رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه کاری که انجام دادید رو به اشتراک می گذارید اما فک نمی کنم اینکار اصولی باشه و شاید خیلی زود به مین بورد آسیب بزنه یا کارت گرافیک...

یک مدل از این فلت ها هم هست که 1 به 16 هستند قیمتشون هم کمتره دیدم یکی از دوستان داخل فروم داره قیمت 45 میده اما اونها هم  برق دارند تازه خیلی قدیمی هم هستند اگه اشتباه نکنم

pci 16x برق 75 واتی رو باید تامین کنه اما x1 حداکثر 10 وات رو تامین می کنه ، حالا با این تفاسیر کارت گرافیک چطور برقی که قرار بوده از pci-e در خواست کنه رو تامین می کنه؟

-------------------

دوستان من 480 رو بایوس مد کردم تایمینگ 0.1625 رو در بعدی ها کپی کردم (در ویدئو ها دیدم تایمینگ 0.1500 رو کپی می کرد اما در اون حالت ناپایدار بود...) و فرکانس رو مموری هم 2075 گذاشتم (2150 هم همینکه کیمور باز می کردم کرش می کرد) ، فرکانس هسته هم 1100 ، با این تفاسیر 28.2 مگاهش میگیرم ، اگه به نظرتون باز هم مموری زیاد اور شده کمتر کنم

ولتاژ هم 0.985 زده.... البته دما کمی بالا هست یکی از کارت ها 65 و بقیه 73-75 البته فن رو تنظیم کردم که مقداری سریعتر گردش کنه کارتی که 75 درجه هست 50%

------------------

تاپیک بعد از آموزش های خوب جناب محسن همچنان داره به سمت های خوبی میره که انشاالله بتونیم سرمایه گذاری خوبی هم انجام بدیم

از همگی ممنونم

من زیاد از مد کردن سر رشته ندارم ولی کلا دمایی یبالایی دارید میگیرید بنظرم و اگر کارتون واقعا ماینینگ هست که باید از بزرگان مشورت بگیرید ولی اگر در حد تست بوده که بنظرم برگردون حالت اول و خودتو با یک گرافیک حیرون نکن :). من ۲۰ دلار از ۴۸۰ با اتر کشیدم بیرون و تبدیل کردم به بیت کوین و زدم به شارژ والت استیمم که دو هفته ای طول کشید البته مداوم در حال ماین نبوده. و الان بنظرم نمیصرفه که گرافیکمو الکی اینقدر فشار بیارم براش . بهرحال نظر شخصیم بود . خوشحال میشم اگر تونسته باشم راهنمایی کنم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

Ethereum Mining is Dead: Price Drops, Difficulty Booms

ظاهرا اوضاع داره برمیگرده که یه سری دوستان هم کارتاشون رو برای فروش گذاشتن تو انجمن:

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، HeX گفته است :

ظاهرا اوضاع داره برمیگرده که یه سری دوستان هم کارتاشون رو برای فروش گذاشتن تو انجمن:

دیگه فکر نکنم این کارت ها به درد ماین کردن بخوره پدرش رو در اورده  

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

دیگه با یکی دوتا ریگ ارزش نداره  همه کوینا اومدن پایین دیفیکالتی رفته بالا فعلا که تریدرا هم زدن تو همدیگه و ضرر دادن مگر اونایی که صبر کنن احتمال برگشتش هست ولی دیگه دیفیکالتی که برنمیگرده 

تازه ما الان تو EPOCH   133 هستیم و مونده تا به 160 برسیم  اون موقع فکرکنم 5 تا ریگ در هفته شاید چنتا اتر استخراج کنه  

نظر من اینه که صبر از ضرر بهتره فقط خدا رحم اونی بکنه که وام های میلیونی از بانک گرفته به امید برگشت سریع سرمایه اش همین الانشم داشتم با یکیشون صحبت میکردم خیلی استرس داشت خوب شد خودم پامو از گلیمم درازتر نکردم :D

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

در هر صورت ورق بر میگشت یه روزی!

طبق گفته تعدادی از دوستان بزودی کارت های ۴ گیگ دیگه بدرد ماین اتریوم نمیخورن و اساتید ماینر میریزن تو بازار به اسم فوق کم کارکرد در حد تست باز شده!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

تازه ما الان تو EPOCH   133 هستیم و مونده تا به 160 برسیم  اون موقع فکرکنم 5 تا ریگ در هفته شاید چنتا اتر استخراج کنه  

یه توضیحی راجب Epoch  مرحمت میکنید؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

یه توضیحی راجب Epoch  مرحمت میکنید؟

به معنی عصر یا دوره است که تو کریپتوکارنسی و استخراج میزان سختی رو نشون میده 

اگر اشتباه نکرده باشم تو اتریوم هر 30هزار بلاک یک دوره افزایش سختی داریم

کارت 4 گیگ تا Epoch  140-150 میتونه جواب بده و اگه زرنگ باشی و اطلاعات داشته باشی نیاز به فروش نیست و بذار رو ماین کردن سکه های با ارزش دیگه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

به معنی عصر یا دوره است که تو کریپتوکارنسی و استخراج میزان سختی رو نشون میده 

اگر اشتباه نکرده باشم تو اتریوم هر 30هزار بلاک یک دوره افزایش سختی داریم

کارت 4 گیگ تا Epoch  140-150 میتونه جواب بده و اگه زرنگ باشی و اطلاعات داشته باشی نیاز به فروش نیست و بذار رو ماین کردن سکه های با ارزش دیگه 

ممنون از توضیحاتتون

لینک به دیدگاه

آقایون یک اخطار ریز به خریداران کارت های گرافیک ماین شده»

کارت هایی که بایوسشون مُد شده باشه، ممکن هست از طرف گارانتی کننده قابل تشخیص باشند، لذا گارانتی اونها یقیناً باطل میشه.

به این مورد توجه کنید: فارق از فشاری که به کارت های ماین شده اومده، کارت های ماین شده رو با قیمت بالا نخرید بهیچوجه بخاطر احتمال باطل بودن گارانتی.

من اطلاعاتم در این مورد کامل نیست پس از دوستان میخوام از گارانتی کننده این مسئله رو جویا بشید»  آیا اگر بایوس برگرده به قبل، گارانتی همچنان باطل میمونه؟

ممنونم.:100_pray:

چطور بفهمیم یک کارت ماین شده؟

1.  فروشنده بصورت دسته ای کارت میفروشه (معمولا 6تا 6تا، چراکه هر 6عدد کارت، یک ریگ رو تشکیل میده، مثلا فروشنده ای که 12 کارت یا 18 کارت یا 24 کارت میفروشه، احتمال 99% کارت ها ماین شده هستند)
  2. فن کارت ها ممکن هست مشکل پیدا کرده باشند. (صدای بیشتر از حد معمول در دور بالا)
  3. کارت ها ممکن هست دمای بیشتری در کارکرد معمول نسبت به کارت های معمولی، داشته باشند (از بین رفتن خاصیت خمیر سیلیکن بخاطر کارکرد مداوم پشت سر هم)
  4.  معمولا روی کارت ها گرد و خاک بیشتری قرار گرفته (اکثر ماینر ها، کارت ها رو روی قفسه و در فضای باز قرار میدن)

ماینر های محترم لطفا انصاف رو رعایت کنین، شما پول کارت ها رو که در آوردید لطفا دیگه به گیمر های بنده خدا رحم کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

آقایون یک اخطار ریز به خریداران کارت های گرافیک ماین شده»

کارت هایی که بایوسشون مُد شده باشه، ممکن هست از طرف گارانتی کننده قابل تشخیص باشند، لذا گارانتی اونها یقیناً باطل میشه.

به این مورد توجه کنید: فارق از فشاری که به کارت های ماین شده اومده، کارت های ماین شده رو با قیمت بالا نخرید بهیچوجه بخاطر احتمال باطل بودن گارانتی.

من اطلاعاتم در این مورد کامل نیست پس از دوستان میخوام از گارانتی کننده این مسئله رو جویا بشید»  آیا اگر بایوس برگرده به قبل، گارانتی همچنان باطل میمونه؟

ممنونم.:100_pray:

چطور بفهمیم یک کارت ماین شده؟

1.  فروشنده بصورت دسته ای کارت میفروشه (معمولا 6تا 6تا، چراکه هر 6عدد کارت، یک ریگ رو تشکیل میده، مثلا فروشنده ای که 12 کارت یا 18 کارت یا 24 کارت میفروشه، احتمال 99% کارت ها ماین شده هستند)
  2. فن کارت ها ممکن هست مشکل پیدا کرده باشند. (صدای بیشتر از حد معمول در دور بالا)
  3. کارت ها ممکن هست دمای بیشتری در کارکرد معمول نسبت به کارت های معمولی، داشته باشند (از بین رفتن خاصیت خمیر سیلیکن بخاطر کارکرد مداوم پشت سر هم)
  4.  معمولا روی کارت ها گرد و خاک بیشتری قرار گرفته (اکثر ماینر ها، کارت ها رو روی قفسه و در فضای باز قرار میدن)

ماینر های محترم لطفا انصاف رو رعایت کنین، شما پول کارت ها رو که در آوردید لطفا دیگه به گیمر های بنده خدا رحم کنید.

با سلام  محسن عزیز

از چند ماینر اینوشنیدم پس مطمن نیستم ولی میگفتن با برگرداندن بایوس به حالت قبل گارانتی نمیتونه تشخیص بده 

نکاتی که نوشتید کاملا درسته ولی من ماینر میشناسم خیلی ریز یکی یکی میفروشه اونم میگه درحد فلان بی ام دبلیو یا هرچیزی  

ماها باید درحق خودمون منصف باشیم تا یکی دیگه هم منصف باشه 

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

با سلام  محسن عزیز

از چند ماینر اینوشنیدم پس مطمن نیستم ولی میگفتن با برگرداندن بایوس به حالت قبل گارانتی نمیتونه تشخیص بده 

نکاتی که نوشتید کاملا درسته ولی من ماینر میشناسم خیلی ریز یکی یکی میفروشه اونم میگه درحد فلان بی ام دبلیو یا هرچیزی  

ماها باید درحق خودمون منصف باشیم تا یکی دیگه هم منصف باشه 

سلام دوست عزیزم.

والا اگر 2قانون ساده رو رعایت کنیم به این مشکل برنمیخوریم:

1. فروشنده ای که در چند ماه گذشته پی در پی کارت گرافیک میخریده مسلما ماینر هست.
  2. از فروشنده ای که هیچ پستی نداره و تازه وارد هست و معامله ای هم نداشته، پرهیز کنیم.

البته این درست نیست که همینجوری همه رو قضاوت کنیم، ولی واقعا دلم میسوزه میبینم به یه گیمر که بزور پول گرافیک جمع کرده، بخوان جنس داغون بندازن.این تاپیک مال علاقمندان به ماینر هست ولی بهرحال آدم باید چیزی که میدونه رو بگه.

فارق از این....

مشکل برمیگرده به خودمون نمیتونیم یکم تحمل کنیم بگذاریم کارت ها قیمتشون افت کنه، بعدش کارت و قطعات رو به قیمت منصفانه بخریم، شده جریان "نه به خودروی ملی" که این کمپین رو با یه وام تونستن بشکنن!

مشکل اینجاست که همه به قضیه ی بیستاندِر افکت میرسن: همه فکر میکنن که "اگر من یدونه کارت ماین شده به قیمت 1250تومن بخرم، برای کسی مشکلی پیش نمیاد که!همین یدونست!!" درصورتیکه همه همین فکرو کنن! همه گرافیک ها رو با قیمت بسیار بالا میخرن و بازار همچنان حبابی بالا میمونه.

این قضیه توی همه مسائل پیش اومده و بارها مشاهده کردیم... من والا واسه خودشون میگم،من که کامپیوترم رو بستم خیلی وقته و فعلا نیاز به خرید ندارم، ولی واقعا الکی قیمت ها حبابی بالاست.

لینک به دیدگاه

بله عزیزان این از قیمت اتریوم و اینم از بمب سختی ...

عزیزانی که هایپ شده بودن و هایپ می کردن

و کسانی که منو متهم می کردن که نمی خوای مردم درآمد داشته باشن :|:|:|

خوب بیاین و بازم بحث رو ادامه بدین  :4_joy::8_laughing::8_laughing::8_laughing:

راستی بازی تموم شده :)

ویرایش شده توسط Cube
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Cube گفته است :

چطوری ماینر!؟!

چه خبر کجا بودی این مدت نیومدی کمک!

راستی، قیمت اتر که برگشت روی 225 دلار با 20% رشد قیمت :D 

23_54.30_12072017.thumb.png.f580366f2e90e640fbea5888f640d725.png

آقای "هایپ هایپ"، هنوز بعد از 24صفحه، متوجه منظورِ این تاپیک نشدید؟

هدف "آموزش" بود، که به مرحمت همینجا، عده ی زیادی یاد گرفتن و از این بابت خیلی خوشحال شدیم. :) 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه کاری که انجام دادید رو به اشتراک می گذارید اما فک نمی کنم اینکار اصولی باشه و شاید خیلی زود به مین بورد آسیب بزنه یا کارت گرافیک...

یک مدل از این فلت ها هم هست که 1 به 16 هستند قیمتشون هم کمتره دیدم یکی از دوستان داخل فروم داره قیمت 45 میده اما اونها هم  برق دارند تازه خیلی قدیمی هم هستند اگه اشتباه نکنم

pci 16x برق 75 واتی رو باید تامین کنه اما x1 حداکثر 10 وات رو تامین می کنه ، حالا با این تفاسیر کارت گرافیک چطور برقی که قرار بوده از pci-e در خواست کنه رو تامین می کنه؟

-------------------

دوستان من 480 رو بایوس مد کردم تایمینگ 0.1625 رو در بعدی ها کپی کردم (در ویدئو ها دیدم تایمینگ 0.1500 رو کپی می کرد اما در اون حالت ناپایدار بود...) و فرکانس رو مموری هم 2075 گذاشتم (2150 هم همینکه کیمور باز می کردم کرش می کرد) ، فرکانس هسته هم 1100 ، با این تفاسیر 28.2 مگاهش میگیرم ، اگه به نظرتون باز هم مموری زیاد اور شده کمتر کنم

ولتاژ هم 0.985 زده.... البته دما کمی بالا هست یکی از کارت ها 65 و بقیه 73-75 البته فن رو تنظیم کردم که مقداری سریعتر گردش کنه کارتی که 75 درجه هست 50%

------------------

تاپیک بعد از آموزش های خوب جناب محسن همچنان داره به سمت های خوبی میره که انشاالله بتونیم سرمایه گذاری خوبی هم انجام بدیم

از همگی ممنونم

480 470 های غیر رفرنس تقریبا  0 وات از pci e  توان میکشن بعد از اون افتضاح مدل رفرنس.

بعدمادر برد هایی که مخصوص ماین هستن دارای پاور اضافی برای تمام درگاه های pci e هستن پس نگرانی نداره.

اضافه کردن مالکس هم به زودی قرار میدم. دوست عزیز هیچ فرقی با مدل های دیگه حتی 65 تومنی usb3 نداره. آنها هم همین کارو میکنند.

بعضی مدل های چیپ تبدیل 12 به 3.3 ولت به همراه چند تا خازن دکوری هم قرار میدن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Cube گفته است :

من  واقعا از این حرف  دوستمون  سر در نمی یارم    اقا محسن شما بگید کسی که توی این کار اصولی پیش بره با اطلاعات کامل پیش بره  به نظر شما  ضرر میکنه از خودم میگیرم من درواقع 3 میلیون کنار گزاشته بودم که برم گوشی برای خودم بگیرم و وقتی که با این کار اشنا شدم البته توسط<<<<< اقا محسن عزیز  من نوکرش هم هستم  اگه ایشون نبودن ما هم نبودیم دلیل بودن من و خیلی های دیگه ایشون هستن >>>>>  بیخیال گوشی شدم و  با خودم گفتم به نظر خودم گوشی برام اینده سازه  یا این کار   که این طور شد من وارد این کار شدم و تا الان جز خوبی و اطلاعات مفید از این کار چیز دیگه ای ندیدم  و خیلی راضی هستم  یک شخصی که تا یک ماه پیش  نمیدونست  ماینینگ چیه بیت کویین چیه اتریوم چه   ولی متاسفم برای بعضی ها که میخوان همونجایی که بودن بمونن  و حرکتی نکنن چون از حرکت کردن میترسن از تعییرات میترسن  ولی این قانون زندگیه قانون خوشبختیه   شما اگه به یک آبی نگاه کنین که راکت مونده صابته بعداز چند روز این آب به لجن کشیده میشه و فاصد میشه ولی اگه به رودخانه ها اب هایی که همیشه روان هستن نگاه کنیم همیشه پاک هست  حالا این حکایت بعضی ها است<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<بازم شرمنده که روانشناسیمون گل کرد >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

من  واقعا از این حرف  دوستمون  سر در نمی یارم    اقا محسن شما بگید کسی که توی این کار اصولی پیش بره با اطلاعات کامل پیش بره  به نظر شما  ضرر میکنه از خودم میگیرم من درواقع 3 میلیون کنار گزاشته بودم که برم گوشی برای خودم بگیرم و وقتی که با این کار اشنا شدم البته توسط<<<<< اقا محسن عزیز  من نوکرش هم هستم  اگه ایشون نبودن ما هم نبودیم دلیل بودن من و خیلی های دیگه ایشون هستن >>>>>  بیخیال گوشی شدم و  با خودم گفتم به نظر خودم گوشی برام اینده سازه  یا این کار   که این طور شد من وارد این کار شدم و تا الان جز خوبی و اطلاعات مفید از این کار چیز دیگه ای ندیدم  و خیلی راضی هستم  یک شخصی که تا یک ماه پیش  نمیدونست  ماینینگ چیه بیت کویین چیه اتریوم چه   ولی متاسفم برای بعضی ها که میخوان همونجایی که بودن بمونن  و حرکتی نکنن چون از حرکت کردن میترسن از تعییرات میترسن  ولی این قانون زندگیه قانون خوشبختیه   شما اگه به یک آبی نگاه کنین که راکت مونده صابته بعداز چند روز این آب به لجن کشیده میشه و فاصد میشه ولی اگه به رودخانه ها اب هایی که همیشه روان هستن نگاه کنیم همیشه پاک هست  حالا این حکایت بعضی ها است<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<بازم شرمنده که روانشناسیمون گل کرد >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

نه واقعا از من تعریف نکن،یک "نام کاربری"بیشتر نیستم فقط همین. واقعیت اینه که فکر میکنم دوستمون Cube تصور میکنه با ورود ایرانی ها به این کار،ممکنه بازار سکه ها به هم بخوره. یا تصور میکنه خیلی از ایرانی ها دوس دارن اینکارو انجام بدن و گرافیک ها نایاب میشن، درصورتیکه کافیه به کسانیکه اهل ریسک نیستن ولی فکر میکنن ماینینگ خوبه، بهشون نشون بدی که سکه ها صد ها دلار در عرض یک هفته بالا پایین میشن، سریع در میرن! چون خیلی از ماها ریسک پذیر نیستیم.

خیلی از ماینر ها،حتی حوصله خوندن این تاپیک هم ندارن، خیلی هاشون الآن کارت هاشون رو میفروشن حتی با اینکه من و برخی از دوستان هم نوشتیم احتمال زیاد برمیگرده به رشد قبلی،شاید نزدیک بشه به بیت کوین، خیلی هاشون اصلا مطالعه ای روی این کار ندارن، فقط فکر میکنن گنج کشف کردن که میرن ماین میکنن و میلیاردر میشن، نمیگن هزار تا قضیه پشت پرده هم داره و بایستی مطالعه کنن و پیگیر باشن.

تا قبل از این دنیای سرمایه گذاری واسم جالب بود،الآن خیلی جالب تر شده واسم.

من والا نمیخوام برای کسی دردسر درست کنم برای همینه هیچوقت بطور قطع پیشنهاد ندادم همه گرافیک بخرن و برن توی کار،ولی میدونم به جز سود، هیچ ضرری نداره. یعنی سودش کم و زیاد میشه،ولی ضرر نداره جز همون پولی که خرج گرافیک میکنید.مصرف برقش واقعا پایینه بخصوص با نرخ پایین برق در ایران.مصرف اینترنت تقریبا نداره! ولی براحتی براحتیییی میشه سر هرسال،تمام پولی که خرج ریگ کردی، همون رو برگردونی (در بدترین شرایط بازار سکه ها و سقوطشون رو گفتم،نه شرایط خوب رو،در شرایط خوب سر دو سه ماه تمام پول ریگ برمیگرده)

منظورم از کلمه ریگ همون سیستم ماینینگ که معمولا 6گرافیکه هست.

خلاصه هیچوقت دونستن یک موضوع، اشتباه نیست. برای همینه با اینکه خیلی ها گفتن که کار اشتباهی کردی که این مسئله رو بیان کردی که مردم برن ضرر کنن، ولی باز هم به خودم میگم دونستن، ایراد نیست.شاید برخی ها عجله ای اشتباهی انجام بدن،ولی خیلی های دیگه ممکنه به نتیجه مثبتی برسن.

امیدوارم...:100_pray:

لینک به دیدگاه

خدا انصاف بده به ماینر جماعت! گرافیک 1070 msi بهترین مدلش تو خرداد 1.7 بود الان ک نایاب شده وقتی هم ک بود 2 تومن بود! کار منو ک خیلی خراب کردن! میتونستم 1070 بگیرم و راحتر بازی کنم ولی الان مجبورم 1060 بگیرم

اونم باز تموم شده تو سایت! تو رو خدا رحم کنین ! چرا ایرانیا شور هر چیو در میارن! یکم متعادل باشیم!:100_pray:

لینک به دیدگاه

عزیزم این هم  لینک سایت فروش گرافیک 1070   2 تومان بیشتر هم نیست 

http://meghdadit.com/productlist/cs.true/s.1070/

در 33 دقیقه قبل، Game_Over گفته است :

خدا انصاف بده به ماینر جماعت! گرافیک 1070 msi بهترین مدلش تو خرداد 1.7 بود الان ک نایاب شده وقتی هم ک بود 2 تومن بود! کار منو ک خیلی خراب کردن! میتونستم 1070 بگیرم و راحتر بازی کنم ولی الان مجبورم 1060 بگیرم

اونم باز تموم شده تو سایت! تو رو خدا رحم کنین ! چرا ایرانیا شور هر چیو در میارن! یکم متعادل باشیم!:100_pray:

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/22, 10:05:32، hareth.salari@gmail.com گفته است :

عزیزم این هم  لینک سایت فروش گرافیک 1070   2 تومان بیشتر هم نیست 

http://meghdadit.com/productlist/cs.true/s.1070/

بله ولی نسبت به یه ماه پیش 300 تومن گرون شده !!! در حالی ک 1080 یا ثابت مونده یا ارزون شده!

لینک به دیدگاه

این چه وضعی هست  گرافیک گیر نمیاد ماینینگ گرافیک گرونه ماینینگ چاه فاضلاب بالا می یاد ماینینگ هوا گرمه ماینینگ بابا دست از سر ماینینگ وردارین >>>>>>>>>مقصر امریکاست <<<<<<<<<<:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Game_Over گفته است :

بله ولی نسبت به یه ماه پیش 300 تومن گرون شده !!! در حالی ک 1080 یا ثابت مونده یا ارزون شده!

دوست عزیز اگه میشه یکم دیدت رو باز کن مگه تنها توی ایران این اتفاق افتاده  توی کل دنیا این اتفاق افتاده  یه سری بزن به سایت های  امازون ببین اونجا ایا قیمت ها تغییر کرده یانه  به قول دوستمون ما ایرانی ها 1%  کشورهای اروپایی هم نمیشیم الان هم فکر کنم چین نفر اوله توی ماین کردن

لینک به دیدگاه

بهرحال باعث شدن بیخودی گرون بشه ! اخههههه چراااا این دیگه چ صیغه ای بود:45_persevere:

لینک به دیدگاه

عزیز  دل برادر دیگه همه چیز نمیشه کهOKY . FINE.GOOD.باشه بلاخره این اتفاقات میفته و تموم میشه هر اغازی پایانی هم داره  یک ماه دوماه دیگه همه چیز سر جای خودش قرار میگیره  مگه ایران هر هفته دو سه بار تحریم میشه ما مردم میگیم این چه صیغه ای هست همین که هست دیگه منو تو نمیتونیم کاری کنیم 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Game_Over گفته است :

به ایرانی بودن ربط نداره برادر شما ی سر به آمازون بزن کلا الان rx چیزی نیست باشه هم قیمت ۷۰۰ دلار ولی قیمتا تا ماه یا دو ماه دیگه بنظرم خیلی میاد پایین بازم نمیدونم 

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/21, 14:57:54، The13eauty گفته است :

من زیاد از مد کردن سر رشته ندارم ولی کلا دمایی یبالایی دارید میگیرید بنظرم و اگر کارتون واقعا ماینینگ هست که باید از بزرگان مشورت بگیرید ولی اگر در حد تست بوده که بنظرم برگردون حالت اول و خودتو با یک گرافیک حیرون نکن :). من ۲۰ دلار از ۴۸۰ با اتر کشیدم بیرون و تبدیل کردم به بیت کوین و زدم به شارژ والت استیمم که دو هفته ای طول کشید البته مداوم در حال ماین نبوده. و الان بنظرم نمیصرفه که گرافیکمو الکی اینقدر فشار بیارم براش . بهرحال نظر شخصیم بود . خوشحال میشم اگر تونسته باشم راهنمایی کنم.

سلام

ممنون اتفاقا اگه به حالت اول برگردونم گرمتر میشه

در 20 ساعت قبل، zilo گفته است :

480 470 های غیر رفرنس تقریبا  0 وات از pci e  توان میکشن بعد از اون افتضاح مدل رفرنس.

بعدمادر برد هایی که مخصوص ماین هستن دارای پاور اضافی برای تمام درگاه های pci e هستن پس نگرانی نداره.

اضافه کردن مالکس هم به زودی قرار میدم. دوست عزیز هیچ فرقی با مدل های دیگه حتی 65 تومنی usb3 نداره. آنها هم همین کارو میکنند.

بعضی مدل های چیپ تبدیل 12 به 3.3 ولت به همراه چند تا خازن دکوری هم قرار میدن.

مولتی متر سر راه برق pci نذاشتم اما ولتاژشو گرفتم حین لود مشخص بود برقی که میگیره بالای 10 واته

مشکل یک چیز دیگه هم هست وقتی کابل فلت رو به این صورت استفاده کنیم از یک lane فقط به کارت برق رسانی میشه برای کارت هم شک دارم که مشکل ایجاد نکنه

در هر حال جسارت نشه من نظرمو گفتم که اگه میتونید بیشتر تحقیق کنید تا مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...