رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید یخچال

salar khan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

از دوستانی با لوازم خانگی آشنایی دارند می خوام راهنماییم کنند.

می خوام 1 یخچال بخرم چون یخچالی که داریم عمرشو کرده و خیلی صداش زیاد شده.

چون فریزر داریم فقط یخچال می خوام اما اگه نبود فریزر دار هم باشه اشکال نداره فقط فضای یخچال زیاد باشه.

1- جادار باشه

2- مصرفش مناسب باشه

3- جنسش خوب باشه و بتونه عمری برام کار کنه و به تعمییر نیفته

اگه امکاناتی مثل یخ ساز یا محفظه آب برای خارج یخچال داشته باشه عالی می شه..

تا 1 میلیون می خوام هزینه کنم اما اگه ارزش داشته باشه تا 1.5 هم برام جا داره.

تو شهر خودمون 1 مارک یخچال دیدم که به نظرم خوب بود و تمام خواسته هامو براورده می کرد مارکش vestel بود مصرف a و ...

به نظرتون این مارک چطوره؟؟؟

تشکر@};-

ویرایش شده توسط salar khan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر یخچال تک بخرید اصولا یخ ساز ندارند . به نظر من از بیم مارک بوش و سامسونگ انتخاب کن .بوش مصرف برقهای فوق الهاده پایین داره مثلا a+اما قیمت بالا داره سامسونگ تعدلی بین قیمت و مصرف برق داره من خودم سامسونگ دارم 7ساله داره ساید بای سایدش کار میکنه فقط یک بار سنسور دیفراستش که 20 تومن بود شرکت اومد و عوض کرد .

به نظر من اگر از این یخچالهای جدید خریدید (این یخچالهایی که پشتش لوله سیاه ها پیدا نیست) حداقل سالی یک بار پست یخچال را باز کنید و کامل کندانسور و فنش را تمیز کنید اگر هم کمپرسور باد دارید کاملا روش باد بگیرید در مصرف برق و عمر یخچال خیلی تاثیر داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فریجیدر و ویرپول رو به شما پیشنهاد می کنم.

لینک به دیدگاه

اگر یخچال تک بخرید اصولا یخ ساز ندارند . به نظر من از بیم مارک بوش و سامسونگ انتخاب کن .بوش مصرف برقهای فوق الهاده پایین داره مثلا a+اما قیمت بالا داره سامسونگ تعدلی بین قیمت و مصرف برق داره من خودم سامسونگ دارم 7ساله داره ساید بای سایدش کار میکنه فقط یک بار سنسور دیفراستش که 20 تومن بود شرکت اومد و عوض کرد .

به نظر من اگر از این یخچالهای جدید خریدید (این یخچالهایی که پشتش لوله سیاه ها پیدا نیست) حداقل سالی یک بار پست یخچال را باز کنید و کامل کندانسور و فنش را تمیز کنید اگر هم کمپرسور باد دارید کاملا روش باد بگیرید در مصرف برق و عمر یخچال خیلی تاثیر داره.

ممنون بابت راهنماییتون

مدلی از سامسونگ می تونید بهم معرفی کنید که به کارم بیاد.

من فریجیدر و ویرپول رو به شما پیشنهاد می کنم.

با تشکر

مدلی از این یخچال هارو می تونی بهم پیشنهاد بدی.

می خوام در بارش تحقیق کنم

سایتی می شناسی برای فروش؟

نظرتون درباره مارکی که گفتم چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت راهنماییتون

مدلی از سامسونگ می تونید بهم معرفی کنید که به کارم بیاد.

با تشکر

مدلی از این یخچال هارو می تونی بهم پیشنهاد بدی.

می خوام در بارش تحقیق کنم

سایتی می شناسی برای فروش؟

نظرتون درباره مارکی که گفتم چیه؟

از سایت زیر برای انتخاب یخچال مورد نظرتون می تونید استفاده کنید.

http://www.frigidaire-intl.com/

این هم شماره تماس نمایندگی های شرکت الیت چابهار وارد کننده محصولات فریجیدر

http://bartarinha.com/ad/9910/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C

لینک به دیدگاه

من ایندزیت رو پیشنهاد میکنم . خودم دارم . فوق العاده عالیه . یخ ساز و آب ریز هم برای من مهم نبودن . برای همین پایین فریزر گرفتم . قیمتش هم حدود 1 میلیون بود . مدلش BAN40 یا 42 باید باشه . مدل دقیقش رو تو کاتالوگ زده . اگر خواستی میرم نگاه میکنم .

لینک به دیدگاه

از سایت زیر برای انتخاب یخچال مورد نظرتون می تونید استفاده کنید.

http://www.frigidaire-intl.com/

این هم شماره تماس نمایندگی های شرکت الیت چابهار وارد کننده محصولات فریجیدر

http://bartarinha.co...%A9%D8%B2%DB%8C

من ایندزیت رو پیشنهاد میکنم . خودم دارم . فوق العاده عالیه . یخ ساز و آب ریز هم برای من مهم نبودن . برای همین پایین فریزر گرفتم . قیمتش هم حدود 1 میلیون بود . مدلش BAN40 یا 42 باید باشه . مدل دقیقش رو تو کاتالوگ زده . اگر خواستی میرم نگاه میکنم .

بابت راهنماییتون ممنون

با تحقیقاتی که انجام دادم به برند lg رسیدم . به خاطر اینکه تمام نیازهامو براورده می کنه و قیمت حدود 1 میلیون داره و گارانتی مادیرانه که خدماتشو تو شهر خودمون داره.

از لحاظ کیفیت در سطح قابل قبولیه و از برند های خوب بازاره .

فقط دلم می خواست مصرف انرژیش بهتر باشه که البته اونم بد نیست. درجه B هست.

این دو مدلیه که بهشون رسیدم:

http://goldiran.ir/pd-44.htm#2

http://goldiran.ir/pd-69.htm#2

که اولی مد نظرمه.

هرچی گشتم نتونستم نمایندگی برای مارک vestel تو ایران پیدا کنم.

لینک به دیدگاه

B برای یخچال پایینه عزیز . اون یخچالی که من بهت گفتم A بود . بین او دو مدلی که لینک دادی از نظر گنجایش یکی 890 زده و یکی 650 . باید ببینی که کدوم برات مناسبتره . چون هرچی گنجایش بالاتر میره مصرف یخچال هم بالاتر میره . یخچال من 420 لیتر ضرفیت داره که کاملا کافیه . البته برای 2-3 نفر کافیه . اگر تعداد بیشتره که باید بزرگتر بگیری . ولی به اندازه یخچال هم دقت کن .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشی به دوست عزیز:

تفاوت این 2 مدل را کامل بهتون اعلا میکنم.

در ضمن یخچال و لوازم خانگی وصوتی تصویری گارانتی مادیران نیست گلدیران است که در تمامئ شهر ها خدمات پس از فروش عالی داره.

شما 2 عدد لینک قرار دادید یکی 8505 و یکی 8507

اول از نظر انتخاب انتخاب خوبی کردید اما شما به جای 8505 باید 8506 انتخاب کنید.و به جای 8507 مدل 8508 .بزرگترین مدل ها .

از نظر رنگبندی اگر طول عمر بالا را می خواید پس باید سری چرم انتخاب کنید.(چون اگر سری غیر چرم انتخاب کنید ابی که از طرف ابریز بیرون میاد باعث زنگ زدن درب یخچال بعد از چند سال می شود در رنگ های غیر چرم.

حالا تفاوت این 2 مدل:

یکی از تفاوت های این 2 مدل در ابریز این مدل ها است در مدل 8505 و06 ابریز بزرگتری قرار داده شده است بنابرای شما می توانید از لیوان های بزرگ در ان استفاده کنید.

در مدل 8505 و06 از یخ برگردان در درب یخچال استفاده شده است به این صورت که یک مخزن اب دارد شما ان را خارج میکنید و ان را با اب پر کرد و در جای خود قرار میدهید با قرار دادن مخزن اب دریچه مخزن باز شده و قالب های یخ درون یخ برگردان از اب پر می شود بعد از 5 ساعت شما با کشیدن نازل یخ برگردان یخ اماده شده در ضرف شیشه ای یخچال اماده است.

اما در مدل 8508و07 این قسمت به صورت دستی در داخل فریز قرار داده شده که قسمتی از فریزر را گرفته است و کار با ان به صورت دستی است.

در مدل 8506 و05 در داخل یخچال قسمت جای میوه یک قسمت سرد خانه تهیه شده است. به این صورت کهشما یک تکه گوشت از فریز بیرون میاورید اب میکنید نمی خواید دوباره ان را در فریزر قرار دهید تا یخ بزند .مواد خود را در درون سرد خانه قرار داده و یک عدد نازل تنظیم دمای سرد خانه دارد که بر روی مواد خود قرار میدهید (1.نازل به راست برای گوشت مرغ.

2.نازل وسط معتدل.3.نازل چپ سبزی و غیره)

در مدل 8506و05 در قسمت جای میوه یک عدد کیت ویتامین قرار دارد که باعث تازه ماندن مواد غذایی شما می شود.

این کارایی هایی که اعلام کردم در مدل 8507و08 قرار ندارد.

حالا مزایای 8507 و08 تنها مزایای این مدل نسبت به 8505و06 بزرگ تر بودن ان است(به مقدار خیلی کم)

در ضمن >>>>این مدل ها به هیچ وج برفک نمی زنند.

انتقال سرما توسط فن هایی که از داخل یخچال و فریز نمایان هستند صورت میگیرد.

این بود توضیحات کامل این محصوالات از طرف کسی که با محصولات ال جی سر کار دارد.

انشالله انتخاب خوبی داشته باشید.

این هم 2 لینک از مدل ها :

http://www.orado.com...-ال-جی-6540.htm

http://www.orado.com...-ال-جی-1625.htm

این هم مدل فنی دستگاه با روکش رم چون بیشتر موارد اشتباه می شود.

در مدل 8505:

KF-8505YBS

در مدل 8506:

KF-8506YBS

مدل 8507و08 فقط چرم تولید می شود.

با تشکر

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

B برای یخچال پایینه عزیز . اون یخچالی که من بهت گفتم A بود . بین او دو مدلی که لینک دادی از نظر گنجایش یکی 890 زده و یکی 650 . باید ببینی که کدوم برات مناسبتره . چون هرچی گنجایش بالاتر میره مصرف یخچال هم بالاتر میره . یخچال من 420 لیتر ضرفیت داره که کاملا کافیه . البته برای 2-3 نفر کافیه . اگر تعداد بیشتره که باید بزرگتر بگیری . ولی به اندازه یخچال هم دقت کن .

آقا بابت راهنماییتون واقعا مچکرم

در خوب بودن مدلی که شما معرفی کردی شک ندارم اما پارامترهای دیگه ای هم هست که باعث شده lg انتخاب کنم اونم مدل هایی که گفتم. ( خانواده ما 5 نفرست و کلا خونمون مثل کاروانسراست منظورم اینه که زیاد خونمون مهمون میاد برا همین سایز بزرگ به کارم میاد )

خیلی دلم می خواست مصرف انرژی A بگیرم چه کنم مناسب ترین یخچال برای کارم همون دو مدله Rose.gif

با عرض سلام وخسته نباشی به دوست عزیز:

تفاوت این 2 مدل را کامل بهتون اعلا میکنم.

در ضمن یخچال و لوازم خانگی وصوتی تصویری گارانتی مادیران نیست گلدیران است که در تمامئ شهر ها خدمات پس از فروش عالی داره.

شما 2 عدد لینک قرار دادید یکی 8505 و یکی 8507

اول از نظر انتخاب انتخاب خوبی کردید اما شما به جای 8505 باید 8506 انتخاب کنید.و به جای 8507 مدل 8508 .بزرگترین مدل ها .

از نظر رنگبندی اگر طول عمر بالا را می خواید پس باید سری چرم انتخاب کنید.(چون اگر سری غیر چرم انتخاب کنید ابی که از طرف ابریز بیرون میاد باعث زنگ زدن درب یخچال بعد از چند سال می شود در رنگ های غیر چرم.

حالا تفاوت این 2 مدل:

یکی از تفاوت های این 2 مدل در ابریز این مدل ها است در مدل 8505 و06 ابریز بزرگتری قرار داده شده است بنابرای شما می توانید از لیوان های بزرگ در ان استفاده کنید.

در مدل 8505 و06 از یخ برگردان در درب یخچال استفاده شده است به این صورت که یک مخزن اب دارد شما ان را خارج میکنید و ان را با اب پر کرد و در جای خود قرار میدهید با قرار دادن مخزن اب دریچه مخزن باز شده و قالب های یخ درون یخ برگردان از اب پر می شود بعد از 5 ساعت شما با کشیدن نازل یخ برگردان یخ اماده شده در ضرف شیشه ای یخچال اماده است.

اما در مدل 8508و07 این قسمت به صورت دستی در داخل فریز قرار داده شده که قسمتی از فریزر را گرفته است و کار با ان به صورت دستی است.

در مدل 8506 و05 در داخل یخچال قسمت جای میوه یک قسمت سرد خانه تهیه شده است. به این صورت کهشما یک تکه گوشت از فریز بیرون میاورید اب میکنید نمی خواید دوباره ان را در فریزر قرار دهید تا یخ بزند .مواد خود را در درون سرد خانه قرار داده و یک عدد نازل تنظیم دمای سرد خانه دارد که بر روی مواد خود قرار میدهید (1.نازل به راست برای گوشت مرغ.

2.نازل وسط معتدل.3.نازل چپ سبزی و غیره)

در مدل 8506و05 در قسمت جای میوه یک عدد کیت ویتامین قرار دارد که باعث تازه ماندن مواد غذایی شما می شود.

این کارایی هایی که اعلام کردم در مدل 8507و08 قرار ندارد.

حالا مزایای 8507 و08 تنها مزایای این مدل نسبت به 8505و06 بزرگ تر بودن ان است(به مقدار خیلی کم)

در ضمن >>>>این مدل ها به هیچ وج برفک نمی زنند.

انتقال سرما توسط فن هایی که از داخل یخچال و فریز نمایان هستند صورت میگیرد.

این بود توضیحات کامل این محصوالات از طرف کسی که با محصولات ال جی سر کار دارد.

انشالله انتخاب خوبی داشته باشید.

این هم 2 لینک از مدل ها :

http://www.orado.com...-ال-جی-6540.htm

http://www.orado.com...-ال-جی-1625.htm

این هم مدل فنی دستگاه با روکش رم چون بیشتر موارد اشتباه می شود.

در مدل 8505:

KF-8505YBS

در مدل 8506:

KF-8506YBS

مدل 8507و08 فقط چرم تولید می شود.

با تشکر

هادی

آقا هادی دست گلت درد نکته

واقعا بدردم خورد و باعث شده به انتخابم مطمئن تر بشم.

اما 2 تا سئوال برام پیش امده:

1- شما گفتی از مزایای 8507 و08 بزرگتر بودنه و اینکه اصلا یخ نمی زنه یعنی 8505 و 8506 یخ می زنن؟

2- گفتی بجای 8505 مدل 8506 بردارم اما دلیلی براش نگفتی. میشه در این دو مورد هم راهنماییم کنی.

با تشکرRose.gif

لینک به دیدگاه

آقا بابت راهنماییتون واقعا مچکرم

در خوب بودن مدلی که شما معرفی کردی شک ندارم اما پارامترهای دیگه ای هم هست که باعث شده lg انتخاب کنم اونم مدل هایی که گفتم. ( خانواده ما 5 نفرست و کلا خونمون مثل کاروانسراست منظورم اینه که زیاد خونمون مهمون میاد برا همین سایز بزرگ به کارم میاد )

خیلی دلم می خواست مصرف انرژی A بگیرم چه کنم مناسب ترین یخچال برای کارم همون دو مدله Rose.gif

آقا هادی دست گلت درد نکته

واقعا بدردم خورد و باعث شده به انتخابم مطمئن تر بشم.

اما 2 تا سئوال برام پیش امده:

1- شما گفتی از مزایای 8507 و08 بزرگتر بودنه و اینکه اصلا یخ نمی زنه یعنی 8505 و 8506 یخ می زنن؟

2- گفتی بجای 8505 مدل 8506 بردارم اما دلیلی براش نگفتی. میشه در این دو مورد هم راهنماییم کنی.

با تشکرRose.gif

1.درسته مدل 8507و08 اپشن هایی مانند یخ برگردان ابریز بزرگ مخزن تازه نگاه داشتن مواد..... نداره اما از مدل 8506 و05 بزرگ تر است.

در مورد برفک هم گفتم هیچ یک از این مدل ها برفک نمیزند.

2 بله حتما 8506 چون 8506 26فوت است اما 8505 25 فوت قیمت هم فکر کنم 10 تا 20 تومان فرق میکند اما 8506 بزرگ تر و فول اپشن است.

سوالی بود درخدمت هستم.

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

1.درسته مدل 8507و08 اپشن هایی مانند یخ برگردان ابریز بزرگ مخزن تازه نگاه داشتن مواد..... نداره اما از مدل 8506 و05 بزرگ تر است.

در مورد برفک هم گفتم هیچ یک از این مدل ها برفک نمیزند.

2 بله حتما 8506 چون 8506 26فوت است اما 8505 25 فوت قیمت هم فکر کنم 10 تا 20 تومان فرق میکند اما 8506 بزرگ تر و فول اپشن است.

سوالی بود درخدمت هستم.

با تشکر.

هادی

با تشکر

واقعا راهنماییاتون بدردم خورد

شنبه قراره بریم برای خرید با توجه به نکات گفته شده من قصد خرید این مدلو دارم

KF-8506YBS که با روکش چرم باشه .

فقط 1 سئوال دیگه این یخچال دارای مصرف B هست میشه حدودی بگید چقدر مصرف داره؟ و تفاوت مصرف تو کلاس A و B چقدره؟ ( البته انتظار ندارم جواب این دو سئوالو بدونید ولی اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنیدRose.gif )

لینک به دیدگاه

با تشکر

واقعا راهنماییاتون بدردم خورد

شنبه قراره بریم برای خرید با توجه به نکات گفته شده من قصد خرید این مدلو دارم

KF-8506YBS که با روکش چرم باشه .

فقط 1 سئوال دیگه این یخچال دارای مصرف B هست میشه حدودی بگید چقدر مصرف داره؟ و تفاوت مصرف تو کلاس A و B چقدره؟ ( البته انتظار ندارم جواب این دو سئوالو بدونید ولی اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنیدRose.gif )

ازجانب یک فروشنده که تا حالا به فکر مشتری بود اعلام میکنم در زمان خرید به نکات زیر توجه کنید.

حتما به برچسب روی کارتن توجه کنید:که مدل دستگاه KF-8506YBS باشد.

از نمایندگی های رسمی خرید کنید اگر خواستید شهر را اعلام کنید نمایندگی خوب به شما معرفی کنم.

از خرید یخچالی که برای نمایش در فروشگاه بود خودداری کنید.

در زمان تحویل کالا جعبه را باز کنید قلاب های جعبه را باز کرده جعبه به طرف بالا حل بدید یخچال را به دقت نگاه کنید چون به خاطر بزرگ بودن دستگاه و وزن فوق العاده بالای ان ممکن است دسگاه قور رفتگی داشته باشد تمام دستگاه را به درستی نگاه کنید تا قور رفتگی نداشته باشد در صورت قور رفتگی این موضوع مربوط به فروشگاه میشواد و کالا باید سریع تعویض شود.

حتما برای نصب با نماینده تماس بگیرید تا دستگاه را نصب کند.وکارت گارنتی را تکمیل هزینه نصب 6000 تومان است.

در ضمن یادم رفت بعد از خرید کالا باید توسط خودتان تا جای نصب حمل شود وجعبه ان باز شود.

در مورد سوال دوم متاسفانه اطلاعاتی ندارم.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ایران تفاوت زیادی در قیمت برقش نداره یخچال bمصرفی کمتر از 75kw.hدر سال داره در حالی که Aم صرفی کمتر از 55KW.Hدر سال یعنی تفاوت حدودی 20KW.Hدر سال حالا بر فرض که مثلا شما در آخرین پله مصرف برق هم باشید کیلو واتی 220 قیمت داره که:220*20=4400یعنی این دو یخچال در سال تفاوت قیمت برقشون حداکثر 4400تومان خواهد شد که پولی نیست البته کسی آینده قیمت برق را نمیدونه I%20Do%20not%20Know.gif.بالاترین بازده انرژی در یخچال الان a++است که کمتر از 30 کیلو وات ساعت در سال مصرف داره.البته اینها با شرایط تست آزمایشگاه است و در حالت نو بودن دستگاه با گذشت زمان بازده هم کاهش پیدا میکنه . و حتما اگر امکانش براتون بود اون سرویس سالانه کندانسور یخچال را انجام دهید. که در پست قبلی عنوان کردم.

متاسفانه برا خرید یخچال باید حضوری خرید انجام داد و اطلاعات درستی از مدلهای موجود در ایران در نت نیست برای همین من امکانش نبود که مدل مناسبی از بوش یا سامسونگ به شما معرفی کنم .

برندهای خیلی خوبی شاید از یخچال در دنیا باشه اما خدمات خیلی مهمه که در مورد یخچال سامسونگ خودم قبلا گفتم@};-

لینک به دیدگاه

سلام

یخچال LG مدل KF-8506YBS با روکش چرم خریداری شد.

یخچالو نصب کردیم و بدون هیچ مشکلی داره کار می کنه.

هم قشنگه هم جا داره هم کیفیت معقولی داره.

با تشکر از همه دوستانی که به بنده کمک کردن و اطلاعاتشونو در اختیار بنده قرار دادند.

قیمت خرید: 1/060/000Rose.gif

لینک به دیدگاه

سلام

یخچال LG مدل KF-8506YBS با روکش چرم خریداری شد.

یخچالو نصب کردیم و بدون هیچ مشکلی داره کار می کنه.

هم قشنگه هم جا داره هم کیفیت معقولی داره.

با تشکر از همه دوستانی که به بنده کمک کردن و اطلاعاتشونو در اختیار بنده قرار دادند.

قیمت خرید: 1/060/000Rose.gif

مبارک باشه سوالی بود من در خدمت هستم.

فقط 2 تا نکته مهم:

محفظه یخ را با اب سرریز نکنید .

دمای یخچال را روی 3 تنظیم کنید.

باز اگر سوالی داشتید من در خدمت شما هستم .

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

مبارک باشه سوالی بود من در خدمت هستم.

فقط 2 تا نکته مهم:

محفظه یخ را با اب سرریز نکنید .

دمای یخچال را روی 3 تنظیم کنید.

باز اگر سوالی داشتید من در خدمت شما هستم .

با تشکر.

هادی

ممنون که راهنمایی کردید.

حتما اگه سئوالی بود مزاحمتون می شم

با تشکر Rose.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...