رفتن به مطلب

رایزن 1800x یا اینتل 8700k / گرافیک زوتک یا msi و asus

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/09/02, 01:41:59، evga1060 گفته است :

درود

اول کهevga اومد ایران حدود 9سال پیش اصلا قبولش نداشتم و نمیدونستم چه برندی و از کجا هست ولی با گذشت زمان و تحقیق بیشتر حساب کار دستم اومد که چیکاره هست این برند... من evga رو  بصورت منطقی و نه تعصبی  قبول دارم یعنی تا وقتی که افت نکنه... msi اوایل کارش پر بود از ایده ها و محصولات تازه مثل رایتر با 8 مگ کش و داشتن فن روی چیپست جنوبی   و برد عالی p55-gd85 که من خریده بودم ولی الان سریع کپی میکنه و از همه بدتر رو هر چیزی برچسب گیمینگ زده یعنی گند قضیه رو دراورده... مادربردهاش z170m7 #m9 و z270m7  خوبن .... گرافیکش وزن زیادی داره نسبت به بعقیه... این وارد کنندها سود براشون تو جنس باکیفیت نیست چون شما ندیدین دلیل نمیشه که نباشه شما نت دارین منم نت دارم شما کم اطلاع ولی من اطلاع بیشتری از این برند دارم ... مشخصا معلومه که اطلاعی از پاورهای evga ندارین...و گرافش رو اصلا قبول ندارین... من تو پست قبلی هم گفتم که تو مادربرد و لپتاپ تازه کاره... در کل این برند فعلا با اختلاف کمی تو گراف و پاور و کیس پیشرو هست از بعقیه

دوست عزیز هر کس وقتی حرفی میزنه براش مثال با دلیل میاره که یعنی ثابت کنه حرفش درسته.

کی MSIاز دیگران در برد کپی کرد؟! مثال و با دلیل بیارید لطفا و الکی یه برند محبوب را تخریب نکنید!

من طرفدار سه برند مشهور هستم نه فقط MSI. و شما باید بدونید با توجه به معماری که اینتل و ای ام دی در برد برای چیپست هاشون ارائه میدن هیچ شرکت سخت افزار سازی نمیتونه خیلی برد خودش رو را از دیگر شرکت ها متمایز کنه جز شاید در قسمت شخصی سازی و MODING . و شما چند برد هم قیمت رو نگاه کن...اکثر تراشه هاشون با هم یکیه . ولی تو گراف دست شرکت ها بازتره مهمترین دلیلی هم که میشه براش اوردمحدودیت   فضا نداره فورم فاکتور نداره (درسته معماری داره ولی راحت شرکت ها میتونن فاز و غیره را افزایش بدن ) یه جوری میگید کپی کرد انگار لپ تاپه در لپ تاپ دست شرکت ها بازه که چطوری برد رو طراحی کنند ولی باز هم شباهت هایی داره و این به خاطر استاندارد هست و نه کپی کردن .الان شما شاید فکر کنی که الان که مد شده شرکت ها بر میدارن بالای اسلات اولی PCI Eیه نوشته میذارن مثل REPUBLIC OF THE GAMERS(یا همون ROG)که ایسوس اول گذاشت (مثل مادربردFormula) و الان هم MSIبرداشت تو مادربرد Z370 Godlikeخودش عبارتulimitedگذاشت این یه خلاقیت توی شخصی سازی هست ولی نه  کپی کردن ! و در آخر هم  ببخشید هر کی هرکی نیستش که یه شرکت بیاد کپی کنه اون شرکت هم هیچی نگه! و  چرا بدون اطلاعات حرف میزنید ام اس ای کلی سری مادربرد داره  که متاسفانه فقط سری گیمینگش وارد کننده ها وارد میکنن. مثل ورک استیشن و pc mateو پرو که مادربرد ورک استیشن حتی یه علامت به خصوص داره و تعدادش هم زیاده و برای هر چیپ ست زده میشه و تا حالا یه نوع مادربردش وارد ایران شده و سری پرو هم به تعداد نوع کمی 

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بازخورد که  از اسمش پیداست  منم چیز دیگه ایی تعریف نکردم... در مورد سازنده پاور و اتش گرفتن بیشتر تحقیق کنید  تا مستفیض بشین همونطور که من قبل از خریدن این گرافیک تحقیق کردم... کپی هم اگه از اول وارد شدن این برند کم و بیش جویا بودین الان سوال نمیکردین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، evga1060 گفته است :

بازخورد که  از اسمش پیداست  منم چیز دیگه ایی تعریف نکردم... در مورد سازنده پاور و اتش گرفتن بیشتر تحقیق کنید  تا مستفیض بشین همونطور که من قبل از خریدن این گرافیک تحقیق کردم... کپی هم اگه از اول وارد شدن این برند کم و بیش جویا بودین الان سوال نمیکردین

از جوابتون کاملا مشخصه که جواب منطقی و واضحی ندارین. اگر دارید لطفا پاسخ بدید.

بنده  خودم حداقل 10 مورد از کارتهای EVGA از نسل های مختلف رو داشتم و تست کردم مثل شما با قطعیت چیزی رو نمیگم/

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، evga1060 گفته است :

دوست عزیز لطفا قبل از اینکه سخنی بگید تحقیق و فکر کنید بعد بگید.همه میدونن که کارت های کمپانی های msiو asusو gigabyte   برتری نسبت به evga دارند.میتونی برید سهم بازار رو ببینی میبین که فروش اون کجا و اینها کجا و اتفاقی نست هر کارتی بهتر و امکانات بیشتری داشته  و قیمتش هم خوب باشه فروش بیشتری داره.هیچ کیس منکر این نمیشه که این سه برند بهتر از برند evgaهستند.

لینک به دیدگاه

در در 3 آذر 1396 در 17:57، HeX گفته است :

بنده  خودم حداقل 10 مورد از کارتهای EVGA از نسل های مختلف رو داشتم و تست کردم مثل شما با قطعیت چیزی رو نمیگم/

شما که میگین میدونین پس چرا میپرسین؟؟؟ جواب من تو بازخوردهای مصرف کننده ها و تو فروم ها هست برین ببینین

در در 3 آذر 1396 در 18:01، Yasin.s گفته است :

دوست عزیز لطفا قبل از اینکه سخنی بگید تحقیق و فکر کنید بعد بگید.همه میدونن که کارت های کمپانی های msiو asusو gigabyte   برتری نسبت به evga دارند.میتونی برید سهم بازار رو ببینی میبین که فروش اون کجا و اینها کجا و اتفاقی نست هر کارتی بهتر و امکانات بیشتری داشته  و قیمتش هم خوب باشه فروش بیشتری داره.هیچ کیس منکر این نمیشه که این سه برند بهتر از برند evgaهستند.

شما نسخه ایی که برا من پیچیدین برا خودتون هم اجرا میکنین؟؟؟ اونم با فروش  msi z270 m7 ؟؟؟؟؟؟؟ اونم اکبند؟؟؟؟؟؟؟؟ تغییر نام کاربریتون ؟؟؟ میتونی برید سهم بازار رو ببینی میبین که فروش اون کجا و اینها کجا  =   دارین میگین که اطلاع کمی دارین...  تو ایران  این برند کم کار شده

قبل از اینکه سخنی بگید تحقیق و فکر کنید بعد بگید............. = نه شما خیلی تحقیق کردین ... معلومه

پستهایی که میزارین فقط نادانی شما رو از این برند ثابت میکنه ... بخاطر بلک فرایدی که فکر میکردم تخفیف میخوره رو پاور رفتم امازون 750p2 اما فقط 10 دلار یعنی مقدار کمی تخفیف خورد

https://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-PLATINUM-Warranty-220-P2-0850-X1/dp/B010HWDP48/ref=pd_rhf_se_p_img_2?_encoding=UTF8&refRID=25S3NJPVH2531G7GZR2V&th=1

بازخوردها رو ببینین چند نفر۵   از  ۵ دادن ....

فقط الکی حرف میزنین ...

مدل سی پی یوتون چیه؟؟؟ با این طرز حرف زدن شکی تو amd بودنش نیست

بد هست این برند  که اعتراف کردید =  بنده  خودم حداقل 10 مورد از کارتهای EVGA از نسل های مختلف رو داشتم و تست کردم   

بد نبود چیکار میکردین

دیدین فقط خودتون رو بیشتر ضایع میکنید؟؟ معلومه از چه گروهی هستید.. فنهای amd کینه کش

اگه بد بود و ناراضی بودیدچرا  حداقل و بیشتر از 10 مورد از این برند داشتید؟؟

کیش و مات شدید .... هاها... جاجا...

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

شما نسخه ایی که برا من پیچیدین برا خودتون هم اجرا میکنین؟؟؟ اونم با فروش  msi z270 m7 ؟؟؟؟؟؟؟ اونم اکبند؟؟؟؟؟؟؟؟ تغییر نام کاربریتون ؟؟؟ میتونی برید سهم بازار رو ببینی میبین که فروش اون کجا و اینها کجا  =   دارین میگین که اطلاع کمی دارین...  تو ایران  این برند کم کار شده

قبل از اینکه سخنی بگید تحقیق و فکر کنید بعد بگید............. = نه شما خیلی تحقیق کردین ... معلومه

در 14 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

شما که میگین میدونین پس چرا میپرسین؟؟؟ جواب من تو بازخوردهای مصرف کننده ها و تو فروم ها هست برین ببینین

در در 1396/09/03, 17:11:37، evga1060 گفته است :

شما که جواب همه را هم دادید . جواب من را هم بدهید (پست بالایی این صفحه که در رابطه با این پست هست) که د ر رابطه  اگه جوابی دارید ام اس ای فقط سری گیمینگ  مادربردش وارد شده و الکی حرف نزنید که ام اس ای آمده روی هر محصولش برچسب گیمینگ زده . شما که خودتون را اسوه یا الگوی تحقیقات در زمینه برند و قطعات می دانید!

اینم مادربرد ورک استیشن msi (مخصوص شما که فقط میگید ام اس ای رو همه چیز برچسب گیمینگ زده) و من برند ای وی جی ای را دوست دارم ولی در سخت افزار بهترین نیست خیلی راه داره تا بهترین بشه ولی به عنوان تازه کار در برد قابل قبوله. و به نظر میاد شما تعصبی ای وی جی ای را دوست دارین چون در پست هاتون تعصب به چشم میخوره و کیفیت سخت افزارش زیاد ثابت نشده و امیدوارم کیفیتش مثل پاور هاش خوب باشه

Image result for msi workstation motherboardImage result for msi workstation motherboard

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ازراک بورد های خوبی داره. هیچ ربطی به برند نداره.  گیگابایت 1080g1gaming( نمیدونم چرا این سازنده ها این اسم ها  رو میزازن؟) مگر 1080غیر گیمینگ هم داریم؟ :4_joy:.) 

کارت گیگا 1080با این همه رادیات و کولرو....  تو دست خودم منفجر شد. پس نمیشه گفت برندها مشکل ندارن. Vrmکارت  منفجر شد. Evga هم یک سری نقصی کوچک بودر خنک کننده هاش که الان در ورژن سهacxبهترین کولر های دنیا رو ساخته با کلی سنسور که دمای همه کامپوننت ها رو  مانیتورینگ میکنه. پس همه  هر برندی ممکنه مشکل داشته باشه دلیل نمیشه بگیم بده. 

ازراک مین بوردهای خیلی قوی داره. ایسوس مین بوردهاش  تاییدن. من  شش مین برد ایسوس در ده سال  کار  کرده ام حتی نمیشه  کوچک ترین ایرادی بهشون گرفت.

کارت های زوتاک سری امپ اکستریم رو من  چند وقته کار میکنم. خیلی قوی کار کرده زوتاک. کولر خیلی قدرتمندی که دمای شصت و هفت درجه رو  حفظ میکنه اونم  در بازیی مثل  فالوت چهار در  رزلوشن بالا با سنگین ترین مادهای texture  4k با enb!حفظ میکنه جایی که کارتهای دیگه راحت میتونن 75رو هم رد کنن.  پس من تا الان تو چند ماهه از زوتاک خوشم امده مخصوصا این سری امپ اکستریم  که معمولا فرکانس های خیلی خوبی میزنه. 

هر برندی ممکنه مشکل پیدا کنه. هر قطعه الکترونیکی ممکنه مشکل پیدا کنه. 

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز چرا بین گرافیکات گیگابایت نیست؟؟؟؟

ب نظر من گیگابایت سری آروس از همشون بهتره

هم کم صدا هست 

تو بیشتر گیم ها فنش روشن نمیشه اصلا

هم خوشگل تره 

قابلیت اورکلاک بالایی هم با فن خودش داره

57367_03_colorful-details-gtx-1080-ti-lcd-display.jpg

download.jpeg

ب این خوشتیپ هم یه نگا بنداز

روش ماتینور داره کلاک و دما اینارو نشون میده

ارزش داره یکم صبر کنی از خارج سفارش بدی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/03, 18:01:21، Yasin.s گفته است :

Evgaپارتنر شماره یک انودیا در آمریکا است. البته فروش بیشتر یک کمپانی دلیل بر برتری محض اون نیست شاید سهم گسترده تری داره شاید تولید بیشتری داره. نمیشه قضاوت کرد. کارتهای کینگ پن و کلسیفاید این شرکت    محبوب  اوروکلاکر هان. فروش بیشتر مثلا گیگا چون به بازار چین دسترسی بیشتری داره  اون رو در موقعیت برتر محصولی قرارش نمیده. نه اینکه کارتهای این ها بد هستند ولی اون برندهایی که خودشون رو وقف تولید کارت گرافیک کرده اند دستاورد های خوبی داشته اند. مثل سافایر برای ای ام دی یا evga و زوتاک برای انودیا. 

مثلا فراری خیلی کمتر ماشین تولید میکنه و  مثلا صد تا هزار تا میفروشه در مقابل  فولکس واگن  میلیون خودرو میسازه و میفروشه. حالا نمیشه گفت فراری تکنولوژی نداره یا ضعیفه   یا اون یکی برتری محض داره چون  اینقدر فروخته. هردوخوب هستند و نقاط ضعف و قوت دارند.  

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/03, 17:11:37، evga1060 گفته است :

از اسم پروفایلتون معلوم که کاملا فن evga هستید

لینک به دیدگاه

در در 5 آذر 1396 در 11:00، Miad007 گفته است :

از اسم پروفایلتون معلوم که کاملا فن evga هستید

اره منم گفتم که فنه منطقی این برندم

در در 4 آذر 1396 در 21:19، rezagtx گفته است :

Evga هم یک سری نقصی کوچک بودر خنک کننده هاش که الان در ورژن سهacxبهترین کولر های دنیا رو ساخته با کلی سنسور که دمای همه کامپوننت ها رو  مانیتورینگ میکنه. پس همه  هر برندی ممکنه مشکل داشته باشه دلیل نمیشه بگیم بده.

چه عجب یکی پیدا شد که میس پلیست این برند تو سری 1070 رو بدونه

در در 4 آذر 1396 در 20:26، Amir.s.b گفته است :

شما که جواب همه را هم دادید . جواب من را هم بدهید (پست بالایی این صفحه که در رابطه با این پست هست) که د ر رابطه  اگه جوابی دارید ام اس ای فقط سری گیمینگ  مادربردش وارد شده و الکی حرف نزنید که ام اس ای آمده روی هر محصولش برچسب گیمینگ زده . شما که خودتون را اسوه یا الگوی تحقیقات در زمینه برند و قطعات می دانید!

اینم مادربرد ورک استیشن msi (مخصوص شما که فقط میگید ام اس ای رو همه چیز برچسب گیمینگ زده) و من برند ای وی جی ای را دوست دارم ولی در سخت افزار بهترین نیست خیلی راه داره تا بهترین بشه ولی به عنوان تازه کار در برد قابل قبوله. و به نظر میاد شما تعصبی ای وی جی ای را دوست دارین چون در پست هاتون تعصب به چشم میخوره و کیفیت سخت افزارش زیاد ثابت نشده و امیدوارم کیفیتش مثل پاور هاش خوب باشه

Image result for msi workstation motherboardImage result for msi workstation motherboard

دقیقا شمایین که بیخود و با اطلاعات کم حرف میزنین و مثالی که فقط حرف خودتون رو ثابت کنه میارین نه اصل رو

و این پستها حذف شد که دوباره میذارمشون

پستهایی که میزارین فقط نادانی شما رو از این برند ثابت میکنه ... بخاطر بلک فرایدی که فکر میکردم تخفیف میخوره رو پاور رفتم امازون 750p2 اما فقط 10 دلار یعنی مقدار کمی تخفیف خورد

https://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-PLATINUM-Warranty-220-P2-0850-X1/dp/B010HWDP48/ref=pd_rhf_se_p_img_2?_encoding=UTF8&refRID=25S3NJPVH2531G7GZR2V&th=1

بازخوردها رو ببینین چند نفر۵   از  ۵ دادن ....

فقط الکی حرف میزنین ...

مدل سی پی یوتون چیه؟؟؟ با این طرز حرف زدن شکی تو amd بودنش نیست

بد هست این برند  که اعتراف کردید =  بنده  خودم حداقل 10 مورد از کارتهای EVGA از نسل های مختلف رو داشتم و تست کردم   

بد نبود چیکار میکردین

دیدین فقط خودتون رو بیشتر ضایع میکنید؟؟ معلومه از چه گروهی هستید.. فنهای amd کینه کش

اگه بد بود و ناراضی بودیدچرا  حداقل و بیشتر از 10 مورد از این برند داشتید؟؟

کیش و مات شدید .... هاها... جاجا...

چند وقت پیش یک نادون بمن گفت evga  که خودش پاور نمیسازه و راجع به oem میگفت ...جواب من= نه بلا فکر کردم تو میسازی

درکل هدفم اینه که حالا که قراره اجناس رو با بدترین قیمت بفروشن حداقل جنس باکیفیت بگیریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ا الفاظ   نامحترمانه  نسبت به هم  استفاده نکنید. من  برای  4 سال متوالی از دو پاور evga سوپر نوا  1000 و الان هم سوپرنوا 850  استفاده کرده و میکنم.باید گفت خیلی راضیم- صدا درنمیاد از این پاورها. هنوز تو خوزستان فنشون روشن نشده!حتی یکبار- چون evga  پاورهای حرفه ایش  سوپر فلاور هستند که  بهترین پاورساز جهانه- evga برند قویی هست مین بردهای   خاصی میزنه-  لپ تاب های گمینیگ  خاصی داره- د رکل برند خاصی است. یکم هم گرون تره-ولی در امریکا خیلی محبوبه- همه برندها نقاط ضعف دارند و قوت-  با یک مشکل نمیشه یک برند کهنه کار رو از  دور خارج کرد.  من از تمام قطعه سازان جهان قطعه داشتم که مشکل پیدا کرده اند.گرافیک های gtx48,وGTX 580 رو من سالهاپیش evga داشتم رفرنس. بعد دادم به  دوستانم - هردو دارن هنوز کار میکنن!! کارت رفرنس-اینا هم پرخاکشون کردند رعایت نمیکنن و  همینطور کار میکشن.  7 تا 8 ساله دارن کار میدن!!شوخی نیست کارت های های -اند . گرافیک هایی که دمای بالایی هم داشتن. بعد از اون اکثرا ایسوس و گیگا و زوتاک استفاده کردم. چون evga کمیاب شد زمان تحریمها.من فکر میکنم تجربه  ام با evgaعالی بوده تا کنون.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من که نمیخوام اینجوری حرف بزنم ولی وقتی مغرضانه و با دانش کم طعنه میزنن و وقتی جواب میدی گناهکار شناخته میشی جالبه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

چند وقت پیش یک نادون بمن گفت evga  که خودش پاور نمیسازه و راجع به oem میگفت ...جواب من= نه بلا فکر کردم تو میسازی

خخخخخخ باید بهش میگفتی پاورهاشم شرکت ای پاور های فیک ایسوس را میزنه می سازه ادم تعجب میکنه ! آدم تعجب میکنه همچین افرادی تو دنیای کامپیوتر باشن!!!! یعنی این کی بوده که اصلا از ای وی جی ای و کیفیت پاور هاش بی خبر بوده!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

من که نمیخوام اینجوری حرف بزنم ولی وقتی مغرضانه و با دانش کم طعنه میزنن و وقتی جواب میدی گناهکار شناخته میشی جالبه

درود دوست گرامی

یکی از هفت تیرکشهای غرب رو برای چند قتل محاکمه می کردند، در پاسخ به اتهامها می گه" من فقط از خودم دفاع کردم." قاضی می گه" قبول، از خودت دفاع می کردی، ولی چرا آدم اینقدر زیاد از خودش دفاع کنه؟"

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

من  برای اینکه از کیفیت سخت افزارش مطلع شم تو یه اسمبل جدیدم سعی میکنم برد ای وی جی ای را به کار بگیرم اگر گیر بیاد. (برام از خارج میارن اگر گیر نیامد) من هیچ وقت از ای وی جی ای بد نگفتم و نخواهم گفت چون همه کس آوازه ی کیفیت پاور هاش رو شنیدن

سخت افزارش یکم توش  شک هست  باید ببینم بردی  استفاده خواهم کرد چقدر دوام میاره. و فکر کنم ای وی جی ای اولین برندی خواهد بود که تمامی قطعات کامپیوتر خواهد زد و تنها قطعه ای که هنوز نزده رم هستش و سی پی یو هم که هیج شرکتی نمی تونه برای زدنش اقدامی کنه.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

من  برای اینکه از کیفیت سخت افزارش مطلع شم تو یه اسمبل جدیدم سعی میکنم برد ای وی جی ای را به کار بگیرم اگر گیر بیاد. (برام از خارج میارن اگر گیر نیامد) من هیچ وقت از ای وی جی ای بد نگفتم و نخواهم گفت چون همه کس آوازه ی کیفیت پاور هاش رو شنیدن

سخت افزارش یکم توش  شک هست  باید ببینم بردی  استفاده خواهم کرد چقدر دوام میاره. و فکر کنم ای وی جی ای اولین برندی خواهد بود که تمامی قطعات کامپیوتر خواهد زد و تنها قطعه ای که هنوز نزده رم هستش و سی پی یو هم که هیج شرکتی نمی تونه برای زدنش اقدامی کنه.

من دوبار از evga استفاده کردم. یکی کارت ۹۶۰ چهارگیگش بود که واقعا تو ذوقم زد. دومین بار هم این اواخر بود که ۹۸۰ بود و اون هم واقعا واقعا تو ذوقم زد و باعث شد یک هفته نشده بفروشم. مخصوصا با اون فن های صدادارش.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/04, 06:43:56، evga1060 گفته است :

شما نسخه ایی که برا من پیچیدین برا خودتون هم اجرا میکنین؟؟؟ اونم با فروش  msi z270 m7 ؟؟؟؟؟؟؟ اونم اکبند؟؟؟؟؟؟؟؟ تغییر نام کاربریتون ؟؟؟ 

منظورتون رو از  جمله اول  نفهمیدم.و ایا  باید واسه تغییر نام کاربریم  باید از شما اجازه بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

منظورتون رو از  جمله اول  نفهمیدم.و ایا  باید واسه تغییر نام کاربریم  باید از شما اجازه بگیرم؟

ایشون معلوم نیست حالشون خوبه . بده درست جواب نمیدن که هیچ . وقتی حرف حق هم میاد با جواب پرت و پلا میدن که اصلا ربطی با مطلب نداره . میگن که من ای وی جی ای را منطقی دوست دارم و فنش هستم ولی در پست هاشون تعصب به چشم می خوره . خب تو که ای وی جی ای را منطقی دوست داری به جای استفاده از تعصب ، منطقی ازش دفاع کن.

لینک به دیدگاه

آخه واقعا جواب های من رو با ایشون نگاه کنید.  کلی جواب دادم بعد میگه که شما فقط بلدید حرف خودتون را ثابت کنید. اینم وقتی حرف حق اومد وسط! چه ربطی داشت آخه !من چه حرفی زدم که حرف خودم رو ثابت کنم! ما داریم از سخت افزار های ای وی جی ای میگیم که الکی بهشون برتری داده نسبت به ایسوس و ام اس ای. بعدش دید حرف ما درست بود اومد سر وقت پاور های ای وی جی ای که یعنی نگاه کنید پاور هاش چقدر خوبه! دید از برد و کارت evgaتیرش خورد به سنگ رفت سر پاور هاش! اخه ما کی گفتیم پاور هاش بده!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...