رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

از مزایای رقابتی بودن فضا و از ترس از دست دادن کاربرها، تعرفه های جدیدپارس آنلاین که آخر از همه بود، به این فضای رقابتی باید امیدوار بود و بهش زمان داد.

نکته: این تعرفه ها که داده شده ضریب 2 هستش، یعنی نصفش میشه بین الملل و یا تمامش اون سایت هایی معرفی کردن، تو لیست سایت هایی که پارس آنلاین معرفی کرده

سایتهایی مثله دانلود ها، یاس دی ال هم به چشم میخوره.

به روز رسانی: ترافیک شبانه پارس آنلاین تماما بین المللی می باشد.

به روز رسانی 2 = طبق گفته ادمین اینستاگرام پارس آنلاین، در صورت اتمام ترافیک شبانه، دو باره به همون مقدار و به صورت رایگان شارژ خواهد شد.

به روز رسانی 3: در پی صحبتی که چند ساعت قبل داشتم با پشتیبانی پارس آنلاین گفتش که حجم دانلود شبانه هم نصف بین الملل و نصف  داخلی هست (500 سایت)

منتهی در صورت اتمام مجدد به صورت خودکار و به دفعات نامحدود شارژ میشه.

i5ba_p.thumb.jpg.f4a5694162b034f26435494e7bf3e9a2.jpg

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود.

پارس آنلاین واقعاً ناامید کننده هست. بین ISP های مطرح گرونترین اینترنت رو داره ارائه میده. با این وضعیت یا میرم های وب یا شاتل. از وضعیت دانلود شبانه شاتل اطلاعی دارین سرعتش چطوره؟

در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

از مزایای رقابتی بودن فضا و از ترس از دست دادن کاربرها، تعرفه های جدیدپارس آنلاین که آخر از همه بود، به این فضای رقابتی باید امیدوار بود و بهش زمان داد.

نکته: این تعرفه ها که داده شده ضریب 2 هستش، یعنی نصفش میشه بین الملل و یا تمامش اون سایت هایی معرفی کردن، تو لیست سایت هایی که پارس آنلاین معرفی کرده

سایتهایی مثله دانلود ها، یاس دی ال هم به چشم میخوره.

i5ba_p.thumb.jpg.f4a5694162b034f26435494e7bf3e9a2.jpg

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، r.zarei2010 گفته است :

درود.

پارس آنلاین واقعاً ناامید کننده هست. بین ISP های مطرح گرونترین اینترنت رو داره ارائه میده. با این وضعیت یا میرم های وب یا شاتل. از وضعیت دانلود شبانه شاتل اطلاعی دارین سرعتش چطوره؟

درود،

شاتل شبانه 10 تومان اضافه می گیرد. پیشنهاد می کنم تعرفه های فن آوا هم بررسی کنید. شبانه 2-8 هم رایگان دارد. Rate خط هم بالاتر از سرویس خریداری شده می بندند.

لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال مبتدی دارم :

الان من آسیاتک دارم ،،،  اگر بخوام شرکت رو عوض کنم مثلأ برم روی شاتل ، اونوقت چه کاری لازمه انجام بدم؟ اینکه فقط برم و بعد از اتمام قرارداد آسیاتک یه قرارداد جدید با شاتل ببندم کفایت میکنه یا کار دیگه ای هم باید انجام داد ؟؟؟

این جریان تخلیه خط که دوستان میفرمایند چی هست ؟؟؟ ( برای تعویض شرکت اینترنت یه توضیح بدید ممنون میشم )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

داداش من نتم 10 دقیقه دیگه تموم میشه از آسیاتک جمع آوری میکنم به نظرتون کدوم شرکت به صرفه تره و خدمات بهتری در کل میده ؟ سرویس 2 مگ میخوام بگیرم

نظر خودم رو فن آوا هستش

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

داداش من نتم 10 دقیقه دیگه تموم میشه از آسیاتک جمع آوری میکنم به نظرتون کدوم شرکت به صرفه تره و خدمات بهتری در کل میده ؟ سرویس 2 مگ میخوام بگیرم

نظر خودم رو فن آوا هستش

سلام داداش

والا نمیشه به قطعیت نظر داد، اما پارس آنلاین تنوع سرویساشو خیلی زیاد کرده، پیشنهاد می کنم ببینی، فن آوا خیلی دبه کردن رو خیلی طرحاشون، هر چی شد میگن سازمان فشار آورده!

سرویسهاشون بعضیا تعریف کردن بعضیا هم خیرف خیلی بستگی به مرکز مخابراتی داره، کلا هر جایی خواستین سرویس بگیرین قبلش زنگ بزنین پشتیبانی و نام مرکز مخابراتی رو بهشون بگین و بپرسین

کیفیت چطوره.

http://www.parsonline.com/adsl/sale/compare-services

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیده بان چجوریه ؟ شبانه داره ؟ االان مثلا تو سرویس تو 2 مگ 50 گیگ حجم داره اونجور که من فهمیدم همش بین المللیه و درصورت استفاده داخلی دوبرابر میشه درسته ؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دیده بان چجوریه ؟ شبانه داره ؟ االان مثلا تو سرویس تو 2 مگ 50 گیگ حجم داره اونجور که من فهمیدم همش بین المللیه و درصورت استفاده داخلی دوبرابر میشه درسته ؟

سلام حسن جان خوبی؟

تلگرام پیام بده بهم صحبت کنیم بهتره:

آیدی: nsm1000

لینک به دیدگاه

اینترنت من 7 روز دیگه تموم میشه، به نظر شما کیفیت دیدبان نت بهتره یا های وب ؟  دیدبان نت حجم بیشتری میده البته نمیدونم خوبه یای نه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، micpet گفته است :

اینترنت من 7 روز دیگه تموم میشه، به نظر شما کیفیت دیدبان نت بهتره یا های وب ؟  دیدبان نت حجم بیشتری میده البته نمیدونم خوبه یای نه

درود

نگاهی به پارس انلاین هم بکن که تعرفه های جدیدش خیلی خوبه، مثلا سرویس 16 مگابیتش 550 گیگ ترافیک میده که نصفش به عنوان بین الملل میشه استفاده کرد

و در ضمن دانلود شبانه رایگان تا یه حجم مشخص داره که همش بین المللیه و طبق گفته پشتیبان در صورت اتمام دوبار اتوماتیک شارژ میشه و صرفا گذاشتن سقف برای 

بستن دهن سایر ای اس پی ها و سازمان مقررات رادیوییه کما اینکه اکثر شرکت ها همین روال رو پیش گرفتن تا 7 روز دیگه صبر کن رقابت شدیده فعلا

اول کسی پارس انلاین به چشمش نمی یومد اما الان خیلی ها باز می خوان برگردن، متاسفانه فن آوا ، مخابرات و پیشگامان بیشترین شکایت شده از سرویس هاشون!

http://it-news.ir/میزان-نارضایتی-مشترکان-از-شرکت-های-fcp-اع/

توجه: این آمار البته مربوط به خرداد  ماه 96

8703_orig.thumb.jpg.367d867f7fc666a5073f302378a36be6.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

نگاهی به پارس انلاین هم بکن که تعرفه های جدیدش خیلی خوبه، مثلا سرویس 16 مگابیتش 550 گیگ ترافیک میده که نصفش به عنوان بین الملل میشه استفاده کرد

و در ضمن دانلود شبانه رایگان تا یه حجم مشخص داره که همش بین المللیه و طبق گفته پشتیبان در صورت اتمام دوبار اتوماتیک شارژ میشه و صرفا گذاشتن سقف برای 

بستن دهن سایر ای اس پی ها و سازمان مقررات رادیوییه کما اینکه اکثر شرکت ها همین روال رو پیش گرفتن تا 7 روز دیگه صبر کن رقابت شدیده فعلا

اول کسی پارس انلاین به چشمش نمی یومد اما الان خیلی ها باز می خوان برگردن، متاسفانه فن آوا ، مخابرات و پیشگامان بیشترین شکایت شده از سرویس هاشون!

باشه صبر میکنم، اینترنت من یکم تموم میشه و الان شاتل دارم، امیدوارم شاتل یک دستی به سرویس هاش بکشه.

سرویس مد نظر من 1 ماه 25 تومن هست و همیشه سرویس های 25 تومنی رو مقایسه میکنم، الان سرویس 25 تومنی شاتل 32 گیگ اینترنت میده در حالی که همین پارس آنلاین و های وب دارن 40 گیگ میدن، دیدبان نت هم 50 گیگ. استفاده من با خانواده ماهی حدود بین 35 تا 40 گیگ هست، معمولا فایل های حجیم رو هم با بسته نامحدود ایرانسل دانلود میکنم. 

اگر یک عده تهدید به تخلیه پورت کنن صد درصد شاتل حجم ها رو بالا میبره ولی مسئله بر سر زمانه که کی این اتفاق میفته ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

باشه صبر میکنم، اینترنت من یکم تموم میشه و الان شاتل دارم، امیدوارم شاتل یک دستی به سرویس هاش بکشه.

سرویس مد نظر من 1 ماه 25 تومن هست و همیشه سرویس های 25 تومنی رو مقایسه میکنم، الان سرویس 25 تومنی شاتل 32 گیگ اینترنت میده در حالی که همین پارس آنلاین و های وب دارن 40 گیگ میدن، دیدبان نت هم 50 گیگ. استفاده من با خانواده ماهی حدود بین 35 تا 40 گیگ هست، معمولا فایل های حجیم رو هم با بسته نامحدود ایرانسل دانلود میکنم. 

اگر یک عده تهدید به تخلیه پورت کنن صد درصد شاتل حجم ها رو بالا میبره ولی مسئله بر سر زمانه که کی این اتفاق میفته ؟

سلام؛ چندین ساله پارس آنلاین دارم (از ابتدا). من خطم 2مگابایت هست و تا حالا راضی بودم. قطعی نداشت و یا قبلش اعلام می کردن. الان هم که تعرفه های جدیدش رو اعلام کرده دیگه نمی خوام به جای دیگه کوچ کنم. دانلود شبانه اش رو هم برای من که همون 2 مگ باز هست و مشکلی تا حالا نداشتم. پشتیبانیش هم خوبه همیشه پاسخگو هستن منتهی این اواخر می خواستم خطم رو 3 مگا کنم یکم اذیت کردن ولی با زور زدن انجام شد. چون همیشه سرویس 128 می گرفتم تا 2 مگ باز گذاشته بودن ولی با اصرارم سه مگ کردن. منتهی دیگه با سرویس های جدید این موضوع هم دیگه اصلا اهمیت نداره.

لینک به دیدگاه

دوستان اگر از سرویس های جدید شرکت ها دارید استفاده میکنید خیلی خیلی عالی میشه اگه تست سرعتشون رو بذارید اینجا. مخصوصا پارس آنلاین. ترافیک مخابراتم تموم شده و دنبال یه isp خوب میگردم.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، r.zarei2010 گفته است :

سلام؛ چندین ساله پارس آنلاین دارم (از ابتدا). من خطم 2مگابایت هست و تا حالا راضی بودم. قطعی نداشت و یا قبلش اعلام می کردن. الان هم که تعرفه های جدیدش رو اعلام کرده دیگه نمی خوام به جای دیگه کوچ کنم. دانلود شبانه اش رو هم برای من که همون 2 مگ باز هست و مشکلی تا حالا نداشتم. پشتیبانیش هم خوبه همیشه پاسخگو هستن منتهی این اواخر می خواستم خطم رو 3 مگا کنم یکم اذیت کردن ولی با زور زدن انجام شد. چون همیشه سرویس 128 می گرفتم تا 2 مگ باز گذاشته بودن ولی با اصرارم سه مگ کردن. منتهی دیگه با سرویس های جدید این موضوع هم دیگه اصلا اهمیت نداره.

مرسی، اگه تا پايان سرویسم شاتل حجما‌ش رو افزایش نده حتما isp رو میکنم. دوستان از کیفیت دیدبان نت اطلاعی ندارن؟ 

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/22, 13:10:34، HeX گفته است :

دوست من برای منی که 10 گیگ ترافیک برای مصرف ماهیانه و وب گردیم کافی هست و خط با سرعت 16 مگ رو میگرفتم ماهی 10 تومان الان زوره بخوام در ماه 80 تومان هزینه بکنم برای خط 16 مگ که به دردم نمیخوره. من کل اون 275 گیگ رو با 5 هزار تومان بسته همراه اول تو چند ساعت دانلود می کنم. ترافیک به چه دردم میخوره وقتی سرعت کمه در تعرفه های ارزان قیمت.

شما نت یه طرح جشنواره زده 222گیگ حجم 16 مگ سرعت یکساله 99 هزار تومن، من هنوز قطعیش نکردم ولی احتمال زیاد اینو بگیرم. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

مرسی، اگه تا پايان سرویسم شاتل حجما‌ش رو افزایش نده حتما isp رو میکنم. دوستان از کیفیت دیدبان نت اطلاعی ندارن؟ 

درود

دیده بان نت هم یکی از دوستان لیونی داشت، تو تلگرام باهاش صحبت کردم خیلی راضی بود از کیفیتش.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

دیده بان نت هم یکی از دوستان لیونی داشت، تو تلگرام باهاش صحبت کردم خیلی راضی بود از کیفیتش.

مرسی عزیز، پس به احتمال زیاد دیدبان نت خواهم گرفت.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام حسن جان خوبی؟

تلگرام پیام بده بهم صحبت کنیم بهتره:

آیدی: nsm1000

سلام داداش ، مرسی شما چطوری؟

تلگرام پیام دادم ، فعلا یه بسته 2 گیگ ایرانسل گرفتم با اون میام نتم تموم شده ، به گفته ایرانسل سیم کارت قدیمی تبدیل به جدید بشه 14 گیگ نت 14 روزه میدن اما واسه من نداد به خاطر اون رفتم سیم کارت قدیمی نو کردم ، فردا اگه فرصت شد با پشتیبانی ایرانسل صحبت میکنم .

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش ، مرسی شما چطوری؟

تلگرام پیام دادم ، فعلا یه بسته 2 گیگ ایرانسل گرفتم با اون میام نتم تموم شده ، به گفته ایرانسل سیم کارت قدیمی تبدیل به جدید بشه 14 گیگ نت 14 روزه میدن اما واسه من نداد به خاطر اون رفتم سیم کارت قدیمی نو کردم ، فردا اگه فرصت شد با پشتیبانی ایرانسل صحبت میکنم .

درود اینه آیدیم : naeemsameti

حواسم نبود خخخ

لینک به دیدگاه

دوستان خبری از کف سرعت جدید نشد؟

قرار بود کف سرعت رو برای سرعت های بالاتر تغییر بدن! دادن؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

دوستان خبری از کف سرعت جدید نشد؟

قرار بود کف سرعت رو برای سرعت های بالاتر تغییر بدن! دادن؟

درود داداش

هنوز که اعلام نکردن باید متظر موند، فعلا که همه 128 اعلام کردن.

لینک به دیدگاه

یک اینترنت بی کیفیت، کُند و گرون رو بهمون میدادن، بعد تصمیم گرفتن همونم بی کیفیت تر و کُندتر و گرون ترش هم بکنن و به اسم طرح جدید FUP به خورد ملت بدن (واقعاً قهرمان من اون کسی هست که هم پول اضافه میده هم از تعرفه ها طرفداری می کنه!) بعد از بین همون طرح های فوق منصفانشون هم که میای یک طرحی انتخاب می کنی و بعد از کلی کلنجر رفتن با خودت که چی شد به اینجا رسیدی که تو روز روشن دارن گرونی رو به نام انصاف تو پاچت می کنن و تو هم داری پولشو میدی، بعد تازه اون موقع هست که میفهمی بدبختی هات شروع شده!

پس از تنها دقیقاً یک هفته از خرید طرح جدید تا همین الان 67 گیگابایت از حجم منصفانه بنده کم شده! من نمیدونم تا حالا چطوری در طول این چند سال با روزی نهایتاً یکی دو گیگابایت سر می کردم، اما تو همین یک هفته هر روز نزدیک به 10 گیگابایت مصرف داشتم!

حالا پس از اینکه مجبور به خرید طرحی شدم که از بدترین طرح قبلیم %135 هزینه بیشتر و %80 حجم کمتری داشت و ظاهراً مخابرات تصمیم گرفته هوا قاطی دیتاش کنه و بفرسته تو خطوط اینترنت و روزی 10 گیگابایت از حجم مشترک رو کم کنه، آیا دیگه از بدتر هم امکان داره؟ به تازگی برام مشخص شد که جواب مثبت هست! همونطور که می دونید پس از پایان حجم ترافیک منصفانه، سرعت مشترک تا پایان ماه به 128 کیلوبیت نزول میکنه اما چیزی که بنده تا به امروز نمیدونستم این بود که:

Untitled.thumb.jpg.723ee30b24ec9412e2672b32a9c31b96.jpg

بله، همونطور که میبینید پس از کاهش سرعت به 128 کیلوبیت تنها استفاده از سایت های داخلی بی خاصیتی که هر ISP مشخص می کنه امکان پذیر هست و در واقع باید برای استفاده از دیگر سایت ها مورد نظرت حجم اضافه خریداری بشه! یعنی اگر فرضاً کسی به خاطر مشکل مالی یا اینکه به این نتیجه برسه طرح فعلی به اندازه کافی خرج روی دستش گذاشته و دیگه حاضر نباشه در اون ماه بیشتر از این پول خرج ترافیک کنه و بخواد به سرعت فوق سرسام آور 16 کیلوبایت هم بسنده کنه بازم نمیتونه و بالاجبار بازم باید اون حجم اضافه رو بخره که به نظر من با توجه به این وضع محاسبه ترافیکی که راه انداختن به احتمال خیلی زیاد اکثر کاربرا به همچین چیزی خواهند رسید.

یعنی هر وقت احساس کردی تو این مملکت دیگه به تهش رسیدی و از این بدتر امکان نداری و قول گفتنی به Rock bottom برخورد کردی، دقیقاً فردای همون روز چنان سورپرایزت می کنن که رو به قبله بیوفتی روی دو زانوت انگشت هاتو در هم گره کنی و عاجزانه و خاضعانه از درگاه Lord Almighty خواهش کنی منو برگردون به همون دیروز... :41_pensive:

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

بفرمایید شاهکار آسیاتک:

5a331579808fb_ADSL.thumb.jpg.3f5ac84551917dd6ce169f5cf546b164.jpg

یک گیگ دانلود کنید دو گیگ کسر میکنه

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من درخواست تخلیه از آسیاتک دادم احتمالاً پارس آنلاین بگیرم

لینک به دیدگاه

شاتل از وقتی این طرح اجرا شده سرعت سرویسای قبلیش رفته بالا:4_joy:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...