رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، The13eauty گفته است :

نوشتم و این شد ولی از قبلی بهتر شد منتها بازم کار نمیکنه

راستی دوال ماین هم نمیکنم

پس احتمالا ماینر گیت، اتریوم رو در نرم افزار Ethminer و gnoil ساپورت میکنه.فقط.

اتریوم روی کلیمور، از طریق اکانت مخصوص به خودتون توضیحش توی ویدیو ها هستند.

قربانت.

در 16 ساعت قبل، zilo گفته است :

دوستان من اگر بخوام به ZEC تغییر بدم ماینمو چی کار باید انجام بدم؟

استخراج Z Cash برای کلیمور مخصوص گرافیک های Amd »»»

https://mega.nz/#F!P0ZjFDjC!Cmb-ZRqlbAnNrajRtp4zvA

ورژن 12.5 Catalyst رو دانلود کن.

و توی فایل bat. این رو بنویس»

ZecMiner64.exe -zpool zec.pool.minergate.com:3357 -zwal YOUR_EMAIL -zpsw x -i 2 -allpools 1

خبرشو بدید.موفق باشین.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ماینینگ با 200 عدد گرافیک 580 :o و کمک به خنک کردن آنها با 1 عدد اسپیلیت و 2 عدد پنکه و در نتیجه پارو کردن تمام بیت کوین های موجود :ph34r:

بعد از دیدن این ویدیو به این نتیجه رسیدم که ماینینگ با 1 عدد گرافیک واقعا بچه گانه و خنده داره xD

ویرایش شده توسط erfan90ir
لینک به دیدگاه

بچه ها به زودی آموزش درست کردن رایزر رو قرار میدم که گیر این دلال های سود جو نیوفتید که رایزر USB3 چهل تومنیو میدن 90 تومن!

لینک به دیدگاه

محسن جان در مورد Komodo  اطلاعاتی داری؟

میگن آینده اینه .... 

البته حرف زیاد میزنن میدونم . ولی اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم

----

کلا   اتر خیلی بد شده / من نسبت به 2 هفته پیش  در امدم پایین اومده و مطمئنا  بدترم خواهد شد

دنبال اینم که بتونم انالیز کردن رو یاد بگیرم و روی کوین های دیگه کار کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamedrock گفته است :

محسن جان در مورد Komodo  اطلاعاتی داری؟

میگن آینده اینه .... 

البته حرف زیاد میزنن میدونم . ولی اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم

----

کلا   اتر خیلی بد شده / من نسبت به 2 هفته پیش  در امدم پایین اومده و مطمئنا  بدترم خواهد شد

دنبال اینم که بتونم انالیز کردن رو یاد بگیرم و روی کوین های دیگه کار کنم

سلام.

در مورد کومودو تحقیق کردم، نوشته یکی از فورک های زد کشه،که اونم یکی از فورک های بیت کوینه!

در واقع کومودو اصلا اینگار کامل نیست، فقط 1دولاپر داره و هیچ توضیح کامل در موردش ارائه نشده. استخر خوبی هم نداره.آینده اش واقعا مشخص نیست.

سکه ای آینده داره که الگوریتمش ضد Asic باشه و مقدار سکه های تولیدیش کم باشه و روند و اصولش بر مبنای ریاضیات باشه.مثلا همینجوری کیلویی 1000سکه به ازای هر بلاک بده خو این پس فردا میشه میلیارد ها سکه، این میلیارد ها سکه رو نمیشه قیمتشون رو برد بالا.شدنی نیست.ولی مثلا بیتکوین نهایت به 21میلیون عدد سکه میرسه.محدوده، مثل طلا با ارزشه.هیچوقت قیمتش از یه حدی پایینتر نمیاد.برای همین قابل اطمینان تره.

سکه های قابل رشد پیدا کردن واقعا سخته ولی تحلیل خوب داشته باشی و 6ماه ماین کنی، قشنگ دستت میاد و یه پا سرمایه گذار میشی واسه خودت.

شما پول سیستمت رو در بیار، وقتی اتریوم داشت سقوط میکرد سریع بگرد سکه های با ارزش شبیهش مثل zcash و برخی های دیگه،روی اونها ماین انجام بده. و بگرد سکه های ارزونی که احتمالا رشد فوق العاده ای خواهند داشت رو پیدا کن.همین که گشتی به komodo رسیدی خوبه،متوقف نشو و بگرد و سکه های بهتری پیدا کن.

منم همینطور آنالیزشون رو خیلی خوشم اومده :D یجورایی دوس دارم کنجکاوی کنم ببینم چجوریاست.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسختون

یک مثال : اگر  ما تعدادمون زیاد باشه . مثلا 2000 نفر و بریم یک سکه ای رو ماین کنیم آیا او نسکه رشد میکنه؟ 

چون قطعا اگر پولمونو تبدیل به اون کنیم رشد خواهد کرد...

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hamedrock گفته است :

ممنون بابت پاسختون

یک مثال : اگر  ما تعدادمون زیاد باشه . مثلا 2000 نفر و بریم یک سکه ای رو ماین کنیم آیا او نسکه رشد میکنه؟ 

چون قطعا اگر پولمونو تبدیل به اون کنیم رشد خواهد کرد...

بصورت کلی بله.

اگر طرفداران یک سکه (افراد ماینر) زیاد باشن، یعنی وقت و انرژی بیشتری داره صرف سکه میشه (مثل بیت کوین) و این یعنی سکه داره ارزشمند میشه (سختی سکه داره زیاد میشه،بلاک چین داره گسترده میشه،سکه طرفدار داره و زیاد خرید و فروش میشه)

تقریبا میشه گفت هرچقدر سکه بیشتر ماین بشه اون سکه رشد میکنه.البته خیلی زیاد بستگی به سازندگان سکه،نوع الگوریتم و آینده نگریش، و سرمایه گذاران داره که قیمت سکه رو کنترل میکنن و خیلی مسائل پیچیده ی دیگه.

البته هرچقدر سختی بره بالا، ارزش سکه میاد پایین در بین ماینر ها، ولی ارزش سکه میره بالا در بین سرمایه گذارا! برای همین اتریوم رفته بالا،خیلی هم حبابی رفته بالا! و ارزش سکه ی اتریوم برای ماینر ها (ماها) خیلی بد شده،اصلا نمیشه دیگه استخراجش کرد! ولی برای سرمایه گذارا خوبه، چون طرفدار داره! چون امنیت سیستم بالا تر رفته، چون مردم بیشتری خرید و فروشش میکنن.اینجا سرمایه گذارا سود میکنن.

کی ماینر ها سود میکنن؟! ماینر های اولیه که سکه هاشون رو نگه میدارن و موقعیکه سرمایه گذارا قیمت سکه رو تکون میدن و میارن بالا،ماینر های حرفه ای سکه های زیادشون رو یهو میفروشن،شوک میدن به بازار و سکه یهو افت قیمت میکنه اینجا سرمایه گذارا یکم ضرر میکنن.ولی در نهایت سرمایه گذارا پیروز میشن.هرچند ماینر ها براحتی میتونن سکه های دیگه رو ماین کنن!!

اینم بگم برخی سکه ها اونقدر ارزونن که ارزش نداره بری ماینشون کنی،میخریشون و نگهشون میداری برای مبادا.مثلا پارسال اتریوم 1دلار بود، ارزش داشت بری 15میلیون تومن بدی ریگ ببندی واسه استخراج؟! نه! میرفتی 4میلیون تومن میدادی 1000عدد سکه میخریدی.یکسال صبر میکردی (الآن) و با قیمت 250دلار هرکدومش رو میفروختی (سر جمع 250هزار دلار! 1میلیارد تومن!!!)

خیلی پیچیده،ولی جالب ـه :D 

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، zilo گفته است :

بچه ها به زودی آموزش درست کردن رایزر رو قرار میدم که گیر این دلال های سود جو نیوفتید که رایزر USB3 چهل تومنیو میدن 90 تومن!

ممنون دوست عزیز منتظر هستم 

لینک به دیدگاه

یه تجربه از کلیمور 

با دستور"-tstop 70" شما به برنامه میگید که دما از 70 رفت بالاتر ماین رو متوقف کنه  این برای کسانیکه مانیتورینگ نمیکنن یا وقتشو ندارن و هواشون گرمه مثل من به کار میاد 

دستور "-di 2345"  شما به برنامه میگید که از کارت 0 و 1 تو ماین استفاده نکنه اینو من ست کردم وقتی گیم میزنم نخوام ماینو متوقف کنم یعنی کارت اولیم میره برای گیم و 4 تا بعدی میره برای ماین

لینک به دیدگاه

با سلام و درود به دستان عزیز این هم  لینک سایت اموزشی بیت کویین به من که خیلی کمک کرد 

https://bitcoin.org/fa/

لینک به دیدگاه

دوستانی که دارن از رایزر های 1X به 1x استفاده میکنن یا میخان یک رایزر ارزون کار راه انداز داشته باشن.

اول یکی از اینا نیاز دارید :

http://digik.ir/کابل-فلت-افزایش-طول-پورت-PCIE-1X-گرافیک?search=pci

دو تا کار باید انجام بدید تا این رایزر برای گرافیک کار کنه.

اول این که این قسمت پلاستیکی رو باید جدا کنید

من با تیغ کاتر با حوصله جداش کردم(اگر تیغ رو گرم کنید مثل کره میتونید ببریدش).

001.jpg.00855c649accbddfe28921c676d23606.jpg

دومین کاری که باید بکنید وصل کردن دو پین PRSNT#1به PRSNT#2 هست که در شکل نشون میدم میتونید روی رایزر متصل کنید میتونید روی مادربورد این کارو انجام بدین فرق نمیکنه ولی اشتباه نزنید که مادربورد کرافیک رم سی پی یو همه با هم میسوزن.سیم رشته یی استفاده نکنید.سیم زیاد نباید ضخیم باشه چون پین ها رو خراب میکنه.

002.jpg.187f33b374b5e79aeb752739e81cff65.jpg

این پین های پین های هات پلاگ دیتکشن هست .

تا اینجا کار تمومه و بدون لحیم کاری میتونید استفاده کنید.

-----------------

اگرم دوست داشتید میتونید یک مالکس برق به چند تا پین لحیم کنید که اونم باید انجام بدم تست کنم اگر مشکلی نبود آموزشش رو قرار میدم.

ویرایش شده توسط zilo
لینک به دیدگاه

امروز کلی به اعداد و ارقام درصد ها خیره شده بودم. به سایت های هر کوینی وارد میشدم و در فروم ها بیوگرافی کوین مدیران ارشد و... مطالعه میکردم

واقعا دنیای جذابی داره اگر بتونیم متوجه بشیم که کی  روی چی باید سرمایه گذاری کرد .

خوشحال میشم دوستان اطلاعاتشونو در این زمینه   اینجا در میون بگذارند

لینک به دیدگاه

خرید تعداد زیاد سکه با قیمت پایین بهتر ا زخرید سکه کم با قیمت بالا است.مثلا اتر کلاسیک اگر 100 تا داشته باشید و به قیمت 15 دلار و بعد از چند سال قیمت به 100 دلار برسد در این صورت شما به ثروت بالایی دست پیدا می کنید.برای  اتر چون قیمتش بالاست شما تعداد واحد کمتری میگیرید و اگر قیمت بالا رود تا مرز مثلا 900 دلار و چون تعداد واحد اتر کم هست میزان جهش کمتر از اتر کلاسیک است.

برای همین Rig خودم یکی برای اتر و یکی برای اتر کلاسیک تقسیم کردم.

لینک به دیدگاه

خب دوستان  وضعیت ماینینگ وبیت کوین چطوره الان شروع کنیم ؟ من الان میتونم تا 300تا ببندم چی لازم دارم وچقدر در میاد

لینک به دیدگاه

برای تریدرها وضعیت به شدت قرمزه. خون و خون ریزی!  پیشنهاد اکثریت صبر هست.

1.PNG

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ali.kordani گفته است :

1.PNG

تا 100 میاد پایین ایتریوم  از نظر من تا ماینر های خورد خورد از دور خارج بشن.

من همین الانشم رفتم روی کوین های دیگه مثل zec

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hamedrock گفته است :

امروز کلی به اعداد و ارقام درصد ها خیره شده بودم. به سایت های هر کوینی وارد میشدم و در فروم ها بیوگرافی کوین مدیران ارشد و... مطالعه میکردم

واقعا دنیای جذابی داره اگر بتونیم متوجه بشیم که کی  روی چی باید سرمایه گذاری کرد .

خوشحال میشم دوستان اطلاعاتشونو در این زمینه   اینجا در میون بگذارند

در 4 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

خرید تعداد زیاد سکه با قیمت پایین بهتر ا زخرید سکه کم با قیمت بالا است.مثلا اتر کلاسیک اگر 100 تا داشته باشید و به قیمت 15 دلار و بعد از چند سال قیمت به 100 دلار برسد در این صورت شما به ثروت بالایی دست پیدا می کنید.برای  اتر چون قیمتش بالاست شما تعداد واحد کمتری میگیرید و اگر قیمت بالا رود تا مرز مثلا 900 دلار و چون تعداد واحد اتر کم هست میزان جهش کمتر از اتر کلاسیک است.

برای همین Rig خودم یکی برای اتر و یکی برای اتر کلاسیک تقسیم کردم.

کاملا صحیح.

خیلی بحث جالبیه، فقط مشخص نیست بایستی توجهمون به چه مبحثی باشه. من از لحاظ الگوریتم خیالم راحته و فهم خوبی ازش پیدا کردم هر موقع خواستم بفهمم سکه با ارزشه یا نه یه نگاه به پی دی اف اصلیش و الگوریتمش میندازم میشه فهمید خوب ساخته شده یا الکیه.

ولی توی بورس و سرمایه گذاری این نمودار هاش واقعا گیج کنندست.یهو جهش بالا، سقوط و جهش و سقوط.درک خوبی از این نمودار ها داشته باشید کلاهتون پس معرکه است!

در 4 ساعت قبل، mohammad1070 گفته است :

خب دوستان  وضعیت ماینینگ وبیت کوین چطوره الان شروع کنیم ؟ من الان میتونم تا 300تا ببندم چی لازم دارم وچقدر در میاد

الآن که سقوط بیشتری داریم تا صعود.واسه شروع خوب نیست!

واسه خریدن سکه خوبه. ماینینگ روی برخی سکه ها سود آوری داره.

الآن منظورت 300میلیونه؟ نه اصلا پیشنهاد نمیکنم این مقدار هزینه کنید.نهایت 1ریگ 15میلیونی ببندید و آزمون و خطا کنید دستتون بیاد سپس که حرفه ای شدی برو بزن سکه ها رو استخراج کن.

در 3 ساعت قبل، ali.kordani گفته است :

1.PNG

بهترین را صبر کردنه.یکی دو هفته دیگه مشخص میشه

در 2 ساعت قبل، zilo گفته است :

تا 100 میاد پایین ایتریوم  از نظر من تا ماینر های خورد خورد از دور خارج بشن.

من همین الانشم رفتم روی کوین های دیگه مثل zec

نه، بعید میبینم زیر 200دلار بیاد.

زمانیکه توی سال 2013 بیت کوین بشدت رشد کن، و بشدت سقوط کرد، از نصف رشدش کمتر نشد.اتریوم هم به 400دلار رشد رسید، بعید میبینم به زیر 200دلار برسه.

دلیلش هم حبابی بودنش نیست، دلیلش طرفداران بسیار زیادیه که پیدا کرده.دلیلش اینه دومین سکه ی دنیاست. دومین بودن خودش میتونه کمک کنه سکه هیچوقت از یک قیمتی پایینتر نیاد.

همین بیت کوین هم مثلا شده 2500دلار ولی بعید میبینم تحت هیچ شرایطی به زیر 1200دلار سقوط کنه.

البته اینها تصورات منه.باید دید که چه میشه...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

کاملا صحیح.

خیلی بحث جالبیه، فقط مشخص نیست بایستی توجهمون به چه مبحثی باشه. من از لحاظ الگوریتم خیالم راحته و فهم خوبی ازش پیدا کردم هر موقع خواستم بفهمم سکه با ارزشه یا نه یه نگاه به پی دی اف اصلیش و الگوریتمش میندازم میشه فهمید خوب ساخته شده یا الکیه.

ولی توی بورس و سرمایه گذاری این نمودار هاش واقعا گیج کنندست.یهو جهش بالا، سقوط و جهش و سقوط.درک خوبی از این نمودار ها داشته باشید کلاهتون پس معرکه است!

الآن منظورت 300میلیونه؟ نه اصلا پیشنهاد نمیکنم این مقدار هزینه کنید.نهایت 1ریگ 15میلیونی ببندید و آزمون و خطا کنید دستتون بیاد سپس که حرفه ای شدی برو بزن سکه ها رو استخراج کن.

زمانیکه توی سال 2013 بیت کوین بشدت رشد کن، و بشدت سقوط کرد، از نصف رشدش کمتر نشد.اتریوم هم به 400دلار رشد رسید، بعید میبینم به زیر 200دلار برسه.

دلیلش هم حبابی بودنش نیست، دلیلش طرفداران بسیار زیادیه که پیدا کرده.دلیلش اینه دومین سکه ی دنیاست. دومین بودن خودش میتونه کمک کنه سکه هیچوقت از یک قیمتی پایینتر نیاد.

همین بیت کوین هم مثلا شده 2500دلار ولی بعید میبینم تحت هیچ شرایطی به زیر 1200دلار سقوط کنه.

دیشب تا 180 آمد.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

کاملا صحیح.

محسن جان اگر میتونی در شناخت الگوریتم ها کمی تجربه ات رو بنویس 

مرسی

لینک به دیدگاه

با راهنمایی دوستان تو این تاپیک تو این کار سرمایه گذاری کردم و از یک هفته پیش ماینینگ رو شروع کردم. اما از اون موقع ارزش ارزهای دیجیتال مدام داره سقوط می کنه. آیا این به معنی پایان دوران سودآوری ماینینگه و باید به فکر فروش هر چه زودتر قطعات خریداری شده باشم تا از ضرر بیشتر جلوگیری بشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

با راهنمایی دوستان تو این تاپیک تو این کار سرمایه گذاری کردم و از یک هفته پیش ماینینگ رو شروع کردم. اما از اون موقع ارزش ارزهای دیجیتال مدام داره سقوط می کنه. آیا این به معنی پایان دوران سودآوری ماینینگه و باید به فکر فروش هر چه زودتر قطعات خریداری شده باشم تا از ضرر بیشتر جلوگیری بشه؟

نه عزیز.این موقتی هست.ولی تضمین هست که قبل از سال 2018 قیمت اتر به بالای 300 دلار برسد.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

نه عزیز.این موقتی هست.ولی تضمین هست که قبل از سال 2018 قیمت اتر به بالای 300 دلار برسد.

شما از کجا مطمئنی؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

شما از کجا مطمئنی؟

با سلام  دوست من به این کار میگن  سرمایه گذاری  و در سرمایه گذاری همیشه ریسک وجود داره چون اگه ریسکی وجود نداشته باشه سرمایه گذاری هم وجود نداره 

>>>>>البته این نظر بنده هست<<<<<<

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

شما از کجا مطمئنی؟

شما اگر روی سرمایه گذاری دراز مدت کار کنید مطمئنا به سود کلانی می رسید اما اگر برای کمتر از 6 ماه کار کنید یعنی ضرر.پس اول تکلیف خودتان برای یک سال آینده روشن کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

شما اگر روی سرمایه گذاری دراز مدت کار کنید مطمئنا به سود کلانی می رسید اما اگر برای کمتر از 6 ماه کار کنید یعنی ضرر.پس اول تکلیف خودتان برای یک سال آینده روشن کنید.

درود دوست عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...