رفتن به مطلب

بررسی عملکرد بازی NIOH نسخه PC

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا رضا اگر امکانش بود چون میدونم کار بسیار سختیه یه اموزش از قسمتهای پیچیده بازی بذارید. منظورم قسمتهای ارتقا سلاح و ایتمها و... واقعا قسمتهایی داره که سولز نداشتن و خیلی 

پیچیده است. واقعا بازی مثبت 25 سال هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در در 1396/08/26, 15:45:15، pezhvak گفته است :

اقا رضا اگر امکانش بود چون میدونم کار بسیار سختیه یه اموزش از قسمتهای پیچیده بازی بذارید. منظورم قسمتهای ارتقا سلاح و ایتمها و... واقعا قسمتهایی داره که سولز نداشتن و خیلی 

پیچیده است. واقعا بازی مثبت 25 سال هست.

اقا من این پست رو ندیدم! کلا این تاپیک رفته بودز یر.  هرجاش گیر داری بگو برات  توضیح میدم   فکر نکنم کسی زیاد بازی کنه./

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/08/21, 10:37:51، tabitha گفته است :

چرا عزیز با اون امولیتور GPDSCK میشه موس و کیبورد رو به تنظیمات گیم پد تبدیل کرد و بازی کرد(همین کاری که بنده دارم میکنم، دلیل اصلیش موقع نشونه گیری هاش هستش که فقط با موس میشه درست انجامش داد و با پد، زجر کشیدن هستش) ولی باید گفت که برای بازی کمی تنیظیماتت رو باید باهوش انجام بدی، چون باید از 12 دکمه روی گیم پد استفاده کنی...

درضمن رضا خان، بنده دموی این بازی رو دیده بودم، فکر میکردم که شبیه Dark Souls باشه، ولی حالا که بازیش کردم، متوجه شدم که دقیقا خود اونیمیوشا هستش، حتی شخصیتهای اونیمیوشا رو دوباره گذاشتن تو بازی، هیچ چیزیش با اونیمیوشا فرق نکرده، واسه بنده که همه اونیمیوشا هارو بازی کردم، فوق العاده هستش این بازی، کلا یک سبک جدید از بازی بوده اونیمیوشا و تقریبا اکثر بازیهای دیگه از روی همین انیمیوشا ساخته شدن بهمین سبک که حتی نزدیک هم نبودن به این بازی...

واقعا بازی های کنسول یه سر و گردن که هیچ، یه بدن کامل از بازی های PC سر تر هستن...

شما احتمالا سری سولز رو بازی نکرده ای !؟ این کپی  99.99% سولز است! اونیموموشا  هم  هک اسلش بود  اره ولی این کپی  کامل سولزه. بازی های کنسولی هم خوب دارند ولی  پی سی از دلش بزرگترین بازیهای تاریخ در امده اند . سری دیابلو - التیما - فالوت  دراگون ایج . ویچرها و فارکرای  ها و سیستم شاک ها دیوز اکس ها و... هال لایف و ... حتی GTA روی پی سی بوجود امد  و صدها بازی مهم دیگه  . خود هالف لایف 2  بهترین بازی تاریخه   ارزشش قابل وصف نیست. بازی های idtech و شوترها و  بعد کرایسس که اصلا بازیهای اکشن اپن ورلد رو  به فاز جدید برد و اگر بخواهم بنویسم چون در این   بخش اطلاعات خوبی  دارم و تاریخ خوب میدونم  خیلی طولانی میشه.

تمام بازیهای   goty این سالها  روی کنسول،  مال پی سی بودند. ویچر 3 - دراگون ایج- فالوت 4 -. بعد پورت شده روی کنسول.    خوب همین هم بازی پی سی بوده است این رو چند ماه پیش اول برای کنسول دادن بیرون بعد  در استیم. این انحصاری نبوده انحصاری زمانی بوده.  تیم سازنده همون روز یک میدونسته میخواد برای پی سی بیاد. چون این ناشر بازیهاش خیلی بده پورتش این خیلی خوبه پس ا زقبل برنامه داشته برای pc.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اقا من این پست رو ندیدم! کلا این تاپیک رفته بودز یر.  هرجاش گیر داری بگو برات  توضیح میدم   فکر نکنم کسی زیاد بازی کنه./

اختیار دارین اقا رضا. همون روز که شما تایید کردید رفتم 150 تومن هزینه کنترلر کردم که اینو بازی کنم که واقعا ارزششو داشت

1.thumb.jpg.37edcf7c33767944f634d12c511e3c5e.jpg

اکثر مشخصات این سلاح هارو سر در نمیارم. مثلا break ؟  یه سوال دیگه این سلاح ها عمر durabily ندارن؟ اگه ندارن چرا بعضی جاها این مشخصه رو لول آپ میکنیم؟ parry منظور چیه سلاحه؟

b+ یعنی چی؟ معیار کجاس؟ a ?

2.thumb.jpg.65716008117e847dcc651af142de22f3.jpg

tuoghness منظور؟  زیر شاخه اون مثلا واتر ؟؟ یعنی مقاومت در مقابل آب؟؟o.O

منظور از earth ؟

3.thumb.jpg.c3528f251acd714a5850b288831e1778.jpg

این آیتما چیکار میکنن البته اون special هارو میدونم.من هر کدوم بالاتره رو برمیدارم . اینجا 9 بالاترینه همونو برداشتم. بسیار موشکافانه محیط رو میگردم. البته از فارمها فاکتور میگیرم هنوز

4.thumb.jpg.47664ed7966a0bcb494b1b6f47b20112.jpg

اکثر این آیتما گنگ هستن برام.

5.thumb.jpg.96c3311e95823e6c67aa6aa6708da229.jpg

اینارو سردرآوردم لول آپ میکنم. سویچ میکنم. 

6.thumb.jpg.3b43cd769e749135e47d2910d43dad5a.jpg

اینا چی رو لول آپ میکنن؟  البته یکم سر در میارم ولی یکی رو انتخاب میکنم اونیکی شانسی میاد.منظور از onmyo چیه؟ 

7.thumb.jpg.03ba3b638ff5c9f953f0256b393173bf.jpg

فرق agyo با ungyo چیه؟

8.thumb.jpg.6a5b8c7f5e9dac12144b859bde43fade.jpg

این لیست چیه؟ 

یه جایی اموزش ninjutso  رو داد. بعدش دیگه نفهمیدم چطوری استفاده کنم. پایان هر مرحله عکس یه نفرو میاره که یه وسایلایی هم نشون میده. اونارو بمن هدیه میده یا...؟

سیستم ارتقا اسلحه و blacksmit هم که کلا تعطیلم. witcher 3 راحت با آهنگرا کار میکردم راحت بود. این اصلا انگار از یه کره دیگه هستش...

والا دوستان نخندید واقعا سیستم پیچیده ای داره. این دارک سولز رو کاملا عین موم میدونستم ولی این یه چیز دیگه اس....

1.bmp

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

1.thumb.jpg.37edcf7c33767944f634d12c511e3c5e.jpg

اکثر مشخصات این سلاح هارو سر در نمیارم. مثلا break ؟  یه سوال دیگه این سلاح ها عمر durabily ندارن؟ اگه ندارن چرا بعضی جاها این مشخصه رو لول آپ میکنیم؟ parry منظور چیه سلاحه؟

در 17 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

من هم در تایید فرمایشات دوستمون جناب pezhvak  ،،  ازجناب استاد rezagtx خواهش میکنم که یه توضیحات جامع در مورد آیتم ها و سلاحها و سیستم آپگرید و نحوه گیم پلی بازی Nioh به ما بدهند.

واقعا این بازی ارزش اینو داره که یه راهنمایی جامع براش نوشته بشه ....

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باشه  دوستان راهنمایی میزازم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

اختیار دارین اقا رضا. همون روز که شما تایید کردید رفتم 150 تومن هزینه کنترلر کردم که اینو بازی کنم که واقعا ارزششو داشت

اکثر مشخصات این سلاح هارو سر در نمیارم. مثلا break ؟  این مولفه برای شکستن گارد حریف هست بیشتر = شکستن سریع‌تر گارد دفاعی

یه سوال دیگه این سلاح ها عمر durabily ندارن؟ اگه ندارن چرا بعضی جاها این مشخصه رو لول آپ میکنیم؟ parry منظور چیه سلاحه؟  خیر اما Parry شانس شما رو برای کانتر اتک بیشتر میکنه، بعضی از اسکیل ها و تلنت های بخش سلاح ها به شما کمک میکنه تا هنگام دفاع به موقع ضربه حریف را خنثی کرده و یا حتی ضربات ترکیبی سنگینی وارد کنید.

Stats

tuoghness منظور؟  زیر شاخه اون مثلا واتر ؟؟ یعنی مقاومت در مقابل آب؟؟o.Oهر چقدر بیشتر باشه گارد دفاعی شما دیرتر شکسته خواهد شد!

منظور از earth ؟ المنت های طبیعی برای صدمه بیشتر به حریف، مثلا حریف شما اگر از المنت آتش، آب، خاک و ... استفاده میکند مطمئنا انتخاب Water روی سلاح تاثیر بیشتری خواهد گذاشت!

Items

این آیتما چیکار میکنن البته اون special هارو میدونم.من هر کدوم بالاتره رو برمیدارم . اینجا 9 بالاترینه همونو برداشتم. بسیار موشکافانه محیط رو میگردم. البته از فارمها فاکتور میگیرم هنوز.

اکثر این آیتما گنگ هستن برام. این آیتم ها در مواقع خاصی برای اضافه کردن المنت های آتش یا پر کردن سریع Ki یا افزایش familiarity (آشنایی با سلاح) به کار میروند.

اینارو سردرآوردم لول آپ میکنم. سویچ میکنم.

اینا چی رو لول آپ میکنن؟  البته یکم سر در میارم ولی یکی رو انتخاب میکنم اونیکی شانسی میاد.منظور از onmyo چیه؟

فرق agyo با ungyo چیه؟ این دو نوع مجیک ژاپنی هست، سبک جادوگری و این چیزها هر کدام از این مولفه ها یه بخشی از مقاومت یا شانس شما رو در مقابل محیط یا دشمن خاصی بیشتر می‌کنند.

این لیست چیه؟  این بخش فقط مربوط به تایتل یا القاب شما میشه نوعی اچیومنت هست!

یه جایی اموزش ninjutso  رو داد. بعدش دیگه نفهمیدم چطوری استفاده کنم. پایان هر مرحله عکس یه نفرو میاره که یه وسایلایی هم نشون میده. اونارو بمن هدیه میده یا...؟ آموزش های نینجتسو برای باز کردن اسکیل ها و تلنت ها خیلی مهم هستند، ابتدا یکی دو مورد آموزش هست بعد از اون فقط در مراحلی خاص با استادان این سبک مبارزه میکنید و در صورت شکست دادنشون به شگرد مبارزه آن ها پی خواهید برد!

سیستم ارتقا اسلحه و blacksmit هم که کلا تعطیلم. witcher 3 راحت با آهنگرا کار میکردم راحت بود. این اصلا انگار از یه کره دیگه هستش... این بخش هم میتونید آیتم ها رو Forge یا کرفت کنید یا اینکه اتربیوتها رو تغییر بدید منظور تلنت های سلاح یا زره!

این بازی تعداد زیادی Gear Set داره که هر کدوم بونس های خودشون رو دارند بسته به سبک بازی باید حتما به فکر گیرست های مناسب باشید و مهم تر از آن سه حالت مختلف (Stance) برای شیوه حمله و اتک دادن فراهم شده، حمله از سمت پایین تنه (Low Stance)، میانه (Mid Stance) و بالا تنه یا قسمت سر (High Stance) روش حمله رو با توجه به نوع آیتم‌ها و سلاح هایی که دارید باید انتخاب کنید و همینطور نقطه ضعف دشمنان!

والا دوستان نخندید واقعا سیستم پیچیده ای داره. این دارک سولز رو کاملا عین موم میدونستم ولی این یه چیز دیگه اس....

1.bmp

درود

گزینه Start یا Help بازی رو فشار بدید و نشانگر را روی عبارت مد نظر ببرید تا توضیحات لازم رو به شما بده!

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

یه مشکلی که من دارم اینه که بازی بسیار روان اجرا میشه و روی 60 فریم ثابت ...

ولی بعد از یه مدت مثلأ  15 - 10 دقیقه که بازی میکنم یکدفعه فریم ریت بازی به شدت افت میکنه بطوریکه از 60 فریم ثابت به 10 فریم 20 فریم افت کرده و شروع به نوسان میکنه و حتی دکمه های کنترلر هم بسیار کند میشن بطوریکه بعد از فشار دادن هر دکمه ، 10 ثانیه زمان میبره تا دکمه در بازی عمل کنه !!!

بعد مجبورم یکبار از بازی خارج شده و دوباره وارد بشم تا بازی روان بشه !!!

آخرین آپدیت بازی هم نصبه و با دسته ایکس باکس وان اس هم بازی میکنم

کسی همچین مشکلی داره یا نه ؟؟؟ بنظرتون چکار میتونم بکنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از این دوست رونین  که از مدرسه ویچر آمده! تشکر میکنم برای پاسخ. من قصد داشتم کتابی برای Nioh بنویسم!  ایشون کلی پاسخ داد خدا خیرت بده.

اون عناصر که میگید   دفاع در مقابل باد و آتش و فلج شدن و هوا و ... اینها  رو دشمن ها مخصوصا باسها استفاده میکنن ضربات سلاحهاشون المنتال است  هرچی لباس های  شما مقاومت بیشتری داشته باشه  در برابر اون المنتال  مقاوم ترید. سعی کنید 5 تیکه آرمور رو مختلف با توانایی های دفاعی مختلف استفاده کنید. وزن لباس ها رو پایین نگه دارید این مثل سولز نیست که  سلاح ها هم وزنشون تاثیر داشته باشه این خیلی خوبه- فقط آرمور ها تاثیر دارند. گوشه بالای ایکویپمنت  وزن رو مراقب باش. قرمز بشه  یعنی داری بیشتر از  توانایی میبری. بازی همش مدیریت KI است همون استامینا. سنگین باشی خیلی دیر پر میشه Ki. من کلاس سرعتی - قدرتی ساخته ام. Ki رو  تمرکز بزار روش خیلی بازی زیبا میشه- من تو دارک سولز  لول استامینام رو میبردم آسمون. چون این بهترین راه  قوی شدن است وقتی همهچیز در بازی وابسته به Ki است یا استامینا اونجا پس تا میتونی زیادش کن.

بازی سه تا استنس داره بالا وپایین و وسط - بالا برای دشمنان قوی خوبه خیلی ازشون خون میبره دقت کن به کادر استامنیا ی حریف بالای سرش- ضربات سنگین بزن بهشون وقتی دفاع دارن استامیناشون خالی میشه میافن سر زمین یا  بی  نفس میشن انی فرصت ها برای دشمنان قوی طلایی است راحت میشه شکستشون داد پس کل باز ی در یادگیری Ki است و استفاده و سو استفاده ازش.

سلاح های سرعتی  مثل تونفا  میتونن در لو استنس  خیلی ضربه بزنن بعد مولتی پلایر شون میره بالا کلی  داغون میکنن اینا هم کاربردی هستن.

KI پالس رو یاد بگیرید و استادش بشید. وقتی دارید با یوکی ها میجنگید یک دایره کم رنگی با افکت زیبا دور خودشون ایجاد میکنن این یوکی رلم است یعنی قلمرو یوکی وقتی واردش بشید Ki شما که انسانید خیلی دیر لود میشه ولی اونا توش راحت تر نفس میکشند.

چند تا راه است برای پاک کردن یوکی رلم  در مبارزات مخصوصا باسها:

1 - Ki پالس. هر چند ضربه ای که میزنید دورتون یک سری پارتیکل یا نور آبی رنگ جمع میشه این Ki است که داره میره  یک دفعه دکمه Rb ر و بزنید -زمان بندی سخته ولی استادش بشید شکست ناپذیر خواهید بود. بلا فاصله ویلیام  ki مصرف شده رو پس میگیره دورش یک نور آبی رنگ بزرگ فلش میزنه و Ki سریع پر میشه . اینکه چقدر پر بشه بسته به  سرعت شما وزمان بندی شما است اگر سریع بزنید Ki پالس پرفکت میشه و  اگر در کنار یوکی رلم باشید کلا پاکش میکنه. دیگه اون دایره ضد Ki نخواهد بود. مستر اف ki پالس شدن خیره کننده است من خیلی  چالاک شده ام.

2- استفاده از نمک salt-زیاد گیر میاد بزارین در شورتکات بپاشین روی یوکی رلم پاک میشه.

یوکی رلم بعد از شکست دشمن ها خود به خود  ازبین میره پس  اگر در محیط های بزرگ هستید و مخلوقات عادی بازی یوکی رلم میزنن زیاد اهمیت ندید و نمک رو بزارید برای جاهای سخت

هرچه بگندد نمکش میزنند!!

سلاح ها دورابیلیتی ندارن در عوض چیزی دارن به اسم فمیالیرتی یعنی آشنایی شما با یک سلاح- هرچی از یک سلاح ب استفاده کنید درون استاد تر میشیید و کمبوها و استت های سلاح ها قوی تر می شند. همون کاردهای آبی رنگ بالای  سلاح هاست . سلاح یهای لجندری بنفش  کادر آشنایی بزرگی دارند که میشه باهشون کلی جنگید و وقتی پرشد  سلاح ها آتش به پا میکنند. سعی کنید سلاح های  قوی و لجنندری رو زیاد استفاده کنید سلاح دربازی زیاد است  و میشه راحت جست .

قدر کمان و توپ و رایفل رو بدونید . تای می تونید دشمنان کمان دار بازی رو بکشید و مهمات جمع کنید هر چی بیشتر میرن داخل صندوقچه بین مراحل. خیلی بدرد باسها میخورن مخصوصا کمان های لجندری. نابود میکنن. یک تیر هد شات میتونه حتی بعضی مواقع قوی ترین دشمنان رو بکشه یا حداقل تمام استامیناشون  رو خالی کنه. زن خون آشام باس دوم رو راحت میشه با تیر کمان کشت اصلا نمیخواد نزدیکش بشید.

سلاح ها  یک سری ویژگی هایی دارن مثل  مثلا  بعضی ها میتونن روی فیشنر خون پر کنن یا بعضی ها کل استامینا رو برگردونن و یا... خیلی تنوع زیاده واقعا   نمیشه همه رو گفت.

سلاح های زیاد رو جمع کنید و فقط قوی ها رو نگاه دارید که همون لحظه به کارتون میاد ارمور هم همینطور و پیش  شراین ها   make offering شون کنید. هدیه کنید به  kodama ها همون خدا کوچولو ها- ضمنا تا میتونید این خدا کوچولو ها رو بجورید اینا  نگهبان های شراین ها هستند  بعضی مواقع گم میشن بگردید در محیط   جاهایی مخفی هستند. وقتی میجروید برمیگردند به   شراین و هی  جایزه هاشون قوی تر میشن - مثلا بعضی باعث میشن سلاح زیاد پیدا بشه و ازدشمنا بی اقته- بعضی باعث میشن آرمور زیاد پیدا بشه.ولی بهترین شون  یکی هانتر است یکی سلامتی . elixir بیشتر می افته و میرن ذخیره میشن در شراین و  هر دفعه میاید ریست میکنید شراین رو  پر میکنه براتون. تا میتونید  ایتم رو افرینگ  کنید زیاد  سلاح و لباس هست در بازی هرچی بیشتر هدیه کنید وقتی  نابود میشن هم امریتا میدند هم ایتم های مثل پادزهر و تیر و خود اکسیر سلامتی.

سلاح زنده رو قدرش رو بدونید گیم چنجر است وسط مبارزه با باس ها فرشته محافظ رو فرا بخونید خیلی کمکتون میکنه ضربات خیلی قوی تر میشه -Ki سریع پر میشه  کلا کلی جایزه دارند سلاح های زنده.

با لپتاب هستم برای همین عکس از بازی  خودم نیست از اینترنت گرفتم:

Nioh_00004.thumb.jpg.7e429e7cd6922a20b3e6727376d6283b.jpg

سلاحهای زنده رو به موقع استفاده کنید بازی رو خیلی راحت تر میکنند. وقتی فعاله Y+Xهم حمله مخصوص همون روح محافظ رو آزاد میکنه.

Nioh_00003.thumb.jpg.3c0da6c890d981ae1e5706806c7371b3.jpg

این همون وزن است که میگم دقت زیادی بهش داشته باشید سرعت KI بسیار بهش وابسته است البته میشه با افزایش Strength وزن حمل شده رو زیاد کرد این برای کلاس تانکه که میخواد زره های سنگین بپوشه. جلوی آرمور میبینید نوشته H این یعنی سنگین m یعنی متوسط - L هم که لایته سبک- اینا تاثیر مستقیم دارن در دفاع و همون تافنس شما سرسختی شما و  میزان مصرف ki- سنگین ها دفاعتون رو میبره بالا و مصرف ki رو از اون طرف زیاد میکنه.

Nioh_00013.thumb.jpg.7e16fa8040c860803ed8231cfa9a61f0.jpg

این همون آشنایی با سلاح هاست هر چی  از سلاح مورد علاقه تون زیادتر استفاده کنید قوی تر میشه- چیزی که واقعا جاش در دارک سولز خالی بود. دقت کنید سعی کنید گیر بدید به  لجندری ها و قوی شون کنید استت های لجندری ها خهیلی بیشترن و کارهایی شگفت انگیز میکنند پس اونا هر چی قوی تر بشن بهتره.

Nioh_00010.thumb.jpg.9d1fdc59b3c1f9b8d3b9a6763e144c29.jpg

تا میتونید افرینگ کنید -راستش کل بخش  اهنگری   اون دختر خانم بامزه  یک چشم! زیاد کاربردی نداره- اینقدربازی سلاح میده و ارمور میده  و پول میده که اصلا  خرید و فروش سلاح و ارمور بی معنی میشه و  ضمنا  بهش خای دیگر مثل فورج سلاح ها و شکستنشون که مستقیم از دل دیابلو 3 بیرون آمده بازهم خیلی کاربرد خاصی نداره -   بخش هایی هست در همین اهنگری میشه شکل سلاح ها یا ارمور ها رو تغییر داد اینم مستقیم از  دیابلو 3 امده کاربردی است. بدنیست. تنها جایی که خوبه در اهنگری جایی است که میشه  لوازم خرید . همیشه استک تیر  توپ و رایفل و اررو های کمان پر باشه و ذخیره کنید. افرینگ سلاح ها خیلی بیشتر بدرد میخوره- البته تا الان که بهتر بوده. است/

Nioh_00043.thumb.jpg.d8cdfc017eab6fe52d8a22ce9b24702f.jpg

اینا هم که رو ح های محافظ هستند هی زیادتر میشن در شراین ها میشه بینشون سوییچ کرد.

Nioh_00016.thumb.jpg.9df0f97b60e684be45266ace202acc72.jpg

این هم اون توانایی های دفاعی ارمور هاست در مقابل سم و ضربات باد و آب و آتش و  فلج و . لجندری ها خیلی دفاع های المنتال بالا دارند.

Nioh_00014.thumb.jpg.b937ebec10feddc9a84a754020dcfa3d.jpg

این ki پالس است بالا کامل توضیح دادم.

Nioh_00015.thumb.jpg.663a01562deec076dc981c46607dc52d.jpg

پرستیژ پوینت: این از دل بودرلندز بیرون امده  و درواقع القابی است که شما در طی بازی در پی انجام دادن یک سری کارها بدست میارید مثل کشتن یک دشمنهایی خاص یا جمع کردن تعدادی ایتم های خاص یا ... اینها رو صرف کنید همیشه.  بخش هایی مثل دفاع میزان Ki یا  افزایش خون یا افزایش دفاع المنتال و .... رو زیاد میکنند و پاداشها رندوم هستند . این دقیقا از  بوردر لندز ها امده.

Nioh_00018.thumb.jpg.7d62fdda140b3d8376519a7b397d58b3.jpg

این قبرهای خونی رو حتما شکست بدید چیز های خوبی دارن - بعضی مواقع این قبرها عجیب میشن یک نوری دورشون میاد و خود به خود زنده میشن یا خود  مرده زنده شده خیلی قوی میشه همیشه حواستون باشه یک راهب های بودایی نشستن جاهای مخفی و ساز میزن و این قبرها رو بوست میکنن و مرده رو توانایی های زیادی میدن اول سریع راهب روبفرستید پیش بودا!!!!! بعد  قبر خونین رو نابود کنید.

Nioh_00001.thumb.jpg.427af05e54b6d8c644c201e2f4ef65eb.jpg

اینام که  توانای های اصلی شما هستند. هرکدم بخشی رو قوی میکنه و هرکدوم یک سری سلاح رو زیاد میکنه.

body خون رو زیاد میکنه-  مقاومت فیزیکی میده و روی قدرت spears ها یعنی نیزهها تاثیر داره.

Heart ر وی KI تاثیر داره  روی هیت پوینت شما هم اثر داره  و کمان وشمشیر عادی کاتانا رو قوی می کنه( این رو تا می تونید زیاد کنید)

استامینا روی اینکه چقدر وزن میتونید حمل کنید تاثیر میزاره یکم هم روی خون تاثیر میزاره و تاثیرش روی توپ هاست  اگر سرعتی بازی میکنید زیاد این بکارتون نمیاد چون ارمورهای لجندری خیلی سبک دربازی است که کلا 15 کیلو هم نمیشن.

strength یا قدرت  روی سلاح های سنگین اثر مستقیم داره و توانایی حملتون رو یکم زیاد میکنه و  اسکیل پوینت بهتون میده .

skill  این توانایی های سلاح های تکنیکی رو زیادمیکنه مثل تفنگ ها و  دوشمشیر ها.توانایی های نینجیتسو رو هم زیاد میکنه

جادو که مشخصه -من اصلا دوستش ندارم سامورایی جادو نمیزنه!! هر ی پاتره مگه؟

اسپیرت هم  رابطه تون با  روح محافظ رو قوی میکنه و سلاح زنده قوی تر میشه.

5.thumb.jpg.96c3311e95823e6c67aa6aa6708da229.jpg

این بالا مهارت ها هستند هر استنس  بالا وسط پایین  یک سری کمبو داره  این اسکیل ها یک چیزی اضاف میکنن به اون کمبو. مثلا اخر کمبوی نیزه ویلیام نیزه رو میزاره زمین دورش تاب میخوره با لگد میزنه توی صورت اون  دشمن. یا شمشیر رو چند تا ضربه میزنه یک دفعه میکشه عقب. یا بخش نینججتسو هم  تعداد مهمات یا سمی بودن ومیزان خسارتشون زیاد میشه.بخش اسکیل هم خیلی مهمه اینا توانایی های هر سلاح هستند و ضرباتش و کمبو هاش. هر سلاح 45 تا  اسکیل داره  که حرکات جدیدی مثل Kick   در آخر کمبوی یک استنس رو بهش میده.یا sneak attack ها حملات مخفی/

skill های نینجا هم اجازه میده شیروکن یا کونای پرت کنید و یا تیرهاتون رو سمی کنید یا بعد بمب دود زا هم میده . لامصب رویای ژاپنی بازهاست بازی!!! هرچی درباره فرهنگ ژاپن  دیوانش بودم در این بازی هست . هیولا هاشون . عقایدشون و همه چیز.

Onmyo   هم  که جادوهای جدید بهتون میده و قوی تر شون میکنه. من از این اصلا استفاده نکرده ام.

بخش  بعدی ایتم ها  رو کم کم توضیح میدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

یه مشکلی که من دارم اینه که بازی بسیار روان اجرا میشه و روی 60 فریم ثابت ...

ولی بعد از یه مدت مثلأ  15 - 10 دقیقه که بازی میکنم یکدفعه فریم ریت بازی به شدت افت میکنه بطوریکه از 60 فریم ثابت به 10 فریم 20 فریم افت کرده و شروع به نوسان میکنه و حتی دکمه های کنترلر هم بسیار کند میشن بطوریکه بعد از فشار دادن هر دکمه ، 10 ثانیه زمان میبره تا دکمه در بازی عمل کنه !!!

بعد مجبورم یکبار از بازی خارج شده و دوباره وارد بشم تا بازی روان بشه !!!

آخرین آپدیت بازی هم نصبه و با دسته ایکس باکس وان اس هم بازی میکنم

کسی همچین مشکلی داره یا نه ؟؟؟ بنظرتون چکار میتونم بکنم ؟؟؟

من خودم نداشتم درواقع این تنها بازی کویی است که خوب پورت شده - برای شما برید ان تاپیک استیم مشکلتون حل میشه

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1195069538

لینک به دیدگاه

آقا رضا اگه بتونی یه مقاله آموزشی جامع در مورد این بازی برامون بزاری لطف خیلی بزرگی به ما کردی البته تا همینجا هم توضیحات شما برای این شاهکار بینظیره کلا شما یدونه ای رفیق دمت گرم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

آقا رضا اگه بتونی یه مقاله آموزشی جامع در مورد این بازی برامون بزاری لطف خیلی بزرگی به ما کردی البته تا همینجا هم توضیحات شما برای این شاهکار بینظیره کلا شما یدونه ای رفیق دمت گرم 

ممنون

بالا که اکثر بخش های بازی رو توضیح دادم همین ها رو بخونید یکم بازی کنید یاد میگیرید. ضمنا اموزش بله ادامه داره باید منتهی برم سراغ بازی  هنوز فرصت نشده که از ایتم ها اسکرین شات بگیریم بعد باید ترجمه شون کنم براتون. بزودی ونم اضافه میشه.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

ممنون

بالا که اکثر بخش های بازی رو توضیح دادم همین ها رو بخونید یکم بازی کنید یاد میگیرید. ضمنا اموزش بله ادامه داره

استاد ببخشید چندتاسوال داشتم .. ممنون میشم ما رو راهنمایی کنید.

سوال اول : این جریان  رنگ اسلحه ها  چیه مثلأ یه سلاح تبر رو به رنگ زرد نشون میده ، یک تبر دیگه با همون نوع رو به رنگ آبی و یه سلاح شمشیر رو به رنگ خاکستری ؟؟؟

سوال دوم :  استراتژی استفاده از سلاح باید چی باشه مثلأ یه تبر رو که مدتی هست داریم استفاده میکنیم و درنتیجه  familiarity  اون افزایش پیدا کرده رو همچنان استفاده کنیم یا اینکه اون رو با یه سلاح هم نوع که اخیرا گیرمون اومده و هنوز familiarity نداره ولی مثلا یک لول بالاتر هست ،، عوض کنیم یا نه ؟؟؟

سوال سوم  :  تعداد سلاحهایی که حمل می کنیم توی وزن ما و کند شدن ما تاثیر داره یا نه ؟؟ مثلأ ده نمونه سلاح حمل کنیم یا اینکه همه رو بندازیم دور و فقط دو سه تا سلاح رو حمل کنیم ؟؟؟ در مورد لباسها چطور ؟؟؟ تعداد زیادی لباس حمل کنیم ما رو سنگین نمیکنه ؟؟؟

سوال چهارم:  در تب لباسها در قسمت بالا زیر عبارت equipment weight یه عدد رو به درصد نوشته مثلأ وزن لباس رو نوشته 4  و بعد زیرش نوشته 27%  ... این عددی که به درصد نوشته چیه ؟؟؟ مثلا وقتی لباس سنگین تری می پوشیم این درصد بیشتر میشود مثلا وزن لباس وقتی 9 کیلو هست این درصدی که زیرش نوشته میشه از 27 درصد میشود 65 درصد

ببخشید سوالات زیاد شد ... عجله ای نیست هروقت تونستید جواب بدید استاد .. ممنون

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

در در 1396/08/30, 23:38:53، rezagtx گفته است :

من خودم نداشتم درواقع این تنها بازی کویی است که خوب پورت شده - برای شما برید ان تاپیک استیم مشکلتون حل میشه

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1195069538

سلام استاد

متاسفانه مشکل پرفورمنس من توی این بازی رفع نشد ... با بررسیهایی که انجام دادم متوجه شدم که مشکل به احتمال زیاد از کنترلر ایکس باکس من هست که خوب جواب نمیده

هر از گاهی  وسط این بازی قطع میشه یا لگ پیدا میکنه ..

من الان دسته xbox one s رو از طریق دانگل بلوتوث به سیستم وصل کرده ام ولی خوب عمل نمیکنه !

میتونم ازتون بپرسم که شما دسته ایکس باکس خودتون رو به چه طریقی به سیستم وصل کرده اید ؟؟؟

----------------------

آپدیت:

حدس من درست بود .. دسته را با کابل USB به سیستم وصل کردم و انگار پرفورمنس بازی از این رو به اون رو شد !

الان با اتصال باسیم دسته ،، بازی مثل هلو روان اجرا میشه و هیچگونه لگ یا افت فریمی وجود نداره !

بنظرتون دلیل عدم اتصال بهینه دسته با بلوتوث چی میتونه باشه ؟ اگر بخوام بصورت بیسیم وصل کنم ، غیر از روش بلوتوث دیگه با چه روشی میتونم کار کنم ؟؟؟

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/01, 21:35:05، saeedx گفته است :

استاد ببخشید چندتاسوال داشتم .. ممنون میشم ما رو راهنمایی کنید.

سوال اول : این جریان  رنگ اسلحه ها  چیه مثلأ یه سلاح تبر رو به رنگ زرد نشون میده ، یک تبر دیگه با همون نوع رو به رنگ آبی و یه سلاح شمشیر رو به رنگ خاکستری ؟؟؟

سوال دوم :  استراتژی استفاده از سلاح باید چی باشه مثلأ یه تبر رو که مدتی هست داریم استفاده میکنیم و درنتیجه  familiarity  اون افزایش پیدا کرده رو همچنان استفاده کنیم یا اینکه اون رو با یه سلاح هم نوع که اخیرا گیرمون اومده و هنوز familiarity نداره ولی مثلا یک لول بالاتر هست ،، عوض کنیم یا نه ؟؟؟

سوال سوم  :  تعداد سلاحهایی که حمل می کنیم توی وزن ما و کند شدن ما تاثیر داره یا نه ؟؟ مثلأ ده نمونه سلاح حمل کنیم یا اینکه همه رو بندازیم دور و فقط دو سه تا سلاح رو حمل کنیم ؟؟؟ در مورد لباسها چطور ؟؟؟ تعداد زیادی لباس حمل کنیم ما رو سنگین نمیکنه ؟؟؟

سوال چهارم:  در تب لباسها در قسمت بالا زیر عبارت equipment weight یه عدد رو به درصد نوشته مثلأ وزن لباس رو نوشته 4  و بعد زیرش نوشته 27%  ... این عددی که به درصد نوشته چیه ؟؟؟ مثلا وقتی لباس سنگین تری می پوشیم این درصد بیشتر میشود مثلا وزن لباس وقتی 9 کیلو هست این درصدی که زیرش نوشته میشه از 27 درصد میشود 65 درصد

ببخشید سوالات زیاد شد ... عجله ای نیست هروقت تونستید جواب بدید استاد .. ممنون

نه خواهش بالا تر رو اگر دقق بخونید همه رو جواب داده ام. وزن  فقط لباس تاثیر داره  اونم چزی که تنتون هست.

رنگ ها تقسیم بندی  سلاح ههستند برپایه الگوی کلاسیک دیابلو. از نارنجی و بنفش بیا پایین تا سفیدو  نارنجی و بنفش قویترنیها هستند لجندری هستن و جادویی،  سفید ساده  است سبز بد نیست   ابی بهتره از سبز و برو بالا.  هر پی سی گیمری باید اینا رو بدوونه- بوردرلندز و دیبلو تایتان کوئست و ... هرچی بازی اکشن ارپی جی هست از این الگوی کلاسیک بهره برده اند.

درصد میزان ایکوئیپ لباس ها به وزنه- سبز نگه داری یعنی لباست تاثیر ندارهر یو استامینا  هر چی سنگین تر بشی نفس دیرتر پر میشه و برمیگرده- این بازیها سختن باید قبلش سری سولز رو یک   کمی بازی کرده باشید وگرنه پیچیده هستند.

یک سلاح لجندری رو فامیلاریتی اش رو پرکن - بسته به خودت داره ممکنه یکم جلوتر کی سلاح قوی تر بجوری که حتی این سلاح کنونی با فمیلاریتی پر حتی ضعیف تر بشاه-  هی سلاح یمده بازی  هر عوض کن  آزاده بازی محدود نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، saeedx گفته است :

سلام استاد

متاسفانه مشکل پرفورمنس من توی این بازی رفع نشد ... با بررسیهایی که انجام دادم متوجه شدم که مشکل به احتمال زیاد از کنترلر ایکس باکس من هست که خوب جواب نمیده

هر از گاهی  وسط این بازی قطع میشه یا لگ پیدا میکنه ..

من الان دسته xbox one s رو از طریق دانگل بلوتوث به سیستم وصل کرده ام ولی خوب عمل نمیکنه !

میتونم ازتون بپرسم که شما دسته ایکس باکس خودتون رو به چه طریقی به سیستم وصل کرده اید ؟؟؟

----------------------

آپدیت:

حدس من درست بود .. دسته را با کابل USB به سیستم وصل کردم و انگار پرفورمنس بازی از این رو به اون رو شد !

الان با اتصال باسیم دسته ،، بازی مثل هلو روان اجرا میشه و هیچگونه لگ یا افت فریمی وجود نداره !

بنظرتون دلیل عدم اتصال بهینه دسته با بلوتوث چی میتونه باشه ؟ اگر بخوام بصورت بیسیم وصل کنم ، غیر از روش بلوتوث دیگه با چه روشی میتونم کار کنم ؟؟؟

من کنترلر قدیمی ایکس وان و کنترلر جدید s رو با  دانگل  وصل میکنم. این دانگل های مایکروسافت مال سری یکدسته ها ا بودن اون مشکی در تصوی زیر. قیمت 130 بود دانگل ش- بعدسری s امد با بلوتوث هم وصل میشه- من از بلو توث نه استفاده میکنم نه خوشم میاد. پس هم کنترلر قدیمی هم جدید رو با همون دانگل وصل میکنم. این دانگل عملکردش دقیقه عین خود کنسوله- نه درایور داره نه چیزی تا کنترلر رو روشن کردی  اونم روشن میشه و تا تعدادی دسته و هدست مخصوص ایکس وان رو هم بهش متصل میشه - د رکل بهتر از بلوتوث است. با دسته هم خاموش میشه. من این رو قدیم برای  کنترلر  روزهای لانچ ایکس وان برای پی سی گرفتم چند سال پیش دیگه  مدل اس رو هم با همین وصل میکنم. اگر نزدیک هستی به پی سی با کابل میکرو USB وصل  کن بره- من کابل بلند کیفیت بالا هم دارم چون من خیلی از پی سی دور میشم  تا دو سه متر با TV بزرگ زیاد بازی میکنم. هم کابل هست هم دانگل - بلوتوث هم  برای خودش.!

IMG_20171014_165441.thumb.jpg.32716f61724fc24b573e4a13e32361e9.jpg

دانگل مستقیم شناسایی میشه و در لیست سخت افزار ایکس ابکس قرار میگیره و راحت کنترلرها بهش وصل و قطه میشن -  300 تا ازی هم باهاش تست کردم هیچکدوم مشکلی که شما  میگید رو نداشته نه با کابل نه با این . با بلوتوث رو نمیدونم.(اینها که میگم البته مال ویندزو 10 هست این دانگل برای ویندزو 10 خیلی راحته- اصلا از توی نصب ویندوز هم کنترلر شناسایی میکنه- ابزار کانکشن خود ماکروسافته  خیلی استاندار تره-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دانگل مستقیم شناسایی میشه و در لیست سخت افزار ایکس ابکس قرار میگیره و راحت کنترلرها بهش وصل و قطه میشن -  300 تا ازی هم باهاش تست کردم هیچکدوم مشکلی که شما  میگید رو نداشته نه با کابل نه با این . با بلوتوث رو نمیدونم.(اینها که میگم البته مال ویندزو 10 هست این دانگل برای ویندزو 10 خیلی راحته- اصلا از توی نصب ویندوز هم کنترلر شناسایی میکنه- ابزار کانکشن خود ماکروسافته  خیلی استاندار تره-

ممنون و متشکر از توضیحاتتون استاد

بله با بلوتوث اصلا کارایی نداره ...

فعلا با سیم استفاده میکنم تا در آینده یه دونه از همین دانگل های Xbox که فرمودید رو تهیه کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان که میخوان niohبازی کنند با کیبورد و موس، 9آذر  اپدیتی عرضه میشه که پشتیبانی کامل موس و کیبورد رو به بازی اضافه میکنه. 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در در 1396/08/30, 04:28:30، rezagtx گفته است :

شما احتمالا سری سولز رو بازی نکرده ای !؟ این کپی  99.99% سولز است! اونیموموشا  هم  هک اسلش بود  اره ولی این کپی  کامل سولزه. بازی های کنسولی هم خوب دارند ولی  پی سی از دلش بزرگترین بازیهای تاریخ در امده اند . سری دیابلو - التیما - فالوت  دراگون ایج . ویچرها و فارکرای  ها و سیستم شاک ها دیوز اکس ها و... هال لایف و ... حتی GTA روی پی سی بوجود امد  و صدها بازی مهم دیگه  . خود هالف لایف 2  بهترین بازی تاریخه   ارزشش قابل وصف نیست. بازی های idtech و شوترها و  بعد کرایسس که اصلا بازیهای اکشن اپن ورلد رو  به فاز جدید برد و اگر بخواهم بنویسم چون در این   بخش اطلاعات خوبی  دارم و تاریخ خوب میدونم  خیلی طولانی میشه.

تمام بازیهای   goty این سالها  روی کنسول،  مال پی سی بودند. ویچر 3 - دراگون ایج- فالوت 4 -. بعد پورت شده روی کنسول.    خوب همین هم بازی پی سی بوده است این رو چند ماه پیش اول برای کنسول دادن بیرون بعد  در استیم. این انحصاری نبوده انحصاری زمانی بوده.  تیم سازنده همون روز یک میدونسته میخواد برای پی سی بیاد. چون این ناشر بازیهاش خیلی بده پورتش این خیلی خوبه پس ا زقبل برنامه داشته برای pc.

رضا جان، کلا انیمیوشا بازی بود که این سبک بازی ها از روی اون ساخته شدن، بازی های مثل Dark Souls و Blood Born کپی از انیمیوشا هستن، احتمالا اصلا انیمیوشارو بازی نکردی؟  واسه من به شخصه که انیمیوشا رو بازی کرده بودم، بازی مثل Dark Souls خنده دار و Slow Motion بود، بطوریکه حالم رو بهم میزد، ولی از روی ناچاری، چون بازی مثل انیمیوشا وجود نداشت، مجبور بودم که با اون سر کنم...

انیمیوشا مادر تمام این بازی ها در این سبک هستش، بقیه همه Rip Off هستن، جالبیش اینجاست که اینجوری با اطمینان میگی که اونیمیوشا کپی سولزه، در صورتیکه این بازی دقیقا اونیمیوشا بوده و هیچ فرقی نکرده، جز یه سری جزئیات به بازی اضافه شده که خیلی ریز و بی تاثیر بودن، یعنی این بازی همون بازی 15-10 سال پیش بوده، با این تفاوتهای کوچیکی مثل اضافه شدن Effect های متنوع به اصلحه ها و فقط اون بحث هنگام مردن که باز هم به یه شکلی شبیه به اونیمیوشای 15 سال پیش بوده...

کلا بازیهای RPG مخصوص کنسول هستن، در مورد بازیهای سال هم بهتر که بیشتر نگاه کنی که بازیهایی مثل The Last Of Us و Uncharted هستن که همیشه بهترین عنوان ها بودن، حتی بتمن هم بیشتر عنوان داره که مخصوص کنسول هستش، البته ویچر یک چیز دیگه بود واسه خودش، ولی تا اونجایی که من یادم میاد، ویچر روی کنسول یک هفته زودتر ارائه شد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، tabitha گفته است :

رضا جان، کلا انیمیوشا بازی بود که این سبک بازی ها از روی اون ساخته شدن، بازی های مثل Dark Souls و Blood Born کپی از انیمیوشا هستن، احتمالا اصلا انیمیوشارو بازی نکردی؟  واسه من به شخصه که انیمیوشا رو بازی کرده بودم، بازی مثل Dark Souls خنده دار و Slow Motion بود، بطوریکه حالم رو بهم میزد، ولی از روی ناچاری، چون بازی مثل انیمیوشا وجود نداشت، مجبور بودم که با اون سر کنم...

انیمیوشا مادر تمام این بازی ها در این سبک هستش، بقیه همه Rip Off هستن، جالبیش اینجاست که اینجوری با اطمینان میگی که اونیمیوشا کپی سولزه، در صورتیکه این بازی دقیقا اونیمیوشا بوده و هیچ فرقی نکرده، جز یه سری جزئیات به بازی اضافه شده که خیلی ریز و بی تاثیر بودن، یعنی این بازی همون بازی 15-10 سال پیش بوده، با این تفاوتهای کوچیکی مثل اضافه شدن Effect های متنوع به اصلحه ها و فقط اون بحث هنگام مردن که باز هم به یه شکلی شبیه به اونیمیوشای 15 سال پیش بوده...

کلا بازیهای RPG مخصوص کنسول هستن، در مورد بازیهای سال هم بهتر که بیشتر نگاه کنی که بازیهایی مثل The Last Of Us و Uncharted هستن که همیشه بهترین عنوان ها بودن، حتی بتمن هم بیشتر عنوان داره که مخصوص کنسول هستش، البته ویچر یک چیز دیگه بود واسه خودش، ولی تا اونجایی که من یادم میاد، ویچر روی کنسول یک هفته زودتر ارائه شد...

درود

زیر جمله من است با دقت نخوندید: کل نتیجه گیری تون اشتباه شد:!!

شما احتمالا سری سولز رو بازی نکرده ای !؟ این کپی  99.99% سولز است! اونیموموشا  هم  هک اسلش بود  اره ولی این کپی  کامل سولزه -انیمیوشا کپی سولز نیست دوست من، اون قبل از انها امده! نسل  ps2 بوده میگم  این بازی یعنی  Nioh کپی  سولز است.  انیمیوشا ماد راین سبک نیست دیابلو 1و2 بوده اند که  طرفداراها میگن هک اسلش های ریتیمک بوده اند و تمام این خاصیت ها منتقل شده به  سری سولز و دیو و بلادبورن.

بله ps2 بازی کردم  سری رو -  نه اینها  از ساختار دیابلو 2  و بوردرلندرز الهام گرفته اند خود میازاکی هم اشاره کرده  و ربطی به  اون    ندارند اگر اینطور است باید بگیم تمام بازیها از اروی اون بودند .

بازی مثل Dark Souls خنده دار و Slow Motion بود، بطوریکه حالم رو بهم میزد؟؟  عزیزم اون سبک سولز است که کند و ریتیمک است   نمودار لرنینیگ داره  باید اروم حرکات رو یاد بگیری اون انیمیوشا  تقریبا هک اسلش بود  میرفت جلو اکشن بود مثل اینکه بگم چرا dmc سریعه ولی سولز نه-  این nioh هم سامورایی قهرمان است  در دروه سنگوکو هم میگذره شما حس کردی شبیه انیمیوشا  است.شما اصلا اشتباه گرفتی این دو رو .سری سولز و کلا کارهای  میازاکی جز بهترین های تاریخ اکشن ادونچر و نقش آفرینی  بوده اند و اتفاقا هر سه قسمت سولز بدون شک بهترین نسخه شون نسخه پی سی شون بوده است.  الان اگر بخوای اینا رو بازیکنی روی کنسول با گرافیک قدیمی  و فریم ریت بسیار بد  روی هر سه قسمت مخصوصا برای یک و دو  روبرو میشی  در صورتی که روی پی سی  مودر ها اصلا ارتقا گرافیکی داده اند.

کلا بازیهای RPG مخصوص کنسول هستن،؟؟؟/ این  رو واقعا نوشتید؟؟ این حرفتون اصلا صحیح نیست ! پی سی خواستگاه بزرگترین بازیهای نقش آفرینی تاریخ بوده   این سری سولز بخاطر دیابلو وجود داره.

پیشنهاد میدم این لیست رو ببنید:http://www.pcgamer.com/best-rpgs-of-all-time/

به tlou اشاره شد و انچارتد  برای بازی کنسولی بازی خوبی بوده اند ولی در جایگاه بهترین بازیهای  تاریخ  نیستند و از دید اون طرفداران یک  کنسول خاص دفاع میشه ازشون نمیدونم در لیست بهترین ها   چه مقایسه ای داره با  سری سولز یا این بازی- طرفداران مایکروسافت هم میگن هیلو و گیرز بهترین بازی های تاریخ هستند  که نیستند. بتمن بیشتر عنوان داره هم  نمیدونم چه ربطی به  بحث ما داشت ایا بتمن مهمه بازی هاش ؟ یا چی ؟ ویچر  من خواستگاهش رو  گفتم نه قسمت 3 ،برید برگردید به  ویچر 1 نه 3 - خیلی ها با ویچر با قسمت 3 اشنا شدند.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما 

بحثی در مورد صحبتت نیست، ولی کاملا سر حرفم هستم، بازیهای RPG فقط برای گیم پد و کنسول ساخته شدن و اونقدر عنوان وجود داره واسشون که تمام عناوینی که از روی کنسول به PC هم پورت شدن رو ، جمع کنیم بهمراه چند عنوانی که روی PC هم بعنوان بازی PC ارائه شدن(من چیز خاصی یادم نمیاد)باز هم اصلا قابل مقایسه با عناوین کنسول نخواهند بود، چه از نظر تعداد و چه از نظر کیفیت ، بحثی روی ویچر هم ندارم(نندازش وسط، تا اونجا که یادم میاد، روی کنسول هم یک هفته زودتر ارائه شد) چون از نظر بنده بهترین بازی تاریخ هستش و از اولین عنوانش که اومد شیفته بازی بودم تا نسخه سوم که شاهکار شد، در مورد این لیستی که گذاشتی، اکثر عناوین جدید هستن و به شخصه بیش از 70-60 درصد رو اصلا نه بازی کردم و نه در حد گیم قبول دارم!!! از این لیستها هر جایی میشه پیدا کرد، زیاد درگیر لیستهایی که سایتها درست میکنن نباش،  بعنوان مثال یه نگاه کن که COD جدید چه نمره هایی گرفته؟!!! از نظر من یکی از آشغال ترین بازی های تاریخ هستش که یک فاجعه هستش اگه کسی بخواد اسمش رو بزاره گیم، واقعا نمیدونم که سازنده هاش چی فکر کردن و این سایتها، چجوری نمره دادن، CRITIC رو هم چک کنی، نظرات گریه آور هستش... 

در 16 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

این nioh هم سامورایی قهرمان است  در دروه سنگوکو هم میگذره شما حس کردی شبیه انیمیوشا  است.شما اصلا اشتباه گرفتی این دو رو .

ولی این صحبتت رو اصلا قبول ندارم، مشخصا شما انیمیوشارو بازی نکردی، اینکه یه بازی الان چطور اجرا بشه هم حرفت خیلی ضعیف و بدون مفهموم هستش، هر چیزی رو در زمان خودش میسنجن(همونطور که الان کنسول ها هم از نظر گرافیک و هم از نظر رزولوشن از PC جلو زدن با قیمت خیلی به صرفه تر و بیشترین عناوین انحصاری واسشون ارائه میشه)، خوب مشخصه واسه کسی که تو عمرش این بازی  رو انجام نداده، اگه الان جلوش گذاشته بشه، از فریم یا گرافیک بازی ایراد بگیره(من هنوز نمیدونم که به چه دلیلی باید این Reshade هارو جزو بازی و گرافیک بازی حتی حساب کنید؟؟؟، این مودها چیزی نبوده که سازنده بازی درست کرده باشه که بخوایم اصلا بحثی داشته باشیم در موردشون)، آیا کسی میگه که رزیدنت اویل 1 رو برداشتم بازی کنم، گرافیکش پایینه؟؟؟!!! این حرف خنده داره...(حالا بگذریم که ریمسترهاشون هم ساخته شدن)

رزیدنت رو میشد اولین بازی در سبک خودش دونست(البته قبل از اون یکی دوتا عنوان دیگه تا حدودی شبیه به سبکش روی کنسول هم وجود داشتن، ولی رزیدنت اویل تقریبا بهترین بازی تاریخ در این سبک سوروایوور هارور بوده و کسی که این رو رد کنه، مشخصا از گیمینگ چیزی بارش نیست)، واسه بنده این بازی NIOH نوستالژیک بود، اونقدر شباهت داشت و بدون تغییر بود که حتی شخصیتهای داستان بازی تغییری توشون ایجاد نشده بود(مخصوصا شخصیتهای منفی) و اگه شما انیمیوشای 4 رو روی کنسول بازی میکردی که رسما میگفتی که این بازی، ریمستر شده اون هستش(لول های کاملا یک شکل، بطوریکه انگار اون بازی رو با تکسچرهای جدید، دوباره سازی کرده بودن، یک سری جزئیات اضافی روی Effect های اسلحه ها و Equipment ها فقط اضافه شده بود!!!)، بهمراه یک سری تغییرات در داستان بازی، حتی دموی شروع بازی دقیقا بهمون سبک هستش(واقعا خنده دار هستش این قضیه) اما در مورد بازیهای Souls هم باید بگم که بنده ته DS III رو دراوردم، ولی واقعا پشیمون شدم از اون همه وقتی که واسش گذاشتم، ولی چاره دیگه ای نداشتم چون منتظر بازی تو سبک انیمیوشا بودم بنده تا حدودی هم Blood Born رو بازی کردم، واسه بنده که انیمیوشارو بازی کردم، این بازی ها خیلی پیش پا افتاده، خسته کننده و کاملا غیر قابل مقایسه با انیمیوشا و یک سری بازی دیگه مانند GOW  یا حتی POP یا به قول شما DMC بودند، درسته که سبکشون تا حدودی متفاوت هستش و هک اند اسلش نیستن و من رو یاد بازیهای کارتی که روی کنسول های ضعیف تر اجرا میشدن، Squar Enix میندازن بیشتر ولی خوب طرفداران خودشون رو دارن، ولی دقیقا همین باعث میشه طرفدار  این بازی ها نباشم و بسیار خسته کننده باشن واسم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، tabitha گفته است :

درود بر شما 

بحثی در مورد صحبتت نیست، ولی کاملا سر حرفم هستم، بازیهای RPG فقط برای گیم پد و کنسول ساخته شدن و اونقدر عنوان وجود داره واسشون که تمام عناوینی که از روی کنسول به PC هم پورت شدن رو ، جمع کنیم بهمراه چند عنوانی که روی PC هم بعنوان بازی PC ارائه شدن(من چیز خاصی یادم نمیاد)باز هم اصلا قابل مقایسه با عناوین کنسول نخواهند بود، چه از نظر تعداد و چه از نظر کیفیت ، بحثی روی ویچر هم ندارم(نندازش وسط، تا اونجا که یادم میاد، روی کنسول هم یک هفته زودتر ارائه شد) چون از نظر بنده بهترین بازی تاریخ هستش و از اولین عنوانش که اومد شیفته بازی بودم تا نسخه سوم که شاهکار شد، در مورد این لیستی که گذاشتی، اکثر عناوین جدید هستن و به شخصه بیش از 70-60 درصد رو اصلا نه بازی کردم و نه در حد گیم قبول دارم!!! از این لیستها هر جایی میشه پیدا کرد، زیاد درگیر لیستهایی که سایتها درست میکنن نباش،  بعنوان مثال یه نگاه کن که COD جدید چه نمره هایی گرفته؟!!! از نظر من یکی از آشغال ترین بازی های تاریخ هستش که یک فاجعه هستش اگه کسی بخواد اسمش رو بزاره گیم، واقعا نمیدونم که سازنده هاش چی فکر کردن و این سایتها، چجوری نمره دادن، CRITIC رو هم چک کنی، نظرات گریه آور هستش... 

ولی این صحبتت رو اصلا قبول ندارم، مشخصا شما انیمیوشارو بازی نکردی، اینکه یه بازی الان چطور اجرا بشه هم حرفت خیلی ضعیف و بدون مفهموم هستش، هر چیزی رو در زمان خودش میسنجن(همونطور که الان کنسول ها هم از نظر گرافیک و هم از نظر رزولوشن از PC جلو زدن با قیمت خیلی به صرفه تر و بیشترین عناوین انحصاری واسشون ارائه میشه)، خوب مشخصه واسه کسی که تو عمرش این بازی  رو انجام نداده، اگه الان جلوش گذاشته بشه، از فریم یا گرافیک بازی ایراد بگیره(من هنوز نمیدونم که به چه دلیلی باید این Reshade هارو جزو بازی و گرافیک بازی حتی حساب کنید؟؟؟، این مودها چیزی نبوده که سازنده بازی درست کرده باشه که بخوایم اصلا بحثی داشته باشیم در موردشون)، آیا کسی میگه که رزیدنت اویل 1 رو برداشتم بازی کنم، گرافیکش پایینه؟؟؟!!! این حرف خنده داره...(حالا بگذریم که ریمسترهاشون هم ساخته شدن)

رزیدنت رو میشد اولین بازی در سبک خودش دونست(البته قبل از اون یکی دوتا عنوان دیگه تا حدودی شبیه به سبکش روی کنسول هم وجود داشتن، ولی رزیدنت اویل تقریبا بهترین بازی تاریخ در این سبک سوروایوور هارور بوده و کسی که این رو رد کنه، مشخصا از گیمینگ چیزی بارش نیست)، واسه بنده این بازی NIOH نوستالژیک بود، اونقدر شباهت داشت و بدون تغییر بود که حتی شخصیتهای داستان بازی تغییری توشون ایجاد نشده بود(مخصوصا شخصیتهای منفی) و اگه شما انیمیوشای 4 رو روی کنسول بازی میکردی که رسما میگفتی که این بازی، ریمستر شده اون هستش(لول های کاملا یک شکل، بطوریکه انگار اون بازی رو با تکسچرهای جدید، دوباره سازی کرده بودن، یک سری جزئیات اضافی روی Effect های اسلحه ها و Equipment ها فقط اضافه شده بود!!!)، بهمراه یک سری تغییرات در داستان بازی، حتی دموی شروع بازی دقیقا بهمون سبک هستش(واقعا خنده دار هستش این قضیه) اما در مورد بازیهای Souls هم باید بگم که بنده ته DS III رو دراوردم، ولی واقعا پشیمون شدم از اون همه وقتی که واسش گذاشتم، ولی چاره دیگه ای نداشتم چون منتظر بازی تو سبک انیمیوشا بودم بنده تا حدودی هم Blood Born رو بازی کردم، واسه بنده که انیمیوشارو بازی کردم، این بازی ها خیلی پیش پا افتاده، خسته کننده و کاملا غیر قابل مقایسه با انیمیوشا و یک سری بازی دیگه مانند GOW  یا حتی POP یا به قول شما DMC بودند، درسته که سبکشون تا حدودی متفاوت هستش و هک اند اسلش نیستن و من رو یاد بازیهای کارتی که روی کنسول های ضعیف تر اجرا میشدن، Squar Enix میندازن بیشتر ولی خوب طرفداران خودشون رو دارن، ولی دقیقا همین باعث میشه طرفدار  این بازی ها نباشم و بسیار خسته کننده باشن واسم.

درود

منظورتون از rpg چیه ؟ ار پی جی یعنیrole playing game.

یعنی چی  فقط برای کنسول ساخته شدند؟ نکنه شما فقط اینها سری سولز و نیو رو نقش افرینی حساب میکنید که میگید با گیم پد؟؟

دوست من بهترین بازی های نقش افرینی تاریخ فالوت یک و دو بالدور گیت و دیابلو بوده اند که  بازی پی سی بوده اند اصلا غیر قابل بازی کردن هستن یا کنترلر !شما به چی میگید نقش افرینی؟ویچر و دراگون ایج و فالوت  و اسکایرم نقش افرینی هستند!خوب یعنی چی قضیه گیم پد و کنسول؟؟  

یک پیشنهاد براتون دارم برید ببنید  بهترین بازی های نقش آفرینی این دو ساله اخیر اسم divinity oroginal sin یک و دو رو‌سرچ‌کنید تا متوجه بشید نقش آفرینی واقعی  کدومه و جریان چیه . قسمت دوم این بازی امده و نمره متاش   جز بالاترین نمران تاریخه. اونا رو بازی کنید بعد متوجه میشید این ار پی جی جریانش چیه و التیما و بالدو رگیت و فالوت یک  و دو نقش افرینی  واقعی پی سی   هستند. ار پی جی واقعی  خوراکش موس‌و‌کیبورد است اتفاقا. دراگون ایج ها بازی های پی سی هستن و میراث دار بالدور گیت جز بهترین نقش افرینی های تاریخ خوراکشون دوربین تاکتیکی با موس کیبورد است . نه گیم پد. گیم بد برای هک اسلش  خوبه ربطی به کنترلر و کنسول نداره.

ویچربازی پی سی است شما ویچر یک و دو رو بازی کرده اید ؟  سه زودتر امد روی کنسول؟  چند روز به خاطر لانچ بود که شلوغ نشه،  دوست من سری ویچر بازی  پی سی است بعد ها قسمت های جلوتر امد روی کنسول. شروعش روی پی سی بود. مثل جی تی ا مثل فار کرای مثل دراگون ایج مثل سری الدر اسکرول مثل فالوت  و هالف لایف و ... اینها بازی های پی سی هستن که بعد ها یا پورت شده انددروی کنسول یا جدیدتر شون ساخته شده برای انها. ویچر بازی  پی سی است یک نگاهی بندازید به تاریخ و پلتفرم عرضه.

در بخش برتری باید بگم  هیچ برتری نداره کنسول .  من تمام پلتفرم ها رو دارم کار میکنم.من پی اس ۴پرو گرفتم اخیرا کلا یک انچارتد  قصد دارم بگیرم و بلاد بورن و هورایزن گرفتم براش چی داشت  ؟کدوم بازی مانده؟ اگر هست یا روی پلتفرم های دیگه امد یا خوب نبود (اوردر و درایو کلاب و ...) یا    بقیه همه روی پی سی بودند. ایکس باکس هم این نسل  گیرز ۴و فورتزا داشت که روی استور دارم شون .  کدوم برتری ؟؟  ایکس باکس ایکس دو میلیون و نیم است یک تی وی ۴ک هم حداقل سه میلیون . من چهار و نیم دادم تی وی ۴ک.  با پنج شش میلیون ادم باید ناخوش باشه ایکس باکس ایکس بگیره   تمام بازی هاش در استور هستن یا کرک شده اند. چون میشه قوی ترین  سیستم های گیمینگ بست مخصوصا اگر ادم سیستم داشته باشه بخواد ارتقا بده که میشه غول بست. این حرف های احساسی است باید دقیق نگاه کرد. ما در ایران هستیم بازی گرونه. من روی کنسول پنج تا بازی تونستم بخرم نمی ارزه گرونه و من هم ارشیو میکنم بازی. روی پی سی از اول نسل از ۲۰۱۲تا الان شاید پانصد بازی  جمع کردم چهار ترابایت.  کجا زدن جلو  میخواید مقایسه گرافیکی بزارم براتون . اینها  همه چکر باکس ‌رندرینگ دارن رزلوشن هاشون   پایین بالا میشه کجا رفتند جلو از پی سی ؟؟یک کارت ۱۰۷۰ ۱۰۶۰میخورشون.

نمیدونم چرا کال اف رو مثال زدید ؟در بحث کال اف این نظر شماست نمراتش عالی بود نمیشه شما میگید هر چی نمره دادن کشک فقط حرف من قبوله  بدرد نخورد. نه نمیشه اکثر سایت ها نمرات خوبی دادن بنده  حقیر هم نقد نوشتم براش ابرومند بود  خیره کننده بود بخش داستانی قوی گرافیک زیبا و  شوتر خوب همون چیزی که کال اف بوده . تا دیروز میگفتن فضایی شده هر‌چند همون ها هم عالی بودند  حالا برگشته به ریشه باز بگیم اشغال ؟ اینجور  که نمیشه باید نقدش کرد. چرا اشغاله ؟؟مگر کال اف 2 چی بود ؟؟؟همین بود !چرا بد ؟؟

خدمت شما باید بگم  اون لیست پی سی گیمر و ای جی ان است معتبر ترین محافل بازی. پس نه به اونا گوش  نکنم به  چه منبعی رجوع کنم؟؟؟؟ اونا نقد شدند بازی های بزرگی بوده اند. شده قضیه کوانتوم بریک ما گفتیم خوب نیست   نمرش کمه یک عده دفاع کردن بعد نمره متای خود کاربرهاش شد۴?. منتقد پنج !یعنی  فاقد ارزش!

انیمیوشا رو‌بنده تمام قسمت هاش رو بازی کرم حتی هنوز  فکر میکنم دیسک هاش در ارشیوم باشه چک کنم برات بزارم .. نباید گفت سولز  بده چون مثلا کنده یا شبیه گاد اف وار نیست ؟. دارک سولز سه یکی از بهترین بازی های تاریخ بود دیگه اون دی ال سی اخری تکامل بازیسازی بود .شما  میگید باید همه شبیه انیمیوشا باشن؟ بعد نیستن شبیه اون خوب پس   بد هستن؟؟!این جه جور فلسفه ای است؟؟

رزیدنت اویل یک رو اگر دیدید ریمستر کرد  کپکام یک دلیل داشت مادینگ پی سی . چهار رو‌روی پی سی ماد زدن کامیونیتی  .رزیدنت  یک رو‌با انریل یک تیکه ساختن کپکام خوف کرد گفت دارن چه میکنن روی پی سی بیام  خودم ریمستر کنم از دستم نره هم چهار رو‌زد هم یک و هم زیرو. من دو سال قبل از  رزیدنت چهار ریمستر کپکام نسخه کاستوم روسی بازی میکردم گرافیکش دو برابر ریمستر کپکام بود.

ریشید و مادینگ قدرت پی سی است باید جزی از توانایی هاش به حساب بیاد. برید ببینید چه تیم های مودر وفاداری  ده ساله دارن کار میکنن روی مادینگ !اونا اتفاقا هارد کور گیمر هستند !فالوت سه یا اسکایرم یا ویچر  ۱-۲-۳یا دارک سولز یک رو  در نکسوس چه کرده اند؟؟ میخواید شات  فالوت چهار بزارم براتون- گذاشتم در تاپیک هام -از بالاترین گرافیک های نسل هم بالاتر؟

ایا  تمام این بازی های بالا جز بهترین و مهم ترین ها هستن  ‌روی کنسول ریمستر شده ان؟؟؟ایا گرافیک الان ویچر سه یا فالوت روی کنسول اصلا قابل مقایسه است با  پی سی ماد شده؟؟میخواید مقایسه پی اس پرو بزارم با ویچر ماد شدم اصلا باور‌نکنید کدوم ویچر است؟؟ نمیشه که  باید مقایسه کرد  بررسی کرد. لیست بهترین بازی های تاریخ زیاد هست؟؟؟یعنی چی ؟پس منبع معتبر؟؟خودمون رو‌درگیر لیست نکنیم؟؟مثل اینکه بگید بی خیال لیست imdb  بدرد نمیخورن فیلم!ها!!!یعنی چی میشه؟؟

اون بازی های لیست رو‌که قبول  ندارید باید بگم گه برای من قابل درک نیست یک گیمر واقعی اون لیست ها رو بدون چون چرا میپذیره چون اون بازی ها اکثرا بازی های مهم این سالها بوده اند و‌بعضی مهمترین نقش افرینی های تاریخ .. . اون بازی  انیمیوشا بازی خوبی بود ولی  ذره ای برای من ارزش سری  سولز مخصوصا یک و سه  و بلاد بورن رو‌ نداره  .  این سه بازی خود میازاکی ده ساله پیش تا الان برای همیشه نگرشم به بازی های نقش افرینی اکشن ادونچر هک اسلش رو عوض کردند. چالش غلبه بر این بازی ها چیز دیگری بود.  این که شما اون بازی رو دوست دارید یا فکر میکنید بقیه بدرد نمیخورن نظر شخصی شما است بحث سابجکتیو است مثل این ها که نظر منه  و‌ازش دفاع میکنم. . فقط این تاپیک یه بیراهه میره پیغام خصوصی در خدمتم تا ده سال هم بحث کنید اینجا دیگه هیچکس پست های اول رو‌نمیبینه!

ممنون موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من یه دسته داغون از این 30 تومنیا خریدم بار اول و دوم با نرم افزار x360ce عالی شد در حد دسته های 200 تومنی کار میکرد ولی بار سوم که رفتم تو بازی همه چی بهم ریخت شوک راست  به جای دکمه ها کار میکنه دیگه اون تنظیماتنمیشه روش انجام داد:(

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

با سلام خدمت شما دوستان گرامی 

من یه سوال داشتم مقدار ki من خیلی زود خالی میشه و دیر پر میشه و قابلیت ki pulse هم از کار افتاده علت چیه؟

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

کارت گرافیک nvidia من در داخل بازی غیر فعاله و وقتی از داخل لانچر رزولوشن رو روی 1080 تنظیم میکنم بازی ران نمیشه و بعد از ظاهر شدن لوگوی سازنده از بازی خارج میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...