رفتن به مطلب

EA نا امید شدم!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

یاد قسمت the run افتادم که اونم همه ازش بد میگفتن اما فضای بازی خیلی زیبا بود مخصوصا اون محیط پاییزیش یا اون بهمنی که دنبالت راه می افتاد و از کوهستان میرفتی پایین باحال بود یادش بخیر اما خیلیا بد گفتن و خوششون نیومد ازش اما من دوست داشتم همینطور خیلیای دیگه خلاصه از اونجایی که بنظرم از روی اون سری بنظرم اومدن  ادامه ای ساختن بنظرم این ریویو ها و امتیاز ها نباید غیر عادی باشه، برای همین اینم حتما تجربش می کنم اگه کرک بشه... :)

لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

گیمری که با نمره و متا بره بازی تهیه کنه .......

اقا ول کنین این متا و این نمرهارو والا یادم نمیاد هیچ وقت برای بازی کردن رفته باشم نمرهای ی بازیرو نگا کنم

مهم اینکه منی که بازی میکنم خوشم میاد یا نه

حالا هر چی منتقدا میخوان برا خودشون نمره بدن

اگه اینجوریه باید برم دو برابر قیمت سیستم و بدم بازی بخرم

آدم میره بررسی ها رو  میبینه اگه بازیش ارزشش و داره اورجینال میخره

لینک به دیدگاه

من یکی از بزرگترین طرفدارای سری nfs بودم و همشونو بازی کردم،تقریبا از 8 سالگیم اگه اشتباه نکنم!!!

ولی چند سالیه که حتی واسم ارزش امتحان کردنشونو ندارن،مخصوصا از اون روزی که اون اشغال Rivals رو تحویلمون دادن رسما گزاشتم کنار و گفتم خداحافظ nfs.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بر خلاف میل باطنیم باید مثل  mafiaIII کلی چشم مالوندیم تا بیاد ولی اینقدر بدساخت و بیخود بود از همه نظر باید بیخیال این هم بشیم.

امیدوارم سری قبلی NFS مثل سری World فری تو پلی بشه یا اینکه با یه تخفیف خوب تو بلک فرایدی بشه با قیمت مناسب تهیه اش کرد.

گرچه الان قیمتش به حدود 80 تومان رسیده چون قیمت خود بازی شده 20 دلار...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوست عزیزم معمولا بازیباز ها رو یک کله اشون داغه. مثلا یک عده که عشق اون عنوان رو دارن میگن چرا فلان نمره داده شد . یک عده که بدشون میاد از اون عنوان میگن چرا  اینقدر نمره داده شد. منتقد نمیتونه هر دوزمین رو حفظ کنه باید کامن گراند رودبگیره حد وسط هم نکات خوب هم بد.

برای بازی کوانتوم بریک روز یک فن بوی ها ریختن توی متا چرا نمره کم دادید و؟؟؟به خود من هم اینجا توپیدن!!! خوب روز یک بود و کله ها داغ. میشه الان بری نمره بازی رو در متا نگاه کنی ؟؟ببین منتقد 4کاربر 3!!!!یعنی شوت !چطور شد که به حرف منتقد رسیدن؟؟کمی اوضاع اروم شد فن بازی رفت کنار نور حقیقت تابید.

این. ان اف اس که کلا هم یوزرش کمه هم منتقد این رو امیدی بهش نیست که بازی  خوبی  باشه.

زمانی که تعداد نقد کاربران کم باشه نمیشه هیچ حسابی روش باز کرد! ولی وقتی همه بیان بگن بازی خیلی بد ساخته شده دیگه مشخصه سازنده ها برای ساخت بازی کم کاری کردن. نظر اکثریت میشه همون نمره 3 بازی کوانتوم . کاری به روز اول انتشار ندارم منظور همون میانگین نمرات کاربران با تعداد رای بالا هست .

منتقدین هم 2-3 تا سایت هستن که خوب نقد میکنن بقیه یا میان نمره بالا به یه بازی در پیت میدن یا نمرات افتضاح به شاهکارها . خیلی از منتقدین انگار پدرکشتگی دارن برای جلب توجه نمرات خیلی پایین میدن !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

IGN -- 5.9/10

متاسفانه سیستم مسخره لو ت باکس و میکروترنزکشن ها اینجا هم ضربه زده به بازی - یا لوت باکس بخر  قوی بشو یا هی مسابقه تکرار ی بده! ای EA

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب گند NFS 2016 الان داره خودشو نشون میده. وقتی 2016 اومد بیرون همه سایتا ها نمره بالا دادن، نتیجش این شد که با استدیو گوست، EA مجدد تمدید قرارداد کرد. گوستم که دید جایگاهش تضمین شده دیگه اون انرژی سابقو نزاشت. گوست تو 2016 تمامی خلاء های Rivals رو به کمک "نکست جن" پُر کرد. اینکارش باعث شد تا کور کورانه عنوانش پرستش بشه و خیلی غیر ارادی انتظارات بالا بره، خیلی ها هم گفتن عجب NFS شاخی! درصورتی که قبلی ها وقتی بد باشن، انتخاب بین بد و بدتر چندان سخت نیست. مثلا کاری که کرد ارتقا برچسب ها در سطح بالا و افزایش زیاد گرافیک فنی، یه کمی هم کاستامایزیشن نسبت به ماشین های فول STOCK ریوالز. اما حالا که خرش از پل گذشته اومده محیط شب رو کرده روز، خیابون شده بیابون، NPC ها ملعون شدن پلیس های ملعون. وسلام.

فقط رو حساب خاطرات و بی رقیب بودن تو سبک آرکید تونستن NFS رو زنده نگه دارن. مثل ماریو؛ با این تفاوت که به ماریو به خاطر رو کم کنی و خود روشن فکر پنداری نمره بالا میدن، به NFS برعکسش نمره پایین اجر و قرب بیشتری میاره. من که از کاربرا شنیدم بازی خوبی بوده و میشه نمرشو به 7-8 نزدیک کرد (از دید کاربرا). با این وجود یه رفرش بود این NFS ولا غیرو.

خریداری خواهد شد ولی وقتی که حسابی قیمتش بشکنه. دیگه چوب NFS 2016 رو نمیخورم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://wccftech.com/review/need-for-speed-payback/

نمره نچندان جالب 7.

wccftech هم خیلی راحت نمره بالا میده و هم خیلی راحت نمره پایین میده. به نظرم در بهترین حالت یه عنوان متوسط باشه که برای ما خوره های NFS یکبار بازی کردنش هم از سرش زیاده.

چیزی که عجیبه بعضی سایت ها دارن ضدو نقیض می نویسن. یه سری سایت ها میگن اصلا حس سرعت رو بهت القا نمی کنه از نظر بصری ولی الان اینجا دقیقا مخالفش رو نوشته تو نقاط قوت بازی.

گرچه این ایراد تو سایر عناوین مثل درت 4 هم دیده می شد ولی جایی ندیدم همچین موردی رو اشاره کنن. حس می کنم با گرافیکی تر شدن بازی ها کلا اون پویایی قدیم دیگه حفظ نمیشه.

من درت 4 رو تموم کردم کامل ولی شاید باورتون نشه با 4 آپدیتی هم که داشت هنوز مشکل سینک صدا و تصویر داشت تو یه سری جاهای خاص! ولی نمره 9.2 از IGN و 9 از GameSpot گرفته و متای 84درصد رو یدک میکشه این عنوان!

5a02a8e63f2de_dirt42017-11-0517-53-05-74.thumb.jpg.0aeb033e1330bc5b65ebdb0330eb3861.jpg

5a02a8fb7c3fb_dirt42017-10-3011-37-04-43.thumb.jpg.e8b0cd99d74f7403edf3ea10dd72b76d.jpg

5a02a910c0fd7_dirt42017-10-3011-36-46-91.thumb.jpg.78ed0fb606d5831488f1228e0ff49af1.jpg

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

اگه اینجوریه باید برم دو برابر قیمت سیستم و بدم بازی بخرم

آدم میره بررسی ها رو  میبینه اگه بازیش ارزشش و داره اورجینال میخره

دوست عزیز منظور ایشون این نیست

بله مطمئنا شما میری نظرات کاربرارو میخونی (به نظر من خیلی بهتر میشه بهشون استناد کرد تا نظر منتقدا)

ولی در آخر شما باید با بازی فان داشته باشه نه منتقد که بیاد برات تصمیم بگیره

ممکنه گاهی اوقات اصلا این نقد ها درست نباشه و ممکنه اون کمپانی یه نسخه دیگه از بازیشو داده باشه به منتقدا و اجازه تنها 10-20ساعت بازی رو بهشون داده باشه برای یه آرپیجی بزرگ که هیچی نیست این مدت زمان

ازون طرف ممکنه منتقد بیاد شخصی تصمیم بگیره و نمرات الکی بالا و یا الکی پایین بده

از یه طرف دیگه ممکنه dev ها بیان بعد از انتشار کلی آپدیت و .. منتشر کنن و بازیشونو یه جون دیگه ببخشن اونوقت این نمره ها تغییر میکنه ؟ نه

بعنوان مثل بنده و خیلی های دیگه معتقدیم بهترین بازی رایگان استیم که خیلی راحت میتونست 30 دلار قیمت گذاری بشه عنوان Warframe  هست و من هیچ بازی رایگان دیگه و حتی خیلی از بازی های دیگه پولی رو ندیدم انقدر به فن هاش احترام بذاره و آپدیت های متفاوت و جالبی رو عرضه کنه! این رویو من بعد از 1500 ساعت بازیه پس از خودم حرف در نمیارم

اما متاش شده 68 الان بر اساس نظر بعضی از اساتید من باید ول کنم بازیو؟ بگم 68 شده متاش پس آشغاله در صورتیکه یکی از بهترین گیم های استیمه

اصلا هم منظورم از بحث طرفداری از عنوان مرده ای مثل NFS نیست و نخواهد بود NFS اوجش با ماست وانتد شروع شد و با Hot Pursuit تموم شد کود هم اوجش با MW بود و سقوطش با MW3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز منظور ایشون این نیست

بله مطمئنا شما میری نظرات کاربرارو میخونی (به نظر من خیلی بهتر میشه بهشون استناد کرد تا نظر منتقدا)

ولی در آخر شما باید با بازی فان داشته باشه نه منتقد که بیاد برات تصمیم بگیره

ممکنه گاهی اوقات اصلا این نقد ها درست نباشه و ممکنه اون کمپانی یه نسخه دیگه از بازیشو داده باشه به منتقدا و اجازه تنها 10-20ساعت بازی رو بهشون داده باشه برای یه آرپیجی بزرگ که هیچی نیست این مدت زمان

ازون طرف ممکنه منتقد بیاد شخصی تصمیم بگیره و نمرات الکی بالا و یا الکی پایین بده

از یه طرف دیگه ممکنه dev ها بیان بعد از انتشار کلی آپدیت و .. منتشر کنن و بازیشونو یه جون دیگه ببخشن اونوقت این نمره ها تغییر میکنه ؟ نه

بعنوان مثل بنده و خیلی های دیگه معتقدیم بهترین بازی رایگان استیم که خیلی راحت میتونست 30 دلار قیمت گذاری بشه عنوان Warframe  هست و من هیچ بازی رایگان دیگه و حتی خیلی از بازی های دیگه پولی رو ندیدم انقدر به فن هاش احترام بذاره و آپدیت های متفاوت و جالبی رو عرضه کنه! این رویو من بعد از 1500 ساعت بازیه پس از خودم حرف در نمیارم

اما متاش شده 68 الان بر اساس نظر بعضی از اساتید من باید ول کنم بازیو؟ بگم 68 شده متاش پس آشغاله در صورتیکه یکی از بهترین گیم های استیمه

اصلا هم منظورم از بحث طرفداری از عنوان مرده ای مثل NFS نیست و نخواهد بود NFS اوجش با ماست وانتد شروع شد و با Hot Pursuit تموم شد کود هم اوجش با MW بود و سقوطش با MW3

ان اف اس رو میشه  توی همون نیم ساعت اول فهمید بازی خوبی است یا نه- بهرحال  سایت های بزرگ مثل IGNیاgamespot مسئولیت هم دارن در مقابل مقالاتشون و  میلیون ها بازدید کننده از مقالاتوشن-حالا شاید  گهگاهی  یک نمراتی یکی دوتا بالا پایین باشند ولی ماهیت کلی بازی  رو که بده یا خوبه مشخص میکنند.  بهر حال نه من  نه ااون نویسنده گیم اسپات نه هیچ نویسنده  ای که ریویو میده به  مخاطب نمیگه نرو بازی رو بخر! من در این  نوشتار در متن  اصلی هیچ جا نگفتم نرید بخرید.  این یک بررسی شخصی است یک ارزیابی مستقل - شما میتونید   از ش استفاده کنید یا نه-، به خوتون بستگی داره-

, وارفریم هم کم نمره ندادن 7 بهش دادن دیگه بیشتر از اون نمره اش نیست-   نمرات متاش خوبه- NFS هم کاربرش خیلی پایینه هم نقدش-من به نمره کاربر اهمیت نمیدم. چون یکی  10 داده یکی صفر! این چه منطق ارزش گذاری است؟   فقط pcgamer- ign/gamespot eurogamer-

لینک به دیدگاه

هیچ وقت نقد و کریتیک دیگران معیار موجه برام نبوده و نیست!چه در فیلم چه در بازی و در نهایت زندگی!

اونی که میاد در هر مساله ای اظهار نظر میکنه بنا بر منش شخصی تجربیات شخصی  فهمش از دنیای اون حیطه و در اخر زاویه دیدش نظر میدهد!

برای مثال در حوضه فیلم بنده فیلم jobs 2013 را خیلی پسند کردم و با جرات میتونم بگم بیش از 10 بار دیدمش در حالی که فروش و رتبه steve jobs 2015 خیلی سر تر بود و من کوچکترین ارتباطی برقرار نکردم!

نمیخوام قپی در کنم و بگم کسکی هستم اما تو زندگیم اگر معیار و اصول هایم را بر پایه ارزش ها و تاییدیه دیگری بنا کرده بودم بازنده ای بیش نبودم!با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستانی که 2 به شک هستند دموی بازی یا گیم پلی ان را برن ببینندحال کردید بگیرید!:)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

هیچ وقت نقد و کریتیک دیگران معیار موجه برام نبوده و نیست!چه در فیلم چه در بازی و در نهایت زندگی!

اونی که میاد در هر مساله ای اظهار نظر میکنه بنا بر منش شخصی تجربیات شخصی  فهمش از دنیای اون حیطه و در اخر زاویه دیدش نظر میدهد!

برای مثال در حوضه فیلم بنده فیلم jobs 2013 را خیلی پسند کردم و با جرات میتونم بگم بیش از 10 بار دیدمش در حالی که فروش و رتبه steve jobs 2015 خیلی سر تر بود و من کوچکترین ارتباطی برقرار نکردم!

نمیخوام قپی در کنم و بگم کسکی هستم اما تو زندگیم اگر معیار و اصول هایم را بر پایه ارزش ها و تاییدیه دیگری بنا کرده بودم بازنده ای بیش نبودم!با تشکر

خود شما دارید الان اظهار نظر میکنید ! دقت کردید ؟ زندگی یعنی  همین! همین الان اون فیلم رو نقد کردی ساده!   ولی باید یک authority   هایی هم باشه برا ی همین اینا بوجود امد.   کسی که هیچ وقت  به نقد و نکوهش دیگران  گوش نمیکنه در زندگی یعنی میگه من از همه عاقل تر و سرترم. بهرحال دوستان با توجه نمرات کلی بازی  NFS رو من نمیخرم امسال- متاسفانه   اماده بودم برا ی بررسی خودم مثل پارسال:

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/56605-بازگشت-شکوهمندانه-need-for-speedراهنمای-ساخت-خودروی-دریفت-اضافه-شد/

ولی  دیگه نه- شاید سال دیگر شایدم EA هیچ وقت یاد نگیره!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

خود شما دارید الان اظهار نظر میکنید ! دقت کردید ؟ زندگی یعنی  همین! همین الان اون فیلم رو نقد کردی ساده!   ولی باید یک authority   هایی هم باشه برا ی همین اینا بوجود امد.   کسی که هیچ وقت  به نقد و نکوهش دیگران  گوش نمیکنه در زندگی یعنی میگه من از همه عاقل تر و سرترم. بهرحال دوستان با توجه نمرات کلی بازی  NFS رو من نمیخرم امسال- متاسفانه   اماده بودم برا ی بررسی خودم مثل پارسال:

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/56605-بازگشت-شکوهمندانه-need-for-speedراهنمای-ساخت-خودروی-دریفت-اضافه-شد/

ولی  دیگه نه- شاید سال دیگر شایدم EA هیچ وقت یاد نگیره!

تحلیل و فکر کردن ترجیح میدم به دنبال کردن راه کلیشه!شما بحث های فلسفی دنبال کنی بدون شک علاقه مند میشی!

من نظر شخصی ام گفتم که بازم میگم دوستان خودشان امتحان کنند شاید به سلیقشون نشست و حال کردند!

امان از اندکی نواوری و فکر نو که همه دنباله اینن که کاری که از نظر جهانی  معروف و محبوب است انجام بدهند در صورتی ما مقلد زیاد داریم و این نواوری است حرف اول را میزنه!

اقا داریم از بحث اصلی منحرف میشم  خلاصه که رو حرف ملت اعتباری نیست قربونتون فلن :))

لینک به دیدگاه

از همه اینا گذشته فقط NFS MW2005 پسررر!هنوز دارمش xD

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

تحلیل و فکر کردن ترجیح میدم به دنبال کردن راه کلیشه!شما بحث های فلسفی دنبال کنی بدون شک علاقه مند میشی!

من نظر شخصی ام گفتم که بازم میگم دوستان خودشان امتحان کنند شاید به سلیقشون نشست و حال کردند!

امان از اندکی نواوری و فکر نو که همه دنباله اینن که کاری که از نظر جهانی  معروف و محبوب است انجام بدهند در صورتی ما مقلد زیاد داریم و این نواوری است حرف اول را میزنه!

اقا داریم از بحث اصلی منحرف میشم  خلاصه که رو حرف ملت اعتباری نیست قربونتون فلن :))

خواندن نقد و ررسی اثا بزرگی ادبی مثلا کلیشه است ؟    اونجا فکر نمیشه کرد نمیشه تمرکز کرد مثلا در  نقدی براثار داستایوفسکی؟ یک چیزی ما شنیدیم ! نظر خودمومن مهمه چیزی که برای ما خوبه - بله من هم دارم همین رو میگم شما میتونید این بازی  رو  بازی کنید یا نکنید . من  نگفتم بازی نکنید ! گفتم بازی خوب نیست   بازی ضعیفی است. حالا  شما برداشت شخصی خودتون رو داشته باشید.   دوست دارید بخونید این نوشتار رو یا نه- هرجور راحت هستید. ولی دوست من د میلیون ها ادم در سایت متا کرتیک روزانه دارن به نمرات نگاه میکنن در بخش موسیقی بازی و .... هزاران هزار هم رای میدن و ... هیچ کدوم  یعنی فکر نمیکنه؟   ما اصلا فیلسوف هستیم همه:4_joy:

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/17, 15:07:57، rezagtx گفته است :

خواندن نقد و ررسی اثا بزرگی ادبی مثلا کلیشه است ؟    اونجا فکر نمیشه کرد نمیشه تمرکز کرد مثلا در  نقدی براثار داستایوفسکی؟ یک چیزی ما شنیدیم ! نظر خودمومن مهمه چیزی که برای ما خوبه - بله من هم دارم همین رو میگم شما میتونید این بازی  رو  بازی کنید یا نکنید . من  نگفتم بازی نکنید ! گفتم بازی خوب نیست   بازی ضعیفی است. حالا  شما برداشت شخصی خودتون رو داشته باشید.   دوست دارید بخونید این نوشتار رو یا نه- هرجور راحت هستید. ولی دوست من د میلیون ها ادم در سایت متا کرتیک روزانه دارن به نمرات نگاه میکنن در بخش موسیقی بازی و .... هزاران هزار هم رای میدن و ... هیچ کدوم  یعنی فکر نمیکنه؟   ما اصلا فیلسوف هستیم همه:4_joy:

...

ویرایش شده توسط S4INT-SHADOW
بی ادبی
لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا یاد تلگرام افتادم هرکی زودتر فحش بده و بلاک کنه برندست:4_joy::4_joy:

دوست عزیز اینجا فرومه. یکم جنبه بد نیس.

در ۱ ساعت قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

تو برو نقاد شو اصلا ای muted lol

لینک به دیدگاه

ممنون از آقا رضا

من نمیدونم چرا بعضی روستان انقد با نقد مشکل دارن.مگه کسی جلوی بازی کردنه کسی رو گرفته؟

خب هرکی نقد رو قبول نداره نخونه و مستقیم بره سراغ بازی و خودش امتحان کنه.

من شخصا نقد رو میخونم و بعد میرم سراغ بازی بعدش ممکنه بگم نقدش درست نبود ولی اینجور نیست که چشمم رو ببندم وهر چی  بازی گیرم اومد دانلود کنم.البته در اکثر مواقع امتیاز  بازی ها میتونه بیانگر کیفیت اون بازی باشه و اکثرا نقد ها بنظرم درست هستن.این وسط سلیقه شخصی  هم خیلی مهمه.

در هر صورت  این بحثی که پیش اومده  بنظرم خیلی بی مورد هست اونی که نظر دیگران براش مهم نیست اینجا تو این تاپیک چیکار داره؟:34_rolling_eyes:

لااقل بازی رو انجام بدین بعد بیاین بگین نقدش درست نبوده دیگرانم استفاده میکنن

لینک به دیدگاه

دوستان قبول کنین که چون اکثر ما ایرانیا بازی کرکی میزنیم واسه همین نقد واسمون مهم نیست

ولی وقتی 200 تومن پول ناقابل میدی واسه یه بازی اکثر مواقع مثل قمار میمونه! یا بازی خوب از آب در میاد و حال میکنی یا مضخرف و 200 تومن رفت به باد فنا (که واسه افراد فقیری مثل من به معنای سکته قلبی :3_grin:)

اگه متاکریتیک و نقدا نباشن تشخیص بین بازی خوب و بد قبل از خرید عملا غیر ممکنه

اگه منتقدا واسه خارجیا  مهم نبودن الان همه این سایتای منتقد باید درشونو تخته میکردن

چندتا منتقد حرفه ای و معتبر تو ایران داریم؟ 0 . چون واسه هیشکی مهم نیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلی دوست دارم از ایران که در استیم و گیم اسپات و متاکرتیک  باهاشون هستم و در ریویو ها شرکت میکنن- ضمنا همین بی منتقدی بود که محصولات سینمایی و موسیفی و  ..... رو به این سطح  نازل و ضعیف رسوند. هزار تا فیلم می سازن   ارزش   حتی پایرت هم ندارن!:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

دوستان قبول کنین که چون اکثر ما ایرانیا بازی کرکی میزنیم واسه همین نقد واسمون مهم نیست

ولی وقتی 200 تومن پول ناقابل میدی واسه یه بازی اکثر مواقع مثل قمار میمونه! یا بازی خوب از آب در میاد و حال میکنی یا مضخرف و 200 تومن رفت به باد فنا (که واسه افراد فقیری مثل من به معنای سکته قلبی :3_grin:)

اگه متاکریتیک و نقدا نباشن تشخیص بین بازی خوب و بد قبل از خرید عملا غیر ممکنه

اگه منتقدا واسه خارجیا  مهم نبودن الان همه این سایتای منتقد باید درشونو تخته میکردن

چندتا منتقد حرفه ای و معتبر تو ایران داریم؟ 0 . چون واسه هیشکی مهم نیست...

در رد حرفتون بنده 175 هزارتومن مفت رو دادم برای پیشخرید فنتوم پین وقتی نقداش منتشر شد و این 10/10 های الکی گیم اسپات و بقیشون

یعنی انقدر فنتوم پین بی روح-مصنوعی-چرت بود که تمام خاطات خوبم با متال گیر به گند کشیده شد! یه زمان بود روی پلی 2 ساعت ها میشستم اسنیک ایتر بازی میکردم از لحظه به لحظه بازی خوشم اومد،برای اینکه بقیه سری رو تجربه کنم رفتم ویندوز ایکس پی ریختم و متال گیر کلاسیک رو رفتم!

هم گراند زیرو رو خریدم هم فنتوم پین رو و در آخر هیچ چیز فنتوم پین برام جذابیت نداشت و از سازنده ها هم بابت پولی که دادم نمیگذرم! یعنی بارها گفتم اگه ویچر 3 همون سال نمی اومد چنان تاثیر روانی این فنتوم پین روی حداقل من میذاشت که شاید گیمینگ رو کلا میذاشتم کنار! من موندم چجوری کوجیما تونست شخصیتی عین آسلات رو انقدر بوق جلوه بده !!!!!

در کل باز هم عرض میکنم این نقد ها در بعضی مواقع بسیار غلط و نادرست هستن بعنوان مثال برای تجربه فنتوم پین بیشتر فن ها کسانی بودن که منتظر ریلیز شدند و نقد درستو حسابیش باید از دید یه فن باشه بنظر من کسی که خاطرات بچگیش حداقل با یه متال گیر شکل گرفته باشه نه اینکه کلا بیان داستان بی ربط و گیج کننده بازی رو بذارن کنار و روی گیم پلی مانور بدن این به هیچ عنوان برای یه فن متال گیر قابل قبول نیست چرا فن اسکور های کود جدید پایینه؟

خب چون اکثر طرفدارایی که هنوز باقین دوران بچگیشون با یکی از این عناوین گره خورده یکی مثل من MW که کلا بعد از بلک آپس 2 ول کردم یکی دوران اوج گیمر بودنش با MW2 شروع شد تا ادونسد وارفیر باقی موندن یه سری هم دیگه تک و توک با MW3 که اونا هم بعد از این کود جدید ول میکنن چون بازی واقعا دیگه شده یه عنوان شیردوشی!

یعنی اکتیویژن عین یوبیسافت و دیگر اساتید فقط به فکر اینن در کوتاه ترین مدت یه بازی بدن بیرون و پول در بیارن دیگه باگ ، ایرادات گیم پلی،ایرادات گرافیکی به درک!

مثلا عنوان The Crew خدا وکیلی یوبیسافت خجالت نکشید اینو داد بیرون؟ بازی انقدر باگ داره که از روز اول هم پابرجا بوده و عوض اینکه این باگ ها فیکس بشهیوبیسافت اومد دی ال سی داد ....

یا داستان مسخره فارکرای 4 در مقایسه با فارکرای 3! هرچند همون فارکرای 3 هم بعضی اوقات خنده دار بود! آتیش میگرفتی گلوله از دستش میکشید بیرون شخصیت!

یا اویل ویتین 2 که سه روز پیش تمومش کردم دیدم مثکه بزرگان این سنعت هم به فکر پول دراوردن افتادن و اون گیم های تاریخی که شاهدش بودیم تکرار نمیشن خداوکیلی این گیمر های نوپا چه چیزایی رو از دست ندادنو نخواهند داد!

یکی نیست بگه آخه شینجی میکامی تو که میای یه شاهکاری مثل رزیدنت اویل 4 رو خلق میکنی این اویل ویتین دیگه چیه! یعنی گیم پلی آبکی داستان آبکی تر! یه نو آوری به خرج دادی میکامی که شخصیت بره گیاه جمع کنه و دارو بسازه دیگه بعد از 12 سالم میای از همین استفاده میکنی؟! یعنی چی!( حالا هی بگید متا متا همین رزیدنت اویل 4 که پدر ژانر وحشت شد و حالا حتی خود سازنده اصلیم داره ازش کپی میکنه متا 82 گرفت که حداقل باید بالای 90 رو ازان خودش میکرد)

شینجی میکامی واقعا باس فایت های اصیل RE4 کجاس؟ توی اویل ویتین ما واقعا هیچی نداریم برای اینکه فان داشته باشیم داستان بی سروته شروع میشه و بی سر و ته تر تموم میشه (نمیخوام الان این عنوان رو نقد کنم تا حوصلتون سر بره)

الان واقعا کود جدید چی داره برای گفتن؟ همون کود های قبلیه در یک اسکین جدید اکتیویژن هر دفعه یه لباس جدید تن سری ندای وظیفه میکنه و پول داره در میاره عوض اتینکه شروع کنن به نوآوری هر دفعه کپی میکنن از بتل فیلد تا دیدن Ea  سری بتل رو برد به جنگ جهانی اکتیویژنم  رفت به دوران جنگ جهانی حالا شما حساب کن بعد از کود گوست چقدر فن ها گفتن برگردید به دوران جنگ جهانی و اصیل کود که ازونجا شکل گرفت!

اکتیویژنم احتمالا میخندیدد و الان نتایج تصمیم فاجعه بارشو داره میبینه

ممنون که وقت گذاشتید و خوندید ممکنه بنده هم مثل همه کمی اشتباه کنم در نظراتم اما اینا چیزایی بود که ذهن من از یه چیزی میتونه درک کنه و برای شما عزیزان بنویسه ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

در رد حرفتون بنده 175 هزارتومن مفت رو دادم برای پیشخرید فنتوم پین وقتی نقداش منتشر شد و این 10/10 های الکی گیم اسپات و بقیشون

یعنی انقدر فنتوم پین بی روح-مصنوعی-چرت بود که تمام خاطات خوبم با متال گیر به گند کشیده شد! یه زمان بود روی پلی 2 ساعت ها میشستم اسنیک ایتر بازی میکردم از لحظه به لحظه بازی خوشم اومد،برای اینکه بقیه سری رو تجربه کنم رفتم ویندوز ایکس پی ریختم و متال گیر کلاسیک رو رفتم!

هم گراند زیرو رو خریدم هم فنتوم پین رو و در آخر هیچ چیز فنتوم پین برام جذابیت نداشت و از سازنده ها هم بابت پولی که دادم نمیگذرم! یعنی بارها گفتم اگه ویچر 3 همون سال نمی اومد چنان تاثیر روانی این فنتوم پین روی حداقل من میذاشت که شاید گیمینگ رو کلا میذاشتم کنار! من موندم چجوری کوجیما تونست شخصیتی عین آسلات رو انقدر بوق جلوه بده !!!!!

در کل باز هم عرض میکنم این نقد ها در بعضی مواقع بسیار غلط و نادرست هستن بعنوان مثال برای تجربه فنتوم پین بیشتر فن ها کسانی بودن که منتظر ریلیز شدند و نقد درستو حسابیش باید از دید یه فن باشه بنظر من کسی که خاطرات بچگیش حداقل با یه متال گیر شکل گرفته باشه نه اینکه کلا بیان داستان بی ربط و گیج کننده بازی رو بذارن کنار و روی گیم پلی مانور بدن این به هیچ عنوان برای یه فن متال گیر قابل قبول نیست چرا فن اسکور های کود جدید پایینه؟

خب چون اکثر طرفدارایی که هنوز باقین دوران بچگیشون با یکی از این عناوین گره خورده یکی مثل من MW که کلا بعد از بلک آپس 2 ول کردم یکی دوران اوج گیمر بودنش با MW2 شروع شد تا ادونسد وارفیر باقی موندن یه سری هم دیگه تک و توک با MW3 که اونا هم بعد از این کود جدید ول میکنن چون بازی واقعا دیگه شده یه عنوان شیردوشی!

یعنی اکتیویژن عین یوبیسافت و دیگر اساتید فقط به فکر اینن در کوتاه ترین مدت یه بازی بدن بیرون و پول در بیارن دیگه باگ ، ایرادات گیم پلی،ایرادات گرافیکی به درک!

مثلا عنوان The Crew خدا وکیلی یوبیسافت خجالت نکشید اینو داد بیرون؟ بازی انقدر باگ داره که از روز اول هم پابرجا بوده و عوض اینکه این باگ ها فیکس بشهیوبیسافت اومد دی ال سی داد ....

یا داستان مسخره فارکرای 4 در مقایسه با فارکرای 3! هرچند همون فارکرای 3 هم بعضی اوقات خنده دار بود! آتیش میگرفتی گلوله از دستش میکشید بیرون شخصیت!

یا اویل ویتین 2 که سه روز پیش تمومش کردم دیدم مثکه بزرگان این سنعت هم به فکر پول دراوردن افتادن و اون گیم های تاریخی که شاهدش بودیم تکرار نمیشن خداوکیلی این گیمر های نوپا چه چیزایی رو از دست ندادنو نخواهند داد!

یکی نیست بگه آخه شینجی میکامی تو که میای یه شاهکاری مثل رزیدنت اویل 4 رو خلق میکنی این اویل ویتین دیگه چیه! یعنی گیم پلی آبکی داستان آبکی تر! یه نو آوری به خرج دادی میکامی که شخصیت بره گیاه جمع کنه و دارو بسازه دیگه بعد از 12 سالم میای از همین استفاده میکنی؟! یعنی چی!( حالا هی بگید متا متا همین رزیدنت اویل 4 که پدر ژانر وحشت شد و حالا حتی خود سازنده اصلیم داره ازش کپی میکنه متا 82 گرفت که حداقل باید بالای 90 رو ازان خودش میکرد)

شینجی میکامی واقعا باس فایت های اصیل RE4 کجاس؟ توی اویل ویتین ما واقعا هیچی نداریم برای اینکه فان داشته باشیم داستان بی سروته شروع میشه و بی سر و ته تر تموم میشه (نمیخوام الان این عنوان رو نقد کنم تا حوصلتون سر بره)

الان واقعا کود جدید چی داره برای گفتن؟ همون کود های قبلیه در یک اسکین جدید اکتیویژن هر دفعه یه لباس جدید تن سری ندای وظیفه میکنه و پول داره در میاره عوض اتینکه شروع کنن به نوآوری هر دفعه کپی میکنن از بتل فیلد تا دیدن Ea  سری بتل رو برد به جنگ جهانی اکتیویژنم  رفت به دوران جنگ جهانی حالا شما حساب کن بعد از کود گوست چقدر فن ها گفتن برگردید به دوران جنگ جهانی و اصیل کود که ازونجا شکل گرفت!

اکتیویژنم احتمالا میخندیدد و الان نتایج تصمیم فاجعه بارشو داره میبینه

ممنون که وقت گذاشتید و خوندید ممکنه بنده هم مثل همه کمی اشتباه کنم در نظراتم اما اینا چیزایی بود که ذهن من از یه چیزی میتونه درک کنه و برای شما عزیزان بنویسه ;)

شما کلی همه رو میرونید .اینا نودو نه درصدش سلایق خودتونه که دارید مینویسید و با نود درصد اش مخالفم. نه تنها من بلکه خیلی ها .

اینجور که نمیشه از بازی بد بگن منتقد ها میگن گوش نکنید منتقد چرت میگه  اشتباه میگه مثل همین ان اف اس جدید. نمره خوب بدن مثل اویل ویتین دو و متال گیر شما میای احساس وبرداشت شخصی خودت رو با کلیت بازی قاطی میکنی  بعد میگی منتقدا الکی نمره دادن و ....

اینجور که نمیشه مردم ایران نقد پذیر نیستن نمونه کوچیک اش همینجا شاهدیم خیلی راحت:

نمره خوب الکی دادن حالا رو یچه حسابی مثلا بازی متال  رو که نود و نه درصد ریویو ر های  حرفه ای بهش ده دادن رد کنیم بعد حرف یا نظر شما رو گوش کنیم؟

بد هم بدن مثل این nfsمیگین چرا بد داد بیخود کی نقد گوش میده و....

این که ما نقد پذیر نیستیم در تمام لوایح زندگی ما جریان داره. وقتی منتقد فیلم مسخره رو میکوبه کارگردان که  سه کلاس سوائ نداشته میاد حمله میکنه به منتقد بعد وقتی فیلم نولان رو نقد  منفی میدن؛نولان نه هر کسی!از منتقد ها تشکر میکنه.

ما کلا  نقد رو نمی پذیریم  و من یکی از دلایلی که نقد و بررسی نذاشتم برای دو سال همین برداشت های ببخشید اشتباه خیلی از کاربران بود . چون فکر میکنن که هرچی در سرشون میگذره هموت درسته و باید بقیه حتی مثلا منتقدign /pc gamer/euro ganer/gamespotو ......با اون همراه و همفر باشن.

نولان جواب منتقد  راتن تومیتوز رونمیده چون میدونه نباید با منتقد دهن به دهن شد در عوض با ساختن یک اثر قوی تر میاد به چالش  میکشه منتقد رو . کار خودش فیلم ساختن و کار ناقد نوشتن.

راتن تومیتوز اینقدر در امریکا قدرتمنده که قادره فروش فیلم ها حتی بللک باستر ها رو  به چالش بکشونه. مردم اهمیت میدن به  بررسی  فیلم ها.

این نظر شخصی  شماست . اویل ویتین دو از هر لحاظ بازی خوبی بود و  از هر دیدی بهش نگاه کنیم یک سرو گردن بالاتر از یک بود. شاهکار سوروال هورور.شما با چه معیاری میسنجید؟؟میگید ای چی بود ؟؟؟یعنی چی چی بود؟ از چه لحاظی؟؟مثلا فضا سازی سورائل  داشت؟یا مثلا چون در یک ذهن اشوب زده میگذشت؟یا داستان رو  متوجه نشدید میکوبید ؟شوتر خیره کننده اپگرید موسیقی زیبا بازیگری پر احساس سکانس نهایی گریه اور بود  . این بازی هم در بین کاربر ها هم بین منتقد ها نمرات خیلی خوبی گرفت پس شما نظر شخصی خودت رو به عنوان  اینکه مثلا اینجور بنویسید بعد همه  قبولش کنن  اشتباه نکن. نقد روندن با یک چوب نیست . باید  درست بررسی کرد . اویل ویتین دو نمره بالا گرفت شما میگی مذخرف .  رقیب رزیدنت اویل 7 بود و بهترین سورال هورور سال. متال گیر بهترین متالگیر سری با بالاترین نمرات تاریخ متا شما میگی بد ؛؛؛تا الان فکر نکردی که اینها نظرات شخصی شماست؟چون میلیون ها کاربر و منتقد کاملا صد درصد خلاف نظر شما رو داشتن . کار شما نقد نیست دست انداختن همه اثار است مثل  یک هیتر. منفی بافی  که نشد راه نگاه  کردن به یک اثر. 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

شما کلی همه رو میرونید .اینا نودو نه درصدش سلایق خودتونه که دارید مینویسید و با نود درصد اش مخالفم. نه تنها من بلکه خیلی ها .

اینجور که نمیشه از بازی بد بگن منتقد ها میگن گوش نکنید منتقد چرت میگه  اشتباه میگه مثل همین ان اف اس جدید. نمره خوب بدن مثل اویل ویتین دو و متال گیر شما میای احساس وبرداشت شخصی خودت رو با کلیت بازی قاطی میکنی  بعد میگی منتقدا الکی نمره دادن و ....

اینجور که نمیشه مردم ایران نقد پذیر نیستن نمونه کوچیک اش همینجا شاهدیم خیلی راحت:

نمره خوب الکی دادن حالا رو یچه حسابی مثلا بازی متال  رو که نود و نه درصد ریویو ر های  حرفه ای بهش ده دادن رد کنیم بعد حرف یا نظر شما رو گوش کنیم؟

بد هم بدن مثل این nfsمیگین چرا بد داد بیخود کی نقد گوش میده و....

این که ما نقد پذیر نیستیم در تمام لوایح زندگی ما جریان داره. وقتی منتقد فیلم مسخره رو میکوبه کارگردان که  سه کلاس سوائ نداشته میاد حمله میکنه به منتقد بعد وقتی فیلم نولان رو نقد  منفی میدن؛نولان نه هر کسی!از منتقد ها تشکر میکنه.

ما کلا  نقد رو نمی پذیریم  و من یکی از دلایلی که نقد و بررسی نذاشتم برای دو سال همین برداشت های ببخشید اشتباه خیلی از کاربران بود . چون فکر میکنن که هرچی در سرشون میگذره هموت درسته و باید بقیه حتی مثلا منتقدign /pc gamer/euro ganer/gamespotو ......با اون همراه و همفر باشن.

نولان جواب منتقد  راتن تومیتوز رونمیده چون میدونه نباید با منتقد دهن به دهن شد در عوض با ساختن یک اثر قوی تر میاد به چالش  میکشه منتقد رو . کار خودش فیلم ساختن و کار ناقد نوشتن.

راتن تومیتوز اینقدر در امریکا قدرتمنده که قادره فروش فیلم ها حتی بللک باستر ها رو  به چالش بکشونه. مردم اهمیت میدن به  بررسی  فیلم ها.

این نظر شخصی  شماست . اویل ویتین دو از هر لحاظ بازی خوبی بود و  از هر دیدی بهش نگاه کنیم یک سرو گردن بالاتر از یک بود. شاهکار سوروال هورور.شما با چه معیاری میسنجید؟؟میگید ای چی بود ؟؟؟یعنی چی چی بود؟ از چه لحاظی؟؟مثلا فضا سازی سورائل  داشت؟یا مثلا چون در یک ذهن اشوب زده میگذشت؟یا داستان رو  متوجه نشدید میکوبید ؟شوتر خیره کننده اپگرید موسیقی زیبا بازیگری پر احساس سکانس نهایی گریه اور بود  . این بازی هم در بین کاربر ها هم بین منتقد ها نمرات خیلی خوبی گرفت پس شما نظر شخصی خودت رو به عنوان  اینکه مثلا اینجور بنویسید بعد همه  قبولش کنن  اشتباه نکن. نقد روندن با یک چوب نیست . باید  درست بررسی کرد . اویل ویتین دو نمره بالا گرفت شما میگی مذخرف .  رقیب رزیدنت اویل 7 بود و بهترین سورال هورور سال. متال گیر بهترین متالگیر سری با بالاترین نمرات تاریخ متا شما میگی بد ؛؛؛تا الان فکر نکردی که اینها نظرات شخصی شماست؟چون میلیون ها کاربر و منتقد کاملا صد درصد خلاف نظر شما رو داشتن . کار شما نقد نیست دست انداختن همه اثار است مثل  یک هیتر. منفی بافی  که نشد راه نگاه  کردن به یک اثر. 

شما بچسب به همین منتقدین گرامی ما هم کار خودمون رو میکنیم

به من نه پول میدن که بیام به قول شما "بد بگم" نه بهش ما پول میدن بیاید الکی به به چه چه کنید

پس این بحث بی فایده رو همینجا تمومش کنید شاهکار هورور شما که ادعا دارید این هورور نیست و هارر هست اگه بخواید فارسی بنویسید من به چیزی مثل اوت لست و یا رزیدنت اویل 7 میگم هارر عالی نه یه بازی با یه اندینگ چرت و شروع چرت تر شما اتفاقا نقد پذیر نیستی شما باید حتی به کسی که به کود جدید صفر داده احترام بذارید حق ندارید نظرشو بگید چرت گفته! تجربیاتش ازون بازی بوده حالا چه درست و چه غلط

سکانس نهایی گریه اور بود توی اویل ویتین؟ شما یا نمیدونید گریه اور چیه یا تا بحال بازی احساسی بازی نکردید صحنه گریه اور میخواید مردن باس توی اسنیک ایتر، مردن گوست توی mw2 مردن مک تاویش تو Mw3 و ... اینا میشن سکانسای ماندگار نه اون چهره های سرد اویل ویتین اینم سلیقه من هست و چه شما خوشتون بیاد و چه نیاد من اینارو برداشت کردم و حق دارم جایی بنویسم

و مطمئن باشید کار شما هم نقد نیست من هم نظر نمینوسم به همه کاربرا بگم یا نظر من رو قبول میکنی یا باید از فروم بری که! دوست عزیز این حرفا چیه مینویسی همونطور که خودت میان نقد میکنی و میخوای قابل قبول برای عده ای باشه باور کن هدف منم اینه شما به یه شکل من به شکل دیگه همونطور که میخواید من نظر مخالف رو بپذیرم باید شما هم نظر مخالف من رو بپذیرید یک طرفه که نمیشه چون 4 تا منتقد که کلی دست های پشت پرده و کارای دیگه هست بیان به یه بازی 10 بدن دلیلی نداره منم 10 بدم! من به اویل ویتین 2 میتونم 7 یا نهایت 8 از ده بدم نمیتونم به بازی 10 بدم

در ضمن این بحث رو هم تموم کنید که آخرش دعواست و من اصلا خوشم نمیاد با کسی مثل شما و با یه گیمری مثل خودم حالا با سلیقه متفاوت خدایی نکرده مشکل و یا دعوا لفظی پیدا کنم

اصلا دوست عزیز این چیزا ارزش نداره مهم احترام گذاشتن به نظرات همدیگه هست و اینجا باید هم من و هم بقیه دوستان از نظرات هم استفاده کنیم

نه صرفا بگیم "شما غلط میگی" یا "من درست میگم"

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شما بچسب به همین منتقدین گرامی ما هم کار خودمون رو میکنیم

به من نه پول میدن که بیام به قول شما "بد بگم" نه بهش ما پول میدن بیاید الکی به به چه چه کنید

پس این بحث بی فایده رو همینجا تمومش کنید شاهکار هورور شما که ادعا دارید این هورور نیست و هارر هست اگه بخواید فارسی بنویسید من به چیزی مثل اوت لست و یا رزیدنت اویل 7 میگم هارر عالی نه یه بازی با یه اندینگ چرت و شروع چرت تر شما اتفاقا نقد پذیر نیستی شما باید حتی به کسی که به کود جدید صفر داده احترام بذارید حق ندارید نظرشو بگید چرت گفته! تجربیاتش ازون بازی بوده حالا چه درست و چه غلط

سکانس نهایی گریه اور بود توی اویل ویتین؟ شما یا نمیدونید گریه اور چیه یا تا بحال بازی احساسی بازی نکردید صحنه گریه اور میخواید مردن باس توی اسنیک ایتر، مردن گوست توی mw2 مردن مک تاویش تو Mw3 و ... اینا میشن سکانسای ماندگار نه اون چهره های سرد اویل ویتین اینم سلیقه من هست و چه شما خوشتون بیاد و چه نیاد من اینارو برداشت کردم و حق دارم جایی بنویسم

و مطمئن باشید کار شما هم نقد نیست من هم نظر نمینوسم به همه کاربرا بگم یا نظر من رو قبول میکنی یا باید از فروم بری که! دوست عزیز این حرفا چیه مینویسی همونطور که خودت میان نقد میکنی و میخوای قابل قبول برای عده ای باشه باور کن هدف منم اینه شما به یه شکل من به شکل دیگه همونطور که میخواید من نظر مخالف رو بپذیرم باید شما هم نظر مخالف من رو بپذیرید یک طرفه که نمیشه چون 4 تا منتقد که کلی دست های پشت پرده و کارای دیگه هست بیان به یه بازی 10 بدن دلیلی نداره منم 10 بدم! من به اویل ویتین 2 میتونم 7 یا نهایت 8 از ده بدم نمیتونم به بازی 10 بدم

در ضمن این بحث رو هم تموم کنید که آخرش دعواست و من اصلا خوشم نمیاد با کسی مثل شما و با یه گیمری مثل خودم حالا با سلیقه متفاوت خدایی نکرده مشکل و یا دعوا لفظی پیدا کنم

اصلا دوست عزیز این چیزا ارزش نداره مهم احترام گذاشتن به نظرات همدیگه هست و اینجا باید هم من و هم بقیه دوستان از نظرات هم استفاده کنیم

نه صرفا بگیم "شما غلط میگی" یا "من درست میگم"

به من هم کسی دوست من پولی نمیده شما فکر میکنید زیر اسم من نوشته تیم خبری لیون حقوق میگیرم ؟من پسر خوب  چند ساله با هیچ کس در تیم  مدیریت لیون حرف نزدم. 

شما نقد دوست نداری  یکبار گفتم. در تاپیک من  چیزی ننویس  باز اومدید نوشتید من رعایت کردم چیزی نگفتم.

هاررر  به معنی سگ هار است من کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی  هستم  عزیزم وقی میخوایی پنگلیش بنویسی باید  طوری بنویسی که متوجه منظور بشن. 

شما در زمان گیر کردی  هی برای باس گریه میکنی من چه کنم؟؟ شما شاید احساس ندارید ببخشید چرا به ما میگید گریه چیه ؟ شاید اصلا دیالوگ ها رو متوجه نمیشید  والا من ده ساله کارم نگارش نقد است  تاریخچه کارهام  در بازیسنتر شهر سخت  افزار   و.... همین فروم است.   هزاران  هزار کار  انجام دادم و احتیاجی به تایید شما ندارم و  از امتیاز کاربری هم و مقالات نقد و بررسی که نوشتم و تا چهارده هزار بار دیده شدن نشون میده به شما احتیاجی نیست که  بخواهید بی احترامی کنید یا مثلا  خراب کاری کنی پیش خودت در تاپیک.  مشا خودت تلاش کردی تا الان نقد بنویسی ؟؟؟ میدانی که من مثلا مطالعه نکردم سالها در عمرم؟ چند تا نقد و بررسی فیلم و بازی و و.. نوشتی ؟> چرا تلاش دیگران رو به سخره میگری؟

یک بار بهتون گفتم نقد دوست نداری  مقالات من رو خوششتون  نمیاد چرا میاید میخونید؟ دلیلش چیه؟ ببخشید تاپیک رو خراب نکنید . این نقد و بررسی NFS بود نه  داستان زندگی شما.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...