رفتن به مطلب

xbox one x

mokh1999
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان اول از همه بگم که من هم pc دارم هم ps4 pro و قبلش هم xbox1s داشتم پس جوری نیست که بگم خودم یکیشو نداشتم و جانب دارانه قضاوت کنم واقعا میگم اصلا کیفیت pc رو نمیشه با هیچی مقایسه کرد بشدت اختلاف دارن این موضوع به کسی پوشیده نیست پس رو این موضوع اصلا بحثی نداریم در مورد بازی انحصاری به نظر من این مورد نظر شخصی منه بازی های ps4 بهترن 

اما در مورد اینکه دوستامون پی سی گیمر ها رو دزدی و حرام بودن بازی ها متهم میکنن خب دوست گلم یعنی شما برنامه کرکی نصب نکردی یعنی شما ( ویندوز دانلود منیجر و افیس و فتوشاپ و انتی ویروس و خیلی دیگه از نرم افزار های مورد نیازتون رو قانونی تهیه میکنید من که باور نمیکنم )

در مورد خرید دوست عزیز کسی که 1080ti میخره با 7700k و بقیه اجزای کیس که هزینش از 7 میلیون هم بیشتر میشه ترسی از خرید بازی دویست تومنی نداره که تازه بعدشم خیلی تو سرش بخوره میشه صد فروختش پس خواهشا پی سی گیمر ها رو از پول نترسونید من خودم خیلی بازی ها رو برای پی سی و ps4 خریدم بصورت اورجینال خیلی از بازی ها هم هکی و کرکی بازی کردم 

به هرکسی هم که کرکی بازی میکنه احترام میزارم مخصوصا تو کشور ما دوست عزیز من خودم وضع مالیم متوسط هست و میتونم از عهده خرید بازی بربیام اما خیلی ها تو کشور ما مجبورن از پدری که کارمنده تو جیبی بگیرن و بازی بخرن پدر که با اینکه کارمنده ماهی دو میلیون تومان حقوق میگیره که خرج خونه کرایه و دو تا بچه رو هم باید بزرگ کنه به نظرت اون بچه میتونه به پدرش بگه ماهی 400 برای بازی کنار بزاره به نظرت اون فرد دزده نه عزیز 

یه فرد خارجی من عموم نروژ زندگی میکنه ضعیف ترین قشرشون که کار میکنن ساعتی 12 دلار دریافت میکنن فرض مثال یه گارسون رستوران هر ساعت 12 دلار + انعانم که میگیره روزی 8 ساعت کار کنه 96 دلار میشه تقریبا خب به نظرت برا این فرد خرید بازی دغدغه هست دیگه هرچقدر که انعام میگیره رو فراموش کنید 

ایا شما اینجا از شرکت های بازی سازی و یا کنسول ها پشتیبانی و خدماتی دریافت میکنید ایا میتونید به راحتی حتی از سایتشون خرید  کنید ایا اصلا برای ایران و ایرانی ارزش قائل هستن (هرچند این مشکل از ما هست ) اما اگه شعور داشتن مشکلات س -یا- سی رو به گیمر بازی ربط نمیدادن هر مشکلی بین هر کشور یا کمپانی باشه چه ربطی به یه بچه داره که بازی خریده پس خواهشا سنگ بازی ساز ها و خرید بازی رو به سینه نزنید من اگه نخوام انلاین بازی کنم به شخصه تک تک بازی ها رو کرکی نصب میکنم اما متاسفانه بیشتر دوست دارم انلاین بازی کنم 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من چندتا طرح ازش دیدم ک انگار چندتا ماد ظاهری واسش داده بودن بیرون ، یکیش مال تیتان فال بود خیلی خشکل بود .
خودم پی سی بازم ولی حقیقتش دوست دارم بازیهایی مثل فیفا و پی اس رو روی کنسول بازی کنم .
ولی حیف ک تو کنسول بحث اکانت دزدی و وصل شدن ب نت واسه بالا اومدن بعضی بازیاش ، پیش میاد ک یکم رو مخه .
چند وقت با پسرداییم رفتیم کلوپ پی اس۱۷ بزنیم ک بدشانسی اوردیم و همون دستگاهیش ک پی اس روش بود اکانتش رو زده بودن و فقط یکی دوتا از گیماش اجرا میشد . اونموقع دیگه کلا منصرف شدم رفتم سمت ایکس باکس ک اونم بخاطر عادت نداشتن ب دسته هاش خیلی اذیتم میکرد (من عادت نداشتم وگرنه عالی بود ) .

کنسول و پی سی دوتا معقوله جدا از همن ک فقط گیم تونسته به هم ربطشون بده .
اغا اونایی ک کنسول دارن خودشون میشینن پشت پی سی و از تو یوتیوب اخبار و بررسی ها رو دنبال میکنن ، جماعت پی سی گیمر ک فقط کارش گیم نیست ، بعضی وقتا میشینه پای همون پی سی ک باهاش بازی میکنه فیلم میبینه .
اغا مزیت بزرگ پی سی اینه چند کاربره هستش و فقط واسه گیم نیستش .

ولی توی بحث گیم پا ب پای کنسولها اومده و ی جاهایی کلا اوت کرده (توی بحث گرافیک البته منظورمه) .

ولی تو بحث داستانی کنسولها عملکرد شون بهتر بوده(انحصاریاش) .

اینا واسه بازی های اول شخص و سوم شخص بود ولی توی بحث بازیای استراتژیک فک نکنم گزینه ای جز پی سی ب ذهن ادم برسه (موبایلم هستا ولی زیاد جدی نگیرین) .

ببخشیدا ،اینا کل چیزایی بود ک تو اوج بیسوادیم ،از تجربیاتی ک داشتم تونستم بنویسم.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...