رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ضمن بايوس كوك شده رو ويندوز قابل استفاده نيست.به محض فلش كارت بعد از ري استارت كارت ديگه از كار مي افته.amd از روي عمد جلوي اين كار رو ميگيره.درايور كارت گرافيك ميتونه تشخيص بده كه بايوس كارت دستكاري شده.
تغيير بايوس رو لينوكس امكان پذيره.

درود و احترام؛

خواهش می کنم قبل از اطلاع از صحت یک موضوع از صحت اون باخبر شوید؛ برای استفاده از بایوس مد شده به همراه آخرین درایورها؛ پس از نصب درایور قبل از ریست سیستم فایل AMD/ATI Pixel Clock Patcher را اجرا کنید و درایور را پچ کنید. مشکل رفع می شود:

https://www.monitortests.com/atikmdag-patcher-1.4.5.zip

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داداش 570 و 580 امتحان کردی چند هش میده ؟  کیف پول jaxx  چطور ؟  اکس چنج با چی میکنی؟

درود؛

بهترین کیف پول سخت افزاری است که مدل در دسترس اون در ایران Ledger Nano S است. بعد از اون برای اتریوم MyEtherWallet و بعد از اون Jaxx

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

اول از همه تشکر میکنم از صاحب تاپیک و دوستان ماینری که بدون کوچکترین چشم داشتی راهنمایی میکنن و دمتون گرم . انشاالله که همیشه موفق باشید و سلامت . 

من الان 2 تا کارت 470 گرفتم برای تست ببینم جواب میده یا نه . چند تا سوال داشتم با عرض معذرت از دوستان 

اول اینکه برای استفاده از 2 کارت همون کراس کنم خوبه یا باید کار دیگه ای انجام بدم ؟

دوم اینکه کارتها تو برنامه خودشون شناسایی میشن یا باید براش تعریف بشه کراس فایر 

سوم هم برای این 2 گرافیک از چه برند پاوری استفاده کنم که خیالم راحت باشه و مقدارشم لطف کنید ممنون میشم . اگر لینک بدید که دیگه واقعا محشره 

تشکر بابک جان لطف دارید جناب.

اصلا کراس فایر لازم نیست کارت رو بزار تو مادربورد یا حالا با کابل وصلش کن به مادربورد، حله.تمام.

2) برنامه ها کاملا آپتیمایز هستند و نیاز به کدنویسی و اینکه کارت رو بشناسونی و این صحبت ها نیست، کاملا هماهنگی دارند بخصوص کلیمور.

3) کولرمستر و کورسیر بهترین مارک ها هستن به دید بنده، گرین هم سه چهار سال اول قابل اطمینانه، برای کارت 470 ماین خوبی میشه روی اتریوم کلاسیک انجام داد هر 3روز یک سکه 20دلاری که هر روز ممکنه افزایش قیمت داشته باشه.هر کارتت با تنظیم حدود 70 وات میبره بدون تنظیم حدود 100وات میبره، فکر میکنم پاور 600وات برای 24/7 (یعنی همه ساعته همه روزه روشن) کاملا جوابگو باشه.

تا جاییکه میتونی پاور 80پلاس طلایی بخر، این بازدهی بالا،عمر قطعاتش بیشتره و میتونی با خیال راحت تری برای مدت بسیار زیادی مستمر کامپیوتر رو روشن نگه داری.گولد گرین 650وات 310 تومن تو لیون هست. گولد های کولرمستر بالای 400تومنه، سیلور ها هم برای اینکار خوبن.عموما بازدهی از 85% بیشتر باشه، خیلی خوبه میشه اطمینان داشت قطعات داخلش افتضاح نباشن.

در 2 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

سلام دوستان 980 برای ماین خوبه؟

اگر برای سکه های کم ارزش حال حاظر،سرمایه گذاری کنید، بله 980 میشه برای ماین استفاده کرد، تا جاییکه سیستم خاموش نشه کلاک هسته گرافیک رو کاهش بدید، تا جاییکه امن هست و مطمئن هستید، کلاک مموری رو افزایش بدید.این بهترین خروجی رو بهتون میده. با کلاک ها بایستی کار کنید که بهترین خروجی و کمترین مصرف رو داشته باشید.بحث فقط مصرف برق نیست،کاهش وات گرافیک = کاهش دمای گرافیک.

در 4 ساعت قبل، blooder گفته است :

ممنون دوست عزیز.مبلغش  بد نیست.من یک طبقه خونم رو کرایه دادم ۲۰۰ میگرم البته با ۱۵ میلیون  پیش.۱۱۰ دلار در ماه میشه چهارصد تومن که صد تومن هزینه برق و اینترنت بشه میشه ۳۰۰ تومن که به نظرم میصرفه.ولی سوال دیگم اینه که آیا این درآمد تداوم داره.یعنی کم یا زیاد شدن موضعیش مهم نیست.مهم تداومش هست.حالا بشه ۲۰۰ در ماه یا ۴۰۰.درضمن با ۳۰۰ تومن درماه میشه کلیه اقلام مورد نیاز یک ماه زندگی رو تهیه کرد.پس به صرفه هست.البته اقلام که میگم یعنی مایحتاج خوراکی.

در 5 ساعت قبل، blooder گفته است :

سلام   وممنون از اطلاع رسانیتون

به نظر شما جهت شروع به صرفه هست که با دوتا rx460 این کارو انجام بدم  و ماهانه چقدر درآمد خواهد داشت.ممنون

بهیچوجه این کار مناسب درآمد ثابت نیست بلکه بصورت یک کار سرمایه گذاری بهش نگاه کنید، ازون مدلهاست که شما 1سال یه سکه ای رو پیشبینی میکنی بعد از یه سال ممکنه بکشه بالا و جواب بده.اینجوری.نه اینکه هرماه درآمد داشته باشید.

میشه درآمد ماهیانه داشت ولی بدترین استراتژی اینه که به محض بدست آوردن سکه،بفروشیدش...

در 16 ساعت قبل، mojtaba_Golabi گفته است :

آقا محسن بازم دمت گرم گل کاشتی9_9

واقعا دمت گرم وقت میزاری  ویدیو میسازی و اطـــــلاع رسانی میکنیxD

عزیزان هم توجه داشته باشن آقا محسن بنده خدا وقت میزاره کلی براتون اطــــلاع رسانی میکنه  حمایتش کنن نه تخرب کردن

در مورد سرمایه گذاری بعضی از دوستان اینو بگم که همه مختارن هر جور مایلن عمل کنن این مطالب جنبه اطلاع رسانی دارن همونطور که آقا محسن از همون اول چند بار تاکید کردن

در ضمن همچین ضرری هم نداره . خود بنده یک مقدار پول داشتم چند تا کارت گرافیک خریدم و میخام ماین رو استارت بزنم نهایتا نتونستم با یک مقدار ضرر میتونم لوازم خریدم رو دوباره پولشون کنم

قرار که نیست هر چی کارت گرافیک و قطعه خریدی بریزی دور:4_joy:

به قول یکی از دوستان  نهایتش میری یک گیم با سیستم خفن میزنی حالشو میبری:8_laughing::8_laughing:

بازم تشکر میکنم از آقا محسن و همه دوستان گلم به خاطر مطالب این تاپیک

تشکر میکنم مجتبی جان لطف دارید جناب.مرسی:100_pray: افراد محترمی مثل شما به آدم انرژی میدن یه کار مفید و جالبی بتونه انجام بده.عزیزمی.

در 19 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

اول اینکه از استارتر محترم تشکر میکنم بابت تاپیکی که زده، بنده الان و بقول معروف یهویی این تاپیک رو دیدم. خودم از طریق یوتوب و فروم های خارجی اخبار و  اطلاعات رو دنبال میکنم.

مطالب مهمی که توی این چندوقت دستگیرم شده رو براتون میزارم شاید بدردتون بخوره

به نظر من ماینینگ کار فوقالعاده جالب و خوبیه ولی یه سری ابهامات داره.

یکی از خوبیهاش اینه که ، بدون هیچ فعالیتی میتونی با خرید یه سری قطعات درامدزایی کنی. البته اگر علمشو بلد باشی که واسه کسی که از سخت افزار و نرم افزار سر درمیاره یادگیری این علم اصلا سخت نیست فقط کمی زمانبره

بزرگترین ابهامی که این سیستم داره اینه که کارت های شما چه اطلاعاتی رو داره پردازش میکنه؟ کسی نمیدونه چون این اطلاعات شدیدا رمزنگاری شده.

یکی از خطرات بزگی که ماینینگ داره ، حمله هکرهاست. که اگر خدایی نکرده اکانتتون رو دست بگیرند برگردوندن اکانتتون تقریبا غیر ممکن هست.

خیلی درمورد هزینه برق صحبت میشه. خدمت دوستان بگم که این موجی که چندسالی توی بحث سخت افزار  در ایران پیچیده خیلی بیخود و الکی هست البته واسه ما ایرانیا بیخوده ، مثلا توی همین انجمن توی کل کل های برند ها مدام بحث میشه که فلان برند مصرفش اینقدر از فلان برند کمتر.خدمت دوستان بگم که این بحث ها برای کشورهای اروپایی و امریکایی و شرق آسیاست که قیمت برق خیلی خیلی بیشتر از ایران هست. با وجود اینکه چند سالی هست قیمت برق توی ایران زیاد شده ولی بازهم خیلی خیلی کمتر از کشورهای دیگست.یه مثال میزنم، شما با 3 عدد کارت RX480 مدل 8 گیگ شروع میکنید به ماین.هزینه برق ماهیانه شما براساس نرخ جهانی میشه 40 دلار درصورتی که درامدتون حدود 500 دلار هست.این تازه بر مبنای برق جهانی هست.کاری نداره شما برید برق منطقه ای خودتون نرخ بگیرید حساب کنید ببینید مصرفتون چقدر میشه.پس از قیمت برق نترسید ولی با پرس و جو برید جلو

همانطور که دوستمون در ابتدای تاپیک گفتند ، کارت های amd برای اینکار ارزشمندتر هستن دلیلش هم استفاده از تعداد هسته های بیشتر هست.توی ماینینگ تعداد هسته حرف اول رو میزنه نه فرکانس

البته اگر علمشو داشته باشین با کارت های nvidia هم بخوبی میشه ماینینگ کرد و طی اطلاعاتی که بدست اوردم و محاسباتی که کردم با توجه به قیمت بازار ایران بهترین و مستعدترین کارت nvidia برا ماینینگ در ایران 1070 هست.

من اگه بخام روزی ماینینگ رو شروع کنم از دستگاه انتیماینر استفاده میکنم. مصرف برق کمتر، قیمت مناسب، بازدهی بسیار بالا، گرمای بسیار کم. توی ایران هست ولی قیمتش الکی بالاست گارانتی هم نداره خیلی هم کمه.

برای مثال: خرید 4 دستگاه Antminer L3+ به ارزش 20 میلیون تومان بعلاوه 1 میلیون تومان سیستم ، ماهیانه درآمدی حدود 20 میلیون تومان داشته باشید 1میلیون هم واسه اینترنت و برق کنار بزارید میشه درامد ماهیانه 19 میلیون تومان میشه سالی حدود 220 میلیون تومان. این اعداد رقم ها در شرایط ایده آل بوجود میان که اول شما علم کافی بر ماینینگ داشته باشین دوم مورد حجوم هکرها قرار نگیرید و مهمتراز همه اینکه ارزش بیت کوین پایین نیاد.

فرزاد جان حرفهات عالی و بسیار خوب هستن.فقط دستگاه های Asic زمانی میان که دیگه با گرافیک ماین کردن زیاد بصرفه نباشه و اون سکه عمری ازش گذشته باشه تا جایی هم که اطلاع دارم دستگاه های مخصوص ماین، فقط یک مدل سکه رو ماین میکنن نه برای همه.فکر میکنم.

و اینکه فرزاد جان حتما تو این راه قدم بزار با هر سخت افزاری که داری فقط همینجوری تستش کن.وقتی تست کنی میبینی سکه های بسیار زیادی هستن که الآن کم ارزشن و به بازار که نگاه کنی میبینی ممکنه یهو برن بالا.میشه با همین سخت افزار ضعیف روشون سرمایه گذاری کرد.

لینک به دیدگاه

درود.

یک سوال داشتم خدمت اساتید.

الان که 470 480 نیست. با 10 عدد 460 چقدر میشه فارم کرد؟ در ماه؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، zilo گفته است :

درود.

یک سوال داشتم خدمت اساتید.

الان که 470 480 نیست. با 10 عدد 460 چقدر میشه فارم کرد؟ در ماه؟

درود، ارزش خرید ندارند. سعی کنی 470-480 دست دوم پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود، ارزش خرید ندارند. سعی کنی 470-480 دست دوم پیدا کنید.

قیمتش غیر واقعی هست دامن نمیزنم به  آتش سود جویی بعضی ها.

اگر استارتر راهنمایی کنن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، zilo گفته است :

قیمتش غیر واقعی هست دامن نمیزنم به  آتش سود جویی بعضی ها.

اگر استارتر راهنمایی کنن ممنون میشم.

بحث خرید داخل ایران یا غیر ایران نیست. میزان Hashrate این کارت در بهترین حالت و با اورکلاک 15 الی 16 است در Ether و در حالی است که سری 400 و 500 با بایوس مد و اورکلاک بین 28 الی 30 میدهد. باز میل خودتون است. هدف ارائه اطلاعات است درنهایت خرید و عدم خریدش با شماست.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود؛

بهترین کیف پول سخت افزاری است که مدل در دسترس اون در ایران Ledger Nano S است. بعد از اون برای اتریوم MyEtherWallet و بعد از اون Jaxx

برادر من همه چي رو امتحان كردم جواب نداده رو ويندوز {ويندوز 10 با اخرين اپديت}.لطفا قبل از اينكه پست بزارين ديگران رو  مورد قضاوت قرار بدين قبلش خودتون امتحان كرده باشين.

اينم اخرين پست من تو اين تاپيك هست.

همه موفق باشين.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 8030 گفته است :

برادر من همه چي رو امتحان كردم جواب نداده رو ويندوز {ويندوز 10 با اخرين اپديت}.لطفا قبل از اينكه پست بزارين ديگران رو  مورد قضاوت قرار بدين قبلش خودتون امتحان كرده باشين.

اينم اخرين پست من تو اين تاپيك هست.

همه موفق باشين.

درود، 

بنده اگر امتحان نمی کردم نظر نمی دادم دوست خوبم. شما درایور را پچ می کنید و بدون مشکل کار می کند با هر تغییر در بایوس.

لینک به دیدگاه

درود، 

بنده اگر امتحان نمی کردم نظر نمی دادم دوست خوبم. شما درایور را پچ می کنید و بدون مشکل کار می کند با هر تغییر در بایوس.

كار نميكنه برادر.

درايور شما چه نسخه ايي هست و رو چه ويندوزي؟

كارتت چه مدلي هست؟

ویرایش شده توسط 8030
لینک به دیدگاه

بحث خرید داخل ایران یا غیر ایران نیست. میزان Hashrate این کارت در بهترین حالت و با اورکلاک 15 الی 16 است در Ether و در حالی است که سری 400 و 500 با بایوس مد و اورکلاک بین 28 الی 30 میدهد. باز میل خودتون است. هدف ارائه اطلاعات است درنهایت خرید و عدم خریدش با شماست.

شما میفرمایید 10 تا 460 ارزش ماین نداره؟

میشه بگید 10 تاش چقدر به دلار در ماه(بدون برق و اینترنت) درامد داره؟

همین برام مهمه. مثلا اگر با 480 بشه 140 در بیاد در ماه چرا با 3 تا 460 نشه؟

من فقط باید گول اینترنت بدم برام ارزش داره چون پول برق نمیدم.

با تشکر اگر راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

كار نميكنه برادر.

درايور شما چه نسخه ايي هست و رو چه ويندوزي؟

ویندوز 10 . نسخه های Radeon ReLive  نسخه 17.5.1 به صورت پچ شده دارم . تصویر حال حاضر بر روی یکی از سیستم ها را هم پیوست کردم براتون.

1111.PNG

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، zilo گفته است :

شما میفرمایید 10 تا 460 ارزش ماین نداره؟

میشه بگید 10 تاش چقدر به دلار در ماه(بدون برق و اینترنت) درامد داره؟

همین برام مهمه. مثلا اگر با 480 بشه 140 در بیاد در ماه چرا با 3 تا 460 نشه؟

من فقط باید گول اینترنت بدم برام ارزش داره چون پول برق نمیدم.

با تشکر اگر راهنمایی کنید.

درود میزان Hashrate ، میزان مصرف و هزینه اون را در لینک زیر وارد کنید و سود دهی را محاسبه کنید :

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=20&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=140&CostPerkWh=0.12

این سایت هم هست :

https://badmofo.github.io/ethereum-mining-calculator/

مصرف اینترنت خاصی هم ندارد این کار نهایت روزی 80 الی 100 مگابایت.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود میزان Hashrate ، میزان مصرف و هزینه اون را در لینک زیر وارد کنید و سود دهی را محاسبه کنید :

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=20&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=140&CostPerkWh=0.12

این سایت هم هست :

https://badmofo.github.io/ethereum-mining-calculator/

مصرف اینترنت خاصی هم ندارد این کار نهایت روزی 80 الی 100 مگابایت.

سایته دومی که اصلا نداره 460

اولی کجاش زده؟

آخه پول برقش برام مهم نیست. میشه حدفش کرد؟

لینک به دیدگاه

دوستان  نمی خوام زد حال بزنم ولی شهر سخت افزار این خبرو زد.یعنی  خداحافظ ماین.ماکه هنوز شروع نکردیم عجب وضعی شد.خخخ

https://goo.gl/M1Uiwq

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، zilo گفته است :

اولی کجاش زده؟

از این سایت استفاده کنید 

http://miningbox.com/

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، blooder گفته است :

دوستان  نمی خوام زد حال بزنم ولی شهر سخت افزار این خبرو زد.یعنی  خداحافظ ماین.ماکه هنوز شروع نکردیم عجب وضعی شد.خخخ

https://goo.gl/M1Uiwq

کلا این کار ریسک دارد. 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، zilo گفته است :

اولی کجاش زده؟

واسه محاسبه از این سایت ایرانی بهره ببرید.شرمنده ندیدم قبل از بنده دوستمون پرهام همین سایت رو معرفی کردن.

http://miningbox.com/

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

بدین صورت می شود :

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=90&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=1000&CostPerkWh=0

برای 6 کارت 460 در بهترین حالت که هرکدام 15MH/s بدهد.

دست شما درد نکنه یعنی 460 دلار در ماه خوب نیست؟ تازه 6 تا کارت! من ده تامو سفارش میدم فردا با رایزر.

تایید میکنی؟ کاری به ریسک کاهش قیمتش ندارم. پرافتش چقدر میشه؟

ویرایش شده توسط zilo
لینک به دیدگاه

دست شما درد نکنه یعنی 460 دلار در ماه خوب نیست؟ تازه 6 تا کارت! من ده تامو سفارش میدم فردا با رایزر.

تایید میکنی؟ کاری به ریسک کاهش قیمتش نداره. پرافتش چقدر میشه؟

خرید این کارت را توصیه نمی کنم دوست عزیز. در ضمن با چه مادربردی می خواهید استفاده کنید. 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

ویندوز 10 . نسخه های Radeon ReLive  نسخه 17.5.1 به صورت پچ شده دارم . تصویر حال حاضر بر روی یکی از سیستم ها را هم پیوست کردم براتون.

1111.PNG

كارتت چه مدلي هست ؟

من با polaris bios editor  اديت ميكنم و با ati flash  فلشش ميكنم جواب نميده.

كارتها هم سري msi armor  و گيمينگx  وايسوس هستن.

لینک به دیدگاه

كارتت چه مدلي هست ؟

من با polaris bios editor  اديت ميكنم و با ati flash  فلشش ميكنم جواب نميده.

كارتها هم سري msi armor  و گيمينگx  وايسوس هستن.

لطف می فرمایید از صفحه GPU-Z تصویر قرار بدید . بنده فقط سافایر دارم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

خرید این کارت را توصیه نمی کنم دوست عزیز. در ضمن با چه مادربردی می خواهید استفاده کنید. 

برد قدیمی یا cpu زئون یا PCI e 1x زیاد موجود دارم سالم سر حال. برق هم نمیدم که انگار زیاد هم مهم نیست.

دقیقا نمیدونم چرا میفرمایید توصیه نمیشه!!!!!!! برای من 460 دلار کافیه.

یک مقدار وارد جزییاتش بشید؟ برقش نمیصرفه؟ چیش نمی صرفه؟

ویرایش شده توسط zilo
لینک به دیدگاه

برد قدیمی یا cpu زئون یا PCI e 1x زیاد موجود دارم سالم سر حال. برق هم نمیدم که انگار زیاد هم مهم نیست.

دقیقا نمیدونم چرا میفرمایید توسیه نمیشه!!!!!!! برای من 460 دلار کافیه.

یک مقدار وارد جزییاتش بشید؟ برقش نمیصرفه؟ چیش نمی صرفه؟

ارزش خرید کارت نسبت به میزان Hashrate که می دهد. یک کارت را به فرض بین 550-600 می خرید یک 470 مدل 4 گیگ دست دوم بین 850 الی 950 اگر گیر بیارید با بایوس مد دو برابر یک کارت 460 به صورت تقریبی MH/s بر روی اتر می دهد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...