رفتن به مطلب

برترین ریسینگ تاریخ PC

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ramin9500 گفته است :

عاشق این دیفندر هستم 

5a132c638db36_ForzaHorizon311_20_201710_50_57PM.thumb.png.8da3eff377a192bc0ee7d15e2f91c466.png5a132cc480056_ForzaHorizon311_20_201710_51_17PM.thumb.png.c3ffc940f408429e6d465c78a64647e8.png5a132d2904d7a_ForzaHorizon311_20_201710_51_35PM.thumb.png.3d6826a37affe41f3c90f396ae073b06.png5a132e64decf8_ForzaHorizon311_20_201710_53_23PM.thumb.png.b8167da67b325f4900da677cec4bcb49.png5a132e198c575_ForzaHorizon311_20_201710_52_31PM.thumb.png.a8823df1e6200054b07c7eca49c643c6.png5a132dd788ab5_ForzaHorizon311_20_201710_52_11PM.thumb.png.bf1d07eaaa0aa51e54147a5db100a34b.png5a1332c702a0d_ForzaHorizon311_20_201710_51_53PM.thumb.png.64b2ba19f536863df6289fc1bdc85579.png

لذت زندگی است فورزا هورایزن 3 بهترین ریسینگ نسل بدون شک مگر اینکه خود هورایزن 4بیاد شکستش بده  حتی گراند توریسمو اسپورت هم نزدیکش نشد. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هیچ ایرادی نمیشه از این بازی گرفت

هیچ ایرادی

بازی به قدری زیبا و متنوع هست که اصلا دلم نمیاد از روی سیستم پاکش کنم

برای من هم این بازی بهترین ریسینگ عمرم بوده

سال بعد احتمال زیاد با هورایزن 4 طرف هستیم

اون دیگه چی میخواد بشه خدا میدونه :دی

اگه این بازی رو بازی نکردید پیشنهاد میکنم هر چی بازی تو لیستتون دارید بزارید کنار بشینین پای این بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسکرین شات های هورایزن 3  رو که نگاه میکنه آدم  به خودش میگه  والقعا یکسال بعد  از این بازی یک  بازی خیلی کوچک تر  از نظر ابعادی  و یا کلی  مثل NFS  payback  امده و  باید بپرسیم واقعا سازنده ها ی EA و گوست چه میکرده اند؟؟؟  جالبه خیلی از بخش های Nfs payback از هورایزن 3 کپی شده مثلا میگردید و خودرو های قدیمی رو میجورید! ایا دیگه هیچی از این شاهکار یاد نگرفته اند؟؟ فقط اینکه پول بپردازیم و قطعه بخریم؟ خوب کامیونیتی هم جوابشون رو داد! خود کاربر ها درسی به EA دادند این یک ماهه  که دیگه هیچ وقت یادش نره!!- ابروی بازی هاش رو بردن تا یاد بگیره بازی  محبوبی مثل NFS رو که الان باید چیزی حتی فراتر  این هورایزن 3 میبود اگر سیر طبیعی  تکامل خودش رو طی میکرد و در دست این سناتور پالپاتین ها نبود در طی این سالها! EA باید یاد بگیره  اینقدر بد نسازه و اینقدر حریص نباشه و اینقدر اشتباه نکنه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

لذت زندگی است فورزا هورایزن 3 بهترین ریسینگ نسل بدون شک مگر اینکه خود هورایزن 4بیاد شکستش بده  حتی گراند توریسمو اسپورت هم نزدیکش نشد. 

دقیقا باهات موافقم بینهایت لذت بخش هست این بازی

فقط به نظر من اگه وسعت زمین رو بیشتر میکرد خیلی عالی میشد یعنی مثلا وسعت زمین تو the crew  که واقعا بزرگ هست من برای the crew  حدود 140 ساعت گیم پلی دارم اما باز قسمت های از زمین هست که هنوز به اون مناظق نرفته باشم !!!!!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اسکرین شات های هورایزن 3  رو که نگاه میکنه آدم  به خودش میگه  والقعا یکسال بعد  از این بازی یک  بازی خیلی کوچک تر  از نظر ابعادی  و یا کلی  مثل NFS  payback  امده و  باید بپرسیم واقعا سازنده ها ی EA و گوست چه میکرده اند؟؟؟  جالبه خیلی از بخش های Nfs payback از هورایزن 3 کپی شده مثلا میگردید و خودرو های قدیمی رو میجورید! ایا دیگه هیچی از این شاهکار یاد نگرفته اند؟؟ فقط اینکه پول بپردازیم و قطعه بخریم؟ خوب کامیونیتی هم جوابشون رو داد! خود کاربر ها درسی به EA دادند این یک ماهه  که دیگه هیچ وقت یادش نره!!- ابروی بازی هاش رو بردن تا یاد بگیره بازی  محبوبی مثل NFS رو که الان باید چیزی حتی فراتر  این هورایزن 3 میبود اگر سیر طبیعی  تکامل خودش رو طی میکرد و در دست این سناتور پالپاتین ها نبود در طی این سالها! EA باید یاد بگیره  اینقدر بد نسازه و اینقدر حریص نباشه و اینقدر اشتباه نکنه.

دیگه وقتش هست EA قسمت NFS  رو تعطیل کنه  فقط همون fifa بسازه براش کافی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تقریبا از آندرگراند 2 به این طرف ریسینگی خاطر ندارم که مسابقات خیابانی و چالش های دو نفره داشته باشه!؟

این بازی بخش عمده ای از ماموریت هاش  رو از سری مختلف NFS الهام گرفته و درست بهترین و جذاب ترین گزینه ها رو براتون انتخاب کرده در کنارجلوه های بصری فوق العاده که ساعت ها فقط بازی کنید!

لینک به دیدگاه

یادش بخیر با TDU2 چه لحظاتی داشتیم ۴-۵ سالِ پیش.

آقا رضا با این پست های که در مورد فورزا میزاری دلمون رو آب کردی به مولا

سیستم ما هم که نمیکشه با گرافیک مجتمع:/

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هو رایزن سه همه چیزش سر جلسه اصلا سخته بازی بدون عیب ساخت این یکی از اون کاره است که عیب و نقص توش سخته جست.   سالها تجربه پشت کاره. اینجا باید گفت دم مایکروسافت گرم برای انتشار چنین اثری. من روی اکسپورت بازی میکنم یکی از چالش ب انگیزترین بازی هاست.  بر خلاف فان بودن اش خیلی عمیقه. 

باید پیر بازی سازی باشی که همچین چیزی خلق کنیدباید خودت رو وقف  راندن  و ماشین سواری کرده باشی  مثل یک کارگردان که اینقدر وقفذفیلمسازی کرده خودش رو تا در نهایت شاهکارش رو بسازه. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :
در 15 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

یادش بخیر با TDU2 چه لحظاتی داشتیم ۴-۵ سالِ پیش.

آقا رضا با این پست های که در مورد فورزا میزاری دلمون رو آب کردی به مولا

سیستم ما هم که نمیکشه با گرافیک مجتمع:/

این رو به هرشخصی معرفی میکنم بعدش میگه خدا خیرت بده از کار و زندگی انداختیم. ? همین جا هم کلی فن پیدا کرد دیگه بجای اینکه منتظر  nfs, باشن منتظر فورزا خواهند بود.  چیزی که ارزش انتظار کشیدن داشته باشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این همه تعریف کردیم یکی دو مورد  که در این چند روز دیدم رو اینجا مطرح می کنم.

ظاهرا برند پورشه رو لایسنس ندارن و جای این برند که طرفدارای پر و پا قرص خودش رو داره و جای خالی محصولاتی مثل 918 اسپایدر و کررا جی تی شدیدا احساس میشه. به عقیده من که نصف لذت بازی بر فنا میره وقتی پورشه نباشه!
یا مثلا پونتیاک رو لایسنس کرده ولی دو تا از معروف ترین مدلها که طرفدارای ریسینگ خیلی خوب میشناسن که GTO و Solstice باشن رو نذاشته!

مسابقات درگ هم  فقط اسمش درگ هست و تفاوتی بین اسپرینت و درگ من ندیدم! بعضی جاها از اسپرینت ها در پیچ و خم پیشی میگیره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، HeX گفته است :

ظاهرا برند پورشه رو لایسنس ندارن و جای این برند که طرفدارای پر و پا قرص خودش رو داره و جای خالی محصولاتی مثل 918 اسپایدر و کررا جی تی شدیدا احساس میشه. به عقیده من که نصف لذت بازی بر فنا میره وقتی پورشه نباشه!
یا مثلا پونتیاک رو لایسنس کرده ولی دو تا از معروف ترین مدلها که طرفدارای ریسینگ خیلی خوب میشناسن که GTO و Solstice باشن رو نذاشته!

مسابقات درگ هم  فقط اسمش درگ هست و تفاوتی بین اسپرینت و درگ من ندیدم! بعضی جاها از اسپرینت ها در پیچ و خم پیشی میگیره!

درود

درگ ریس ها بلو پرینت دارن برای بخش اونلاین در فرودگاه. برای  کرک شده کار نمیدن  متاسفانه.  پورشه جذابه خوب نداده لایسنس کاریش نمیشه کردچون لایسنس مایکروسافت برای استفاده از پورشه در  فورزا موتور اسپورت است. در فورزا هفت  پورشه است خیره کننده من لذت میبرم از رانندگی باهاشون. 

متاسفانه  نمیتونستن در هورایزن  استفاده کنند چون این از لحاظ لایسنسینگ یک با زی دیگه حساب میشه. اره ماشین هاش زیادن و جذاب ولی خوب  اگر بخواهیم حساب کنیم خیلی ماشین هست  که جاشون خالیه. منتهی اینقدر لیست هورایزن غنی است دیگه واقعا نمیشه ایراد گرفت. چون  اینقدر جذابه دوست داریم تمام خودرو های جذاب در بازی باشن که از لحاظ لایسنس غیرممکنه. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

نسخه اصلی بازی این ما شین هارو داره با اپدیت و DLC  اضافه شدن پورشه هارو هم میشه یجا با پول  باز کرد و هم میشه تو ایونت های بازی که میزنه برد

5a1aa8109bfb6_ForzaHorizon311_26_20173_05_37PM.thumb.png.9a185a8d52841de9b9ab758ee7e98f61.png 

5a1aa87d8763c_ForzaHorizon311_26_20173_05_50PM.thumb.png.b8830b1472aebc6e78d8887a1f3b3955.png

5a1aa9270358e_ForzaHorizon311_26_20173_06_18PM.thumb.png.ed65816bf8e4f60070d3725d31c863d9.png

ویرایش شده توسط nima_ch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

سلام خوبی؟:D

پونتیاک ، solstice رو چهار پنج سالی هست لایسنس هاش رو محدود کرده و فقط اجازه حضور این مدل رو در نسخه هایی که بیشتر اسم شبیه ساز رو یدک میکشن  میده مثل GT و forza motorsport ، یا عناوین کاملا شبیه سازی مثل iracing که بزرگترین پارتنرشونه

*البته بحث بازی های موبایلی جداست چون توی یکی دو تا نسخه موبایل دیده بودمش اخیرا"

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، nima_ch گفته است :

نسخه اصلی بازی این ما شین هارو داره با اپدیت و DLC  اضافه شدن پورشه هارو هم میشه یجا با پول  باز کرد و هم میشه تو ایونت های بازی که میزنه برد

پس واجب شد یه اشتراکیش رو بخرم.:x

خداوکیلی حیف این گیم پلی بدون پورشه.

اون پونتیاک GTO که گفتم خدمتتون فکر کنم برای سال 2006 و از  آخرین محصولات موفق این شرکت قبل از اعلام ورشکستگی هست. جلوپنجره شبیه محصولات BMW هست و همیشه تو سری NFS جایگاه خوبی داشته.

Pontiac-GTO-2006-1280-03.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟:D

پونتیاک ، solstice رو چهار پنج سالی هست لایسنس هاش رو محدود کرده و فقط اجازه حضور این مدل رو در نسخه هایی که بیشتر اسم شبیه ساز رو یدک میکشن  میده مثل GT و forza motorsport ، یا عناوین کاملا شبیه سازی مثل iracing که بزرگترین پارتنرشونه

*البته بحث بازی های موبایلی جداست چون توی یکی دو تا نسخه موبایل دیده بودمش اخیرا"

یادته که تو world چه جایگاهی داشت این لامصب:

Pontiac-Solstice_Coupe-2009-1280-01.jpg

Pontiac-Solstice_Coupe-2009-1280-04.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، HeX گفته است :

یادته که تو world چه جایگاهی داشت این لامصب:

حالا اون به کنار ، توی iracing هم هنوز که هنوزه بهترین ماشینمه و بهترین رکوردهامو با اون زدم :D

حساب کن رانندگی با این همراه با واقعی گرایانه ترین فیزیک! من heel and toe رو با این ماشین یاد گرفتم که اجرای درستش یکی از سخت ترین و ادونس ترین متد های داونشیفتینگِ دستی در رانندگی رقابتیه و عملا سر هر پیچ باید انجامش بدی برای داونشیفتینگ اونم در حرارت مسابقه(مگرنه یکی دو بار انجام درستش شاید سخت نباشه)... 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لیست کامل موسیقی‌های موجود در عنوان Forza Horizon 3

برگرفته از سایت Gamefa برای دوست داران موسیقی:

بی‌شک Forza Horizon 3 در زمینه موسیقی فوق‌العاده کار کرده است و همیشه چیزی جدید برای پخش دارد. بیش از ۱۵۰ ترک موسیقی در هشت ایستگاه رادیویی بازی قرار داده شده است. در ادامه نگاهی به آن‌ها می‌اندازیم.

http://gamefa.com/344430/لیست-کامل-موسیقی‌های-موجود-در-عنوان-forza-horiz/

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، nima_ch گفته است :

5a1aa8109bfb6_ForzaHorizon311_26_20173_05_37PM.thumb.png.9a185a8d52841de9b9ab758ee7e98f61.png 

5a1aa87d8763c_ForzaHorizon311_26_20173_05_50PM.thumb.png.b8830b1472aebc6e78d8887a1f3b3955.png

5a1aa9270358e_ForzaHorizon311_26_20173_06_18PM.thumb.png.ed65816bf8e4f60070d3725d31c863d9.png

این با اخرین DLC بود  بله -این نسخه کرکی  مال قبل از ریلیز dlc هات ویل است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، hmasroor گفته است :

والا آنچنان که دوستمون میگفتن بازی بهینه ای نیستش من با سیستم زیر و رزولوشن 1366x768 و پایین ترین کیفیت روی Low و غیرفعال کردن همه چیز تازه فریم ریت 40 گرفتم.

Core i3 2100

8GB 1333Mhz

GTX 1050 Ti OC

کلاً دقت کردم بازی های Store چون با DirectX 12 کار میکنن برای من خیلی فریم ریت پایین میدن.

یادمه بازی Quantum Break رو حدودای پارسال نسخه Store اش که تازه روش ByPass اش آمده بود رو نصب کرده بودم که خیلی خیلی فریم ریت پایینی داشت اما بعدش یه گروهی خدا خیرش بده نسخه Steam بازی هم کرک کردن و ظاهراً نسخه Steam با DirectX 11 اجرا میشد و برای من براحتی فریم ریت 50 به بالا روی کیفیت High میگرفت و 60 کامل روی کیفیت Medium میگرفت.

دوست عزیز بازی فوق العاده بهنیه است چه کامنت عجیبی گذاشتید !! سیستم شما  ضعیفه! این پردازنده نمیتونه این بازی شبیه ساز و- رو که اینقدر  وابسته است به سی پی یو اجرا کنه -شما  دارید زیر مینیمم  بازی میکنید  پس نه انتظار دارید  60 فریم قفل بده؟ یکی  از  زیباترین گرافیک های نسله - دیگه قرار نیست رو این سطح ی سی پی یو اجرا بشه-

این سیستم ریکامندبوده برای 1080پی: حتی برای 1080 هم در ِdx12 سی پی یو i7 معرفی کرده  چون بشدت بازی و موتور سی پی یو محور هستند مثل افلوت 4 و GTA-   اگر سیستم درست باشه بسیار بهینه است -

CPU: i7 3820 @ 3.6GHz

GPU: NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060

AMD: R9 290X or AMD RX 480

VRAM: 4GB

RAM: 12GB

Hard Drive Type: HDD

Available Space: 55GB

Resolution: 1920 x 1080

Windows Version: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، nima_ch گفته است :

درود

دو تا سوال از شما که بازی رو اورجینال دارید:

• ورژن بازی بنده 1.0.99.2 هست. ورژن بازی شما چیه؟
  • بازی مثل سایر بازیهای مایکروسافت مثل GOW آپدیت های مکرر و حجیم داره؟ گیرز اینقدر آپدیت میداد که کلا بیخیالش شدم.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

• بازی مثل سایر بازیهای مایکروسافت مثل GOW آپدیت های مکرر و حجیم داره؟ گیرز اینقدر آپدیت میداد که کلا بیخیالش شدم.

گیرز چهار الان خوب شده  پنج گیگ داد اخرین اپدیت. این اپیدت زیاد داشت هورایزن. بازهایی که اونلاین شلوغ و گسترده دارن باید  زیاد بالانس بشن. گیرز التیمت که تمام من فک سالی است  اپدیت نداشتم ولس چهار براش تک و توک میاد  ولی مثل قدیم نیست  یک دفعه حجم زیاد بده. بخش اونلاین مذخرف خرابش کرده نمیزاره ادم یک تجربه راحت داشته باشه هی میخوان پول دربیارن از یک بازی. 

لینک به دیدگاه

تازه میفهمم وقتی آقا رضا به فروم دوباره باز گشت چرا خیلی از دوستان خوشحال شدن:1_grinning:

منم امروز صبح بازی رو دانلود کردم بس ک رضا ازش تعریف کرد.خدایی بازی شاهکاریه.بعد از nfs mw 2005 هییچ بازی منو راضی نکرد هر ریسینگی ک نصب میکردم 10 دقیقه بازی نمیکردم و بعدش پاک میکردم

ولی این بازی همه چیش کامله.فقط یکم لودینگ اول بازیش طولانیه.ولی در عوض تو طول بازی زیاد لودینگ نداره

فقط نمیدونم این مشکل از چیه:3_grin:بازیش خیلی رم میخواد.همش نگا میکنم میبینم 8 گیگ رو رو مصرف کرده نامرد:8_laughing:

horizen.thumb.jpg.3d03509c6560f23087e3d2f58eaee6bf.jpg

گرافیک بازی اصلا با ادم حرف میزنه

HORIZON.thumb.jpg.10513b38e2caf01b243a0070002516a8.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

تازه میفهمم وقتی آقا رضا به فروم دوباره باز گشت چرا خیلی از دوستان خوشحال شدن:1_grinning:

منم امروز صبح بازی رو دانلود کردم بس ک رضا ازش تعریف کرد.خدایی بازی شاهکاریه.بعد از nfs mw 2005 هییچ بازی منو راضی نکرد هر ریسینگی ک نصب میکردم 10 دقیقه بازی نمیکردم و بعدش پاک میکردم

ولی این بازی همه چیش کامله.فقط یکم لودینگ اول بازیش طولانیه.ولی در عوض تو طول بازی زیاد لودینگ نداره

فقط نمیدونم این مشکل از چیه:3_grin:بازیش خیلی رم میخواد.همش نگا میکنم میبینم 8 گیگ رو رو مصرف کرده نامرد:8_laughing:

horizen.thumb.jpg.3d03509c6560f23087e3d2f58eaee6bf.jpg

گرافیک بازی اصلا با ادم حرف میزنه

HORIZON.thumb.jpg.10513b38e2caf01b243a0070002516a8.jpg

اگر روی  اس اس دی  نصب بشه بهتره. اون لودینگ اول  اونلاینه. داره کانکنت میکنه به سرورها ی اپ ایکس باکس. قند اشکن برای تغییر ای پی به امریکا بزنید سرعت اون  فرایند تسریع میشه. منتهی اگر کانکشن خوبی ندارید اون لود همیشه طولانی خواهد بود. من خط4g زو استفاده میکنم با ssdاون لودینگ پنج ثانیه است. 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

سلام 

ورژن بازی 1.0.101.2 هست 

بازی مثل GOW اپدیت های حجیم نداره. زیادم اپدیت نمیدان براش .معمولا حجم اپدیت هاش بین 500MB تا 2GB هست    

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیرز روزگار سیاه میکرد روز های اول :4_joy:یک  دفعه استور رو باز میکردی میدیدی سی  گیگ  اپدیت امده بعد  بیست و نه گیگ  اش  هم مربوط اونلاینش بود. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...