رفتن به مطلب

مشکل لگ عجیب در بازی

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درورد

یه اتفاق عجیب برا سیستمی که توی امضا م هستپیش اومده

توی بازی کانتر قبلا بدون هیچ لگی با فریم 300 به بالا بازی میکردم  ( گیم نت بصورت lan) ]چند وقتیه که بدون هیچ دلیلی بازی دچار لگ میشه حتی چند بار ویندوز رو تعویض کردم درایور جدید نصب کردم از دایرکست گرفته تا هرچی کف فکرشو بکنید ولی راه گشا نبوده چند نوع ویندوز هم تست کردم هیچ فایده ای نداشته

واقعا کلافه شدم این لگ بیشتر موقعی که تیر اندازی میکنم مخصوصا به سمت دشمن پیش میاد

اگه کسی راهکاری میدونه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لگ  مربوط به  نتتون نیست؟ لگ گرافیکی منظرتون است یا لگ  بخاطر   اونلاین بودن؟ یا فقط لن بازی میکنی؟ شاید همون درایور جدید ناسازگاری داره- رول بک کن درایور  قدیمی تر نصب کن با DDU-  تست بگیر.  اگر همش اونلاین بازی میکنی چک کن. ضمنا الان فریمت چنده و  ببین فریم تایم چند شده با  افتر برنر در بخش تنظمیات تیک frame time رو بزن ببیند  نوسان داره و چقدر بالا پایین میشه.

لینک به دیدگاه

فقط  لن توی گیم نت بازی میکنم فریم خوبه ولی حتی با بوت هم که بازی میکنم یهو گیر میکنه دوباره درست میشه  قبلا با ورژن درایور 384 بازی میکردم تا اینکه این مشکل پیش اومد بعدش آپدیت کردم باز تفاوتی حاصل نشده

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

فقط  لن توی گیم نت بازی میکنم فریم خوبه ولی حتی با بوت هم که بازی میکنم یهو گیر میکنه دوباره درست میشه  قبلا با ورژن درایور 384 بازی میکردم تا اینکه این مشکل پیش اومد بعدش آپدیت کردم باز تفاوتی حاصل نشده

ویندوزتونو آپدیت کردین؟
مشکل از ویندوزه به احتمال قوی
اگه آپدیت کردین یه نسخه قدیمی تر رو دوباره نصب کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

برای ما چنین مشکلی پیش اومد نسخه 1607 ویندوز 10 نصب کردیم درست شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...