رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/10/18, 16:02:29، sharjI گفته است :

سلام به همه عزیزان

بعد چند وقت به این تاپیک سر زدم و نظرات رو خوندم . نظر خودمو هم بگم. اینو در نظر بگیرید من هنوز از آی اس پی خودم سرویس های جدید رو نگرفتم و کماکان سرویس های قدیمیم رو استفاده می کنم .

قبلا نوشته بودم که چند روز بعد اعلام سرویس ها و قیمت های جدید آی اس پی من هم بدون اطلاع بنده سرویسم رو که 8 مگ بود و خودمو می کشتم سرعت دانلود تو دانلود منجر به یک مگ می رسید تغییر داد به 16 مگ . البته به هیچ عنوان از این مورد شاکی نیستم:D:P

فقط چون دیدم شرکتی مثل پیشگامان نت یک ماهه 3 ترا بایت آورده ولی سرویس دهنده من به زور 2 ترا 80 تومن آورده ناراضی بودم که بعد چند روز شرکت اینترنت دهنده من 4 ترا بایت اینترنت رو آورد 80 تومن.با ضریب یک  به 3 یعنی ماهی 1333 گیگ اینترنت بین الملل :P

ولی نکته ای که برام خیلی مشهود بوده بالاتر رفتن سرعت دانلود هست . من اصلا شبانه استفاده نمی کنم چون نه حوصله اش دارم نه اهل دانلود شبانه هستم . 

سرعت دانلود من صبحا که میام پای کامپیوتر تا ساعت 7 که پای کامپیوترم از دو مگ بالاتر میره تو دانلود منجر. از ساعت 7 و یا 8 صبح سرعت کمی پایین تر میره و به 1.5 مگابایت در ثانیه در آی دی ام می رسه ( در کل روز همین طوریه ).  در حالی که قبل این داستانا باید خودمو می کشتم که سرعت یک مگ رو در کل روز و بی وقفه ( در تمام طول روز) ببینم تو آی دی ام !

خلاصه دارم عشق می کنم یوتیوب دیدم البته اگه برادران ف ی لتری اذیت نکنن هی ...شکنا رو دست کاری نکننxD

شما از چه شرکتی اینترنت گرفتید ؟ بعد این پیشگامان که فرمودید فقط اینترنت یک ماه میده! مال شما هم کلا یک ماه هست ؟ من میخوام 6 ماه بگیرم چه شرکتی رو پیشنهاد میدید ؟ بخصوص اگر دانلود رایگان شبانه داشته باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1396/10/19, 20:46:50، *METALLICA* گفته است :

این هم از دانلود دیشب بنده سرویس  نامحدود ایرانسل از ساعت 2 تا 8 صبح  با 4 هزار تومن  61 گیگ دانلود کردم   !!!!!!!   مدل مودم ایرانسل E3372 

خداحافظ پارس انلاین  -خداحافظ ADSL

Untitled.jpg

یه لینک از این سرویس نامحدود شبانه میزاری

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

دوستان طرح جدید شاتل بعد از اتمام حجم اصلا صفحات  نت باز نمیشه برای من که اینطور بود.برای بقیه دوستان هم همینطوره؟

درود،

سایت که باز می شود ولی سرعت شما 16 کیلوبایت بر ثانیه یا همان 128 کیلوبیت است و به دلیل کندی شدید سرعت شاید سایت های عادی هم دقایقی تا لود شدن زمان ببرد.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شما از چه شرکتی اینترنت گرفتید ؟ بعد این پیشگامان که فرمودید فقط اینترنت یک ماه میده! مال شما هم کلا یک ماه هست ؟ من میخوام 6 ماه بگیرم چه شرکتی رو پیشنهاد میدید ؟ بخصوص اگر دانلود رایگان شبانه داشته باشه

پیشگامان دوتا جشنواره 6 ماهه یکی 150 گیگ بینول 512 تا 16 مگ سرعت 60 هزارتومن یکی هم 1000 گیگ بینول یه مگ سرعت 100 هزارتومن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mohammad98 گفته است :

پیشگامان دوتا جشنواره 6 ماهه یکی 150 گیگ بینول 512 تا 16 مگ سرعت 60 هزارتومن یکی هم 1000 گیگ بینول یه مگ سرعت 100 هزارتومن

زحمت میکشی یه لینک از 1000 گیگ 100 تومن بزازی من تو سایتش ندیدم ...بعد خودتون از همین شرکت اینترنت دارید راضی هستید

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

یه لینک از این سرویس نامحدود شبانه میزاری

https://eform.irancell.ir/portal/home/?142470/بسته‌های-3G-4G

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

والله این  شرکتی که من ازش اینترنت گرفتم فقط تو استان بوشهر هست.  یعنی مخصوص خود استان بوشهره . اگه اشتباه نکنم پهنای باندشو از شاتل می خره. ولی ازیک ماه قبل با این سیستم جدیدش عالی شده سرعت . 

ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

با درود خدمت اساتید

یه سوال فنی داشتم :

من الان اینترنت آسیاتک با سرعت 4 مگابیت دارم و درحال حاضر سرعت دانلود من حدود  700-650  کیلوبایت بر ثانیه هست

میخواستم سرعت 8 مگابیت بگیرم که آسیاتک اعلام میکنه که سرعت انتخابی شما بیشتر از طرفیت خط هست !

من شهرستان زندگی میکنم و با مخابرات محل هم تماس گرفتم و اومدن تو محل بررسی کردن و میگن خط من نویز نداره و کیفیت از این بهتر نمیشه !

مشخصات کیفی خط من هم به شکل زیر هست که قرار دادم

حالا سوال من این هست که با توجه به مشخصات خط که در زیر عکس اون رو قرار دادم ، بنظرتون میتونم سرعت 8 مگابیت بگیرم یا نه و اگر 8 مگابیت بگیرم ، چقدر ممکنه افزایش در سرعت دانلود داشته باشم ؟؟

آیا این سرعت حدود 700 کیلوبایت بر ثانیه ای که الان با اشتراک 4 مگابیت دارم ،  حد نهایت ظرفیت خط من هست ؟؟؟

آیا  snr  خط من با افزایش سرعت پایین تر نمیاد که باعث قطعی و وصلی لحظه ای اتصال من بشه ؟؟؟

Screenshot-2018-1-18 Archer D20.png

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با درود خدمت اساتید

یه سوال فنی داشتم :

من الان اینترنت آسیاتک با سرعت 4 مگابیت دارم و درحال حاضر سرعت دانلود من حدود  700-650  کیلوبایت بر ثانیه هست

میخواستم سرعت 8 مگابیت بگیرم که آسیاتک اعلام میکنه که سرعت انتخابی شما بیشتر از طرفیت خط هست !

من شهرستان زندگی میکنم و با مخابرات محل هم تماس گرفتم و اومدن تو محل بررسی کردن و میگن خط من نویز نداره و کیفیت از این بهتر نمیشه !

حالا سوال من این هست که با توجه به مشخصات خط که در زیر عکس اون رو قرار دادم ، بنظرتون میتونم سرعت 8 مگابیت بگیرم یا نه و اگر 8 مگابیت بگیرم ، چقدر ممکنه افزایش در سرعت دانلود داشته باشم ؟؟

آیا این سرعت حدود 700 کیلوبایت بر ثانیه ای که الان با اشتراک 4 مگابیت دارم ،  حد نهایت ظرفیت خط من هست ؟؟؟

آیا  snr  خط من با افزایش سرعت پایین تر نمیاد که باعث قطعی و وصلی لحظه ای اتصال من بشه ؟؟؟

تو سرعت بالا ممکنه خطتون نویز داشته باشه و دایما قطع و وصل بشه من اینترنت دارم با سرعت 1 مگ در حالی که سرویس من تا 16 مگ هم میده ولی از 1 مگ بیشتر اینترنتم قطع و وصل میشه اونم هر 5 دقیقه

لینک به دیدگاه

این سرویس رو خریدارم کردم واسه گیم و آپدیت بازی ها امروز حدود 10  ساعت PUBG بازی کردم بدون لگ یا داشتن Delay

شاتل،طرح 8 مگ یک ماه 175 گیگ بین المللی و 175 گیگ داخلی هزینه 54 تومان+پروفایل گیم = سرعت آپلود : 110 kbps _سرعت دانلود 1000 kbps

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

با درود خدمت اساتید
یه سوال فنی داشتم :
5a60f0f69c12a_Screenshot-2018-1-18ArcherD20.thumb.png.940eff5c2a4af4b7af8b698f78e4c775.png
شما نویز خطتت پایینه ولی فاصله از مرکز مخابراتیت زیاده.
به نظر من زنگ بزن پشتیبانی و بگو برات خط روی ۸ مگابیت ببندن.
اگر قطعی داشتی بیارش روی ۷ مگ
الان هم که تقریبا حدود ۶ مگ داری میگیری

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

آقا کسی هست به من بگه تو تهران با مرکز مخابراتی ای که اجازه رانژه یا ثبت نام جدید به هیچ کدوم از شرکت های FCP نمیده و فقط سرویس های خودش رو به فروش میرسونه چیکار میشه کرد ؟

195 هم شکایت زدم میگه مشکل به خود شرکت های FCP مربوط میشه که نیومدن پیگیر کابل برگردون باشن !!   من = :-|

درخواست تخلیه دادم از شرکت قبلی غافل از این که مرکز مخابراتی حدودا یک ساله در پورتاشو بسته !!! من موندمو حوض نقاشی. از رو ناچاری اینجا پست گذاشتم اگر کسی واقعا راه حل یا تجربه مشابهی داره چه خودش چه دوست و آشنا لطفا راهنمایی کنه راه چاره بده چه کنم ؟؟؟

ویرایش شده توسط Meys@m
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، saeedx گفته است :

با درود خدمت اساتید

یه سوال فنی داشتم :

استاندارد adsl در مودم شما روی g.dmt ست شده که پایینه

شما باید تنظیمات رو به +ADSL2 با annex m تغییر بدین. سقف سرعت در این استاندارد 24 مگابیت هست و با این استاندارد معلوم میشه که خط شما 8 مگ رو میکشه یا نه که با توجه به چیزایی که میبینم حدس من اینه که 12 تا 16 مگابیت رو بدون قطعی جواب خواهد داد

این کار رو خودتون باید انجام بدین. شاید پشتیبانی آسیاتک هم بتونه انجام بده (مطمئن نیستم)

ویرایش شده توسط amin y
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin y گفته است :

استاندارد adsl در مودم شما روی g.dmt ست شده که پایینه

شما باید تنظیمات رو به +ADSL2 با annex m تغییر بدین. سقف سرعت در این استاندارد 24 مگابیت هست و با این استاندارد معلوم میشه که خط شما 8 مگ رو میکشه یا نه که با توجه به چیزایی که میبینم حدس من اینه که 12 تا 16 مگابیت رو بدون قطعی جواب خواهد داد

این کار رو خودتون باید انجام بدین. شاید پشتیبانی آسیاتک هم بتونه انجام بده (مطمئن نیستم)

با درود

من الان از طریق خود تنظیمات مودم  ،  استاندارد رو به +ADSL 2  و Annex m  تغییر دادم ولی همینطور که در عکس پایین ملاحظه میکنید ، مقدار snr قسمت downstream  از 21 به 12 کاهش پیدا کرد و تغییری هم در سرعت خودم مشاهده نکردم ..

قبلأ یادمه یکی از دوستان در همین فروم گفته بود که برای کاهش نویز بهتره که از روش  g.dmt  استفاده بشه ....

البته با این تغییر ، ظرفیت خط من الان رقم بیشتری رو نشون میده ولی در ازای افزایش line Attenuation  و  کاهش  snr

حالا با توجه به این تفاسیر نظرتون چیه ؟؟؟

Screenshot-2018-1-19 Archer D20.png

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/28, 16:53:13، *METALLICA* گفته است :

تو این لینک من اینترنت نامحدود شبانه ندیدم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

تو این لینک من اینترنت نامحدود شبانه ندیدم

Snap 2018-01-20 at 01.55.05.png

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/28, 16:45:39، Hamed.Madadi گفته است :

زحمت میکشی یه لینک از 1000 گیگ 100 تومن بزازی من تو سایتش ندیدم ...بعد خودتون از همین شرکت اینترنت دارید راضی هستید

من از کانال تلگرام پیشگامان دیدم @pishgamandsl

البته از پشتیبانی تلفنی پرسیدم همین بود

خودم پیشگامان ندارم کیفیتش رو نمیدونم. 

ویرایش شده توسط Mohammad98
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/29, 20:37:29، saeedx گفته است :

با درود

من الان از طریق خود تنظیمات مودم  ،  استاندارد رو به +ADSL 2  و Annex m  تغییر دادم ولی همینطور که در عکس پایین ملاحظه میکنید ، مقدار snr قسمت downstream  از 21 به 12 کاهش پیدا کرد و تغییری هم در سرعت خودم مشاهده نکردم ..

قبلأ یادمه یکی از دوستان در همین فروم گفته بود که برای کاهش نویز بهتره که از روش  g.dmt  استفاده بشه ....

البته با این تغییر ، ظرفیت خط من الان رقم بیشتری رو نشون میده ولی در ازای افزایش line Attenuation  و  کاهش  snr

حالا با توجه به این تفاسیر نظرتون چیه ؟؟؟

Screenshot-2018-1-19 Archer D20.png

خب.. به نظر میاد که حدس من اشتباه بوده و عملا تغییر مثبتی رخ نداده

تا حالا تست سرخط انجام دادین؟

اگر اشتباه نکنم به شرط اینکه سر خط سرعت از 8 مگابیت کمتر بشه شرکت نامه نگاری میکنه برای بررسی وضعیت خط توسط مخابرات

لینک به دیدگاه

دوستان کسی در مورد شرکت نگین اطلاعاتی نداره؟ ظاهرا اینترنت شرکت ها رو شارژ میکنه.. هی هر ماه پیامک میده بهم که 100 گیگ 25 تومن!!

تو سایت اینترنت مخابرات نوشته رابطه ایی با مخابرات نداره.. تو سایت نگین هم ذکر شده ما به مخابرات وابسته نیستیم ولی همه رو شارژ حجمی میکنیم!

خیلی شبیه کلاهبرداریه قضیه

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/03, 08:18:20، hosseinskandari گفته است :

دوستان کسی در مورد شرکت نگین اطلاعاتی نداره؟ ظاهرا اینترنت شرکت ها رو شارژ میکنه.. هی هر ماه پیامک میده بهم که 100 گیگ 25 تومن!!

تو سایت اینترنت مخابرات نوشته رابطه ایی با مخابرات نداره.. تو سایت نگین هم ذکر شده ما به مخابرات وابسته نیستیم ولی همه رو شارژ حجمی میکنیم!

جالبه

تنها دلیلی که برای کارشون به ذهنم میرسه پولشوییه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/11/03, 08:18:20، hosseinskandari گفته است :

الان زمان قدیم نیست که اینترنت گرونتر بود ، الان من این ماه شارژ کردم از دیده بان 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه با سرعت 3 مگ ، 35 تومن

اگه 100 گیگ میداد 10 یا 15 تومن بله ارزش زیادی داشت اما  25 نه

لینک به دیدگاه

درود

کسی دوستان از سرویس‌های جدید پیشگامان استفاده کرده ؟ یا قبلاً داشته ؟ کلا اوضاعش چطوریه ؟ وضعیت پینگ و ... .

یک طرح گذاشته ۱۰۰۰ گیگ حجم خارجی ، شش ماهه ، ۱۰۰ تومن.

ممنون میشم دوستان تجربشون رو به اشتراک بگذارند.

سپاس

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

درود

کسی دوستان از سرویس‌های جدید پیشگامان استفاده کرده ؟ یا قبلاً داشته ؟ کلا اوضاعش چطوریه ؟ وضعیت پینگ و ... .

یک طرح گذاشته ۱۰۰۰ گیگ حجم خارجی ، شش ماهه ، ۱۰۰ تومن.

ممنون میشم دوستان تجربشون رو به اشتراک بگذارند.

سپاس

من پیشگامان دارم عالیه پینگش فوق العاده با ثبات هست !!!
با 4224 و 8888 صبح تا شب رو 100 و حتی کمتر هست !!!

من 1000 گیگ یه ماهه دارم بهم تخفیفم دادن 60 تومن میدم ماهیانه البته به خاطر مرکز ما . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...