رفتن به مطلب

بوی ترس اصیل می آید....

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ایول 7 فقط اولش خوب بود بنظره من بعد خیلی کمبوده باس داشت یعنی اصلا به اونصورت باسی نداشت

یه جاهاش همینجوری جلو می رفتی و ازون موجودات می کشتی و .... الکی بهش نمره بالایه 8 دادن فکر کنم زیادی هیجانی شدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/01, 00:45:36، zanyar11 گفته است :

ایول 7 فقط اولش خوب بود بنظره من بعد خیلی کمبوده باس داشت یعنی اصلا به اونصورت باسی نداشت

یه جاهاش همینجوری جلو می رفتی و ازون موجودات می کشتی و .... الکی بهش نمره بالایه 8 دادن فکر کنم زیادی هیجانی شدن

اویل 7 خوب بود هرچند اصلا  رزیدنت ائویل نبود- من نمیتونم یک بازی شوتر سوم شخص بسیار زیبا و عالی بسازم گرافیگ عالی همه چی عالی بعد بهش بگم بهترین کال اف تاریخ ؟! نمیشه جوهر کال اف یعنی نمای اول شخص رو ازش گرفته ام .  اویل  سوم شخص  شولدر کمرا بود. من بلا کمرا مشکل دارم- منتهی بازی خوبی بود ولی خیلی هایپ شد براش. یک بازی خوب بود ولی شاهکار نبود .من از evil within 2 خیلی  بیشتر لذت بردم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/05, 18:08:20، rezagtx گفته است :

اویل 7 خوب بود هرچند اصلا  رزیدنت ائویل نبود- من نمیتونم یک بازی شوتر سوم شخص بسیار زیبا و عالی بسازم گرافیگ عالی همه چی عالی بعد بهش بگم بهترین کال اف تاریخ ؟! نمیشه جوهر کال اف یعنی نمای اول شخص رو ازش گرفته ام .  اویل  سوم شخص  شولدر کمرا بود. من بلا کمرا مشکل دارم- منتهی بازی خوبی بود ولی خیلی هایپ شد براش. یک بازی خوب بود ولی شاهکار نبود .من از evil within 2 خیلی  بیشتر لذت بردم.

دمت گرم 

رضا جان حرف دلمو گفتی

اویل 7 خوب بود ولی اویل 7 نبود

حیف ک نمیتونم لایک بدم پستت لایک داره  

لینک به دیدگاه

دوستان بازی در سبک اویل 4 کسی میشناسه ؟؟؟

هیچ بازی حس اونو نمیده 

لامصب یه چیز دیگه بود

لینک به دیدگاه

سلام آقا رضای گل 

1. میتونم بگم شما با این تاپیک هاتون یه تنه گیم لیون کامپیوتر رو قبضه کردید :14_relaxed: دمتون گرم و واقعا خسته نباشید . با اینکه من زیاد اهل گیم نیستم ولی تا آقا رضا درمورد گیمی تاپیکی میزنن حتما میخونم و لذت میبرم :14_relaxed:
  2. راستش در گذشته یه بازی بود به اسم داینوکرسیس 2 که این گیم خیلی به دلم نشست و دیگه هیچ بازی ای رو نتونستم تو این سبک پیدا کنم که بتونه این حس رو دوباره برام زنده کنه . شاید گرافیکی نداشتن ولی واقعا گیم پلی و داستان جذابی داشتن . تنها بازی ای که یه مقدار به دلم نشست تو این چند سال بازی ویچر 3 بود که به نظرم خیلی زیبا ساخته شده بود 
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام آقا رضای گل 

1. میتونم بگم شما با این تاپیک هاتون یه تنه گیم لیون کامپیوتر رو قبضه کردید :14_relaxed: دمتون گرم و واقعا خسته نباشید . با اینکه من زیاد اهل گیم نیستم ولی تا آقا رضا درمورد گیمی تاپیکی میزنن حتما میخونم و لذت میبرم :14_relaxed:
  2. راستش در گذشته یه بازی بود به اسم داینوکرسیس 2 که این گیم خیلی به دلم نشست و دیگه هیچ بازی ای رو نتونستم تو این سبک پیدا کنم که بتونه این حس رو دوباره برام زنده کنه . شاید گرافیکی نداشتن ولی واقعا گیم پلی و داستان جذابی داشتن . تنها بازی ای که یه مقدار به دلم نشست تو این چند سال بازی ویچر 3 بود که به نظرم خیلی زیبا ساخته شده بود 

تشکر از شما 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یک مشکلی که با این بازی دارم اینه که از 75% گرافیک بیشتر استفاده نمی کنه، با اینکه سی پی یو به هیچ عنوان گلوگاه نیست...

این مشکل قابل حل هست؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه

همین الان تموم کردم بازی رو

دیگه هر بازی منو هیجان زده نمیکنه ولی این بازی ... منفجرم کرد

تنها دلیلی هم که این بازی رو دانلود کردم مقاله اقا رضای گل بود

با خوندن ابتدای مقاله به حرف رضای عزیز گوش دادم و بیخیال خوندن شدم و گفتم بزار اول خودم تجربش کنم و باید بگم واقعا ارزشش رو داشت ^_^

دیگه کم کم داشتم فکر میکردم که بازی ترسناک مرده ولی این بازی واقعا نظرم رو عوض کرد

نقطه قوتی که بنظر من فرای گیم پلی و داستان داشت این بود که سازنده ها خیلی سرسری با پایان بازی برخورد نکردن . و واقعا رو پایان سنگ تموم گذاشتن

از طرفی بنظرم بازی میتونست خیلی خیلی هیجان انگیزتر باشه به شرطی که سیستم check point وجود نداشت

اول بازی با دیدن safe house با خودم گفتم چه خوب که سیو بازی دستیه . یعنی جایی هست که ادم واسه رسیدن بهش لحظه شماری کنه. جایی که توش احساس امنیت میکنه. همین هیجان یه بازی رو چند برابر میکنه

مثل ایول های قدیمی و صد البته dead space .

ولی چک پویت کلا معنی و وجودیت safe house رو زیر سوال میبره . مثل این میمونه سوار ماشین هستین میدونین بنزین داره تموم میشه ولی واسه پمپ بنزین نگه نمیدارین چون میدونین تمام طول مسیر هر 100 متر یه بریدگی هست که کنارش یه پمپ بنزین وجود داره !

ولی درکل از این بازی بیشتر از اونی که فکر میکردم لذت بردم .

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، Hossein.EF گفته است :

سلام دوستان

من یک مشکلی که با این بازی دارم اینه که از 75% گرافیک بیشتر استفاده نمی کنه، با اینکه سی پی یو به هیچ عنوان گلوگاه نیست...

این مشکل قابل حل هست؟

روی چه سیستمی؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام .میخام راجع ب ویتین 1 بحرفم چون 2رو بازی نکردم هنوز فقط دموهاشو دیدم.

بازی ترسناک زیاد کردم از سایلنت هیل و....تا رزیدنت اویل1تا6  اما انقد 5و6 اویل داغون بود ک اصلا هیچ  اشتیاقی برای رزیدنت اویل 7 یا رولیشن 2 نداشتم .داغون منظورم مشکل داشتن بازی نبود بازیش خیلی هم قشنگ و جذاب بود ولی اویل ی بازیه سبک ترسناک و دلهره آوره نه اکشن استایل بخاطر همین میگم داغون بود اویل 5و6.

ب پیشنهاد یکی از رفقا اویل7رو بازی کردم خیلی خوب و بهتر بود ولی بازم انقد اویل 5.6 ترسناک نبودنو لوس بودنشتو ذهنم بود زیادتاثیری رو این ک مثل قبل بال بال بزنم و هرروز سایت چک کنم واسه بازی ترسناک روم نذاشت تا کاملا اتفاقی ویتین 1 رو دیدم و خریدم .

انتظارم این بود ک تهش میخاد مثل اویل 7باشه ولی واقعا درگیرم کرد و جالب بود برام مثلا یکی از جذابیت هاش این بود ک تا قسمت 6.8اصلا نمیدونی داستان چیه و شاید خیلیا بگن ضعف داستانه ولی نوعی جذابیته بنظرم.

داستان کلی بازی رو از قسمت 7میفهمی چیه ولی کلی داستانای مختلف داره ک بعد از اتمام بازیم نمیفهمی .

مثلا :اون پرستاره(تاتیانا)کیبود اصلا چیشد ؟؟

یا دختر و همسر سپاستین اصلا تو بازی نبودن ولی بهشون پرداخته شده بود.

و خیلی چیزا راجع ب کیدمن و لزلی و  ...

که سایتی ک خود استادمیکامی گذاشته بودو خوندم و با هزار بدبختی با ترنسلیتهای مختلف فهمیدم چیشده .واقعا داستانش فوق العاده بود .

فقط ی  سوال داشتم.  سرکارمن لپتاپ دارم  گرافیکش 1 و سیپیو کور i5 رم 8 .میخوره ب لپتاپم ویتین2؟چون سیستم خونه در دسترسم نیست.ممنون.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

ببخشید اما ما با تمام اساتید مخالفم به نظر من قسمت اول این بازی  بسیار جذاب تر و ترسناک تر از قسمت دوم است میگین چرا چون:

1-از نظر باس ها بی شک باس های قسمت اول بسیار درگیر کننده تر و مرگبارتر بودنند برای مثال شما نمیتونید باس هایی مثل سادیس و کله صندوقی لارا و .....در قسمت دوم پیدا کنید و در کل باس ها و باس فایت ها بسیار ضعیف هستند(در قسمت دوم)

2-شروع قسمت اول رو به خاطر دارید؟ این قدر همه رو شکه میکرد که ادم فکرش از کار میافتاد!! حالا در عوض شروع ماست الکی قسمت دوم به راحتی میتونید به اتاق دخترتون(لیلی)برسین بی هیچ ترس و مشکلی بعد هم که بیدار میشین کیدمن مثل فرشته ی نجات جلوتونه و در کل شما تقریبا همه چیز رو در اول بازی میدونید(برعکس قسمت اول)

3-وای وای متنفرم از سیف هوس های این بازی تو قسمت قبلی باید خودتو میکشتی شاید اینه پیدا میشد که بری تیمارستان(بیمارستان)که اونجا هم خبری از قهوه ی داغ جون پر کن نبود و بجای این که باعث ارامش خاطر باشه بعضی وقتا ترسناک ترین جای بازی میشد و کلی هیجان داشت اما تو قسمت دوم کافیه هر وقت ترسیدی برگردی بری سیف هوس?

4-من به شخصه زمانی که در خیابون های اونیون راه میرفتم اصلا حس ترس نداشتم درحالی که توی قسمت قبلی که جرعت داشت تو روستا (و یا هرجای دیگه)راس راس را بره؟؟؟؟

دیگه قضاوت با خودتونه دوستان

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

درود

ایا قسمت سومی هم برای این بازی میاد اونجور که قسمت دو تموم شد خودم فکر میکنم نیاد

با احترام به دوستان قسمت یکش خیلییی بهتر از دو بود تو نظر من..وقتی دوساعت بازی کردم همش حس میکردم که دارم evil4  رو بازی میکنم اما با مایه ترس بیشتر بعدا فهمیدم که سازندش همون سازدنه اویل 4 هستش. قسمت دوشم که گرافیک و داستان و گیم پلیش خوب بود اما اپتیمایز بدی داشت افت فریم داشت.امیدوارم نسخه سه بیاد همچین بازیایی کم هستش.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alirezatha گفته است :

این یا رزیدنت اویل 7؟

evil within

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

ایا قسمت سومی هم برای این بازی میاد اونجور که قسمت دو تموم شد خودم فکر میکنم نیاد

با احترام به دوستان قسمت یکش خیلییی بهتر از دو بود تو نظر من..وقتی دوساعت بازی کردم همش حس میکردم که دارم evil4  رو بازی میکنم اما با مایه ترس بیشتر بعدا فهمیدم که سازندش همون سازدنه اویل 4 هستش. قسمت دوشم که گرافیک و داستان و گیم پلیش خوب بود اما اپتیمایز بدی داشت افت فریم داشت.امیدوارم نسخه سه بیاد همچین بازیایی کم هستش.

درود جناب کوهکن

سر رشته هایی هست که میشه گفت

قسمت سه ای هم در راهه اگه بسازن مثلا در پایان بازی استم دوباره راه اتدازی میشه که خودش نوید قسمت سه ای رو میده

من داخلش افت فریم ندیدم

ولی اینکه قسمت یک بهتر بود شک ندارم

چون باس های جذابی و ترسناکی داشت نسخه ی یک ولی این باس آخریش (تودور والاس) واقعا مسخره بود و در شان یک بازی سوروایوال هارر نبود . باس فایت های نه چندان خوب . استفانو ایده ی جذابی بود میشد ترسناک تر باشه ولی حیف روش کمتر کار کرده بودن

در اکثر بازی گیمر رو کلا میپیچوندن و به جای اینکار میشد باس فایت های بیشتر و باس های اصلی جذاب تر باشه .

بازی از لحاظ شوتر محشر بود و ترسش جوری بود که تدریجی بود و به یک باره احساس نمیکردی .

در کل احتمال نسخه ی سوم زیاده

در 47 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

این یا رزیدنت اویل 7؟

رزیدنت اویل۷فقط خشونت بود و ترسی نداشت . خشونت ازلحاظ من ترس محسوب نمیشه. البته هم خشونت و هم ترس مرز مشخصی دارن که بایستی توی بازی سوروایوال هارر رعایت بشه .

در ضمن مهمترین عنصر بازی سوروایوال هارر که داستان بندی خوب بود رو نداشت و داستان بازی ترسناک باید جوری باشه که گیمر رو بکشونه به سمت خودش .

ولی چیزی که موجب میشد در رزیدنت اویل هفت گیمر بازیو تموم کنه پاسخ به یکسری ابهام بود چیزی که در د اویل ویتین ۱ هم کاملا مشهود بود .

The Evil Within 1و2

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

با تشکر از جناب رضای عزیز بابت این مقاله زیبا? اما متاسفانه چند وقته خبری از ایشون نیست.

نسخه 1 بازی فوق العاده بود

با اینکه فعلا فقط 1-2 ساعت بازیش کردم اما همون هم منو مجذوب خودش کرد

خیلی وقت بود یه بازی اینقدر من رو به هیجان نیاورده بود

دو ساعت داشتم از دست یارو که اره برقی داشت فرار میکردم?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...