رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

برای من از وقتی این طرحهها اومد چه روزهام تموم بشه چه ترافیکم نتمو قطع میکنن 

مخابراتی ؟ مخابرات قانون خودش داره و هر جا اسمش میاد بعدش لقب دزدی هم میاد کلاً به هیچ صراطی مستقیم نیست

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مخابراتی ؟ مخابرات قانون خودش داره و هر جا اسمش میاد بعدش لقب دزدی هم میاد کلاً به هیچ صراطی مستقیم نیست

نه مخابرات قطع نمیشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بله مخابرات

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

image.thumb.png.d9c3450ef58bed07efbb9981d6734ec1.png

به این شماره 1571 که زنگ میزنم میگه تماس مقدور نمی باشد!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Mohammad98 گفته است :

به این شماره 1571 که زنگ میزنم میگه تماس مقدور نمی باشد!!!!!

این شماره بگیر 0343690

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1397/01/21, 17:52:00، Hassan.SK گفته است :

این شماره بگیر 0343690

اوضاع هنوز خوبه ؟ من که خیلی راضیم از دیده بان واقعا عالیه همه جوره . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

اوضاع هنوز خوبه ؟ من که خیلی راضیم از دیده بان واقعا عالیه همه جوره . 

اره خوبه

در 48 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

دیده بان تک کانکشنش چه طوره؟

سلام ، بستگی به کیفیت خط و مخابرات داره واسه من و @VansForeveeeee خوبه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

دیده بان تک کانکشنش چه طوره؟

عالیه! 

صبح تا شب ثابته .

یه تست الان میزارم یه تستم شب موقع پیک مصرف ( سرور امریکا) . 

من فعلا 8 مگ دارم چون خطم مشکل پیدا کرده ماه قبل 16 داشتم که عالی بود واقعا . 

تا چند روز پیش من با سرویس 8 مگ با سرعت 1024 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکردم بعد یه ارتقا سخت افزاری داشتن چند روز پیش  .قتی انجام شد سرعت یه مگ بالاتر رفته بود یعنی سرعت دانلود من از شده 1146 ..

در اصل رو 9 مگ بسته شده . 

fg.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/02/09, 10:43:25، VansForeveeeee گفته است :

عالیه! 

صبح تا شب ثابته .

یه تست الان میزارم یه تستم شب موقع پیک مصرف ( سرور امریکا) . 

من فعلا 8 مگ دارم چون خطم مشکل پیدا کرده ماه قبل 16 داشتم که عالی بود واقعا . 

تا چند روز پیش من با سرویس 8 مگ با سرعت 1024 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکردم بعد یه ارتقا سخت افزاری داشتن چند روز پیش  .قتی انجام شد سرعت یه مگ بالاتر رفته بود یعنی سرعت دانلود من از شده 1146 ..

در اصل رو 9 مگ بسته شده . 

fg.PNG

واسه شما بهتر شده خط من 4 مگ هستش اما سرعت دانلود از 460 بالاتر نمیره باید فیکس 500 باشه

image.thumb.png.b2d85de317c18837b647592917d42ae6.png

image.thumb.png.b2d85de317c18837b647592917d42ae6.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من جای شما باشم ایرانسل بسته شبانه میگیرم با سرعت 8 تا 17 مگ دانلود میکنم

اینم سروریه که دارم باهاش دانلود و آپلود میکنم و شبانه با ایرانسل دانلودش میکنم

bf1.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، milad.gamer گفته است :

من جای شما باشم ایرانسل بسته شبانه میگیرم با سرعت 8 تا 17 مگ دانلود میکنم

اینم سروریه که دارم باهاش دانلود و آپلود میکنم و شبانه با ایرانسل دانلودش میکنم

bf1.jpg

همه به اون سرعت دسترسی ندارن و اون فقط واسه دانلود خوبه ، من الان ماهی 600 گیگ  حجم دارم اما دیتایی ندارم که خرجش کنم فوقش فیلم و سریال یه مقداری مصرف میکنن و اگه بازی خوب و جدید بیاد

4g خونه ما تا 6 ماه پیش سرعتش در بهترین 3 الی 3.5 مگ بود و متوسطش 2 بود که هر وقت شب میذاشتم دانلود صبح پا میشدم میدیدم ارور داده یا سرعت اونقدر افتضاح بود که تو3 ساعت 3 الی 9 گیگ دانلود داشتم !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

درود

دوستان اینجا ظاهرا همه‌اش شده بحث اینترنت دیده‌بان! این اینترنت کل کشور رو ساپورت نمیکنه

اگر کسی از پارس‌آنلاین و این سرویس استفاده می‌کنه اطلاع بده چون قصد خریدش رو دارم (با توجه به منطقه‌ی ما و اینکه فقط مخابرات، شاتل، پارس‌آنلاین و صبانت سرویس میدن)

لطفا سرعت، کیفیت و تجربه‌تون رو درباره این سرویس در اختیار بنده و دیگر دوستان قرار بدین

این سرویس حدود 130 تومن با مالیاتش میفته، استفاده بین‌الملل 900 گیگ و داخلی 1800 گیگ داره و اگر کیفیت و سرعتش خوب باشه به‌صرفه‌ترین هست... (21.600 تومن، 150 گیگ در ماه یا 300 گیگ داخلی)، در اصل هر گیگ اینترنت بین‌الملل زیر 1500 ریال پاتون میفته

1nqc_untitled.jpg

لینک به دیدگاه

من هنوز دارم گیگی 2 هزار تومن میدم ?

تنها دلیلی هم که هنوز صبانت موندم اینه که کیفیت خوبی داره واسه بازی های انلاین

وگرنه همیشه مشکل حجم دارم

دوستان بین این ای اس پی هایی که جشنواره داره کدوم واسه گیم انلاین خوبه ؟ خودتون تست کرده باشین

لینک به دیدگاه

از وسط عید نوروز سرویس جدید( طبق تعرفه های جدید ) رو استفاده می کنم . الان دیگه یک ماه تموم شده و واردم ماه دوم شدم. ازماه دوم هم ۱۰ روز مونده . ماه قبلی ۲ ترا حجم اضافی برام موند. این ماه هم فکر کنم ۲و  نیم ترا.

سرویس که می گیرم یک ماهه ۴ترا بایت با ضریب یک به ۳.  سه ماه بعد  هم یه جا هزینه شو پرداخت کردم 50 هزار تومن ارزون تر پام افتاد.( تخفیف جشنواره(سه ماهه)  تو اردیبهشت گذاشت آی اس پی که ازش سرویس می گیرم) 

واقعا از شر هزینه های اضافه راحت شدم. تنها بدیش اینه که پینگش بالاست واسه گیم آنلاین حال نمیده . این ماه می خوام به پشتیبانیبگم سرعت آپلودمو ببره بالا و تا می تونه سرعت دانلودم رو کم کنه. دیگه هاردی برام نمونده واسه ذخیره کردن:D

نکته ای هم که برام خیلی  مهم تر بوده اینه که نه تنها بعد گرفتن سرویس های جدید سرعتم محدود نشده بلکه به قول خود  اپراتورهای پشتیبانی شیر سرعت رو تا ته باز گذاشتن دارم لذت می برم از سرعت  . xD

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، sharjI گفته است :

از وسط عید نوروز سرویس جدید( طبق تعرفه های جدید ) رو استفاده می کنم . الان دیگه یک ماه تموم شده و واردم ماه دوم شدم. ازماه دوم هم ۱۰ روز مونده . ماه قبلی ۲ ترا حجم اضافی برام موند. این ماه هم فکر کنم ۲و  نیم ترا.

سرویس که می گیرم یک ماهه ۴ترا بایت با ضریب یک به ۳.  سه ماه بعد  هم یه جا هزینه شو پرداخت کردم 50 هزار تومن ارزون تر پام افتاد.( تخفیف جشنواره(سه ماهه)  تو اردیبهشت گذاشت آی اس پی که ازش سرویس می گیرم) 

واقعا از شر هزینه های اضافه راحت شدم. تنها بدیش اینه که پینگش بالاست واسه گیم آنلاین حال نمیده . این ماه می خوام به پشتیبانیبگم سرعت آپلودمو ببره بالا و تا می تونه سرعت دانلودم رو کم کنه. دیگه هاردی برام نمونده واسه ذخیره کردن:D

نکته ای هم که برام خیلی  مهم تر بوده اینه که نه تنها بعد گرفتن سرویس های جدید سرعتم محدود نشده بلکه به قول خود  اپراتورهای پشتیبانی شیر سرعت رو تا ته باز گذاشتن دارم لذت می برم از سرعت  . xD

سلام کدوم isp؟ چه سرویسی ؟ چند؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

دوستان دو سه ماه اینترنت ADSL مخابرات خوزستان کاملا داغون بود،
بنده همزمان مودم 4g داشتم که پشتیبان این اینترنت بود ولی متاسفانه از بس اینترنت ADSL مخابرات خوزستان قطع بود همش روی اون سویچ میشد و ...
خط رو از مخابرات تخلیه کردم و اومدم پارس آنلاین. الان بسیار راضی هستم. هم پینگ عالیه، هم حجم بسیار بسیار بالاتر و عادلانه‌تری میده و هم رفتار کارشناسانش محترمانه هست. (امیدوارم همینطور بمونه و یا بهتر بشه)

بنده جشنواره 8 مگ 900 گیگ رو گرفتم. قیمت تمام شده با ارزش افزوده و ... دقیقا 130.000 تومان

900 گیگ بین‌الملل یا 1800 گیگ داخلی
حساب کردم ماهیانه 21.700 تومن پاتون میفته و توی یک‌ماه می‌تونین 150 گیگ بین‌الملل و یا 300 گیگ داخلی استفاده کنین، خط رو روی 9 مگ بستن و سرعت دانلود بالای 1 مگ هست.
پینگ هم بسیار عالیه نسبت به شرکت‌های دیگه‌ای که تاکنون داشتم
همچنین می‌تونین بسته‌های انرژی رو خریداری کنین و هدیه‌های مختلفی رو تو زمان‌های مختلف دریافت کنین...

نتایجش رو خدمتتون تقدیم می‌کنم:

پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و ورزش 3

xpvn_ping.jpg

تست سرعت داخلی:

7325622201.png

تست سرعت خارجی (لندن، انگلیس):

7325638879.png

فعلا بهترین اینترنتی که کسی میتونه بگیره اینه (البته برای مردم سراسر کشور، چون شرکت‌هایی مثل مواردی که در تاپیک درج شدن هم وجود داره ولی خب سرتاسر کشور رو پوشش نمیدن)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پارس آنلاین بدرد نمیخوره

هم پینگش بالاست هم سرعتی که میده کمه یعنی من با پارس انلاین تا 4 بیشتر نمیتونم بگیرم اما عوض کردم به شاتل خطم تا 12 میکشه

2 تا منطقه هم تست کردم این جور بود 

مرکز مخابراتی ملت

مرکز مخابراتی مرزداران(اسم دقیقشو نمیدونم)

بهترین سرویس برای بازی انلاین فعلا شاتل هست و تو 3 تا مرکز مخابراتی تست کردم از همش بهتر بود

صبا نت هم سرویس خوبیه

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

پیرو پست پیشین، این هم سرعت تک‌کانکشن:

1qjf_tak_connection.jpg

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دوستان دو سه ماه اینترنت ADSL مخابرات خوزستان کاملا داغون بود،
بنده همزمان مودم 4g داشتم که پشتیبان این اینترنت بود ولی متاسفانه از بس اینترنت ADSL مخابرات خوزستان قطع بود همش روی اون سویچ میشد و ...
خط رو از مخابرات تخلیه کردم و اومدم پارس آنلاین. الان بسیار راضی هستم. هم پینگ عالیه، هم حجم بسیار بسیار بالاتر و عادلانه‌تری میده و هم رفتار کارشناسانش محترمانه هست. (امیدوارم همینطور بمونه و یا بهتر بشه)

بنده جشنواره 8 مگ 900 گیگ رو گرفتم. قیمت تمام شده با ارزش افزوده و ... دقیقا 130.000 تومان

900 گیگ بین‌الملل یا 1800 گیگ داخلی
حساب کردم ماهیانه 21.700 تومن پاتون میفته و توی یک‌ماه می‌تونین 150 گیگ بین‌الملل و یا 300 گیگ داخلی استفاده کنین، خط رو روی 9 مگ بستن و سرعت دانلود بالای 1 مگ هست.
پینگ هم بسیار عالیه نسبت به شرکت‌های دیگه‌ای که تاکنون داشتم
همچنین می‌تونین بسته‌های انرژی رو خریداری کنین و هدیه‌های مختلفی رو تو زمان‌های مختلف دریافت کنین...

نتایجش رو خدمتتون تقدیم می‌کنم:

پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و ورزش 3

xpvn_ping.jpg

تست سرعت داخلی:

7325622201.png

تست سرعت خارجی (لندن، انگلیس):

7325638879.png

فعلا بهترین اینترنتی که کسی میتونه بگیره اینه (البته برای مردم سراسر کشور، چون شرکت‌هایی مثل مواردی که در تاپیک درج شدن هم وجود داره ولی خب سرتاسر کشور رو پوشش نمیدن)

موفق باشید

سرعت اپلودتون فاجعست !

و اینکه پارس انلاین همه جا اینجوری نیست !

بنده شاتل دارم در مشهد که عالیه از نظر پینگ !  توی بازی 75 - 80 هستم همیشه و سرور های امریکا هم که بعضی وقتا میرم  پینگ 170 - 180 هست  در صورتی که مخابرات و پارس انلاین  بالای 260 - 270 هستن

برای دانلود هم که من تا 4G هست  هیچ چیزیو قبول ندارم راحت 8 مگ سرعتو میگیرم و توی 3 ساعت میتونم همون 60 گیگ که محدود کردن دانلود کنم

لینک به دیدگاه

دوستان کسی تو تبریز isp خوبی میشناسه ؟معرفی کنه؟ پینگ هم واسم مهمه.

الان شاتل دارم 2 مگ 32 گیگ با شبانه رایگان پینگش بدک نیست تو سرور های خارجی حدود 140-165 ولی قیمتش بالاست حدود 37 ت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

سرعت اپلودتون فاجعست !

و اینکه پارس انلاین همه جا اینجوری نیست !

بنده شاتل دارم در مشهد که عالیه از نظر پینگ !  توی بازی 75 - 80 هستم همیشه و سرور های امریکا هم که بعضی وقتا میرم  پینگ 170 - 180 هست  در صورتی که مخابرات و پارس انلاین  بالای 260 - 270 هستن

برای دانلود هم که من تا 4G هست  هیچ چیزیو قبول ندارم راحت 8 مگ سرعتو میگیرم و توی 3 ساعت میتونم همون 60 گیگ که محدود کردن دانلود کنم

سرعت فکر کنم دست خودمون هست، هر مقداری بخوایم برامون میذارن کارشناسان پشتیبانی! حتی سرعت دانلود رو گفت میخوای بذارم روی مثلا 16 گفتم نه ممکنه کیفیت خطم بیاد پایین...

بسته انرژی داره 10 تومن میدی یه روز 65 گیگ دانلود میکنی یا بسته‌های دیگه...

مشهد که کشوری جداست :) و کلا کلانشهرها وضعیت اینترنتشون نسبت به بقیه کشور بهتره....

بنده  با توجه به منطقه بین (شاتل، پارس‌آنلاین، مخابرات، صبانت و بدررایان) پارس رو انتخاب کردم و نسبت به بقیه کاملا بررسی کردم، هم از لحاظ حجم، هم قطعی، هم سرعت و کیفیت از بقیه بهتر هست.

4G همیشگی نیست، لحظه‌ایه ولی اینترنت ثابت و کلا اینجور اینترنت‌ها هر وقت بخواین میتونین استفاده کنین. اون باید مرتب بسته بخری، شارژ بخری و دردسرهای خودش رو داره ولی برای این حداقل مثلا تا N روز یا ماه خیالت راحته...

خودم هم بالاتر درج کردم که به عنوان پشتیبان از 4G استفاده میکنم، یعنی مواقعی که دسترسی به ADSL یا اینترنت ثابت ندارم یا اینکه قطعی داشته باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، Post-Human Warrior گفته است :

دوستان کسی تو تبریز isp خوبی میشناسه ؟معرفی کنه؟ پینگ هم واسم مهمه.

الان شاتل دارم 2 مگ 32 گیگ با شبانه رایگان پینگش بدک نیست تو سرور های خارجی حدود 140-165 ولی قیمتش بالاست حدود 37 ت

ip بده تست پینگ بگیرم برات اگه خوب بود دیده بان بگیر ، البته سرویس گیمینگ هم دارن ولی من تست نکردم گفتن میتونن پینگو پایینتر بیارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...