول هم بعد از اینکه نسلش عوض میشه تقریبا اصلا دیگه به درد نمیخوره

در حالیکه بازی کنسول وقتی پلمپش باز میشه دوستان بهتر میدونن چه افت قیمتی پیدا میکنه

سی دی کی اشتراکی هم که برای pc هست. برای بازیای استور هم که تمام انلاینن خدارو شکر. 20 تومن دادم و الان فورزا رو با تمام dlc ها انلاین میزنم با دوستان ایکس باکس باز

مسئله بعدی بهینه سازی و قدرت و گرافیک بهتر pc هست. اسکرین شات های خودم و دوستان ایکس باکس باز از فورزا اصلا غیر قابل مقایسه هستن.

رزولیشن 4k و کارتهای high-end مثل 1080ti sli فقط تجلی قدرت pc gaming هستن و استفاده دیگه ای ندارن به نظر من. مانیتورهای 4k هم دوستانی که دیدن میدونن چه بدبختی داره در محیط ویندوز.

شما یه 1070 الان بخری تا دو سال میتونی کار بکشی ازش در 2k و 1080 در آینده. لذت گیمینگ به رزولیشن مانیتور نیست اصلا. یعنی هستا اونقدر نیست.

لذت ناب و خالص گیمینگ در pc نهفته ست. کنسول جهت گیمینگ تفننی ساخته میشه. گواه حرفم هم اونجاییه که بزرگترین مسابقات سالانه بازیهایی مثل dota 2 بر روی پلتفرم pc برگزار میشن. اونم با موس و کیبورد ...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

اما دو نکته

من از این مبدل کاملا خبر دارم و خواستم با این مبدل یه کنسول هم بخرم و چون اصلا با دسته بازی بهم نمیچسبه از کارشناس همین سایت پرسیدم و ایشون گفتن کاملا لگ داره که کلا منصرف شدم

فقط موس و کیبورد اصلی خودش خوبه که تازه اونم هر بازیی رو پشتیبانی نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

حسرت و سوزش عمیقی که دراثر اسکورپیو ایجاد شده داره روح و روانشون رو از هم میپاشهemoji23.png
وقتی tlou2 و red dead 2 و خیلی های دیگه اومد قیافه این دزدای بدبخت دیدنیهemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

بحث با ادمایی که در مقابل فهمیدن و واقعیت مقاومت میکنن حرام است!

لینک به دیدگاه

بدبخت داری از بازی آنلاین حرف میزنی بعد پی سی رو زیر سوال میبری؟
wow و دوتا و  خیلی از بهترین بازی های آنلاین همه در انحصار پی سی بودن
قیافه تو هم دیدنیه که بازی مثل Divinity: Original Sin II  روی اکس باکست نمیتونی بازی کنی(اگرم نمیشناسی یه سرچ بکن و به نوب بودنت پی ببر)
red dead هم هر احمقی میدونه که برای پی سی هم منتشر میشه،مگه میشه راک استار با اون همه فروش gta روی پی سی از این پلتفرم صرف نظر کنه؟
در کل فقط میتونم بگم خیلی رقت انگیزی که جنجال تو هر تاپیک راه میندازی و عقده بازی هات رو به رخ میکشی،شرط میبندم حتی پول ps1 رو هم نداری فقط داری ترول بازی در میاری
#همه_رو_مثل_خود_گدا_فرض_نکنیم
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
لینک به دیدگاه

داداش کنسول کرکی جمع شد اما همچین اتفاقی نیافتاد pc هم یمدت بازی هاش کرک نمیشد بازم اتفاقی نیافتاد اگه اون روزی که می گی اومد بازم اتفاقی نمی افته چون اینقدر pc gaming مزیت های فراوانی نسبت به کنسول داره که نگو، من نگران تو و امثال توام که زیادی حرص می خورید بعدم نمی خواستم بگم شاید بعضی ها ناراحت بشن اما نصف کنسول داران گرامی الان دارن با ظرفیت های بازی ها و بعضا اکانت های هکی بازی می کنند رو کنسول و حالشو میبرن فقط تو pc این مسائل نیست خلاصه!!! اتفاقا همین ps4 رفیقم که روش tlu رو بازی کردم از این دست موارد بود [emoji14]
از همین انجمن یه کمپین برات میزنیم تا از حسرت و عقده نداشتن یه کنسول تلف نشی[emoji23]
شماره کارتت رو بده نامردم اگر اولین کمک مالی رو خودم بهت نکنم
بدبخت 500 دلار اینقدر حرص خوردن داره؟
ملت 1000 دلار میدن یه آیفون میزارن جیبشون
اگه تو گدایی مشکل مایکروسافت و سونی چیه
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

من از این مبدل کاملا خبر دارم و خواستم با این مبدل یه کنسول هم بخرم و چون اصلا با دسته بازی بهم نمیچسبه از کارشناس همین سایت پرسیدم و ایشون گفتن کاملا لگ داره که کلا منصرف شدم

فقط موس و کیبورد اصلی خودش خوبه که تازه اونم هر بازیی رو پشتیبانی نمیکنه

شما از کارشناس سایتی که خودشون این مبدل رو تولید میکنند و میفروشن پرسیدین و اونا هم صادقانه جواب دادن لگ داره!!!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

شما از کارشناس سایتی که خودشون این مبدل رو تولید میکنند و میفروشن پرسیدین و اونا هم صادقانه جواب دادن لگ داره!!!

نه از ایمان خالقی پرسیدم که ایشون همه چیزو امتحان کرده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

از همین انجمن یه کمپین برات میزنیم تا از حسرت و عقده نداشتن یه کنسول تلف نشیemoji23.png
شماره کارتت رو بده نامردم اگر اولین کمک مالی رو خودم بهت نکنم
بدبخت 500 دلار اینقدر حرص خوردن داره؟
ملت 1000 دلار میدن یه آیفون میزارن جیبشون
اگه تو گدایی مشکل مایکروسافت و سونی چیه
emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

دوست عزیز یه گیم و یه xbox ارزش بی احترامی به هم نداره به هر حال هرکسی یه چیزیو دوست داره نقد خوبه نه در حدی که به هم توهین کنید (در کل pc بهتره :3_grin:)

لینک به دیدگاه

کنسول واقعا جذابی هست

با این که فقط 7 تومن پول سیستم ام و همه کارام هم را میاندازه بازم بودجه یاری کنه میگرم one x رو از انحصاری نمیشه گذشت! xD

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...