رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.همه ی استخر ها این شکلی هستن که اول یک مقدار استخراج میکنید که به حالت UNconfirmed یا به قولی UNPaid در میاد (هنوز واریز نشده) و بعد از مدتی یا وقتیکه از یه حدی بیشتر استخراج کردید، وارد حساب میشه.معمولا 12ساعت استخراج یا 1روز استخراج.

برای ماینرگیت واسه منم زمان برد تا بعدش وارد حساب اصلیم شد.

همه ی استخر ها معمولا هر 24ساعت یکبار واریز میکنن.اگر استخر پشتیبانی خوبی داشته باشه روزی چندبار هم آپدیت میکنه.ولی اکثراً برای مقدار های کم واریز نمیکنن و فقط وقتی مقدار استخراج از یه حد قابل قبولی گذشت بعدش واریز میکنن.این حد هم بستگی به ارزش داره مثلا بایت کوین که بی ارزش هست،10تا هم استخراج کنی واریز نمیکنه ولی مونرو که با ارزش هست، یک صدمش هم واریز میکنه.

موفق باشید.

توی این 24 ساعت همیشه باید سیستم به سرور ماین وصل باشه؟ یا میشه استپ کرد به کارهای دیگه مثل گیم و فیلم پرداخت دوباره گذاشت به ماینینگ ؟ مشکلی در پرداخت نهایی پیش نمیاد؟ چون یک سیستم دارم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 55 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

توی این 24 ساعت همیشه باید سیستم به سرور ماین وصل باشه؟ یا میشه استپ کرد به کارهای دیگه مثل گیم و فیلم پرداخت دوباره گذاشت به ماینینگ ؟ مشکلی در پرداخت نهایی پیش نمیاد؟ چون یک سیستم دارم 

نه.عین دانلود میمونه که هرموقع خواستی میتونی قطع و وصلش کنی نگران نباش.ولی اصولا ماینینگ برای  افرادی هست که به صورت حرفه ای دنبالش هستند.

برای افراد گذرا برنامه ی دیگری هست که بعد از اینکه تستش کردم، معرفی میکنم.

لینک به دیدگاه

اینهم آموزش ساخت اکانت اتریوم و بررسی مقدار سکه های درون کیف پول:

Clipboard_20170625.thumb.jpg.9968367a3390d80832fcde5b9c95c202.jpg

http://www.aparat.com/v/kJDgL

http://www.aparat.com/v/kJDgL

و بعدش هم نرم افزار و تمام.

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون آقا محسن گل کلی زحمت میکشید و بنده به شخصه ازتون ممنونم 

با دوتا 470 پیشنهادتون برای ماین چی هست ؟ بعدش عوض کردن بایوس گرافیک خیلی تاثیر داره چون تا حالا انجامش ندادم یه مقدار میترسم که کارتها دچار مشکل بشن و از گارانتی خارج مدل کارت ها هم این هست 

سافایر 470 مدل 8 گیگ 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

با دوتا 470 پیشنهادتون برای ماین چی هست ؟ بعدش عوض کردن بایوس گرافیک خیلی تاثیر داره چون تا حالا انجامش ندادم یه مقدار میترسم که کارتها دچار مشکل بشن و از گارانتی خارج مدل کارت ها هم این هست 

سافایر 470 مدل 8 گیگ 

سلام. متشکرم جناب:100_pray:.

با دوتا 470 اگر 24ساعته میتونید کار کنید، روی اتریوم معمولی کار کنید که قیمتش هنوزم بالاست.تا چند ماه هم بالا میمونه.

با این دوتا کارت میتونید 50مگاهش بوجود بیارید بدون مُد و یا تغییری در بایوس گرافیک.

برای آورکلاک، با Msi AfterBurner ، فرکانس هسته رو تا 900مگاهرتز کاهش بدید. و فرکانس حافظه رو اول روی 1900 مگاهرتز قرار بدید (که ضربدر 4کنید میشه 7600مگاهرتز درواقع) و سپس از 1900 آروم آروم 20 تا 20تا برید بالا تا جاییکه معمولا روی 2070مگاهرتز دیگه قفل میشه. شما تا جاییکه صفحه سیاه نشه و خاموش نشه ادامه بده.این کار چیزی رو نمیسوزونه.تا 2000مگاهرتز مطمئنه. (در هنگام ماینینگ روی کلیمور، اینکارو انجام بده، و هر بار فرکانس رو تغییر دادی حتما دکمه Apply رو بزن که اعمال بشه و همون لحظه تاثیر مگاهَش رو ببینی)

بعدش واتش رو چک کن، سعی کن کمتر از 75وات مصرف کنه و دور فن ها رو جوری تنظیم کن که کمتر از 50%باشن تا زود خراب نشن، و روی دور فن 50% با این آورکلاک اگر بتونید دمای گرافیک رو زیر 60درجه نگه دارید، بنظرم خوبه.60 درجه دمای بی خطری هست برای 24ساعت کار. اگر خواستی منفی 6% هم Power Limit بهش بده که استرس اینو نداشته باشی که یکوقت برق بیش از حد به حافظه ها برسونی و خرابشون کنی.

اگر قیمت ها همین شکل بمونند و 2ماه بخوبی از گرافیک ها کار بکشید، حدود 1.5میلیون تومن میشه بدست آورد. حداقل 500هزار تومان برای هر ماه میشه بهش فکر کرد.

در مورد اینکه چجوری به پول تبدیلشون کنیم و اینها من اطلاعاتم ضعیفه، فقط در همین حد میدونم بابک جان.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

سافایر 470 مدل 8 گیگ 

درود؛

با تغییر بایوس. آندرکلاک و آندرولت درست می توانید از ۲۲-۲۴ پیشفرض به حدود ۲۸ الی ۲۹ دست یابید. برای ماین هم سعی کنید به صورت سینگل ماین کنید که فشار زیاد به کارت ها و ولتاژ نامناسب ایجاد نشود.
اگر تجربه تغییر بایوس ندارید در یو تیوب چند کلیپ قرار داده شده است. حتما ببینید و بعد با مسئولیت خودتون تغییر بدید

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

نه.عین دانلود میمونه که هرموقع خواستی میتونی قطع و وصلش کنی نگران نباش.ولی اصولا ماینینگ برای  افرادی هست که به صورت حرفه ای دنبالش هستند.

برای افراد گذرا برنامه ی دیگری هست که بعد از اینکه تستش کردم، معرفی میکنم.

ممنون راستش من یک کارت  GTX 1070 دارم که میخوام باهاش ماین کنم و الان برنامه  MinerGate رو دارم استفاده میکنم که پیشفرض (بهترین سرویس رو خودش انتخاب میکنه) الان روی XMR داره ماین انجام میده آیا XMR  به اندازه  ETH یا همون اتریوم اعتبار داره؟ و کلا ارزش داره با XMR کار کنیم؟ در ضمن توی سایت  bitfinex هم اکانت ساختم سوالم اینه چطوری XMR رو به سایت Bitfinex ارتباطش بدم ؟ و اینکه کارت 1070 zotac آیا ارزش ماین کردن باهاش رو داره یا نه ؟ بصورت نرمال  32 مگاهش تست شده

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

ممنون راستش من یک کارت  GTX 1070 دارم که میخوام باهاش ماین کنم و الان برنامه  MinerGate رو دارم استفاده میکنم که پیشفرض (بهترین سرویس رو خودش انتخاب میکنه) الان روی XMR داره ماین انجام میده آیا XMR  به اندازه  ETH یا همون اتریوم اعتبار داره؟ و کلا ارزش داره با XMR کار کنیم؟ در ضمن توی سایت  bitfinex هم اکانت ساختم سوالم اینه چطوری XMR رو به سایت Bitfinex ارتباطش بدم ؟ و اینکه کارت 1070 zotac آیا ارزش ماین کردن باهاش رو داره یا نه ؟ بصورت نرمال  32 مگاهش تست شده

1) برنامه Claymore  برای شما بهتره که آموزشش در دست ساخته حتما با آموزشش براحتی میتونی راش بندازی.

2) XMR بله قطعا اعتبار داره ولی به اندازه اتریوم ارزش ماینینگ نداره. زودتر بدست میاد ولی قیمتش واقعا کمه (170تومن) و مثل اتریوم بهینه نیستش.

3)سایت بیت فینکس باهاش کار کردم، فکر نمیکنم ارتباطی به ما داشته باشه، برای صرافی ها خوبه چراکه نیاز به احراز هویت داره که اصلا کشور ایران در لیستش نیست.ولی قیمت ها رو ثانیه به ثانیه مینویسه. اینگار مال سرمایه گذارا هستش، من توش سرک کشیدم ولی نتونستم اکانتم رو به بیتفینکس متصل کنم.اگر شما و دوستان بلد بودن،ما رو هم راهنمایی کنند.ممنون.

4) با 32مگاهَش بله میشه ماین  کرد.میتونی اتریوم کلاسیک هر 3روز بدست بیاری حدودا،میتونی اتریوم معمولی هم کار کنی ماهی حدودا 300هزار تومان درآمد داشته باشی.مشکل فقط اینه که بایستی بلد باشی که چطور اتریومـِت رو به پول تبدیل کنی.بایستی از صرافی های معتبر بپرسی دوستمون پرهام Digiarz رو معرفی کردن که تعدادی از صرافی های معتبر اینترنتی درش لیست شده میتونی ازش استفاده ببری.اگر خواستی تماس بگیر و سوالت رو ازشون بپرس.

موفق باشی کاوه جان.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

1) برنامه Claymore  برای شما بهتره که آموزشش در دست ساخته حتما با آموزشش براحتی میتونی راش بندازی.

2) XMR بله قطعا اعتبار داره ولی به اندازه اتریوم ارزش ماینینگ نداره. زودتر بدست میاد ولی قیمتش واقعا کمه (170تومن) و مثل اتریوم بهینه نیستش.

3)سایت بیت فینکس باهاش کار کردم، فکر نمیکنم ارتباطی به ما داشته باشه، برای صرافی ها خوبه چراکه نیاز به احراز هویت داره که اصلا کشور ایران در لیستش نیست.ولی قیمت ها رو ثانیه به ثانیه مینویسه. اینگار مال سرمایه گذارا هستش، من توش سرک کشیدم ولی نتونستم اکانتم رو به بیتفینکس متصل کنم.اگر شما و دوستان بلد بودن،ما رو هم راهنمایی کنند.ممنون.

4) با 32مگاهَش بله میشه ماین  کرد.میتونی اتریوم کلاسیک هر 3روز بدست بیاری حدودا،میتونی اتریوم معمولی هم کار کنی ماهی حدودا 300هزار تومان درآمد داشته باشی.مشکل فقط اینه که بایستی بلد باشی که چطور اتریومـِت رو به پول تبدیل کنی.بایستی از صرافی های معتبر بپرسی دوستمون پرهام Digiarz رو معرفی کردن که تعدادی از صرافی های معتبر اینترنتی درش لیست شده میتونی ازش استفاده ببری.اگر خواستی تماس بگیر و سوالت رو ازشون بپرس.

موفق باشی کاوه جان.

خیلی ممنون محسن جان از پاسخ کاملت پس یعنی با این حساب ماین با MinerGate رو متوقف کنم و با برنامه Clymore  ادامه بدم دیگه؟ (چون تازه شروع کردم با برنامه ماینرگیت مشکلی از این جهت ندارم فقط چون فعلا یک سیستم بیشتر در منزل ندارم و وقتی منزل هستم برای تماشای فیلم یا سریال یا گیم ازش استفاده میکنم این برنامه هم با استپ کردن و ادامه ماین مشکلی نداره ؟ 

ممنون از دوستانی که معرفی کردید اگر افتخار بدند خرسند میشیم از تجربه اشون استفاده لازم  رو ببریم  

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

خیلی ممنون محسن جان از پاسخ کاملت پس یعنی با این حساب ماین با MinerGate رو متوقف کنم و با برنامه Clymore  ادامه بدم دیگه؟ (چون تازه شروع کردم با برنامه ماینرگیت مشکلی از این جهت ندارم فقط چون فعلا یک سیستم بیشتر در منزل ندارم و وقتی منزل هستم برای تماشای فیلم یا سریال یا گیم ازش استفاده میکنم این برنامه هم با استپ کردن و ادامه ماین مشکلی نداره ؟ 

ممنون از دوستانی که معرفی کردید اگر افتخار بدند خرسند میشیم از تجربه اشون استفاده لازم  رو ببریم  

بله.

هم میتونی Claymore رو به MinerGate متصل کنی اونوقت هرچقدر روی کلیمور کار کنی، میره تو حساب MinerGate

یا اینکه مستقیما خودت حساب بسازی (همین بالا ویدیو آموزشیش هست) و حسابت رو مستقیما متصل کنی به ClayMore اینجوری خیالت راحته که حساب مال خودته و شرکت واسطه ای نیست که بخواد مالیات اضافه بگیره.

بله میتونی متوقف کنی و کار کنی. من همزمان که ماین انجام میدم، اینترنت مرور میکنم، فیلم نگاه میکنم،ولی برای بازی باید ماینینگ رو متوقف کنیم مسلماً. مثل دانلود میمونه هرموقع قطعش کردی، بعدا میتونی دوباره وصل بشی و ماینینگ رو ادامه بدی.

قربانت.:100_pray:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

بله.

هم میتونی Claymore رو به MinerGate متصل کنی اونوقت هرچقدر روی کلیمور کار کنی، میره تو حساب MinerGate

یا اینکه مستقیما خودت حساب بسازی (همین بالا ویدیو آموزشیش هست) و حسابت رو مستقیما متصل کنی به ClayMore اینجوری خیالت راحته که حساب مال خودته و شرکت واسطه ای نیست که بخواد مالیات اضافه بگیره.

بله میتونی متوقف کنی و کار کنی. من همزمان که ماین انجام میدم، اینترنت مرور میکنم، فیلم نگاه میکنم،ولی برای بازی باید ماینینگ رو متوقف کنیم مسلماً. مثل دانلود میمونه هرموقع قطعش کردی، بعدا میتونی دوباره وصل بشی و ماینینگ رو ادامه بدی.

قربانت.:100_pray:

برنامه claymore  نسخه 9.5 رو دانلود کردم ولی بصورت داس بالا اومد  و اجرا شد کمی   برای بار اول گنگ بنظر اومد در حالیکه فرکانس کارت گرافیک در بالاترین حدش بود ولی   GPU load روی صفر درصد نشون میداد میدونم راهنمای استفاده اشو گفتین دارین میسازین ولی ممنون میشم در حد استارت کردن و شروع به کار چند جمله توضیح بدید و اینکه اون کیف پول اتریوم رو با ویدیوی که در آپارات گذاشته بودید يساختم  خیلی مفید و کوتاه  توضیح داده بودید واقعا سپاس گذارم .

الان این برنامه clymore یا برنامه Minergate (چون برنامه clymore رو نتونستم کامل اجراش کنم) رو چطوری به کیف پولی که ساختیم متصلش کنیم تا مستقیم هر تراکنشی که میشه بره داخل کیف پولی که قبلا ساخته شده ؟ و اینکه آیا این کیف پول نکات امنیتی  اضافه تری هم داره که با فعال کردنش  جلوی هک شدند یا در صورت انتشار رمزمون بتونیم سریعتر بک آپ گیری کنیم ازش؟ منظورم مطمئن ترین کیف پول همین که شما راهنماش رو گذاشتین هستش یا بازهم کیف پول های معتبرتر از این هم هستند ؟

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

سلام ببخشید یه سوال داشتم با توجه به اموزشی  که تو این قسمت هست https://www.cryptocompare.com/mining/guides/how-to-mine-monero/ میخواستم بودونم این کیف پولی که ایجاد میشه رو کجا میشه دید و ایا میشه اونو تغیر داد یا نه مثلا  مال یه کیف پول رو ادم وارد کنه یکم اینو توضع میدن ممنون 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

برنامه claymore  نسخه 9.5 رو دانلود کردم ولی بصورت داس بالا اومد  و اجرا شد کمی   برای بار اول گنگ بنظر اومد در حالیکه فرکانس کارت گرافیک در بالاترین حدش بود ولی   GPU load روی صفر درصد نشون میداد میدونم راهنمای استفاده اشو گفتین دارین میسازین ولی ممنون میشم در حد استارت کردن و شروع به کار چند جمله توضیح بدید و اینکه اون کیف پول اتریوم رو با ویدیوی که در آپارات گذاشته بودید يساختم  خیلی مفید و کوتاه  توضیح داده بودید واقعا سپاس گذارم .

الان این برنامه clymore یا برنامه Minergate (چون برنامه clymore رو نتونستم کامل اجراش کنم) رو چطوری به کیف پولی که ساختیم متصلش کنیم تا مستقیم هر تراکنشی که میشه بره داخل کیف پولی که قبلا ساخته شده ؟ و اینکه آیا این کیف پول نکات امنیتی  اضافه تری هم داره که با فعال کردنش  جلوی هک شدند یا در صورت انتشار رمزمون بتونیم سریعتر بک آپ گیری کنیم ازش؟ منظورم مطمئن ترین کیف پول همین که شما راهنماش رو گذاشتین هستش یا بازهم کیف پول های معتبرتر از این هم هستند ؟

آره برای بار اول شاید گیج بشی ولی کار باهاش برای بارهای بعدی، واقعا راحته.

سعی میکنم تا امشب آماده باشه.

بصورت کلی اینجوریه»

یک POOL در اینترنت میگردی پیدا میکنی، برای مثال Ethermine.org

از طریق توضیحات تنظیماتش، قسمت Claymore رو پیدا میکنی.حالا اون متنی که گفته رو کپی کن و درون فایل start.bat درون پوشه کلیمور بصورت راست کلیک Edit قرار بده:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal <Your_Ethereum_Address>.<RigName> -epsw x

حالا بطور کامل قسمت آبی رنگ رو پاک کن و آدرس کیف پولیت رو بنویس. و قسمت قرمز رنگ یه اسم واسه خودت انتخاب کن هرچی دوست داشتی بزار.

همین.پسورد هم نمیخواد همون x بزار بمونه.

قسمت سبز رنگ هم سرور هست که میتونی us1 و us2 و asia1 هم بجاش بزاری.

=======

برنامه ماینرگیت خودش هم کیف پول هست هم نرم افزار.کیف پولش مختص خودشه.

برنامه کلیمور با نوشتن قسمت آبی رنگ به کیف پول متصل میشه و هرچی دربیاری وارد این حساب میکنه.

کیف پول های امن تری هست که مثل فلش میمونن و میزنی به کامپیوتر بعدش فعال میشه.ولی همینکه پسوردت رو در جایی ذخیره کنی که به اینترنت وصل نیست و جای امنی باشه، خودش نکته ی مثبتیه.پسورد الکی هم نزار، یچیز قوی بزار.

پرایوت کلید رو هم به کسی نشون نده.همین.نگران نباش دیگه تا اون حد مسخره نیست که راحت هک بشی.

این کیف پول معتبر ترین هستش در سطح اینترنت.

در 11 دقیقه قبل، Sky84 گفته است :

سلام ببخشید یه سوال داشتم با توجه به اموزشی  که تو این قسمت هست https://www.cryptocompare.com/mining/guides/how-to-mine-monero/ میخواستم بودونم این کیف پولی که ایجاد میشه رو کجا میشه دید و ایا میشه اونو تغیر داد یا نه مثلا  مال یه کیف پول رو ادم وارد کنه یکم اینو توضع میدن ممنون 

سلام.

کیف پول مونرو رو من توضیحش ندادم، ولی طرز ساختش از طریق وبسایت زیر هست:

mymonero.com که بر روی Create account میزنید، اون پایین یک متن Your Private Login Key میده،همون متن رو در زیر بنویسید، تمام.اکانتتون ساخته میشه و آدرس حساب و غیره هم در اختیارتون میزاره.

توی اون سایت اگر منظورتون استخراج مونرو از طریق MinerGate هست، نرم افزار minergate خودش کیف پول داره و نیاز به ساختن کیف پول و اینها نیست.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

توی اون سایت اگر منظورتون استخراج مونرو از طریق MinerGate هست، نرم افزار minergate خودش کیف پول داره و نیاز به ساختن کیف پول و اینها نیست.

نه منظورم بیشتر از طریق داسه  ,و اینکه الان تو نرم افزار MinerGate  از کجا میشه شماره حساب های پول ها رو دید 

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Sky84 گفته است :

نه منظورم بیشتر از طریق داسه  ,و اینکه الان تو نرم افزار MinerGate  از کجا میشه شماره حساب های پول ها رو دید 

اکانت ساختن از طریق داس رو در صفحه اول لینکش رو دادم (Geth) ولی مخصوص اتریوم هستش. برای مونرو، نیاز به داس نیست،همون توضیحات ساخت اکانت کافیه.

اکانت همون حساب همون آدرس کیف پولی هستش.

ماینر گیت خودش حساب رو بر اساس ایمیل شما میسازه. تمام سکه ها به ایمیل شما متصل هستند و شماره حساب جدا جدا نداره.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه سوال برام پیش اومد . با وجود دو تا کارت گرافیک مختلف روی سیستم ، مثل یه 480 rx و یه 1070 ، میشه ماین کرد ؟ قضیه درایورا چی میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام دوستان

من یه سوال برام پیش اومد . با وجود دو تا کارت گرافیک مختلف روی سیستم ، مثل یه 480 rx و یه 1070 ، میشه ماین کرد ؟ قضیه درایورا چی میشه ؟

سلام.

توی برنامه ی Claymore اینکار امکان پذیر هست و توی توضیحاتش نوشته که میشه.نمیدونم روی ویندوز منظورش هست یا روی لینوکس ولی ماینینگ همزمان با 2کارت مختلف،امکان پذیره.

ولی چطور درایور ها رو نصب کنید و ... بنده تست نکردم امیدوارم کسیکه تست کرده بیاد راهنماییتون کنه.

این رو هم بگم میتونید 2تا سیستم مختلف رو به یک اکانت متصل کنید و هر پردازشی انجام بدن، با هم جمع میشه.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

چیزی که من تو یوتیوب دیدم هر دوتا کارتو وصل کرد و تصویرو از یکیشون گرفت و از دیوایس منیجر آپدیت کرد کارتها شناخت و با 3 تا انویدیا و 2 تا amd  ماین میکرد یه جا دیگه هم دیدم یکی از کارتها بذار و درایورشو نصب کن بعد ریستارت کن و اون یکی رو بذار و درایورشو نصب کن 

لینک به دیدگاه

درود . میگم از چند روز پیش تا الان قیمت ایتر چقدر کم شده. 100$ کم شده...

چرا؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، zilo گفته است :

درود . میگم از چند روز پیش تا الان قیمت ایتر چقدر کم شده. 100$ کم شده...

چرا؟

این موارد تو ارزها پیش میاد شما انتظار این چیزا رو داشته باش که یک ماه سود بهتری داشته باشی و مدتی کمتر  دیفیکالتی هم در نظر بگیر که کدوم سخت تره باری ماین

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من 0.05 اتر با 970 از 31 خرداد تا حالا به دست اوردم (5.5 روز) ethermine.org زده بودم اگه به 0.05 رسید بزنه با wallet که الان دیدم در ethermine کم شده و واریز شده ، حالا سوال اینجاست با exodus باید بزنم send و ادرس صرافی رو بزنم که بره به حسابش بعد تومان بهم بده و اگر هم با اتر کار نمیکنه با همین برنامه تبدیل کنم بیت کوین و بیت کوین رو براش send کنم درسته؟

ممنون

لینک به دیدگاه

@ TechBaMohsen

آقا محسن الان اون کارهایی که گفتین رو با clymore انجام دادم و اینطوری شد خواستم بدونم بطور کاملا صحیح الان این ماین میکنه و هر تراکنشی رو به کیف پولم میفرسته؟ در ضمن سرور الان روی us1 هستش اگه به سرور اروپا تغییر بدیم توی سرعت ماین تغییری ایجاد میشه یا نه؟ و اینکه الان اسکرین رو میذارم شما محبت کنین ببینین درست داره ماین میشه یا نه از کجا نهایت مگاهش رو چک کنم؟

mine clymore me.JPG

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

@ TechBaMohsen

آقا محسن الان اون کارهایی که گفتین رو با clymore انجام دادم و اینطوری شد خواستم بدونم بطور کاملا صحیح الان این ماین میکنه و هر تراکنشی رو به کیف پولم میفرسته؟ در ضمن سرور الان روی us1 هستش اگه به سرور اروپا تغییر بدیم توی سرعت ماین تغییری ایجاد میشه یا نه؟ و اینکه الان اسکرین رو میذارم شما محبت کنین ببینین درست داره ماین میشه یا نه از کجا نهایت مگاهش رو چک کنم؟

اتریوم ماین میکنی ؟ 25 مگا هش کمه با کارت 1070 

حداقل چیزی که من دیدم 29 مگه  مدل کارت چیه 

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

@ TechBaMohsen

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

با این برنامه تازه شروع کردم برای همین  شاید از سرور باشه باید مجددا تنظیم کنم کجاش نوشته مگاهش رو؟ کارت زوتاک 1070 امپ اکستریم هستش در ضمن پ خ رو هم چک کن

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...