رفتن به مطلب

آیا خمیرسیلیکون جدید گرین ارزش خرید داره ؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان امروز بازار بودم
تو نمایندگی گرین دیدم این خمیر موجود شده ولی خب اصلاً بسته بندی جالبی نداشت نگرفتم ،  نام و نشان سازنده اصلی  هم معلوم نبود
کسی تا حالا استفاده کرده ؟
چرا جدیدا گرین محصولاتی که میده بازار رو معرفی نمیکنه
https://asarayan.com/قیمت-فروش-خمیر-سیلیکون-حرارتی-thermal-paste/13296-خمیر-سیلیکون-gt-4-green.html

5a1dc2a1c349b_--gt-4-green.thumb.jpg.0249eb3aef8d56ae388b28f947570f5d.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 157
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوستان امروز بازار بودم
تو نمایندگی گرین دیدم این خمیر موجود شده ولی خب اصلاً بسته بندی جالبی نداشت نگرفتم ،  نام و نشان سازنده اصلی  هم معلوم نبود
https://asarayan.com/قیمت-فروش-خمیر-سیلیکون-حرارتی-thermal-paste/13296-خمیر-سیلیکون-gt-4-green.html

5a1dc2a1c349b_--gt-4-green.thumb.jpg.0249eb3aef8d56ae388b28f947570f5d.jpg

سلام

این الان یعنی جایگزین قبلی ها شده؟ منظورم CFIII هست ، یعنی اون رو از دور خارج کردن یا این مورد جدید به قبلی ها اضافه شده؟

چون Cf3 برای من که خیلی خوب بوده طی این سالها و امیدوارم از بازار حذف نشه :|

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

این الان یعنی جایگزین قبلی ها شده؟ منظورم CFIII هست ، یعنی اون رو از دور خارج کردن یا این مورد جدید به قبلی ها اضافه شده؟

چون Cf3 برای من که خیلی خوب بوده طی این سالها و امیدوارم از بازار حذف نشه :|

سلام فرجام جان

والا بچه های گرین ک تو خود سایتشون نوشتن این از CFIII بهتره

خمیر حرارتی جدید موجود در پکیج واترکولینگ، محصول مشترک واحد تحقیق و توسعه شرکت گرین و یکی از خوش‌نام‌ترین کمپانی‌های تولید کننده محصولات کولینگ است که با برند تجاری GT-4 Premium عرضه شده است و طبق تست‌های انجام شده در فواصل طولانی مدت، کارایی و گرانروی آن نسبت به نسخه قبلی (Thermalright CF3) بهبود یافته و در رده بهترین نمونه‌های موجود در بازار قرار می‌گیرد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوستان امروز بازار بودم

حقیقتش دادا این خمیر رو واتر glc evo 240 گرین هستش و من استفاده کردم رو پردازنده 1700

عملکرد و دمای خوبی دارم.حالا نمیدونم از خمیره یا واتر یا هردوش:3_grin:

1700 رو تا 3.9 اور کردم و با سین بنچ تست گرفتم دما به 70 نرسید.و رو حالت   Idel دما حدود 35 هستش رو فرکانس 3.9

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا برای منم جای سوال بود
الان دقیقاً چی داریم و میخواهیم بزنیم روی سی پی یو ها  مون
کسی اطلاعات دقیق تری داره بیاد ارائه بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام فرجام جان

والا بچه های گرین ک تو خود سایتشون نوشتن این از CFIII بهتره

خمیر حرارتی جدید موجود در پکیج واترکولینگ، محصول مشترک واحد تحقیق و توسعه شرکت گرین و یکی از خوش‌نام‌ترین کمپانی‌های تولید کننده محصولات کولینگ است که با برند تجاری GT-4 Premium عرضه شده است و طبق تست‌های انجام شده در فواصل طولانی مدت، کارایی و گرانروی آن نسبت به نسخه قبلی (Thermalright CF3) بهبود یافته و در رده بهترین نمونه‌های موجود در بازار قرار می‌گیرد.

سلام علی جان خوبی؟

بخشی از قضیه که نسبتِ ماست فروش به ماست هست وقتی خودشون از خودشون تعریف کرده باشن ...مخصوصا اینکه وقتی قراره یه محصول جدیدی باشه که نیاز به جلب توجه بیشتر داره تا جایی باز بشه برای فروشش... من تا حالا ندیدم حتی یکبار کسی نسبت به محصول خودش یکبار هم چیزی جز چیزهای خوب بگه:D 

برای من CfIII در نوع خاصی از کاربری خیلی خوب جواب میداد که ممکنه این جدیده نتونه ، بهترین ویژگی Cf3 عملکردش در دماهای بالای 70 بود که حتی از noctua ای هم  که بالای 65 و 70 عملا دما رو ول میداد بهتر بود (برای این این خمیر رو صرفا برای کارت گرافیک های ایرکولینگ دار استفاده میکردم و noctua رو برای کارتهای خیلی خنک یا واترکولینگ دار) اما در جاهایی که قرار بود دما بین 40 تا 60 باشه خیلی عملکردش خوب نبود و حتی در حد زیر معمولی بود نسبت به خمیرهایی که تست میکردم...  اگه جدیده در همون مدلی که از Cf3 جواب میگرفتم جواب نده برای شخص من کیفیت مناسب رو نخواهد داشت

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام علی جان خوبی؟

بخشی از قضیه که نسبتِ ماست فروش به ماست هست وقتی خودشون از خودشون تعریف کرده باشن ...مخصوصا اینکه وقتی قراره یه محصول جدیدی باشه که نیاز به جلب توجه بیشتر داره تا جایی باز بشه برای فروشش

برای من CfIII در نوع خاصی از کاربری خیلی خوب جواب میداد که ممکنه این جدیده نتونه ، بهترین ویژگی Cf3 عملکردش در دماهای بالای 70 بود که حتی از noctua ای هم  که بالای 65 و 70 عملا دما رو ول میداد بهتر بود (برای این این خمیر رو صرفا برای کارت گرافیک های ایرکولینگ دار استفاده میکردم و noctua رو برای کارتهای خیلی خنک یا واترکولینگ دار) اما در جاهایی که قرار بود دما بین 40 تا 60 باشه خیلی عملکردش خوب نبود و حتی در حد زیر معمولی بود نسبت به خمیرهایی که تست میکردم...  اگه جدیده در همون مدلی که از Cf3 جواب میگرفتم جواب نده برای شخص من کیفیت مناسب رو نخواهد داشت

فداتم شما خوبی؟

اره منم تعریف cfIII رو زیاد شنیدم.امیدوارم این خمیرم بتونه راضیت کنه

البته ی بحث دیگه هم هست.اصلا تو بازار خمیر خوب پیدا نمیشه.فقط از برند دیپ کول خمیر تو بازاره.البته اقای بهمنیان عزیز هم چند نمونه خمیر های با کیفیت برای فروش داشتن

لینک به دیدگاه

دوستان بين خمير اصلي که توي پکيج نوتوس 400 هست و خمير ديپ کول Z5 کدوم رو پيشنهاد ميدين؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali.king گفته است :

حقیقتش دادا این خمیر رو واتر glc evo 240 گرین هستش و من استفاده کردم رو پردازنده 1700

1700 رو تا 3.9 اور کردم و با سین بنچ تست گرفتم دما به 70 نرسید.و رو حالت   Idel دما حدود 35 هستش رو فرکانس 3.9

درود

با واتر کولر تو بیکاری 35؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

با واتر کولر تو بیکاری 35؟

بله تو فرکانس 3.9 تو بیکاری 35

تو فرکانس 3.7 ک الان استفاده میکنم 30-35 هستش

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

بله تو فرکانس 3.9 تو بیکاری 35

تو فرکانس 3.7 ک الان استفاده میکنم 30-35 هستش

من ی ایر کولر 30 تومنی بستم روش تو بیکاری 30 دماش

تو بازی هم خیلی بشه 60 تا 65

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

خب دادا رو چ فرکانسی دمای 30 داری ؟رو همین پردازنده 1700 ؟برا منم رو فرکانس دیفالت همون بین 30 تا 35 هستش

تفاوت ایر کولر و واتر بیشتر تو اورکلاک معلوم میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

اصولا تفاوت کولرها در دمای لود مشخص میشه نه دمای Idle دوست عزیزم.

اگر نه گرون ترین کولر ها هم در دمای idle ممکنه همون دمای کولر 30 تومانی شما رو داشته باشند.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ali.king گفته است :

بنده هم میخواستم این مدل Aio یا مدل 360 رو بگیرم ولی چون توی مشخصات از سوکت am4 چیزی نبود، بیخیال شدم.

خودش براکت am4 داره یا مادربرد باید حتما کراسهیر باشه که از براکت am3 هم پشتیبانی کنه؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

اصولا تفاوت کولرها در دمای لود مشخص میشه نه دمای Idle دوست عزیزم.

اگر نه گرون ترین کولر ها هم در دمای idle ممکنه همون دمای کولر 30 تومانی شما رو داشته باشند.

خوب منم نوشتم که تو گیم 60 تا 65 میره دیگه خیلی پرش

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Amin_CA گفته است :

بنده هم میخواستم این مدل Aio یا مدل 360 رو بگیرم ولی چون توی مشخصات از سوکت am4 چیزی نبود، بیخیال شدم.

خودش براکت am4 داره یا مادربرد باید حتما کراسهیر باشه که از براکت am3 هم پشتیبانی کنه؟

درود عزیز دل سری جدید evo از سوکت am4 پشتیبانی میکنه

رو خود بسته کولر زده am4 ready

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

درود عزیز دل سری جدید evo از سوکت am4 پشتیبانی میکنه

رو خود بسته کولر زده amf ready

حتی مدل 360؟ لیون سری جدید رو گذاشته برای فروش؟ ببخشید سرتونو درد آوردم :8_laughing:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amin_CA گفته است :

حتی مدل 360؟ لیون سری جدید رو گذاشته برای فروش؟ ببخشید سرتونو درد آوردم :8_laughing:

والا بنده مدل 240 ک خریدم از am4 پشتیبانی میکرد فک کنم برا 360 هم صدق کنه

خب شما تماس بگیرین با بچه های گرین یا زنگ بزنین خود لیون تا مطمئن بشین

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در در 1396/09/08, 01:36:04، Farjam گفته است :

سلام علی جان خوبی؟

بخشی از قضیه که نسبتِ ماست فروش به ماست هست وقتی خودشون از خودشون تعریف کرده باشن ...مخصوصا اینکه وقتی قراره یه محصول جدیدی باشه که نیاز به جلب توجه بیشتر داره تا جایی باز بشه برای فروشش... من تا حالا ندیدم حتی یکبار کسی نسبت به محصول خودش یکبار هم چیزی جز چیزهای خوب بگه:D 

فرجام بچه ها گرین رو قبول ندارن ولی تو رو قبول دارن، بیا شرکت 2 تا CFIII و GT-4 بهت بدم خودت تست بزن نتیجش رو اینجا برای بچه ها بزار :16_relieved:

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

فرجام بچه ها گرین رو قبول ندارن ولی تو رو قبول دارن، بیا شرکت 2 تا CFIII و GT-4 بهت بدم خودت تست بزن نتیجش رو اینجا برای بچه ها بزار :16_relieved:

gt-4 همون گریس داخل نوتوس 400 هست؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

گرین کارش درسته اقای شعبانی:x

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

gt-4 همون گریس داخل نوتوس 400 هست؟

بله ^_^

لینک به دیدگاه

https://www.aparat.com/v/kH9MF

اینم تست خمیر جدید شرکت گرین :4_joy:

دیگه من چی بگم :4_joy:

ویرایش شده توسط Amiro3D
لینک به دیدگاه

https://www.aparat.com/v/kH9MF

اینم تست خمیر جدید شرکت گرین :4_joy:

دیگه من چی بگم :4_joy:

واقعیه؟؟؟؟؟[emoji58][emoji52]

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...