رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 29 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

کار که میکنه همین الان من amd در کنار انویدیا تست کردم ولی حیف پول  

پول بذار روش 1070 بخر 

دو تا 460 هش ریتش برابره با 480 ولی قیمتش حداقل 500 تومن ارزون تره. بدیش مصرفش هست و تعداد کارت ها که میره بالا باید سیستم جدید ببندی و خرج داره.

1070 هم نمیخرم! آبنده نداره.:45_persevere:

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 41 دقیقه قبل، zilo گفته است :

دو تا 460 هش ریتش برابره با 480 ولی قیمتش حداقل 500 تومن ارزون تره. بدیش مصرفش هست و تعداد کارت ها که میره بالا باید سیستم جدید ببندی و خرج داره.

1070 هم نمیخرم! آبنده نداره.:45_persevere:

سلام

من با 480 24 هش میگیرم ، کمی بیشتر از دو تا 460 البته تفاوت خاصی نیست ، مصرف هم اتفاقا 460 نصف 480 مصرف داره اما به طور کل درسته کمی مصرف بیشتره

اتفاقا 1070 آینده بهتری داره البته از طرف دیگه افت زیادی هم خواهد داشت

شما یک تست انجام بده ، ببین در دگ های بالاتر هش افت میکنه یا نه ، اگر افت کنه مثل 470-480 هست اما اگر افت نکنه که خریدتون خیلی بهتر بوده

ضمنن احتمال زیاد نیازی هم به فرکانس عادی کارت نیست و با داوون کلاک فرکانس هسته مصرف رو می تونید کم کنید عوضش با افزایش فرکانس مموری هش ریت رو بهبود بدید

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

من با 480 24 هش میگیرم ، کمی بیشتر از دو تا 460 البته تفاوت خاصی نیست ، مصرف هم اتفاقا 460 نصف 480 مصرف داره اما به طور کل درسته کمی مصرف بیشتره

شما یک تست انجام بده ، ببین در دگ های بالاتر هش افت میکنه یا نه ، اگر افت کنه مثل 470-480 هست اما اگر افت نکنه که خریدتون خیلی بهتر بوده

ضمنن احتمال زیاد نیازی هم به فرکانس عادی کارت نیست و با داوون کلاک فرکانس هسته مصرف رو می تونید کم کنید عوضش با افزایش فرکانس مموری هش ریت رو بهبود بدید

درود، BIOS Mod، Underclock و Undervolt کنید بین 28-30 میدهد روی 480. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Parhaam گفته است :

ممنون از شما

مموری روی 2200 هست و هسته روی 1150 با این تفاسیر 26 میده (البته اندرولت نکردم و مطمعنن فقط در مصرف تاثیر میذاره)

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

سلام. تشکر.دگ بالاتر چیه؟

نمیدونم یه چیزایی شنیدم میگم 460 استیبل تر هست هش ریتی که میده. ولی باز مصرفش برای همه قابل تحمل نیست.

البته من بعد از یک هفته تست سعی میکنم به صورت دستی برق مالکس به کارت برسونم و لحیم کنم بش! چون رایزر نبود من دستی ساختمxD.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

شاید این بایاس مود چیز دیگه یی رو داره تغییر میده که این همه هش اضافه میده به شما.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

شاید این بایاس مود چیز دیگه یی رو داره تغییر میده که این همه هش اضافه میده به شما.

با نرم افزار MSI AB هم تست شد هر صورتی من فرکانس رو تغییر بدم باعث کاهش کارایی میشه.

ویرایش شده توسط zilo
لینک به دیدگاه

آقا محسن در مورد استخراج zcasch میشه توضیح بدید یا منبعی که خوب توضیح داده بشه معرفی کنین؟ در کنار اتریوم میخوام zcash  هم استخراج کنم ولی نمیدونم با چه برنامه استفاده کنم که بخوبی claymore باشه و اینکه pool خوب برای zcash   اگه دوستان میشناسن معرفی کنن ممنون میشم کیف پولش هم بگین کجا بسازیم ممنون

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، zilo گفته است :

سلام. تشکر.دگ بالاتر چیه؟

اینجا توضیحش دادیم:

==========================

در 2 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

آقا محسن در مورد استخراج zcasch میشه توضیح بدید یا منبعی که خوب توضیح داده بشه معرفی کنین؟ در کنار اتریوم میخوام zcash  هم استخراج کنم ولی نمیدونم با چه برنامه استفاده کنم که بخوبی claymore باشه و اینکه pool خوب برای zcash   اگه دوستان میشناسن معرفی کنن ممنون میشم کیف پولش هم بگین کجا بسازیم ممنون

چشم.

جناب، همون استخر Ethermine.org زد کش رو ساپورت میکنه.

اول یک کیف پولی بایستی بسازید:

https://www.zcashcommunity.com/wallets/

از قسمت internet wallet چندین وبسایت معرفی کرده که من شخصا هیچوقت زد کش کار نکردم :D 

اگر کارت amd دارید ورژن 12.5 catalyst رو دانلود کنید:

https://mega.nz/#F!P0ZjFDjC!Cmb-ZRqlbAnNrajRtp4zvA

و در فایل استارت دات بت، این رو بنویسید:

ZecMiner64.exe -zpool eu1-zcash.flypool.org:3333 -zwal ADDRESSEKIFEPOOLI.YourWorkerName -zpsw x

و اگر گرافیکتون nvidia هست»

آخرین نسخه رو دانلود کنید:

https://mega.nz/#F!usQh2bTa!3qp_PaiO-dw3F0mpvLXynA

و بعدش این تنظیمات رو جایگزینش کنید (تست نکردم متاسفانه)

miner.exe --server eu1-zcash.flypool.org --user ADDRESSEKIFEPOOLI.rig1 --pass x --port 3333 --cuda_devices 0 1 2 3

یکم دردسر داره :D B|

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، zilo گفته است :

با نرم افزار MSI AB هم تست شد هر صورتی من فرکانس رو تغییر بدم باعث کاهش کارایی میشه.

بایوس مد کلا String یک مموری را در دیگری قرار میدهید . خودتون هم در صورت تجره میتونید انجام بدید. 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، zilo گفته است :

شاید دما بالاست یا مشکلی با درایور دارید ، چون دیدم زده بودید وقتی درصد فن رو بیشتر میکنید بهتر میشد 

من با انویدیا مشکل داشتم مموری رو هرچقد میبردم بالا باز هم در کلیمور 3500 بود و تغییر نمیکرد

فقط کابل رایزر رو شما چطوری دستی ساختی ؟ :50_open_mouth:

در 3 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

بایوس مد کلا String یک مموری را در دیگری قرار میدهید . خودتون هم در صورت تجره میتونید انجام بدید. 

ممنون میشم یک مقدار بیشتر در مورد انتقال string مموری توضیح بدید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

کلیپ زیر را ببینید :

How To BIOS Mod ALL RX470/480/570/580 4&8GB GPU's

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

کلیپ زیر را ببینید :

How To BIOS Mod ALL RX470/480/570/580 4&8GB GPU's

آهان ، اینجا ما داریم تایمینگ مموری رو هم کاهش میدیم درسته؟

اینکار باگارانتی مشکلی نداره؟

درایور رو هم باید پچ کنیم؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

آهان ، اینجا ما داریم تایمینگ مموری رو هم کاهش میدیم درسته؟

اینکار باگارانتی مشکلی نداره؟

درایور رو هم باید پچ کنیم؟

اگر کارت مشکل بخوره و مشخص شود که بایوس زدید کارت از گارانتی خارج می شود.

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

اگر کارت مشکل بخوره و مشخص شود که بایوس زدید کارت از گارانتی خارج می شود.

اگر قبل از اینکه کارت به مشکل بخوره بایوس اصلی رو زده باشیم چطور ، باز هم مشخص میشه؟

با اینکار تایمینگ مموری کاهش میدیم؟

لینک به دیدگاه

دوستان اینم وضعیت ماین بنده 

جهت تست و کنجکاوی بیشتر :14_relaxed:

bbvbvbvbvb.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

شما بایوس مد هم کردید؟ چون هش ریتتون از 480 بیشتر ه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

bbvbvbvbvb.jpg

به به خوشحال میشم میبینم کسیکه تازه وارد کاری شده، اینقدر خوب پیشرفت میکنه.

یجورایی خوشحال میشم ببینم کسی بخاطر این تاپیک، به جایی برسه. میدونم ممکنه برخی ها ضرر کنن،میدونم ممکنه بازار کارت گرافیک کمی متاثر بشه، ولی اگر بشه کسی بتونه درآمدی کسب کنه من واقعا خوشحال میشم.

================

البته هیچ هم لازم نیست حتما ده ها کارت گرافیک بخرید، آقایون میتونن روی سکه هایی که احتمال پیشرفتشون هست و روی همین کارت گرافیکتون هفته ای 1عدد براحتی میتونید استخراج کنید، سرمایه گذاری کنید و سال بعد درو کنید. باور کنید اینجوری نه به بازار کارت گرافیک صدمه ای میخوره و نه شما لازمه خرج اضافه کنید.کمی دنبال این قضیه باشید و سکه های مستعد پیشرفت رو پیدا کنید و رووشون استخراج انجام بدید.

انشالله موفق باشید توی اینکار:100_pray:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

شما بایوس مد هم کردید؟ چون هش ریتتون از 480 بیشتر ه

بله دوست عزیز ولی آماده نگرفتم همون بایوس خودمو یه تعقیر کوچولو دادم و خیلی راحته خواستی بگو توضیح بدم بهتون 

در 48 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

به به خوشحال میشم میبینم کسیکه تازه وارد کاری شده، اینقدر خوب پیشرفت میکنه.

یجورایی خوشحال میشم ببینم کسی بخاطر این تاپیک، به جایی برسه. میدونم ممکنه برخی ها ضرر کنن،میدونم ممکنه بازار کارت گرافیک کمی متاثر بشه، ولی اگر بشه کسی بتونه درآمدی کسب کنه من واقعا خوشحال میشم.

================

البته هیچ هم لازم نیست حتما ده ها کارت گرافیک بخرید، آقایون میتونن روی سکه هایی که احتمال پیشرفتشون هست و روی همین کارت گرافیکتون هفته ای 1عدد براحتی میتونید استخراج کنید، سرمایه گذاری کنید و سال بعد درو کنید. باور کنید اینجوری نه به بازار کارت گرافیک صدمه ای میخوره و نه شما لازمه خرج اضافه کنید.کمی دنبال این قضیه باشید و سکه های مستعد پیشرفت رو پیدا کنید و رووشون استخراج انجام بدید.

انشالله موفق باشید توی اینکار:100_pray:

فدای شما عزیز . وقتی استاد کارش درست باشه دانش آموزاهم خوب یاد میگیرن دیگه :3_grin:

من کلا از این جور چیزا لذت میبرم . البته نمیخوام به طور حرفه ای دنبالش کنم . کار جالبی هست و اگر کسی وقتش و هزینه اش رو داشته باشه به نظرم خوب میشه پیشرفت کرد . من که متاسفانه نه وقتشو دارم و نه هزینشو . پسر داییم خیلی جدی گیر داده به این کار و ماهم از شما یاد میگیریم و به اون یاد میدیم ( کلاسم براش میزاریم :8_laughing:) الانم تاپیک زدم براش کارت تهیه کنم اگر گیر بیاد فعلا 2 تا کارت بیشتر نداره 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

بله دوست عزیز ولی آماده نگرفتم همون بایوس خودمو یه تعقیر کوچولو دادم و خیلی راحته خواستی بگو توضیح بدم بهتون 

ممنون اگه توضیح بدید

داخل ویدئویی که دوستمون گذاشتند دیدم به چه صورت هست

تایمینگ رم تغییر میکنه درسته؟

درایور رو هم پچ کردید؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود به ماینر های لیون کامپیتر میخواستم نظرتون رو درمورد کارت گرافیک R9 390 بپرسم 2عدد گیر اوردم  به درد ماین خوردن میخوره یا نه کدوم گرافیک رو پیشنهاد میکنین  

>>>>پاور من هم 850 گرین با کارت طلایی هست برای R9 390  جواب  میده 

>>>>>خروجی این دو گرافیک چند مگاهش میباشد 

>>>>>بعد از مرور زمان آیا کم نمی یاره تو مگاهش 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

شاید دما بالاست یا مشکلی با درایور دارید ، چون دیدم زده بودید وقتی درصد فن رو بیشتر میکنید بهتر میشد 

من با انویدیا مشکل داشتم مموری رو هرچقد میبردم بالا باز هم در کلیمور 3500 بود و تغییر نمیکرد

فقط کابل رایزر رو شما چطوری دستی ساختی ؟ :50_open_mouth:

دما برای من در دور فن پنجاه درصد بین 46 درجه تا 50 درجه هست زیاده؟

شنیدم کارتای 460 قیمتشون شده 1 تومن !!!!!!!! عجب وضعی...

لینک به دیدگاه

سلام. بچه ها ریگ دومم داره آماده میشه. میخام یک کوین دیگه استخراج کنم.

DASH چطوره؟

ZEC چطور؟

لینک به دیدگاه

اقا داستان چیه تهش چه قد میمون میمونه کار کنیم

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، zilo گفته است :

سلام. بچه ها ریگ دومم داره آماده میشه. میخام یک کوین دیگه استخراج کنم.

DASH چطوره؟

ZEC چطور؟

یه پیام به این ربات تلگرام بده جوابت میده 

@WhatToMine_bot

فقط کافیه مدل گرافیک و تعدادشو بگی آنلاین بهت میگه بهترین استخراج چیه 

من باشم میرم سراغ این سه مورد : مونرو XMR- اتریم کلاسیک ETC -اتریوم ETH   و تبدیلش میکنم به BTC 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...