رفتن به مطلب

اخبار 2017 Games Awards

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

شرحی از حوادث   در مراسم GA سال 2017  را برای شما دوستان خوب اینجا معرفی میکنم.چند بازی خوب در این  مراسم معرفی شد.

دموی 8 دقیقه ای از بازی مرموز کوجیما Death stranding معرفی شد.در این 8 دقیقه برا دیگر به ما نشان داده شد که کوجیما یک روانی تمام عیار است! نورمن ریداس شخصیت دریل در واکینگ دد اینبار با لباس  یک سویت پیشرفته با یک چشم روباتی  متصل به شانه  اش  در حال نفوذ  به  یک میدان پر از جنازهاست. یک شخصیت مردی هم همراه اونه که ریداس رو "سم خطاب میکنه" ماده ای مثل روغن که در دموهای پیش هم حضور داشت  احاطه شون کرده است. مرد دوم یک کپسول در دست داره که یک کودک داخلش  قرار داره  کمی جلوتر یک فیگر نانشناخته دیگه که کاملا در سیاهی پوشیده شده، سم و یار همراه اش رو به فرار کردن راهنمایی میکنه و بعد خودش غیب میشه.

redirect.viglink_com.thumb.jpg.a2b639da2d7f7ba4ba3a61cb8c14808c.jpg

تریلیر تیره  و تار و خیره کننده است. مرد پوشیده در سیاهی  توسط  شاخک های  غول پیکر سیاهی  گرفته میشه ، سم هم کنیستر حاوی بچه رو  که مرد دوم همراهش انداخته  بلند میکنه و در دور دست یک غول عظیم رو میبینه که یارش رو کاملا  میبلعه و مصرف میکنه. بعد از این صحنه ها  ریداس خودش رو  در مقابل یک حفره عظیم میبینه جایی که  5عدد   جسم ناشناخته در بالای حفره عظیم شناور ایستاده اند. قبل از تمام شدن دمو ریداس ا در باب   افرینش انسان از زمان  Big bang  سخنانی میگه واشاره میکنه ایا آنها قادر خواهند بودند  از دومین انفجار بزرگ  جان سالم به در ببرند؟ دمو تمام میشه.

redirect.viglink_com4.thumb.jpg.54ba8be3577fafee7c782dbf546e497f.jpg

redirect.viglink_com6.thumb.jpg.2b7bed21eb4ac5c240408840465fab7d.jpg

redirect.viglink_com3.thumb.jpg.1052ac04c54ec6c353b45f881c48dcec.jpg

redirect.viglink_com5.thumb.jpg.5740a7eb9a8e726e525ad2773c30f227.jpg

redirect.viglink_com2.thumb.jpg.3549f166d4693da7be6b1d4bbc1150ff.jpg

سکانس ها تکان دهنده هستند.

خود ریداس با کوجیما میاد روی صحنه و  از خلاقیت کوجیما میگه و اینکه چقدر  در زمان تولید بازی  متحول شده  و  قبل از رفتن از سن هم ریداس با این جمله میره: "و هیچ چیز در  سر راه ما نخواهد ایستاد".

-----------------------------------------------------------------------------------

bayonetta-2-04-24-17-1.thumb.jpg.bd0a18a0e36db688f499ab5e77422a28.jpg

Bayonetta قسمت سوم هم معرفی شده که فعلا به سوییچ میره برای نینتندو و خبر بدی است -پلاتینیوم گیم داره میسازه و وقتی از پایه برای سوییچ ساخته میشه  پورتش  به  مثلا پی سی حس پورت یک بازی   پلتفرم همراه رو خواهد داشت نه یک بازی بلاک باستر با گرافیک مثلا نسخه کنسولی. فعلا که تاریخی نداره ولی نمیدونم سگا چرا قسمت یک رو به پی سی  داد وقتی 2 و 3  در انحصار   نینتندو  موندند؟1 و 2 سال آینده برای سوییچ پورت می شوند.

-----------------------------------------------------------------------------------

سازندگان  Payday 2 هم یک شوتر کوآپ 4 نفره معرفی کرده اند که در محیط خیلی ترسناک   اتفاق می افته و باید در مقابل موجی از جملات مخلوقات جهش یافته  مقاومت کرد. بازی بسیار رتسناک به نظر میاد - GTFO  در محیط هایی خیلی تاریک  میگذره و شما باید از اعماق زمین  در تاریکی یک سری آرتیفکت هایی رو  استخراج کنید. سلاح و ابزارهایی هم در اختیار شماست،  اسکنرهای حرکتی و  تورنت های هوشمند و.. تیم فیلم Aliens بسیار در بازی   حضور قوی داره.

1.thumb.jpg.374567c590d83e7a8d55193edc4e825d.jpg

2.jpg.f0b6e7b159e170f22fed2a3e605bd202.jpg

9.jpg.d9b4286838ee66e7fa7fcba3c0fdab66.jpg

یک بازی زیبا و عجیب در سبک بقا  به اسم Fade to silence  برای تمام پلتفرم ها معرفی شد :

THQ نوردیک  این رو معرفی کرد. تیم پشت سری بازیهای Giana Sisters   این رو  توسعه داده و گفته میشه یک   ارتقاء دهنده سبک  است!

redirect.viglink.com2222222222.thumb.jpg.cd5f798bdd0de375bf18680ffc7c4166.jpg

در نمایش یک شخصیتی  در حال گذر از یک طوفان سهمگین است و سوار بر snowmobile میشه و  یک مخلوق ناشناخته به دنبالش است.FOS  از محیط های سرسخت با آب و هوای زمستانی   استفاده میکنه تا یک تجربه بسیار  واقعی  بقا و تلاش برای زنده ماندن رو به اجرا دربیاره. بازیباز در نقش Ash هست که  باید در یک محیط آخرالزمانی  در زمستان بی پایان زنده بماند.

redirect.viglink.com111111111.thumb.jpg.98b9be96a739c7d0b9eab0f45d9c4b1e.jpg

redirect.viglink.com444444444.thumb.jpg.4c0461bbd70098b7bf5df4b970f77648.jpg

سازنده های fire watch یک بازی با نام  in the valley of Gods معرفی کرند که در  قرن بیستم  اتفاق می افته خیلی شبیه بازی fire watch است  و  اول شخصی است  ماجراجویی در  دل اهرام مصر . در دمو شخصیتها به  دنبال یک اشیا خاصی میگردند و با دوربین های قدیمی یک تصویر سیاه و سفید  از  طلوع خورشید که نورش با یک مجسمه دقیقا هماهنگ شده میگیرند.بازی سال 2019 میاد .

valley-1064245.thumb.jpg.4666ba34101c692f4bec190a85851ca7.jpg

ss_f5613b1f710259239c663fcd22baec571078924e.600x338-ds1-670x371-constrain.jpg.24bdbd94601f3e1efc403b10f531d8ef.jpg

----------------------------------------------------------------------------------

تیم سازنده بازی The Vanishing of Ethan Carter یعنی استودیو The Astronauts  یک بازی خیره کننده معرفی کرد که واقعا از بعد گرافیکی  نفس گیر بودواسم بازی Witchfire است  و قراره فعلا برای PC عرضه بشه- یک دارک فانتزی شوتر است از این  تیم  لهستانی. یکی از اعضا Adrian Chmielarz   موسس استودیو که خودش قدیم روی Painkiller کار کرده  با تیم People Can Fly   روی صحنه گفت  حالا برای  معرفی زمان عرضه بازی  زوده و هنوز کار دارند.بازی هراسناکه و در محیط هایی مثل مرداب و  یک ویلای قدیمی و ترسناک و تاریک میگذره، پر از هیولاهایی عجیب  و سرعت  این هیولا ها هم بسیار بالاست.

برای ساخت این قسمت هم  از همون تکنیک گرافیکی اتان کارتر برای رندر با دقت بالای سه بعدی اجسام استفاده شده است.

5a2a47f4bd63f_DQfzyxpUEAA9lXt.jpglarge.thumb.jpg.a223f48a11302db9a909b68cd8df62ca.jpg

witchfiregame.thumb.jpg.e618a1b1eeee52eb541e3288dd60d090.jpg

----------------------------------------------------------------------------------

fromsoftwear برگشته !قبل ازشروع مراسم توسعه دهنده دارک سولز یک بازی معرفی کرد با دموی 10 ثانیه ای! چیزی مشخص نیست  فقط یک طناب خونی بین یک سری استخوان  و.. مشخص نیست ایا سری سولز است یا بازی دیگر یا بلاد بورن یا چیزی -توسعه دهنده گفته بود داره روی  قسمت بعدی سری Armored Core کار میکنه  ولی این صحنه ها ربطی به اون سری نداشت.

22222222222222222.thumb.JPG.a56faef2a164db9db500b672913326b4.JPG

عبارتی هم بود Shadows Die Twice ! سایه دوبار میمیرد! مشخص نیست ربطی به بازی داره یا نه.میازاکی گفته بود تیم در حال ساخت یک بازی عجیب است. اون گفته بود که برای من سولز 3 پایان کاره ولی پایان سری سولز نیست! اگر از بچه های تیم بخوان بازی بسازند دراین سری،در جهان سولز  من مشکلی ندارم! حالا شایعه است که  این  دمو یک اسپین اف سری سولز است!

1111111111.thumb.JPG.84e18fe149457d3416166f5f2194bfb2.JPG

مترو اکسیدوس بازی مورد علاقه خودم که سالهاست منتظرش هستم نمایشی هراسناک و خیره کننده داشت و کلا این یک طرف  بقیه یک طرف! شوتر اخر الزمانی در روسیه دیگه هیچ وقت اینقدر قشنگ تر نبوده است! محیط های نمایش داده شده   واقعا جهنمی هستند.

5a2a50fa2bbce_mm.thumb.JPG.b562ab2c5e7a5230efdd1e44036e4eb7.JPG

دمو با یک صدا روی تصویر شروع میشه که میگه: آرتیوم  کسی  اون بیرون نیست! کسی نیست که کمکمون کنه! کسی که صدامون رو بشنوه! صدای یک خانمه همون صدا پیشه همسر ارتیوم.کسی دیگه زنده نیست فقط ما هستیم ! دنبال چی میگردی ؟ ارتیوم!؟   ما موندیم و آخرین پناهگاه یعنی مترو.  هردفعه که میری به  ویستلند میترسم دیگه برنگردی ! من نمی خوام در مترو تنها بمیرم!

5a2a50f637184_3.thumb.JPG.77110da6aeb559ce67c4159ec1d4e278.JPG

mm2.thumb.JPG.ccd18014d1823114a4733f04ea1df5ff.JPG

آرتیوم در حال گذر از یک ویستلند یخی است.ساختمان ها  نابود شده اند و  گویی اصلا حیات وجود نداره و آرتیوم با همین حال به پیش میره، انگار دنبال چیزی است. یک هیولا ظاهر میشه و اون فرار میکنه به زیر زمین جایی که یک مترو دیگه میجوره  و در انجا یک قطار با سوخت ذغال سنگ که در دموی قبلی دیدیم شاید همین کلید هجرت باشه!

mm4.thumb.JPG.aa9153d75f2b9a85c494d5fdaf98fb1e.JPG

صدا در اخر دمو میگه: دوست دارم باور کنم یک جهانی اون بیرون هست! میخوام تصورش کنم!

موسیقی مشهور سری روی دمو با تمی خاص اجرا میشد و واقعا بهترین دموی  نمایش بود دقیقا مثل E3  امسال. اونجا هم دموی مترو برترین تریلر نمایش بود.

پاییز 2018! چقدر سخت است!

اگر اخبار جدید تر و یا شا ت های جدید تر یا دموهایی در آمد باز  به اشترک میگذارم. اینها رو از خود شوی مراسم برداشتم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

با تشکر از زحمات شما

با نمایش مترو حال نکردم گرافیکش خیلی کمتر کمتر از نمایش e3 بود .

نمایش death stranding خیلی خوب بود بازم رازگونه  اصلا کوجیما انگار داره فیلم درست میکنه

نباید هواروتنفس کنن که اگه اینکاروبکنن زود پیر میشن و میمیرن   یه انفجار باعث شد فضا و زمان بهم قاطی بشه و ....

درکل با نمایش مترو یکم ناامید شدم البته داستانش جالبه که ارتیوم دنباله حیات روی زمین می گرده و تلاش میکنه یه امیدی پیداکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

با تشکر از زحمات شما

با نمایش مترو حال نکردم گرافیکش خیلی کمتر کمتر از نمایش e3 بود .

نمایش death stranding خیلی خوب بود بازم رازگونه  اصلا کوجیما انگار داره فیلم درست میکنه

نباید هواروتنفس کنن که اگه اینکاروبکنن زود پیر میشن و میمیرن   یه انفجار باعث شد فضا و زمان بهم قاطی بشه و ....

درکل با نمایش مترو یکم ناامید شدم البته داستانش جالبه که ارتیوم دنباله حیات روی زمین می گرده و تلاش میکنه یه امیدی پیداکنه

اون نمایش e3   نهایت توان موتور بود - مثل پری رندر. این یکی  در خود موتور بود- بازی یک سال دیگه میاد .گرافیکش  خیلی قشنگ بود . دقت کنید مترو های قدیمی   چند سال پیش برای نسل پیش  جز بهترین بازیهای گرافیکی بودند هنوز بنچمارک هستند مخصوصا  قسمت دو لست لایت هنوز   انگار  نسل جدید است! پس تصور کنید الان با نسل جدید  و پی سی های جدید چه خواهند کرد!    مترو رو فقط باید روی پی سی منتظرش بود اصلا بازیهای پی سی هستند  نهایتشون در این ایستگاه معلوم میشه- تیم های لهستانی  مثل  Cd یا A4   و یا تیم   سازنده گم شدن ایتان کارتر اینا خوراکشون پی سی است و  خوب روی پی سی میسازند.

من حقیقتا تنها بازی که سال بعد منتظرش هستم  همین مترو اکسیدوس است .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

اون نمایش e3   نهایت توان موتور بود - مثل پری رندر. این یکی  در خود موتور بود- بازی یک سال دیگه میاد .گرافیکش  خیلی قشنگ بود . دقت کنید مترو های قدیمی   چند سال پیش برای نسل پیش  جز بهترین بازیهای گرافیکی بودند هنوز بنچمارک هستند مخصوصا  قسمت دو لست لایت هنوز   انگار  نسل جدید است! پس تصور کنید الان با نسل جدید  و پی سی های جدید چه خواهند کرد!    مترو رو فقط باید روی پی سی منتظرش بود اصلا بازیهای پی سی هستند  نهایتشون در این ایستگاه معلوم میشه- تیم های لهستانی  مثل  Cd یا A4   و یا تیم   سازنده گم شدن ایتان کارتر اینا خوراکشون پی سی است و  خوب روی پی سی میسازند.

من حقیقتا تنها بازی که سال بعد منتظرش هستم  همین مترو اکسیدوس است .

اتفاقا اقا رضا من از طرفداران قدیمی مترو هستم و فقط منتظر این بازی هستم با یک و دوش خیلی حال کردم

مترو لست لایت واقعا یکی از بهترین گرافیک ها رو داشت مطمعنم اینم بهترین گرافیک رو خواهد داشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...