رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، zilo گفته است :

دست شما درد نکنه یعنی 460 دلار در ماه خوب نیست؟ تازه 6 تا کارت! من ده تامو سفارش میدم فردا با رایزر.

تایید میکنی؟ کاری به ریسک کاهش قیمتش ندارم. پرافتش چقدر میشه؟

تازه شما با فلش کردن بایوس rx 560 ویا آنلاک ۱۲۸ عدد شیدر ۴۶۰ در بایس به عملکرد بهتری نسبت به ۴۶۰ معمولی دست پیدا میکنید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

لطف می فرمایید از صفحه GPU-Z تصویر قرار بدید . بنده فقط سافایر دارم.

منزل نيستم.

شما احتمالا بخاطر اين بوده كه بايوس اماده دانلود كردين و فلش زدين.وگرنه رو msi و asus بنده بعد از كلي ور رفتن نتونستم كاريش كنم.

ویرایش شده توسط 8030
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 8030 گفته است :

منزل نيستم.

شما احتمالا بخاطر اين بوده كه بايوس اماده دانلود كردين و فلش زدين.وگرنه رو msi و asus بنده بعد از كلي ور رفتن نتونستم كاريش كنم.

بنده هم بایوس به صورت دستی تغییر میدم و هم به صورت آماده . زیاد فرقی ندارد . تشریف بردید اگر تمایل داشتید تصویر قرار بدید براتون بایوس بذارم شاید مشکل شما هم رفع شد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

بنده هم بایوس به صورت دستی تغییر میدم و هم به صورت آماده . زیاد فرقی ندارد . تشریف بردید اگر تمایل داشتید تصویر قرار بدید براتون بایوس بذارم شاید مشکل شما هم رفع شد.

با همون برنامه ايي كه گذاشتم تغيير ميدي؟

لینک به دیدگاه

ارزش خرید کارت نسبت به میزان Hashrate که می دهد. یک کارت را به فرض بین 550-600 می خرید یک 470 مدل 4 گیگ دست دوم بین 850 الی 950 اگر گیر بیارید با بایوس مد دو برابر یک کارت 460 به صورت تقریبی MH/s بر روی اتر می دهد.

بابا چونه سر همین 200 تومن هست؟ ها ها. بیخیال دوست من گفتم الان سیستمی چیزی میگه 460 قبول نیست و از این حرفا.

بایوس مود چی هست؟ اورکلاک میشه یعنی؟ یا چیز دیگه؟ چون من هنوز آموزش های پست اول رو کامل مطالعه نکردم.

اگر مورد همین اختلاف جزعی هست که برای من مسئله یی نیست. در نهایت 460 هم بهتر فروش میره .....

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 8030 گفته است :

با همون برنامه ايي كه گذاشتم تغيير ميدي؟

بله با Polaris Bios Editor

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، zilo گفته است :

برد قدیمی یا cpu زئون یا PCI e 1x زیاد موجود دارم سالم سر حال. برق هم نمیدم که انگار زیاد هم مهم نیست.

دقیقا نمیدونم چرا میفرمایید توسیه نمیشه!!!!!!! برای من 460 دلار کافیه.

یک مقدار وارد جزییاتش بشید؟ برقش نمیصرفه؟ چیش نمی صرفه؟

ایشان منظورشون نسبت کارت به تولید هش ریت نیست.بلکه نسبت کارتهایی که استفاده میکنید و قطعات دیگه.

شما 4عدد 460رو تهیه کنید با یک مادربورد بلفرض. میشه 40مگاهش تا 60مگاهش ماکزیمم

ولی 4عدد 470 رو تهیه کنید با همون مادربورد، از 90 مگاهش شروع میشه تا 110مگاهَش یا بیشتر.

ولی اگر بخواید 110مگاهش رو با 460 بگیرید مجبورید سی پی یو،مادربورد جدید تهیه کنید.

البته اگر از بورد های 13ورودی PCIe استفاده کنید، تقریبا خرجش مثل هم میشه فقط مشکل اینجاست که بایستی روی لینوکس کار کنید.

بنظرم میشه با 460 کار کرد، مشکلی نیست،یعنی اتفاق بدی نمی افته. یعنی شدنیه،ولی این هزینه های اضافه ی قطعات هم بایستی بپذیرید.فکر میکنم منظور همین هست.

به جز اتریوم کوین های دیگه هم ارزش سرمایه گذاری دارند به دید بنده.

مرسی از دوستان که همکاری میکنن.:100_pray::100_pray:

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، zilo گفته است :

بابا چونه سر همین 200 تومن هست؟ ها ها. بیخیال دوست من گفتم الان سیستمی چیزی میگه 460 قبول نیست و از این حرفا.

بایوس مود چی هست؟ اورکلاک میشه یعنی؟ یا چیز دیگه؟ چون من هنوز آموزش های پست اول رو کامل مطالعه نکردم.

اگر مورد همین اختلاف جزعی هست که برای من مسئله یی نیست. در نهایت 460 هم بهتر فروش میره .....

بحث چونه زدن نیست دوست عزیز. در نهایت بنده صرفا دارم شما را راهنمایی می کنم و نفر آخر که تصمیم می گیر خود شما هستید و لاغیر. کارت 460 در حالت عادی بین 10 -12 MH/s دارد و پس از اورکلاک و آندولک و آندرکلاک هسته با توجه به مموری بین 14-15 میدهد. با هزینه کمی شما کارت بهتر با 2 برابر MH/s بهتر تهیه می کنید.

لینک به دیدگاه

ارزش خرید کارت نسبت به میزان Hashrate که می دهد. یک کارت را به فرض بین 550-600 می خرید یک 470 مدل 4 گیگ دست دوم بین 850 الی 950 اگر گیر بیارید با بایوس مد دو برابر یک کارت 460 به صورت تقریبی MH/s بر روی اتر می دهد.

حرف شما کاملا صحیح پرهام جان منتها کو ۴۷۰ .اگرهم گیر بیاد فروشنده فکر میکنه طلا داره میفروشه.تا چند هفته پیش قیمت آکش ۹۰۰ بود.حالا دست دومش رو میگن بالای ۱۲۰۰.تازه از نظر فروش بعد از افتادن تب ماین ۴۶۰ و گرافیکای متوسط رو راحت تر میشه فروخت چون هم افت قیمت کمتری دارند و هم مشتری زیاد دارن و هم کسی فکر نمیکنه ماین شدن که بخوره تو سره مال

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم که تاپیک را آغاز کردید اگر لطف کنید و لینک این محاسبه گر سود که به زبان فارسی هم هست را در پست اول قرار بدید خوب می شود :

http://miningbox.com/

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، blooder گفته است :

حرف شما کاملا صحیح پرهام جان منتها کو ۴۷۰ .اگرهم گیر بیاد فروشنده فکر میکنه طلا داره میفروشه.تا چند هفته پیش قیمت آکش ۹۰۰ بود.حالا دست دومش رو میگن بالای ۱۲۰۰.تازه از نظر فروش بعد از افتادن تب ماین ۴۶۰ و گرافیکای متوسط رو راحت تر میشه فروخت چون هم افت قیمت کمتری دارند و هم مشتری زیاد دارن و هم کسی فکر نمیکنه ماین شدن که بخوره تو سره مال

درسته. بنده خودم هفته پیش در همین فروم 8 گیگ سافایر را 930 خریدم الان تا 1،000 هم معامله می شود. در کل ارزش خرید بیشتری دارد تا 460 و حتی خرید 570  و 580. با توجه به کاهش سود و ...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

ایشان منظورشون نسبت کارت به تولید هش ریت نیست.بلکه نسبت کارتهایی که استفاده میکنید و قطعات دیگه.

شما 4عدد 460رو تهیه کنید با یک مادربورد بلفرض. میشه 40مگاهش تا 60مگاهش ماکزیمم

ولی 4عدد 470 رو تهیه کنید با همون مادربورد، از 90 مگاهش شروع میشه تا 110مگاهَش یا بیشتر.

ولی اگر بخواید 110مگاهش رو با 460 بگیرید مجبورید سی پی یو،مادربورد جدید تهیه کنید.

البته اگر از بورد های 13ورودی PCIe استفاده کنید، تقریبا خرجش مثل هم میشه فقط مشکل اینجاست که بایستی روی لینوکس کار کنید.

بنظرم میشه با 460 کار کرد، مشکلی نیست،یعنی اتفاق بدی نمی افته. یعنی شدنیه،ولی این هزینه های اضافه ی قطعات هم بایستی بپذیرید.فکر میکنم منظور همین هست.

به جز اتریوم کوین های دیگه هم ارزش سرمایه گذاری دارند به دید بنده.

مرسی از دوستان که همکاری میکنن.:100_pray::100_pray:

تشکر از پاسختون.خوب از سه تا سیستم استفاده میکنم که نه محدودیت ویندوز مانع بشه نه گلوگاه CPU .نظرتون چی هست؟ سیستم آماده دارم خرجی برام نیست. خرج برق هم ندارم. پس مشکلی نیست؟ شروع کنم؟

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسختون.خوب از سه تا سیستم استفاده میکنم که نه محدودیت ویندوز مانع بشه نه گلوگاه CPU .نظرتون چی هست؟ سیستم آماده دارم خرجی برام نیست. خرج برق هم ندارم. پس مشکلی نیست؟ شروع کنم؟

CPU هیچ گلوگاهی نمی شود. این کار به پردازش CPU کاری ندارد و صرفا پردازش گرافیک است. بنده روی RIG رم 4 گیگ دارم و پردازنده G4400... صرفا در Coin های فعلی پردازش اصلی سیستم با GPU است.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

بله با Polaris Bios Editor

قبلا امتحان كردم رو هر سه مدل جواب نداده متاسفانه.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، zilo گفته است :

به دید من میتونید راحت شروع کنید. فقط تا جاییکه میتونید RX460 رو حتما 4گیگ تهیه کنید و با کمترین قیمت ممکن و حتما با گارانتی باشند. این نظر بنده هستش امیدوارم تو این کار موفق باشی ولی ریسک هم داره پس حتما به ریسکش توجه بفرمائید جناب.حتما.

آموزش های بیشتری هم قرار میدیم که هرجا مشکلی داشتید با دیدن ویدیو ها بتونید مشکل رو رفع بفرمایید.:91_thumbsup:

در 1 دقیقه قبل، 8030 گفته است :

قبلا امتحان كردم رو هر سه مدل جواب نداده متاسفانه.

احتمالش هست تفاوت برند باشه، برند سافایر با برند ام اس آی چون آقا پرهام فقط سافایر دارند.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

دوست عزیزم که تاپیک را آغاز کردید اگر لطف کنید و لینک این محاسبه گر سود که به زبان فارسی هم هست را در پست اول قرار بدید خوب می شود :

http://miningbox.com/

عالی این الان قیمت یک عدد کارت رو نشون میده درسته؟

در 2 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

CPU هیچ گلوگاهی نمی شود. این کار به پردازش CPU کاری ندارد و صرفا پردازش گرافیک است. بنده روی RIG رم 4 گیگ دارم و پردازنده G4400... صرفا در Coin های فعلی پردازش اصلی سیستم با GPU است.

خوب باز هم برای من که سیستم آماده هست. برق هم 0 هست. میمونه فقط رایزر بخرم با کارت 460 به همراه چند تا پاور.

حله؟ شما اساتید بگید با این شرایط اوکی هست؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

به دید من میتونید راحت شروع کنید. فقط تا جاییکه میتونید RX460 رو حتما 4گیگ تهیه کنید و با کمترین قیمت ممکن و حتما با گارانتی باشند. این نظر بنده هستش امیدوارم تو این کار موفق باشی ولی ریسک هم داره پس حتما به ریسکش توجه بفرمائید جناب.حتما.

آموزش های بیشتری هم قرار میدیم که هرجا مشکلی داشتید با دیدن ویدیو ها بتونید مشکل رو رفع بفرمایید.:91_thumbsup:

آره ریسکش رو قبول میکنم. خوندم مطالب رو مشکلی نیست.

تشکر از راهنمایی هاتون.

لینک به دیدگاه

عالی این الان قیمت یک عدد کارت رو نشون میده درسته؟

خوب باز هم برای من که سیستم آماده هست. برق هم 0 هست. میمونه فقط رایزر بخرم با کارت 460 به همراه چند تا پاور.

حله؟ شما اساتید بگید با این شرایط اوکی هست؟

بله خودتون می توانید تغییر بدید و کم و زیاد کنید.

شما یک برد با PCI-E تعداد بالا تهیه کنید به همراه رایزر و یک پاور ( یا دو پاور بسته به نوع خروجی و توان مورد نیاز )، تا 6 الی 7 کارت و در برخی بردهای موجود تا 8 کارت را می توانید داشته باشید.

لینک به دیدگاه

آره ریسکش رو قبول میکنم. خوندم مطالب رو مشکلی نیست.

تشکر از راهنمایی هاتون.

قبل از این که استارت کنی تحقیق کن ببین سایت شهر سخت افزار راست میگه که قیمت اتریوم  از ۳۲۶ دلارشده ۱۰ سنت.از اساتید خواهش میشه این قضیه رو روشن کنند.

https://goo.gl/M1Uiwq

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، blooder گفته است :

قبل از این که استارت کنی تحقیق کن ببین سایت شهر سخت افزار راست میگه که قیمت اتریوم  از ۳۲۶ دلارشده ۱۰ سنت.از اساتید خواهش میشه این قضیه رو روشن کنند.

درود، به نظر خودتون قیمت از 325 دلار میشه بیوفته روی 10 سنت در حال حاضر ؟

https://fx-rate.net/ETH/USD/

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

بله خودتون می توانید تغییر بدید و کم و زیاد کنید.

شما یک برد با PCI-E تعداد بالا تهیه کنید به همراه رایزر و یک پاور ( یا دو پاور بسته به نوع خروجی و توان مورد نیاز )، تا 6 الی 7 کارت و در برخی بردهای موجود تا 8 کارت را می توانید داشته باشید.

توی سایت نتونستم تعداد رو تغییر بدم ... تعداد گرافیک ها رو میگم.

بردی که من دارم مجموعا 5 تا PCI e 16x 4x 1x داره. موردی که نداره؟ روی 1x نصیب میکنم چندتاشون رو.

بعد در نظر دارم 3 تا پاور 700HP گرین تهیه کنم. مناسب هست برای 10 تا درسته؟

در 1 دقیقه قبل، blooder گفته است :

در نمیدار رو نگاه کن دوست عزیز یک چند لحظه این طور شده. الان این طور نیست. دارن الکی جو میدن.

لینک به دیدگاه

توی سایت نتونستم تعداد رو تغییر بدم ... تعداد گرافیک ها رو میگم.

بردی که من دارم مجموعا 5 تا PCI e 16x 4x 1x داره. موردی که نداره؟ روی 1x نصیب میکنم چندتاشون رو.

بعد در نظر دارم 3 تا پاور 700HP گرین تهیه کنم. مناسب هست برای 10 تا درسته؟

در نمیدار رو نگاه کن دوست عزیز یک چند لحظه این طور شده. الان این طور نیست. دارن الکی جو میدن.

شما باید خروجی های پاور را ببینید به چه صورت است رایزر هم سعی کنید USB3 بگیرید که خودش ورودی پاور هم داشته باشد. 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، blooder گفته است :

این ارز در عرض چند ثانیه و در قالب آنچه فلش کرش (Flash Crash) نامیده می‌شود از ۳۲۰ دلار به ۱۰ سنت رسید. اگرچه ارزش ایتریوم با گذشت زمان به حالت قبل بازگشت اما در این بین برخی سرمایه‌گذاران شرایط دشواری را تجربه کردند و نقره‌داغ شدند.

جناب این امکان پذیر نیست که یک سکه با چنین شدتی افت قیمت یا افزایش قیمت داشته باشه.همه این اتفاقات طی چندین هفته می افته، قیمت اتریوم با توجه به سختی ای که داره غیر ممکن هست از یک ارزشی پایینتر بیاد.مثلا 100دلار(مثال زدم) و این بخاطر امنیتی هست که ماینر ها بوجود آوردند درهرصورت قیمتش بالاتر از یک حدی میمونه در بدترین شرایط. اون اتفاق هم لحظه ای بوده و مشکلی نیست.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

ممنون 

و سوال

آیا با سیستمی که در حال ماین هست میشود دانلود کرد.یعنی سیستم در حالت ماینینگ باشه و شما ویدیو و بازی و ... هم  تو دانلود منجر داشته باشی.یک تیر و دو نشان.شدنی هست یا خیر.بازم ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...