رفتن به مطلب

دزدی نامردانه و سوء استفاده و تحویل آشغال به قیمت 299 هزار تومان به من و امثال من

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من در تاریخ 01/08/1396   از سایت http://www.jivarco.ir

شامپویی رو برای پرپشت کردن موی سر و ضد ریزش مو برای فروش گذاشته که حتی تبلیغات شون تو شبکه های 1 و 2و 3 صدا و سیما بارها پخش شده و من بدبخت هم از سر ناچاری و تعریفات و تبلیغات این سایت کثیف خریداری کردم به قیمت 299 هزار تومان که تو سایت نوشته پک 4 تایی همراه با کلاه سر و لوسیون و کرم و چی وچی اما چشم تون روز بد نبینه وقتی بسته رو دریافت کردم دو تا شامپوی یک نوع و دوتا شامپوی کوچک تر از همان نوع در جعبه پاره پوره و ظرف خیلی کثیف که انگار تو سطل آشغال نگهداری شده به من دادند که حتی برچسپ ها شامپو هم پاک شده و خیلی جعبه کثیفی در بسته بود که بعد از دیدن آن با شماره های پشتیبانی و سایت تماس گرفتم که گفتن بسته هامون همینطوری هست و مهم اینه که شامپو (یا آب فاضلاب داخلش ) نریخته باشه و بعد از هزار بار تماس قبول کردن که بسته رو پس بفرستم و پول رو پس بدن که تا به امروز 16/08/1396 بعد از هزار بار تماس دیگه و اشغال کردن خط شون به من هیچ پولی برگشت ندادن . خواهشا کمک کنید که چظوری پولم رو پس بگیرم ؟؟                                   من شاید به روباه باج بدم ولی به شغال های کثیف باج نمیدم و هیچ وقت از حقم نمیگذرم .

این ادرس و شماره هاشونه :

تماس با ما

تلفن: 47261000-021

شماره مرکز پشتیبانی: 9-02144614875

پیامک: 2147261

پست الکترونیک:Info[AT]jivarco[DOT]ir 

آدرس : جنت آباد جنوبی - خیابان لاله شرقی - بعد از چهار اره پژوهنده (شاهین) پلاک 28

این عکس های شامپوی (یا آب فاضلاب )  299 هزاری که برای من فرستادن :

photo_2017-11-07_10-28-27.jpg

photo_2017-11-07_10-28-35.jpg

ویرایش شده توسط رضا سعیدی
لینک به دیدگاه

کسی از بچه های تهرانی نمیتونه برام پیگیری کنه چون خدایی خیلی سختم میاد 299 هزار بریزم تو جیب این نا انسان ها .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز متاسفانه از مسئله ریزش مو خیلی از شرکت ها و فروشنده ها سو استفاده میکنن

منم مث شما خیلی راه هارو امتحان کردم ولی فقط یه راه بهم جواب داد

اگه اصفهان هستین بگین تا یه دکتر طب سنتی بهتون معرفی کنم انشاالله جواب میگیرین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amin-nvidia گفته است :

دوست عزیز متاسفانه از مسئله ریزش مو خیلی از شرکت ها و فروشنده ها سو استفاده میکنن

نه بخدا اصفهان نیستم ولی اگه راهی هست و تضمینیه خواهشا بهم معرفی کنید دوست عزیزم ؟

لینک به دیدگاه

منم خیلی تلاش کردم و کلی دکتر و دارو مصرف کردم. کلی هم هزینه در بر داشت.

تنها اتفاقی که افتاد این بود که با سرعت بیشتری کچل شدم...

الان بهترین راهی که من به نظرم میرسه اینه که باهاش کنار بیاید و بهش عادت کنید.

giphy.gif.61175801b26ed18e9f9a69b4bece8867.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

متاسفانه در کشور ما کسی در مورد سوء تغذیه افراد اصلا صحبتی نمیکنن و همش تبلیغات مواد های شیمیای هست که تشویق به استفاده از اونها رو میکنن

اینها همش جادویه تبلیغاته نمیدونم چرا مردم گول این تبلیغاتو میخورن

اگه این شامپو واقعا معجزه میکنه چرا سازنده هاش همشو کچل هستند !! اینو تا حالا کسی بهشون گفته!!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

متاسفانه در کشور ما کسی در مورد سوء تغذیه افراد اصلا صحبتی نمیکنن و همش تبلیغات مواد های شیمیای هست که تشویق به استفاده از اونها رو میکنن

اگه این شامپو واقعا معجزه میکنه چرا سازنده هاش همشو کچل هستند !! اینو تا حالا کسی بهشون گفته!!

سلام دوست من ممنون از شما

بله درست میفرمایین ولی باید واقعا از حقمون بگذریم و این شغال ها رو سیر کنیم و بگیم مهم نیست ؟!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، رضا سعیدی گفته است :

در 2 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

سلام

اگه ممکنه به من هم معرفی کنید

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، timsar1 گفته است :

سلام

اگه ممکنه به من هم معرفی کنید

بهتون خصوصی دادم

لینک به دیدگاه

بمن هم معرفی کنبد....  من هم در معرض خطر هستم.  این دکتر که میفرمایید نسخه میشه به شهرستانی ها هم بده....  

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

مشکل سو تغذیه نیست فقط گاهی خوردن بیش از حد یه سری مواد عذایی مشکل ساز و بدن رو بهم میریزه

قبل از درمان باید دلیل و ریشه اون پیدا بشه این دکتری که گفتم با رژیم غذایی بدن رو پاکسازی میکنه بعدمیره سراغ موضوع بعدی

لینک به دیدگاه

مشکل ریزش مو توی افراد مختلف یکسان نیست و برای همه یه راه حل واحد وجود نداره.

داروهای خوردنی که میدن هم عوارض بد و خطرناکی مثل احتمال نارسایی کلیه یا کبد، عقیم شدن ، مشکل اعصاب و غیره دارن و باید حتماً با آزمایش و احتیاط تجویز شه

لوسیون و شامپو هم که انواع مختلف دارن و هر کدوم روی بعضی افراد موثرن. بعضیاشون هم که اینجوری درمیان

پس هر کس بدون آزمایش بهتون داروی خوردنی یا مالیدنی به مو داد ، مطمئن باشید کلاهبرداره.

به نظر شخصی من (که ممکنه اشتباه باشه) هیچ راهی مثل کاشت توی یه محل معتبر مطمئن نیست.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nezami گفته است :

منم خیلی تلاش کردم و کلی دکتر و دارو مصرف کردم. کلی هم هزینه در بر داشت.

تنها اتفاقی که افتاد این بود که با سرعت بیشتری کچل شدم...

الان بهترین راهی که من به نظرم میرسه اینه که باهاش کنار بیاید و بهش عادت کنید.

giphy.gif.61175801b26ed18e9f9a69b4bece8867.gif

شما این دکتر رو هم امتحان کردید؟

http://www.clinicmoo.com/

مشکل ریزش مو توی افراد مختلف یکسان نیست و برای همه یه راه حل واحد وجود نداره.

داروهای خوردنی که میدن هم عوارض بد و خطرناکی مثل احتمال نارسایی کلیه یا کبد، عقیم شدن ، مشکل اعصاب و غیره دارن و باید حتماً با آزمایش و احتیاط تجویز شه

لوسیون و شامپو هم که انواع مختلف دارن و هر کدوم روی بعضی افراد موثرن. بعضیاشون هم که اینجوری درمیان

پس هر کس بدون آزمایش بهتون داروی خوردنی یا مالیدنی به مو داد ، مطمئن باشید کلاهبرداره.

به نظر شخصی من (که ممکنه اشتباه باشه) هیچ راهی مثل کاشت توی یه محل معتبر مطمئن نیست.

دقیقا همینطوره اول باید علت مشخص بشه 

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

دوستان موضوع در مورد دزدی و کلاهبردارییه نه ریزش مو !!!!!!!!!!!!!!!!:40_rage:

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

کجا باید رفت من اصفهانم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، رضا سعیدی گفته است :

دوستان موضوع در مورد دزدی و کلاهبردارییه نه ریزش مو !!!!!!!!!!!!!!!!:40_rage:

وژدانن راست میگه این بنده خدا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من  مشکل مو مساله ای کاملا داخلی و مربوط به هورمون هایی از قبیل hgh و تستسترون و مواد مغذی همچون زینک و  ویتامین b12 و .....است و هنگامی که فولیکول مو از ریشه زیرین پوست اصلی ریشه کن میشود دیگر با هیچ دارو و شامپویی امکان رشد مو در ان ناحیه وجود ندارد مگر با ترنسپلنت و کاشت! دقیقا همین موضوع برای مساعل همچون لاغری و.... به دروغین محصولات به فروش میرسد!

اما امان از این فروشنده ها و شرکت های کاذب و سودجو که فقط بلدن با تبلیغات رنگین و جذاب سر ملتو اینطوری شیره میمالن! شما پیگیری کن سفد و سخت و کوتاه نیا چون اکثر این قبیل از محصولات گارانتی برگشت دارند!

با مدرک برو موفق باشی!

لینک به دیدگاه

ممنونم از شما دوستان ولی بازهم با اینکه 10 روزه پس فرستادم هرچی تماس میگیرم بعد از دیری جواب دادن میگن بدست مون نرسیده .

این شماره پشتیبانی دزدشونه

لینک به دیدگاه

از دوستای تهرانی اگه بتونه پیگیری کنه کل پولی که دادم به این سایت 299 هزار تومان رو بهش میدم چون سختم میاد  اینا بخورنش و نمیخوام این شغال ها این کارو با خریدارهای دیگه بکنن و بهم بخندن .

ویرایش شده توسط رضا سعیدی
لینک به دیدگاه

دوستان تو شهر ما یه پزشک داروساز هست که خودش هم داروخونه داره

به فرمول‌های عجیبی دست پیدا کرده که بهترینش برای رفع مشکلات پس از سوختگی (هر نوع و تقریبا هر درجه ) و همینطور ریزش شدید مو هست...

غیرحضوری به هیچ وجه قبول نمی‌کنه، ممکنه برای هر کسی با توجه به معاینه مورد خاصی رو تجویز کنه یا بسازه...

اکثرا هم خیلی خوب نتیجه گرفتن...

جالب اینجاست برای درازمدت هم نیاز نیست استفاده بشه بلکه بین 1 تا 3 ماه استفاده مشکل موها حل میشه، مشکل سوختگی هم بین 15 روز تا 2 یا نهایتا 3 ماه...

نکته آخر اینکه نرخش شاید در حد همین شامپوهای وطنی عادی باشه، مقداری بیشتر، یعنی اصلا حس نمی‌کنین پول زیادی میدین...

اگر مایل بودین چنل تلگرامش رو در اختیارتون میذارم. تصویر بعضی مراجعینش اونجا هست

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، رضا سعیدی گفته است :

ممنونم از شما دوستان ولی بازهم با اینکه 10 روزه پس فرستادم هرچی تماس میگیرم بعد از دیری جواب دادن میگن بدست مون نرسیده .

این شماره پشتیبانی دزدشونه

شما وقتی یه بسته رو ارسال میکنید یه شماره رهگیری داره که میشه در سایت اداره پست رهگیری کرد اونجا مشخص میشه بدستش رسیده یا نه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز برادر من هم خرج سنگینی برای دکتر و این تبلیغات کرد
تنها دارویی که توانایی رشد مجدد موهارو داره ماینوکسیدیل هستش
اگر تواناییشو دارید از محصولات Rogen خرید کنید ولی محصولات داخلی هم کیفیت بسیار مناسبی دارند و برای من جواب دادند.
ماینوکسیدیل پاک دارو و بهوزان استفاده میکنم. بطری 60 میلشونم 7 تا 10 هزارتومان هستش هزینه الکی نکنید.

ویرایش شده توسط KingMast1r
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، KingMast1r گفته است :

دوستان عزیز برادر من هم خرج سنگینی برای دکتر و این تبلیغات کرد
تنها دارویی که توانایی رشد مجدد موهارو داره ماینوکسیدیل هستش
اگر تواناییشو دارید از محصولات Rogen خرید کنید ولی محصولات داخلی هم کیفیت بسیار مناسبی دارند و برای من جواب دادند.
ماینوکسیدیل پاک دارو و بهوزان استفاده میکنم. بطری 60 میلشونم 7 تا 10 هزارتومان هستش هزینه الکی نکنید.

منم حدود ۸ ماهی هست دارم میزنم

اینم در نظر داشته باشید که تا آخر عمر باید بزنید.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

منم حدود ۸ ماهی هست دارم میزنم

اینم در نظر داشته باشید که تا آخر عمر باید بزنید.

در حال حاضر بهترین روش هست و البته کم خرج ترین .
این تونیک و فلان ها شاید جلوگیری کنند ولی هیچوقت برنمیگردونند.

لینک به دیدگاه

من هم 2 سال  از ماینوکسیدیل استفاده کردم  که به جز خراب شدن پوست سرم نتیجه ای نداشت 3 تا روشه دیگه رو هم امتحان کردم کلی هم خرج کردم آخرشم کچلی را پذیرفتم:1_grinning:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...