رفتن به مطلب

انتخاب بین مادر برد !!!

mohammad_walker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

بنده در حال جمع کردن سیستم  برای گیمینگ  هستم   حال موندم در انتخاب  مادر برد   چیپست 1151 رو انتخاب کنم  یا 2011 و یا چیپست های دیگه  تا اون جایی که من میدونم چیپست های 1151 بیس اصلیشون رو  برای گیمینگ ساختن وچیپست های 2011 و چیپست های  متفرقه دیگرو  رو برای کار های گرافیکی و امثال این جور چیزا  البته برا گیم هم استفاده میشه ولی خوب   تا اون جاییکه بنده   میدونم 1151 برای گیم بهتره  

حال سوال اینجاس که اینتل  تا کی میخواد از 1151 که تازگیا سری 300 هم داده  بیرون  ساپورت و پشتیبانی کنه؟؟؟  ایا مثل 1155بیخیاله 1151 میشه ؟؟ اگه بیخیال میشه  تا چند وقت دیگه از این cpu  دست میکشه ؟؟

دوستان ممنون میشم  راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

برای گیمینگ فقط سوکت 1151 پیشنهاد میدم (سوکت های ماقبل از این قدیمی شدن، و خرید 1151 معقول تره) 

اینتل حالا حالاها مادربرد و پردازنده هماهنگ با سوکت 1151 داره تولید میکنه و کسی هم از آینده خبر نداره، و کسی نمیتونه تاریخ و زمان مشخصی رو برای این مسئله تعیین کنه . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...