رفتن به مطلب

کیس z4 آستیاک مشکل تهویه هارد داره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قفسه هارد و پاور کیس z4  کنار هم داخل یک باکس هست . این میتونه باعث بشه امواج  الکترومغناطیس پاور روی هارد تاثیر بذاره؟؟

محفظه هارد 3.5 اینچ کیس z4 بسته هست و از فنهای جلوی کیس فاصله داره آیا باعث نمیشه که دمای هارد نسبت به کیسهای دیگه بیشتر باشه؟

آیا امکان نصب فن 12 سانت برای محفظه هارد 3.5 اینچ داره؟ چون فن 8 سانت نوشته میخوره که فن 8 سانت هم صداش بلندتره هم خنک کردنش کمتره نسبت به فن 12

3تا هارد 3.5 اینچ تو کیس z4 نوشته نصب میشه احتمالا یکیش روی باکس هارد نصب میشه این یکی فن 8 سانت میخوره یا نه؟

لینک به دیدگاه

اگر کیس جایگزین حرفه ای خواستی یه نگه به این تاپیک بنداز.

لینک به دیدگاه

متاسفانه اکثر کیس های جدید گرین مشکل تهویه برای هارد دارن، یعنی انگار باید یه فن جداگانه براای هارد بگیری... هارد زندونی شده و فقط مقداری فضای عبور هوا داره که خیلی کمه...

من برای کیس استرایکر خواستم هارد نصب کنم، اون 3 براکت هاردی که روی کیس بود هیچ کدوم به هارد نخوردن! مجبور شدم بیام و با اعمال شاقه، خودم قسمتی از اون ها رو ببُرم و حتی براشون جای پیچ درست کنم تا بتونم هاردم رو وصل کنم! متاسفانه اصلا فکر اینجاش رو نکردن که آیا این مکانی رو که گذاشتیم برای هارد 3.5 اینچی و این براکت هارد، اصلا قابل استفاده هست یا نه!

با اینکه تهویه کیس هم خوبه و 3 فن اضافه هم براش گرفتم، ولی چون دور فن ها پایین هست و به ندرت تا 1200 میرسه، همچنان هارد گرم هست، یعنی دمای عادیش بین 38 تا 40 هست در صورتی که نباید اینطور باشه...

لینک به دیدگاه

من خودم این کیس رو دارم؛ یکی از دو فن جلوی کیس مستقیم هوا رو برای هارد ها پس مشکلی نباید از لحاظ تهویه داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

متاسفانه اکثر کیس های جدید گرین مشکل تهویه برای هارد دارن، یعنی انگار باید یه فن جداگانه براای هارد بگیری... هارد زندونی شده و فقط مقداری فضای عبور هوا داره که خیلی کمه...

من برای کیس استرایکر خواستم هارد نصب کنم، اون 3 براکت هاردی که روی کیس بود هیچ کدوم به هارد نخوردن! مجبور شدم بیام و با اعمال شاقه، خودم قسمتی از اون ها رو ببُرم و حتی براشون جای پیچ درست کنم تا بتونم هاردم رو وصل کنم! متاسفانه اصلا فکر اینجاش رو نکردن که آیا این مکانی رو که گذاشتیم برای هارد 3.5 اینچی و این براکت هارد، اصلا قابل استفاده هست یا نه!

با اینکه تهویه کیس هم خوبه و 3 فن اضافه هم براش گرفتم، ولی چون دور فن ها پایین هست و به ندرت تا 1200 میرسه، همچنان هارد گرم هست، یعنی دمای عادیش بین 38 تا 40 هست در صورتی که نباید اینطور باشه...

یعنی براکتهای هارد امکان نصب هارد نداشت؟

روی براکتها میشه فن نصب کرد؟

ویرایش شده توسط b19
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

من خودم این کیس رو دارم؛ یکی از دو فن جلوی کیس مستقیم هوا رو برای هارد ها پس مشکلی نباید از لحاظ تهویه داشته باشه

درسته اما فنهای جلوی کیس از محفظه هاردها فاصله دارند

شما که این کیس رو دارید هاردهای 3.5 اینچ راحت روی براکتها نصب میشه و امکان نصب فن 8 سانت روی هر 3 هارد هست؟

چندتا براکت برای هارد 3.5اینچ داره؟؟  (فکر کنم 2تا براکت داره و یک هارد بدون براکت بالای محفظه هاردها و بدون فن نصب بشه)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

این لینک بررسی کیس Z4 هستش (نوشته خبات کریمی، خیلی کامل و جامع بررسی شده) 

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/case/9079-green-z4-astiak-gaming-case-review

در جلو محفظه هارد، گذرگاه های هوا کوچیکی گذاشتن، برای تهویه هارد . 

روی محفظه هارد فن نصب نکن. خود بچه های فنی لیون هم میگن، یا سرعت فن های جلو کیس رو از طریق فن کنترلر بیشتر کنید یا فن های فابریک خود کیس رو با مدل های قوی تر عوض کنید .

(توجه داشته باش، دمای هارد دیسک زیر 40 درجه مناسبه. البته به کاربر، شرایط کولینگ سیستم، دمای محیط، نوع کاربری سیستم، نوع هارد و ... بستگی داره)

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، b19 گفته است :

درسته اما فنهای جلوی کیس از محفظه هاردها فاصله دارند

شما که این کیس رو دارید هاردهای 3.5 اینچ راحت روی براکتها نصب میشه و امکان نصب فن 8 سانت روی هر 3 هارد هست؟

چندتا براکت برای هارد 3.5اینچ داره؟؟  (فکر کنم 2تا براکت داره و یک هارد بدون براکت بالای محفظه هاردها و بدون فن نصب بشه)

راحت که خیر یکم باید فشار بیش از حد انتظار به صورت ۳۶۰ درجه روی براکت وارد کنید تا بتونید هارد رو جا بزنید

اگر فقط از سمت بالا فشار بدید خار های نگهدارنده براکت همگی میشکنند و از جلو هم همین اتفاق میوفته؛ برای همین باید با یه دست براکت رو فشار بدید و با یک دست هارد رو فشار بدید تا بتونید هارد رو جا بزنید و همچنین وقتی جا رفت هم دیگه بهتره فکر درآوردنش رو نکنید چون حتی از جا زدنش هم سخت تره!!

خیر امکان نصب فن روی هارد نیست ولی امکان نصب فن بجای هارد هست

بله دو هارد با براکت نصب میشوند و هارد سوم روی یک پلاک فلزی نصب میشه که بعد به قسمت بالایی هارد ها پیچ میشه

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، b19 گفته است :

یعنی براکتهای هارد امکان نصب هارد نداشت؟

روی براکتها میشه فن نصب کرد؟

دقیقا، امکان نصب هارد وجود نداشت و خودم شخصا و عملا براکت‌ها رو جراحی کردم تا تونستم هارد رو توشون قرار بدم، ( یه قسمتش رو جدا کردم، چهارتا جای پیچ هم براش درست کردم )

بله امکان نصب فن هست، 3 تا براکت روی کیس استرایکر وجود داره ولی عملا بی مصرف هست.

لینک به دیدگاه

من z4 دارم کلا در پایین کیس 2 تا هارد و روی محفظه هم یک هارد جمعا 3 هارد 3.5 جا میشه

از بابت تهویه هم خوبه کنار محفظه سوراخ هایی برای عبور هوا هست در واق فن های جلویی هارد ها را خنک می کنند که اگر باز هم ناراضی بودید میشه فن های جلو را با نمونه قوی تر تعویض کرد

لینک به دیدگاه

یکجا دیدم که نصب هاردهای ssd روی این کیس مشکل هست. و باید هارد برعکس نصب بشه. درسته یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، b19 گفته است :

یکجا دیدم که نصب هاردهای ssd روی این کیس مشکل هست. و باید هارد برعکس نصب بشه. درسته یا نه؟

خیر بدون مشکل  نصب میشه جا برای ssd زیاد داره هم جلوی کیس (قسمت شیشه ای)و پشت کیس(قسمت مخصوص عبور کابل ها) جا داره

لینک به دیدگاه

در تصویر مشخص هست دو تا ssd جلو جا می گیره

photo_2017-12-04_16-34-39.jpg

photo_2017-12-04_16-34-46.jpg

photo_2017-12-04_16-34-49.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دقیقا، امکان نصب هارد وجود نداشت و خودم شخصا و عملا براکت‌ها رو جراحی کردم تا تونستم هارد رو توشون قرار بدم، ( یه قسمتش رو جدا کردم، چهارتا جای پیچ هم براش درست کردم )

بله امکان نصب فن هست، 3 تا براکت روی کیس استرایکر وجود داره ولی عملا بی مصرف هست.

سلام . بنده موسوی هستم از اعضای تیم فنی شرکت سیاره سبز (GREEN). 

امکانش هست لطف کنید و از براکت و نحوه نصب هارددیسک 3.5 اینچ برای ما عکس بگیرید؟ چون ما تصور می کنیم شایدنحوه نصب شما به گونه ای بوده که این مشکل پیش اومده. بنده حتی از واحد خدمات پس از فروش هم استعلام کردم. هیچ نوع مورد مشابهی گزارش نشده بود. 

در تصاویر زیر نحوه نصب، خارها و روزنه های نصب پیچ بر روی براکت مخصوص نصب تجهیزات ذخیره سازی با ابعاد 3.5 اینچ بر روی کیس های STRIKER و MAGNUM EVO پیوست شده است. 

1.thumb.jpg.245d1a297316cedb13cebe1e79dfd89a.jpg

2.thumb.jpg.b618c871df2ef8473cdddf41ce7c0cf1.jpg

3.thumb.jpg.22cef282918e229cabfbf433a5d850c9.jpg

4.thumb.jpg.b7e5d373f7bc573787d18de122dca72d.jpg

ما تمام تلاشمون رو برای ارائه خدمات درخور و شایسته شما مشتریان محترم انجام میدیم. 

من در خدمتتون هستم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...