رفتن به مطلب

Recommended Posts

در در 1396/05/10, 16:07:20، abc.abc گفته است :

سلام

یک سوال

مگه قیمت  همیشه به صورت دلار یا چنین چیزی نیست؟ مثلا اگر اتر 100 دلاره و بیت کوین 1000 دلار ، میشه هر 10 اتر یک بیت کوین ، چون حدس  میزنم اگر چیزی  جز این باشه خب طرف اینقد با یک اتر خودش با ارز های دیگه بازی میکنه تا بیارش بالاتر.... مثلا اگر قرار باشه با همین مثال با 9 اتر بشه 1 بیت کویین به دست اورد و....

ممنون

کاملا صحیح.منظورم از نتایج جالب،همین نتیجه بود.

مثلا من همون اوایل 1عدد اتر کلاسیک استخراج کردم، با چنج متوجه شدم فقط 5صدم اتریوم میشه.

الآن چقدره؟

18_07.52_02082017.jpg.14059b317fda0ceedb513d4fabb6e27f.jpg

فکر میکنی هفته پیش چقدر بود؟ حدود 9 صدم.

ولی قیمت اتریوم از هفته پیش تا الآن حدود 200 دلار بود.

یعنی اگر من توانایی پیشگویی داشتم، میتونستم اتریوم کلاسیکم رو به 1.8برابر برسونم،در عرض 2-3هفته.مثلا اگر 1000تا داشتم،به 1800 تا میرسوندم.

این قضیه خیلی زیاد رخ میده،و همین بازار رو بالانس میکنه»»

یعنی اگر یهو یک درز کوچکی پیدا بشه که بشه با 9عدد اتریوم به 1عدد بیت کوین رسید (درصورتیکه قیمت اصلیش 10عدد اتریوم در برابر 1بیت کوین هست) مردم شروع میکنن به معامله اتریوم با بیت کوین، همه ی اتریوم ها رو میفروشن تا بیت کوین بخرن.چه اتفاقی می افته؟ ارزش اتریوم سقوط میکنه (چون همه فروختنش،مثل اینکه یهو توی بازار هزارا تُن سیب اضافه وارد کنن،چی میشه؟ قیمت سیب افت میکنه تا بتونن بفروشن)

ازون طرف همه خواهان بیت کوین هستن چون بیت کوین داره خوب فروش میره و همه میخوان بخرن (دقیقا مثل کارت گرافیکا که وقتی همه خواستن بخرنش،قیمتش رفت بالا) و چی میشه؟

دوباره بالانس میشه و بیت کوین با ارزش میشه و قیمت اتریوم سقوط میکنه روی 10اتریوم به ازای 1بیت کوین.

اینجا یک گروه ضرر میکنن یک گروه سود» گروهی ضرر میکنن که اشتباه محاسباتی داشتن (خیلی دیر فهمیدن، موقع ارزون شدن اتریوم رفتن فروختن و...)

و یه عده سود میکنن (کساییکه بازار رو تحلیل کردن و سریع دست به کار شدن)

این یکی از قسمت های دنیای سرمایه گذاری هست که توی تمام کالاها رخ میده.

از این درز ها خیلی زیاد رخ میده.ولی عموما این سود ها،سود های کمی هستن در برابر سود عظیم پیش بینی کل بازار طی 2-3سال آینده.

مثلا من با پیشگویی میتونستم 1000عدد اتریوم کلاسیکم رو تبدیل به 1800اتریوم کلاسیک کنم.(1.8برابر) در عرض حدود 1ماه.درسته؟

ولی من اگر تحلیل گر بودم و از 2-3سال پیش بازار رو بررسی میکردم،میتونستم بفهمم داره انفجار ماینینگ رخ میده و میتونستم پارسال اتریوم رو با قیمت 1دلار بخرم (اتریوم اصلی!) و امسال با قیمت 200دلار بفروشم در بدترین شرایطش.

چقدر سود میکردم؟ 200برابر. چندین و چند برابر بیشتر از سودهایی که از درز ها،بدست میان.بدون ریسک خاصی و تحلیل صحیح.

این تحلیل ها میتونن اشتباه باشن پیشاپیش عذرخواهی میکنم،فقط جنبه ی آگاهی دارن.:12_slight_smile:

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستا خواستم کارت رو تست کنم یکی از دوستان بهم بگه چرا 0mh/s همش میده و اینجوریه :/

کارتن 6950 هست!

رم 10 گیگ هست و سی پی یو 4 هسته amd

zzzz.jpg

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

سلام دوستا خواستم کارت رو تست کنم یکی از دوستان بهم بگه چرا 0mh/s همش میده و اینجوریه :/

کارتن 6950 هست!

رم 10 گیگ هست و سی پی یو 4 هسته amd

zzzz.jpg

سلام.

آموزش Geth کامل نیست.

شما از آموزش ماینینگ به روش کلیمور استفاده کنید:

اول حساب بساز:

http://www.aparat.com/v/kJDgL

بعدش استخراج کن:

http://www.aparat.com/v/uiZe1

نکته» اگر کارت گرافیکت 2گیگابایت حافظه گرافیکی داره یا 1گیگابایت داره،به کل برای ماینینگ جواب نمیده.فقط برخی سکه های کم ارزش میشه باهاش ماین کرد.اگر کارتت 2گیگابایتی هست یا ضعیف تر،آموزش های بالا رو ول کن، از آموزش پایین استفاده کن:

http://www.aparat.com/v/ijnXW

موفق باشی:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز فقط یه موردی!!

6950 دو گیگ باید چقدر هش بده mh/s تقریبا ریتش چقدر باید باشه؟

برنامه minergate به صورت h/s نشون میده!!!! چطوریه؟

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

با سلام دوستان یه سوالی داشتم در مورد رایزر شرمنده خیلی مبتدی هست این حرف من  همه چیز رو به گرافیک وصل کردم کار هاش رو انجام دادم اما یه سیم رو نمیدونم کجا وصل کنم <<<sata.power>>> میشه یه راهنمایی کنید ممنون 

PCIe-Riser-Card-PCI-E-1x-to-16x-Extender-USB-3-0-Data-Cable.jpg

1f3ace23-3434-4ad1-9157-1d63281f4934.jpg

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

ممنون دوست عزیز فقط یه موردی!!

6950 دو گیگ باید چقدر هش بده mh/s تقریبا ریتش چقدر باید باشه؟

برنامه minergate به صورت h/s نشون میده!!!! چطوریه؟

هش داریم تا هش.برخی سکه ها مثل XMR با کارت RX470 شما حدود 600 هش بر ثانیه میگیرید.

برخی سکه ها مثل اتریوم با همون کارت شما 22میلیون هش میگیرید.

برخی سکه ها مثل دکرد،با همون کارت شما حدود 250 میلیون هش بدست میارید.

اکثر سکه ها روی گرافیک بسیار عالی استخراج میشن، از جمله سکه هایی که روی سی پی یو بد نیستن، میشه XMR رو نام برد.

البته منظور من از کلمه بسیار عالی این نیست که باهاش درآمد خالصی کسب کرد،نیاز به سخت افزار قدرتمند یا استخراج سکه های خوب و آینده نگرانه هستش.

در 20 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام دوستان یه سوالی داشتم در مورد رایزر شرمنده خیلی مبتدی هست این حرف من  همه چیز رو به گرافیک وصل کردم کار هاش رو انجام دادم اما یه سیم رو نمیدونم کجا وصل کنم <<<sata.power>>> میشه یه راهنمایی کنید ممنون 

PCIe-Riser-Card-PCI-E-1x-to-16x-Extender-USB-3-0-Data-Cable.jpg

1f3ace23-3434-4ad1-9157-1d63281f4934.jpg

بایستی به پاور متصلش کنید.

کابلش دقیقا کابلی هست که از پاور به هارد دیسک متصل میکنیم.همونه بهش میگن برق ساتا یا Sata Power .

لینک به دیدگاه

دوستان میشه یه توضیحی بدین این ارور برای چی میده 

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

Untitled.jpg

از ورژن های مختلف این نرم افزار استفاده کن ببین همین مشکل رو داری؟ چون من تاحالا کسیو ندیدم این ارور واسش بیاد...نمیدونم دقیقا چه چیزی هست ولی میگه یکی از فایل ها گم شده و بایستی یکبار دیگه نصبش کنید.
اگر آنتی ویروس داری غیرفعالش کن شاید داره مشکل ایجاد میکنه.
درایور هات آپدیت باشن.
امیدوارم مشکلت حل بشه...خبرشو بده.موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که میخوان اتریوم بفروشن من میخرم.  

شما ماین کنید من دپو میکنم واسه ۲ سال دگه ?

قیمتی که میخرم از سایت ها بهتره

زیر 0.5  نیم سکه هم نمیخرم 

بیتکوینم میخرم

پ.خ کنید 

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان عزیزی  که در حال ماینینگ هستن اطلاع داشته باشند من دو سال در این کارم 

الان دیگه به صورت. Oc و یک فلش 16 گیگ ماینینگ. رو انجام میدم 

حدود 3 ماه پیش جمع کردن اتریم خیلی به صرفه بود طوری که حتی اگر یک gpu یا همون گرافیک با 20 مگاهرنز روزانه ماین میکرد الان به فروش eth میپرداخت الان میلیونر بود 

20 mh 

=

0.24eth mine

In 3 moth before 

اما الان با 160 مگاهرتز هم. روزانه 0.085 اتریوم دریافت میکنید

خلاصه که سختی اتریوم به بالای 1500 th رسید 

در این سایت سختی انواع کوین رو میتونید ببینید 

https://www.coinwarz.com/difficulty-charts/ethereum-difficulty-chart

انشاءالله قیمتشم با سختیش بالا میره 

ممنونم از زدن تاپیک در مورد ماینینگ یا علی

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

Untitled.jpg

سلام

1 ویندوز برای استفاده ماینینگ اصلا خوب نیست به خاطر هنگ کردن کامپیوتر بعد از دو روز ماینینگ. به علت سیستم حفاظتی و ipv6 اینترنت 

2اگر ویندوز استفاده میکنی

ویندوز رو سون انتخاب کن 64 بیت 8 روز یک بار ریسیت میکند

3 پایین ترین ورژن درایور استفاده شده که الان ورژن 16.10و 15.2 هست(هر دو) نه آخرین ورژن 

4 استفاده از نرم افزار claymore's. و آخرین ورژن که الان v9.8 اومده با ویژگی asm افزایش سرعت دوبل ماینینگ 

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم 

یاعلی 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، محمد نصیری گفته است :

سلام

1 ویندوز برای استفاده ماینینگ اصلا خوب نیست به خاطر هنگ کردن کامپیوتر بعد از دو روز ماینینگ. به علت سیستم حفاظتی و ipv6 اینترنت 

2اگر ویندوز استفاده میکنی

ویندوز رو سون انتخاب کن 64 بیت 8 روز یک بار ریسیت میکند

3 پایین ترین ورژن درایور استفاده شده که الان ورژن 16.10و 15.2 هست(هر دو) نه آخرین ورژن 

4 استفاده از نرم افزار claymore's. و آخرین ورژن که الان v9.8 اومده با ویژگی asm افزایش سرعت دوبل ماینینگ 

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم 

یاعلی 

ممنون از توضیحاتتون اقا محمد گل 

اگه میشه یه توضیحاتی در مورد مزایا و معایب ماینینگ بدین ممنون میشیم   بلاخره دوسال کار کردین حتما یه تجربه هایی رو دارین در اختیار ما بگدارین 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

اگه میشه یه توضیحاتی در مورد مزایا و معایب ماینینگ بدین ممنون میشیم   بلاخره دوسال کار کردین حتما یه تجربه هایی رو دارین در اختیار ما بگدارین 

سلام دوست عزیز

خوبی این کار مثل خرید فروش دلار یا طلاست که پایین بالا داره مثلا همین دیشب بیتکوین کوین اصلی قیمت گذاری اتریوم 2930 دلار بود الان 3250 دلار شده یعنی اینکه کمی باهوش باشی ماینینگ هم نکنی با خرید فروش ارز هم میتونی درامد داشته باشی داخل سایت های معتبر مثل bter.com

معایب کشور البته ارزونی برق اما برعکس قطعی برق هست که باعث کم شدن مگاهش گرافیک بشه الان من از کارت گرافیک rx470 4gb  از 28.3 به 27 مگاهرتز رسیده در 8 ماه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، محمد نصیری گفته است :

سلام دوست عزیز

خوبی این کار مثل خرید فروش دلار یا طلاست که پایین بالا داره مثلا همین دیشب بیتکوین کوین اصلی قیمت گذاری اتریوم 2930 دلار بود الان 3250 دلار شده یعنی اینکه کمی باهوش باشی ماینینگ هم نکنی با خرید فروش ارز هم میتونی درامد داشته باشی داخل سایت های معتبر مثل bter.com

معایب کشور البته ارزونی برق اما برعکس قطعی برق هست که باعث کم شدن مگاهش گرافیک بشه الان من از کارت گرافیک rx470 4gb  از 28.3 به 27 مگاهرتز رسیده در 8 ماه

من میخوام یه ریگ r9 390 تشکیل بدم ارزش داره یا نه الان دو عدد خریداریکردم 60 مگاهش میده غیر کلاک ارزش 

بهترین گرافیک که در حد یک میلیون  تومان باشه میشه معرفی کنید که مصرف برقش کم باشه ارزش خریدش رو داشته باشه هشریتش هم بالا باشه مثل این 390 که خریداری کردم 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

من میخوام یه ریگ r9 390 تشکیل بدم ارزش داره یا نه الان دو عدد خریداریکردم 60 مگاهش میده غیر کلاک ارزش 

بهترین گرافیک که در حد یک میلیون  تومان باشه میشه معرفی کنید که مصرف برقش کم باشه ارزش خریدش رو داشته باشه هشریتش هم بالا باشه مثل این 390 که خریداری کردم 

گرافیکی که خریداری کردی عزیز قسمت اطلاعاتش tdp رو نگاه کن ولی از اون اونجایی که من خبر دارم برقش زیاده بالای 200 وات هست الان چون قیمت rx470 یا rx 570 بالاست پیشنهاد عالی الان گرافیک gtx 1060 3 gig هست هر مارکی مشکل نداره برقش 120 وات و 25.5 مگاهش قدرت داره عزیز با گرافیکای شما هم مچ میشه مشکلی پیش نمیاد قیمتش هم 1100 هست سایت لیون کامپیوتر الان موجود هست خواستی خریداری کنی

نکته بعد گرافیک شما برای ماین zcash مناسب هست. 

یا علی

ویرایش شده توسط محمد نصیری
لینک به دیدگاه

دوستان با GTX 980 میشه ماین کرد؟ کسانی که با این کارت ماین انجام دادن مقدار هش ریتی که داشتند رو میشه بگند

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

دوستان با GTX 980 میشه ماین کرد؟ کسانی که با این کارت ماین انجام دادن مقدار هش ریتی که داشتند رو میشه بگند

دوست عزیز فکر نکنم جواب بده  من gtx780  داشتم 2.5 مگا هش میدادethereum-best-mining-gpu-645x777.thumb.jpg.0f86f2739235592792498a4b525a887f.jpg

980 شما هم پایینه  یعنی شما باید 1سال ماین کنید 42 دلار گیرتون میاد فکر کنم خوب باشه :$

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوست عزیز فکر نکنم جواب بده  من gtx780  داشتم 2.5 مگا هش میدادethereum-best-mining-gpu-645x777.thumb.jpg.0f86f2739235592792498a4b525a887f.jpg

980 شما هم پایینه  یعنی شما باید 1سال ماین کنید 42 دلار گیرتون میاد فکر کنم خوب باشه :$

یعنی با کارت 980 اصلا ماین نمیشه کرد با این وضعیتی که نشون داره میده  :)) O.o

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، k4v3h گفته است :

یعنی با کارت 980 اصلا ماتین نمیشه کرد با این وضعیتی که نشون داره میده  :)) O.o

بابا اصلا خودمم هنگ کردم 780      2.5 مگاهش:35_thinking:   هیچی دیگه فروختمش رفتم دو عدد 390 گرفتم  هر دوتا هم 30 مگاهش میده یعنی 60 مگاهش  

از این سایت هم میشه امارش رو در اورد https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/etc?HashingPower=2.5&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=250&CostPerkWh=0.004

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hareth.salari@gmail.com گفته است :

بابا اصلا خودمم هنگ کردم 780      2.5 مگاهش:35_thinking:   هیچی دیگه فروختمش رفتم دو عدد 390 گرفتم  هر دوتا هم 30 مگاهش میده یعنی 60 مگاهش  

از این سایت هم میشه امارش رو در اورد https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/etc?HashingPower=2.5&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=250&CostPerkWh=0.004

واقعا چرا اینطوریه 980 که کارت خوبیه چرا اینقدر پایین هش ریت میده فکر میکنم بخاطر ماکسول باشه چون 1050 که کلی ضعیف تر از 980 هستش مقدار هش ریتش بالاتره

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا ولی من میگم برای اینکار همون دستگاه مخصوص خودش رو تهیه کنیم بهتره هم دوام بیشتری داره هم قدرتش بیشتره 

41RdH4PiigL.thumb.jpg.474c33efc754cec4129834b7a48d8d48.jpg

حالا این دستگاه رو یه نفر داره میفروشه تو پرشین قیمت 399 هزار تومان حالا نمیدونم هشش چقدره یا ارزش داره خودش که میگه روزی 62 دلار میده ولی فکر نکم الان خیلی سختی اتربالا رفته  سه برابر شده نسبت به یک ماه پیش

این هم لینکشhttps://forum.persiantools.com/threads/دستگاه-استخراج-کننده-بیتکوین-antminer-s5.857450/

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی اطلاعات داره درمورد این https://www.amazon.com/Antminer-S9-13-5TH-098W-Bitcoin/dp/B01MCZVPFE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1501920700&sr=8-1-spons&keywords=antminer+asic&psc=1  یه توضیحی بده این دستگاه 13.5 تراهش میده یعنی چی واقعا مگه داریم یا روشش فرق میکنه  یا شاید برای بیتکوین استفاده میشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان اگه کسی اطلاعات داره درمورد این https://www.amazon.com/Antminer-S9-13-5TH-098W-Bitcoin/dp/B01MCZVPFE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1501920700&sr=8-1-spons&keywords=antminer+asic&psc=1  یه توضیحی بده این دستگاه 13.5 تراهش میده یعنی چی واقعا مگه داریم یا روشش فرق میکنه  یا شاید برای بیتکوین استفاده میشه

این دستگاه ربطی به اتر نداره و برای بیت کویین استفاده میشه 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

این دستگاه ربطی به اتر نداره و برای بیت کویین استفاده میشه 

اها یعنی فقط بیتکوین و از اتر یا  سکه های دیگه  پشتیبانی نمیکه ؟؟:$

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...