رفتن به مطلب

Recommended Posts

در در 1396/04/22, 14:49:37، The13eauty گفته است :

به ایرانی بودن ربط نداره برادر شما ی سر به آمازون بزن کلا الان rx چیزی نیست باشه هم قیمت ۷۰۰ دلار ولی قیمتا تا ماه یا دو ماه دیگه بنظرم خیلی میاد پایین بازم نمیدونم 

اگر اخر تابستون ارزون شه دیگه چ فایده! اگر وسطای مرداد ارزون میشد خیلی عالی میشد! فکر میکنی بشه!؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1396/04/22, 10:18:52، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوست عزیز اگه میشه یکم دیدت رو باز کن مگه تنها توی ایران این اتفاق افتاده  توی کل دنیا این اتفاق افتاده  یه سری بزن به سایت های  امازون ببین اونجا ایا قیمت ها تغییر کرده یانه  به قول دوستمون ما ایرانی ها 1%  کشورهای اروپایی هم نمیشیم الان هم فکر کنم چین نفر اوله توی ماین کردن

چین نخواد هم اول میشه! 

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/20, 13:45:16، Behzad Sedighzade گفته است :

من اکیدا توصیه می کنم وارد این کار نشی، چونکه از ابتدا داری با دید اشتباهی وارد می شی. هیچ اطلاعات مخفی و پشت پرده ای وجود نداره. کسایی تو این بازار می بازن که 1 - هیچ اطلاعی از نحوه کار سیستم پولی دیجیتال و رمزی ندارن 2  -  حوصله خوندن  و تعقیب اخبار و مطالعه کردن رو ندارن و می خوان تو مدت سه چهار ماهه یک پول مفتی گیر بیارن 3 - کمی هم کله شقه ان.

نکته اشتباه دیگه در دید شما، اینه که یک سری هستن که دارن بالا و پایین می کنن.سیستم پول دیجیتال و رمزی دقیقا به همین دلیل طراحی شد که چنین چیزهایی ممکن نباشه حالا شما میگی پشت پرده وجود داره؟؟؟؟ توصیه میکنم مقاله پایین رو چند بار بخونی و برای خودت تحلیل کنی ( مخصوصا قسمت توهمات ذهنی )

https://bashgah.com/blog/دادوستد-بازار-مالی-اصول-روانشناسی1/

سلام دوست عزیز

مطلبی که لینکش رو گذاشتید واقعاً جالب و خواندنی بود، توصیه می کنم همه دوستان یه نگاهی بندازند! سپاس .:12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. از دوستانی که اطلاعات میذارن ممنونم و سازنده تاپیک.

کسی از این سایت که انگار سرور اجاره میده  به ادرس :

hashflare.io و خودش ۲۴ ساعته ماین میکنه اطلاعی داره ؟ یه پلن هایی داره که من خیلی سر در نیاوردم. مثلا پول سیستم میگیرن بر حسب مصرف برق.

چجوریه ؟ واقعیه یا پول ملت رو میخورن یکی در میون. یکی به من گفت فیک نیست.

حالا اگرواقعی باشه تنها معیاری که تو کم شدن ارزش این پول داره کم شدن ارزش جهانی بیت کوین و سخت شدن استخراجه ؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون اتفاقا اگه به حالت اول برگردونم گرمتر میشه

مولتی متر سر راه برق pci نذاشتم اما ولتاژشو گرفتم حین لود مشخص بود برقی که میگیره بالای 10 واته

مشکل یک چیز دیگه هم هست وقتی کابل فلت رو به این صورت استفاده کنیم از یک lane فقط به کارت برق رسانی میشه برای کارت هم شک دارم که مشکل ایجاد نکنه

در هر حال جسارت نشه من نظرمو گفتم که اگه میتونید بیشتر تحقیق کنید تا مشکلی پیش نیاد

چطوری شد! با ولتاژ توان رو تشخیص دادید! حتما به ما هم بگو چطور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک لین what!!!!!!!!!!

تعداد سیم های برق رسانی برای تمام اسلات های PCI E یکی هست. مجموعا 5 پین +12 ولت پاور داریم , سه  پینGND داریم.(البته در بخش تغذیه اسلات منظورم هست وگرنه تا دلتون بخواد GNDداریم)  و  4 تا هم +3.3 ولت پاور داریم.برای هر کدام از این ها یک سیم (کابل فلت) از اسلات به ورودی PCIe کارت گرافیک وارد میشه!

http://pinouts.ru/Slots/pci_express_pinout.shtml

که ما میتونیم به اون +12 ولت ها و گراند ها کابل مالکس لحیم کنیم. هیچ فرقی نمیکنه. کاری که خودمادربورد داره با PCB انجام میده...

ویرایش شده توسط zilo
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، zilo گفته است :

چطوری شد! با ولتاژ توان رو تشخیص دادید! حتما به ما هم بگو چطور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک لین what!!!!!!!!!!

تعداد سیم های برق رسانی برای تمام اسلات های PCI E یکی هست. مجموعا 5 پین +12 ولت پاور داریم , سه  پینGND داریم.(البته در بخش تغذیه اسلات منظورم هست وگرنه تا دلتون بخواد GNDداریم)  و  4 تا هم +3.3 ولت پاور داریم.برای هر کدام از این ها یک سیم (کابل فلت) از اسلات به ورودی PCIe کارت گرافیک وارد میشه!

http://pinouts.ru/Slots/pci_express_pinout.shtml

که ما میتونیم به اون +12 ولت ها و گراند ها کابل مالکس لحیم کنیم. هیچ فرقی نمیکنه. کاری که خودمادربورد داره با PCB انجام میده...

سلام دوست عزیز

نیاز به این همه علامت ! نبود :14_relaxed:

هر سیم بستگی به مقاومتی که داره یک افت ولتاژ در هر جریانی داره شما یک  مولکس رو بردار یک لامپ 0.5 امپر بهش متصل کن ببین ولتاژش چنده بعد یک لامپ 4-2 آمپر رو بهش متصل کن باز ببین ولتاژش چنده متوجه منظورم خواهی شد (زمان اتصال لامپ حتما سیستم خاموش باشه)

یک نکته هم بگم ، هرگز از یک سیمی که از پاور بیرون اومده رو به 3 تا گرافیک (pci-e) متصل نکنید ، مثلا من خودم یک کابل ساتا که از پاور بیرون اومده بود رو به سه تا زدم ولتاژ 11.6 شد کافی بود کمی بیشتر به گرافیکها فشار بیارم که بیاد کمتر از 11.4 (اکثر پاور ها کابلهاشون 18awg هست)

اینجا واتاژ زده شده

https://en.wikipedia.org/wiki/PCI_Express

1x ده واته...4 ، 25 وات و 16 ، 75 وات

----------

دوستان زمان تغییر دگ های گذشته رو کجا زده؟ امروز سرعتم 0.2 کمتره می خواستم ببینم دیشب دگ تغییر کرده با خیر(دگی که داخل برنامه میزنه رو یادم نیست) همچنین دگ های قبل رو هم میخواستم ببینم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوست عزیز

هر سیم بستگی به مقاومتی که داره یک افت ولتاژ در هر جریانی داره شما یک  مولکس رو بردار یک لامپ 0.5 امپر بهش متصل کن ببین ولتاژش چنده بعد یک لامپ 4-2 آمپر رو بهش متصل کن باز ببین ولتاژش چنده متوجه منظورم خواهی شد (زمان اتصال لامپ حتما سیستم خاموش باشه)

یک نکته هم بگم ، هرگز از یک سیمی که از پاور بیرون اومده رو به 3 تا گرافیک (pci-e) متصل نکنید ، مثلا من خودم یک کابل ساتا که از پاور بیرون اومده بود رو به سه تا زدم ولتاژ 11.6 شد کافی بود کمی بیشتر به گرافیکها فشار بیارم که بیاد کمتر از 11.4 (اکثر پاور ها کابلهاشون 18awg هست)

اینجا واتاژ زده شده

----------

دوستان زمان تغییر دگ های گذشته رو کجا زده؟ امروز سرعتم 0.2 کمتره می خواستم ببینم دیشب دگ تغییر کرده با خیر(دگی که داخل برنامه میزنه رو یادم نیست) همچنین دگ های قبل رو هم میخواستم ببینم

سلام 

بله دیروز دگ اتریوم افزایش پیدا کرده . دگ اتریوم کلاسیک هم فردا میره بالاتر 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

سلام 

بله دیروز دگ اتریوم افزایش پیدا کرده . دگ اتریوم کلاسیک هم فردا میره بالاتر 

ممنون ، تاریخچش رو هم میشه فهمید؟ که مثلا چه زمانی شده 100

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

ممنون ، تاریخچش رو هم میشه فهمید؟ که مثلا چه زمانی شده 100

اینو من زیاد سرچ نکردم براش 

فقط میدونم اتریوم دوباره 6 روز و چندساعت دیگه یک دگ میره بالاتر  در مورد کلاسیک هم اشتباه شد 3 روز و چمدساعت دیگه یک دگ افزایش میکنه 

کلا بالا هم توضیح دادم که هر 30 هزار بلاک که تایید میشه ما یک دگ افزایش داریم حالا این زمانیکه من نوشتم طبق ماشین حساب مجازی استخرهاست 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

اینو من زیاد سرچ نکردم براش 

فقط میدونم اتریوم دوباره 6 روز و چندساعت دیگه یک دگ میره بالاتر  در مورد کلاسیک هم اشتباه شد 3 روز و چمدساعت دیگه یک دگ افزایش میکنه 

کلا بالا هم توضیح دادم که هر 30 هزار بلاک که تایید میشه ما یک دگ افزایش داریم حالا این زمانیکه من نوشتم طبق ماشین حساب مجازی استخرهاست 

یک سوال ، دوستمون جناب محسن ، اول آموزشی که داده بودند این بود کل بلاک رو دانلود می کردیم بعد پردازش.... حالا اگه ما الان یک بلاک رو دانلود کنیم پس سرعتمون همیشه با دگ فعلی محاسبه میشه تا کل بلاک رو پردازش کنیم و یک بلاک دیگه دانلود کنیم؟ اگه این مورد درسته پس می تونیم چند تا بلاک هم الان دانلود کنیم و بعدا پردازش کنیم؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

یک سوال ، دوستمون جناب محسن ، اول آموزشی که داده بودند این بود کل بلاک رو دانلود می کردیم بعد پردازش.... حالا اگه ما الان یک بلاک رو دانلود کنیم پس سرعتمون همیشه با دگ فعلی محاسبه میشه تا کل بلاک رو پردازش کنیم و یک بلاک دیگه دانلود کنیم؟ اگه این مورد درسته پس می تونیم چند تا بلاک هم الان دانلود کنیم و بعدا پردازش کنیم؟

تو این مورد دیگه من حرفی ندارم چون اطلاعاتم کامل نیست و حتی ماینر هم نیستم و فقط دنبال اطلاعات و یادگیریش بودم  و همش تستی کار میکردم  اما از سایتا و فیلمایی که دیدم به نظرم پردازش یک بلاک کار سختیه و با دستگاهای خیلی قوی نیاز داریم اگرم ما شروع کنیم به پردازش تنهایی فکر کنم با افزایش سختی برای ما هم افزایش پیدا میکنه چون اون کوین نمیاد یک بلاکو منتظر شما نگه داره مقدار هش ریت و شیر هاتو محاسبه میکنه میگه این مقدار میشه یک بلاک 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام.

منظورت اینه بلاک های دگ های پایین رو رزرو نگه داریم سر فرصت با دگ های پایین محاسبشون رو انجام بدیم که مثلا در آینده که دگ میره بالا بهمون فشار نیاد، درسته؟

نه چیزی به اسم رزرو نیست یه مهلت زمانی خاصی داره. توی استخر که باشی،خود استخر محاسبات یک بلاک عظیم رو شروع میکنه به کمک کامپیوتر های ما، (مثلا یه استخر با 100000 مگا هش،  پردازش فقط 10-20تا بلاک رو انجام میده،مثال زدم...) تکههایی برای محاسبه بهت تحویل داده میشه. این تکه ها رو پردازش میکنی، فکر میکنم دیدم که اگر بیش از حد تاخیر داشته باشی یا مثلا کامپیوترت هنگ کنه یا از برق بکشیش،اون تکه ی محاسبه ای که داشتی انجامش میدادی، غیر قابل قبول میشه.همون تکه رو میدن یه کامپیوتر دیگه محاسبه کنه.

اون موقعی هم که تمام بلاک ها رو دانلود میکنی و هی پشت سر هم Sync میکنی تا به روز باشی، این حالت Solo هست، که پردازش هر بلاک (در واقع پیدا کردن هر بلاک!) بسیار بسیار زمان بره. یعنی با توجه به سختی الآن، هر بلاک اصلی، 5 عدد اتریوم آزاد میکنه، من اگر بخوام بلاکی رو پیدا کنم که با محاسبه اش بتونم سکه آزاد کنم.

برای پیدا کردن این بلاک شامل 5 عدد اتریوم، کافیه که سختی اتریوم رو تقسیم بر مقدار هش ریت خودم کنم:

در حال حاظر با 1گرافیک هش ریت من 22میلیون هش در هر ثانیه هست.

در حال حاظر سختی اتریوم حدود 1200 ترا هش هست.

یعنی من برای پیدا کردن بلاک بایستی چقدر صبر کنم؟ »

1200 ترا هش تقسیم بر 22 میلیون هش برابر است با 54.5 میلیون ثانیه.

که با تقسیم میشه حدود 631 روز

یعنی من اگر بصورت SOLO روی همین 1دونه گرافیک کار کنم، حدود 631 روز طول میکشه تا بتونم بلاکی شامل 5 عدد اتریوم پیدا کنم! تازه این درصورتیه که سختی ثابت باشه و توی این مدت بیشتر از این نشه (که قطعا میشه!)

ولی مثلا اگر من بجای 1گرافیک، 1000عدد گرافیک داشتم، اون موقع 15ساعت طول میکشید تا بلاکی شامل 5 عدد اتریوم پیدا کنم. که قیمتش حدود 5 میلیون تومن هست در حال حاظر.

هنگامیکه بتونید با این قدرت کار کنید، دیگه اسم سخت افزارتون ریگ نیست، به این اصطلاحاً میگن فارم. یعنی هر روز دارید دِرو میکنید.

شما هم میتونید سکه های دیگه رو با توجه به قدرت خودتون و سختی اون سکه، تست کنید.

موفق باشین:100_pray:

لینک به دیدگاه

میخواستم امتحانی اتریوم ماین کنم ببینم کار میکنه یا نه. تمام مراحل رو طبق ویدئو انجام دادم ولی وقتی فایل رو باز میکنم این ارور رو میده:

1.PNG

وقتی هم Run as administrator میزنم این میاد و خودش بسته میشه:

22.PNG

برای ماین XMR با ماینرگیت و claymore هم مثل همینه. فقط فایلی که میگه اینه: NsGpuCNMiner

رو هر دو نسخه 9.5 و 9.7 همینجوری بود. درایور و ویندوز آخرین نسخه نصب هستند. ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GoGame گفته است :

میخواستم امتحانی اتریوم ماین کنم ببینم کار میکنه یا نه. تمام مراحل رو طبق ویدئو انجام دادم ولی وقتی فایل رو باز میکنم این ارور رو میده:

1.PNG

وقتی هم Run as administrator میزنم این میاد و خودش بسته میشه:

22.PNG

برای ماین XMR با ماینرگیت و claymore هم مثل همینه. فقط فایلی که میگه اینه: NsGpuCNMiner

رو هر دو نسخه 9.5 و 9.7 همینجوری بود. درایور و ویندوز آخرین نسخه نصب هستند. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مدل دقیق کارت ؟ ویندوز باید 64 بیت باشه  

دستور تو کلیمورو اینجا بنویس

لینک به دیدگاه

با سلام و درود چند  سوال داشتم درمورد اور کلاک کارت گرافیک r9 390   عکسش  رو به صورت اسکرین شات گرفتم ببینین

1:::فن گرافیک به صورت دستی به 50 % افزایش دادم مشکلی براش پیش نمییاد برای طولانی مدت 

2:::فرکانس رو از 1000 به 1148 تغیر دادم  Mh/s  32    و بعد پیکسل های ریز روی صفحه ایجاد شد این اتفاق مشکلی برای گرافیک ایجاد نمیکنه یا برای طولانی مدت 

3:::چیکار کنم عمر کارت گرافیک بره بالا  فرکانس رو بیارم پایین؟

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<با تشکر از دوستان عزیز >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Untitled11.jpg

Untitled111.jpg

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوست عزیز

اینجا واتاژ زده شده

----------

دقیق تر از این نمیشد... کلا آمپر سنج بی خد اختراع شده.

حرفتون منطق نداره. هر کاری دوست دارید انجام بدین.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، zilo گفته است :

سلام

دوست عزیز درست صحبت کنید که به آدم بر نخوره و اینکه کمی با حوصله تر پست ها رو بخونید..........

در در 1396/04/22, 20:12:09، abc.abc گفته است :

مولتی متر سر راه برق pci نذاشتم اما ولتاژشو گرفتم حین لود مشخص بود برقی که میگیره بالای 10 واته

مشکل یک چیز دیگه هم هست وقتی کابل فلت رو به این صورت استفاده کنیم از یک lane فقط به کارت برق رسانی میشه برای کارت هم شک دارم که مشکل ایجاد نکنه

در هر حال جسارت نشه من نظرمو گفتم که اگه میتونید بیشتر تحقیق کنید تا مشکلی پیش نیاد

1-من نوشتم که مولتی متر سر راه نذاشتم چون از ولتاژ مشخص بود اینکه میگید تقریبا 0 وات میگیره چنین چیزی نیست...

2- نوشتم که برای من فرقی نمیکنه برای خود شما گفتم که کمی بیشتر تحقیق کنید که به مین بورد یا گرافیکتون آسیب نزنید ، این من نیستم... این شما هستید که حالا باید هر کار دوست دارید انجام بدید..

3-حرف من کاملا پشتش منطق بود (مثلا میگید تقریبا 0 وات از pci میگیره...) که به کار شما شک داشتم و بهتون مواردی که حدس میزدم گفتم که مشکلی برای سیستمتون پیش نیاد اما قدردانی که هیچ ، با جسارت کامل هم حرفتون رو میزنید

با این تفاسیر بیش از این دلیلی نمیبینم به خاطر مین و گرافیک شما بخوام اینجا وقت بزارم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مشکل اینجاست که بعضی از دوستان رفتن وام و قرض و قوله کردن تا گرافیک به هر قیمتی که شده بخرن . رایزر به هر قیمتی که گفتن حتی دیدم تا 200 تومن ! خب اینطوری سرمایه گذاری نمیکنن که برادر من .

من ادعا نمیکنم والا اما منم تو بازار بودم . سود رو باید توی خرید کرد . این یک 

دوما اگه پولی که کنار داشتی و بهش نیازی فعلا نداشتی آوردی توی کار مطمئنا خیلی بهتر نتیجه میگیری تا اینکه یه دفعه 10 تومن یا 20 تومن وام بگیری واسه این کار صرفا " .

مثل همین دوستمون که میگن 3 تومن واسه گوشی گذاشته بودن کنار اما گوشی نخریدن بجاش گرافیک خریدن . خوب ایشون وام نگرفتن که الان نگران بالا و پایین شدن قیمت بیت و اتر باشن . ایشون و امثال ایشون به نظر من ضرر که نکردن هیچ سود هم کردن .

حداقلش اینه که یه کاری یاد گرفتن . 

امیدوارم همه دوستان موفق باشن 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مشکل اینجاست که بعضی از دوستان رفتن وام و قرض و قوله کردن تا گرافیک به هر قیمتی که شده بخرن . رایزر به هر قیمتی که گفتن حتی دیدم تا 200 تومن ! خب اینطوری سرمایه گذاری نمیکنن که برادر من .

من ادعا نمیکنم والا ، اما منم تو بازار بودم . سود رو باید توی خرید کرد . این یک 

دوما اگه پولی که کنار داشتی و بهش نیازی فعلا نداشتی آوردی توی کار مطمئنا خیلی بهتر نتیجه میگیری تا اینکه یه دفعه 10 تومن یا 20 تومن وام بگیری واسه این کار صرفا " .

سوم اینکه سرمایه گذار منطقی فکر میکنه مثلا اگه 20 تومن پول داره ، نصفشو میاره تو کار مابقیش رو نگه میداره برای وقتی که مشکلی پیش اومد یا اگه کارش نگرفت یا مثلا قطعه ای یا جنسی ازش سوخت یا از بین رفت .

مثل همین دوستمون که میگن 3 تومن واسه گوشی گذاشته بودن کنار اما گوشی نخریدن بجاش گرافیک خریدن . خوب ایشون وام نگرفتن که الان نگران بالا و پایین شدن قیمت بیت و اتر باشن . ایشون و امثال ایشون به نظر من ضرر که نکردن هیچ سود هم کردن .

حداقلش اینه که یه چیزی یاد گرفتن .

امیدوارم همه دوستان موفق باشن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Beni_Lx گفته است :

حداقلش اینه که یه کاری یاد گرفتن . 

امیدوارم همه دوستان موفق باشن ?

با تشکر از شما دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه میخوای یه کاری رو استارت بزنید باید گام های کوچیک برداری کسی که به قول دوستمون 10 20تومان هزینه میکنه هنوز کار رو راه ننداخته پشیمونه یعنی این غریزه انسانه این اتفاق برای هر کسی می افته و دلسرد میشه اما من  دیروز یدونه گرافیکم اومد راه انداختمش و وقتی ماین رو شروع کردم واقعا خوشحال بودم و از چیزی ترس یا دلهره نداشتم چون ضرری نکردم  به بترسم  و توی همون روز که ماین رو شروع کردم چندین سوال برام پیش اومد که مطرح کردم   حالی کسی که یکباره 10 15  گرافیک خریداری میکنه اینقدر سوال براش پیش میاد که خودش میگه بابا جواب نمیده ارزش نداره  همین دیروز باهاش صحبت میکردیم 6عدد گرافیک گرفته بود با دوتا برد  چهارتاشو وصل کرده بود بعد ازدو هفته دیده بود اتریوم زیر اومده بود پشیمون شده بود  و میخواست وسایلشو بفروشه  حالا این حکایت بعضی ها شده 

دوستان  گل گلابی  هر کاری رو باید اصولی پیش روفت اطلاعات اطلاعات اطلاعات 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، zilo گفته است :

با سلام دوست عزیز این حرف شما منو یاد بحثی که هفته پیش با دوستم میکردم میندازه  

میگفتم بابا من این کار رو انجام دادم درست شد میگفت نه اینطور نیست  میگفتم بابا جان من   من تا اخر این خیابون رفتم بمبسته با پای خودم رفتم با چشم خودم دیدم میگفت نه  اشتباه میکنی  و یک ضرب المثل خیلی قدیمی  براش گفتم و به بحث خاتمه دادم  به نظر من از این ظرب المثال استفاده کنین واقعا جواب میده

هر داری دراز تر است برای خودت بتراش قربون اون شکل ماهت برم

با تشکر از دوستان عزیز 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام دوستان

من ادعا نمیکنم والا ، اما منم تو بازار بودم . سود رو باید توی خرید کرد . این یک 

سوم اینکه سرمایه گذار منطقی فکر میکنه مثلا اگه 20 تومن پول داره ، نصفشو میاره تو کار مابقیش رو نگه میداره برای وقتی که مشکلی پیش اومد یا اگه کارش نگرفت یا مثلا قطعه ای یا جنسی ازش سوخت یا از بین رفت .

حداقلش اینه که یه چیزی یاد گرفتن .

امیدوارم همه دوستان موفق باشن ?

بله یکی از دوستان بنده وام 30  تومنی با بهره 28 درصد گرفت !  با هزار تا دردسر

وقتی با من مشورت کردن گفتم این یه حالت شدیدا متزلزل و گذراست احتمالا زیاد دوام نمی یاره

و 3 ریگ ساخته به خیال اینکه می تونه به سرعت وام و بهره ـش رو پرداخت کنه (با محاسبات و درآمد 50-60 روز پیش  )

ولی توی یه ماه در آمد 60 درصد کاهش داشت و الان هر روز در آمد کمتر میشه !

الان هم پشیمون شده !  خیلی نگرانه منم بهش پیشنهاد دادم هر چه سریعتر کانفیگاتو بفروش (با توجه به شرایط بازار تصمیم خیلی هوشمندانه هست)

ایشون هم الان نصف گرافیک ها رو به قیمت خیلی مناسبی فروخت (حتی بالاتر از قیمت خریدش )  و قطعات دیگه رو ضرر 30 درصد فروخت

لینک به دیدگاه

کسایی که می خوان کارت گرافیک برا مایینیگ بخرن :

5-4 هفته صبر کنن تولید جدید RX4xx تا یه هفته ی دیگه وارد خرده فروشی های چین میشه و نهایتا تا دو هفته بعد فروشنده های آمازون هم سری جدید رو تحویل می گیرن و بعدش این قیمت حبابی احمقانه به شدت میشکنه با ورود کارت گرافیک های سری جدید AMD یعنی Vega این فرایند سرعت بیشتری به خود می گیره و سری ار ایکس 400 و 500 نسبت به الان خیلی  ارزون تر میشه حتی رو کارت های انودیا هم تاثیر می زاره !

کسایی که می خوان کارت گرافیک برا گیمینگ بخرن :

سعی کنن بیشتر رو انودیا تمرکز کنن یا سری Vega ای ام دی رو بخرن کارت های دست دوم که تو بازار موجودن بیشترشون زیر فشار ماینیگ بودن عمر کمتری دارن حتی کارت های دست دوم می خرن تمیز می کنن  بسته بندی نو بایوس آپدیت شده رو به عنوان کارت کاملا نو وارد کشور میشه .

کسایی که می خوان کارت گرافیک بفروشن ;

از آن جایی کارت گرافیک های انودیا کمتر پیدا میشه و کارت AMD اصلا نیستش الان بهترین زمان برا فروحتن کارت گرافیک هستش حتی با قیمت بالا تر خرید هم می تونید بفروشید فقط عجله کنید تا یکی دو ماه دیگه با ورود کارت های سری جدید و دست دوم  کلا اوضاع عوض میشه حتی می تونه رو AMD و nVidia هم تاثیر بزاره (مثل سال 2013) !

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

مدل دقیق کارت ؟ ویندوز باید 64 بیت باشه  

دستور تو کلیمورو اینجا بنویس

ویندوز 64بیته کارت msi gtx 1050 oc چون دو گیگه برای اتریوم تو minergate خطا میده. اما xmr ماین میکنه فقط سرعتش خیلی پایینه. این دستور فایل اجرایی:

NsGpuCNMiner -o stratum+tcp://xmr.pool.minergate.com:45560 -u myemail -p x
مطابق ویدئو

ویرایش شده توسط GoGame
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...