رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 17 دقیقه قبل، Kiarash Atri گفته است :

سلام

آقا بحث اینجا که خیلی داغ شده....:34_rolling_eyes:

ما الان بخوایم با یه 950 ماین کنیم چقدر درمیاره؟چقدر پول برق میشه(شمال هستم)

منظورت GTX 950 هست؟!

نهایت بتونی 9مگاهش بوجود بیاری که عملا شاید روزی 0.5 دلار و ماهی 15دلار درآمد داشته باشید که تقریبا بصرفه نیست و هزینه برقت بیشتر میشه.

بهترین حالت خرید قوی ترین گرافیک و اتصال بیشترین گرافیک روی 1مادربورد هست که بیشترین درآمد و بازدهی رو داره.

در 14 دقیقه قبل، CleverM گفته است :

دارم فکر میکنم دقیقا برا چی تو تابستان ارزون تر از زمستانه؟ مگه تابستون مصرف بالا تر نیست

با توجه به اینکه استان های بوشهر هرمزگان و خوزستان از گرم ترین مناطق کره ی زمین هستند، متوسط هر خانواده خوزستانی فقط واسه زنده ماندن در این وضعیت گرمایی،به حداقل 1کولر 24هزار بصورت ثابت روشن نیاز داره که حدود 2000وات مصرف داره (2کیلووات) که می شود 1440 کیلووات ساعت در عرض 1ماه.که اگر با نرخ تهران حساب کنن می شود 436 هزار تومان!

ولی دولت برای مناطق  گرم مثل خوزستان،سیستان،کرمان و برخی دیگر از مناطق جنوبی یا محروم، نرخ وات رو متفاوت اعمال میکنن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام به همه دوستان گل 

من درایور جدید amd که برای ماین طراحی شده رو نصب میکنم تو برنامه MSI Afterburner  کور کلاک و مموری کلاک رو نمیشه دستکاری کرد . چون من دستی تنظیم میکنم که کمترین فشار رو به کارت بیارم . اینم بگم کارتها مود شده هستن و پچشم کردم نرم افزار رو . راه حلی دارید دوستان ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

با توجه به اینکه استان های بوشهر هرمزگان و خوزستان از گرم ترین مناطق کره ی زمین هستند، متوسط هر خانواده خوزستانی فقط واسه زنده ماندن در این وضعیت گرمایی،به حداقل 1کولر 24هزار بصورت ثابت روشن نیاز داره که حدود 2000وات مصرف داره (2کیلووات) که می شود 1440 کیلووات ساعت در عرض 1ماه.که اگر با نرخ تهران حساب کنن می شود 436 هزار تومان!

ولی دولت برای مناطق  گرم مثل خوزستان،سیستان،کرمان و برخی دیگر از مناطق جنوبی یا محروم، نرخ وات رو متفاوت اعمال میکنن.

بله خیلی ممنون xD جالب بود تا حالا در موردش اینجور فکر نکرده بودم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

من دیروز قبض برق پرداخت کردم.از تاریخ 8 خرداد تا 4 مرداد جمعا 2015 کیلو وات ( برای 12 کارت با حداقل کلاک  ) مصرف شده و قیمت نهایی 440600 تومن برای 58 روز.برای 58 روز جمعا بیست بار 0.1998 اتر برای کیف پول ارسال کرده.در نتیجه جمعا 3.996 اتر.پس اگر با دلار 300 حساب کنیم می شود 1198 دلار.از این فقط حدود 120 دلار پول برق هست.

سلام مدل کارت گرافیک و سیتم خنک سازی و تهیو یه شما چی بوده ؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

منظورت GTX 950 هست؟!

نهایت بتونی 9مگاهش بوجود بیاری که عملا شاید روزی 0.5 دلار و ماهی 15دلار درآمد داشته باشید که تقریبا بصرفه نیست و هزینه برقت بیشتر میشه.

بهترین حالت خرید قوی ترین گرافیک و اتصال بیشترین گرافیک روی 1مادربورد هست که بیشترین درآمد و بازدهی رو داره.

بله همون منظورم GTX 950 بود...

الان بیشتر دوستان ماینر چه کوینی رو ماین میکنن و اینکه در حال حاظر چه کوینی به صرفه تره؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

بخاطر همین تب و تاب ماینینگ، قرار هست ویندوز 10 آپدیت بشه و بیشتر از 6 گرافیک همزمان رو ساپورت کنه.این رو جایی خوندم.

و برای بیش از این تعداد با لینوکس تا جاییکه میدونم میتونید هرچقدر گرافیک بخواید متصل کنید.

104 عدد!!! بسم الله :D خودمم دیده بودم ولی حساب کن چندتا پاور باید به هم متصل کنی!!

سلام

ممنون

لینوکس رو فقط باید نصب کنیم و درایور ها رو نصب کنیم یا چون تعداد گرافیک بالا هست دردسرهای خاصی هم داره؟

این 104 عالیه جدا از هزینه ی مین و پردازنده پول برق هم کمتر میشه... پاور رو هم 1000 وات میگیریم ارزونتر باشه به تعداد گرافیک ها مثلا هر 6-7 گرافیک بسته به مدل می تونیم یک 1000 وات بگیریم ، فقط مشکل اینه نمیدونم چطوری سیم به کارت های گرافیک میرسه.... اینها رو نمیدونید به چه شکل هست؟ باید حتما همین مینبورد رو بگیریم یا رایزر ها به این صورت هستند؟ حداقل می تونیم به این حالت فقط 12 کارت متصل کنیم...

در 57 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

کاش کرمان ارزون بود (البته نه اینکه گرم باشه فقط ارزون باشه :14_relaxed:)

کرمان حداقلش میشه گفت دماش مثل تهرانه... خنک تر نباشه گرم تر نیست... فقط فک می کنم یکی دو تا از شهرستان های جنوب کرمان به اینصورت باشن 

کرمان هم بعد از 600 کیلووات 320 تومان حساب میشه

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

باز هم سلام به دوستان  متاسفانه مشکلم حل نشد  همون ارور رو میده نمیدونم چرا

222.thumb.jpg.f28a54b80c7bcbf42f60697fb1e2e0ed.jpg

اقا محسن همون کاری رو که گفتین رو انجام دادم نشد متاسفانه رفتم سرچ کردم ip رو به دست اوردم  همین ip رو وارد کردم 213.147.159.52

Untitled.thumb.jpg.37fc25f8c1728d34102a8ae9a98b1723.jpg

شاید ای پی رو داره اشتباه میزنه چون این ای پی برای مشهده نمیدونم چرا من بندرم 

44.thumb.jpg.a6ac5f07ba8a14c84d4e2018349f2e1b.jpg

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

اقا محسن همون کاری رو که گفتین رو انجام دادم نشد متاسفانه رفتم سرچ کردم ip رو به دست اوردم  همین ip رو وارد کردم 213.147.159.52

به نظرم آی پی مشکل داره چون برای بنده هم از چندتا سایت آی پی گرفتم تا بالاخره اوکی کرد . یه سری سایتها آی پی پرت میزنن 

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سلام

عزیز تو فیلد آخر تصویر بالا سه رقم آخر IP شما رو نوشته . هر IP که از سایتهای مختلف میگیری باید سه رقم آخرش با این عدد یکی باشه . وگرنه اشتباهه . از این سایت استفاده کن :

https://www.iplocation.net/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سلام 

اول که آیپی رو به صورت عمومی جایی ننویسید .فی نفسه اتفاقی نمیوفته ولی امکان هک شدن رو افزایش میده.

بعد چند بار به قسمت ستینگ برو و چک کن هر زمانی که اون سه رقم آخر ip نشون داده شده درستینگ با رقم موجود در گوگل یکی شد همون موقع اون رو وارد کن و تنظیماتت رو اعمال کن.

آپدیت شدن ip توسط ماینینگ پول بعضی وقت ها طول میکشه. 

میتونی مودمت رو هم یکی دو دقیقه خاموش کنی تا ایپی جدید بهت بده.

ویرایش شده توسط farid68
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Kiarash Atri گفته است :

بله همون منظورم GTX 950 بود...

الان بیشتر دوستان ماینر چه کوینی رو ماین میکنن و اینکه در حال حاظر چه کوینی به صرفه تره؟

در حال حاظر بصرفه ترین سکه بر روی کارت های AMD RX همون ETH یا اتریوم هستش.

بیا از اینجا تست کن:

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=9&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=0&CostPerkWh=0

فقط دقت کن قدرت 9مگاهش (9 میلیون هش در هر ثانیه) برای ETH و ETC شبیه به همه، برای هر سکه هر کارت گرافیک یکجور قدرت ارائه میده و کاملا با هم فرق دارن مثلا روی XMR ممکنه بشه 100 هش بر ثانیه!

بعد از اون برای کارت های انویدیا اکثرا همون ETH اتریوم بصرفه تر هستش و در آخر ZEC یا زد کش هم واسشون خوبه.

در ۱ ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

شاید ای پی رو داره اشتباه میزنه چون این ای پی برای مشهده نمیدونم چرا من بندرم 

دوستای عزیزمون توضیحات کاملی دادن،بنظرم مودم اینترنتیت رو خاموش کن و بعد از دو سه دقیقه روشن کن و یکبار دیگه IP رو چک کن.احتمالا مشکلت حل میشه ایشالا :) 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

در حال حاظر بصرفه ترین سکه بر روی کارت های AMD RX همون ETH یا اتریوم هستش.

بیا از اینجا تست کن:

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=9&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=0&CostPerkWh=0

فقط دقت کن قدرت 9مگاهش (9 میلیون هش در هر ثانیه) برای ETH و ETC شبیه به همه، برای هر سکه هر کارت گرافیک یکجور قدرت ارائه میده و کاملا با هم فرق دارن مثلا روی XMR ممکنه بشه 100 هش بر ثانیه!

بعد از اون برای کارت های انویدیا اکثرا همون ETH اتریوم بصرفه تر هستش و در آخر ZEC یا زد کش هم واسشون خوبه.

من سوالام امروز زیاد شد..:3_grin:

در حال حاظر کدوم استخر مناسبه؟ و اینکه معمولا چقدر خود استخر ها پورسانت دریافت میکنن؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Kiarash Atri گفته است :

من سوالام امروز زیاد شد..:3_grin:

در حال حاظر کدوم استخر مناسبه؟ و اینکه معمولا چقدر خود استخر ها پورسانت دریافت میکنن؟

برای سکه ی اتریوم استخر ethermine.org خیلی خوب بوده من شخصا تستش کردم ازش راضی بودم.

و برای تمام سکه ها،تمام استخر ها رو میتونید از لیست زیر پیدا کنید :

https://bitmakler.net/pools

معمولاً نیم درصد پورسانت دریافت میکنن.ولی تا 2.5% هم توی برخی استخر ها برای برخی سکه ها مشاهده کردم.

آموزش استفاده از این استخر رو در ویدیو زیر توضیح دادم:

http://www.aparat.com/v/uiZe1

http://www.aparat.com/v/mMjQb

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

برای سکه ی اتریوم استخر ethermine.org خیلی خوب بوده من شخصا تستش کردم ازش راضی بودم.

و برای تمام سکه ها،تمام استخر ها رو میتونید از لیست زیر پیدا کنید :

https://bitmakler.net/pools

معمولاً نیم درصد پورسانت دریافت میکنن.ولی تا 2.5% هم توی برخی استخر ها برای برخی سکه ها مشاهده کردم.

آموزش استفاده از این استخر رو در ویدیو زیر توضیح دادم:

http://www.aparat.com/v/uiZe1

http://www.aparat.com/v/mMjQb

آهان .. به صرفه هست یه استخر بزنیم خود بچه های لیون یا ایرانی ها ماین کنن؟اینطوری دیگه مشکلات آی پی و کانتک اینا هم نیس....البته ممکنه چیز مسخره ای به نظر برسه..اون چند درصد هم تو جیبشون میمونه

ویرایش شده توسط Kiarash Atri
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Kiarash Atri گفته است :

آهان .. به صرفه هست یه استخر بزنیم خود بچه های لیون یا ایرانی ها ماین کنن؟اینطوری دیگه مشکلات آی پی و کانتک اینا هم نیس....البته ممکنه چیز مسخره ای به نظر برسه..اون چند درصد هم تو جیبشون میمونه

بهش فکر کرده بودم،ولی نیم درصد مالیاتی که میگیرن خیلی سنگین نیست.از طرفی اونقدر ماینر توی ایران نداریم، از طرف دیگه یه سری مسائل مثل uncle هستن که استخر های خارجی واریز میکنن ولی ممکنه هر استخری اینکارو نکنه (آنکل،یک بلاک نزدیک به بلاک اصلی هست که بجای جایزه ی کامل،نصف یا کمتر سکه آزاد میکنه،ولی بهرحال ارزشمنده)

خلاصه به جز پیچیده بودنش، اعتماد سازیش هم زمان بر هست،تا اون موقع بمب سختی میرسه و اتریوم غیر قابل استخراج میشه و عملا ماینینگ اتریوم برچیده میشه و سکه ی دیگه میاد و همون آش و همون کاسه.

ولی فکر کردن بهش جالبه.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

بهش فکر کرده بودم،ولی نیم درصد مالیاتی که میگیرن خیلی سنگین نیست.از طرفی اونقدر ماینر توی ایران نداریم، از طرف دیگه یه سری مسائل مثل uncle هستن که استخر های خارجی واریز میکنن ولی ممکنه هر استخری اینکارو نکنه (آنکل،یک بلاک نزدیک به بلاک اصلی هست که بجای جایزه ی کامل،نصف یا کمتر سکه آزاد میکنه،ولی بهرحال ارزشمنده)

خلاصه به جز پیچیده بودنش، اعتماد سازیش هم زمان بر هست،تا اون موقع بمب سختی میرسه و اتریوم غیر قابل استخراج میشه و عملا ماینینگ اتریوم برچیده میشه و سکه ی دیگه میاد و همون آش و همون کاسه.

ولی فکر کردن بهش جالبه.

درسته.....یه مدت فکرش بودم...روی لوکال هاست اجرا کردم اما خب اینطوری تکی که نمیشه.....

ولی خب از طریق ماینینگ کلی راه هست که بدون یک ریال سرمایه به اندازه شمایی که چندین میلیون هزینه کردی پول درآورد...اما خب یکم باید چشماتو ببندی و به حلال حروم بی توجهی کنی...اگه تو این مورد موفق بشی یه شبه ره صد ساله رو میتونی بری--حیف که ما نتونستیم:4_joy:

در کل ماین و این ارز های دیجیتال هر روز داره دنیاشون کثیف تر میشه

----------

برای ماین با سی پی یو چه استخر و چه ارزی رو پیشنهاد میدید

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Kiarash Atri گفته است :

درسته.....یه مدت فکرش بودم...روی لوکال هاست اجرا کردم اما خب اینطوری تکی که نمیشه.....

ولی خب از طریق ماینینگ کلی راه هست که بدون یک ریال سرمایه به اندازه شمایی که چندین میلیون هزینه کردی پول درآورد...اما خب یکم باید چشماتو ببندی و به حلال حروم بی توجهی کنی...اگه تو این مورد موفق بشی یه شبه ره صد ساله رو میتونی بری--حیف که ما نتونستیم:4_joy:

در کل ماین و این ارز های دیجیتال هر روز داره دنیاشون کثیف تر میشه

----------

برای ماین با سی پی یو چه استخر و چه ارزی رو پیشنهاد میدید

ماینینگ به دید من دنیای تمیز سرمایه گذاری هست، هنوز جاهایی هستن که سر آب سرمایه گذاری میکنن،ارزون میخرن،گرون میفروشن به مردم بیچاره،گندم و ذرت هم همینطور که بیس غذاهاست، اینها در مقابل سرمایه گذاری های ناجوان مردانه روی داروهای مورد نیاز مردم واقعا هیچه،برخی مواقع یک دارو توسط یک تاجر بزرگ خریداری میشه و خرد خرد با قیمت بسیار بسیار بالاتر فروخته میشه.

ازین مسائل زیاد توی این دنیا هست ولی خب شما همیشه سعی کن راه صحیح رو بری.یک قانون ساده هست در ماینینگ،شما قدرت و برق ارائه میدی و در ازائش پول دریافت میکنی.یک همچین چیزی بهش فکر کنی فکر میکنم منطقی تر باشه.این دنیا مثل کامپیوتر 0 و 1 نیست که یه چیز صد در صد خوب و یک چیز قطعا منفی باشه.به دید من...

بحث فلسفی نشه!

برای ماین روی سی پی یو میشه از سکه ی XMR بهره برد،فکر میکنم تنها سکه ای هستش که بخوبی روی سی پی یو ماین میشه.مثلا با رایزن 1600 شما میتونی حدود 250 تا 300 هش بدست بیاری،تقریبا به اندازه کارت گرافیک RX 460 !که واقعا بد نیست.

ماینینگ روی سی پی یو به شدت به کش سی پی یو مرتبط هست هرچقدر بیشتر،بهتر.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

ماینینگ به دید من دنیای تمیز سرمایه گذاری هست، هنوز جاهایی هستن که سر آب سرمایه گذاری میکنن،ارزون میخرن،گرون میفروشن به مردم بیچاره،گندم و ذرت هم همینطور که بیس غذاهاست، اینها در مقابل سرمایه گذاری های ناجوان مردانه روی داروهای مورد نیاز مردم واقعا هیچه،برخی مواقع یک دارو توسط یک تاجر بزرگ خریداری میشه و خرد خرد با قیمت بسیار بسیار بالاتر فروخته میشه.

ازین مسائل زیاد توی این دنیا هست ولی خب شما همیشه سعی کن راه صحیح رو بری.یک قانون ساده هست در ماینینگ،شما قدرت و برق ارائه میدی و در ازائش پول دریافت میکنی.یک همچین چیزی بهش فکر کنی فکر میکنم منطقی تر باشه.این دنیا مثل کامپیوتر 0 و 1 نیست که یه چیز صد در صد خوب و یک چیز قطعا منفی باشه.به دید من...

بحث فلسفی نشه!

برای ماین روی سی پی یو میشه از سکه ی XMR بهره برد،فکر میکنم تنها سکه ای هستش که بخوبی روی سی پی یو ماین میشه.مثلا با رایزن 1600 شما میتونی حدود 250 تا 300 هش بدست بیاری،تقریبا به اندازه کارت گرافیک RX 460 !که واقعا بد نیست.

ماینینگ روی سی پی یو به شدت به کش سی پی یو مرتبط هست هرچقدر بیشتر،بهتر.

بله اگه منم مثل اونا فکر میکردم که مشکلی نداشتم....من منظورم  از برنامه ای که برای ماین نوشته بودم....که یه جور بدافزار میشه اسمشو گذاشت که به فایل های سیستمی میچسبید و به سادگی نمیشد آف کردش....این برای سرور های کرکی جواب میداد.....خیلی راحت شروع به کرک سرور میکنی و این برنامه  رو روش ران میکنه اونم از سخت افزار سرور مردم 24 ساعته پول در میاره.. تا صاحب سرور بفهمه و بخواد یه کاریش کنه یه هفته ای هر سرور بهت کار میده پول خوبی در میاد نسبت به اینکه سرمایه نمیخواد...حالا بیخیال .. ما که از به مرحله استفاده نرسیدیم .... الان فردا میریزن مارو میبرن:4_joy:

-----------

سی پی یو خودم i7 6800K هست با 15 مگ کش و 3.4GHz .... با این ماین کنم یا نمیصرفه....

کلا سیستم اینه

GTX 950

i7 6800K

600 W

main : X99

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Kiarash Atri گفته است :

بله اگه منم مثل اونا فکر میکردم که مشکلی نداشتم....من منظورم  از برنامه ای که برای ماین نوشته بودم....که یه جور بدافزار میشه اسمشو گذاشت که به فایل های سیستمی میچسبید و به سادگی نمیشد آف کردش....این برای سرور های کرکی جواب میداد.....خیلی راحت شروع به کرک سرور میکنی و این برنامه  رو روش ران میکنه اونم از سخت افزار سرور مردم 24 ساعته پول در میاره.. تا صاحب سرور بفهمه و بخواد یه کاریش کنه یه هفته ای هر سرور بهت کار میده پول خوبی در میاد نسبت به اینکه سرمایه نمیخواد...حالا بیخیال .. ما که از به مرحله استفاده نرسیدیم .... الان فردا میریزن مارو میبرن:4_joy:

-----------

سی پی یو خودم i7 6800K هست با 15 مگ کش و 3.4GHz .... با این ماین کنم یا نمیصرفه....

کلا سیستم اینه

GTX 950

i7 6800K

600 W

main : X99

میشه وی پی اس بخری،یا بصورت ناجوانمردانه هک کنی و بزاری ماین کنه :D خدا منو ببخشه :D 

دقیقا سیستمتت برعکس سیستم ماینینگه! یعنی توی ماین نیاز به گرافیک قوی و سی پی یو ضعیف داریم.

شما با این سیستم فکر نمیکنم بتونید بیشتر از 30دلار در ماه درآمد داشته باشید اگر 24ساعته روشن باشه، با این تفاسیر فکر میکنم حدودا نهایتا بشه ماهی 100هزار تومان درآمد بوجود آورد...

من کلا پیشنهاد نمیدم کسی روی سیستم اصلی خودش ماین کنه،سیستم جدا بخرید یا اینکه روی سیستم خودتون فقط تست کنید که آشنا بشید و بیش از این فشار بهش نیارید.این پیشنهاد منه :) 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

میشه وی پی اس بخری،یا بصورت ناجوانمردانه هک کنی و بزاری ماین کنه :D خدا منو ببخشه :D 

دقیقا سیستمتت برعکس سیستم ماینینگه! یعنی توی ماین نیاز به گرافیک قوی و سی پی یو ضعیف داریم.

شما با این سیستم فکر نمیکنم بتونید بیشتر از 30دلار در ماه درآمد داشته باشید اگر 24ساعته روشن باشه، با این تفاسیر فکر میکنم حدودا نهایتا بشه ماهی 100هزار تومان درآمد بوجود آورد...

من کلا پیشنهاد نمیدم کسی روی سیستم اصلی خودش ماین کنه،سیستم جدا بخرید یا اینکه روی سیستم خودتون فقط تست کنید که آشنا بشید و بیش از این فشار بهش نیارید.این پیشنهاد منه :) 

بله دقیقا منم قصدم از نوشتن این همین بود که روی وی پی اس کرکی اجرا بشه و کلی برنامه خبیسانه داشتم اما خب سرمون به سنگ خورد دیگه :D رو سرور که بخری بزاری ماین نمیصرفه اصلا...

درسته آخه زیاد به گرافیک نیازی نداشتم...

الان مثلا 8 تا 1070 رو سرور بخوایم کرایه کنیم ته ماه چقدر برامون میمونه....

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

در 5 ساعت قبل، Hamed گفته است :

در 5 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

در 5 ساعت قبل، farid68 گفته است :

مشکلم حل شد

خیلی خیلی خیلی ممنون از دوستان گل لیون که هوای ما رو دارن  ان شاء الله بتونم جبران کنم دوستان 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/24, 17:40:02، TechBaMohsen گفته است :

سلام دوست عزیز.

1) نیاز به اینترنت پر سرعت نیست.فقط اینترنتی که پینگ خیلی عجیبی نداشته باشه (تاخیرش خیلی زیاد نباشه) و قطعی نداشته باشه.حتی اینترنت 128 یا نهایتا 256 هم کافیه.مصرفش هم شاید ماهی 1-2گیگابایت باشه، شاید بر فرض محال به 5گیگابایت در ماه برسه.

2) نیاز به سی پی یو خاصی نیست،فقط مهم اینه مادربوردی تهیه کنید که گرافیک های زیادی رو ساپورت کنه که در حال حاظر Biostar BTC b150 مخصوص اینتل هست (یک سی پی یو سلرون اینتل یا پنتیوم هم کافیه و اصلا بیش از این نیاز نیست) و تعداد 6 گرافیک همزمان رو ساپورت میکنه که نسبت به قیمتش عالیه.بیشترین پول رو به گرافیک اختصاص بدید. وگا برای ماینینگ مثل اینکه بسیار خوب هست. ترجیحا همون وگا56 (قیمت 400دلار) مثل اینکه انتخاب خوبیه برای ماینینگ.

3) مصرف برق یک سیستم با 6 گرافیک حدودا 1200 وات خالص هست که با هزینه ی برق ماکزیمم (300تومان به ازای هر کیلووات ساعت) می شود»

1.2*300*24*30 = 260 هزار تومان در بیشترین حالت ممکن به ازای هر 1ریگ شامل 6 گرافیک.

درآمد این ریگ حدودا ماهی 1.4 میلیون تومان هست که کم و بیش می شود 1.2میلیون تومن در آمد خالص به ازای سخت افزاری به ارزش حدود 12 میلیون تومان.

یعنی شما حدودا 10% قیمت سخت افزارتون پول در میارید.

یعنی حدودا اگر کارت گرافیکتون 1میلیون تومن باشه، ماهی 100هزار تومان ازش درآمد میتونید کسب کنید.

با این تفاسیر حدودا 1سال طول میکشه تا پولتون برگرده.

این اشتباهه که به محض استخراج سکه اونو بفروشید، شما باید موقع گرونی، بفروشید که دو سه برابر سود بیشتری کسب کنید.اگر هوشمندانه عمل کنید، میتونه سرمایه گذاری و کار خوبی واستون باشه.

میزان درآمد با تعداد گرافیک ها رابطه مستقیم داره،هرچی بیشتر،بهتر.

کراس فایر لازم نیست، فقط به مادربورد متصل باشند،کافیه.

قربانت.B|:100_pray:

منظور ت از  وگا 56 مدل کدوم گرافیک هست ؟

ویرایش شده توسط omidtb
لینک به دیدگاه

اینجا کسی ازین کار سودم کرده؟درآمد ثابت کسی داره؟میشه بگه ماهیانه چقدر و با چه سیستمی؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، omidtb گفته است :

منظور ت از  وگا 56 مدل کدوم گرافیک هست ؟

AMD RX VEGA 56cu

vegacards_575px.jpg

http://www.anandtech.com/show/11717/the-amd-radeon-rx-vega-64-and-56-review

در ۱ ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

اینجا کسی ازین کار سودم کرده؟درآمد ثابت کسی داره؟میشه بگه ماهیانه چقدر و با چه سیستمی؟

دوست گلم، اینها که تئوری نیستن، چیزهایی هستن که تست شدند.دوستان بنده از این کار درآمد دارن. بهتر از سود بانکی هست، شما با سود بانکی نهایت ماهی 1.5% نصیبت میشه. ولی با اینکار شما حداقل 5تا10% از پولی که خرج کردی،نصیبت میشه.

فارغ از بحث سرمایه گذاریش و اینکه ممکنه 2-3تا از اتریوم استخراج کنی بعد نگه داری و با قیمت بسیار بالاتری در آینده بفروشی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

AMD RX VEGA 56cu

vegacards_575px.jpg

http://www.anandtech.com/show/11717/the-amd-radeon-rx-vega-64-and-56-review

دوست گلم، اینها که تئوری نیستن، چیزهایی هستن که تست شدند.دوستان بنده از این کار درآمد دارن. بهتر از سود بانکی هست، شما با سود بانکی نهایت ماهی 1.5% نصیبت میشه. ولی با اینکار شما حداقل 5تا10% از پولی که خرج کردی،نصیبت میشه.

فارغ از بحث سرمایه گذاریش و اینکه ممکنه 2-3تا از اتریوم استخراج کنی بعد نگه داری و با قیمت بسیار بالاتری در آینده بفروشی.

البته ریسکش بسیار بالاس و هیچ کس نمیتونه پیش بینی درستی داشته باشه

من سوال پرسیدم!نقد که نکردم!!!

گفتم دوستانی که اینجا در بحث شرکت دارن اگه کسی سود اوری داشته براش یکم توضیح بده در مورد اینکه این کار چقدر درآمد داره و اینکه با چه سیستم و چه مقدار سرمایه گذاری این درامد رو کسب میکنه!

لطفا جواب بدن دوستانی که تو این کار هستن

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...