رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام و درود چند  سوال داشتم درمورد اور کلاک کارت گرافیک r9 390   عکسش  رو به صورت اسکرین شات گرفتم ببینین

1:::فن گرافیک به صورت دستی به 50 % افزایش دادم مشکلی براش پیش نمییاد برای طولانی مدت 

2:::فرکانس رو از 1000 به 1148 تغیر دادم  Mh/s  32    و بعد پیکسل های ریز روی صفحه ایجاد شد این اتفاق مشکلی برای گرافیک ایجاد نمیکنه یا برای طولانی مدت 

3:::چیکار کنم عمر کارت گرافیک بره بالا  فرکانس رو بیارم پایین؟

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<با تشکر از دوستان عزیز >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Untitled11.jpg

Untitled111.jpg

سلام.

1) زیر 60% خوبه مشکلی پیدا نمیکنی.

2) این پیکسل های روی صفحه معمولا تا جاییکه من میدونم، مشکل سخت افزاری هست.پیشنهاد نمیکنم اونقدر فشار بیاری که پیکسل های اینشکلی بوجود بیاد. و از طرفی اینگار کارت گرافیک از قبل مشکل داشته ولی مشخص نبوده تا الآن.امیدوارم که اشتباه کرده باشم...

3)هرکاری که باعث بشه دما زیر 60درجه باشه،سرعت فن زیر 55% باشه، ایده آل هستش. فقط یکم مراقبت کن مقدار وات مصرفی توسط مموری ها اونقدر بالا نباشه که مموری ها خیلی زیاد گرم بشن ولی هسته ی گرافیک دماش پایین باشه بعد شما تصور میکنی گرافیکت خنکه درصورتیکه مموری ها دماشون 80درجه هست. فکر نمیکنم اجازه داشته باشم لینک به فروم همسایه (شهر سخت افزار) بدم ولی اونجا توضیح دادم (در تاپیک کارت های گرافیک ماین شده)

در 1 ساعت قبل، Cube گفته است :

بله یکی از دوستان بنده وام 30  تومنی با بهره 28 درصد گرفت !  با هزار تا دردسر

وقتی با من مشورت کردن گفتم این یه حالت شدیدا متزلزل و گذراست احتمالا زیاد دوام نمی یاره

و 3 ریگ ساخته به خیال اینکه می تونه به سرعت وام و بهره ـش رو پرداخت کنه (با محاسبات و درآمد 50-60 روز پیش  )

ولی توی یه ماه در آمد 60 درصد کاهش داشت و الان هر روز در آمد کمتر میشه !

الان هم پشیمون شده !  خیلی نگرانه منم بهش پیشنهاد دادم هر چه سریعتر کانفیگاتو بفروش (با توجه به شرایط بازار تصمیم خیلی هوشمندانه هست)

ایشون هم الان نصف گرافیک ها رو به قیمت خیلی مناسبی فروخت (حتی بالاتر از قیمت خریدش )  و قطعات دیگه رو ضرر 30 درصد فروخت

در ۱ ساعت قبل، Cube گفته است :

کسایی که می خوان کارت گرافیک برا مایینیگ بخرن :

5-4 هفته صبر کنن تولید جدید RX4xx تا یه هفته ی دیگه وارد خرده فروشی های چین میشه و نهایتا تا دو هفته بعد فروشنده های آمازون هم سری جدید رو تحویل می گیرن و بعدش این قیمت حبابی احمقانه به شدت میشکنه با ورود کارت گرافیک های سری جدید AMD یعنی Vega این فرایند سرعت بیشتری به خود می گیره و سری ار ایکس 400 و 500 نسبت به الان خیلی  ارزون تر میشه حتی رو کارت های انودیا هم تاثیر می زاره !

کسایی که می خوان کارت گرافیک برا گیمینگ بخرن :

سعی کنن بیشتر رو انودیا تمرکز کنن یا سری Vega ای ام دی رو بخرن کارت های دست دوم که تو بازار موجودن بیشترشون زیر فشار ماینیگ بودن عمر کمتری دارن حتی کارت های دست دوم می خرن تمیز می کنن  بسته بندی نو بایوس آپدیت شده رو به عنوان کارت کاملا نو وارد کشور میشه .

کسایی که می خوان کارت گرافیک بفروشن ;

از آن جایی کارت گرافیک های انودیا کمتر پیدا میشه و کارت AMD اصلا نیستش الان بهترین زمان برا فروحتن کارت گرافیک هستش حتی با قیمت بالا تر خرید هم می تونید بفروشید فقط عجله کنید تا یکی دو ماه دیگه با ورود کارت های سری جدید و دست دوم  کلا اوضاع عوض میشه حتی می تونه رو AMD و nVidia هم تاثیر بزاره (مثل سال 2013) !

مرسی از راهنمایی هاتون دوست محترم. امیدوارم این مدت که بگو مگو هایی رخ داد، از دستمون ناراحت نشی :100_pray: قربونت برم.

در 15 ساعت قبل، GoGame گفته است :

میخواستم امتحانی اتریوم ماین کنم ببینم کار میکنه یا نه. تمام مراحل رو طبق ویدئو انجام دادم ولی وقتی فایل رو باز میکنم این ارور رو میده:

1.PNG

وقتی هم Run as administrator میزنم این میاد و خودش بسته میشه:

22.PNG

برای ماین XMR با ماینرگیت و claymore هم مثل همینه. فقط فایلی که میگه اینه: NsGpuCNMiner

رو هر دو نسخه 9.5 و 9.7 همینجوری بود. درایور و ویندوز آخرین نسخه نصب هستند. ممنون میشم راهنمایی کنید.

در ۱ ساعت قبل، GoGame گفته است :

ویندوز 64بیته کارت msi gtx 1050 oc چون دو گیگه برای اتریوم تو minergate خطا میده. اما xmr ماین میکنه فقط سرعتش خیلی پایینه. این دستور فایل اجرایی:

NsGpuCNMiner -o stratum+tcp://xmr.pool.minergate.com:45560 -u myemail -p x
مطابق ویدئو

سلام.

بله مشکل همون دگ فایل هستش که از 2گیگ بیشتر شده،شما نمیتونید اتریوم استخراج کنید، ولی سکه های دیگه رو مشکلی نخواهید داشت.

سکه ی زد کش برای شما بهتره چون روی گرافیک های انویدیا خیلی خوب عمل میکنه.یکم وقت کنم بزودی آموزشش رو میزارم.

در ارتباط با سکه XMR که زیاد ارزش ماین نداره خیلی سخت بدست میاد و خیلی هم با ارزش نیست فکر میکنم 40دلار هستش و دو ماه طول میکشه بدست بیاد.

اگر حدود 200-250 هش در هر ثانیه برای XMR دارید کاملا طبیعیه. ولی اگر کمتر از این مقدار باشه،حتما مشکل درایور و اینها هستش.

دستور های فایل اجرایی رو هم درست نوشتید، مشکلی نداره.

سوالی داشتی بپرس کمکت میکنیمB|

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، GoGame گفته است :

ویندوز 64بیته کارت msi gtx 1050 oc چون دو گیگه برای اتریوم تو minergate خطا میده. اما xmr ماین میکنه فقط سرعتش خیلی پایینه. این دستور فایل اجرایی:

NsGpuCNMiner -o stratum+tcp://xmr.pool.minergate.com:45560 -u myemail -p x
مطابق ویدئو

حداقل میزان برای اتریوم و اتریوم کلاسیک 3 گیگه که به زودی میرسه 4 گیگ پیشنهاد میکنم زی کش تست کنی دوست من برای کارتای  1050ti بهترین پیشنهاد زی کشه شما هم تست کن ببین چطوره بازدهیش ولی تکی ارزش خراب کردن کارتتو نداره

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

بله مشکل همون دگ فایل هستش که از 2گیگ بیشتر شده،شما نمیتونید اتریوم استخراج کنید، ولی سکه های دیگه رو مشکلی نخواهید داشت.

سکه ی زد کش برای شما بهتره چون روی گرافیک های انویدیا خیلی خوب عمل میکنه.یکم وقت کنم بزودی آموزشش رو میزارم.

در ارتباط با سکه XMR که زیاد ارزش ماین نداره خیلی سخت بدست میاد و خیلی هم با ارزش نیست فکر میکنم 40دلار هستش و دو ماه طول میکشه بدست بیاد.

اگر حدود 200-250 هش در هر ثانیه برای XMR دارید کاملا طبیعیه. ولی اگر کمتر از این مقدار باشه،حتما مشکل درایور و اینها هستش.

دستور های فایل اجرایی رو هم درست نوشتید، مشکلی نداره.

سوالی داشتی بپرس کمکت میکنیمB|

در 7 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

حداقل میزان برای اتریوم و اتریوم کلاسیک 3 گیگه که به زودی میرسه 4 گیگ پیشنهاد میکنم زی کش تست کنی دوست من برای کارتای  1050ti بهترین پیشنهاد زی کشه شما هم تست کن ببین چطوره بازدهیش ولی تکی ارزش خراب کردن کارتتو نداره

ممنون از راهنمایی تون. 

وقتی از خود ماینرگیت xmr ماین میکنم 80-90 کیلوهش میزنه. درایور هم آخرین نسخه نصبه. ممکنه رو درایورهای قدیمی تر سریع تر ماین کنه؟

با xmr زدم که فقط claymore رو تست کنم. اما:

1.JPG

نکته ای که هست اینه که catalyst درایور amd هست و کارت من nvidia. یکی از poolهای zcash هم فقط claymore مخصوص کارت های amd گذاشته بود.

که باز هم با Run as administrator خطا عوض میشه:

'NsGpuCNMiner' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

آیا تنظیمات خاصی باید برای کارت های nvidia انجام داد؟ یا مشکل از جای دیگریست؟

و در آخر این سایت که برای اکثر واحدها wallet میسازه. به نظرتون سایت مطمئنیه؟

ویرایش شده توسط GoGame
لینک به دیدگاه

شما این فایل را دانلود کنید و نتیجه را اعلام کنید.

http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-software&f=Microsoft.Visual.C.Plus.Plus.Redistributable.Package.June.2017_p30download.com.rar

رمز فایل : www.p30download.com

بعد از نصب مجددا فایل NsGpuCNMiner  اجرا کنید.البته Windows Defender هم غیر فعال باشد یا بهش آدرس بدهید که پاک نکند.(Add Exclusion)

----------------------------------------------------------------

برای والت اگر بیت کوین باشد  :

https://blockchain.info/

https://bitsquare.io/

برای اتر :

https://www.myetherwallet.com/

برای زدکش :

https://bitsquare.io/

اما والت برای همه اتر ، بیت کوین ، زد کش و دیگر ارزهای دیجیتالی شما میتوانید از سایتهای بورس بین المللی استفاده کنید :

https://www.bitfinex.com

https://yobit.io/en/

https://bitsquare.io

https://hitbtc.com

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

شما این فایل را دانلود کنید و نتیجه را اعلام کنید.

http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-software&f=Microsoft.Visual.C.Plus.Plus.Redistributable.Package.June.2017_p30download.com.rar

رمز فایل : www.p30download.com

بعد از نصب مجددا فایل NsGpuCNMiner  اجرا کنید.البته Windows Defender هم غیر فعال باشد یا بهش آدرس بدهید که پاک نکند.(Add Exclusion)

ممنون از پاسختون.

فایل رو نصب کردم. آنتی ویروس و فایروال رو غیرفعال کردم. چندتا dll هم که بعضی از سایت ها گفته بودند کپی کردم(ارور اول مربوط به opencl.dll بود) و بعد سیستم رو ریست کردم اما مشکل همچنان پابرجاست! 

ویرایش شده توسط GoGame
لینک به دیدگاه

امشب  ی پول دیدم  به اسم TerraNova که یهویی امده بالا 

نیم ساعت پیش 4400دلار بود 

الان شده 5500دلار...دی

ویرایش شده توسط COMEX
لینک به دیدگاه

دوستان اتریوم با این سقوطی که داشته واقعا نگران کننده است من فعلا با یک گرافیک دارم اتریوم میکنم ولی توی همین مدت هم سقوط تا این حد بی سابقه بوده تقریبا ارزش این سکه نسبت به دو هفته پیش نصف شده سوالم اینجاست بنطورتون کی برمیگرده به حالت سابق یا نزدیک 250 دلار؟ اگه با این سقوطی که این داره پیش بره فاتحه این سکه تا آخر ماه خونده است اگر سایت معتبر به غیر از linuper.com کسی میشناسه برای فروش ارز دیجیتالی معرفه کنه ممنون میشم

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

دوستان اتریوم با این سقوطی که داشته واقعا نگران کننده است من فعلا با یک گرافیک دارم اتریوم میکنم ولی توی همین مدت هم سقوط تا این حد بی سابقه بوده تقریبا ارزش این سکه نسبت به دو هفته پیش نصف شده سوالم اینجاست بنطورتون کی برمیگرده به حالت سابق یا نزدیک 250 دلار؟ اگه با این سقوطی که این داره پیش بره فاتحه این سکه تا آخر ماه خونده است اگر سایت معتبر به غیر از linuper.com کسی میشناسه برای فروش ارز دیجیتالی معرفه کنه ممنون میشم

واقعا پیش بینی دقیق آینده ارزهای دیجیتالی برای کسی ممکن نیست. حتی کسانی که سالها تو این بازار فعال بودند و از کوچکترین جزئیات این بازار اطلاع دارند اغلب تو پیش بینی هاشون دچار اشتباه می شن. ممکنه تا چند ماه آینده ارزش این سکه 10 برابر بشه و یا این برعکس بشه یک دهم. برای امثال من و شما به تنها چیزی که می تونیم اتکا کنیم شانسه. تنها این سکه هم نیست که دچار کاهش شدید شده بر طبق سایت  coinmarketcap.com ارزش کل بازار سرمایه ارزهای دیجیتالی طی یک ماه گذشته به حدود نصف کاهش پیدا کرده.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/23, 17:26:47، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

منظورت اینه بلاک های دگ های پایین رو رزرو نگه داریم سر فرصت با دگ های پایین محاسبشون رو انجام بدیم که مثلا در آینده که دگ میره بالا بهمون فشار نیاد، درسته؟

نه چیزی به اسم رزرو نیست یه مهلت زمانی خاصی داره. توی استخر که باشی،خود استخر محاسبات یک بلاک عظیم رو شروع میکنه به کمک کامپیوتر های ما، (مثلا یه استخر با 100000 مگا هش،  پردازش فقط 10-20تا بلاک رو انجام میده،مثال زدم...) تکههایی برای محاسبه بهت تحویل داده میشه. این تکه ها رو پردازش میکنی، فکر میکنم دیدم که اگر بیش از حد تاخیر داشته باشی یا مثلا کامپیوترت هنگ کنه یا از برق بکشیش،اون تکه ی محاسبه ای که داشتی انجامش میدادی، غیر قابل قبول میشه.همون تکه رو میدن یه کامپیوتر دیگه محاسبه کنه.

اون موقعی هم که تمام بلاک ها رو دانلود میکنی و هی پشت سر هم Sync میکنی تا به روز باشی، این حالت Solo هست، که پردازش هر بلاک (در واقع پیدا کردن هر بلاک!) بسیار بسیار زمان بره. یعنی با توجه به سختی الآن، هر بلاک اصلی، 5 عدد اتریوم آزاد میکنه، من اگر بخوام بلاکی رو پیدا کنم که با محاسبه اش بتونم سکه آزاد کنم.

برای پیدا کردن این بلاک شامل 5 عدد اتریوم، کافیه که سختی اتریوم رو تقسیم بر مقدار هش ریت خودم کنم:

در حال حاظر با 1گرافیک هش ریت من 22میلیون هش در هر ثانیه هست.

در حال حاظر سختی اتریوم حدود 1200 ترا هش هست.

یعنی من برای پیدا کردن بلاک بایستی چقدر صبر کنم؟ »

1200 ترا هش تقسیم بر 22 میلیون هش برابر است با 54.5 میلیون ثانیه.

که با تقسیم میشه حدود 631 روز

یعنی من اگر بصورت SOLO روی همین 1دونه گرافیک کار کنم، حدود 631 روز طول میکشه تا بتونم بلاکی شامل 5 عدد اتریوم پیدا کنم! تازه این درصورتیه که سختی ثابت باشه و توی این مدت بیشتر از این نشه (که قطعا میشه!)

ولی مثلا اگر من بجای 1گرافیک، 1000عدد گرافیک داشتم، اون موقع 15ساعت طول میکشید تا بلاکی شامل 5 عدد اتریوم پیدا کنم. که قیمتش حدود 5 میلیون تومن هست در حال حاظر.

هنگامیکه بتونید با این قدرت کار کنید، دیگه اسم سخت افزارتون ریگ نیست، به این اصطلاحاً میگن فارم. یعنی هر روز دارید دِرو میکنید.

شما هم میتونید سکه های دیگه رو با توجه به قدرت خودتون و سختی اون سکه، تست کنید.

موفق باشین:100_pray:

سلام

ممنون از شما

دقیقا همین بلاک عظیم رو منظورم بود ، جای اینکه در استخر باشیم و بلاک بین کاربران تقسیم شده باشه یک بلاک عظیم رو دانلود کنیم و کم کم پردازشش کنیم که دیگه از دگ های بعدی تا بلاک بعدی خبری نباشه...

---------

اتر این لحظه 160 دلار ، امروز همچنان نزولی بوده تا این لحظه ، فک می کنم الان اتر کلاسیک با اتر ، ماین کردنش دیگه مساوی شده باشه از نظر درامد چون اتر کلاسیک افتش کمتر بود

البته متاسفانه سختی ها رو نمیدونم ، از کدوم سایت سختی ها رو چک می کنید؟ 

بعد از اتر و اتر کلاسیک کدومم یکی درامدش بهتر هست؟

لینک به دیدگاه

کشتی ماین به گل نشست و تا چند وقت دیگه بازار فروش گرافیک های ماین شده داغ و داغ تر میشه . شانس آوردم من استارت نزدم و منتظر موندم ببینم این قضیه تا کجا میخواد پیش بره . با این سقوطی که همه سکه ها داشتن به نظرم حتی نمیشه به سکه های دیگه فکر کرد و کلا ارزش ماین کردن به کمترین میزان خودش رسیده . مگر اینکه بازار سکه ها دوباره جون بگیره که به نظرم به این زودیها نمیتونه باشه حداقل 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

کشتی ماین به گل نشست و تا چند وقت دیگه بازار فروش گرافیک های ماین شده داغ و داغ تر میشه . شانس آوردم من استارت نزدم و منتظر موندم ببینم این قضیه تا کجا میخواد پیش بره . با این سقوطی که همه سکه ها داشتن به نظرم حتی نمیشه به سکه های دیگه فکر کرد و کلا ارزش ماین کردن به کمترین میزان خودش رسیده . مگر اینکه بازار سکه ها دوباره جون بگیره که به نظرم به این زودیها نمیتونه باشه حداقل 

اتفاقا این  به معنی این است که من اتر بیشتری میتوانم بدست بیاورم به لطف شیب سختی.وقتی شور و هیجانی ماینینگ کاهش پیدا می کند به همان نسبت شیب سختی کاهش پیدا می کند در نتیجه فرصت بیشتری برای استخراج بیشتر اتر بدست می آید.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، rabinhood گفته است :

البته بهتر ه در این کار با دید بلند مدت شروع به کار کرد .

بله این حرف رو قبول دارم ولی این حرکت برای کسی مناسب هست که سرمایه کافی رو داشته باشه و آینده نگر باشه 

در 49 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

اتفاقا این  به معنی این است که من اتر بیشتری میتوانم بدست بیاورم به لطف شیب سختی.وقتی شور و هیجانی ماینینگ کاهش پیدا می کند به همان نسبت شیب سختی کاهش پیدا می کند در نتیجه فرصت بیشتری برای استخراج بیشتر اتر بدست می آید.

تا جایی که بنده اطلاع دارم سختی اتر که دیگه برنمیگرده . فقط باعث میشه یه عده دست از استخراج اتر بکشن و یا کلا بی خیال ماین بشن یا برن به سمت سکه دیگه ای . البته با شرایط حال حاضر رو هیچ سکه ای نمیشه کاملا مطمئن بود . پس در دراز مدت هم احتمال شکست داره هم برد . البته با توجه به قیمت برق در ایران میشه گفت ما ایرانیها یه مقدار شرایط بهتری داریم تا کشورهای دیگه 

لینک به دیدگاه

اتر فکر کنم پر پر شد :35_thinking:

https://coinmarketcap.com/

به 139 دلار رسید  

لینک به دیدگاه

دوستان بازار همینه دیگه یه وقت صعودی هست و یه وقت در حال سقوط و یه وقتایی هم ثابت . نمیشه توقع داشت همش صعودی باشه که.

اینم مثل هر بازار دیگه ای ریسکای خودش رو داره. وقتی که اتریوم 1 دلار بود و شد نزدیک 400 دلار در مدت کوتاهی باید توقع سقوط رو هم داشته باشید. تقریبا همیشه وقتی هیجانی چیزی صعودی می کنه و بازار حبابی میشه توقع سقوط هست. چون بخشی از صعود صرفا بخاطر جو روانی بوده و باید قیمتا اصلاح بشه و به مقدار واقعیش برسه.

به نظرم بازار ارزهای دیجیتال اول راهه و جای خودش رو باز می کنه . 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

دوستان بازار همینه دیگه یه وقت صعودی هست و یه وقت در حال سقوط و یه وقتایی هم ثابت . نمیشه توقع داشت همش صعودی باشه که.

اینم مثل هر بازار دیگه ای ریسکای خودش رو داره. وقتی که اتریوم 1 دلار بود و شد نزدیک 400 دلار در مدت کوتاهی باید توقع سقوط رو هم داشته باشید. تقریبا همیشه وقتی هیجانی چیزی صعودی می کنه و بازار حبابی میشه توقع سقوط هست. چون بخشی از صعود صرفا بخاطر جو روانی بوده و باید قیمتا اصلاح بشه و به مقدار واقعیش برسه.

به نظرم بازار ارزهای دیجیتال اول راهه و جای خودش رو باز می کنه . 

به نظر من هر چی پایین تر بیاد برای ماینر ها بهتر میشه  خیلی از ماینر های دست و پا شکسته از دور خارج میشن و به دست اوردن اتر راحت تر میشه و در نتیجه بهتر میتونیم سرمایه گزاری کنیم <<<گزاری ز د>>> حالا این نظر منه اگه اشتباه هست اصلاحش کنین 

لینک به دیدگاه

به نظرم تجربه ای که اینجا کسب کردم این بود. وقتی جو ایجاد میشه که ماینرها می خوان به ماین سکه ای هجوم بیارن قیمت اون سکه هیجانی بالا میره. تا وقتی که ماینرها بر اساس سختی و قیمت سکه براشون صرف داره ماین کردن  اون سکه  رو ماین می کنن و وقتی افزایش سختی از افزایش قیمت سریع تر میشه و درآمد زایی خودش رو ماین کردن از دست می ده و ماینرها در آستانه خارج شدن از ماین هستن . قیمت سکه برای واقعی شدنش سقوط می کنه  و به نظرم تا مدت ها بعد از فروکش کردن ماینینگ سکه قیمتش ثبات پیدا می کنه  تا زمانی که یه جو ماینیگ دیگه ایجاد بشه . آدم باید زرنگ باشه ماینرها رفتن سراغ سکه ای . اون سکه رو بخره بعد سود کرد معقول بدون طمع بفروشه . ضمنا اصلا و ابدا نباید بدون دانش وارد این بازار شد . هر بازاری بری بدون دانش محکوم به شکست هستید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

به نظر من هر چی پایین تر بیاد برای ماینر ها بهتر میشه  خیلی از ماینر های دست و پا شکسته از دور خارج میشن و به دست اوردن اتر راحت تر میشه و در نتیجه بهتر میتونیم سرمایه گزاری کنیم <<<گزاری ز د>>> حالا این نظر منه اگه اشتباه هست اصلاحش کنین 

سلام

به هیچ وجه . همونطور که دوستان قبلا هم گفتن سختی هیچ سکه ای برنمیگرده . سختی سکه ها با افزایش و بزرگتر شدن بلاک چین بالاتر میره نه تعداد ماینرهایی که دارن ماین میکنن . 

البته تعداد ماینرها یکی از عوامل تاثیر گزار در قیمت سکه هاست . البته عرض کردم یکی از عوامل . 

با کمک آقا محسن من تحقیقات خوبی در زمینه سکه ها انجام دادم . فعلا تا اول آگوست که سرنوشت بیت کوین برای فورک شدن مشخص بشه قطعا سیر نزولی بیت کوین و اتر و طبعا به دنبال اونها مابقی سکه ها ادامه داره . منتظر باشین تا پایینتر بیاد .

ویرایش شده توسط Beni_Lx
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سختی تا جایی که می دونم کاهش پیدا نمی کنه و با خارج شدن ماینر ها فقط شتاب افزایش سختی کاهش پیدا می کنه و نه اینکه سختی کم بشه. در هر صورت با خروج ماینرها و یا کاهش جو ماینرینگ سرمایه گزاری اولویت داره و در این هنگام باید آدم دانش کسب کنه که چه سکه ای آینده داره رو اون سرمایه گزاری کنه . این دانش هم واقعا سخته به دست اوردنش و باید آدم کلی دربارش تحقیق کنه. در بازار کسی سود می کنه که دانش بیشتری داره و اینکه فردی دانشش از اکثریت افراد اون بازار بیشتر باشه کار سختیه.

کلا تو بازار دانش مهمه و کسی که دانش بیشتری داره سود می کنه و افرادی که دانششون کم هستش ضرر می کنن. پول از آسمون نازل نمیشه و از جیبی به جیب دیگه منتقل میشه. باید زرنگ باشی نذاری پول از جیبت خارج بشه و بره تو جیب کس دیگه.

لینک به دیدگاه

این هم نمودار اتر  که یهویی بالا رفته به 400 رسیده ولی اگه ماه های قبل و سال های قبل رو ببینین چنین افزایش نمودار رو نداریم 

https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/#charts

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

انگاری قراره کلی کارت فوق کم کارکرد بریزه تو بازار با این وضع!

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

دوست عزیز یک سایت کانادایی هست من خیلی راضیم ازش اما فقط اتر و بیت کوین و دلار چنج میده

www.quadrigacx.com

لینک به دیدگاه

با سلام و درود با یه مشکل برخوردم از کار اومدم خونه  دیدم اینجوری شده 

و به برنامه اور کلاک یه نگاهی بندازید  از 1000 MHz شده به 300 جریان این چیه

74574575.jpg

45375343.jpg

425427424.jpg

لینک به دیدگاه

اینترنت شما مشکل داره.خط قطع و وصل میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...