رفتن به مطلب

لیون کامپیوتر و ارسال کالاهای استفاده شده

Recommended Posts

من از لیون کامپیوتر به تازگی یه رم کروشال و یک سی‌پی‌یو ی r5 1600 خریداری کردم

در کمال تعجب هر دو کالا نشانه های استفاده و دست دوم بودن رو داشتن

رم ، شماره سریال ش خراش داشت و کانتکت های رم نشان از جا رفتن رم در مادربرد داشت و heat spreader رم هم خراش هایی داشت و بسته بندی هیچ پلمپی هم نداشت

سی‌پی‌یو روش اثر انگشت داشت و هیت سینک سی پی یو ضربه خورده بود و فرو رفتگی داشت و روی خمیر سلیکون مو بود!!!  و اطرافش هم خط و خش داشت

من در شهرستان هستم و توانایی مرجوع کردن متوالی کالاها رو ندارم(یک بار cpu رو مرجوع کردم برای تعویض با r5 1600 که به تنهایی 50 هزار تومان هرینه برداشت) 

با توجه به اینکه من تعریف لیون کامپیوتر رو شنیده بودم اما  این قضیه من رو نسبت به لیون کامپیوتر بی اعتماد کرد

به من گفته شد کالا ها تست شده قبل از ارسال، اما خراش شماره سریال که گارانتی رو بلا استفاده می کنه و فرورفتگی هیت سینک و خراش در قسمت تماس با cpu آیا جزو تست حساب می‌شه؟

آپدیت:عکس ها قرار گرفت

2017-11-19-17-22-17.png

2017-11-19-17-23-04.png

2017-11-19-17-24-50.png

2017-11-19-17-25-53.png

2017-11-19-17-24-20-1.png

2017-11-19-17-39-26.png

2017-11-19-17-23-56.png

2017-11-19-17-21-58.png

ویرایش شده توسط adreno420
تصحیح غلط املایی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز 3 یا 4 سال پیش منم یه مادر بورد ماکسیموس وی دو هیرو خریدم وقتی به دستم رسید پر گردوخاک بود و هیت سینک پل جنوبی پر از خط وخش دو سه بار تماس گرفتم ولی هیچ کس بر گردن نگرفت حتی نذاشتن با اقای حسینی حرف بزنم وگفتن جنس اکبند بوده. و منم بی خیال شدم 

لینک به دیدگاه

کلا تو ایران رسانه ای کردن مسایل فقط حلال مشکلات هسش وگرنه امیدی ب حل شدن مشکلات نداشته باشین...! ?

ولی بازم فک نکنم لیون همچین کاری رو انجام بده(جنس دست دو ب جای آک و پلمپ) 

منتظر پاسخگویی مسئولین هستیم خ خ خ 

لینک به دیدگاه

نمیدونم مدیر واقعا اینجا رو میخونه یا نه (یا اصلا مدیری وجود داره؟) ولی وضع سایت لیون تو این حدود دو سالی که من مرتب سرمیزنم تو بدترین حالتشه

فروشگاه که خرابه ، موجودیها ناقص ، در حدی افتضاح که حتی سایت غیرتخصصی دیجیکالا بهتر از لیونه الان. این هم که وضع جنسهای موجود!

آقای حسینی یا هر کس دیگه که مسئولی ، حیفه واقعاً. من هنوزم دید خوبی دارم به سایت ، انتخاب اولم برای هر خریدیه ، ولی همین دیروز به خاطر اینکه از یه نوع جنس هیچکدوم از سه انتخاب اولم موجود نبود از سایت دیگه خرید کردم.

اگه اینجوری ضعیف پیش برید، با وجود اینهمه رقیب، یوزرها ول میکنن میرن. قدر این حسن شهرت رو نمیدونید شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با لیون تماس بگیرید و با داخلی 111 محمد معتمدی در میان بگذارید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

من از لیون کامپیوتر به تازگی یه رم کروشال و یک سی‌پی‌یو ی r5 1600 خریداری کردم

در کمال تعجب هر دو کالا نشانه های استفاده و دست دوم بودن رو داشتن

رم ، شماره سریال ش خراش داشت و کانتکت های رم نشان از جا رفتن رم در مادربرد داشت و heat spreader رم هم خراش هایی داشت و بسته بندی هیچ پلمپی هم نداشت

سی‌پی‌یو روش اثر انگشت داشت و هیت سینک سی پی یو ضربه خورده بود و فرو رفتگی داشت و روی خمیر سلیکون مو بود!!!  و اطرافش هم خط و خش داشت

من در شهرستان هستم و توانایی مرجوع کردن متوالی کالاها رو ندارم(یک بار cpu رو مرجوع کردم برای تعویض با r5 1600 که به تنهایی 50 هزار تومان هرینه برداشت) 

با توجه به اینکه من تعریف لیون کامپیوتر رو شنیده بودم اما  این قضیه من رو نسبت به لیون کامپیوتر بی اعتماد کرد

به من گفته شد کالا ها تست شده قبل از ارسال، اما خراش شماره سریال که گارانتی رو بلا استفاده می کنه و فرورفتگی هیت سینک و خراش در قسمت تماس با cpu آیا جزو تست حساب می‌شه؟

درود

دوست عزیزم، ممنونم که برای خرید خودت فروشگاه لیون کامپیوتر رو انتخاب کردی

بهت اطمینان میدم که هیچ وقت، لیون کامپیوتر، اعتبار خودش رو با ارسال کالاهای دست دوم برای مشتریانش زیر سوال نمیبره

و از این نظر خیالت کاملا راحت باشه، ضمن اینکه ما اینجا هستیم تا پاسخگوی مسائل احتمالی باشیم، پس اصلا نگران نباش

تمامی رم‌های تولیدی شرکت‌ها بدون استثنا یکبار داخل اسلات رفتن و نمیشه ملاک دست دوم بودن رم رو داخل اسلات رفتن

دونست مگر اینکه رم دقیق بررسی بشه و چیزی بیشتر از یکبار داخل اسلات رفتن باشه و تمامی کالاها هم داخل ایران توسط گارانتی

مربوطه لیبل میخورن، یعنی توسط گارانتی کالا باز میشه و لیبل میخوره (در صورتی که نوع گارانتی بصورت لیبل باشه)

همچنین سی‌پی‌یو اگر استفاده بشه، کنارش خط میافته و میله‌ای که روی سی‌پی‌یو میاد تا سی‌پی‌یو روی اسلاتش محکم بشه، باعث میشه

که روی سی‌پی‌یو فرورفتگی پیدا کنه 

همچنین اگر اشتباه در هر موردی از جانب لیون کامپیوتر باشه، پاسخگو هستیم و تمامی هزینه‌های برگشت کالا و ارسال مجدد به عهده‌ی ما هست

ولی این موضوعی که شما میفرمائید کالای دست دوم براتون ارسال شده، غیر ممکن هست، اما شما تصاویر کالاهایی که میفرمائید رو بصورت دقیق

قرار بدید و همچنین تمامی موارد موجودی که مشاهده کردید ذکر کنید تا این مسئله توسط تیم فنی کامل بررسی بشه و نتیجه‌ی اون به شما اطلاع 

داده بشه .

در 2 ساعت قبل، amir311 گفته است :

دوست عزیز 3 یا 4 سال پیش منم یه مادر بورد ماکسیموس وی دو هیرو خریدم وقتی به دستم رسید پر گردوخاک بود و هیت سینک پل جنوبی پر از خط وخش دو سه بار تماس گرفتم ولی هیچ کس بر گردن نگرفت حتی نذاشتن با اقای حسینی حرف بزنم وگفتن جنس اکبند بوده. و منم بی خیال شدم 

درود

دوست عزیزم، حداقل 5 راه ارتباطی مختلف برای پیگیری هر گونه مسئله‌ای از سمت لیون کامپیوتر وجود داره، 

1- شماره تلفن تماس مستقیم با بخش‌های مختلف مجموعه‌ی لیون کامپیوتر، شامل مدیریت لیون کامپیوتر و همچنین شماره تلفن انتقادات و پیشنهادات

2- ارتباط از طریق بخش تماس با ما در داخل فروشگاه

3- ارتباط از طریق شماره تلگرام‌های رسمی فروشگاه

4- ارتباط از طریق مراجعه‌ی حضوری به فروشگاه فیزیکی و یا دفتر مرکزی مجموعه که آدرس هر 2 زیر سایت قید شده

5- ارتباط از طریق انجمن‌های گفتگوی لیون کامپیوتر به واسطه‌ی ایجاد تاپیک در بخش انتقادات، ارسال پست در تاپیک انتقادات و یا از طریق مدیران انجمن

پس مطمئن باشید که اگر پیگیر مسئله‌ای باشید، بدون شک پاسخگو هستیم و در صورتی که مسئله‌ای وجود داشته باشه، بدون شک حل میشه

در 2 ساعت قبل، I Am United گفته است :

کلا تو ایران رسانه ای کردن مسایل فقط حلال مشکلات هسش وگرنه امیدی ب حل شدن مشکلات نداشته باشین...! ?

ولی بازم فک نکنم لیون همچین کاری رو انجام بده(جنس دست دو ب جای آک و پلمپ) 

منتظر پاسخگویی مسئولین هستیم خ خ خ 

درود

دوست عزیزم، رسانه‌ای که در حال حاضر داخلش صحبت می‌کنیم، رسانه‌ای هست که لیون کامپیوتر فراهم کرده تا 

همیشه ارتباط نزدیک خودش رو با کاربران حفظ کنه و یکی از راه‌های برقراری ارتباط مستقیم با مجموعه‌ی لیون کامپیوتر

هست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mohsen P گفته است :

همچنین سی‌پی‌یو اگر استفاده بشه، کنارش خط میافته و میله‌ای که روی سی‌پی‌یو میاد تا سی‌پی‌یو روی اسلاتش محکم بشه، باعث میشه

که روی سی‌پی‌یو فرورفتگی پیدا کنه 

دوست عزیز سی پی یو ای ام دی هست و شبیه اینتل نیست که روش خم بیفته

اون اینتل هست که محافظ نگه داشتن سی پی یو داره

در 6 ساعت قبل، Mohsen P گفته است :

همیشه ارتباط نزدیک خودش رو با کاربران حفظ کنه و یکی از راه‌های برقراری ارتباط مستقیم با مجموعه‌ی لیون کامپیوتر

هست

اینو من واقعا تایید میکنم جنس من مشکل داشت بدون هیچ چیزی لیون کامپیوتر برای من عوض کرد دستشون درد نکنه

لینک به دیدگاه

عجب وضعی شده ها!!!بنده هم قبلا یه مین گرفته بودم که اصلا پلمپ نبود،ولی پی قضیه رو پگرفتم.ولی این عکسایی که استارتر عزیز اپلود کرده نشون میده حتی اگه کارکرده نباشن قطعات،بخاطر زدگی هایی که دارن باید تعویض بشن

لینک به دیدگاه

البته اون ردی که روی زبانه ی رم هست معمولی چون کلا رمها اینجورین و تست میشن.در اصل باید گفت اصلا رم اکبند توو ایران وجود نداره.ولی فکر کنم طرف کولرو با خودش برده صلمونی:3_grin:

ویرایش شده توسط hunter
لینک به دیدگاه

پشتیبانی لیون قدرتمند تر از این حرفاست. تا جایی که بتونن و بر عهده خودشون باشه کمک میکنن

من تابستون یه خرید از لیون داشتم که متاسفانه به علت جایگذاری بد فاکتور توسط واحد بسته بندی و ارسال، هنگام باز کردن بسته فاکتور من کاملا منهدم شد

و کمی بعد هم دیتابیس قبلی سایت کلا از دسترس ما خارج شد و منم موندم بی فاکتور

کارت گارانتی هم از اسفند 95 خورده بود. گرین بود گارانتی و منم که پیگیری کردم دیدم گارانتی از فاکتور محاسبه میشه و مشکلی نیست ولی من فاکتور نداشتم

با مهندس معتمدی (مدیر فروش) در همین فروم صحبت کردم و طی یه پروسه 4 روزه فایل فاکتور پ.خ شد برام و منم پرینتش گرفتم

من به لیون ایمان دارم و از اعماق وجود امیدوارم که این ایمان حفظ بشه :)

لینک به دیدگاه

ولی واقعا قیمت سایت ها بالاست مثلا گرافیک MSI 1070 gaming در سایت ها بین ۲۵۵۰ تا ۲۶۰۰ میباشد ولی تو بازار ۲۲۵۰ میباشد چرا نمیدونم و درک نمی کنم.

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم که عکس‌ها رو داخل تاپیک آپلود کردی دوست من

در مورد رم:

همونطور که در پست قبلی هم اشاره کردم، خطی که شما بهش اشاره کردید رو تقریبا تمام رم‌ها و کارت گرافیک‌ها دارن

و بدلیل تست شدن در بخش کنترل کیفی شرکت‌های تولید کننده هست، بالای 90 درصد رم‌ها داخل ایران باز میشن و 

لیبل گارانتی میخورن و برای لیبل هر اتفاقی ممکنه بیافته، اما من بهت اطمینان میدم که براساس تصاویری که ارسال کردی

صد در صد، رم نو هست، اما اگر دل چرکین هستی، میتونی بفرستی تا برات تعویض کنیم

در مورد سی‌پی‌یو:

ببین دوست عزیزم، میتونم بگم، به وضوح تصویری که شما قرار دادی هم شاید روی اینترنت چیزی پیدا نشه، دقیقا به خمیر

روی هیت‌سینک توجه کن، هر کسی حتی یکبار هم  فن روی سی‌پی‌یو نصب کرده باشه، میدونه اینو که وقتی فن رو میذاریم

روی سی‌پی‌یو، این خمیر سیلیکون که به این حالت دون دون هست، صاف میشه، مسائل فنی رو یه مقدار بیشتر پیگیری کن یا توو اینترنت

بیشتر جستجو کن، من هم از بخش فنی لیون کامپیوتر درخواست کردم تا نمونه‌‌ی تصویر یکی از فن‌های رایزن رو  برای من ارسال کنند که شما ببینی، 

photo_2017-11-20_10-14-51.jpg

تصویری که قرار دادم، فن پردازنده‌ی رایزن هست قبل از اسمبل شدن، یک فن نو، که از پکیجش خارج شده و شما میتونی دون دون

بودن خمیر روی هیت‌سینک رو ببینی 

پ.ن:         دوستان عزیزم، تا وقتی که چیزی رو مطمئن نشدید، اینجا قاطعانه اعلام نکنید، سعی کنید که پرسشگر باشید، بپرسید آیا این کالا

دوست دوم هست؟ از این نوع سوالات بپرسید تا پاسخ دریافت کنید، بعضی از دوستان هم بدون اینکه در مورد مسئله چیزی بدونن میان

و پشت سر هم مطلب مینویسن، بجای اینکه بیان به کسی که سوال پرسیده کمک کنن، به نگرانی دوستمون دامن میزنن، ایشون خرید کرده

و حق داره که سوال کنه

لینک به دیدگاه

من خودم هم این دون دون بودن خمیر سیلیکون رو در حالتی که استفاده نشده دیدم و کاملا درسته. وقتی فن رو روی سی پی یو قرار می دیم این شکل به هم می خوره و صاف میشه اونم به نحوی که تابلو میشه استفاده شده. 

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/29, 10:31:51، Mohsen P گفته است :

درود

ممنونم که عکس‌ها رو داخل تاپیک آپلود کردی دوست من

در مورد رم:

همونطور که در پست قبلی هم اشاره کردم، خطی که شما بهش اشاره کردید رو تقریبا تمام رم‌ها و کارت گرافیک‌ها دارن

و بدلیل تست شدن در بخش کنترل کیفی شرکت‌های تولید کننده هست، بالای 90 درصد رم‌ها داخل ایران باز میشن و 

لیبل گارانتی میخورن و برای لیبل هر اتفاقی ممکنه بیافته، اما من بهت اطمینان میدم که براساس تصاویری که ارسال کردی

صد در صد، رم نو هست، اما اگر دل چرکین هستی، میتونی بفرستی تا برات تعویض کنیم

در مورد سی‌پی‌یو:

ببین دوست عزیزم، میتونم بگم، به وضوح تصویری که شما قرار دادی هم شاید روی اینترنت چیزی پیدا نشه، دقیقا به خمیر

روی هیت‌سینک توجه کن، هر کسی حتی یکبار هم  فن روی سی‌پی‌یو نصب کرده باشه، میدونه اینو که وقتی فن رو میذاریم

روی سی‌پی‌یو، این خمیر سیلیکون که به این حالت دون دون هست، صاف میشه، مسائل فنی رو یه مقدار بیشتر پیگیری کن یا توو اینترنت

بیشتر جستجو کن، من هم از بخش فنی لیون کامپیوتر درخواست کردم تا نمونه‌‌ی تصویر یکی از فن‌های رایزن رو  برای من ارسال کنند که شما ببینی، 

photo_2017-11-20_10-14-51.jpg

تصویری که قرار دادم، فن پردازنده‌ی رایزن هست قبل از اسمبل شدن، یک فن نو، که از پکیجش خارج شده و شما میتونی دون دون

بودن خمیر روی هیت‌سینک رو ببینی 

پ.ن:         دوستان عزیزم، تا وقتی که چیزی رو مطمئن نشدید، اینجا قاطعانه اعلام نکنید، سعی کنید که پرسشگر باشید، بپرسید آیا این کالا

دوست دوم هست؟ از این نوع سوالات بپرسید تا پاسخ دریافت کنید، بعضی از دوستان هم بدون اینکه در مورد مسئله چیزی بدونن میان

و پشت سر هم مطلب مینویسن، بجای اینکه بیان به کسی که سوال پرسیده کمک کنن، به نگرانی دوستمون دامن میزنن، ایشون خرید کرده

و حق داره که سوال کنه

با سلام

من  درباره دون دون بودن خمیر روی سی‌پی‌یو اطلاع دارم ولی چرا هیت سینکی که "پلمپ" هست باید خوردگی و خط و خش  داشته باشه؟ توی گارانتی باهاش کشتی گرفتن ؟ چرا مو داره روش؟ (قبل از اینکه بگید بعد از باز کردن مو افتاده روش باید بگم که نخیر همچین چیزی نبوده و قبل از باز شدن جعبه روش بود)

همین عکسی که شما ارسال کردین روی خمیر مو هست ؟ زدگی ها دور خمیر رو داره مثل عکسی که بنده ارسال کردم؟ مثل این عکس 

2017-11-19-17-24-20-1.png

من هم اگه هیت سینکی که شما تصویرش رو قرار دادید دریافت کرده بودم در نو بودنش شکی نداشتم اما انصافا به نظر شما عکس بالا شباهتی به جنس نو داره؟

لینک به دیدگاه

در ضمن من اصلا قصد نداشتم تاپیک بزنم یه دلیلش هم این بود که احتمال می‌دادم بلافاصله حذف بشه به همین دلیل هم از مسئولین لیون کامپیوتر تشکر می‌کنم که حداقل به مشکلات کاربران گوش می‌کنن 

قبل از ارسال این تاپیک هم چند جای دیگر سوالم رو مطرح کرده بودم که مطمئن بشم تهمت نمی‎زنم و یکی از جاهای که سوالم رو مطرح کرده بودم سایت معتبر tom's hardware بود که یکی از کاربرهای فعال  همین سایت هم پاسخ دادند

2017-11-21-16-02-03.png

تاریخ ارسال هم قبل از تاریخیه که من این تاپیک رو ایجاد کردم و چند جای دیگه هم سوالم رو مطرح کردم و پاسخ های مشترک بود "کالا نو نیست"

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، adreno420 گفته است :

داداش قطعات دست دوم 

شما تماس بگیرید به واحد فروش بهشون بگید وضعیت اینه و تعویض کنن براتون 

اگر این کار رو نکردند بعدش شروع کنید کاراتون رو در فضای مجازی 

و شما نوشتید ک 50 تومن هزینه ارسال دادید اگر مشکل از لیون باشه خودشون گردن میگیرن هزینه ارسال رو 

یکم انصافم خوب چیزیه بالاخره اتفاقه بله شاید فرض محال لیون اشتباه کرده باشه یا شاید مربوط به گارانتی باشه و لیون خبر نداشته باشه 

شما تماس بگیر و سی پی یو رو به صورت پس کرایه براشون بفرست مشکلتون رو حل میکنن 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

در ضمن من اصلا قصد نداشتم تاپیک بزنم یه دلیلش هم این بود که احتمال می‌دادم بلافاصله حذف بشه به همین دلیل هم از مسئولین لیون کامپیوتر تشکر می‌کنم که حداقل به مشکلات کاربران گوش می‌کنن 

قبل از ارسال این تاپیک هم چند جای دیگر سوالم رو مطرح کرده بودم که مطمئن بشم تهمت نمی‎زنم و یکی از جاهای که سوالم رو مطرح کرده بودم سایت معتبر tom's hardware بود که یکی از کاربرهای فعال  همین سایت هم پاسخ دادند

2017-11-21-16-02-03.png

تاریخ ارسال هم قبل از تاریخیه که من این تاپیک رو ایجاد کردم و چند جای دیگه هم سوالم رو مطرح کردم و پاسخ های مشترک بود "کالا نو نیست"

درود

دوست عزیزم،  دون دون بودن خمیر رو از این جهت خدمتت عرض کردم که شما از نو بودن کالا مطمئن بشید

در مورد فن، امکان داره حین حمل و نقل و یا هر جای دیگه‌ای این اتفاق افتاده باشه و باعث خط و خش شده باشه

با این حال، اگر مشکلی برات ایجاد میکنه، فن رو به آدرس ما بفرست تا تعویضش کنیم

در مورد اینکه شما گفتی قصد نداشتی تاپیک بزنی، دوست عزیزم، شما حق داری مشکلت رو اعلام کنی و ما اینجا هستیم

تا انتقادات و همین مسائل رو بشنویم و پاسخگو باشیم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، The.13east گفته است :

شما تماس بگیر و سی پی یو رو به صورت پس کرایه براشون بفرست مشکلتون رو حل میکنن 

من سی‌پی‌یو رو یه بار تعویض کرده بودم و اتفاقا لیون کامپیوتر با تیپاکس و کرایه در محل برام فرستاد 

مطمئنم اگه یه بار دیگه بخوام تعویض کنم قیمت نهایی اندازه cpu i7 6700k برام آب می‌خوره و من جیبم دیگه طاقت نداره و حقیقتا حوصله دردسرش رو ندارم

لینک به دیدگاه

اینطور که برمیاد یه خطای محاسباتی از طرف وارد کننده بوجود اومده

لیون هم جنسو قبل از این که بفرسته باز نمیکنه ببینه سالمه یا نه که

جنس پلمپ میفرسته براتون اگه مشکلی هم داشت تیپاکس میکنیدش برمیگرده عوض میکنن براتون

از این مشکلات در سراسر دنیا پیش میاد و حل هم میشه

شما الان دوتا راه دارید:

یا با تیپاکس به صورت پسکرایه بفرستید بره دفتر لیون تا عوض کنن براتون

یا اینکه نصب کنید رم و کولر رو و از پردازنده جدیدتون لذت ببرید

راه دیگه ای هم راستش وجود نداره. امیدوارم کنار بیاید با خودتون و یکی از این دوتا راه رو انتخاب کنید تا سریعتر کارتون راه بیفته

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/30, 19:23:14، adreno420 گفته است :

من سی‌پی‌یو رو یه بار تعویض کرده بودم و اتفاقا لیون کامپیوتر با تیپاکس و کرایه در محل برام فرستاد 

مطمئنم اگه یه بار دیگه بخوام تعویض کنم قیمت نهایی اندازه cpu i7 6700k برام آب می‌خوره و من جیبم دیگه طاقت نداره و حقیقتا حوصله دردسرش رو ندارم

درود

دوست عزیزم، چون کالای قبلی هم مشکلی نداشته، هزینه رو شما پرداخت کردید، 

با این حال مشکلی نداره، شما شماره حساب و مبلغی که برای رفت و برگشت کالا پرداخت کردید

بفرستید تا براتون پرداخت بشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/04, 09:57:59، Mohsen P گفته است :

درود

دوست عزیزم، چون کالای قبلی هم مشکلی نداشته، هزینه رو شما پرداخت کردید، 

با این حال مشکلی نداره، شما شماره حساب و مبلغی که برای رفت و برگشت کالا پرداخت کردید

بفرستید تا براتون پرداخت بشه

درود

با تشکر از شما و سایر مسئولین لیون کامپیوتر

قبول دارم که برای تعویض کالای خریداری شده که تصمیم به تعویض  آن گرفتم هزینه ها بر عهده من باشد

در این حین تجاربی هم کسب کردم که چطور کارمندان شرکت پست به مشتریان هزینه های گزاف غیرضروری تحمیل می‌کنند و با ارائه زوری خدمات اختیاری به عنوان خدمات اجباری از مشتریان هزینه بالاتری دریافت می‌کنند

این تجربه موجب خدشه دار شدن ذهنیت بنده از لیون کامپیوتر نشد و بنده برای خریدهای آتی همچنان لیون کامپیوتر را انتخاب می‌کنم .

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من هم دیروز مادربرد و‌پردازنده و کیس از لیون خریداری کردم

اما دیدم لیبل پلمپ جعبه باز و‌مخدوش شده

اما برد از تو نایلون در نیومده بود

برای همین گفتم عیبی نداره و استفاده کردم و‌ خود برد هم کاملا اکبند بود

وسایلش هم کامل و دست نخورده

نمیدونم چرا لیبل باز شده(شاید باز کردن واسه اسمبل و بعدش تصمیم خودشون و یا خریدار عوض شده)

اما ای کاش این موارد رو‌هم رعایت کنن که خریدار دل زده نشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، nashvill گفته است :

من هم دیروز مادربرد و‌پردازنده و کیس از لیون خریداری کردم

اما دیدم لیبل پلمپ جعبه باز و‌مخدوش شده

اما برد از تو نایلون در نیومده بود

برای همین گفتم عیبی نداره و استفاده کردم و‌ خود برد هم کاملا اکبند بود

وسایلش هم کامل و دست نخورده

نمیدونم چرا لیبل باز شده(شاید باز کردن واسه اسمبل و بعدش تصمیم خودشون و یا خریدار عوض شده)

اما ای کاش این موارد رو‌هم رعایت کنن که خریدار دل زده نشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

دادا منم از یه فروشگاه دیگه ک خریدم مادربرد منم همینجوری بود

احتمالا بخاطر گذاشتن کارت گارانتی بوده

لیون کارش درسته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...