رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان برنامه ماینر گیت براش مشکلی پیش اومده ؟ چون تا دیروز برام خوب باز میشد ولی امروز هی ارور مشکل نت میده در حالیکه مشکلی نت من نداره و وقتی هم باز میشه نمیتونم قسمت کیف پولش رو مشاهده کنم فقط میشه به ماین پرداخت !

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برای استخراج DASH که مانند اتریوم توسط کلی مور باشه روشی هستش که بغیر ماینر گیت بشه این کوین رو استخراجش کرد؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/24, 12:55:50، TechBaMohsen گفته است :

سلام دوستان.

برخی از بچه ها پرسیدن به چه شکل فن قرار بدیم که بهترین بازدهی رو داشته باشه،واسه همین، به نظر من برای ماینینگ بهترین حالت قرار دادن فن بدین شکل هست:

5992afe216ea2_fanformining.thumb.jpg.9c13d46c4e41c05fc3a5d78dd71bf642.jpg

این شکلی هوای خنک وارد میشه و بخاطر فشار پنکه، هوای گرم هم با سرعت از محیط گرافیک ها،خارج میشه.

فاصله ی کارت ها از هم حداقل 5 سانتی متر باشه.

امیدوارم بدردتون خورده باشه عزیزان :) 

این نتیجه تست بنده بعد از استفاده از این روش خنک سازی و البته با مقداری اورکلاک هوشمندانه و تشکر فراوان از محسن جان بابت این آموزش

photo5816510356426697572.jpg

photo5816510356426697573.jpg

photo5819121318585543019.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، omidtb گفته است :

دوس عزیز کارت شما اصلا لود نشده که میشه عکس لود شدش رو بزاری 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، omidtb گفته است :

این نتیجه تست بنده بعد از استفاده از این روش خنک سازی و البته با مقداری اورکلاک هوشمندانه و تشکر فراوان از محسن جان بابت این آموزش

photo5816510356426697572.jpg

photo5816510356426697573.jpg

سلام

گرافیکت چیه عزیز اسم کاملش؟؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوس عزیز کارت شما اصلا لود نشده که میشه عکس لود شدش رو بزاری 

در حالت فول لود

photo5818888290839931467.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، محمد نصیری گفته است :

سلام

گرافیکت چیه عزیز اسم کاملش؟؟

GIG 1070 G1 gaming 8 GB

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، omidtb گفته است :

GIG 1070 G1 gaming 8 GB

ممنون عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان کیف پول سخت افزاری مثل Ledger Nano S پیدا میشه تو ایران؟ کسی اطلاعی داره چجوری میشه خرید کرد؟

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mr Unknown
لینک به دیدگاه

دوستان کیف پول سخت افزاری مثل Ledger Nano S پیدا میشه تو ایران؟ کسی اطلاعی داره چجوری میشه خرید مرد؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mr Unknown گفته است :

دوستان کیف پول سخت افزاری مثل Ledger Nano S پیدا میشه تو ایران؟ کسی اطلاعی داره چجوری میشه خرید کرد؟

وبسایت https://pay.wmiran.com مثل اینکه اگر تماس بگیری،برای فروش داشته باشن.

قیمتش هم بایستی حدود 300هزار تومان باشه.

مدلش هم Ledger Nano S هستش.

https://pay.wmiran.com/ledger-nano-s-wallet/

بچه ها چقدر سکه دارن که دیگه کیف پول مجازی به کارشون نمیاد:25_money_mouth::3_grin:

لینک به دیدگاه

دوستان مایه دار شدید آدرس بدید بیایم دزدی :8_laughing:

من به نمایندگی از همه دوستان این تاپیک قبول میکنم سکه هاتونو نگه دارم براتون :4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

پول برقتون مگه چقدر میاد؟ اصلی ترین هزینه جاریه؟

برق از یک واحد کشاورزی بگیرید(کیس رو بذارید اونجا)..مثل مرغداری یا دامداری..

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 01:59:13، pooyakn گفته است :

خوب بعد از تغییر به PoS احتمالا گرون بشه تا ارزون.

به نظرتون کی ارزون میشه؟

و اینکه یه نفر نحوه کار PoS و سرمایه گزاری در اون زمانو توضیح میده؟ خوندم ولی خیلی نفهمیدم.

پ.ن: راستی از کجا باید اتریوم بخریم و اینکه hardware wallet تو ایران هست؟

تاحالا سکه ی عظیمی روی PoS نرفته ولی اگر بره ،ممکنه رو دست بیت کوین بزنه.شاید هم ارزشش روی 200-300دلار قفل بشه.تحلیلش بینهایت سخته....

سکه بنظرم چند هفته ارزون میشه دوباره چند هفته گرون میشه.الآن روی قله (اوج) هستیم،شاید یکی دو هفته بعد سقوط داشته باشیم.

در موردش خوب مطالعه میکنم توی تاپیک زیر قرار میدم:

در 15 ساعت قبل، vbigdeli گفته است :

پول برقتون مگه چقدر میاد؟ اصلی ترین هزینه جاریه؟

برای ماینر ها به ازای هر 6عدد کارت گرافیک، حدود 220 هزار تومان پول برق میاد.

برای خوزستانی ها،تقریبا هیچ تاثیری نداره شاید بشه 20-30تومن پول برق،نهایتش :3_grin:

لینک به دیدگاه

دوستان اگر فرصتی بشه و  مایل باشین یه قسمتی زده بشه تو قسمت تحلیل بازار و در مورد کانترکت های تحت ERC-20 و ICO ها تحلیل ها ارایه بشن اونجا
الان ICO  ها بعد پایان پیش خرید بعضا تا چند درصد افزایش ارزش رو تجربه میکنن
نمونش ICO موفق Gnosis  و Augur که هر کسی موقع ثبت نام خریده شدید برنده شده .(30 دلار موقع پیش خرید و اخرین باری هم که چک کردم 160-170 دلار)
ایشالا فرصتی باشه کامل در مورد ICO ها و سرمایه گذاری روشون بحث کنیم.

ویرایش شده توسط وحید مشیری
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، وحید مشیری گفته است :

دوستان اگر فرصتی بشه و  مایل باشین یه قسمتی زده بشه تو قسمت تحلیل بازار و در مورد کانترکت های تحت ERC-20 و ICO ها تحلیل ها ارایه بشن اونجا
الان ICO  ها بعد پایان پیش خرید بعضا تا چند درصد افزایش ارزش رو تجربه میکنن
نمونش ICO موفق Gnosis  و Augur که هر کسی موقع ثبت نام خریده شدید برنده شده .(30 دلار موقع پیش خرید و اخرین باری هم که چک کردم 160-170 دلار)
ایشالا فرصتی باشه کامل در مورد ICO ها و سرمایه گذاری روشون بحث کنیم.

مشتاق شدم در این ارتباط بدونم.ممنون از توضیحاتتون.

اگر مطالب انگلیسی و منابع خوبی برای کسب اطلاع از کانترکت ها داشتید، در اختیار بنده و بچه ها بگذارید که مطالعه ای داشته باشیم.

مرسی از نظرتون:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

دوستان با این سیستمی که لیون پیشنهاد داده :

http://lioncomputer.ir/product/12823/ریگ+مانینگ+12+کارته+ترکیبی+RX+470+-+GTX+1060+LMR04/

در بدترین و بهترین حالت چه مقدار میشه در آمد ماهیانه داشت؟

هزینه هاش به چه صورت هست؟ (تقریبی) پول برق و اینترنت و...

ممنون میشم یکی توضیح بده.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Nezami گفته است :

دوستان با این سیستمی که لیون پیشنهاد داده :

http://lioncomputer.ir/product/12823/ریگ+مانینگ+12+کارته+ترکیبی+RX+470+-+GTX+1060+LMR04/

در بدترین و بهترین حالت چه مقدار میشه در آمد ماهیانه داشت؟

هزینه هاش به چه صورت هست؟ (تقریبی) پول برق و اینترنت و...

ممنون میشم یکی توضیح بده.

سلام دوست عزیز.

مقدار هش ریت رو نوشته حدود 280 حساب میکنیم،می شود:

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=280&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=800&CostPerkWh=

که می شود 2.07 اتریوم در ماه، که در کل می شود:

07_46.09_23082017.thumb.png.2bdadbf362bb3731cb3481095f0eca53.png

حدود 2میلیون و 429 هزار تومان درآمد در ماه که میتونه کاهش یا افزایش داشته باشه.

اینترنت که هزینه ای نمیبره،فوقش 128 نامحدود بگیری میشه حدود 30تومن.

هزینه برق هم همین سیستم حدود 2کیلووات ساعت برق مصرف میکنه،که هزینه برق ماکزیمم در ایران به ازای هر کیلووات 300تومان هست.

با ضرب میشه فهمید»

24ساعت شبانه روز * 30 روز در ماه * 300تومان هزینه برق * 2کیلووات مصرف ریگ ماینینگ = 432 هزار تومان

با این تفاسیر میمونه حدود 2میلیون تومان خالص که اگر دوال ماینینگ هم انجام بدین بهتر کمکتون میکنه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام دوست عزیز.

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=280&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=800&CostPerkWh=

هزینه برق هم همین سیستم حدود 2کیلووات ساعت برق مصرف میکنه،که هزینه برق ماکزیمم در ایران به ازای هر کیلووات 300تومان هست.

با ضرب میشه فهمید»

24ساعت شبانه روز * 30 روز در ماه * 300تومان هزینه برق * 2کیلووات مصرف ریگ ماینینگ = 432 هزار تومان

با این تفاسیر میمونه حدود 2میلیون تومان خالص که اگر دوال ماینینگ هم انجام بدین بهتر کمکتون میکنه.

سلام

منظور از دوال ماینیگ چیست من الان روی حالت دوال ماینیگ هستم ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام دوست عزیز.

با ضرب میشه فهمید»

با توجه به قیمت سیستم و سود بازاری مبلغ هزینه شده ، چیزی در حدود یک سال طول میکشه تا سرمایه اولیه برگرده!

یک سال بعد مطمئنن کارت های قوی تری برای ماینیگ عرضه میشن و با این موج جهانی ماینینگ هم به احتمال زیاد پیشرفتها قابل توجه خواهد بود و این پیشرفت سریع موجب میشه تا کار با این سیستم در سال اینده به صرفه نباشه و شخص مجبور به ارتقا سیستم باشه و این یعنی هزینه ای دوباره و خرج زمانی برای جبران سرمایه گذاری جدید!!!

در ضمن این کارت ها به احتمال زیاد سال اینده بسیار بد به فروش خواهند رفت و با قیمتی خیلی پایین تر از اونچه باید باشه؛چون همه میدونن که در ماینینگ ازش استفاده شده!

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، omidtb گفته است :

سلام

منظور از دوال ماینیگ چیست من الان روی حالت دوال ماینیگ هستم ؟

یعنی دو سکه  ارز دیجیتالی رو  ماین کردن که شاید مقدار مصرف پاور بالا بره و حالا اینطور که بعضی ها میگفتن یمقدار هش هم افت میکنه که فکر نکنم  این اتفاق بیفته  طبق تجربه دیگران 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

من دیروز با سیستم خودم یه تستی کردم. با نرم افزار کلی مور. کارتم sapphire nitro + rx 470 8 gb هستش که ۲۳.۵ مگاهش بهم میداد

بدم نیومد از این کار با توحه به اینکه کلی مور اصلا مصرف اینترنتی نداره فکر کنم در روز کمتر از ۵ مگابایت باشه.

اینو به چند سرمایه گذار که میتونن به من پول تجهیزات بدن گفتم در حالی که اونا اطلاعی از این کار ندارن همشون گفتن شدنی نیست.

ولی با تست دو ساعته که داشتم فهمیدم شدنیه.

سوال های بنده این هاست:

۱ . ایا سرمایه گذاری برای خرید ریگ ماینینگ ریسک نیست؟ ایا با یک ریگ ماینینگ که از لیون خریداری میشه سود اوری تضمین شده داشت؟

۲. ایا لیون میتونه ریگ هاشو پشتیبانی کنه. به فرض ماین ایتریوم به صرفه نبودو خواستیم عوضش کنیم ایا نرم افزار ها و اموزش مورد نیازو بهم میده؟

۳ . ایا این کار از لحاظ قانونی مشکلی نداره؟ ینی نمیان پس فردا از طریق آی پی مارو شناسایی کننو بگن کار غیر قانونی انجام میدی بگیرنمون؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

با توجه به قیمت سیستم و سود بازاری مبلغ هزینه شده ، چیزی در حدود یک سال طول میکشه تا سرمایه اولیه برگرده!

یک سال بعد مطمئنن کارت های قوی تری برای ماینیگ عرضه میشن و با این موج جهانی ماینینگ هم به احتمال زیاد پیشرفتها قابل توجه خواهد بود و این پیشرفت سریع موجب میشه تا کار با این سیستم در سال اینده به صرفه نباشه و شخص مجبور به ارتقا سیستم باشه و این یعنی هزینه ای دوباره و خرج زمانی برای جبران سرمایه گذاری جدید!!!

در ضمن این کارت ها به احتمال زیاد سال اینده بسیار بد به فروش خواهند رفت و با قیمتی خیلی پایین تر از اونچه باید باشه؛چون همه میدونن که در ماینینگ ازش استفاده شده!

این یک مدل تحلیل هست، سرمایه گذاری همیشه یعنی ریسک.

سرمایه گذاری با صد در صد سود طی یک سال در هیچ جای جهان نداشتیم و این اولین باره صد در صد سود طی یکسال بوجود آمده.

شما پول ها رو بزارید بانک نهایت 15% سود میرسونه،با اینکار شما 100% سرمایه ای که گذاشتی برمیگرده و حتی قطعات هم نفروشی از سال بعد سود دهی داره.

بحث سر اینکه چقدر هش ریت دارید نیست،بحث اینه که حتی اگر میزان سختی شبکه بره بالا،شما با نگه داشتن سکه و فروختنش در موقع گرونی (هرچقدر سختی بره بالا=قیمت میره بالا) شما در نهایت برنده خواهی شد.

البته هرجور صلاح میدونید عمل کنید کسی شما رو مجبور به کاری نمیکنه.ما وضعیت واقعی رو میگیم که شما تصمیم صحیح بگیرید انشالله.یه خبر خوب هم دارم شاید فردا آماده بشه بگم ،دنبال کنینB|

در ۱ ساعت قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

سلام دوستان.

من دیروز با سیستم خودم یه تستی کردم. با نرم افزار کلی مور. کارتم sapphire nitro + rx 470 8 gb هستش که ۲۳.۵ مگاهش بهم میداد

بدم نیومد از این کار با توحه به اینکه کلی مور اصلا مصرف اینترنتی نداره فکر کنم در روز کمتر از ۵ مگابایت باشه.

اینو به چند سرمایه گذار که میتونن به من پول تجهیزات بدن گفتم در حالی که اونا اطلاعی از این کار ندارن همشون گفتن شدنی نیست.

ولی با تست دو ساعته که داشتم فهمیدم شدنیه.

سوال های بنده این هاست:

۱ . ایا سرمایه گذاری برای خرید ریگ ماینینگ ریسک نیست؟ ایا با یک ریگ ماینینگ که از لیون خریداری میشه سود اوری تضمین شده داشت؟

۲. ایا لیون میتونه ریگ هاشو پشتیبانی کنه. به فرض ماین ایتریوم به صرفه نبودو خواستیم عوضش کنیم ایا نرم افزار ها و اموزش مورد نیازو بهم میده؟

۳ . ایا این کار از لحاظ قانونی مشکلی نداره؟ ینی نمیان پس فردا از طریق آی پی مارو شناسایی کننو بگن کار غیر قانونی انجام میدی بگیرنمون؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

1) بزارید همزمان با خبر خوب، سوال یک رو جواب میدم. بله تضمین شده است.

2) بعید میبینم ولی ازشون بپرس، من شخصا اینجا راهنمایی میکنم سوالی داشتی بیا توی همین فروم کمکت میکنیم. ولی تعویض ریگ واقعا یه خواسته ی سنگین هستش.

3) بله قانونیه ،از 4سال پیش در حال انجام هستش.یک مدل از سرمایه گذاری هستش.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

البته هرجور صلاح میدونید عمل کنید کسی شما رو مجبور به کاری نمیکنه.ما وضعیت واقعی رو میگیم که شما تصمیم صحیح بگیرید انشالله.یه خبر خوب هم دارم شاید فردا آماده بشه بگم ،دنبال کنینB|

1) بزارید همزمان با خبر خوب، سوال یک رو جواب میدم. بله تضمین شده است.

2) بعید میبینم ولی ازشون بپرس، من شخصا اینجا راهنمایی میکنم سوالی داشتی بیا توی همین فروم کمکت میکنیم. ولی تعویض ریگ واقعا یه خواسته ی سنگین هستش.

3) بله قانونیه ،از 4سال پیش در حال انجام هستش.یک مدل از سرمایه گذاری هستش.

منظورم تعویض سخت افزار نیست. منظورم پشتیبانی از لحاظ تعویض ارز به صرفه تر از ارز استخراج شده هستش.

پشتیبانی ازلحاظ اموزش و نرم افزاری میگم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

یعنی دو سکه  ارز دیجیتالی رو  ماین کردن که شاید مقدار مصرف پاور بالا بره و حالا اینطور که بعضی ها میگفتن یمقدار هش هم افت میکنه که فکر نکنم  این اتفاق بیفته  طبق تجربه دیگران 

تو این حالت فشار روی گرافیک نمیا د؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...