رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

خب امیدوارم الان دوستانی که شدیدا به جهرمی اعتراض و فوش میدادن و البته چند مورد اعتراضی که به بنده داشتنت متوجه قضیه شده باشند و دیگه خیلی واضح هست که درک کنن و واقعا هیچ جایی برای اعتراض باقی نمونده اگر همچنان اعتراض دارین باید یه فکری به حال خودتون بکنید

رقابت بین شرکت ها شدیدا بالا گرفته و چند شرکت تعرفه هاشون رو عوض کردند و میخوان رو دست هم بیان حتی شرکت فن آوا اینترنت کاملا نامحدود از ساعت 2تا8 صبح ارائه میده که کاملا جلب هست !

این هم مقایسه تمام شرکت ها در یک نگاه:

44ed4258-9c16-4604-9e30-fe74b72d3773.thumb.jpg.6694c82fbf85ce0a1aec73c7f26ec2b4.jpg

تو صفحات قبلی هم گفتم این فضای رقابتی که میگید بدرد اونایی که جز مخابرات از جای دیگه امکان خرید نت رو ندارن نمیخوره. چون مخابرات میدونه مشترک جز از ای اس پی ما از هیچ ای اس پی دیگه نمیتونه بخره برای همین میگن مجبورن هر چی ما بزاریم رو بخرن! تو شرکتای دیگه شاید واسه جلب رضایت مشترک فضای رقابتی باشه اما مخابرات نه

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

تو صفحات قبلی هم گفتم این فضای رقابتی که میگید بدرد اونایی که جز مخابرات از جای دیگه امکان خرید نت رو ندارن نمیخوره. چون مخابرات میدونه مشترک جز از ای اس پی ما از هیچ ای اس پی دیگه نمیتونه بخره برای همین میگن مجبورن هر چی ما بزاریم رو بخرن! تو شرکتای دیگه شاید واسه جلب رضایت مشترک فضای رقابتی باشه اما مخابرات نه

امید وار باش دوست من اینم درست میشه.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

امید وار باش دوست من اینم درست میشه.

ان شاءالله..

لینک به دیدگاه

مخابرات تهران هم تکونی به خودش داد

http://eportal.tci.ir/محصولات-و-خدمات/دیتا/هزینه-ها-و-تعرفه-ها

زنگ زدم چرا تو پنل نمیاد گفت فعلا داریم ثبت نام میکنیم دستی اسم منو نوشتن !

سرویس فعلی هم تموم شده معلوم نیست چقدر طول بکشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

خب امیدوارم الان دوستانی که شدیدا به جهرمی اعتراض و فوش میدادن و البته چند مورد اعتراضی که به بنده داشتنت متوجه قضیه شده باشند و دیگه خیلی واضح هست که درک کنن و واقعا هیچ جایی برای اعتراض باقی نمونده اگر همچنان اعتراض دارین باید یه فکری به حال خودتون بکنید

رقابت بین شرکت ها شدیدا بالا گرفته و چند شرکت تعرفه هاشون رو عوض کردند و میخوان رو دست هم بیان حتی شرکت فن آوا اینترنت کاملا نامحدود از ساعت 2تا8 صبح ارائه میده که کاملا جلب هست !

44ed4258-9c16-4604-9e30-fe74b72d3773.thumb.jpg.6694c82fbf85ce0a1aec73c7f26ec2b4.jpg

من تو خونه های وب دارم تو مغازه مخابرات

اگه واقعا طبق این عکس شده باشه مخابرات خیلی وضعیتش بهتر شده ولی برا من که بسته ها و تعرفه ها هیچ فرقی نکردن  نه تو های وب نه مخابرات این طرها ماله الانه یا قراره اینجوری بشه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

مخابرات تهران هم تکونی به خودش داد

http://eportal.tci.ir/محصولات-و-خدمات/دیتا/هزینه-ها-و-تعرفه-ها

زنگ زدم چرا تو پنل نمیاد گفت فعلا داریم ثبت نام میکنیم دستی اسم منو نوشتن !

سرویس فعلی هم تموم شده معلوم نیست چقدر طول بکشه

مگه قبلا عضو مخابرات نبودین؟چیو ثبت  نام کردین؟

لینک به دیدگاه

سروس فعلی و یا بهتر بگم قبلی تموم شده حالا  یا بایدهمین طرح مسخره و گرون رو  تمدید کنم  یا رضایت بدم به این سرویس جدیده FUP  که اینم فعلا ثبت نام میکنن و تو کنترل پنل خودم قابل انتخاب نیست

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

سروس فعلی و یا بهتر بگم قبلی تموم شده حالا  یا بایدهمین طرح مسخره و گرون رو  تمدید کنم  یا رضایت بدم به این سرویس جدیده FUP  که اینم فعلا ثبت نام میکنن و تو کنترل پنل خودم قابل انتخاب نیست

جالبه که محدودیت ها رو سریع اعمال میکنن ولی یه حرکت مثبت هم میکنن  جونشون بالا میاد تا انجامش بدن:1_grinning:

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

100 درصد ، حالا اگر خودم گرفتم که نظرم رو حتما با دوستان به اشتراک میزارم.

فعلا که از آرت 1 من 2 هفته مونده.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

امکانش نیست:D

اینجارو بخونید :

همین طرح های جدید رو به من نمیدن چه برسه به اینکه برسم به اون خرید حجم گیگی 2 تومن :D

والا اینو دیروز من از شبکه خبر سخنگو وزیر شنیدم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

درود

خط بنده روی 10 مگ بسته شده و SNR هم 21 هست. هم سرعت دانلود مطلوبی دارم و هم پینگ و پاکت لاست بسیار کم. یک سال و نیم با 200 گیگ ترافیک بین الملل رو گرفتم 110  تومان. الان میخوام یه خط مشابه برای دوستم بگیرم. ممنون میشم شما به بنده پیشنهاد بدید یکی از تعرفه های بالا رو انتخاب بکنم که هزینه اش بیشتر نشه ماهی 10 گیگ ترافیک بین الملل و 8 مگ هم باشه خوبه.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

خط بنده روی 10 مگ بسته شده و SNR هم 21 هست. هم سرعت دانلود مطلوبی دارم و هم پینگ و پاکت لاست بسیار کم. یک سال و نیم با 200 گیگ ترافیک بین الملل رو گرفتم 110  تومان. الان میخوام یه خط مشابه برای دوستم بگیرم. ممنون میشم شما به بنده پیشنهاد بدید یکی از تعرفه های بالا رو انتخاب بکنم که هزینه اش بیشتر نشه ماهی 10 گیگ ترافیک بین الملل و 8 مگ هم باشه خوبه.

معین جان فقط برو سمت فن آوا، من تعریف کیفیتشو زیاد شنیدم.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

آیا از همه شرکتها میتونین بگیرین ؟ 

اگر سرعت خیلی مهمه و ترافیک زیادی مصرف نمیشه پیشنهاد میکنم شاتل یک تعرفه داره به اسمه unlimited که ماهی 10تومان هست و سرعت تا16مگ 4گیگ ترافیک خارجی داره و ترافیک داخلی نامحدود میتونید هم بسته ترافیک خارجی بخرین که 6گیگش میشه 12تومن و در مجموع 10گیگ ترافیک خارجی و مبلغ 22تومن داخلی هم که کلا  آزاده 

البته این پیشنهاد فقط در صورتیه که میخواین با حداقل هزینه بیشترین سرعت رو داشته باشید و ترافیک زیاد مهم نیست

در غیر این صورت فن آوا بیشترین ترافیک رو نسبت به قیمت میده

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، peto گفته است :

من تو خونه های وب دارم تو مغازه مخابرات

اگه واقعا طبق این عکس شده باشه مخابرات خیلی وضعیتش بهتر شده ولی برا من که بسته ها و تعرفه ها هیچ فرقی نکردن  نه تو های وب نه مخابرات این طرها ماله الانه یا قراره اینجوری بشه؟

دوست عزیز شما در صورتی که الان سرویس داریم نمیتونید به وسیله اکانتتون تعرفه های جدید تمدید کنید

باید یا زنگ بزنید تعرفه جدید خریداری کنین یا سرویستون تموم شه بعد 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Vikings گفته است :

دوست عزیز شما خبرهارو درست دنبال کنید متوجه میشید که دیگه چیزی به نام اینکه خط فیبر نوریه و فقط میشه از مخابرات سرویس گرفت وجود نداره

طبق قوانین جدید تمام شرکت ها میتونین به کسایی که قبلا فقط مخابرات سرویس میداد نت بدن

ضمنا مخابرات موظف هست که 1روزه درخواست تخلیه و رانژه رو انجام بده اگر غیر از این بود میتونین شکایت کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

آیا از همه شرکتها میتونین بگیرین ؟ 

اگر سرعت خیلی مهمه و ترافیک زیادی مصرف نمیشه پیشنهاد میکنم شاتل یک تعرفه داره به اسمه unlimited که ماهی 10تومان هست و سرعت تا16مگ 4گیگ ترافیک خارجی داره و ترافیک داخلی نامحدود میتونید هم بسته ترافیک خارجی بخرین که 6گیگش میشه 12تومن و در مجموع 10گیگ ترافیک خارجی و مبلغ 22تومن داخلی هم که کلا  آزاده 

البته این پیشنهاد فقط در صورتیه که میخواین با حداقل هزینه بیشترین سرعت رو داشته باشید و ترافیک زیاد مهم نیست

در غیر این صورت فن آوا بیشترین ترافیک رو نسبت به قیمت میده

شاتل منطقه ما پورت نداره ولی با فرض تو نوبت موندن و خالی شدن پورت باز هم طبق تعرفه که شما گفتید برای یک سال و نیم میشه 400 هزار تومان! تقریبا 4 برابر هزینه ای که بنده کردم!

الان این رقابتی که شما میگید بالا گرفته چه طرحی جذابی رو مشابه طرحی که داشتم میتونه فراهم کنه!؟

من تعرفه مذکور رو از آسیاتک خریدم و  دوره قبل هم یک ساله تا 16 مگابیت سرعت و با 60 گیگ ترافیک از شاتل خریدم 60 هزار تومان که بسیار اقتصادی بود. به انضمام یک بسته ترافیکی 50 گیگ یک ساله به قیمت 50 تومان.

الان کدوم یکی از isp ها همچین تعرفه های به صرفه ای دارن!؟ آیا این شائبه ایجاد نمیشه که دارن به زور ترافیک بیشتر میدن به کاربرا که غالبا دو سومش هم ترافیک داخلی هست و هزینه ی بسیار بیشتری نسبت به قبل میگیرن ضمن اینکه برای کاهش هزینه لاجرم باید سرعت و کیفیت  رو کم کرد در حالی که اگر سرعت مشابه سرعت قبل نیاز داشته باشین هزینه ها تا 10 برابر افزایش پیدا می کنه؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، HeX گفته است :

شاتل منطقه ما پورت نداره ولی با فرض تو نوبت موندن و خالی شدن پورت باز هم طبق تعرفه که شما گفتید برای یک سال و نیم میشه 400 هزار تومان! تقریبا 4 برابر هزینه ای که بنده کردم!

الان این رقابتی که شما میگید بالا گرفته چه طرحی جذابی رو مشابه طرحی که داشتم میتونه فراهم کنه!؟

من تعرفه مذکور رو از آسیاتک خریدم و  دوره قبل هم یک ساله تا 16 مگابیت سرعت و با 60 گیگ ترافیک از شاتل خریدم 60 هزار تومان که بسیار اقتصادی بود. به انضمام یک بسته ترافیکی 50 گیگ یک ساله به قیمت 50 تومان.

الان کدوم یکی از isp ها همچین تعرفه های به صرفه ای دارن!؟ آیا این شائبه ایجاد نمیشه که دارن به زور ترافیک بیشتر میدن به کاربرا که غالبا دو سومش هم ترافیک داخلی هست و هزینه ی بسیار بیشتری نسبت به قبل میگیرن ضمن اینکه برای کاهش هزینه لاجرم باید سرعت و کیفیت  رو کم کرد در حالی که اگر سرعت مشابه سرعت قبل نیاز داشته باشین هزینه ها تا 10 برابر افزایش پیدا می کنه؟

بله درسته ولی نمیشه هم بخوایم نت غیرحجمی بشه هم مورد شما رعایت بشه 

درصد خیلی کمی هستند مثل شما که ترافیک زیاد نمیخوان فقط سرعت بالا میخوان در مقایسه به بقیه که ترافیک بالا یه حتی نامحدود میخوان

تعرفه های قدیم که مدت زیادی مورد استفاده قرار گرفت اصلا استاندارد نبودن ولی خب همه بهش عدت کردند و تقریبا بی قانون بود هر شرکت هرجور میخواست تعرفه میداد

هیچ وقت نمیشه 100درصد رو راضی نگه داشت اگر میخواستن تعرفه با ترافیک کم و قیمت کم و سرعت بالا بدن که بشه مثل تعرفه قدیم شما دیگه تعرفه های جدید معنی نداشت و خیلی زرنگ بازیا میشد که شرکت ها انجام میدادند شاتل هم اول همین کار رو انجام داد یعنی تمام تعرفه هاش سرعت باز بود که برای یک در صد کمی مثل شما خیلی عالی بود ولی در مقابل باعث اعتراض درصد خیلی بالایی شد همینطور باعث میشد یه سری قوانین زیر پا بره که در اون صورت شرکت های دیگه هم همین کارو میکردند و دوباره میشد روز ازنو ...

در ضمن ماهی 22تومان دیگه چیزی نیست برای اینترنت که بخوایم همین رو هم غیر اقتصادی بدونیم و هیچ کجای دنیا با این مبلغ حتی 1متر کابل هم برای نت پرسرعت نمیدن چه برسه به اینترنت 

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/11, 17:50:20، K1lleR گفته است :

photo_2017-12-02_17-50-00.jpg

•  بر اساس این جدول، کاربران می‌توانند به اندازه‌ی نیمی از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند. چه آن که این عزیزان امکان استفاده‌ی ترکیبی از ترافیک بین‌الملل و داخلی را نیز خواهند داشت به گونه‌ای که حتا قادر خواهند بود همه‌ی ترافیک سرویس را برای ترافیک داخلی مصرف کنند.

•  کاربرانی که به حجم ترافیک آستانه‌ی مصرف منصفانه برسند، می‌توانند حجم اضافه خریداری کنند.

•  امکان استفاده از بسته‌ی تشویقی شبانه و بسته‌های شاتل‌لند و نماوا همچنان برای این سرویس‌ها وجود دارد. 

ولی دیگه سرعت شما 16 مگ نیست،سرعت پایه است

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

معین جان فقط برو سمت فن آوا، من تعریف کیفیتشو زیاد شنیدم.

سلام

من فن آوا دارم و کیفیت تک کانکشنش خوب نیست

و شبانه اش هم 250 کیلوبایت سرعت داره

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

نکته ای که به نظرم میرسه اینه که در زمان طرح های قدیم چون اکثریت قریب به اتفاق دانلود های ما در ساعات رایگان و به وسیله نرم افزارهای مدیریت دانلود مثل idm انجام میشد سرعت تک کانکشن چندان مهم نبود. اما ازین به بعد چون میتونیم ویدیوهامون رو به صورت آنلاین در طول روز ببینیم (به لطف حجم نسبتا خوب روزانه) و وابستگی مردم به ساعات رایگان شبانه مقداری کم میشه و در استریم آنلاین هم سرعت تک کانکشن خیلی مهم هست باید تاکیدتون روی سرعت تک کانکشن باشه. 

تا جایی که از دوستان شنیدم فن آوا سرعت تک کانکشن جالبی نداره. خودم هم آسیاتک دارم در شهر قم که سرعت تک کانکشنش چندان جالب نیست. البته سرعت شبانش خوبه که ازین به بعد کمتر به درد میخوره. 

لذا به دوستان تاکید میکنم که به نظرم باید تاکید روی سرعت تک کانکشن باشه.

لینک به دیدگاه

جدول مقایسه تعرفه های اینترنت غیر حجمی به همراه تغییرات تاتاریخ 15 اذر

70a6e00c-aab1-404f-8c32-86d9ae466f18.thumb.jpg.d67a2d4ba000e86736506a4b91c8aaac.jpg

منبع

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1396/09/14, 01:41:08، mahddi گفته است :

سلام

من فن آوا دارم و کیفیت تک کانکشنش خوب نیست

و شبانه اش هم 250 کیلوبایت سرعت داره

چه سرعتی؟

در ضمن ای دی اس ال خیلی به کیفیت خط بستگی داره، به هر نحوی خط مشکل داشته باشه شاید سرعت به نصف برسه.

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان من می خوام از پارس آنلاین به فن آو کوچ کنم. سوالم اینکه کسی از سرعت دانلود شبانه فن آوا خبر داره؟

من خطم روی 2Mb هست و چهار مگ رو هر 10 دقیقه قطع می کنه و نمی کشه. دوستان پشتیبانی پارس آنلاین هم هر چقدر گفتم خطم رو به سه مگ تنظیم نکردن تا تست کنم و بهانه آوردن.

آیا امکان تنظیم خط به 3 مگ از طرف ISP وجود ندارد یا اینا منو پیچوندن؟

لینک به دیدگاه

دوستان رو خط من نمیشه فیبر نوری وصل کرد علتش چیه؟؟؟

تف به این وضعیت ?

لینک به دیدگاه

https://goo.gl/69ngM6

های وب دوباره سرویس هاشو آپدیت کرد

اگه با همین کیفیت الانش سرویس بده خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...